Click to Visit
Rock - Magyar Underground
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Thomas e-mail | 2003-09-25 08:22:37 | 82.
Nézd, ha valaki 0 tájékozottsággal kezdi osztani az észt valamiről, még szép hogy lerohanják... Ezen nem kell csodálkozni.

Előzmény: AMDFan (80.)
AMDFan e-mail | 2003-09-25 03:45:55 | 81.
hááát :)

Előzmény: fearzone1 (79.)
AMDFan e-mail | 2003-09-25 03:42:38 | 80.
jah... de nem így

Előzmény: Thomas (78.)
fearzone1 e-mail | 2003-09-24 16:49:08 | 79.
Ki is akar kioktatni kit?:)

Előzmény: AMDFan (75.)
Thomas e-mail | 2003-09-24 15:57:28 | 78.
Nekünk meg jogunk van felvilágosítani Téged, hogy mi is az amiről próbálsz nyilatkozni, csupán nem tudod mi is az valójában...

Előzmény: AMDFan (77.)
AMDFan e-mail | 2003-09-23 04:26:25 | 77.
Ismerek több bandát is, és saját jogom, hogy hulladéknak tituláljak valamit.
Az általad eddig leírt bandák jó részét ismerem.
Az álláspontomnál maradok.
De máskor plz ne ilyen hangnemben!


Előzmény: lzsolt (74.)
AMDFan e-mail | 2003-09-23 04:23:45 | 76.
kihagytam egy "lehet" szót az 5. sorból...

Előzmény: AMDFan (75.)
AMDFan e-mail | 2003-09-23 04:22:08 | 75.
Jaaaj emberek nehéz veletek közös nevezőre térni, bár ahogy látom nem is akartok.
No mind1.
fearzone: ennyire buta vagy vagy csak figyelmetlen?
Én csak kétfajta értelmezésére próbáltam rávilágítani a Hardcore szónak. Tudod ez egy angol szó, ami annyit jelent magyarul, hogy keménymag. Ezt nemtudom, hogy nem megérteni, és feldolgozni.
Idézz pontosan vagy legyél figyelmesebb.
"Ha a magyar jelentését nézzük akkor ez, hogy hardcore magábafoglal igen sok stílust (black, death,thrash,speed)" (12. hozzászólás)
Elemezzem a mondatot vagy felfogod így is?
A "ha" szócska feltételezést akar kifejezni.
a másikban próbáltam szintén magarázni de látom az sem jutott el a tudatodig:
"Én nem mondtam, hogy a Hardcore magába foglalja a death black stb stílusokat...
Azt akartam kifejezni vele, hogy a szó jelentéséből adódóan (gyengébbek kedvéért Hardcore=Hard+core="keménymag")
megtévesztő, és nem tartom helyesnek használni ezt a stílus megnevezést."
Mostmár nagyjából világos vagy még mindig van valami problémád.

Bocs ha kissé ironikus lett de gyűlölöm amikor valaki kiforgatja a szavaimat, ez talán érthető...


Előzmény: fearzone1 (73.)
lzsolt e-mail | 2003-09-22 11:58:29 | 74.
Itt rólad derült ki, hogy kurvára nem értesz a témához, úgy, hogy a HC-t hulladáknak tituláltad, és mint kiderült, lövésed nincs, mi az. Tehát nem mondhatod, hogy nem teszik a "stílus", amíg nem ismersz meg 1-2 bandát. Majs akkor legyen ilyen nagy a pofád.


Előzmény: AMDFan (70.)
fearzone1 e-mail | 2003-09-22 11:55:24 | 73.
1. nem akarlak kioktatni!!! Vetted??
2. Nem azt mondtam, hogy nincsenek a HC- ben az álltalad említett elemek, csak reagáltam arra amit írtál, amit azután meg is cáfoltál:
"hardcore magában foglal igen sok stílust(black, death,trash, speed)"( 12. hozzászólás)
"Én nem mondtam, hogy a Hardcore magába foglalja a death, black stb stílusokat" (21.hozzászólás)
No comment!


Előzmény: AMDFan (71.)
fearzone1 e-mail | 2003-09-22 11:48:47 | 72.
1. nem akarlak kioktatni!!! Vetted??
2. Nem azt mondtam, hogy nincsenek a HC- ben az álltalad említett elemek, csak reagáltam arra amit írtál, amit azután meg is cáfoltál:
"hardcore magában foglal igen sok stílust(black, death,trash, speed)"( 12. hozzászólás)
"Én nem mondtam, hogy a Hardcore magába foglalja a


Előzmény: AMDFan (71.)
AMDFan e-mail | 2003-09-22 03:55:31 | 71.
Végigolvastad a mondatot?
93tól mostanáig, azt írtam...
Neked meg nem kellene ennyire kötekedni...


Előzmény: haska (58.)
AMDFan e-mail | 2003-09-22 03:54:04 | 70.
A vita arról folyt, hogy én a HC-t hulladéknak neveztem, aztán pedig, jött ez a "mi is a HC" című vita, így kiderült, hogy nem mindenki ért annyira a témához mint amekkora a szája és ez félreértéshez vezetett.
Egyébként meg a saját egyéni problémám, hogy nem tetszik a stílus, de semmi bajom vele.
A rapperekkel sincs semmi bajom.


Előzmény: Thomas (61.)
Thomas e-mail | 2003-09-21 23:24:46 | 69.
www.trafoclub.hu/foto_artist/newborn.htm

Előzmény: fearzone1 (68.)
fearzone1 e-mail | 2003-09-21 22:26:01 | 68.
Bárcsak ők még lennének!!!! Ott voltam az utolsó Newborn koncin:((((

Előzmény: haska (59.)
haska e-mail | 2003-09-21 21:38:21 | 67.
nekem mondod:)) (nem nagyképűségből mondom, hanem mert néhányszor meghallgattam a legutóbbi albumot:))
a blood has been shedet nem ismerem, de a tavalyi év befutói közt nálam simán ott volt az alive or just breathing album! nagyon nagy!!
my last serenade, meg fixation on the darkness a két legfaszább nóta róla!


Előzmény: lzsolt (66.)
lzsolt e-mail | 2003-09-21 19:38:15 | 66.
Jaja, a Killswitch Engage is ez a kategória, csak ők még dallamosabbak. Iszonyú jó banda, mint ahogy az új énekes (Howard Jones) másik bandája, a Blood Has Been Shed is.

Előzmény: haska (54.)
[aenima] e-mail | 2003-09-21 19:01:59 | 65.
a Flop az nagyon jó,azon kevés bandák egyike itthon,akik hitelesen játszák ezt a zenét

Előzmény: haska (64.)
haska e-mail | 2003-09-21 18:50:33 | 64.
ha belegondolsz, hol van már a nirvana, a soundgarden az alice in chains meg a smashing pumpkins (ez utóbbi nem annyira az de akkor futottak, jól tudom?)?
a flopot nem sokan ismerik én is csak névről, az aebsence-t kicsit többen hálisten.
mostanság inkább a postgrunge megy nickelback, creed, staind meg ezek...


Előzmény: [aenima] (63.)
[aenima] e-mail | 2003-09-21 18:37:01 | 63.
amúgy utálom azt a felfogást hogy a grunge miatt majdnem kihalt a metal.Akkor sem nyomták a tv-ben meg a rádióban a metal bandákat,most sem teszik(most a nu metal megy).Egyszerűen akkor kevesebb metal banda volt.

Előzmény: Razoxane (49.)
[aenima] e-mail | 2003-09-21 18:32:26 | 62.
R.I.P. Mood,a legjobb magyar zenekar volt

Előzmény: haska (59.)
Thomas e-mail | 2003-09-21 18:20:17 | 61.
"Csakhogy az emberek többsége a HC alatt nem azt érti amit te leírtál"

Az emberek többsége tehet egy szívességet. Az emberek többségének gőze nincs a Hardcore színtérről, innentől kezdve a véleményük nem releváns.

"Nekem nem a HC zenekarokkal van bajom, meg veled, meg a véleményeddel"

Akkor miről folyik a vita?
Jó, oké, lezártuk, csak olvasd vissza a beírásod, amire oly hevesen kezdtünk el reagálni...


Előzmény: AMDFan (55.)
[aenima] e-mail | 2003-09-21 18:19:33 | 60.
az lehet hogy a '90-es évek elején/közepén divat volt a grunge,de most underground az biztos(legalábbis Magyarországon)

Előzmény: Razoxane (49.)
haska e-mail | 2003-09-21 16:58:44 | 59.
megemlékeznék még az egykori mood-ra meg a newbornra és a dawncore-ra is. RIP.
haska e-mail | 2003-09-21 16:56:48 | 58.
nem akarok belédkötni de zsolt azt mondta szinte nem lehet újítani, te meg 93as lemezre hivatkozol.
bocsi, de kicsit jobban kéne érvelni...


Előzmény: AMDFan (48.)
haska e-mail | 2003-09-21 16:53:53 | 57.
na őket is kihagytam, pedig a wmd meg aebsence nagy kedvenc.

Előzmény: [aenima] (46.)
haska e-mail | 2003-09-21 16:52:28 | 56.
jahh...
kapcsiból írtam a neveket, tudtam, hogy vmit úgyis kihagyok. tatán, ahol lakom korrekt zenei színtér van, meg tatabányán is, nemtom ismeritek-e a crushera nevű bandát.
van még a szeg is, ami sztem ratyi, de sokan szeretik.


Előzmény: fearzone1 (44.)
AMDFan e-mail | 2003-09-21 16:50:41 | 55.
Én is valahogy így gondoltam.
Jó lenne, ha ezt mindenki így gondolná.
Csakhogy az emberek többsége a HC alatt nem azt érti amit te leírtál.
És ez a baj.
Nekem nem a HC zenekarokkal van bajom, meg veled, meg a véleményeddel.
Elfogadom, és tudom, hogy többet tudsz a HC-ről mint én.
Csak azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy nem mindenki tudja azt amit te, sőt
teljesen rosszul értelmezi a hardcore-t, ahogy fearzone is, mégis okoskodik.
Akkor szerintem lezárhatjuk a témát, és talán te is érted már mi az én problémám.
Sokak olyan bandákat neveznek HC-nek amik nem azok és engem ez irritál.
Útóbbi időben például az idegesített, hogy az IF - R2R és MEtallica - ST Anger albumokat HCnak nevezték.
Nade téma lezárva.


Előzmény: lzsolt (53.)
haska e-mail | 2003-09-21 16:49:42 | 54.
bár töredelmesen bevallom, nemigazám tudok hozzáfingani, de a killswitch engage-ben vannak sztem göteborgi jegyek.

Előzmény: lzsolt (53.)
lzsolt e-mail | 2003-09-21 13:37:58 | 53.
Na most nagyon figyelj (ha már a Hardcore topicot nem olvastad el, ahogy Thomas ajánlotta).
A hardcore legfőképpen NEM zenei stílus, hanem színtér, bár a HC bandákat kétségtelenül összefogja néhány zenei jellemző. Az nem igaz, hogy a hardcore bármilyen stílust magába foglalna, mivel a hardcore színtéren belül mozgó bandák tartoznak ide, márpedig pl. közel sem minden death banda HC. Sőt, a HC bandák egyik zenei jellemzője, hogy az ének sosem túl mély hörgés. Amiket írtál (Soilwork, CDT, Replika, In Flames, DT, AE, Deftones, Sepultura), egyik sem HC banda. Még távolról sem. A HC bandákat ugyanis főleg mentalitás, kiadó, valamint a szövegek miatt lehet annak tekinteni. A zeneileg inkább metal HC bandákat szokás metalcore-nak hívni.
Pár banda, akik skandináv típusú death-t játszanak, de HC bandák (90%-uk amcsi): As I Lay Dying, Darkest Hour, EndThisDay, Caliban, Between the Buried and Me, Heaven Shall Burn, Deadlock, Hamartia,...
Nu metal zenét játszó HC banda pedig NEM LÉTEZIK!
Ami manapság nagyon dívik a HC bandák között (a skandináv deathen kívül), az az emocore, valamint ennek ötvözése a skandináv death-szel (lásd From Autumn to Ashes). Előbb nézz utána pár említett bendának, és utána oktass, hogy mi a HC. Megintcsak nem nagyképűségből, de szerintem a fórumon nem sok ember hallgat Thomasnál és nálam több HC-t...elég sokat tudunk már a színtérről...úgyhogy ahelyett, hogy a saját igazadat szajkóznád, inkább nézz utána pár alap HC bandának, valamint néhány kapcsolódó fogalomnak (Straight Edge, Do It Yourself,...).


Előzmény: AMDFan (52.)
AMDFan e-mail | 2003-09-21 12:47:47 | 52.
Hi!
Beigazolódott az amit pár hozzászólással előbb írtam.
Nincs egyetértés az alatt mit takar a Hardcore stílus, és ez vezet összetűzésekhez.
Azt írtad, hogy sok götheborgi death banda (ami egyébként nekem is kedvenc stílusom) hardcore metalt játszik.
Olvasd el a 12-es hozzászólásomat amiben azt írtam, hogy a hardcore mint kifejezés magában foglalja a keményebb műfajokat (mint pl a death).
ezután fearzone1 leugat, hogy ő még sosem hallota, hogy a death metal az hardcore lenne. Mondom oké ő ért a témához legyen igaza.
És most te azt írod, hogy mégis köze van a deathnek a HC-hez. (mondjuk a Soilwork-öt tudnám besorolni a HC kategóriába, de régen ők is más zenét nyomtak)
Tehát akkor mit is nevezünk HC-nek? Cadaveres De Tortugas, Replika (rájuk még csak azt a jelzőt hallotam,hogy Hardcore.) Ez oké. De ezeket nem lehet összehasonlítani a götheborgi death-el. (In Flames vagy DT vagy Arch E.)
Amit meg nem győzök eléggé hangsúlyozni, hogy ez a Hardcore kifejezés nem állja meg a helyét amikor egy rakás ember félreértelmezi.
Thomas szerint hardcore bandák sok műfajban tevékenykednek. De nem lehet az In Flames-t és a Deftonest egy kalap alá venni. Erre meg én mondom, hogy ég és föld.
Még egy példa: A Sepultura. akiket lépten nyomon thrash/HC zenekarnak neveznek.
Szóval ezért mondtam, hogy a Hardcore egy összefoglaló JELZŐ és nem lehet ráhúzni semmilyen stílusra.

lzsolt e-mail | 2003-09-21 09:29:57 | 51.
Vegyük szépen sorban.
1. A HC-nak nincs köze a nu metalhoz. Ez tény. A Hybrid soha nem volt hardcore, és soha nem is lesz. Hadd mutassam be a különbséget néhány bandával:
nu metal: Korn, P.O.D., 40 Below Summer, Limp Bizkit, (hed)PE, Five Pointe O,...
hardcore: Sick of it All, Biohazard, Poison the Well, From Autumn to Ashes, Earth Crisis,...
Ha csak 1-1 bandár ismersz mindketőből, már érezned kell az óriási különbséget... A HC-nak kb annyi köze van a nu metalhoz, mint mondjuk az Iron Maiden-nek a Morbid Angel-höz, maradjunk ennyiben. Abszolút nem nagyképűségből mondom, de szerintem jóval több rockbandát ismerek, mint te.
Azt mondtam, SZINTE nem lehet újat mutatni. A götebogi death metal (amely stílust sok hardcore banda is űz) a kedvenceim közé tartozik. A Dark Tranquility és az Arch Enemy is a kedvenceim közé tartozik.
Itt nem én vagyok az, aki butaságokat beszél, hanem te.
1. Ötletesség és komplexitás. NINCS OLYAN, HOGY HC/NU VONAL, MERT A 2 ÉG ÉS FÖLD! Könyörgöm, fogd már fel! Nézzünk 1-2 HC-bandát, amely komplexitásban kenterbe veri az egész death/black mezőnyt: Between the Buried and Me, As I Lay Dying, Dillinger Escape Plan, The Red Chord, The Blood Brothers, Zao, Eyes Upon Separation. Ezek közül csak egynek nézz utána, és a fejedet fogod fogni! Amúgy meg először ismerj meg egy stílust, utána oszd róla az észt. Köszönöm.
2. Ha olvastad volna néhány hozzászólásomat, akkor tudnád, hogy az emo az egyik kedvenc műfajom (Az mi?-kérdezheted. Nézz utána...). A durvaságot az elvakult death/black hívek kedvéért hoztam fel, akik azt se tudják a hardcore bandákról, hogy eszik-e vagy isszák. Ja, és magam is Opeth rajongó volnék, úgyhogy megintcsak mellényúltál...


Előzmény: AMDFan (48.)
Razoxane e-mail | 2003-09-21 09:29:03 | 50.
Nézd, én nem ismerem a hardcore színteret, de egyébként érdekel a stílus. Csak az a gáz, hogy a divathammer a hardcore stílust is eléggé mellőzi, ezért csak nagyon kevesen ismerik a hardcore zenéket.
Az viszont túlzás, hogy a Black Metal színtér kliséhalmaz csapatokból áll. Elég, ha megnézed a Sear Bliss-et itthonról, vagy kintről a Carpathian Forest-et. Mindkét banda eredeti zenét játszik. Szerintem a corpsepaint nem klisé. Hozzá tartozik a Black Metal-hoz. A művér viszont valóban klisé, engem nem is érdekel. Mondhatnám akár a Burzumot is, vagy az Emperor-t, csak ők már feloszlottak, vagy nem Black Metal-t játszanak. Annak idején ők is valami különlegeset, egyéni zenét játszottak.


Előzmény: lzsolt (47.)
Razoxane e-mail | 2003-09-21 09:21:12 | 49.
A grunge biztos, hogy nem underground. Gondolkozz el ezen egy kicsit: A 90-es évek közepén a grunge miatt halt meg majdnem a Metal. Ezért is gyűlölöm annyira a grunge stílust. Persze kivételek vannak: A Soundgarden előtt fejet hajtok, mert ők valóban jó zenét játszottak. De a nirvanát viszont utálom. A Stoner zenéket annyira nem ismerem, csak olvastam róluk.

Előzmény: [aenima] (46.)
AMDFan e-mail | 2003-09-21 08:43:58 | 48.
Hát én Razoxane-nal értek egyet, bár az kicsit túlzás, hogy csak és kizárólag a black életképes nálunk, ebben haskanak igaza van.
De kezdjük a végén.
Izsolt:Nem mondhatod, hogy nincs köze a HC-nak a nu-metalhoz, mert zeneileg igen sok közös vonás van.
Gondoljunk csak a hybridre, akiknél ezekszerint még maga a frontember sem tudja, hogy milyen stílust képviselnek.
Szerintetek nu-metal, őszerinte meg Hardcore. Szóval már itt kezd nevetségessé válni a dolog.
Ha szerinted a death/black színtéren lehetetlen újat alkotni akkor egy kicsit hallgass bele egy 93as Dark Tranquillity albumba, és mondjuk az új Arch Enemy-be.
Miután érzed a változást kezdd el hallgatni a régi albumokat és folyamatosan az újabbakat és szépen rájössz, hogy mekkora butaságot mondtál.
Abban viszont igazad van, hogy a legtöbb black zenekar pózól (művér, meg ilyesmikre gondolok itt).
Amin viszont kiakadtam az a következő mondatod volt és ez nagyon jellemző az un. "modern metalosokra":"SEMMIT nem tudsz a HC színtérről, amely sokkal ötletesebb, és sokszer sokkal durvább bandákat foglal magába, mint a black színtér"
1. az ötletességben és komplexitásban ne hasonlítsuk a death/black-et a HC/nu vonalhoz.
2. te azért hallgatod a kedvenc bandáidat és azt tetszik benne, hogy durva a zene? Mert tépi a gitárt és szétveri a dobot? Nehogymár az alapján ítélj meg egy zenekart, hogy hát ez nem elég durva ez akkor szar, kukába vele. (ha ez így működne akkor nem lennének Opeth rajongók! talán valaki érti miért nem)

aennima: majdnem így gondolom. szerintem a grunge és "modern metal" zenekarok nem tartoznak igazán az underground világba MINT STÍLUS. Mint zenekar, nemtudom, mert nem ismerek ilyen zkr-okat.

lzsolt e-mail | 2003-09-21 08:04:54 | 47.
Aham. Tehát szerinted a Bridge to Solace és a Fallen Into Ashes (szerintem a 2 legjobb magyar banda) nem underground. 1000%, hogy egy hangot se hallottál tőlük. Még a műfaját se tudnád belőni. Segítek, hardcore. Ja, és még egy segítség: a hardcore-nak köze nincs a nu metalhoz. Tudod, te "Nagy metálos", nem csak a detah/black/trash/doom/dark metal létezik a világon. Ezekben a műfajokban szerintem szinte lehetetlen újat alkotni, és főleg a black színtéren szinte csak pózer, kliséhalmaz bandák vannak. Úgyhogy ne gyere nekem ezzel a szöveggel, hogy csak a black az életképes, amikor SEMMIT nem tudsz a HC színtérről, amely sokkal ötletesebb, és sokszer sokkal durvább bandákat foglal magába, mint a black színtér. Tehát rohadtul nincs igazad.

Előzmény: Razoxane (45.)
[aenima] e-mail | 2003-09-21 07:52:06 | 46.
mert szerinted a stoner rock,a grunge,meg a modern metal nem underground?Csak a black/thrash/death/dark metal?Elég fura elképzelés.Amúgy Magyarországon vannak nagyon tehetséges bandák:Polly is Dead,Aebsence,Stereochrist,Flop,Watch My Dying,Varso,Black-Out stb.

Előzmény: Razoxane (45.)
Razoxane e-mail | 2003-09-21 07:41:14 | 45.
Értelek, az biztos, hogy az Általad említett zenekaroknak nagyon fut a szekerük, de én az undergroundra gondoltam, és olyan stílusokat értek ezalatt, mint a Death, Black, Thrash, Doom és Dark Metal. Ebből a szemléletből kiindulva láthatod, hogy valóban csak a Black Metal életképes. Nincs túl sok Thrash zenekarunk, a Death Metal még valahogy elvegetál, de Doom és Dark bandánk még kevesebb van, mint az előbb említett stílusok képviselői. Nincs igazam?

Előzmény: haska (43.)
fearzone1 e-mail | 2003-09-20 22:21:40 | 44.
Jogos a tíz pont!:) Megemlíteném még pl: a Subscribe-ot,és a Superbutt-ot

Előzmény: haska (43.)
haska e-mail | 2003-09-20 21:21:02 | 43.
ha szerinted csak a black metal életképes ebben az országban akkor velük mi lesz?
-blind myself, ektomorf, cadaveres de tortugas, hybrid, insane, a bridge to solace, strong deformity, freshfabrik, sun workshop, fallen into ashes, replika, mantra-
nem rossz a magyar black sem tényleg, gondolok itt a sear blissre, a christian epidemicre vagy a sin of kainre.


Előzmény: Razoxane (42.)
Razoxane e-mail | 2003-09-20 13:52:31 | 42.
Igen? Mivel kapcsolatban?

Előzmény: haska (41.)
haska e-mail | 2003-09-20 11:38:46 | 41.
már ne is haragudj, de elég tudatlan vagy.

Előzmény: Razoxane (40.)
Razoxane e-mail | 2003-09-20 09:07:01 | 40.
Amit még elfelejtettem: A sok baromság helyett inkább arra kellene figyelni, hogy a magyar underground haldoklik, a hammer egyre divatosabb lesz, az-az minden fordítva működik nálunk, mint külföldön. Egyedül a BLACK METAL életképes ebben az országban.

Előzmény: lzsolt (36.)
Razoxane e-mail | 2003-09-20 08:40:27 | 39.
Nem vagyok buta, csak már egy kicsit elegem van az olyan emberekből, akik nem veszik komolyan a METAL zenét, és megpróbálnak mindenből viccet csinálni. Már csak mosolyogni tudok az olyan megjegyzéseken, amelyeket a vicces srác írt.

Előzmény: lzsolt (36.)
Thomas e-mail | 2003-09-19 14:58:27 | 38.
Nyú-punk. Így jó?

Előzmény: haska (37.)
haska e-mail | 2003-09-19 14:42:25 | 37.
10 műtősfiúból 9 ezt állítja
féc vórnin pánk.
van a trúblekk meg a punk, oszt kész.
morbidéndzsöl is rájöttem, hogy punk nem is nu.


Előzmény: Thomas (34.)
lzsolt e-mail | 2003-09-19 14:03:19 | 36.
Basszus, te tényleg ennyire buta vagy? Már bocs...

Előzmény: Razoxane (33.)
Razoxane e-mail | 2003-09-19 13:00:10 | 35.
A Thomas egy vicces legény :)
Mondd, TE direkt csinálod ezt? :)

Thomas e-mail | 2003-09-19 12:25:31 | 34.
De! A Morbid Angel igenis nyúmetál! És meg tudlak cáfolni, ugyanis a Morbid Angel turnézott a linkin szarral! A saját szememmel láttam!!!
10 death metalt hallgató emberből 8 azt mondja: a Morbid Angel nyúmetál! A Fates Warning és a Dream Theater noise-os crust/punk/grind zenekarok, ha már stílusba határolásnál tartunk...


Előzmény: Razoxane (33.)
Razoxane e-mail | 2003-09-19 10:07:45 | 33.
Ha a MORBID ANGEL nu metal lenne, akkor olyan fosokkal mennének turnézni, mint a linkin szar, meg a hasonló ocsmányságok. Kérdezz meg 10 Death Metal-t hallgató embert, és mindegyik azt fogja mondani, hogy a MORBID ANGEL igenis DEATH METAL-t játszik. A Dream Theater-t pedig leszarom, az biztos, hogy jó zenészek, de vannak náluk sokkal jobb progresszív Metal zenék is. (Fates Warning, Symphony X, EL&P, Eldritch, stb.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.