Click to Visit
Hip-Hop - Mit tehetnénk a magyar hiphopért?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Tschöppy e-mail | 2003-10-18 08:12:06 | 89.
mérges lettél? úristen, most akkor rettegjek?:)
amugymeg: meghallgattam ezt a fekete/fehér megoldást... és ez már nem kettő dal ugye?
egyébként a "gondolatok" zenéje akár még jonak is mondható... de hogy én hol ragadtam le zeneileg, neked arról fogalmad sincs... nemtudod milyen zenéket hallgatok, viszont azt tudom hogyan készülnek a dalok, mert elég sokszor hangoztatod
rímek:
"tudom azt hogy nem vagyok húsz, de jegyezd meg azt hogy szavakol túl,
rossz helyen voltam rossz időben, nem jött össze bébi de kitörtem"
na pl: ez ugye a "tudom..." c. dal refrénje. egyrészt az első sorban rím seholsincs, másrészt meg se mondattanilag, se értelmezési szempontból nem helyes amit írtál, mert a "szavakon túl"-nak semmi köze ahhoz amit ugyanabban és a következő sorban írsz, csak azért tetted be gondolom, hogy valami rímre emlékeztető dolog is legyen a refrénben
még sorolhatnám a dolgokat, de minek, akinek vmi füle van, az ugyis megtalálja azokat.
a nevetséges nem én vagyok, hanem az aki nem képes a kritikákat megérteni


Előzmény: Imi.LN. (88.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-18 07:55:51 | 88.
Igen eddig hallotak apalján az hány dal is????

hmmm vagy 2 db:)

nevetséges vagy.
Az hogy milyen az új track ahoz csak annyit tennék , hjozzá fogalmad sincsen hogyan készülnek a dalok mert max a samplerezénél le ragadhanél.
És hogy nincsen bene rím hmmm szerintem el vagy tévedve nagyon.,
Gondolom akor ezért nem lesz fent a hiphop.hu oldalon ez a dal sem mert nem érte el a "mércédet" igaz??

Na mivel kellőképen mérges lettem most beejeztem és várrom a válaszod

Miszter Télapó:D


Előzmény: Tschöppy (86.)
RAC e-mail | 2003-10-18 07:53:13 | 87.
béna,még Sub bass nevét se tudod leírni!!:)

Előzmény: Tschöppy (80.)
Tschöppy e-mail | 2003-10-18 07:07:55 | 86.
örülök neki hogy megtaláltad ezt a fórumot
miért ne kritizáljalak? amit eddig hallottam tőled/tőletek az alapján minden okom megvan arra hogy kritizáljam amit csinálsz (az új dalodról nem nyilatkoznék ha megengeded, annyi legyen elég hogy a zene az olyan mintha egy harmadrangú musicalből vágtad volna össze, a szövegről pedig inkább nem mondok semmit...a technika jobb már mint a tevagy aszarban, mert néha akad egykét rím is, de azért ne hidd azt hogy te vagy az alanyi költők gyöngye
kurvára nem evezünk egy hajóban, te a magyar dr. dre próbálsz lenni, én meg szimplán koncerteket/bulikat szervezek...

már nagyon régen is ezt mondtam és mások is mondták sokszor: először magadon segíts, aztán másokon
ennyi


Előzmény: Imi.LN. (85.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-18 00:40:11 | 85.
Csöppy láttom neked gondod van kurvára velem és a Verdonnal .Úgye jól láttom még jó , hogy meg találtam ezt a fórumot.Szerintem nem egy hajoban evezünk Csöppy.

De most nem ugatni akarok neked csak értelmesebb lene ha nem engem kritizálnál .


csak enyit csé


Előzmény: Tschöppy (82.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-18 00:37:50 | 84.
Hello !!

itt nem a jó kapcsolat az ami miatt nem segitek Bisopp.Nincs elég időm ahogy mondtad van más egyébb fontosabb dolgom mint , hogy alapokat csináljak neked vagy másnak .


Az , hogy beszóltál az aktYvnak egy dolog ...

Egyet tudok mondani ha alapok kellenek neked kezd a Hiphop e-jay valamelyik részével kezdésnek nem rossz.

Na most enyit

DS webet mikor látogatod??
:D


Előzmény: Bisopp_ (83.)
Bisopp_ e-mail | 2003-10-14 13:55:55 | 83.
Köszönöm Tschöppy az elismerést nagyon jol esett
szal nem hiszem hogy olyan jo kapcsolatbaan lennék az imivel hogy csak ugy alapokat csinálna nekem föleg azutaán hogy beszoltam az aktyv haverjának és elég sok a munkája nem akarom még ezzel is terhelni majd a Tschöppy segit nekem :DDDDDDDDD najo csak vicc

Peacekavas,Peacetácia,Peace


Előzmény: Tschöppy (82.)
Tschöppy e-mail | 2003-10-14 07:10:45 | 82.
gondolom azért mert van a srácnak némi zenei izlése :D

Előzmény: Darksun (81.)
Darksun e-mail | 2003-10-13 21:38:25 | 81.
Bisopp:
miért nem szólsz Iminek, vagy Razielnek?
Vagy ők nem tudnak alapokat nyomni alád?
Nem vágom...

DS!

Tschöppy e-mail | 2003-10-13 19:16:23 | 80.
kérdezd meg Qkát vagy Richie-t
vagy esetleg Subb Basst :DDD


Előzmény: RAC (79.)
RAC e-mail | 2003-10-13 16:46:54 | 79.
mér,rapszil talán volt?:)
És azt honnan tudjam,h te voltál-e..:pp


Előzmény: Tschöppy (77.)
Bisopp_ e-mail | 2003-10-13 15:33:42 | 78.
Aki segiteni szeretne a magyar hiphopon az segitsen nekem és basszon meg pár ütös zenei alappal amire egy jot lehetne szövegelni hogy maradandot alkothassak najo ez csak vicc szal aki tud az szoljon peace&war

Előzmény: Tschöppy (77.)
Tschöppy e-mail | 2003-10-12 20:01:35 | 77.
:)
nem kaptál mert nem jöttél miskolcra :D


Előzmény: RAC (76.)
RAC e-mail | 2003-10-11 07:57:07 | 76.
de baj..én mérnem kaptam?????
:))
kérek én is,mer emike hejett én leszek durci.:)


Előzmény: Tschöppy (75.)
Tschöppy e-mail | 2003-10-07 18:56:47 | 75.
szia rapszil :) írtam egy mailt neked, remélem nem baj:)

Előzmény: rapszil (74.)
rapszil e-mail | 2003-10-07 18:40:58 | 74.
Hello balage!:))

Előzmény: Mc Balage (73.)
Mc Balage e-mail | 2003-10-07 10:43:22 | 73.
Ez a lényeg barátom osztom a véleményed!
A másik dolog, nem attól lesz egy szám nagyon összetett, hogy minden második szó káromkodás, mert azokra nagyon egyszerű a rímet ráhúzni és egyhangú unalmas lesz az egész.
Nem mondom beszélni kell az élet dolgairól, a gondokról és hogy pozitív is legyen a stílusról a műfajról a haveri körröl is, de ne arról szóljon, hogy már megint beszívtam meg berúgtam, meg ilyenek.


Előzmény: fogoUS (71.)
Master G e-mail | 2003-10-06 11:49:07 | 72.
uff!
jó a szó tesó...


Előzmény: fogoUS (71.)
fogoUS e-mail | 2003-10-06 10:49:35 | 71.
Okosságom:
Sok olyan igaz-szivű RAPer van a világon, akiknek nem adatott meg az a tehetség, hogy zenét, vagy szöveget írjanak. Nekik mondom azt, hogy folyton és töretlenül próbálkozzanak mindennel, és soha ne álljanak meg verni a mellüket, mert amit az ilyenek elérnek, az nekik lehet über, de a "profik" körberöhögik.
Sz'al Master G-nek igaza van abban, hogy nem lehet összehasonlítani egy SAJÁT zenét egy ÖSSZESZEDETT zenével. Mindenki tapsol a populáris dallamoknak, és közben IGAZI RAPERnek érzi magát. Nem sántít ez valahol?
Nyilván nem tud egy magyar tizenéves olyan számot összedobni, mint a "NAGYok" külföldön egész cégekkel a hátuk mögött. DE MIÉRT IS VÁRJUK EZT EL BÁRKITŐL?
Szóljon a kultúránk az összetartásról!
"Nem mindíg baj, hogyha valaki béna"
Próbálkozzunk saját style-lal, saját dallammal, és ne az legyen a legfontosabb, hogy másoknak mennyire jön be, hanem az hogy a sajátunknak érezhessük, és fel tudjuk vállalni!

Kb. ennyi.

fogoUS e-mail | 2003-10-06 10:25:49 | 70.
MASTER G!!
Most Megvagy! :)

PEACE!

DJNadir e-mail | 2003-10-02 15:36:55 | 69.
Red Alert minden csütörtökön a Bamboo-ban!


Minden csütörtökön a Bambooban Said, Nadir, Luigi & Quick előadásában r&b, hiphop és dancehall zenék tömkelege, valamint szabadamikrofon 22.00 és éjfél között!
a belépő 500 Forint...

nyitóbuli 2003.10.02-án! a belépés ingyenes!



Master G e-mail | 2003-09-30 08:59:25 | 68.
ehh
arra gondoltam hogy ha sok szar mc van akkor mutasd meg nekik hogy kell nyomni úgy igazából...
ehh
de kit érdekel...


Előzmény: skinhead (67.)
skinhead e-mail | 2003-09-30 08:47:50 | 67.
Milyen fikázos számokat ecsém?

Előzmény: Master G (66.)
Master G e-mail | 2003-09-30 08:29:32 | 66.
tegyél ellene! :)
csinálj fikázós számokat!


Előzmény: skinhead (65.)
skinhead e-mail | 2003-09-30 07:54:35 | 65.
Kezdem azt hinni hogy egyenlöre semmi értelme itt az okfejtésnek mert mi is csak mondjuk és kész,elöször nagyon sok igényes alap van szerintem nem is igazán azzal van a gond,hanem inkább a magyar szövegvilággal mert nagyon sok számot tudnék mondani ahol az alap az kurvajo viszont amikor elkezd rajta reppelni az egyén elbaszodik a szám és itt nem csak a szövegre gondolok hanem hogy nagyon eröteljes a magyar nyelv pl amcsiban sokkal jobb hangzása van egy hiphop számnak mint itt Mo-n,de azért persze itthon is vannak nagyon jo mc-k,csapatok ( Raptorz,MP,Rhyme P.,kamikate stb de akkor is tele van szarral és kész !!

Előzmény: dopeman (64.)
dopeman e-mail | 2003-09-24 09:32:12 | 64.
Szerintem rengeteg dolgot lehetne tenni a magyar rapért csak valakinek oda kéne álni és tényleg igényes zenei alapra igényes szöveget felbaszni!Szerintem itt inkább a gondolkodásmodal van baj.Mert a rap szo ereje itt egy kicsit elhomájosul mig ideér amcsibol,franciaországbol.SAzal nálunk az emberek gondolkodásmodját kell megváltoztatni és akkor szerintem lessz igényes magyar zene is a palettán!
Szasztok tesók!

Master G e-mail | 2003-09-23 12:10:57 | 63.
yovanna
asszondom a cím a magyar hiphop jövőjéről regél -> én a magyar hiphopról beszélek...
én azt próbáltam megvilágítani hogy ha egy ember IGAZI, authntikus dallamot/zenét ír akkor az van akkora művészet mint überfasza szöveget írni/nyomni...
egyébként respektálom TOM D-t (pluside) mert ő legalább tudja miről beszél és azt is megbeszéltem vele miért nem ír "igényesebb","eredetibb" zenéket -> mert nincs rá ideje!
De miért ne lehetne a rapzenében is megkülönböztetni azokat akik maguk alkotják a dallamokat (tudod: D-moll, sliding, cutoff envelope, stb) meg azokat akik inkább csak samplékat strechelnek össze oszt-kísz-oszt-nesze?

Tudom-tudom: ne edd a szart ha nem szereted...
De engem akkor is zavar. Na kész!


Előzmény: Tschöppy (62.)
Tschöppy e-mail | 2003-09-23 06:37:58 | 62.
mindenki ezt csinálja
még a nagy példakép neptunes vagy timbaland vagy épp dre is, csak ők régi, 50-60as évek beli soul, funky, stb zenéket loopolnak vagy dolgoznak fel.


Előzmény: Master G (61.)
Master G e-mail | 2003-09-08 18:25:30 | 61.
meg igazi zenéket írni nem baszott kivágott WAV-okat loopolni és rábaszni egy kibaszott ritmust oszt egyé! erre példa: PLUSIDE HŐSÖK CONNECTIONS és a többi szar... jeah ezzel sok ellenséget szerzek de leszarom! ki kell mondani az igazságot!
GYŐZELEM VAGY HALÁL!!!


Előzmény: Cápa (60.)
Cápa e-mail | 2003-09-05 13:47:30 | 60.
meg kéne tanulni reppelni.

NMI e-mail | 2003-09-05 08:31:38 | 59.
Lószart! Egy a titka! Igényes zene!
És akkor a közönség igénye is nőne végre!

Így talán kilátnánk a gödörből

NMI e-mail | 2003-09-05 08:31:38 | 59.
Lószart! Egy a titka! Igényes zene!
És akkor a közönség igénye is nőne végre!

Így talán kilátnánk a gödörből

Tschöppy e-mail | 2003-09-01 06:53:53 | 58.
és csak akkor lenne értelme szerintem, hogyha már nagyobb társadalmi bázisa van a minőségi magyar hiphopzenének, mint most.

Előzmény: Tschöppy (57.)
Tschöppy e-mail | 2003-09-01 06:52:54 | 57.
hello
nem rossz ötlet, csak egyenlőre nem időszerű, talán egy-két év múlva, és csak akkor, hogyha vmelyik országos sugárzású adót (akár tv, akár rádió) meg tudjuk szerezni partnernak. mert undergroundban nem lenne értelme ennek szerintem, bár lehet nincs igazam. az biztos hogy egy-két éven belül erre nem biztos hogy sor fog kerülni, de tervezzük hogy lesz ilyen. de beláthatod, hogy egy ilyen szervezése nem kevés anyagi hátteret és szervezői kapacitást igényel, amivel jelenleg sajnos nem rendelkezünk.


Előzmény: skinhead (56.)
skinhead e-mail | 2003-08-31 08:42:33 | 56.
Hi Tschöppy!

Na szoval mit is akarok,ja igen nekem nagyon tetszik ez a Phat entertainment csak igy tovább,de mint elörébb olvashatod én nekem volt egy ötletem mi is tenne igazán jot a hiphop-al és én erre azt irtam hogy egy GÁLA ahol a legjobb elöadokat ill. csapatokat dijaznák lehetne több dij-mint pl
LEGJOBB ELÖADO
LEGJOBB CSAPAT
AZ ÉV FELFEDEZETTJE
AZ ÉV ALBUMA
AZ ÉV CITROMDIJA
AZ ÉV PRODUCERE
AZ ÉV KLIPJE
AZ ÉV PARTYJA
és stb stb stb stb
ez ugy tudom több országban is bevált modszerrel megy de itt is USA az elsö , és kiváncsi lennék mit gondolsz erröl a javaslattrol!


Előzmény: Darksun (55.)
Darksun e-mail | 2003-08-27 16:41:35 | 55.
ok, persze, megoldjuk!
KÖFI ÉS RESPEKT!
Vírusnak meg mondd meg anyád gépén, hogy nem tudja kivel baszakszik!
:DDDDDDD
DS!


Előzmény: opium (54.)
opium e-mail | 2003-08-27 13:04:39 | 54.
figy, megoldhatjuk cd-n, megvan az első 4 biztosan, az 5-öst láttam de letöröltem, bár ha kell az is meglehet, majd ha leszáll ez a kibaszott vírus anyám gépéről, nah szoval ha
kell akkor ird meg emilben a címed, ésén meg feliroom, postaköltség ellenében, oks?
jah egyébként olyanokat csinálnak benne, faszom azon napokig gondolkoztam, hogyan lehet ilyet???
:)

opa

Darksun e-mail | 2003-08-26 16:20:41 | 53.
Opa: Nekem angyon kéne AND1 mixtape!!!!!!!
mindegyik, mai csak van!
Meg tudnánk bizniszelni?????
Lécciléccilécci!!!!!
nagyon fontos lenne!
peace!
DS!

Mr. X to tha Z e-mail | 2003-08-26 10:21:08 | 52.
Na, ez az, h az a baj ha vki divatból hordja a mezt meg ezeket a cuccokat.
Nekem van egy fehér Kobe mezem. Nem azé mert divat, hanem mert a 98-as All-Star óta a kedvenc kosarasom.


Előzmény: Darksun (46.)
Grizzl_y e-mail | 2003-08-26 07:55:19 | 51.
semmit mindig lesznek taknyok akik Lrontják az egészet. de lehet hogy iigy jobb me nem szeretné szerintem senki akármelyik undergruondost a RAP-perekkel látni. de egyiket se lehet nem is szabad megszüntetni me 1ik sincs meg a másik nélkül. fekete-fehér
opium e-mail | 2003-08-25 22:17:02 | 50.
gon:
azt én is láttam:)) az az amikor jorán beugrik középre a plaánktól kb. 4 méterre és tempot dob? nem tudom annyira, mer én ugyan még nem mondtam, de kosaraztam a Matav Se-ben 5 évig, nyertünk Duntántúli kupát [cc. 1/2 országos], de aztán jött a bulizas meg csajozas, akkor abbahagytam, de mostanában megtaláltam a regi labdamat [Adidas Streetball szürke] azóta lenn vagyok a pályán a spanokkal, de egyébként minden vágyam egy And1-os sapi, amióta láttam az And 1 Mixtapeket, na ilyen motivacio kellett volna nekem anno 3 éve... most már csak hobbi lesz sajnos. De egyébként érdekes hogy amikor még ment a szekér, akkor én valahogy sohasem hordtam bézbólsapit, a mez ami volt az is a Matav Junior fekete-sárga abszlút kibaszott jó meze volt, azt nagyon szerettem de sajnos nem adták oda, pedig a 15 azóta is a szerencsaszámom, nah mindegy, egy kis darab az életemből

opa

D-WiTh e-mail | 2003-08-25 20:50:54 | 49.
A www.topsport-magazin.hu-n lehet rendelni on--ba
amúgy ez a bolt a Keleti puval szemben van (Thököly u. 2. alagsor) megvan a tel is:DDDDD (06-20 460-4830 aszem
na Yo8


Előzmény: skinhead (43.)
Cápa e-mail | 2003-08-25 19:20:05 | 48.
semmit.semmit sem tehetünk érte.ez van.
gonzales7 e-mail | 2003-08-25 19:07:59 | 47.
Na én sem divatból hordom a CHICAGO WHITE SOX baseball mezééét!!!!!
Hanem azért mert amíóta ez a sportág érdekel azóóóóóóóta a SOX a legnagyobb Baseball csapat a földön és mert övéké a legjobb Full cap sapi!!!!!!!!!Remélem ebben a bajnokságban be is juttnak a rájátszásba!!!!!
Na nem kell félni ha egyszer ebben a rohadt életben szerzek egy CHICAGO BULLS-Toni Kukoc-7-es számú mezt na azt sem azért fogom hordani mert az a USA-ban az "divat"hanem mert az egyik legjobb kosárlabdázónak tartom!!!!!!
Egyébként Jordan mezem van, na ez sem divatból hanem azért mert az öreg Michael amit a 1998-as döntőben művelt az utólsó 1-perc-ben hát az az ......egyszerűen.......fantörpiküs volt!!!!!!!!!!!
Na részemről ennyit a divatról,mondjuk ez a saját véleményem erről a dologról!!!!!!
Peace nektek!!!!!!!!!!


Előzmény: Darksun (46.)
Darksun e-mail | 2003-08-25 14:49:23 | 46.
jaj tesó a Nújorksapkásokkal már nekem is mindenem tele van...
...meg a nagyonfasza QUEENS, DIRTY SOUTH... feliratú mezek is odabasznak!
én már '95 óta Yankee fan vagyok, ezért húzom fel a NY capet, nem azért, mert Preemo-n az van...
(csak példa volt, bárkit írhattam volna).
peace!


Előzmény: opium (44.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-08-25 14:14:25 | 45.
A www.topsportmagazin.hu-n van egy webshop, ott minden van

Előzmény: skinhead (43.)
opium e-mail | 2003-08-25 12:21:23 | 44.
azt nem mondtam hogy baj, ha valaki felhúz egy pl. kosarasmezt, én csak azt mondtam, hogy az a baj, hogy ha valaki attól már többnek érzi magát,
hogy vesz nemtom mennyiért egy kosár vagy hokimezt. egyébként lehet hogy jól néz ki, de szerintem az hogy egy másik amcsi város nevét [Chicago, Toronto] felhúzzam azért mert OTT ezt hordják[ami érthető is, egy rapper a saját városának csapatmezét szokta hordani], szal az szerintem elég furcsa. Ezért nem vennék New York-os sapit sem, mert nekik SEMMIT sem jelent NEW York, egyáltalán semi közünk hozzájuk, és hát ez azért így szar. persze ettől függetlenül hordjon mindenki azt, amit akar, ha jól érzi magát benne, de ez kb. olyan mint az angoltanarnöm, aki I love New York poloban feszít, de persze soha a kibaszott életben nem járt ott: SZÁNALMAS

egyébként pisz

skinhead e-mail | 2003-08-25 12:10:35 | 43.
Szentem nincs azzal gond ha valaki bő gatyát és kosarasmezt huz jo az eminem polo az más dolog de a msáik kettövel mi a gond,én szeretem az ilyen kosaras trikokat amit polora rálehet huzni csak nemtom hol lehet kaapni HA VALAKI TUDJA IRJA MÁR LE KÖSZ szal nemtom ebbe mi a szánalmas!


Peacekavas


Előzmény: opium (42.)
opium e-mail | 2003-08-25 11:42:40 | 42.
nah hamár van időm hozzászólok:

szal csak annyi: hallgassátok! főleg aki elég elszántnak érzi magát, hogy csinálja ő is, függetlenül attól, hogy ebből soha nem fog normálisan megélni, akkor minden tisztelet az övé. Ja és tanuljatok angolul amennyire tudtok, mert az a kitörés lehetősége, nem véletlenül a legtöbb európai csapat aki teheti angolul csinál zenét, van benne valami, lehet hogy a magyar a mi nyelvünk, de csak 10-15 millióan beszélek, és ennek is a 3/4-e a Tatu-ra meg ki tudja mijen faszságokra esküszik, meg a nyakában hordja a telefonját: SZÁNALMAS. Azon meg nem kéne siránkozni hogy egymást fikázzák, mert nincs TÉMA amiről tudnának írni, és ez csak az ő hibájuk, nekem pl. még mindig az egyik kedvenc számom a Nem Közölt Sáv - Mija Fontoss, mert az szól vmiről, de hallgass meg egy akármilyen nyelvü zenét külföldön, VAN bennük értelem, és én úgy látom hogy sok magyar számban csak össze-vissza beszélnke mindenről, csak hogy rímeljen: SZÁNALMAS. Egy másik jó szám: Firma - Több száz millió. hasonlókat kellen gyártani, nem csak a krikus dolgokat, egyébként mindehol a világon azt várják azoktók, akik a csúcson vannak, hogy zúgjanak le onnan még gyorsabban ahogy feljutottak, ezért van az hogy már Fankadelit is fikázzák sokan [tisztelet a kivételeknek], a Majka féle rap vonalról inkább nem szólné mert arról nekem is ugyanaz a véleményem mint a többségnek: SZÁNALMAS, Dopemant és társait is ideértve. Szerintem ennek hosszabbtávon nincs jövője, mert CSAK olyan szövegeket képesek csinálni, amik NEM szólnak semmiről, és lehet hogy jó zenét csinálnak [mert van hozzá technikájuk], de nem ez kell ide, az egyértelmü. Inkább a Techo iparban próbálkoznának, és Dopemna is azzal jön folyton, hogy ők milyen minőségi zenét csinálnak, de csak a zene minőségi, és ha ahogy egyzser nyilatkozta, hogy ezek a szövegek belülről jönnek, akkor ez az ember SZÁNALMAS.
ez az én véleményem. És még annyit hogy még SZÁNALMASABB hogy egyes emberek milyen menőnek képzelik magukat, mer bőgatya+superstar+eminem a pólón vagy kosarasmez, és ilyet nemcsak a buszon látni, hanem a szinpadokon is, na ez a legSZÁNALMASabb szerintem a világon. Mert azért ne csak a ruha tegye már az embert....

pisz

Darksun e-mail | 2003-08-24 21:42:13 | 41.
Jah, én is örülök, hogy összefutottunk!
DE mindig kiállok az igazak mellett és tudom, hogy Te az vagy!
Nincs mit!
Bármikor!
Tiszteletem!
DS!


Előzmény: Tschöppy (38.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.