Click to Visit
Hip-Hop - Hiphop boltok itt Mo-n (Amerikai cuccok)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  

Stash Money e-mail | 2008-07-18 20:25:23 | 2457.
CAPS LOCK nyomd meg, biztosan beragadt!

A helyesírásra kérlek szentelj kicsit több időt,
mert a ruha tényleg nem számít, de a helyesírás
kínos dolog tud lenni!



Előzmény: montana47 (2443.)
Stash Money e-mail | 2008-07-18 20:22:40 | 2456.
Shady313 örülök, hogy végre hosszú idő után végre akad valaki aki kultúráltan fogalmazza meg a gondolatait! Köszönjük! Amit leírtál teljesen igaz!

Én nem vagyok mai arc és Én sem kaptam meg mindent kissrác koromban! Ami kellett megvolt és megkaptam minden ami ahhoz kellett, hogy emberként tudjak élni a világban... szeretet, tisztelet, becsület, stb...

Szerencsémre és szüleim 100%-os támogatása mellet lehetőségem nyílt elvégezni azt az iskolát amit szerettem volna aztán irány a munka! Természetesen volt iskola mellett is munka mindig... Tudom milyen!

Szóval a ruha lószart sem ér ha szar van benne!

Remélem Neked is sikerül majd elérned amit szeretnél...


Előzmény: Shady313 (2441.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 20:20:42 | 2455.
na én nem akarok itt háboruskodni meg senkit semm akarok sértegetni de azzé emberek vagyunk!

Előzmény: montana47 (2454.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 20:19:35 | 2454.
ja vágom hogy itt nem szokás ez!nerdwrecker kőcsőg itt leakar turházni hát az anyát!!én nem személyszerint rolatok beszéltem bocs ha ugy jőtt ki a dolog!!!!!de ember ő azé király me ő vagy ti kemény cuccokba nyomultok mi?én se a családom ezt nem engedhetjűk meg hogy igy zsir cuccokba nyomuljunk!!!de ember ezzé nem kell a másikat le nézzni nem?
meg lekőpni!


Előzmény: Stanleyy (2452.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-18 20:17:05 | 2453.
Jól felpörgött a fórum most, olyan érzésem van, mintha ez egy "lázadjunk a márkás ruhákat viselők ellen"
való felkelés lenne :D


A háború közepette nerdwrecker, Stash Money, MobbyD : BIG UP!

Stanleyy e-mail | 2008-07-18 20:08:26 | 2452.
Szevasz,
semmi baj nincs, de ezt a hangnemet ne itt, mert ha körülnézel, ez a hely nem ilyen. (alapesetben)
Legyen meg a véleményed, de normálisan, és nagybetűk nélkül is el tudjuk olvasni az írásod.
Szerintem nem nagy kérés, köszi.


Előzmény: montana47 (2449.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-18 20:02:51 | 2451.
Shady313 és montana47: jo, mi nem kezdtünk el fikázni titeket, mert nem hordtok márkás ruhákat, hanem előbb volt az, hogy Mc Blackmate jött azzal, hogy nem a ruha teszi az embert.
Shady313: félreértettél minket, mi nem szövegeltünk senkinek azért, mert nincs pénze ütős cuccokra, ha visszanézed, látod, hogy mi miért volt.

montana47 e-mail | 2008-07-18 19:58:52 | 2450.
JA ÉS MOST NEM A ZENÉRŐL VAN SZO !!NEM TOM EZA SZAR HOGY JŐT MOST IDE HOGY KI MILYEN SZART SZERET HALLGATNI EMBER!!!!!

Előzmény: montana47 (2449.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 19:57:00 | 2449.
TE KŐCSŐG ANYÁDAT TURHÁZD POFÁN! jóóóó!?
én nem személy szerint rolad irtam őreg
nem tom mé akarsz te engem pofán turházni!!
én és pár (csoró társam igy érezűk)
minekűnk otthon anyuci nem nyalja krommosra a segg lukunkat!!!!de te nem tom minek fikázol leminket!ezek szerint neked meg van mindened!itt itélkezel feletűnk mi???BAZDMEG!HA NEM LENNE ILYEN FAJTA EMBER MINT MI AKKO NEM LENNE NAGYON RAP SEMMM!!NEM LENNE MIT ZABÁLJ MEG NEM LENNE
AZ A SOK DRÁGA FOSS MIT UNALMADBA MAGADRA AGGAS!!!KŐCSŐG GECI!!!!!!!!!!!!!

LÁTSZIK NEM FOGJA FEL A GYŐKÉR FEJED HOGY MI VAN !!!!


Előzmény: nerdwrecker (2448.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-18 19:34:07 | 2448.
eminem az igaz zenét csinál tud irni de inkább szavalnia kéne mer valahogy nem passzol az egész egy két számba jol nyomja de sok szám van ami igy bántya a fülemet valamit rosszul csinál nem érzi az ütemet túl fehér a csávo de fasztudja ez az én véleményem.

Előzmény: nerdwrecker (2446.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-18 19:31:54 | 2447.
na most nem azért hogy megint beszoljak,de te hogy reagáltad le az én szövegeimet?és én nem mondtam hogy leköpnélek

Előzmény: nerdwrecker (2444.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-18 19:31:07 | 2446.
'De lehet h csak azért térnek el a nézeteink emrt ti szívesebben pörögtök egy számtól, minthogy halgassátok az igazságot.... SZARBAN VAGYUNK!!!!'
nem kell általánostani ember mindenki másé szeret x zenét sokan vannak akik csak pörögni akarnak sokan akik igazi zeneszeretők és egy bizonyos akkord vagy effect miatt tetszik egy szám vagy a hangulata vagy az énekes énekhangja vagy a szövege szal sokminden lehet egy számban ami miatt hallgatják.nem vagy egyedül ezzel báttya.


Előzmény: Shady313 (2441.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-18 19:26:32 | 2445.
Hát,ember,nem sokszor monmdtam már ezt életemben,de ez meghatott.(bár hogy ezt mondom,biztos lesz már olyan aki azt mondja hogy a faszodat szopom)Nagy részben igazad van,csak az miatt mert mi nem tudjuk megengedni magunknak a csilli-villi cuccokat,máris kiközösítenek.Életemben Háromszor költöttem ruhára(három sapóra),és kibaszottul nehéz volt kiadni azt a sapkánként hatezer forintot,abból a pénzből,amit megkerestem.de utána rögtön lett egypár új barátom akik eddig le sem szartak.tehát lehet mondani hogy fogjam be a pofám,de látjátok nem vagyok fehér holló...

Előzmény: Shady313 (2441.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-18 19:23:35 | 2444.
mindenkinek joga van a véleménynyilvánításra, de az ilyen stilusu beszolásoktol má hánynom kell tesó most szivesen pofánturháználak ezér, vegyé vissza JÓÓÓ??

Előzmény: montana47 (2443.)
montana47 e-mail | 2008-07-18 19:17:09 | 2443.
na ti gazdag gecik akko legyetek kemények a márkáitokra ha nem anyátok meg apátok pénzeli!!!!
ha majd nem lesz anyuci picsája meg apucci fassza mit szopogáljatok és nektek ke meg keresni a kurva kenyére vallot őnálloan és nem a jo kis őrőgségből, akko feszicsetek!!!de még nem raktattok le semmit az asztalra addig kussoljatok!!!majd ha a kurva kőlykőtők azt mondja(apuci/anyuci kénne egypár márkás cucc olyan 20-30 ezerért) és akko ti azt semm tudjátok mi van akko nézzhetek!!!addig nincs nagy gond még a szűleitek éllnek de majd után......

NEM A RUHA TESZI AZ EMBERT!!!!!!!!!!!!
MÁRKÁS RUHÁBAN IS UGGYANUGY LEVERNEK MEG CSŐVESBE IS!!!!!!
AKKINEK TELLIK ANNAK TELLIK , AKKINEK MEG NEM ANNAK NEM EZ VAN!!!DE NEM KELL A MÁSIKAT AZÉ ENNÉZNI ME NEM TELLIK NEKI OLYAN ZSIR CUCCOKRA.......!MAJD HA MEG KERESTÉTTKE AZ ÁRÁT AKKO.............. FESZENGJETEK!
DE NE ILYEN 12-15-6 ÉVES TAKNYOS KÉNT NEEEEE!


Előzmény: Shady313 (2442.)
Shady313 e-mail | 2008-07-18 18:25:49 | 2442.
"Gondoljátok meg, mindenki legyen önmaga"

bocsi nem azt akartam h rám hasonlítsatok XD

Shady313 e-mail | 2008-07-18 18:23:06 | 2441.
Én nem pártolok itt senki mellett DE! Sok ideje olvasgatom a fórumot és biza rohadt szar érzés volt amikor ilyeneket írogattatok h gy kitűntök a ruhátokkal meg így fasza meg úgy fasza ha ilyet hordtok a sok kis hülye meg azt se tudja mit hordtok stb.... Az a gáz h rendben van h márkás cuccot akartok felvenni, de ez igazából csak a magatok megnyugtatására van, h ti úgy öltöztök ahogy nektek tetszik (és van is rá lehetőségetek). De én: itt vok átlagos kis magyar csóró, nyáron melózni járok és anyámnak leteszem a pénzt a csekkekre, máskor meg suliba és nincs lehetőségem "menőnek" lenni. Különben nagyon sok itt a kultúrált arc, de én úgy veszem észre h enm gondoljátok át és gyorsan haraptok. A gond az h akiknek nincs lehetőségük rá elkezdenek fikázni... H jajj kis köcsög gazdagok megvehetitek meg anyuci apuci... jaja vágom, ez nem is a ti hibátok, de olykor ti is elcseszitek a szövegeteket... Itt senkinek sincs igaza, az egész csak pszichológia és felfogás... De ami biztos, én nem olyan cuccokra pályázok amin csillognak villognak a márkajelzések, hanem végre valami olyasmira ami teljesen blank. ÉS ILYET MONDJATOK VÉGRE PLS :D Utálok márkábal körülírva rohangálni az utcán.... A kínais beszólásokat meg kérlek titeket kerüljétek... Itt vok én nekem semmi esélyem komoly helyről öltözködni csak onnan... :( És nem is bánom mert legalább nem fognak letámadni h gazdag köcsög vagyok... Mert ez megy a szegényebbeknél. Sokatoknak biztos azért van lehetőségetek rá mert megkeresitek rá a pénzt, de akinek még így sincs h dolgozik, azt ne oltsátok. A kínai szarok maradtak nekünk... Ami nagyon fontos h ne hányjátok senki szemére ha nem ismer egy márkát. Ti sem úgy pottyantatok ki anyuciból h vágtátok a különféle hip hop termékeket... Szal kicsit lehetnétek tájékoztatójellegűek is (tudjátok a csöves suttyó parasztoknak.................) erről ennyit. Ami megint csak fontos tényleg nem az tesz valakit rapperré h márkás cuccot hord, inkább tényleg a szövege miatt. De az én szememben az nem rapper aki baromságokat hord összevissza (én is voltam ilyen gyökér, de midnegy... én nem tartom magamat rappernek, jobb dolgom is van mint ilyen hülyeségekkel foglalkozni... az élet másról szól...) Amerikába én is kimennék de sztem nem lenne sok szerencsém ott, mivel ott is hatalmas a munkanélküliség. A másik meg az h sok fekete testvérrel nem értek egyet, mivel ők is szarnak bele az életbe és nem számít semmi más csak az illegalizálás. Ott sem jobb a világ mint itt. Én inkább önmagam akarok lenni, és ha kedvelek is egy előadót, még akkor is van kifogásolnivaló benne. Gondoljátok meg, mindenki legyen önmagam. Ami a másik: sokszor az ember a ruhában tudja önmagát adni. Tehát abszulte nincs kifogásolni valóm abban h igényesen akartok öltözködni. De aki túlzásokba esik, háát igen ne beszéljünk róla... Tom h itt az emberek 99,9%-a utálja Eminemet meg tökretette a hip hopot meg szarom is én le h mit nem is érdekel, felőlem nevezitek aminek akarjátok én nem azért hallgatom őt mert rap meg mert aköcsög suttyók keménynek találják. Hanem azért mert a trackjei nagy részében baromi nagy okosságokat mond a csávó. A mostani Shady LTD egyenesen egyenlő a nagy szarral, de a régi még a személyiségemet is tükrözte, hisz kétszínű volt (tehát mindenkinek van sötét és világos oldala, akárcsak Emnél... ez egyértelmű) Szal most lehet jönni és fikázni engem szarom le, de aki kicsit is gondolkozik megfogja találni a mondanivalómat abban amit írtam.

Még valami: Anonim MCt ismeritek? Néhány trackje neki is trutyi, de összességében komoly a csávó és eszméletes felfestése van a világról, hallgassátok meg, ő magyar szal angol tudás sem kell.

De lehet h csak azért térnek el a nézeteink emrt ti szívesebben pörögtök egy számtól, minthogy halgassátok az igazságot.... SZARBAN VAGYUNK!!!!

Stash Money e-mail | 2008-07-18 12:51:22 | 2440.
Már régen túlestél a dolgokon az látszik...



Előzmény: Mc Blackmate (2438.)
Gangstar e-mail | 2008-07-18 11:00:49 | 2439.
Csak azert mesz ki LA-be hogy tapasztald hogy hogy bannak a "wiggerek"-el? Okos vagy! Es meg fizetsz is erte! Ara gyujtol penzt 4evig hogy ki mes LAbe jol megverjenek es josz haza! Kuuurva okos vagy

Előzmény: Mc Blackmate (2438.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-18 09:28:30 | 2438.
Na jolvan...
most az egyszer leírom még a véleményem,de többet biztos nem,remélem ezzel sokaknak örömöt szerzek.
1.én szerintem a rapperség ott kezdődik,ha valaki rappel.ugyanis ez a szó jelentése.most lehet,hogy ti nem így gondoljátok,mondom nyugodtan vegyétek fel a szép ruháitokat,én nem irigykedek rá.egyébként én is csak azóta tudom megbecsülni a pénzt,mióta megdolgozom érte.és nem vagyok emós,de elhihetitek hogy megvernének a feketék(bár ugysem hiszitek el)Egyébként én arra gyűjtöm a pénzt,hogy pár nyár múlva kimenjek Los Angeles-be,és megnézzem hogy milyen bánásmódban részesednek a wiggerek.lehet,hogy valaki megkattantnak tart az egész gondolkodásmódom miatt,de már rég túlestem rajta,hogy ez izgatni tudjon.
2.a rap tényleg nem a ruhák miatt haldoklik,hanem az miatt hogy milyen előadók vannak.lehet hogy ti nem vagytok ilyenek,de azzal,hogy egy new school előadó(mint például soulja boy,aki én szerintem kurva szar én nemtom honnan vette Stash Money,hogy én bírom a zenéjét)felvesz egyfajta márkás ruhát(megfizetik érte,hogy a klippekben ezt a márkát viselje) azzal a gazdag fehér üzletemberek fiai(vagy akár némelyik fekete) is ugyanolyan ruhát szeretnének felvenni.lehet hogy ez felületesen átgondolva durva,de ha egy kicsit belegondolsz(amit a mai magyarországi emberek szeretnek kihagyni)lehet hogy rájössz arra,miért pocsékoltam az időmet erre a fórumra.Egyébként nem hinnén hogy kevés rap előadót ismerek,de minek próbáljalak meggyőzni titeket...
3.kukorica-címerezés(ha érdekel valakit)az egy munka,szerintem az egyik legszarabb,de mivel a fiatalokat könnyen le tudják húzni rajta,ezért könnyű megszerezni,és még így is viszonylag rendes fizetést ad.az egész abból áll hogy kb reggel nyolctól este nyolcig egész nap egy kibaszott hosszú kukorica mezőn kell végigmenni(csupa izzadtan,kurva meleg van,ráadásul a kukurocalevelek is vágnak,pluszban még le is égsz)és szedni le a kukorica címereket.

remélem azért valaki felfogja amit leírtam,és szerintem most egyáltalán nem voltam offenzív.

Stash Money e-mail | 2008-07-17 22:25:15 | 2437.
ja!ammeg mia...:)

Előzmény: nerdwrecker (2436.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 22:13:13 | 2436.
kukorica-címerezés?shiiiiiiiiiiit?az meg mi?
Stash Money e-mail | 2008-07-17 21:02:17 | 2435.
JAJA! A rohadt kis szemetek, ugye?
12-13 évesen hogy mernek már olyan
ruhát felvenni, amilyet szeretnének...
Érthetetlen...


Előzmény: MakaLipz (2427.)
Gangstar e-mail | 2008-07-17 20:57:12 | 2434.
Ha neked nincs ra zsd az mar' a sajat bajod! de nem kellene azon filoznod hogy ki honnan szerzi ra a penzt! Te is gondolom csak egy irigy kis fasz vagy akinek anyuci meg apuci veszi a ruhakat a piacrol! Es anyuci meg apuci nem ad penzt neked normalis cuccokra es ezert szolod le azokat akik tobb 10 vagy 100.000et koltenek ruhakra!

Előzmény: MakaLipz (2427.)
Stash Money e-mail | 2008-07-17 20:55:56 | 2433.
"Remélem egyszer tényleg találkoztok egy igazi niggerrel egy sötét sikátorban."

Ez a vágyad mi? Akkor viszont ne az emos-spanos megoldást válaszd!


Előzmény: Mc Blackmate (2406.)
Stash Money e-mail | 2008-07-17 20:52:40 | 2432.
Ne haragudj, de Te elolvasod amit írsz? Mi ez az egetverő faszság? Az "igazi rapperek"? Jézus öreg, egy hangyányit megzuhantál? Tupac, Dre, Ice Cube? Elég kevés előadót ismerhetsz a rap terén, és ebből eredendően, elenyészően keveset a hip hop alkotók közül! Solulja Boy? Haver ne már...
Ezt leírni is borzasztó! A hip hop nem azért tart itt ahol tart! Mert színes ruhákat vesznek fel magukra bizonyos emberek? Ez felületesen átgondolva is durva...

Most olvasgattam itt a fórumot, nem tudom mióta nem zúztam erre és bumm itt vagytok és néhány kamikaze spanoddal csináljátok a tüzet az egetverő faszságaitokkal! BORZALMAS! Fáj a fejem tőletek, nem is tudom miért kellet elolvasnom...

Ezen picit el kellene gondolkoznotok! OK?

u.i.: járj feketében, zúzzál az emos srácokkal és akkor feltehetően igazi rapperek lesztek! OR Ne hordj ruhát és akkor...


Előzmény: Mc Blackmate (2406.)
Gangstar e-mail | 2008-07-17 20:42:31 | 2431.
Honnan tudod ilyen jol??? 1.tul sok filmet nezel (es mindent elhiszel ami bennuk van) vagy 2.kint vagy az USAba es minden nap szarravernek a negerek, latinok vagy skinheadek.( az nem azert van mert jol vagy feloltozve hanem mert a homlokodra van irva hogy hulye vagy!)

Előzmény: MakaLipz (2426.)
Gangstar e-mail | 2008-07-17 20:28:24 | 2430.
Jol latod! Keress egy masik forumot!

Előzmény: Mc Blackmate (2429.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-17 19:32:36 | 2429.
Látom itt tényleg hiába pofázok...

Előzmény: nerdwrecker (2428.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 18:48:31 | 2428.
figyi most fejezd be jóvan?elég volt az agyatlan süketelésedből.senki sem kiváncsi rád,hiába regisztrálsz ujra 20 adjára uj néven, ki fog ütni a bárgyuságod.na viszont látásra kisöreg.

Előzmény: MakaLipz (2426.)
MakaLipz e-mail | 2008-07-17 16:43:42 | 2427.
Figyelj énnekem nem baj.És azokból a rapperekből alkotok véleményt,akiket ismerek.Kicsit vicces nézni a tizenkét-tizenhárom éves gyerekeket hip-hop öltözetben...elhiheted,hogy nem kukorica-címerezésből szerezték rá a pénzt.

Előzmény: MobbyD (2425.)
MakaLipz e-mail | 2008-07-17 16:40:38 | 2426.
Jolvan elhiszem neked.Egyébként ha annyira érdekel hogy hány éves vagyok(nem tudom hogy hogy jön ide,de mindegy),tizenhét vagyok.Mert te aztán biztos kurvára ismerted pac-ot mielőtt befutott...Amúgy nem hiszem hogy a sok fekete(így írom,nehogy sértse valaki erkölcsét)marékszámra veszi a sapkákat kint az Usában.A fehérek,azok lehet,de hogy ott kint megverik a wiggereket,abban biztos lehetsz.Ha nem is a négerek vagy a latinok maguk,akkor a skinhead-ek...

Előzmény: nerdwrecker (2424.)
MobbyD e-mail | 2008-07-17 16:05:44 | 2425.
nem vágom miért baj az ha márkás zsír cuccokba öltözünk, és mivel kurvára nem ismersz minket minek alkotsz arról véleményt hogy honnan van pénzünk ruhára?
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 15:43:05 | 2424.
öcskös minden nagy rapper csóró volt tesó kivéve will smith-et meg diddy-t de amint befutottak az első dolguk volt hogy menőn öltözzenek mer a feketéknek a vérükbe van a jó öltözködés.mi az hogy más kérdés miután befutott.mintha ismerted volna előtte.öcskös 2pac 91-ben befutott amikor te még faterod zacskójába voltál mer gondolom 14 évnél nem lehetsz idősebb.ennyi.amugy ami itt übermenő gönc az az usába olyan árba hajigálják mint itt a kínait szal ha nem vagy munkanélküli akkor alap hogy ott egy hónapban tudsz venni egy pár csukát meg mellé 5 sapkát és még marad egy rahedli pénzed megélni.

Előzmény: Mc Blackmate (2422.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-17 12:21:51 | 2423.
Most nemtudom hogy mi a szarért fasszopás az,ha valakit nem basztatok.Figyelj ide bazdmeg,ha leírom a véleményemet akkor azért vagyok fasz,ha meg utána megbékélek valakivel,akkor az a baj.De tudod kurvára leszarom hogy mit gondolsz.És rajtad kívül mindenki normálisan tudott válaszolni úgyhogy most nem tudom hogy kettőnk közül ki égette le magát.De csak nyugodtan folytasd ezt a kemény stílusod,mert összeszarjuk magunkat tőle...

Wanksta...


Előzmény: nerdwrecker (2420.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-17 12:13:01 | 2422.
Tupac kurvára nem viselt márkás cuccokat,szegények voltak mint a halál fasza.Az már más kérdés,hogy miután befutott,miket vett fel,hülye lett volna annyi pénzzel ugyanolyan ruhákban járni...De mint tudjuk nem a ruha teszi az embert,ugyhogy hiába jártatom tovább a számat...aki egyetért velem,az olyan mint én,aki meg nem az nyugodtan vegyen olyan ruhákat magának amilyet akar.
lil andre e-mail | 2008-07-17 10:58:15 | 2421.
mondjuk 2 pac is viselt "márkás" cuccokat (pl:karl kani)De amikor ő élt még nem voltak olyan cuccok,amilyenek most vannak!!
És mond!Te ismersz legalább egyetlén négert??
mert én 3 évig kint éltem angliában és velem nem köcsögösködtek a négerek!!
meg attól hogy mi meg tudjuk venni az ilyen ruhákat még nem vagyunk "divatrepperek"



Előzmény: Mc Blackmate (2406.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 09:47:45 | 2420.
jovan azé ne kezdjük el egymás faszát szopni öcskös.leégetted magad,csicska geci patkány vagy rajtad má csak egy uj regisztráció segit te gané.

Előzmény: Mc Blackmate (2414.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 09:44:29 | 2419.
ja ok

Előzmény: gergo-unit (2409.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 09:42:00 | 2418.
mármint a gagyi piacon*

Előzmény: nerdwrecker (2417.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 09:41:22 | 2417.
na idefigyelj kisbratyikám.fölöslegesen erőlteted magad mert az értelmi szinted az a béka segge alatt van szoval csak nyugodtan kussolj be és zabáld tovább a taknyodat ugyis csak magadat égeted hugyos.
a márkákat amiket felsoroltál azok kaphatok most a piacon amugy nemtom mióta menő márka a G-unit akinek van valami izlése nem vesz fel ilyet, a mecca is egy ilyen semmilyen márka szal mielőtt leégeted magad a bucsu 5 kiscsoportos szövegeddel erőltesd meg az a 2 agysejtedet te kis amőba különben m,eg se szolalj mer csak röhögés tárgya lesz.na huzzá vissza homokozni mer muter nem vesz neked bőgatyát ha nem viselkedsz és turkálsz az orrodban.


Előzmény: gergo-unit (2408.)
nerdwrecker e-mail | 2008-07-17 09:34:34 | 2416.
báttya nemtod miről beszélsz.2pac az akkori legmenőbb cuccokba nyomta,kivéve amikor félmeztelen volt egy kendővel a fején, szal el vagy tévedve.

Előzmény: Mc Blackmate (2406.)
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-17 08:40:38 | 2415.
A Gay-unit meg a másik...mondjuk az már nem ide tartozik...azok már legalább zenét csinálnak,csak szerintem irtó szar...teljesen elüzletiesedett...
Mc Blackmate e-mail | 2008-07-17 08:07:11 | 2414.
Örülök neki hogy nem vagy átlagos rapper,mert én szerintem a legtöbbre illene a leírásom.Egyébként én sem gettóban nőttem fel,de nem szabad kizárni semmiféle eshetőséget.

Előzmény: Stanleyy (2413.)
Stanleyy e-mail | 2008-07-17 07:36:59 | 2413.
GTimon és Mc Blackmate: szerintem kicsit félreértelmeztek minket. Itt (egy-két kivétellel)
nem attól érezzük magunkat rappernek, hogy ilyen ruhákat hordunk, egyszerűen szeretjük a stílust
és ez a ruházatban is megjelenik emellett. Szeretjük az igényes cuccokat, nem értem, ez miért
lenne baj.
Arról, hogy ki miből veszi a ruháit szerintem nincs elegendő infód rólunk, így azt sem tudhatod,
hogy konkrétan ki miből veszi.
Ezt a sötét sikátorban négerrel (és nem nigger) való találkozást meg hagyjuk már, ja mert te ghettoban nőttél fel ugye...?


Előzmény: Mc Blackmate (2406.)
GTimon e-mail | 2008-07-16 21:49:04 | 2412.
Egyetértek Mc Blackmate-el. Egy rapper nem attól lesz az hogy úgy öltözködik. Soulja boy pedig tényleg szar és sajnos mostanában egyre több ilyen van.
Gangstar e-mail | 2008-07-16 20:41:13 | 2411.
Tanaltam egy fasza kis online boltot nezzetek meg: phatlife.com minden cucc akcios (azert mert sokat volt stockon) de amugy en nezegettem es egy hamis cuccot sem lattam! Van egy csomo GGG pulover ami fent van a drjays-en. Es szallitanak Mo-ra is!
gergo-unit e-mail | 2008-07-16 20:06:22 | 2410.
te fasz defjam!

Előzmény: DefJam (2398.)
gergo-unit e-mail | 2008-07-16 20:04:15 | 2409.
bocs te jofej vagy másnak irtam biszti felismeri majd az magát

Előzmény: nerdwrecker (2383.)
gergo-unit e-mail | 2008-07-16 19:59:08 | 2408.
na figyel te tekis csori putriban élő akinek a jo márka a zsibiben az első cigus eladó aki a koppincs new era sapkát hozta kinából.
rizsázom neked h mi a jo márka pl G-UNIT ECKO MECCA AVIREX CHRISTIAN AUDIGIE!


Előzmény: nerdwrecker (2383.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.