Click to Visit
Hip-Hop - Létezik magyar rap?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

cprod e-mail | 2019-01-29 18:28:56 | 106.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

this is it e-mail | 2011-02-28 14:12:54 | 105.
én reppet irok nem meséket
szét nézek és sokan ide beférnek
nem hallom meg amit beszélnek
a magyar reppet te elérded
ez nem kérdés fanka eszt meg monta
de az ő szava hazug őt minden buzi meg kúrta
ha akarsz vegyel de ellenem a harcba
a nevem örök mit be karcolok egy harcba
szét esett világ szét esett mind a atlantis
az atlantis el sülyett de a világ meg meg romlik
sokan szemet vettek rá de sokan akarnak élni
sokan meg halnának érte sokan nem akarkan félni
a harcomat vivom de nem érdet a szövegem
ha kis okosság lenne benned tudd ez a lövegem
mit ki eresztek feléd te be fogadod magadba
ugy eggyesükünk mint az unió határokra szakadva de
ha magad ba nézel engem meg találsz a szivedben
mert titkos telefon nincs csak sok irigy ember
válogatom soraim válogatom a barátokat
válogatok mindent és szeretem a bátrakat
kik a haza ért ki álnak de én fel vidéki vagyok
engem ismer a fura,szimat meg a nagyok..

JUNKEY SPITE e-mail | 2011-02-28 10:29:16 | 104.
itt van a magyar rap

JUNKEY SPITE e-mail | 2011-02-28 10:28:26 | 103.
Kifelé a pokolból!
Aki érti a nyelvünk, az nem kérdez, aki haladni akar, az nem fékez, számon tartva a hibákat, a lélekért folytatott vitákat. A halálom mindenki imádná, de végleg elmegyek világgá. Elkezdek élni, nélkületek, már nem húznak vissza az épületek, nem néz ki senki az ablakokból, már nem vagyok bágyadt az altatóktól. Nyitott szemmel és nevetve, magamról mindent levetve, régi rosszat és keservet, mi minden életet beszennyez. Ismeretlenek köröttem, kikkel sohasem törődtem, most megismerem a barátokat, és lebontom velük a határokat. Ki szeretnék szabadulni, de nem szeretnék hazafutni, hisz találtam egy új hazát, mikor meghallottam az Úr szavát. A hátam mögött iszonyú képek, hisz meg akartak gyilkolni a vérengzős népek, de ha meghalok, akkor miért éltem, ha jól meggondolom, nem is féltem, hanem rettegtem, de a lépéseket jó irányba megtettem. Szabad vagyok, akár egy folyó, ha a tarkómba nem fúródik 6 milis golyó. A kéz ökölben, lyukas tenyérrel, hideg vízzel és száraz kenyérrel, börtön koszton a semmiért, hisz az árulás engem meg nem kímélt, de én most kieresztem a beleidet, mert az ördög bármibe belevihet. Én vagyok most saját magam, hisz hallani véltem a saját szavam, ebben a körben kiszállni nem tudsz, ismerve téged, hamarosan elfutsz, te halandó ember, csak az vagy, ki maradni nem mer. Aki érti a nyelvünk, az nem kérdez, aki haladni akar, az nem fékez, számon tartva a hibákat, a lélekért folytatott vitákat. Menekülve a rabolt pénzzel, van bennem most is egy halom kényszer, ami arra bíztat, hogy szaladjak, áldozatnak ne maradjak, ami arra késztet, hogy meneküljek, az ördög kezébe ne kerüljek. Úgy megyek, hogy meg nem állok, a házakon ajtót nem találok, sehová nem tudok bemenni, a fegyvert nem tudom letenni. Itt van bennem az emberi tudás, szégyen, de hasznos munka a futás. Én a rabló, fetrengek lelőve, így már nem jutok előre, de téves hit, én életben vagyok, magam után nyomot nem hagyok. A mocskos pénzből új életet, másoktól semmit nem kérhetek, hisz barátok voltak és eldobtak, a borzalmas percek már megvoltak, aztán raboltam azért, hogy pénzem legyen, de én rám nézett a szégyen szeme, égette bőröm a nézése, őrületbe kerget a kérdése, miért halsz, és miért élsz, látom a szemedben, hogy te nem félsz. Jól mondta, én nem félek, senkit szívességre nem kérek, boldogulok nélkületek, már nem húznak vissza az épületek. Idézve most sok régi szavam, senkinek soha nem hagyom magam, mindenki rögtön bekaphatja, a rapper a fegyvereket le nem rakja, csak gyilkol és öl, gyarló emberre nem tekint föl. Aki érti a nyelvünk, az nem kérdez, aki haladni akar, az nem fékez, számon tartva a hibákat, a lélekért folytatott vitákat. Halott lélekkel nem él a szív, a zeném téged magával hív. Csináld azt, mit én teszek, hogy sok mindent magamtól elveszek, de kinek adnám, hát magamnak, hisz értelme sok van a szavamnak. Kilábaltam a bűnözésből, mert elegem lett az üldözésből, nem kell nekem a lövöldözés, a balhéban szerzett ököltörés. Az leszek, ki akartam lenni, ki az ördög javára nem akar tenni. Mert, aki érti a nyelvünk, az nem kérdez, aki haladni akar, az nem fékez, számon tartva a hibákat, a lélekért folytatott vitákat.

JUNKEY SPITE e-mail | 2011-02-28 10:15:53 | 102.
az emberek hiába kérdezik, mert magyar hip hop létezik, Isten adta bizonyság ez, ha tudjátok akkor bizonyság lesz, tiszteletm minden magyar rappernek, aki létét a földön éli és a magyar rappet a magáénak véli.
e.a.a. e-mail | 2011-02-24 17:00:26 | 101.
http://www.zene.net/forum/index.php?k=4&t=4623

Előzmény: Crazor (100.)
Crazor e-mail | 2010-12-23 16:11:49 | 100.
kezdet phiai és pont.
Nagy.A e-mail | 2010-12-05 13:40:21 | 99.
http://www.youtube.com/watch?v=MRZT7uCyrio
Streetracer92 e-mail | 2007-04-23 14:40:08 | 98.
meg hogy egy magyar ne vegyen fel NFL mezt meg New Era sapit :S:S:S ez már fáj
Streetracer92 e-mail | 2007-04-23 14:39:29 | 97.
Szasztok!
Amúgy az egyik gamestar fórumba olvastam hogy ezt írták:
"Nem értem hogy az emberek mié tartják azt hogy a break és a graffiti a hip-hophoz tartozik,pedig ez nem így van!"
mer hogy lenne?!ennyi fa*zt!!

Moby Jons e-mail | 2007-04-17 08:26:22 | 96.
igenis van és szerintem king na jo 50centet nem nyomja le de azé van zsir és persze ne hasolitcsuk a newyorki cucokhoz

Előzmény: Mascez (95.)
Mascez e-mail | 2007-04-17 07:33:20 | 95.
rap.hu

elírta


Előzmény: Habil (94.)
Habil e-mail | 2007-04-16 14:26:34 | 94.
igen


www.rao.hu

dirty geez e-mail | 2007-04-11 18:25:48 | 93.
LÉTEZIK CSAK A 95% SZAR
jadmisty_bejbe e-mail | 2007-04-07 12:13:34 | 92.
Resp!Kicsit gáz a szám,de Majka - csak méreg..
valaki,bakker légyszi,könyörgök:D lökje már át:))
Fontos lenne..plíz:)
msn:jadmisty_@hotmail.com

Fedor e-mail | 2007-04-06 20:18:22 | 91.
CSak a sárga metro.:))

Előzmény: Down By Low (90.)
Down By Low e-mail | 2007-04-06 18:43:29 | 90.
a metrora gondolsz?

Előzmény: duducsek (89.)
duducsek e-mail | 2007-04-06 17:35:10 | 89.
Hello!

Nem tudom ki nyitotta meg ezt a témát, de eleve a cím rossz. Olyan, hogy rap olyan nincsen. maximum Underground, dehát ti tudjátok. Azért jófejek vagytok mert magyar undergroundot halgattok, még akkor is ha nem tudjátok , hogy mi is az igazán . :D:P

Üdv: LiTle

Daniboj e-mail | 2006-08-24 22:38:02 | 88.
MEGNYÍLT!!!

USA STYLEZ
Szekesfehervar Suto u 6
hiphop és sportruházat
Sean John, G-Unit, k1x, Phat Farm, Urban Classics, Lugz etc...
nyitva h-p 11-18
sz 11-14
30 / 2121579
www.rapcity.hu

ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:59:40 | 87.
na helyes mondom en h nemakarom elbaszni a csoportterapiat majd max beszallok hehe demost tirhulok a cuccodé báze :)
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 10:56:59 | 86.
Jah jo akor megkezelem ugyis ráérek

Előzmény: ArSeTh (85.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:55:48 | 85.
most énvok a hulye? aszittem te akarod kezeléni a maskot hehe de szivesen atveszem weh weh
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 10:54:35 | 84.
Engem nem is kezelnek lehet azért vagyok ilyen vagy csak mer van 1 szabad orám és nem tom mit kezdjek magammal.

Előzmény: ArSeTh (83.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:53:11 | 83.
fu végre egy engem is érdeklö tema hehe csak nem akarom elbaszni a akezelesed majd kesobb reagalok hehe
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 10:45:51 | 82.
Te szerinted interfunk méinsztrím vagy réél ándörgránd????????

Előzmény: mask1 (79.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:30:27 | 81.
hiddel vannak arcoskodo magyar "rapperek" is, nemkell sokat gondolkodnom h mondjak nevet...node jut eszembe neked kellett anonimmc ugye?

Előzmény: Rustlerke (78.)
B.Rabbit e-mail | 2006-08-17 17:17:24 | 80.
vALAMIEN FORMÁBAN PERSZE H. LÉTEZIK DE EZ CSAK HASONLÍT AZ IGAZI AMCSI RAP-HEZ!!
mask1 e-mail | 2006-08-16 23:07:09 | 79.
Ez kérdés?


SZERINTEDNEM?


www.salatamagazin.com
www.hiphop.hu
www.rapnet.hu
www.hosok.hu
www.bermuddah.uw.hu
www.atm.uw.hu
www.......

szal IGEN LÉTEZIK

ém EZT tartom reppnek amiket belinkeltem,
a magyar méinsztrím vonalat NEM

Rustlerke e-mail | 2006-07-21 21:25:22 | 78.
na ezt mar egy par helyen leirtam, de azert elmondom itt is, h a rap egy kultura, ami nem innen szarmazik...de letezik magyar rap, mivel csinaltak magyar rappet..es megmondom oszinten sokkal jobban szeretem a magyar hip-hopot, mint akarmelyik mast..az amerikai rapperek lassan mar csak a bekepzelt szoveget nyomjak, ami arrol szol, h ok milyen lazak, es h milyen gazdagok, azt csinalhatnak amit akarnak...kiveve eminem meg meg 1 par..na ezert is jobb a magyar rap..es szerintem a mondanivaloja is tobb.ez az en velemenyem..a tobbit ti dontitek el
Gildor e-mail | 2004-12-05 07:27:39 | 77.
Sajnálattal látom hogy ennyire sokan utálják a magyar rap-et nekem személy szerint nagyon bejön.Ja és még annyit hogy nem értem hogy dönti el az az ember hogy szar ha sose halgatott iet

PACE

Mona e-mail | 2004-10-15 13:19:36 | 76.
Mi ez a nagy pangás?! Nem hiszem,h senkinek nincs semmi hozzászólása a témához!.....
Mona e-mail | 2004-08-30 10:32:47 | 75.
Már elnézést, hogy beleugatok olyan dolgokba amihez nincs semmi közöm és nem nekem címezték, de nekem csak egyetlen kérdésem lenne azokhoz akik nem szeretika a rap kategóriát: hogy miért szolnak bele a beszélgetésbe amikor nem tudnak ról semmit... a rocker ne szóljon bele a hip-hopba mert nem tudja mi a lényege és nem tudja mi az egyéni és mi nem, de ugyan ez vissza is.
Tehát csak annyit akartam mondani, hogy senki ne szólja le a másik zenei stílust mert nincs hozzá semmi köze, nem ért hozzá, nem tudja miről is szól az.....


Előzmény: Ernesto (73.)
Fuckin Killah e-mail | 2004-08-23 07:43:56 | 74.
Hell! O!

Érdekes kis mondatra bukkantam a topikban, nils holgerson nevû nem-elvtársam írta a következõ-
ket: "Amiket itt fura felsorolt még véletlenül sem ismerem és nem is akarom.Kibaszott szar underground fos.Huzza le magát aki ijen szarokat hallgat.Rossz utánzat mindegyik,nevetséges csicska csapatok". A mondat elsõ felébõl rögtön kiderül, hogy a szerzõ nem ismeri az under-
ground embereket, majd az is kiderül, hogy szerinte "kibaszott szar". Csak az nem fér össze,
hogy ha nem ismersz valamit, miért ugatsz róla?! Én Erdélyben élek, és még én is hallottam
ezekrõl az emberekrõl (Dee, Connections, Hõsök, Pluside, Akkezdet, satöbbi). Úgyhogy: szégyen,
szégyen!

A másik dolog: Dancs Annamari biztosan a ti füleitek is facsarja. Nos, õ az én városomban lakik
és ki nem állhatom. Viszont fogtam magam és az új lemezét meghallgattam (na nem teljesen, de
minden számba belehallgattam), hogy tudjam, miért utálom! Úgyhogy azt ajánlom mindenkinek,
aki annyira FAKE, hogy nem képes felfogni az underground értékét, elõbb halgassa meg õket, aztán
olvassa el KRS-One 18 overstandingjét, amit közkivánatra bemásolhatok ide majd, és kicsit mélyül-
jön el a Hip-Hopban, 50 Cent-et meg már ideje lenne elfelejteni, inkább hallgassatok Necrot.
Jobb. Vagy akár Eminemet, mert bármennyire is mindenkishülye azt hallgatja, yo és kész.

Nem tudom, M.O.-ban hogy van az undergrounddal, úgy látom, jól megoszlanak a vélemények, csak
azt nem tudom, miért nem szeretik egyesek? A mi városunkban, amikor elterjedt (már amennyire
elterjedésnek lehet nevezni max 10-20 ember esetén...) sokan azt mondták, hogy ez baromság meg
minden, mert Zolee és a kis pocok Dopeman "Lopottnevû" Hányinger László a király, ezek szarok,
mert csak hadarnak összevissza, nincs értelme a szövegüknek, satbö. Aztán volt, aki mégis
felfogta piciny agytekervényeivel, hogy ez a Hip-Hop nem pedig az én vagyok lászló, a nagy
maffiózó, éljen majka, amíg a pénzt hozza a konyhára...

Könnyû azt mondani a szomszéd fiúra, hogy "de szar" csak azért, mert ismered és nem Hollywoodban
él. Azért, mert híres, a talpnyomának a melegét is beszippantanák sokan, mintha nem lenne egy
1xû ember... és ezért lehet az, hogy mindenki leugassa az undegroundot, mert hát ez a szomszéd
tschávó... és talán ezért is olyan szép az egész...

Na mindegy, csak úgy leírtam, hogy azért elõbb hallgasd meg az számokat és aztán alkoss véleményt
róla, ez az óvodában is így van, hogy megnézed a rajzocskát a könyvben és aztán fakadsz sírva,
hogy nem tetszik. És nem fordítva!

Megvetésem végtelen.


Előzmény: Ernesto (73.)
Ernesto e-mail | 2004-08-11 19:51:00 | 73.
Szevasz!
A kérdés jó!
A földalati művész emberkékre a véleményem nem
áll 100%-ra.
De a felszinen bohockodó vageszok nem számitanak
egyedinek!Mivel Amcsi klonok kis balkáni utca
stilussal keverve .
Várj!
Ne hid hogy egy fikázó ratyi vagyok!
Ez az én egyéni szerény véleményem!
Egyébként rocker vagyok ahogy mindenki a környezetemben!
(a barátnőm,haverjaim,söt ellenségeim is)
Igy bátran kijelentem ,hogy nálunk se koser minden!
Vagyis a kérdés az hogy létezik-e Amcsi mentes
zene!
Bocs a zaklatásért!
De te kérdezted!

AkkezdetPhia e-mail | 2004-08-05 10:32:03 | 72.
SZIGET 2004
ELEKTRON SÁTOR
AUG.06.PÉNTEK
21h -tól

AZIDŐURAI
N-K-S FAKTORLABOR
BANKOS NORBA
HIGANY IQ KOOLKASKO

MUPPETSHOW
PARAVANKRU

22.30-tól
BOBAKROME
AKKEZDETPHIAI
AZA FNL READY

VINYL WARRIORS
GYÖREMIX!

EGÉSZ ESTE GRAFF ÉS B-BOY VIDEÓK VETÍTÉSE, A KONCERTEK UTÁN HAJNALIG FREESTYLE..

:saian: e-mail | 2004-08-04 14:32:34 | 71.
ezt honnan írtad le? nagyon jó´:)

Előzmény: Rich79 (64.)
Mona e-mail | 2004-08-04 12:33:11 | 70.
én egyet értek veled....(bár elég nehezen tudtam kibogarászni a szavakat(néha használj j-ly betűket)).... sztem is van magyar rap csak mindenki elkönyveli magában, h az milyen sz*r ezért elvből meg sem hallgatja a kutya sem... pedig igenis vannak jók ha underground akkor is, de legalább magyarok és értehetők a szövegeik, nem úgy mint a külföldi számoknál, h mindenki csak hallgatja, mert nem tudja miről szól mivel 1 szót sem tud angolul...


Előzmény: ***Peace*** (69.)
***Peace*** e-mail | 2004-08-03 17:25:43 | 69.
Sztem igenis létezik magyar hiphop még akkor is ha alegtöbb underground és sokak számára nem ismert.....azzal nem sokra mész ha csak külföldieket meg "nagyokat" hallgatsz néha ezt is meg kell ...........csak az a kérdés h ezekből a srácokból mérnem lesznek oanok mint az úgy nevezett nagyon..nézd meg azért mien leheteőségek vannak ( szerencsére manapság mnár egyre több )itt és kint mienek...
Mona e-mail | 2004-07-23 07:45:40 | 68.
itt aztán megy a pangás 1000rel... senki nem tud semmi újat mondani? akkor minek ez az oldal?...
Mona e-mail | 2004-06-09 13:04:27 | 67.
Savas....
Azt, h a beszólások nekem jöttek e azt nem rád értettem, hanem arra a lökött gyerekre :-))
Azt láttam h te nem szoltál be...

Savas e-mail | 2004-06-08 22:24:35 | 66.
jólvan,persze...:)
feza e-mail | 2004-06-08 16:32:01 | 65.
Halgass meg 1 Camin Bros freestyle albumot.Átjön az életérzés...Magyar módra.

Előzmény: Savas (63.)
Rich79 e-mail | 2004-06-08 14:33:06 | 64.
"...-Hmm... Írd le egy cetlire a kedvenc művészed nevét! A többiek is! Kandinsky, ugye?
Mutasd! Mert Kandinsky módszerét használod. Másolsz valakit, és ez a legtöbb rajzra igaz.
Annyira megvetjük magunkat, hogy a saját véleményünket banálisnak tartjuk.
Pedig ez baromság! Ez az apátok hangja! Vagy az engem megelőző, rossz tanáraitoké.
Te, vöröshajú, te kit írtál? Hoppert?

-Nem. Madilianit.

-Hazudtál?

-Nem, de leírtam Ned Goldent* is, mert jobban érdekel a fotózás.

-Mikor láttad Hopper kiállítását?

-A múlt héten.

-Rendben! Pont erről beszélek! Megnéz 50 Hopper képet, és rögtön úgy rajzol, mint Ő,
mert az könnyebb, mint a saját, belső szemével látni.

-De a művészeket is befolyásolja más. Ez természetes.

-Amíg meg nem találod a belső szemet. Addig minden alkotásod csak egy kifestőkönyv.
Minden egyes műveddel döbbentsd meg a világot. Olyan képet nyújts, amilyen nem volt még.
Mert ez történik akkor, amikor az, ami benned van konforntálódik azzal, ami kívül van.
_______________________


-Látjátok, hogy ez miért jó?

-Mert a saját szeme.

-Igen. De abból lehet látni, hogy valami jó, hogy... hányingert kapok-e tőle. Ez ösztönösen
undort kelt bennem. Abból látszik valamin, hogy igazi-e, akkor is ha nem érted, hogy hatással
van a szervezetre. Egy művésznek a mája és a gyomra fontosabb, mint a szeme, mert azok messzebb
vannak az agyától.

-Nem tudom... szerintem azért ez nem egyértelmű...

-Mert nem mered vállalni önmagad. Kezdetben, ha utálsz valamit, az jó. Mert még nem ismered
fel a saját igazad szépségét. Hozzá vagy szokva, hogy átlagember vagy, aki azt teszi, amit
mások akarnak, pedig a többiek igazából, csak át akarnak verni. Keresni rajtad. Beültetni a
riasztóval felszerelt nappaliba...
Itt van ez! Ezt kinek csináltad? Könyörgöm! Nekem? Az anyádnak? A fiúdnak? Van, aki ettől
rosszul lesz? Nincs. Úgyhogy szart se ér!..."


*megjegyzés: hallás alapján írtam le


Na, akkor ezt most szépen húzzuk rá a zenére, és halyettesítsük a neveket hiphop együttesek/előadók neveivel...

Savas e-mail | 2004-06-07 23:31:31 | 63.
Mona:nyugi,tudom...:)
A többiek beszólásairól nem tudok nyilatkozni,Neked tudtommal nem címeztem semmi sértőt...:)
(A témához szólva:rólam eléggé köztudott,hogy Wacuumairs-fóbiám van,illetve néhány előadótól masszív sírógörcsöm,de ebbe hadd ne menjek bele...kicsit idegesít viszont az,hogy a kultúrán belül is nem egy zsenit szabadítottunk a világra,kérdem,hogy miért állt le a folyamat??ZSákszámra hallom a középszerű megfejtéseket,ügyes iparosemberek reszelgetéseit,de hol vannak az igazi nagyságok,akik elött megemelhetném a kalapom??Nagyon kevés ilyen van...és akik vannak,azoknak egy jó része emberileg súlyos csalódás volt számomra...én azért bizakodó vagyok...:) )

AkkezdetPhia e-mail | 2004-06-07 20:06:23 | 62.
www.szorongas.com Akkezdet-lemezkritika a főoldalon+
5 oldalas interjú az új Offline-ban!

Mona e-mail | 2004-06-07 12:04:10 | 61.
Savas....
Én békén hagyom ezt a lökött kölyköt, de egy idő után el kezd idegesíteni ha vki folyamatosan bunkózik és ezt általában az illetőnek el is mondom, most is ez történt...
1ébként azért visszafoghatná magát
Ja és nem igazán tudtam kibogozni de nekem szoltak volna az utobbi beszólások?

Mona e-mail | 2004-06-07 11:56:24 | 60.
montoro...
szerintem Bobakrom vmi borzalom...
a zenéje hallgathatatlan, mikor elkunyiztam egy cdjét a 6 számnál abbahagytam mert nem értettem mit beszél, és fejfádító volt... pedig szeretem az ilyen stílusú zenét és hallottam már kezdő rapp bandát és véleményem szerint még ők is jobbak voltak náluk... na de ez az én véleményem...

montoro e-mail | 2004-06-04 21:20:14 | 59.
a magyar rap sztem jo irányban halad ti! nagyon jo kis underground csaptok vannak, nemtudom mit szaroztok ezen! ha nem ismernétek öket akkor csak emlitésképp: Bobakrome,Az idö uri, ak ezdez phiai, bankos, minimal project, hösök,AZA,örült oldal... és még sok más! na peace
Savas e-mail | 2004-06-03 22:18:14 | 58.
Hagyd szegényt(Ez Neked is szól Monácska),szegény Nilsünk vagy kurvára unatkozik,vagy szimplán csak egy ingerült tinédzser,aki a preszexuális frusztrációit éli ki más basztatásával.
dbalassa819 e-mail | 2004-06-02 17:59:37 | 57.
En nem vagyok pocs,es szallj le rolam te szemtelen kolyok. "na most tetszik? Nem beszelek rondan."

Előzmény: nils holgerson (55.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.