Click to Visit
Hip-Hop - Mit tehetnénk a magyar hiphopért?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:43:17 | 139.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Tiya e-mail | 2006-02-16 19:22:32 | 138.
ez telleg jo meg minden...eddig volt az extrem radion 1 selectiv hallas cimü müsor ammin azer nyomattak az ug-t de azt is beszüntettek mer ez buzi divat vilag el nyom minden jot...es ez nagy problema...de remelem egyszer ki nyilik a vilag szeme...probalkozni pedig mindig kell!...

Előzmény: DasH (132.)
Matthew T. e-mail | 2006-02-15 16:10:57 | 137.
Az az első lépés hogy hirdetjük és megismertetjük z emberekkel ezt a szövegvilágot,ami nagyon jó és értékes,de sajnos még ismeretlen rengeteg ember számára...Szerintem nagyobb tömeg állna mellé,az értéktelen emberek meg mondjuk úgyse fogják fel az ilyeneket..-
Sly G e-mail | 2004-10-20 10:15:08 | 136.
Westend ben kapsz kosaras mezeket a Campionban peace most 8000 ft darabja

DasH e-mail | 2004-10-15 22:41:49 | 135.
Hát, ha esetleg valaki eszmecserét szeretne velem folyatani az írjon e-mailt: DasH@vipmail.hu vagy MSN: waxy@freemail.hu

Peace & RESPECT 4 REALZ

ATOMCITY FOREVER!!!!

PraiSe e-mail | 2004-10-08 12:24:59 | 134.
DasH: Ez egy cool idea, én simán benne lennék.
És szerintem nem vok egyedül. Egy kiadó fenntartása azonban kif SOKkba kerül. De ha már itt tartunk, csinálni kéne akkor vmi bankszámlát, ahova be lehetne dobni a pénzt, mer személyesen úgyse leeht összeszedni. Nem gondolod? Szóval ha lesz ilyen, akkor dobd fel ide a számlaszámot, aztán én is megtáogatom egy összeggel. Oksi?

Peace 4 U All!
ReSPekT


Előzmény: DasH (132.)
Individ MC e-mail | 2004-09-24 19:25:46 | 133.
ez egy jó ötlet.
DasH e-mail | 2004-09-23 21:11:53 | 132.
Mint ahogy azt már sokan említettétek szükségetek lenne valamilyen rádió ill. TV adó támogatására, de elsősorban egy kiadóra, ami szigorúan UG nyomná ki a dolgokat, 1-2-3 ezer forintos áron, aminek egy valahány(kicsi) százaléka menne csak a kiadóhoz. Szerintem egyetlen UG rappos sem rendelkezik ilyen kiadó fenntartásához szükséges anyagi háttérel önállóan, viszont ha az összes reppes összefogna, és mindenki beleadna egy kicsi zsét(na jó azért nem is olyan keveset), akár "össze is lehetne dobni" egy ilyen jellegű cégre. Rádió, TV támogatás is simán menne szerintem, kapásból ott az Alisca Rádió Szekszárd, aminek van ugyebár egy Aluljáró c. műsora, ami erősen UG dolgokkal foglalkozik és olyan zenét is játszik. Természetesen nem feltétlenül médiában tevékenykedő cégek támogatását kellene megnyerni, illetve megpályázni, hanem ruházati céget, vagy akár műszaki berendezésekkel foglalkozó cégekét is. Persze lehet hogy elég érdekesen hangzik az elképzelésem, de egy kis összetartással, némi támogatással, na meg pénzzel bizonyára el létre lehetne hozni egy olyan kiadót, ami minden magyar underground rappernek elérhető lenne, természetesen nem túl borsos áron. HAJRÁ MO!!!

Respect 4 realz
and peace

Savas e-mail | 2004-04-04 12:15:17 | 131.
Tsch:ha belegondolsz,akkor mire alapítson az ember vállalkozást?3-400 emberre,akit potenciálisan érdekelhet egy UG.hhalbum?Hurrá,visszajön belőle nagyon talán a befektetett összeg,oszt csókolom.Év elején meg örülhet a nettó 5 forintnak,amit egy hónapra lebontva adózottan keresett vele... ...(erős sarkítás volt,bocs.).Erre minek?Amíg nem lesz akkora az UG felvevőpiaca,hogy fenn tudjon tartani egy kisvállalkozást,addig szvsz.tök felesleges .

Előzmény: Tschöppy (129.)
stef e-mail | 2004-04-03 11:48:23 | 130.
...a kiadók + a sok populáris übergagyit rugdossák maguk előtt...sajna a magyar közízlés zero...pro uno előxör a fejekbe ké'ne rendettenni...xaxtok
Tschöppy e-mail | 2004-04-02 07:53:07 | 129.
azok közül, amiket felsoroltál, egyik sem kiadó, max a vákum, mert amögött van gazdasági vállalkozás.
az meg - már bocsánat - hülyeség, hogy a sok ug mc-nek vagy a haverjának saját kiadója van. tudod mibe van egy kiadó alapítás? k*rvasokba. a csapatok albumai vagy szerzői kiadásban jönnek ki (artisjusnál engedélyezve) vagy csak simán kinyomják otthon írható cd-re, és eladják maguknak
egyébként gyártatni cd-t nem lehet csak artisjus engedéllyel.


Előzmény: Kelta (128.)
Kelta e-mail | 2004-04-01 20:27:46 | 128.
Az eredeti cd ára a kiadó zsebébe megy, ez tény, de pl. Az idő urainak saját kiadója van, a Kriminal Beatz, meg ott van a Bloose Brovaz, a Wacuumairs, meg a többi. Az sok ug mc-nek van saját kiadója, vagy vmi haverjának van, és ott adja ki a cd-jét, és ebből a lóvé az előadónak megy.

Előzmény: Coolmander (127.)
Coolmander e-mail | 2004-04-01 19:27:49 | 127.
A magyar Hip-Hoppért már sokan sokmindent tettek,de sajna még többen nemfigyelnek rá,az eredeti album ára meg úgyis a kiadó zsebébe vándorol..
Kelta e-mail | 2004-03-27 02:17:29 | 126.
Szerintem egy Deego, vagy egy Idő Urai, stb...van olyan élvezhető, hogy megér 2000 Huf-t. De aki nem élvezi, az nyílván nem veszi meg. Nem kötelező.

Előzmény: Cápa (125.)
Cápa e-mail | 2004-03-26 07:44:49 | 125.
na ja.csak az a baj h az a zene élvezhetetlen.

Előzmény: Kelta (124.)
Kelta e-mail | 2004-03-25 21:32:06 | 124.
Mit tehetnénk az Mo. hip-hop-ért? Hát nem sokat, talán ha tehetséges vagy, akkor rappelj, egyébként meg a magyar előadók lemezét vedd meg eredetiben, ne másold. Szerintem, ha szereted az előadót, akkor kibírsz 1500-2000 Huf-t, hogy megszerezd, és ezzel segítessz nekik, hogy legyen pénz a következőre. Meg a bulikban ne csak zsebretett kézzel állj, hanem tényleg éldd át a zenét, és ne érezd égőnek, azt hogy élvezed a zenét.
RAC e-mail | 2003-12-04 08:36:00 | 123.
yó,tudom,csak azért mert én is..eddig is azé nem írtál,mert én se..a westendbe fény derült erre.:)))
ill mert nem tudtunk..mind1.
rokonlelkek vagyunk.:DDDD


Előzmény: gonzales7 (122.)
gonzales7 e-mail | 2003-12-02 19:25:34 | 122.
Halihóóó itt vagyok!:)

Előzmény: RAC (121.)
RAC e-mail | 2003-12-01 18:38:53 | 121.
na,téleg,1000é odadom!!:DD
ha kell,akkor 1 szavadba kerül,és még én leszek hálás,h elvitted.:D
nade,majd szóba jöhet,h +tisztellek,+örvendeztetlek 1 méllel..:)
tény hogy hónapok óta,minden nap remegve nézehetted+ a postafiókod,h küldtem-e vmit,és sajnos mindig csalódnod kellett..nademajd..:)
rapszil nevét,+ kis r-rel ha lehet,kikérem magamnak.:)
ő+ nem tud netezni.nade mind1.
télerg,erről jut eszembe,G7 se jött má 1000 éve ide,nem?


Előzmény: Mc Balage (120.)
Mc Balage e-mail | 2003-11-26 19:54:09 | 120.
Ó hát Te nagyon rendes vagy!
De írhatnál már emailt is nekem, mert idétlen idők óta nem írtál már Te sem, és Rapszil sem.
és én szomorú vagyok olyankor :-(


Előzmény: RAC (119.)
RAC e-mail | 2003-11-17 17:20:59 | 119.
ez hülye!!fasz se mondta ennek,h küldje el!!!na mindegy,itt a folytatás:+van rá az okom,h még nem írtam,majd fogok eccer,de még nemtom mikor,és nem azé mer szarok bele.yó,ez úgy hangzik,mintha én tennék neked szivességet,természetesen nem,de mind1,ezvan.
a CD-t + tőlem is +veheted.:DDDD
neked baráti kedvezményyel.:))


Előzmény: RAC (118.)
RAC e-mail | 2003-11-17 17:18:39 | 118.
yééé!MC Balage!!:)))
figyelj,ha ezt nekem írtad,akkor had szóljak pár szót.(ill nem nekem,hanem rám)én má azt se tudtam,h ebbe a topicba írtam,és mikor belépek a fórumra és nézegetek a topicok között,én itt az eminem szar gyerek nevét láttam,mint utolsó hozzászóló,és gondoltam nincs értelme benézni ide,mer gondotam,h csak ennyi van itt,h eminem szar!

Mc Balage e-mail | 2003-11-16 20:37:25 | 117.
akkor csak benéztem és érdekelt a dolog, de úgy látom neki nem fontos, mert nem ír vissza ide sem, meg a mailemre sem.
Szóval nem tudom mi lesz a cd-ből.
Na mind1!


Előzmény: rapszil (116.)
rapszil e-mail | 2003-11-13 14:51:39 | 116.
jéé mc balage...na még ő is elöbb van itt mint én.

Előzmény: Mc Balage (112.)
Nox e-mail | 2003-11-10 07:01:00 | 115.
csak visszahozom a normális topicokat!
Laczka e-mail | 2003-11-07 17:11:36 | 114.
.
eminem sz@r e-mail | 2003-11-07 13:20:08 | 113.
eminem SZAR!
Mc Balage e-mail | 2003-11-07 12:48:34 | 112.
Megcáfolom kedves RAC!
Az én rapjam-em ugyanis eltűnt!
Ha eredeti, akkor kell!
Mennyit kell érte perkálni?
Az árral sz. megvan nekem is! :-)
Van még ilyen original dolgod?
Mert érdekel minden, ami underground! Szinte minden!


Előzmény: dana (110.)
RAC e-mail | 2003-11-02 09:29:22 | 111.
ügye,ügye...ügye hogy milyen szar a filarapjam 2??sztem senkinek nem fog kelleni..akinek kelett annak + úgyis +van..nade mind1.
ya,és te a raplapos dana vagy??:)))


Előzmény: dana (110.)
dana e-mail | 2003-11-01 19:47:36 | 110.
sziasztok
kiváló állapotban lévő
FilaRapJam2 és Árral szemben album eladó.
akit érdekel írjon:
aann@freemail.hu


Előzmény: káposzta (109.)
káposzta e-mail | 2003-10-21 08:30:57 | 109.
Imi : mit tudsz erröl a bisopp gyerekröl mert lehet ismerem!

Lehet téged is ismerlek!


Előzmény: Imi.LN. (108.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-20 16:27:02 | 108.
remélem is hogy el tudsz jönni kénne dumázni már.bár lehet lesz ott még sok érdekes dolog.


De majd észre veszitek:D

Darksun e-mail | 2003-10-19 18:25:00 | 107.
peace ya'll!
Nah még nagyon nem tiszta, hogy tudok e menni, mindenesetre nem ígérhetek semmit előre!
De mindent megteszek, hogy ott lehessek!
DS!


Előzmény: Imi.LN. (106.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-19 17:58:57 | 106.
Káposzta ezt a partyt Savas,Dago & Én szervezük és vannak segitök is!!

De a válasz röviden VERDONrecords Team

tudod a web oldal amit néztél:))

de mindenkinek le írom a cimet:))

http://verdonrecords.uw.hu

csumi
még 13 nap és buli van!!!!!


Előzmény: káposzta (105.)
káposzta e-mail | 2003-10-19 15:59:25 | 105.
Bisopp:jah én csepeli vagyok te kiaz a Ratface mert én nem ismerem és különben te kivagy?

Imi:most ezt a partyt ki is szervezi?

Savas:jah oké teso vagy


Előzmény: Savas (104.)
Savas e-mail | 2003-10-19 14:09:47 | 104.
Káposzta:semmi,de ismeretlenbe kérlek ne fikázz!:)
15 évnyi aktív zenefüggőséggel és közel ezer végigrágott lemezzel a hátam mögött tudom,miről beszélek:)
VIP és egyéb kedvezményes cuccozás azért nincs,mert egyenlőre nem tudjuk rentábilisan megoldani(hogy vendéglista legyen).Ha segítetek abban,hogy ez a buli nagyon jó legyen(és ezzel abban is,hogy egy sorozat első része lehessen),akkor én igérem meg,hogy idővel tuti,hogy lesz.

Imi.LN. e-mail | 2003-10-19 12:36:22 | 103.
oooooops sorry Bisopp a neved elírása miatt
Imi.LN. e-mail | 2003-10-19 12:35:29 | 102.
A free versenyre érdemes benevezni...

Biopp a webünkön már írtam , hogy nincxs VIP jegy :))

Majd egyszer ha akor bulit csinálunk lehet , hogy lesz.

A buli nagyon ott lesz ezt megigérhetem



na csekk

Bisopp_ e-mail | 2003-10-19 10:13:24 | 101.
Káposzta : te csepeli vagy mert a RatFace azt mondta!

Imi:RulZZzzZzZz lesz ez a buli ha péntekre vagy szombatra esik akkor megyek remélem VIP jegyet kapok!!!!:DDDD

Jok a fellépök!



Előzmény: káposzta (100.)
káposzta e-mail | 2003-10-19 10:09:52 | 100.
Nem mehetek be ingyen?

Najo én meek kiváncsi vok a kedvenc csapatomra a Raptorza na meg nevezek a freere is!


Előzmény: Imi.LN. (99.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-19 09:51:45 | 99.
káposzta reméljük sokan jönnek!!!
hiszen azért a fellépök nagyrésze elégé ismert UG körben kivév minket:D

hogy mekkora helyen lesz elég nagy olyan 250 ember fér be .

ingyen nem jöhetsz be sajnos nincs kivétel !:)


Darksun anyit felejtettél csak el hogy a Freestyle verseny a TYRA ruhákért megy (elég fasza cuccok)

kapunyitás 21:00
belépő:600 ft
Van bár pult és elég ok a választék

Hangzás nagyon kemény egy élő zenekar szokot ezzen a helyen péntekenként afrikai estet csinálni!

szóval mindenkinek azt mondm jöjjön megéri!!!


bövebb info : http://verdonrecords.uw.hu


Dago & Imi.LN. - fekete ügyletek c. dala már letölthető a www.rapnet.hu weboldalról


csumi

UI:Darksun remélem jösz a buliba:))


Előzmény: káposzta (98.)
káposzta e-mail | 2003-10-19 08:58:43 | 98.
Na és erre kimegy ?

Mekkora helyen lesz ez az egész?

Bemehetek ingyen?



Előzmény: Darksun (97.)
Darksun e-mail | 2003-10-19 08:25:24 | 97.
November elsejei gettóblaszter party!
:D
Halloween party a Verdon szervezésében...
...játszók mögött Györemix!, fellép Imi LN. + Dago, Hősök, Minimal Priject, Raptorz, Face 2 Face, Reality Cream Team...
...remélem nem hagytam ki senkit!
plusz freestyle verseny.
meg minden ami szép és jó.
:D
DS!


Előzmény: káposzta (96.)
káposzta e-mail | 2003-10-19 07:21:33 | 96.
Imi : értem akkor savas bocs

Milyen buli?


Előzmény: Imi.LN. (95.)
Imi.LN. e-mail | 2003-10-18 20:08:59 | 95.
Káposzta tuti fejlödtünk hallgasd meg az új cuccot a rapneten a cime: fekete ügyletek


Darksun: most nézd a webet meg mindenki aki szeretne meni hiphop buliba.


http://verdonrecords.uw.hu

azon belül a fórumban van az info.

A savas meg a spanom ő szokot némelyik dalunkban perkázni(afrikai ütös hangszer)

na majd jellentkezem

Darksun e-mail | 2003-10-18 19:54:32 | 94.
Heyhey IMI!
:D
Mivan bro'?!
Hallod: még mielőtt csörögni tudtam volna úgy leapadt a pénz a kártyámról, hogy még én sem tudom hova tűnt...
:D
fukdat!

Az oldalatokat látogatom, ha van időm rá!
majd valmikor lehet, hogy dobok mailt!

DS!

káposzta e-mail | 2003-10-18 18:14:57 | 93.
Savas : te meg ki a faszom vagy fogd már be a büdös pofád te szarjanko

Imi: én tisztellek téged mert másokon segitesz de
igazábol nekem se jön a be a zenéd de remélem nincs harag érte de remélem javultok majd és sikert kivánok hozzÁ!

Tschoppy:hát tudjuk hogy te vagy itt a franko csákesz és neked ezért respect de ne oszd itt az észt mert rondot a népet teso,ne fikázzd Imit inkább fikázz mást van pár kimondottan szar mc it Mo-on.

peace&war


Előzmény: Savas (92.)
Savas e-mail | 2003-10-18 17:51:22 | 92.
Tschöppy:Én érdekes mód nem hallom ki Dre-t Imi cuccaiból,de lehet,hogy elfogult vagyok...bocs:)
másrészt a harmadrangú musical is érdekes...ajánlj néhányat viszonyítási alapként pls!Nem hallgatok musical-t!:)

és még egy pár mondat:
nem a hiphop UG az egyetlen,amit napi szinten figyelemmel követek.Tudom,hogy a többi is átesett a klikkesedésen,a megosztódáson,a hiperérzékenységen,hogy mindenki próbálja kicsit túlzottan is a magáénak tudni a hiphopot,a hiphop ügyét.Pár év és változgatni fog.Más zenei körökben már elérték azt az arcok,hogy akinek más tetszik(esetenként lehet,hogy kommerszebb),az nincs ilyen szinten osztva.Csipkelődés van persze,de nem egymás sarkos alázása...az is ismert,hogy a kommersz,vagy szubjektíve(szigorúan!) a gyengébb is kell,ismertebb,mainstream-ebb előadók is kellenek,mert többet lednítenek a műfajon,mint gondolná az ember.szerintem bőven el lehet jutni Gangxta Zolee-tól mondjuk Method Man-ig,csak annyi kell,hogy az,akit egy picit jobban megfog a dolog,az elkezdjen kutatni utána.Hidjétek el,sok ilyen fiatal(vagy kevésbé fiatal) van,akit -bármilyen paradox-de pont a kommerszebb,esetleg kevésbé igényesebb cucc kap el nagyon és talán pont az hívja fel a figyelmét a magra,minek talán ő is tagja lesz(mag nálam=UG közeg).Elég sok ilyennek voltam már tanúja,itt is ez lesz,erre a fejemet merem letenni.Akit nem csak az előadó munkássága kap el,hanem az egész életérzés(de utálom ezt a szót),a stílusból áradó "más"-jelleg,azt érdekelni fogja a többi cucc is,nem csak az,ami elkapta!Tudom,mert nem egy stílusra én is így zizzentem rá!(Többek között a hiphopra is).Ami nagyon sokat árthat neki,az pont a sarkos,szubjektív szelekció,mmint "ez szar,ez igényes".Ezt mindenkinek SAJÁT MAGÁBAN(!!!!)kellene elvégeznie és aszerint hallgatnia!Abszurdnak tartom azt,amikor valaki izlése szerint van szelektálva a műfaj egésze!(mmint nagyobb közeg elött,vagy annak bevonásával értem).A hiphop nem tud meghalni,ahogy nem tudok olyan stílusirányzatról,ami effektíve kihalt volna!Építeni meg úgy lehet,ha mindenki a saját dolgát csinálja,megpróbál respektet adni annak is,aki nem az ő szája íze szerint alkot(ez alapvető intelligencia kérdése sztem),egymás támogatásával és minnél több fellépési lehetőséggel ez a műfaj is ki tudna virágában teljesedni így.

Imi.LN. e-mail | 2003-10-18 08:58:53 | 91.
tudod a Tudom.. cimü dalban az a szavakon túl beszólásom azért van bene mert az volt az eredeti dal cim!!nem akartam hogy én is szavakon túlként rakjam fel miután a Face2 Face srácok fel rakták az ő szavakon túljukat!!

De nekem kb ez a dal vagy 3 éves no de mind1.

nem akarok vitázni zárjuk le ezt a Dolgot!!

még valami amire nem válaszoltál:)

gondolom a fekete ügyletek dalunk nem lesz fent mivel nem üti meg a mércét vagy talán jó indulatból fel rakod , hogy el mondhasad , hogy azé van "szar" is fent az oldaladon ahogy ezt a Centrumos dalunknál is el mondtad.

csak ennyi




Előzmény: Tschöppy (90.)
Tschöppy e-mail | 2003-10-18 08:16:44 | 90.
de mint tudjuk, az én szavam nem számít, és senki másé sem, akitől ugye nem hallottál még demót

:)

mert véleménye csak annak lehet aki demót adott ki...bár lehet többet voltam stódióban mint az egész verdon összesen, de hát sebaj:)


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.