Click to Visit
Hip-Hop - Wu-Tang Clan
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  

bobby-digital e-mail | 2008-05-08 08:39:00 | 1184.
Na megtaláltam a Return of The Prodigal Sunn-t és sztem kibaszott durva.Ha kell akkor felvehetjük a kapcsolatot.Mondjuk msn,vagy vmi ilyesmi.
Na písz!

Wu-Soldzser e-mail | 2008-04-24 23:05:30 | 1183.
A Return of the Prodigal Sunn-t meg sehol sem találtam. sajnos.
Wu-Soldzser e-mail | 2008-04-24 22:59:49 | 1182.
2008. május 16., School Club, Közgáz, Budapest
(Fővám tér 8.) 22:00

WU-TANG PARTY

Akik a szöveget kenik: ScarcityBP / Killakikitt
Gyilkos Február
Pánikszoba
DJ: Saiid, Frequent, Zefil

Jókis nem rossz bulíí

bobby-digital e-mail | 2008-04-22 08:32:09 | 1181.
Hello Mindenki!
Valaki tudna segíteni,hogy honnan tudnék leszedni Prodigal Sunn albumot?
Előre is köszi.
Amúgy jó a topik csak kevesen írnak.
WU 4EVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coonee210 e-mail | 2008-04-08 21:22:49 | 1180.
pénteken meth & red koncert prágában. vhogy rákaptak a srácok európára. megyek megnézem őket, reméllem jó lesz...
Thunda e-mail | 2008-04-07 19:24:53 | 1179.
Wu-tang A LEGJOBB!! *fanboy here* XD

nem. De igen.

Trijump meg a rijúnáted a legjobb.

coonee210 e-mail | 2008-04-07 13:00:20 | 1178.
mi történt? kihalt a topic?? senki se ír már 2 hónapja?
dirtybayerische e-mail | 2008-02-21 14:01:41 | 1177.
ez a nem mind1!zsír
coonee210 e-mail | 2008-02-21 12:53:43 | 1176.
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=15646256


a szlovákiai koncert :) ne resteljetek megnézni!

Thunda e-mail | 2008-02-05 21:16:22 | 1175.
Látszik, hogy érettebb vagy nálam... :D

Cool


Előzmény: RTA23 (1173.)
Dup LOC e-mail | 2008-02-02 09:54:13 | 1174.
Nagyon is igazatok van,nekem8 ki mit csinál,ha nem hallgatom.Ha meg hallgatom és bejön annak RESPECT

Peace:Dup LOC

RTA23 e-mail | 2008-01-28 09:25:37 | 1173.
de mért zavarja az embereket az ogligé ???
nekem sose tolakodik be egyik zenelejátszóeszközömbe se, így maradok közömbös
ll juni meg főleg mér zavarja a reppereket ???
kis csóri gyerek megcsinálta magának a jót, nem hiszem hogy reppernek tartaná magát
megtud élni abból hogy a pinákról énekelget
hol itt a baj ?

ha meg vannak jók, akkor van mit hallgatni nem ?

a másik aspektus
vannak emberek akiknek bejön pl az ogli g
ha bejön neki (remélhetőleg kisgyerek és időleges a probléma) akkor élvezi tehát jó neki
ilyen tekintetben oglig sem csinál semmi rosszat

hozzá kell tennem hogy a fentebb írtakból kikövetkeztethető látásmód azt is eredményezi
hogy semmi problémám nincs lagzival a lajcsival
ma donnával riki mártinnal
1szóval senkivel
vannak olyan emberek akiknek ezek a muzsikok olyanok mint nekünk a wuuuu
(bár feltételezem a wuuuba el lehet mélllyedni....)
tehát ha másoknak jó, ránk meg nincs erőltetve, és ezt bizton állíthatom, mer hogy mindenkinek van módja, lehetősége elkerülni ezeket, akkor nincs szar zene
ha egy előadó 1 embernek bejön már okés a dolog mivel azok akiknek nem jön be, azok nem hallgatják
nagyon egyszerű a dolog
neeeem_???
márhogyafaszba neeeeee


és egy kis zene alján ló

wu banga a negyedik
drug free

Dup LOC e-mail | 2008-01-26 10:59:13 | 1172.
Mért vannak a magyar rapperek annyira elszállva a magyar raptől?Rengeteg a csicska(pl.Ogli G,LL Junior(bár ez még nem is nevezhető rappernek)),de azért vannak itt faszák is sok!!!!
Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-25 16:32:09 | 1171.
Igen Igen több e-mail címmel többször is lehet szavazni.
Hírverést csináltam a hip-hop.hu-s fórum wu topicjában de még csak egy helló-ra sem méltattak bazzdmeg! Mellesleg AZA indította a topicot meg Kilakikitt néven írni is szoktak bele (há' gondolom Tirpával együtt)de a többiekkel mellett ők is leszartak. Sz'al kivagyok ábrándulva. Pedig jó muzsikát nyomnak

thamole e-mail | 2008-01-25 03:21:48 | 1170.
helyes derék!!!!!én is nyomtam!ha bukott az uj Wu ha nem akkor is WUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!BANGA BANGA!!!
coonee210 e-mail | 2008-01-24 20:28:00 | 1169.
nektek is enged többször szavazni? legalább is én ugy vettem észre hogy minden nap lehet szavazni. de mit akkor a mail-cimmel? én már mind a hatot elhasználtam ami van :D
dzsizüsz e-mail | 2008-01-24 10:28:06 | 1168.
oda tettem én is magam!
reklámozzátok agyba főbe mindenkinek!!!!

dirtybayerische e-mail | 2008-01-23 19:33:01 | 1167.
én szavaztam
mindenkinek hirdteni!!!!!!!!!!!!
wu-tang forever

b-ron e-mail | 2008-01-23 02:34:53 | 1166.
így a Wu Tangről jutott eszembe hogy a rapperek mostanában nem beef-ben halnak bele, hanem inkább bekattannak és a szer miatt.. RIP PIMP C, ODB (ők ketten)RIP 2Pac Notorious BIG
Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-22 21:21:25 | 1165.
a link vége mosmá' numero 14, mert BP átcsúszott a köv. oldalra!

Ha nem lesz elég szavazat akkor megin mehetünk szlovákájba vagy esetleg jó messzire mer ide nem jönnek akkor az bittos!

Dup LOC e-mail | 2008-01-21 14:37:41 | 1164.
Vannak azért itt jófejek!!!

Dup LOC

Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-20 20:49:41 | 1163.
Bocs Febr. 1. !
Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-20 20:47:44 | 1162.
EMBEREEEK!!!

Che..che..che..check this out!! Public servise announcement!

A wutang-corp.com-on most olvastam, hogy szavazni kell, hogy az upcoming Wu turné milyen állomásokat érintsen! Mindenki szavazzon basszátokmeg!

Itt a link: http://eventful.com/performers/P0-001-000010331-5/demands?page_size=15&sort_order=name&sort_direction=ascending&page_number=13

Tessék kimásolni és szavazni (rákatt Bp mellett a demand it buttonra)! És szólni minden élő embernek hogy szavazzon, ugyanis egy ember csak 1x szavazhat. Azt írják, hogy minden amcsi város amelyik eléri az 1500-at felkerül a listára.Ez nemtom mennyire vonatkozik az Eu országokra de azért csak Szavazni! Terjeszteni és Szavazni mert Febr. 2-án lezárják a szavazást!! Jelenleg 17 szavazatunk van :( velem együtt.

Wu! Wu! Wu! Wu!

Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-20 16:13:40 | 1161.
Hogy seki sem ír ide?
Há dehogyisnem csak már kitárgyaltuk az 8 Dia témát. Ha meg arról van szó,hogy ki "rapper" meg faszom hát én is zavarba jövök. Mer mi az a rapper? Huh? Aki hip-hop-ot hallgat...kizárólag? Az nem rapper hanem szűklátókörű. Ha meg netán azt jelenti, hogy valaki túlnyomó többségben hip-hop-ot hallgat akkor szerintem az itt szinte midenkire elmondható.
De RTA-hoz csatlakoznék abban, hogy annyi a szar ezen a szcénán belül(is), hogy aki mindenevő "rapper" (az előbbi megközelítésben), az súlyos ízlésficammal küzd. (És gondolok itt a fasszopó kicsi john-ra, meg arra a Ja-Rule-ra etc.)
Az utóbbi megközelítésben mondhatom hogy rapper vagyok bár nem szeretem ezt a kifejezést mer az én egyéni meglátásom szerint a rapper az aki rap zenét csinál amiben lehetőleg szövegel is. De emellett minden műfajból meghallgatom a jót meg szeretem is. A rock-ban az elektroban raggee-ben faszom tudja még miben viszont az ilyen futtatott pop szarságtól rám jön a hasgörcs, de az viszont szar is.

"but the WU..the WU iz got som'in!"

Csöccs! Píssz!

RTA23 e-mail | 2008-01-20 11:18:40 | 1160.
hurrrrá hhuuurrá


Előzmény: Dup LOC (1158.)
Dup LOC e-mail | 2008-01-20 09:49:30 | 1159.
Senki se ír ide?

Előzmény: Dup LOC (1158.)
Dup LOC e-mail | 2008-01-19 20:05:29 | 1158.
Én rapper vagyok,az is maradok mindörökké

;)
:)

Dup LOC


Előzmény: Wu-Soldzser (1157.)
Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-19 13:38:57 | 1157.
:D

Előzmény: RTA23 (1156.)
RTA23 e-mail | 2008-01-17 19:30:24 | 1156.
de azért te tartod a frontot és olyan vagy mint 16 éve
ugye tesóóó ???
na azééé ...


Előzmény: dirtybayerische (1155.)
dirtybayerische e-mail | 2008-01-17 15:55:40 | 1155.
szerintem közel nem olyanok mint voltak
nagyon-nagyon hiányzik ol' dirty bastard a bandából.
r.i.p.o.d.b.
mondjuk még nem hallotam az összes 8 Diagrams-os zenét. na mind1 végülis még mindig sokkal-sokkal jobbak a többieknél.
ennyi

Thunda e-mail | 2008-01-17 14:02:04 | 1154.
Szép..szép

Előzmény: RTA23 (1152.)
coonee210 e-mail | 2008-01-17 13:45:53 | 1153.
Nagyon igazad van tesó, sztem sincs az 8 diagrams-on egy oan szám se ami koncertra való. Én voltam Trencin-be koncerton, ahol ott volt mint a 8 tag, és valami fenomenális volt, és ha elképzelem, hogy az 8 diagrams track-jeit nyomták volna pff...

Előzmény: Wu-Soldzser (1148.)
RTA23 e-mail | 2008-01-16 23:25:33 | 1152.
végülis durcanak durca vok : )
annyit kell tanulnom hogy nincs időm zsalni a gyepemééé
és közbe az anyaggal se haladok
végülis a helyzet meghálálja magát mert hogy
jut a több a hétvégére

na de hadjuk a komolyságot

elvonatkoztatva az eddigi beszélgetéstől
akkor firkálnék kicsit a rappről -e szöveg írójának szögéből szemként

nekem a rap semmit nem jelent
elvesztette azt amije nem is volt számomrA : )

nekem ami jelent vmit :
wu tang clan
jedi mind tricks
channel live
the society of invisibles
non phixion
necro
gravediggaz
rugged man
..stb
ez teljességgel a teljesség igénye nélküli list

és még had említsem meg saját magam

elénekelgetni itthon
a kocsiba
az utcán
egy szar kocsmába
a saját szövegem, a spanoknak vagy csak magamnak na ez is igen csak hat rám

na most ezek a zenék adnak nekem sok mindent
a zene ad
ezáltal az emberek akik a zenét csinálják ők is adnak
de mit ad a rap? ezt nem a rap adja ..
annyira jó a "rap" szó hogy besoroljuk magunkat
de itt nem rappről , nem , semmi esetben nem rappről van szó , művészetről van szó önkifejezésről van szó, ezért azt gondolom ha azt mondjuk rap akkor ezen mondásunk már vmilyen határok közé szorítja az embert, ezzel semmiképp nem fejlődésnek indítva őt ,
na most mikor akármelyik külföldi vagy magyar vagy akárhonnani ember leül és ír egy szöveget csinál egy alapot szívből, akkor akarva akaratlanul érvényre juttatja saját mivoltát
ezért születhetnek a rap alatt ilyen ... hogy is mondjam , mondom így: ilyen kibbah jó cuccok :)

nézd meg a rap zenét
a legkülönbözőbb zenékből merít
jazz klasszikus metál
ez elég kontrasztos nem ?
szerintem elég kontrasztosnak kéne lenni hogy észre vegyék az emberek hogy itt nincsenek határok keretek

ha a rap alatt azt értjük önkifejezés őszinteség
akkor rapper vok

de ha a "bő gatya a rap, bizonyos minták alapján van a rap, ha "ez" meg "az" rap"
akkor leszarom a rappet

és itt visszakanyarodnék a wu ra azon belül is 8 dia.. ra Csak hogy ne legyek ennyire off
szóval ha wu a classicus wuu meg ha wuu ez meg a wuu az
akkor azt mondom basszátok meg !
a wu az ami belőlluk jön... ennyi
a szövegek onnan jöttek bizony, a zene rza tól aki egy wu tag
ezen aspektusból vizsgálódva ez is egy klasszik wuu!!!

persze minden éremnek 7 oldala van (vagy nem?)
szal jogos nem teccésetek ezen dolgok figyelembe vételével is mert hogy nem minden tagból jöttek volna ezek az alapok
de ezt rájuk kell bízni majd ők megoldják csak rájuk tartozik


najólvan elvesztettem a fonalam

meek meditálok kicsit ezen :

krs one, channel live - free mumia

és ... alszok
ohh erről jut eszembe hogy az alvás a rendszeres időközönkénti alvás nagyban hozzájárul a kiegyensúlyozott élethez
ezt szinte biztosra is veszem mert hogy ezt még nem értem el mármint a kiegyensúlyozott alvást és baszzátok meg csak dőlöngélek ide oda ....
: )))

pííísz

thamole e-mail | 2008-01-16 22:05:20 | 1151.
na ez most vmi durca szövegként jött le, sztem Te is hiper fantasztikusan érveltél és tetszik h kiállsz ilyen szinten mellette!ilyen is kell..olyan is kell.....leszarod a rapet ez most ilyen irónikus szöveg vagy télleg, remélem nem, tuti!!:-)
peace


Előzmény: RTA23 (1150.)
RTA23 e-mail | 2008-01-16 21:32:25 | 1150.
: )))

hát igen
talán ott a különbség hogy ti rapperek vagytok
én meg ... leszarom a rappet
...

thamole e-mail | 2008-01-16 15:38:54 | 1149.
helyes gondolatok jól felépítve és érvelve..grat, és igazad is van sok mindenben...azért nehogy már mindenben XD XD XD XD
peace bro'


Előzmény: Wu-Soldzser (1148.)
Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-16 11:59:25 | 1148.
Na csak szeretném hozzátenni a magamét még 1x.

Mindenek előtt ez nem egy szar LP, sőt jó. Csak nem az amit a real wu fanok vártak.Legalábbis én nem. Jó muzsikák vannak rajta csak nem találom meg benne azt amiért megszerettem őket (pedig 10-szer biztos meghallgattam ha nem többször) és itt első sorban az alapokra gondolok ami viszont összefügg a rapppin' technique-kel. Ezért nincs benne a legtöbb számban az a dinamizmus mint régen, hogy a sorok végén-közben ÜT a rím bazdmeg!You know wha'm sain? És ezt a kontrasztot Meth szövegelő stílusa kiválóan érzékelteti az utolsó ODB tiszteletszám és a legtöbb új track között. (de Raekwon sem hasonlít önmagára)

RZA szerintem téved ha azt hiszi, hogy kellett ez az új hangzás. Mert nem. Nekik már semmit nem kell bizonyítani, új rajongókat szerezni. Az már 10 éve kialakult.Igazodni az új évezred zenei világához? Minek? Aki régen szerette őket biztos nem várja el, hogy valamit is változzanak. Ja és hogy már nem papírzacsiból vedelnek az utcán? A vér nem válik vízzé emberek! Attól mert valakinek hirtelen sok pénze lesz, még nem szabad belülről is meváltozzon. És ők ezt nem is tették és nem is teszik. A Clan azért húzta a száját az új hangzás miatt, mert ebben nincs benne az ő énkifejezésük. És ez a művészet halála basszátokmeg.Szívük szerint a klasszikus wu hangzást csinálnák.És hogy ez lenne-e a helyes? Szerintem erre mindenki csak helyeselhet.

Hozzátenném nem biztos, hogy Én egy közeljövőbeli WU koncerten őszintén tudnék bólogatni egy heart gently weeps-re.Inkább egy olyan bulin mint a Meth-Red volt. ISTEN ÁLDJA ŐKET! Hivatalosan is az év legjobb Mo-i koncertje volt.

Az 8 Diagrams jó, de kell a Shaolin vs Wu-tang!Akarjuk!

Píssz

thamole e-mail | 2008-01-16 10:08:59 | 1147.
hi RTA23!
igazából nem ugy hallgattam az 8 Diagrams-ot h túlságosan elemeztem volna, és megmondom ősszíntén talán azért sem ,mert kijött Jeru The Damaja meg Killah Prisest utánna a Big Doe Rehab és amikor a Wu ra került a sor vmi olyat vártam ami ezekt mondjuk kenterbe veri alap fokon...de nem így lett sajnos, annyiszor mint Te tuti nem hallgattam meg ez tény ellentétben más albumokkal ,mert vhogy nem tudott megfogni 2x egymás után sem és ahhoz nagyon nagy fannak kellene lennem h azt mondjam h oksa meghallgatom 10x és akkor meg lelem a szépséget benne, mert tuti meglelném, mint Te!!de most ez így nem megy....mérvadóbb albumok jöttek ki,szomoró nme szomorú de tény, mert azért télleg Ghostfaye és Raekwon az vmi koloszális ahhoz képest , h "csak" szóló szinten nyomták úgymond(persze featekkel tűzdelve ez tagadhatatlan) és azelött mondjuk Jeru The Damaja t azért írtam, mert Ő is egy igazi "UNDERDOG" nem undergroun csak underdog mint mondjuk Jimmy Jones etc...és a Wu Tang is bizonyos szempontból mindig is "Underdog" kategória marad amely sok sok rajongót jelent, de pl. nem napi TV show kat meg a Cribs ben való szereplést, ha értesz...Ők az utca hangjai voltak és leszenk, mert én ősszíntén bízom abban a csöppet sem illúziónista nézetben mely szerint, ha megint albumra adják a fejüket akkor nagyon nagyot alkotnak majd...akár RZA nélkül ahogy Raekwon mondta!!!!!
remélem kielégitően reagáltam, de ha nem írj nyugodtan!!
peace for all Wu Fam


Előzmény: RTA23 (1146.)
RTA23 e-mail | 2008-01-15 19:50:18 | 1146.
: )))
eltünök emberek dee

thamole

azt megértem ember ha nincs kedved elemezni egy zenét mert nem teccik
ez teljesen okés rendben van meg így korrekt is meg minden

de mert a tagok is becsmérelnek

ezt kifejtenéd nekem tesó
?
hogy akkor most itten aza helyzet hogy te vagy ők?
mert ha igen logikus hogy neked nem jőn be ami nekik mer hogy egyek vagytok
de ha nem te vagy ők
akkor neked mért nem tecchetne ami nekik nem ???
nem baszogatok én senkit
csupán ahogy ezt elolvastam vágod beugrott a sötétség a gondolatok helyére

na mind1 végülis ha nem teccik nem
ezzel semmi baj....

csak azé erőltetem magam
mert vártam a robbanást az uj albumtól
aztán csak poffára csobbanás lett

de így idővel
...
hmmm
...
8 d i a g r a m s
; )

robbant

RTA23 e-mail | 2008-01-15 19:40:31 | 1145.
baszszameg sorry ezt a sok szart
de egy fontos gondolat kimaradt


ghostface említi hogy nem lehet csak azé a népnek dobni vmit mert wu és úgyis megveszik

1. ghost se tévedhetetlen vasember basszátok meg de nehogy azt higgyétek már nem hagyja el a száját hülyeség
és ezek a szavak tőlle engem igazolnak mivel
2.nehogy azt mondjátok már hogy rza leült és osszebaszott vmi szart és egy nap alatt készen voltak az instruk csak hogy follyjon a zsé az arcába
ugyan már
ő tényleg úgy gondolta hogy jÓÓÓ
és nem tévedettt.
persze rza is engedhetett volna és mondhatta volna
hogy ok 1 2 instrut hozzon ez meg az
na de neki is lehet engedni
na mind1 remélem megoldják a NEMFEHÉREK: )

pííísz ól wúúú fem

RTA23 e-mail | 2008-01-15 19:31:50 | 1144.
Rea ben is megmozgathatott vmit azért pl a gun'll go
(ha az instru meghallgatása után született a szöveg)
mert az a szöveg nagyon passzos az instruhoz
mint method szövege is
és utánna mastaval a váltás (először szószerint zavarta a fülem ez a váltás és nyomttam is ki a trekkket) zs e n i á l i s
a refrén pedig ahh
na az elsőre is hasaltatott
és így sokszori hallgatás után egy aranydarab ez a szám

campfire nem részletezném az ugy néz ki bejövős azért a népnek

windmill ről bár nem olvastam rólla (ez irányba nem volt átfogó a keresgélésem)de ez nekem annyira bejövős instru hogy nincs szivem itt védelmezgetni..

take it back
ez annyira nem erős nekem bár ghostface szövegének vége felé a liberia s rész megérne egy albumnyi szar zenét is annyira elltalálóós

get them out ya way pa
ez is egy jól felépített szerzemény de nem közönség vonzó akár az egész album
de abszolút megüti a szintet
elnézést
NáLLam

rushing elephant
ez akkor ok?

unpredictable
nem ez a kedvencem de ebbe sem találom így utólag a kivetnivalót abszolút de szinten van

stick me for my ritches
na hát ez teljesen korrekt hol ebbe a hiba ?
nem elég hipphopp vagy miii?
szerinteM fasssza

the heart gently weeps
ez sem a kedvenc (pedig RHCP t kamálom már pár éve) de nem rossz aza picsa érzi nagyon érzi
lyric teljesen raj

sunlight
uhh nagyon érdekes volt olvasni ahogy ezt lehúzta itt vki
1 album method saját száma
faszom tudja hanyadik album rza saját dal
hol itt a baj
ja hogy hasonlít a rza albumához
na ez hogy történhetett meg emberek hiszen csak az instru és a szöveg rza ééé
nemis értem nemisértem....

starter
teljesen jóó mindenki odateszi magát
és ez szar instru lenne ??
nem az.

weak spot
hmmm jégámájsztá
baszottul nem weak ez a mnyúzik

life changes
RIP ODB
amugy no comment

tar pit
mondjuk ez legyen 10ből 6os hogy a fanyalgoknak is legyen okés a dolog : ))

16th chamber

odb től egyiki kedvencem a protect ya neck two the zoo
meg meth szövege is o t t van óckul sit
yesss


persze ez saját véleméNY
és a világé se tukmálnék senkire wu t

azt nem mondanám hogy megérné az album a banda oszlását
de ha nem oszlanak
akkor
JESUS thanx ezt a kibbah albumot
ha csak veszekednek meg civakodnak kicsit
hát azt leszarom ...

de mégegyszer mondaanám hogy nekem se volt bejövős elsőre
szóval abszolút tiszteletbe tartom a véleményeteket meg minden ilyen faszság :)))
de
ez egy kurva jó album ....


thamole e-mail | 2008-01-15 17:04:22 | 1143.
Csá4 bemásoltam ide az írásom a Wu album ról ......legtöbb emberrel itt csak egyetérteni tudok, Rzy csúfosan bukott és ezt nem is hagyják Raekwonnék annyiban, végülis azt mondta h Rza nélkül csinálják majd ezt pontosan nem fejtette ki h teljesen Ő nélküle vagy csak prpduceri szinten iktatják ki....amugy az is érdekes h legyen fekete vagy fehér ismerösöm Nekik se tetszik se itt se az USA ba az album...télleg irtó gyenge és én is kiemelném h csupán a campfire meg a elephant rush ami odarakja magát rendesen ebben sztem nincs vita és akárhányszor nem fogják sztem sokan meghallgatni mint amit olvastam itt alattam mert egyszerűen nincs kedvem olyan szinten elemezni egy zenét amit maguk a tagok is becsmérelnek....a Big Doe Rehab meg zseniálisan jó album,na ezzel legalább Ghostface tarja az igen magas Wu nivót, európában meg Cilvaringz legalább próbálkozik , és visszatérve Usa ba Killah Priest The Offering jétől Senki ne feldkezzen meg , nagyon nagy lett!!!
és az írás itt alant:-)ja és tökre örülök h ebben a topikban tök értelmes emberkék vannak!!!(máshol is amugy de..)..........peace
Botrány az új Wu album körül , nem is kicsi!!Minden korábbinál hevesebben lépett fel Ghostface RZA ellen misszerint az csak a saját maga által készített instumentálokkal fogja a piacra dobni az új albumot!
Ghostface kikelését többen is helyén valónak találják és már megjelenése előtt biztos bukásra van ítélve az új Wu Tang album ,egyszerűen mindenki arról beszél , hogy egyáltalán nem fog az elvárásoknak megfelelni(saját amerikai ismik is ezt támasztják alá). A baj akkor kezdödött amikor Rza-t megkérte Ghostface, hogy legyenek rajta kivül egyéb producerek is az albumon (pl. Kanye, Pharell...)Ghostface:"Rza nem hallgatott meg.Ő úgy akarja az új albumot(8 Diagrams) elkészíteni ahogy azt jónak látja és ez nem jött ki jól!Ő mindig saját maga akar készíteni minden dolgot, producerálni az egész albumot.Mi úgy voltunk, hívjunk más producereket is az albumra.Olyanokra gondolok mint Kanye, Pharell...Te nem csinálhatod az egészet saját magad.
Ő a saját instrumentáljait és a saját szarságait akarja csinálni és egyszerűen rettenetesen hangzik.Sok emberrel beszéltem mostanában és mindenkinek tudnia kell ez nem ugyanolyan a helyzet mint 10 éve volt vagy akár 6 éve, teljesen megváltoztak a dolgok.Ezt próbáltuk Rza tudomására hozni Raekwonnal együtt, nem hozhatsz ki egy új Wu albumot csak azért mert azt gondolod, hogy majd megfogják úgyis venni!Eltelt 6 év vagy nem?A legtöbb rajongónk amikor kijöttünk pelenkás volt még csak, amikor Mi ezt elkezdtük.Ez az oka annak , hogy az olyan n*gger-rek mint Én minden évben kidobnak valamit!Én mindig aktuális maradok"
Ghostface szereplése emiatt és saját albumának december 4.-i(The Big Doe Rehab) megjelenése miatt kétségessé vált a az Új Wu-Tang anyagon azonban sokan már tudni vélik, misszerint mégis rajta lesz.
Kíváncsi vagyok majd idehaza Kinek mi lesz a véleménye az új Wu mellett az új Ghostface albumról...meglátjuk.
www.raphirek.hu


Előzmény: coonee210 (1132.)
RTA23 e-mail | 2008-01-15 15:50:48 | 1142.
pacse emberek

csak azé regeltem hogy megvédjem az 8 diagrams ot
egy kicsit
hát szóval elöször nekem se jött be
másoccor se naon
harmaccora kezdett tecceni
aztán szép fokozatosan minden egyes hallgatással jobban teccet
most az egyik topppp nálllam

ami igaz az igaz ez nem a hip hop/rap krémje
ez a hip hop/rap kibaszott mélllllye gyerekek

az alapok is ott vannak
a windmill az összes eddigi hallgatott zenék közül is az egyik legkomolyabb

én azt mondom hallgassáátok kicsit még befogadóbb jelleggel
és egyszer csak rájöttök hogy igencsak baszoda a cucc

bár gondolom nem kielégítő a dolog számotokra
de nekem kurvára megérte a dolog
ugyanis tényleg az egyik legjobb album ; )

és bár csak rza felel az alapokért ezért az ő nevében jelenteném ki hogy kibaszott őszinte az album

miért is?

ugye a csapat alakulásánál sokkal agresszívebben szólt a dolog
sokkkkal

de emberek azóta ezek az arcok elértek mindent
hova a faszba lázadjanak méééég

szal nekem abszolút rendbe van a dolog
rza megérdemelt ennyit szerintem hogy 1 albumon csak az ő alapjai legyenek
és ha nem lesz összezördülés komolyabb

akkor

semmi gond kicsit ők is kicsit ti is fanyalogtok
majd elmúúúlik

máddáfákking éjt dájágrámsz fo máddáfákking eva

pííísz



Előzmény: dzsizüsz (1134.)
dzsizüsz e-mail | 2008-01-11 09:35:01 | 1141.
azon az oldalon amit linkeltem le lehet rendelni
na meg persze ebay...csak hát ugye van vagy 2fele lost anthology nekem meg az kéne amit én linkeltem
de az lesz h megveszem má nem keresgetek!!!
azé THX all


Előzmény: Killah Beast (1140.)
Killah Beast e-mail | 2008-01-10 18:47:34 | 1140.
kábé én is ennyit tudok, nem láttam még sehol se ahonnan meglehetne venni vagy letölteni :(

szerintem még nem jelent meg, vagy nem tudom mit szaroznak vele...


Előzmény: Specialist (1138.)
Killah Beast e-mail | 2008-01-10 18:44:39 | 1139.
a Lost Anthology valójában 1 cd-s volt amit 2005-ben adtak ki

majd egy másik kiadó (a Think Differently Music Group) kiadott egy 2 CD-s változatot is, ami ugynaz mint az előtte kiadott Lost Anthology, a második discen pedig a Dreddy Kruger - The History Of Dreddy Kruger albuma található.
külön a Lost Anthology és a The History of Dreddy Kruger albumokhoz tudok linket adni, de
ez a két cd-s kiadás sajna nekem sincs meg, de napokon belül megfogom kapni, majd azután felrakom a blogomra és onnan lehet majd tölteni

a blogom címe pedig :
http://killahbeast.blogspot.com

ha van valami kérdés,kérés, nyugodtan írjatok az ott található chat-boxba ha valami kérdés, kérés lenne

békesség
Wu-Tang Forever


Előzmény: dzsizüsz (1135.)
Specialist e-mail | 2008-01-09 16:31:24 | 1138.
Hellósztok!!
Erről a filmről nem tudtok valamit: Wu: The Story of the Wu-Tang Clan!! Annyit tudok hogy a Wu történetét dolgozza fel!http://www.imdb.com/title/tt0950779/

dzsizüsz e-mail | 2008-01-07 21:02:41 | 1137.
hát ha valaki erre rálel szolhatna
honnan lehet letölteni!vagy megvegyem 6000é??
lehet az lesz ha nincs más megoldás:D
de azé thx..


Előzmény: Wu-Soldzser (1136.)
Wu-Soldzser e-mail | 2008-01-07 13:20:11 | 1136.
Jah! Nekem nem ez a rilíz van. Viszont a '07-est nem találom egy kanyi trackeren sem. Úgy látszik hogy ez még be kell fusson.
Sajnálom hogy nem tudtam segíteni. De ha megtalálom szólok tezsvír!


Előzmény: dzsizüsz (1135.)
dzsizüsz e-mail | 2008-01-07 11:49:37 | 1135.
ahogy én nézem ez nem is az ami nekem kéne
Wu Szoldzser!ami nekem kéne az igy néz ki

http://www.juno.co.uk/products/289526-01.htm

hallgasd meg pl a 9 arch angel meg ilyenek
itt 2007 November-t irnak kiadásnak
a tied meg 2005!megoldás?!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.