Click to Visit
Hip-Hop - Divat lett a rap...
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Csaj e-mail | 2003-12-30 22:11:07 | 27.
Mr.X to tha Z!!!Nem azt mondtam,h az összes Fubu-gatyás divatrapper!!!Direkt oda írtam,h vannak kivételek!!!!!Figyeljél,srác!!Hát,sajnálhatod,h Gangstarr-t nem ismerted előtte!;)De most legalább ismered!Sztem az egyik legnagyobb szám:Skillz!Arra meg,amit dr.dre írt Neked,azt sztem Ti beszéljétek meg!Arra nem tudok reagálni!;)
key02 e-mail | 2003-12-30 21:43:53 | 26.
Look te buzeráns!!!!!!!!!!!!!!!!
Te nem rapper vagy, hanem egy buzi eminyemrajongó seggtitán!!!!!!!!!!!

rapman e-mail | 2003-12-30 19:21:03 | 25.
szasztok, na mi a palya itt bazeg
dr.dre e-mail | 2003-12-30 19:14:07 | 24.
XZIBIT te azt se tudtad hogy X-nek négy albuma van ugyhogy huzzá a faszba

Előzmény: Mr. X to tha Z (23.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-12-30 19:08:25 | 23.
Van amiben nem értünk 1et. Az a Fubus-dolog sztem nem úgy van, h akin Fubu gagya van az divat-rapper. Erre én vagyok a példa. Nem tartom magam divat-rappernak, de volt FUBU gatyám. A Gangstarr-t én se ismertem egy hónappal ezelőttig. Tehát itt nem éertünk 1et, de az em-es dolog igaz. A MO-i rapperok 50%-ka annyit tud a rap-ről, h 50 Cent, Em., Sean Paul....
Peace


Előzmény: Csaj (1.)
Csaj e-mail | 2003-12-30 18:40:18 | 22.
Hát de nem ezt mondom!!!!!!!Ugyanezt írtam!!50-ről beszéljenek a 50topikba!!!!!!!!Itt arról van szó,h divat lett a rap!!!
dr.dre e-mail | 2003-12-30 18:35:49 | 21.
A kurva életbe ki a faszom az a buzi fifti cent a fasz ki van vele? ki a szart édekli az ilyen buzeráns fasz? itt dumálunk a divat lett a rapröl és mégis ö kerül szoba mindig áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Előzmény: Csaj (20.)
Csaj e-mail | 2003-12-30 18:15:07 | 20.
Thalee kitett magáért!!!;))Hát igen,50 azért már keresett egy 'kis' pénzt!!Meg egy 'kicsit' ismert lett!De ne 50 legyen a t-ma sztem,ez nem az a 50Cent topik!!peace
Csaj e-mail | 2003-12-30 18:13:18 | 19.
Hát igen Angel!!Azt,h a rap divat lett,már a Tv-ben is érzékelheted!!Sztem az In Da Club egy yoo szám,attól függetlenül,h 50Cent nem "igazi"!!
Thalee e-mail | 2003-12-30 16:36:11 | 18.
sztem is jó a stunt 101
de nekem nem tudom de lloyd banks jobban bejön mint 50, sztem sokkal többre vihetné, de fifty mellett nehét lesz:
I'm sensing a lot of tension now that I'm rappin
But the kids used to look up to you, what happened?
Me on the contrary, hand covered with platinum
Different color coupes but I'm in love with the black one
On point, cuz you get R.I.P.'s when slacking
So the stashbox big enough to squeeze the mack in
Yeah, I'm fairly new but I demand some respect
Cuz I already wear your advance on my neck
I'm fresh off the jet, then I breeze to the beaches
Blue yankee fitted, G-Unit sneakers
I already figured out what to do with all my features
Decorate the basement, full of street sweepers
When it comes to stuntin' theres nothing you can teach us
We're in a different time zone, your records don't reach us
Naww, I ain't here to save the world, just roll up a blunt
Come with me out front, I'LL TEACH YOU HOW TO STUNT
ez egy jó szám
peace


Előzmény: Csaj (16.)
Angel_17 e-mail | 2003-12-30 16:21:34 | 17.
Hát én már jó ideje nem nézek Tv-t, mert tele van kommersz előadókkal.. Én inkább megmaradok a realeknél, és csakis az ő klipjeiket nézem.

In da club-ra partyzni, fújj, távol álljon tőlem..


Előzmény: Csaj (12.)
Csaj e-mail | 2003-12-29 21:59:36 | 16.
Van olyan klip,amibe nincsenek csajok?;)A Stunt101 is yoo!;)
Bill e-mail | 2003-12-29 21:47:35 | 15.
Inkább a csajok jönnek be a klipben:)
A Stunt 101 sokkal jobban tetszik.

Csaj e-mail | 2003-12-29 21:24:20 | 14.
A pimp remix az télleg yoo!Bár valljuk be azt se csak 1x szokták leadni egy nap!!;))De nekem is bejön!
Cápa e-mail | 2003-12-29 21:02:37 | 13.
nemtom hogy vagytok vele de a pimp remixet nem tudom megunni.az eredeti se rossz,de ez a rmx iszonyat jó.
Csaj e-mail | 2003-12-28 21:45:43 | 12.
Huuu,In Da Club-ra Én is sokat partyztam!;)Igen,Mtv-n télleg mindig ugyanazok a számok mennek(bár sztem Mtv még mindig yobb,mint a Viva)!!De ez olyan szar,amúgy,mert ezzel jön divatba egy szám!!Meg tudok utálni így számokat,mert egyszerűen megunom(ki ne unná meg,ha egy nap 10x biztos,h hallja);)!!-mondjuk az is igaz,h vannak olyan számok is,amiket nem tudnék megunni!Kéne találni egy helyet is,amit még nem leptek el a "nagy rapperek";)
Bill e-mail | 2003-12-28 21:26:26 | 11.
Jókat partyztam én nyáron-bennem fél üveg Bacardi-val-az In Da Club-ra:)))
De az biztos,h vannak bizonyos zenék amit gusztustalan sokszor leadnak 1 nap.

Nézd meg az MTV-t!Ugyanaz a pár előadó van egész nap,egész héten,egész hónapban,egész évben!!



Előzmény: Csaj (7.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 18:28:23 | 10.
Hát igen,azt Én is vágom,h 50 Cent már űzi egy ideje ezt az 'ipart',de csak most robbant be a köztudatba!Én szeretem 50Centet,de azért vannak furcsa dolgai!Pl,ilyet nyilatkozott,h "Aki Rám támad,az életével játszik",most egyrészt ez milyen beszólás már,nem?Másrészt meg,Én elhiszem,h getto-ban élt,meg télleg veszélyes lehet,de ha TuPac-et meg tudták ölni,akkor egy 50Cent-et is megtudnak,pedig 50Cent ki 2pac-hez képest!Hát remélem dr.dre,h igazad van és télleg el fog múlni ez a rap iránti lelkesedés!!Eminemmel meg úgy vagyok,h magát a számait nem szeretem,de vannak yo mixei másokkal,amik télleg yook!Jah és osztom azt,h télleg az a rapper,aki belülről is az!!És nem csak a látszat....Én nem hallgatom olyan sok ideje ezt a zenét(csak 4 éve),de tuti,h nem tudnék már mást hallgatni!!Ezt annyira érzem!Meghallgatok persze mást is,de azokat nem tudom annyira élvezni!!
dr.dre e-mail | 2003-12-28 18:17:15 | 9.
Eminemhez fűzve.sokan szidják pedig Sticky RBX Dj Clue és még páran feateltek vele bár mindegy.
Divat lett a rap yayaa de el fog ez mulni mint ahogy divat volt sok minden és a sok faszarcú ugyis más stilus után fog nézni.leszarom.ami tényleg idegesit az az hogy hiába csipik 50 centet,szerintem ö egy csicska fasz de aszongyák RAJONGOI de még sem tudnák megmondani hány albuma van mert nem csak egy azt én is tudom de szarok rá.máig azt mondom az a rapper aki belülröl az és tudja hogy ö maga kicsoda ...


Előzmény: Cápa (8.)
Cápa e-mail | 2003-12-28 17:26:13 | 8.
hallgassatok Lackára
Csaj e-mail | 2003-12-28 13:17:15 | 7.
Look!!Nem tudom miért kapod fel így a vizet,ezt sose fogom megérteni,h miért kell így visszareagálni!!Nah mind1!!Nincs azzal semmi gáz,h Eminemet szereted(télleg vannak yo számai),de Laczka-nak is azért tök igaza van!Attól még nem vagy rapper,bár gondolom másnak a zenéje is bejön,nem?Én nem akarlak leszólni!!
Radykal-P!Végre vki!!!;))Azt hittem,csak Én vettem észre,h kezd nagyon divat lenni a rap!Nah igen,In Da Club!!Tudod ezzel is az a baj,h először,amikor hallottam,akkor nagyon tetszett,mert valljuk be télleg yo szám!!De miután már 50milliószor hallod(mert ha Tv-t bekapcsolod,az megy,a rádióba szintén,mindenhol!),akkor már lehet,h kicsit elkezded unni!;)És amúgy egy csomó számot ezzel rontanak el!!És aztán ebből kifolyólag megszereti egy csomó ember,és akkor ők az igazi nagy rapperek,mert ismerik ill.szeretik ezt a számot!(Jah meg mondjuk Sean Paul&Blue Cantrell:Breathe című számát)!!

Laczka e-mail | 2003-12-28 07:37:01 | 6.
Ha igazán rapper lennél,akkor magát a stílust szeretnéd,és nem csak eminemet.

Előzmény: Look (4.)
Radykal-P e-mail | 2003-12-28 02:43:46 | 5.
Peace!
Örülök, hogy felvetetted ezt a divat-szart! Én is állandóan erről pofázok az Eminemes haveromnak.
Ismerek tízéves srácokat is, akik nyomatják Em-et... Az a véleményem, hogy át lehet vezetni őket a R A P világába. Amit Em nyom az egy nagy szar. Legalábbis azoknak (nekünk), akik az igazi fekete rapet szeretik (East&West mind1). Em nem olyan példakép mint annak idején Ice-T, Eazy E, vagy Ice Cube volt. Őszintén megmondom 50 Centet+Obie Trice-t nagyon bírom, de az In Da Club-ot utálom visszahallani a rádióban. Hallgatja az a sok tudatlan...Azt se tudja ki az a Grandmaster Flash, Whodini, NWA...
Jó lenne ha nem lenne divat ez a szó : N-I-G-G-A
ha ez a szar így halad, az lesz.
Hol van már Eazy E (R.I.P.)?
Ice-T?
Ruthless Records?

Az utca elhallgatott - a divat marad...
...R.I.P. Our Niggaz...


Előzmény: Csaj (3.)
Look e-mail | 2003-12-28 00:06:17 | 4.
Baszd meg, arról nem hallottál hogy valaki csak egy valamit szeret de azt igazán?!?!
En pl. Eminemet. És ettől is rapper vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Csaj (1.)
Csaj e-mail | 2003-12-27 11:26:48 | 3.
Nem tudom miért kell így reagálnod!!Lehettél volna kedvesebb is,nah mind1,lehet,h csak Én veszem rosszul a 'válaszod'!;)Amúgy meg igazad van,télleg 2 oldalú dolog!De mondjuk sztem azért Eminem se tehet róla annyira,h divat lett,amit csinál(a zenéje)!Persze,biztos örül Neki,minnél több lóvé!Nah mind1,Én ezzel csak annyit akartam mondani,h aki Beyoncét meg Sean Pault szereti,az ne mondja azt,h rap-et hallgat!Csak mert,Én már találkoztam ilyennel...de ha Te nem érzed,h kezd nagyon divat lenni a rap/hip hop,akkor yoo Neked!Én kezdek néha már megijedni!!!!nah peace
Bisopp_ e-mail | 2003-12-26 21:00:13 | 2.
EZ azért kétoldalu dolog!

Itt "siránkoztok" hogy mi az überfaszáért nem ismerek a gangstart meg a public enemyt meg a redmant és akkor az eminemet ismerik!
Figy most azért eminemet azért szeretik mert poppos amit csinál nem?
na most a gangstart sose fogják megszeretni mi Europában mert amerikába sztárok mert nem poposak!
De mondjuk ha meg is szeretnék és több millioan sikoltoznának egy koncertjük alatt meg nyomnák ezerrel a gangstar sapit meg bögrét akkor ez is divat lenne?
Eminem is Hiphop bazze,ezvan!
Örüljetek hogy inkább Eminem mint a BIGSZAR Boys!

Na mind1
pacsi


Előzmény: Csaj (1.)
Csaj e-mail | 2003-12-26 18:41:42 | 1.
Elegem van!!Nektek nem?Itt nem csak a Fubu-s divat rapperekről van szó,hanem akár a box cipős picsákról is(vannak kivételek)....elmész egy szórakozóhelyre és tele van olyan emberekkel,akik azt se tudják,h mi az a rap!!!Ne értsetek félre,örülök,h egyre többen szeretik és egyre több embernek tetszik,mert ez tök yo!De azért az már durva,h vki rap zenét szeret(közbe ismeri Beyoncé-t,Sean Paul-t,50Cent-et,Eminemet....)és azt mondod Neki,h RedMan vagy Gangstarr,és erre az a válasz,h:ők is rappelnek?Ebből van elegem!Mondhatnánk azt ,h 2003 és sztem 2004 is a hip hop és a rap éve!!De ez nem minden szempontból yo!!!Ezzel csak annyit akarok mondani,h igazi tesók,fogjunk össze!!!!!!És ne hagyjuk,h a rap eldivatosodjon!!!!Peace

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.