Click to Visit
Hip-Hop - Wu-Tang Clan
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  

Doc e-mail | 2002-06-09 17:23:58 | 35.
Yo yo.THhhhhhhh.Ahhhhhhhhhh.:)Nagyon meleg party-n voltam nemrég Ahhhhhhhh.Ittunk , csajoztunk, szívtunk ,szívtunk volt amikor szívtunk ja és még szívtunk is.Egy pár yo zene:
Redman - Da Bump "twenty blunt a day nigga"
Onyx - Last Days
Dogg Pound& Luniz - My Buddy
Samy Delux &......... - 4 Fist
Na mindig legyen nálatok ez W..D és akkor tekerünk.Mega PEACE.

Holo e-mail | 2002-06-08 10:52:21 | 34.
szasztok
ha sokat akartok megtudni a wu-tangrol akkor
www.the5elements.com
egyébként meg nem oszlanak a fiúk sehova tudtommal, csak kurva lusták. Kedvenceim:
Raekwon the chef: velemenyem szerint a legjobb a klánban, felelmetes számai vannak, akinek nincs meg a Only Built 4 cuban linx az assa el magat!:)

Ghostface Killah: Saját albumjai nem tetszenek, túl "puhák" viszont amiket együtt mczik raekwonnal vagy a wu-fammel az allat.kurva jo hangja van.

U-God: jo mely hangja van, eleg tápos..qva nehez utanozni..

Method Man: a szétszívott feje és a sejpítése egyszeruen bejooon, qva laza

GZA: nagyon komoly szamokat csinál(t), főleg a Liquid Swords..igazi classic..

Cappadonna: ő tényleg kibaszott komolyan rappel..

RZA: allat producer, mc-je nem tetszik annyira, sztem a legemlékezetesebb alkotása a samurai showdown, az új cuccai (Bobby Digital) nem jon be
"too ill"

ODB: foszer csoda hogy el meg sztem..qva vicces ahogy rappel igazi classic szamokat csinál

ja es nezzetek meg az MTV cribs - wu tang filmet
kazaarol leszedheto..
1-2 szám a kedvenceim kozul(ezeket kb úgy 3-400szor meghallgattam mar:) )
Raekwon: Incarcerated scarfaces
Raekwon: Knowledge God
Raekwon&Ghostface K. : Knuckleheadz
ODB,Killah Priest,RZA,12Oclock: Snakes
Method Man,U-God,Raekwon,GhostfaceK.: Ice Cream
now piece brothers
WU-WORLD ORDER!






Doc e-mail | 2002-05-27 19:06:14 | 33.
Na peace visszatértem! Üdvözlöm az új arcokat! Külön egy peace Darksun spanomnak. Most nemrég téptem full kész vagyok huuuuuuuuuuuu.(Ticaaaal)Tudjátok mi a sirály Mark Morrison - return of the mack című száma mega light de bejön.(kis G-Funk)Amúgy fuck tha police mert a frászt hozzák ránk. Mc sorrend: Red, Meth, Sticky, Kurupt.
Wu- , Def-, Onyx 4ever.PEACE

Nigg R e-mail | 2002-05-26 01:54:13 | 32.
Jah a stranpapucs tényleg óriási! :))) Esküszöm én amikor ezt a klippet először láttam,folyt a könnyem a röhégéstől :D Amikor megjelenik a kocsi mellett az anyagós faszikám,és lenyom valami segnyaló szöveget az se semmi.Na asszem létre is hozok egy új fórumot dopeman köpködésére mert nem méltó arra hogy a Wu Tang fórumán szerepeljen a neve!

Niki nyugodtan írj ha gondolod,benne vagyok a dologban én is 8)

Ganjaman e-mail | 2002-05-25 10:57:06 | 31.
Dopeman szerintem is a magyar hip-hop szégyenfoltja! Az USA -ban forgatott klippjében is strand papucs meg cadillac.. Amikor mondta, hogy ő Magyarországon mekkora rapper, kiröhögték. És az a gáz, hogy az ilyenek jutnak ki és terjesztik a szart. A nyugatnak meg meglesz a véleménye a "suttyó paraszt" magyarokról akik szarabbnál szarabb zenéket nyomnak. Egyébként nekem is bejön a Wu, de inkább ol Dirty Bastard... De az Iron flag albumon nem mutattak valami sokat. Régebbi albumok jobbak voltak. És külön is van egy-két jó alkotásuk, pl.: Geniusnak, Method Man -nak.

Előzmény: Nigg R (29.)
Nikoletta22 e-mail | 2002-05-23 13:22:33 | 30.
Szóval:Csá Nigg R!Qrvára bejön a stílusod és ha gondolod e-mailezhetnénk vagy vmi,mert szívesen megbeszélném Veled a hasonszőrű problémáimat!!!Igaz, én még nem vagyok benne ennyire a témában,de ez már csak idő kérdése...
Ja,dopemant én is tudnám napestig alázni...'Menjünk lopni'->Hát baszd meg!
És a wu- tang a király!
(e- mail:nikoletta2@freemail.hu)


Előzmény: Nigg R (29.)
Nigg R e-mail | 2002-05-20 23:38:51 | 29.
Hallelujjah!Full véletlenül tévedtem erre az oldalra,úgyhogy qrvára megörültem hogy találtam ugyanolyan Wu fanatixokat mint én!Sőt végre találtam valakit Doc személyében,aki szintén csipázza a Dogg Pound-ot!Viszont meglepődtem hogy senki nem ajnározta Cappadonnát.Nekem iszonytosan bejön ahogy rappel,a 'Blood On Blood War'c. számától kész vagyok ;)Másik nagy kedvenc Ghostface,úgyhogy kurizórum volt számomra közös számuk,a 'Super Modell'.Nagyon lazák a videóklipjében :)
Tudom hogy Wu Tang-ről szól a fórum,de nagyon kiváncsi vagyok arra hogy mi a véleményetek a (szerintem) műmájer dopemanről!Én nem hiszem el hogy tényleg ő magyarország legjobb rappere.Valamelyik nap láttam az új klipjét,ezt a 'megy lopni a pityinger meg a váradi'-s számát.Hát ez valami döbbenetesen nagy faszság!Hihetetlen hogy valaki elmegy és kiad EZÉRT pénzt.Könyörgöm nyuttassatok meg hogy nem vagyok egyedül a felháborodásommal!!!!!
Na csokoládé! > WU TANG FOREVER!!! <

Ice'D e-mail | 2002-05-16 07:49:48 | 28.
Hát a nyakadon!!!
PEACE!!!



Előzmény: Darksun (24.)
Darksun e-mail | 2002-05-06 13:40:29 | 27.
yo! ha még nem hallottátok, akkor feltétlenül letölteni: ONYX feat. METHOD MAN - EVIL STREETS remix! annyira odakúr, hogy már szinte fáj!!!
Darksun e-mail | 2002-03-13 06:11:42 | 26.
Hát én csak a címét tudom... TICAL 0: The Prequel
Ennyi. Már be volt ígérva 2001 novemberére, benyögték, hogy késik. Ok, előfordul. Be volt ígérve, hogy karácsony előtt ki lesz adva az USA-ban. Ok, igényes albumnál megbocsátjuk... Be volt ígérve február legelejére, de basztak kiadni. Nem gond, Method Manről van szó, elnézzük. Legutóbb azt hallottam, hogy Május körül lesz csak kiadva, de mostmár nem tudom mit higgyek... Eleinte azt mondták, hogy Jungle beütésű album lesz, de aztán kiderült, hogy fullban undergruondba megy vissza az öreg! :-))) király. azt hallottam, hogy az albumot a TICAL-ról a 3. szám (Bring The Pain) inspirálta. Hát ha arra fog hasonlítani, akkor megéri kivárni... Na Peace!


Előzmény: Doc (25.)
Doc e-mail | 2002-03-12 17:53:30 | 25.
Van már valami Mef új albumárol? Amúgy hol olvastad ,hogy jön? Redman egy lustadisznó baszik kiadni ebben az évben is albumot. Na, mindegy beérem Mef -el + Dre -vel ebben az évben.PEACE Dark.
Darksun e-mail | 2002-03-11 05:50:44 | 24.
yoyoyo! ok majd letöltöm, csak most 1 hétig beteg voltam, aszt most nemtom hol áll a fejem...

Előzmény: Doc (23.)
Doc e-mail | 2002-03-04 17:15:26 | 23.
yo nyomorék emberek ezek,a f*szom tele van velük.
Figyi Dark most töltöttem le egy yo kis számot Tru feat: Master P- Hoddy Hooo nagyon zoral, szerezd be.na meg Mef & Red Big dogs az isten.+ ilyenek ,hogy Cisco Kid , Let's do it ezek is Mef-ék.A legjobb mégis a HOW High!!!!!!!!!!

Darksun e-mail | 2002-02-26 14:54:57 | 22.
majd írok Mefnek 1 mailt, hogy hozzanak össze valamit!
Doc e-mail | 2002-02-25 17:56:14 | 21.
Mindenki halgat. írjatok!!!!!!!!Az lenne király ha kidnák Method-ék a Blackout! 2 -őt esetleg.
Bár ennek kevés az esélye.
Kalap ,kabát.

Darksun e-mail | 2002-02-25 05:51:35 | 20.
pe' már tavaly novemberre be volt ígérve, azóta csak halasztják...nem tudom, mire yo ez?!
Doc e-mail | 2002-02-22 16:28:09 | 19.
EYo-EYo.Idén jön új albuma? Az Yo lenne.
Red & Mef Rules.

Darksun e-mail | 2002-02-21 05:59:41 | 18.
Eyo! Na mivan Wu-Tang-esek! Nem akaródzik semmit beírni? Ha valaki tud infot MEF 3. albumával kapcs. az plíz írja be! Kösz! "...these are the Voy-voy-voy-voyages ... of the Starship ... TICAAAAAAAAAAAAAAL..."
Darksun e-mail | 2002-01-30 06:00:31 | 17.
www.howhighmovie.com ott megy 4 szám folyamatosan, meg a soudtrack részben le is lehet tölteni.
Doc e-mail | 2002-01-29 17:10:33 | 16.
Yo. Megvan valakinek a How High filmzene Cd-je, avagy láttátok e valahol? Amúgy a kedvenc Red számaim: Brick City Mashin, Smoke Buddah, Smash Sumthin kb. G Funk forever.
Gil e-mail | 2002-01-28 18:39:26 | 15.
Az téllleg kibaszott király Darksun

Előzmény: Darksun (14.)
Darksun e-mail | 2002-01-28 14:39:17 | 14.
eyO! Nekem a fav a Cerial Killers, meg a Blackout. ahogy az introval össze van kombinálva, koncert, meg minden, az valami nagyon király. A Szellemkutya filmzenét hallotta már valaki? Nagyon komoly! Peace!
Doc e-mail | 2002-01-25 14:35:56 | 13.
Yo. A legjobb szám azon (blackout!) a THE ? szerintem.
Halottátok az új számukat(Method & Red):Part II
az is isten .Na meg a Redman nyomja a De La Soul -lal: OOOh! nemrég hallottam király.Amúgy most szerepelnek egy filmben (Method & Red):How High vígjáték biztos YO, de Mo.-n nem játszák szerintem. yo-yo-yo csumi

Darksun e-mail | 2002-01-21 06:13:32 | 12.
yaya! a Blackoutot azt tényleg eltalálták. WHERE WE AT?! The Brickthe Bricks - SHAO-LIN, the brickthe brickthe bricks - shao-lin... nagyon komoly!
Gil e-mail | 2002-01-19 17:50:49 | 11.
Szerintem egy fasz miatt ne ítéld el az összes rockert.

Előzmény: Doc (10.)
Doc e-mail | 2002-01-19 16:25:54 | 10.
Tudjátok mi a király album? Method Man és Redman közös albuma: Blackout! .
Na az első osztályú. Érezni rajta a joint hegyek hatását, ez a két gyerek tud.
Szerintem a legjobb rapper mégis Dr. Dre , utána
jön Redman. Kurupt&Daz(Tha Dogg Pound) ők is jők, na meg a Clan.Szasztok. ui.: Le szophat az a gyökér rockergyerek.Én Battán lakom majom, várlak.

Gil e-mail | 2002-01-15 18:52:06 | 9.
Redman új albuma tééleg jó! Szerintem Wu új albuma gyenge nem annyira mint a The W de gyenge.

Előzmény: Doc (8.)
Doc e-mail | 2002-01-14 16:09:00 | 8.
Tényleg Yo az új album. Cappadonna már nem Clan tag ,mintha nem láttam volna a borítón és nem is "zajong" az új Cd-n. Amúgy a The W tényleg nem csúcs ,de szerintem jobb mint a Forever.
a The W-n a Redbull is gizda szám.
A Clan-ból szerintem a legjobbak Method , RZA ,
U-God és Ol'Dirty.
Szerezzétek be Redman új albumát az a király.
Szasztok.

Darksun e-mail | 2002-01-07 06:06:55 | 7.
Szerintem az új album nagyon komoly! A The W az tényleg Wu színvonal alatii, de azért nem kéne eltúlozni a dolgot. Amúgy a Ne légy barom st.-n ami van, az a Winter Warz Ghostfacetől és rajta van az Ironman albumon.
Gil e-mail | 2002-01-04 19:14:54 | 6.
Legújabb album meg a the W is rakás szar elötte lévő albumok jól asszem 2 volt meg asszem egy filmzene is Ne légy barom annak zenéje kurva király volt.

Előzmény: Doc (5.)
Doc e-mail | 2002-01-02 17:58:56 | 5.
Szasztok!
A Clan úgy Yo ahogy vannak kár lenne értük , ha szétmennének. A legYobb számuk Do You Really.
Redman & Method Rulz.

real2002 e-mail | 2001-12-27 00:03:43 | 4.
Hallottam olyan pletykákat, hogy a Playazmag februári számában exkluziv Wu-Tang rész lesz, vagy 8-10 oldal, és írnak erről a feloszlás dologról is. Azt tudom, hogy eléggé szétszéledtek a Wu-tagok, de nem hiszem, hogy emiatt feloszlana a Clan.
Darksun e-mail | 2001-12-13 06:01:38 | 3.
Van, aki azt mondja feloszlanak, van aki cáfolja, megmondom őszintén: fogalmam sincs mi van velük!
A feloszlás mellett az áll, hogy eltűntek a homepage-eik, meg RZA 1 nyilatkozatában mondott sejtetéseket. Ellene viszont az, hogy most jelenik meg az új albumuk. Szal nemtom....Ne majd meglátjuk!
Peace!

Gil e-mail | 2001-12-11 20:09:00 | 2.
Mostanában zürösödik banda feloszlásról volt szó nem??

Előzmény: Darksun (1.)
Darksun e-mail | 2001-12-10 06:11:22 | 1.
Yeah!
Na szóval ezt a topicot a kedvenc bandámnak hoztam létre. Írhat aki szereti, meg aki nem, minden véleményt és kritikát szívesen fogadok, lehet az építő vagy romboló jellegű.
Csak annyi a kikötésem, hogy aki nem tudja, hogy mit jelent a WU-TANG, az ne fikázza.
Én négy jelentésről tudok, aki tud újat, az mondja el please!
Hamarosan (dec.18) megjelenik az új album Iron Flag címmel, már nagyon várom!
Aki meg tudja szerezni valahonnan a WU-CHRONICKLES CHAPTER II-t az szóljon mert nagyon érdekel!
Amúgy nekem Method Man a kedvencem a bandából!
Most lesz egy filmje, a címe HOW HIGH és Redmannel nyomulnak.
Na peace!
Írjatok...


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.