Click to Visit
Hip-Hop - Wu-Tang Clan
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  

coonee210 e-mail | 2006-09-05 19:41:16 | 634.
szerintem a legtutibb az leső, Enter The Wu-Tang (36 Chambers), na meg a koncertfelvétel, Disciplines Of The 36 Chamber.
DuDee Da Ripper e-mail | 2006-09-05 11:36:47 | 633.
GYerekek sztem a legdurvább Wu szám amibe küldik min' a szar az a Triumph...fúúúú az első gyerek aki rappel :I bomb atomically socrates' phylisophie n hypotheses.....fúúúúúúú állat nagyon
Mascez e-mail | 2006-09-04 15:57:47 | 632.
Nektek melyik Wu album tetszik a legjobban?

Amugy hatalmas respect minden Wu rajongónak, nagyon jó ez a topic...

Remélem senki nem bassza szét!

Mascez e-mail | 2006-09-04 15:55:37 | 631.
Nekem is meg van, de a zenék nekem sem tetszenek annyira!!!!!!!!

Előzmény: coonee210 (627.)
Mascez e-mail | 2006-09-04 15:53:02 | 630.
RZA, GZA, Ol'Dirty Bastard, U-God, Masta Killa, Method Man, Reakwon, Ghostface Killa és Inspectah Deck

Előzmény: hip hopper (608.)
coonee210 e-mail | 2006-08-27 18:57:51 | 629.
Nekem az elözö albumok jobban tetszettek. Vagy lehet hogy csak túl sokat vártam ettöl a mostanitól.

Előzmény: Killa J (628.)
Killa J e-mail | 2006-08-27 17:58:51 | 628.
Hát nem egy Tical az biztos, de azért nem lett rossz szerintem, nekem tetszett róla jó pár szám.

Előzmény: coonee210 (627.)
coonee210 e-mail | 2006-08-27 17:04:59 | 627.
Sziasztok!
Meghallgatta már valaki Method Man új albumát (4:21 The Day After)? Szerintem nem sikerült a legjobban. Sokkal jobbra számítottam.

Daniboj e-mail | 2006-08-24 22:43:56 | 626.
MEGNYÍLT!!!

USA STYLEZ
Szekesfehervar Suto u 6
hiphop és sportruházat
Sean John, G-Unit, k1x, Phat Farm, Urban Classics, Lugz etc...
nyitva h-p 11-18
sz 11-14
30 / 2121579
www.rapcity.hu

kobi e-mail | 2006-08-16 08:07:47 | 625.
helóka myvipen csináltam 1 twista fan clubot úgyhogy aki szereti a pörgőnyelvű rappert az lécci lépjen be!!!!!! előre is köszi:Bence
Horga e-mail | 2006-08-09 18:10:50 | 624.
hy all
az új Masta Killa már két-három hete megvan, kibaszott, kurva yo lett sztem, már naon vártam.

Ezt a Noreaga-t én se értem, de sztem azért hagyta abba a gengszter zene készítést, mert már ugye egyre kevesebben hallgatják a keleti parti zenét. És hát azé el is kéne adni azt amit csinál. Ma már igencsak a pénz dominál.

Peace

Szotyee e-mail | 2006-08-08 20:38:19 | 623.
noreaga kurva nagy, bármihez nyúlt tetszett, n.o.r.e meg nem tetszik.
ez van, vagy megunta, vagy pénz kell..


Előzmény: Chocolate Boy (622.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-08-08 13:55:27 | 622.
Hát igen azért ettől nem félek :) mert télleg yo zenéket termelnek az East-en ha vmi kijön. Én már pl. nagyon várom az új Nas albumot, mert 1-ik kedvencem, meg a Queensi-eket amúgy is nagyon szeretem. Bár most basszameg :( a CNN felállásnak ugy néz ki lőttek :(. Nemtom hallottátok e hogy Noreaga (ezentúl már csak N.O.R.E.) Queens-ből leköltözött Puerto Rico szigetére & már ezután Reggaeton zenéket fog csinálni (olyat mint Don Omar, Daddy Yankee, stb.) . Basszki mikor ezt +tudtam, fel sem tudtam fogni. Hogy őőőőőő?! Aki egyedül & Capone-vel is kibaszott nagy gangsta zenéket nyomattak. ÁÁÁÁÁ hát ezt még mai napig sem tudom feldolgozni. Mert nem az, én szeretem a reggaeton-t is, én nyitott vagyok a feketezenében minden felé. Mert én szenvedélyes Reggae, Dancehall rajongó is vagyok, ha vki még nem ismerne. Meg az R&B-t és Soult is hallgatom a Rap-en kívül. De nekem ez akkor is furcsa & nem tudom felfogni, hogy vki aki kibaszott nagy gangster zenéket csinál(t), az átáll egy ilyen tök más zenei hangzásra. Mert az még oké! Mikor kijött az az Oye Mi Kanto száma a Nina Sky-jal meg a Puerto Rico-iakkal, de az ugy be is jött. Mondom oké van egy ilyen partyzós zenéje, nem baj, mert legalább Noreagától is tudnak ilyet nyomni bulikban, mert azért ha megnézzük minden nagy gangsta rappernak van 1-2 partyzós száma. De hogy valaki teljesen elkanyarodjon egy másik style felé? Hát mindegy. Csak nekem N.O.R.E.-tól ez furcsa és mélyen érintett:(
Mondom yo a reggaeton is, de azt csak nyomják az olyan előadók. Na bassza +. Yo sokat írtam, elnézést mindenkitől, de ezt kikellett írnom magamból, mert mondom ezekszerint ez a hír elég rendesen lesokkolt.

Hát akkor Peace mindenkinek!


Előzmény: Szotyee (620.)
Dead-End e-mail | 2006-08-05 06:29:19 | 621.
Azt hittem ő déli... na mindegy. :)

Előzmény: Killa J (619.)
Szotyee e-mail | 2006-08-04 20:57:39 | 620.
kurvajó a dél! jókat csinálnak, sokat, de mégis minőségi albumokat!
twista north, de mind1...

na igen kelet hanyatlása. hát annyira nem kell félni, azért ha vmi megjelenik keleten az igen jó dolog.
nyugaton meg amúgy is elég régóta ez van, de mégis jönnek a jobbnál jobb cuccok, hameg nem, majd dre bácsi piacra dob vmi ütős kis dolgot :)

béke


Előzmény: Chocolate Boy (616.)
Killa J e-mail | 2006-08-04 12:39:14 | 619.
Twista tényleg jó de ő nem déli, Chicago-i szal Északi,Masta Killa Album tényleg yo, régen nagyon sok Wu-t hallgattam, de most én is inkább a déli zenéket kedvelem, nagyon jól nyomják délen.

Előzmény: Dead-End (618.)
Dead-End e-mail | 2006-08-04 09:42:25 | 618.
Nekem a déli zene nem igazán jön be. Mondjuk Twista jó.

Sajnálom, hogy az east és a west hanyatlása folytatódik.


Előzmény: Chocolate Boy (616.)
plash e-mail | 2006-08-04 08:45:07 | 617.
Nem a helyén van !A LEGJOBB! topik:)

Nemrég vettem 1 DVD-t -> WTC - Legend of the Wu-Tang Clan The Videos címmel.
Sztem elég komolyságos lett!16 kökemény WTC Klipp:)

Szerintetek a
"The Wu-Tang Manual - Enter The Wu-Tang 36 Chambers" könyv első részét le fogják fordítani? ^_^

Chocolate Boy e-mail | 2006-08-01 21:52:18 | 616.
Szerintem is naggyon odabasz az új Masta Killa! Imádom a Wu-Tanget :( bár sajnos mostanában kicsit el van nyomva a kelet, pláne a nyugat. De most ez van 2000 óta folyamatosan nagyon feltört a dél azelőtt ott halkabbak voltak. Most ugy látszik ez a hangzás a menő. Ami érthető is, mert télleg yo trackeket csinálnak, yok a producerek. Csak yo lenne ha a keleti producerek is megerőltetnék magukat kicsit yobban, mert itt a délhez képest most kicsit csend van. Elég kevés zene jött ki a délhez képest :( sajnos. (ez nem azt jelenti hogy a délt nem szeretem, sőtt nagyon is szeretem, de azért egy picit yobban húz a szívem az East Coast-hoz). Szóval lehet itt is aktívak az előadók, nem arról van szó, csak többségben lehet a délieket pakolják fel letöltős oldalakra.

Peace & Wu-Tang Foreva'!

Wu is da livin' legend! One Love, One Blood!


Előzmény: Cash Money (614.)
Cs.Kate e-mail | 2006-08-01 11:03:35 | 615.
Köszi! :D
Most töltöm le a dc ről :)
Én csak ahhoz értek. :S
Üdv!


Előzmény: Cash Money (614.)
Cash Money e-mail | 2006-08-01 10:48:31 | 614.
az új masta killa albumot le lehet szedni torrentről
elég fasza sztem

hip hopper e-mail | 2006-07-12 09:13:18 | 613.
kössz



Előzmény: Szotyee (611.)
Szotyee e-mail | 2006-07-11 19:32:16 | 612.
szeretem a wu-tang-et, és kedvelem ezt a '90es évek eleji east coast (gangsta) rap-et is, így joggal írhatom ide azt a kérdést, h ki hallott már az ORGANISED KONFUSION nevű rapduóról?

szerintem nagyon jók, és nekik a wu-val ellentétben nem jött össze a nagy lemezszerződés, és nem futhattak be... pedig voltak olyan tehetségesek. ajánlom h hallgasátok meg a the stress: extinction agenda (vagy valami hasonló:D) című albumukat, nekem nagyon tetszett.

(ha van rá érdeklődés nyithatunk is egy új topicot, h ne itt offoljunk)

Szotyee e-mail | 2006-07-11 19:22:54 | 611.
hát parancsolj, amúgy a wu-tang egy nagy család, de a "clan" tagjai ők voltak:
rza, gza (alapítók), raekwon, cappadonna (rövidebb ideig), method man, rebel ins(inspectah deck), masta killah, u-god (tavaly ők ketten voltak sportszigeten, kurva nagy vóóólt :)), odb (r.i.p., rohadt életbe h meghalt)

remélem nem hagytam ki senkit, de őket kívülről kell majd fújnod, ez alap:)


Előzmény: hip hopper (608.)
hip hopper e-mail | 2006-07-10 08:33:47 | 610.
Ok kössz .

Előzmény: The DKA (609.)
The DKA e-mail | 2006-07-08 18:31:30 | 609.
Látogass el erre az oldalra, itt minden infót megtalálhatsz, magyarul!

http://zeeh.fpn.hu/


Előzmény: hip hopper (608.)
hip hopper e-mail | 2006-07-08 17:20:22 | 608.
Valaki le tudná írni a Wu-Tang Clan tagjainak a nevét ?????
The DKA e-mail | 2006-07-08 10:04:58 | 607.
Tisztelet mindenkinek!

Lenne egy kérdésem: foglalkozik valaki szövegírással, angol(pontosabban amerikai-angol) nyelven?

Várom a válaszokat!
Előre is kösz!

Peace to all!

The DKA - Wu Tang Forever

Mascez e-mail | 2006-06-14 10:01:18 | 606.
Yaaaaah!!!!!!

Előzmény: Cápa (605.)
Cápa e-mail | 2006-06-13 16:27:44 | 605.
ami durva h állítólag annak idején a Death Row is le akarta őket szerződtetni,de a Loud records megelőzte Suge-ot.
Mascez e-mail | 2006-06-13 14:40:33 | 604.
A kapcsolódó lemezek közös vonása, hogy producerük a klán zenei agya, RZA. Rögtön felismerni, ha ő producerel egy albumot: mindenki másnál sötétebb, betegebb a hangzás. Említsük meg itt az egyik hozzánk is eljutott munkáját: a Szellemkutya című Jarmush-film zenéjét. Horror-rajongók pedig Gravediggaz, vagyis Sírásók nevű projectjét keressék.

A The W-hoz visszatérve, nem kell a Wu-Tang-rajongóknak félniük, belehallgatás nélkül is dobhatják a bevásárlókosárba. Ezen első ízben fordulnak elő a körön kívülről jött vendégek: Snoopp Dogg, Isaac Hayes (a soul egyik atyja) és Junior Reid (reggae-legenda). Ez mutatja, hogy a kívülállók számára is befoghatóbb lett a zene. Természetesen a slágerektől még távol vagyunk: félelmetes percek és nehezen emészthető megoldások ezúttal is akadnak bőven.

Hogy miért szeretik mégis annyian? Talán, mert jó.

WU-TANG FOREVER!!!

Mascez e-mail | 2006-06-13 14:39:17 | 603.
Első kislemezüket (Protect Ya Neck) egyetlen kiadó sem merte elvállalni, ezért kisipari módszerekkel terjesztették, így lett underground zenei siker. Ezért amikor 1993 végén megjelent az első nagylemez, az Enter The Wu-Tang (36 Chambers), már volt egy elég masszív rajongótáboruk. Ami aztán egyre nőtt, egészen addig, míg a platináig el nem jutottak. A Wu-Tang nevét megismerte a világ.

Hét év alatt mindössze három lemezt adtak ki: az 1997-es dupla Wu-Tang Forever megosztotta a kritikusokat és a közönséget is, de azért ebből is elment néhány millió példány és Grammy-jelölést is fialt. A következő igazi Wu lemez pedig a három évre rá megjelent The W.
A rajongóknak mégsem kellett aggódniuk: a rengeteg tag és még több ilyen-olyan barát és ismerős az elmúlt hét évben összesen több, mint tucatnyi szólólemezzel tartotta fenn a legendát. Néhány ezek közül a süllyesztőben landolt, mások aranylemezek lettek. Pl. az egyik leghíresebb tag, az Ol' Dirty Bastard két szólója. Ő egyébként a hosszú Wu-Tang bűnügyi statisztikában is az élen áll, legutóbb szökésben volt (a drogelvonásból), amikor egy félórára beugrott a lemezbemutató koncertre rappelni.


Mascez e-mail | 2006-06-13 14:37:36 | 602.
Nem könnyen befogadható a zenéjük, és mégis: a világ egyik legfontosabb, legnagyobb befolyással bíró hip hop együtteséről van szó. Úgy látszik, akik a műfaj keményebb oldaláért rajonganak, mind megtalálják őket.

Szövegeikben természetesen a feketék elnyomása ellen emelnek szót. Közel áll hozzájuk a Five Percent Nation nevű szervezet, amely szerint a világ 85 százaléka tudatlan, 10 százalék pedig ezt kihasználva élősködik rajtuk és kihasználja őket. Maradt még öt százalék - na, náluk van a bölcsesség meg a tudás.

Mascez e-mail | 2006-06-13 14:36:40 | 601.
A Wu-Tang elnevezés egy régi Shaolin kung-fu sorozat címéből ered. A tagok ugyanis ennek a harcművészeti ágnak, no meg a hozzá tartozó filozófiának az elkötelezett hívei. Meglehetősen harciasak, ugyanakkor adnak a spiritualitásnak is.
Nem igazán vannak oda a hip hop "eldallamosodásáért", a slágerlistákat meghódító, lágy R&B-s vokálokkal csalogató rapért és G-Funkért. Egy igazi Wu lemez csupasz, kemény ütemeket, szürreális és fenyegető hangmintákat tartalmaz. Ez utóbbiak között rengeteg a kung-fu utalás. A rapperek pedig jól megmondják a magukét. A meglehetősen ego-központú műfajon belül kivételnek számít, hogy önzetlenül adogatják egymásnak a mikrofont, egy-egy számon belül néha az összes MC hallatja a hangját.

Mascez e-mail | 2006-06-13 14:35:39 | 600.
A világ egyik legfontosabb és legfurcsább hip hop kollektívája a Wu-Tang Clan. Kilenc tagból áll, már a nevek is sok mindent elmondanak a lelkivilágukról: Masta Killa, Method Man, Genius / GZA, U-God, Inspectah Deck, Shallah Raekwon, Ghostface Killah, RZA / Prince Rakeem, Ol' Dirty Bastard. Nem sokat adnak a szerénységre, viszont egyeseknek van önkritikájuk (lásd ODB nevét...). Legtöbben közülük együtt nőttek fel Staten Islanden, úgyhogy kívülről nem lehet bekerülni a körbe - ne is próbálkozzatok.

Mascez e-mail | 2006-06-13 14:35:08 | 599.
Ja, felújítom pár infóval!

Előzmény: plash (598.)
plash e-mail | 2006-06-11 16:16:18 | 598.
Jahm:) csak ujra kéne éleszteni a topikot,mert mióta Meth Can't bring da pain,és elmaradt a koncert vhogy mindenki elkussolt...
Mascez e-mail | 2006-06-09 18:42:55 | 597.
Ja, WU-TANG FOREVER!!!!!

Előzmény: Check (596.)
Check e-mail | 2006-06-07 19:19:03 | 596.
yo amugy hogy itt a wu tang-ről beszéltek ,nem gááááááááááááááááááááááááááz

UT2004-es STEEL e-mail | 2006-05-01 00:24:54 | 595.
JA BOCS FIÚK CSAJOK, DE HA KELL AZ MSN CÍMEM ITTT VAN: gal.zoltan@hotmail.com

HA KELL VAAKINEK AKKOR HA LEHET TUDJAK MÁR RÓLA! HOGYAN? UGY HOGY BEIRJA IDE A FÓRUMBA!
SZOLNOK MEGYE-I VAGYOK!

UT2004-es STEEL e-mail | 2006-05-01 00:21:43 | 594.
CSÁ MINDENKINEK.

ÉN NEM IS TUDOM, HOGY MI LENNE HA NEM LENNE HIP-HOP MERT HA NEM LENNE AKKOR EL SE TUDNÁM KÉPZELNI AZ ÉLETEMET. UGYHOGY A HIP-HOPNÁL SZÁMOMRA NINCS JOBB. :::::PPPPP

Eazy E e-mail | 2006-04-30 19:22:57 | 593.
Shit!
Mef nem tudja "szállítani a fájdalmat"!
:DDDDDDDDDDDDD

Cs.Kate e-mail | 2006-04-30 19:03:24 | 592.
az menő lesz :DDDDDDDDD

Előzmény: Fido4life (591.)
Fido4life e-mail | 2006-04-29 20:35:06 | 591.
Ha lesz koncert Októberben, több mint biztos hogy elmegyek !
888888 e-mail | 2006-04-29 13:34:37 | 590.
Sziasztok

szeretném figyelmetekbe ájánlani eladó
posztereimet.

Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

2 pac, 50 cent
guano apes, tankcsapda,no doubt, riki martin,
2pac, eminem, 50 cent , supernem, HIM
bon jovi , linkin park,
robie williams
alvajárók-kozsó, hip hop boys, Manhattan
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates,
Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin
Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi
Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys
Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven,
Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean,
Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French
Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass
Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe
Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway,
Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue,
Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5
db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff
Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del
piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help,
Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter,
Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril,
Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky
martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta,
Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave
pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák
Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt
Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills,
East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter,
Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin
costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-
óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base
óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher,
Jóbarátok, Ákos

Mascez e-mail | 2006-04-27 16:01:53 | 589.
Imádom a Blackout-ot!A Discmanemben az a cd volt benn a legtöbbször, az is biztos!

Előzmény: Tenk (576.)
plash e-mail | 2006-04-27 14:59:35 | 588.
:C
Down By Low e-mail | 2006-04-27 12:58:32 | 587.
maradjmár...tudod, h örültem amikor láttam h ti még nem is tudtok a "nagy hírről", hogy elmarad! q:D

csak úgy füstölt a ctrl-c ctrl-v...q:D

hát reméljük az októbert...q:/

pacsi


Előzmény: Darksun (586.)
Darksun e-mail | 2006-04-27 08:43:51 | 586.
Te miért másolod ezt be, amikor én akartam?
Te fake te!
:D
Paccs Tesó, rég "láttalak"! :D
Hát majd októberben...
reméljük.
DS!


Előzmény: Down By Low (585.)
Down By Low e-mail | 2006-04-26 21:36:28 | 585.
nem akarok wészjósló lenni de jelenleg így néz ki a helyzet:

"A prágai bulival együtt sajna nálunk is elmarad a koncert!
Mielőtt bárki belekezdene a találgatásokba, leírom, hogy mi is történt és hogyan!
Az egész budapesti fellépés ötlete a prágai kiírás után jött, amikor is felkerestem a prágai promótert, aki segített is a kontaktfelvételben. A kapcsolat felvétel megtörtént, örültünk egymásnak, mert neki még városokra szüksége ahhoz, hogy létrejöhessen az európai turné. Mindez február táján volt. Onnantól kezdődött a nagy várakozás, különböző dolgokra hivatkozva. A legnagyobb probléma a fellépések számával volt, amire az eu promoter csak annyit mondott mindig, hogy semmi gáz, intézni fog még legalább 3 várost.
Az első megoldás szerint Finnországban intézett 2 fellépést. Ekkor kezdtünk kicsit megnyugodni, hogy biztosan összejön a dolog. Pár napra rá kiderült, hogy a finnek lemondták, viszont Rómában tuti összefog jönni, és akkor kezdődhet a promóció, meg minden…ismét pár nap telt mikor is bejelentette emberünk, hogy Róma is ugrott, viszont Prágában intéznék két fellépést plusz a budapesti koncert, és o.k. minden. Ekkor aláírtuk a szerződést, átutaltuk az előleget és hátra dőltünk, hogy tényleg össze fog jönni! kikerült a fórumba az infó, viszont ismét várakozás kezdődött a promóciós anyagokra. Teltek a napok, ment a hitegetés és végül is ma reggel, váratlanul közölte az eu.promóter, hogy a három fellépést keveselték ezért inkább útra sem kelnek Európába.
Az egyetlen személy, aki hibáztatható a történtekben az az eu.promóter aki képtelen volt 3 hónap alatt még két fellépést intézni Európában. Részünkről már minden készen állt. A szállás, a hirdetések, a repülő… szóval minden.
Én mindenkitől csak elnézéseket tudok kérni a történtekért, de remélem, hogy megértitek a helyzetet és a leírtak alapján látjátok /és higgyétek el!/, rajtunk semmi sem múlt, mi mindent megtettünk, minden igényt teljesítettünk ami az elvárásuk volt. sajna többet nem tudtunk csinálni!!!
Most mi sem tudunk mást csinálni, mint elfogadni a szitut, és várni vissza az előlegünket.
Amúgy ahogy azt Brok is írta, szóba került az Október, de ezzel az eu.promóterrel semmi sem biztos.
Még 1x sorry, és píísz mindenkinek!
ST!"

/2ndFloor (hiphop.hu)/

szal ilyenek a kilátások a Meth fellépésre...q:(


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.