Click to Visit
Hip-Hop - East Coast
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:55:30 | 112.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:05:04 | 111.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Crack Thug e-mail | 2007-04-01 12:14:26 | 110.
Nehogy éhen haljon ez a topik:) találtam egy fasza mixtapet :

tracklista
----------
Mick Boogie & Marco Polo - Newport Authority (The Mixtape)

01 - Newport Authority Intro
02 - Skoob (of Das Efx) "How I Get Down" REMIX (Cuts by Jayceeoh)
03 - Special Teamz "1 Call" (Cuts By Jayceeoh)
04 - Masta Ace Interlude
05 - Masta Ace f. Big Noyd "Do It Man"
06 - Large Professor "The Radar" (Cuts By DJ Revolution) *PORT AUTHORITY EXCLUSIVE
07 - Grand Daddy I.U. "Veteran" (Cuts by DJ Linx)
08 - Torae "Good God" Interlude
09 - Kool G. Rap & D.V. Alias Khryst "Hood Tales" *PORT AUTHORITY EXCLUSIVE
10 - Boot Camp Clik "He Gave His Life"
11 - Boot Camp Clik "Hate All You Want"
12 - Brooklyn Academy "The Growler"
13 - O.C. Interlude
14 - Skyzoo "Block Sh*t" (Cuts By DJ Linx)
15 - Kardinal Offishall "War" *PORT AUTHORITY EXCLUSIVE
16 - O Dot Allstars f. Catalyst, Copywrite, Tage & Kingdom "U Must"
17 - Torae "Casuality"
18 - Supernatural Interlude
19 - Rasco "What Happened To The Game"
20 - Not A f*cking Game Interlude
21 - Block McCloud f. Jean Grae "All A Game" (Cuts By DJ Linx)
22 - Brand Nubian Interlude
23 - Sadat X f. Boss Money "If You"
24 - Pumpkinhead f. Roc Marciano (of The UN) "Swordfish" REMIX
25 - Boot Camp Clik "Yeah"
26 - Pumpinkhead f. Arch Rival "Swordfish"

Az előadók neveiből lehet következtetni hogy nagyon ütős a cucc :)

link :

http://www.sendspace.com/file/so91mi

TÖLTSÉTEK !!!!!!

PeAcE

BasTard e-mail | 2007-03-24 07:27:16 | 109.
NINCS MEG VALAKINEK A "NAUGHTY BY NATURE: REMIX COLLECTION (1992)" ??????????

Crack Thug e-mail | 2007-03-23 23:41:50 | 108.
Ezt a normálisat ugy értettem hogy lövöldözéshangmentes és végig lemegy az összes zene:)

Előzmény: Crack Thug (107.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-23 23:20:28 | 107.
A mixtape az mixtape...de a faszomé adnak ki annyit mikor normális full album meg nincs...áhh mindegy..jóvan azért hogy legalább mixtapek vannak, el lehet lenni velük

de jó lenne ha a Max B ,Stack Bundles,Young Handsome,Neo vonalat is erősítenék mert Camron,Santana,nem az hogy uncsik csak már felfuttathatnák a többieket is csöppet...

Mind1 Diplomats fasza egy brigád, bírom őket kajakra!


Előzmény: Cash Money (106.)
Cash Money e-mail | 2007-03-23 20:12:20 | 106.
én csak azt nemvágom hogy van egy tucat mixtape ami Byrd Gang néven fut azt köze nincs hozzá
Cam ron, Jim Jones meg Santana van rajta meg Shiest Bub meg a Dipset tagok :)
ilyenek hogy Max B ,Neo,Stack Bundles, Young Handsome sehol se pedig ők (is) a Byrd Gang tagok


Előzmény: Crack Thug (105.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-23 19:56:18 | 105.
Max B albumot én is várom már
De hogy Byrd Gang album lesz e.....fasz se tudja pedig igazán nekiállhatnának már alkotni valami újat...


Előzmény: Cash Money (104.)
Cash Money e-mail | 2007-03-23 16:29:24 | 104.
na ja
csak ezek a beef-es mixtape cuccok már kicsit idegesítenek
Max B album jöhetne, Stack Bundles album jöhetne,meg kidobhatnának már egy komplett Byrd Gang albumot is


Előzmény: Crack Thug (103.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-23 15:03:43 | 103.
East coastról akik most is jól tolják az a Dipset...
Legjobb mixtapek tőlük jönnek ki mostanában az eastről!

Camron,Hell Rell, JR Writer, Max B, Juelz, na és persze a Capo Jim Jones mind kurvajól kenik!

Dipset BITCH ! Harlem !

sunzofmen e-mail | 2007-03-22 19:49:57 | 102.
lol akkor hallgasd meg az until we richet meg a you can do it ot, vagy az új albumról a why we thugs ot vagy bármelyik singlet az szerinted populárisabb mint lil jon ordibálós számai (különben kurvára nem lil jonból merül ki a south) "Adnak ki fasza albumokat mai napig az east-ről és a west-ről is, csak keresni kell!" keressed csak 2 évente lehet találni egyet westről eastról meg max évente.

Előzmény: BasTard (101.)
BasTard e-mail | 2007-03-22 19:24:41 | 101.
attól hogy nem folyik a TV-ből minennap, és nem játszanak East & West zenéket a rádiók csak a populárisabb South zenéket (ezzel nem akarom mesérteni a south kedvelőket, de tény, hogy egy Lil Jon szám populárisabb mint egy Redman vagy Ice Cube szám) attól még nem eresztett le, sose játszottak valagszámra Ice Cube-ot vagy PE-t a TV-k/Rádiók, de engem nem is zavar!
Adnak ki fasza albumokat mai napig az east-ről és a west-ről is, csak keresni kell!


Előzmény: sunzofmen (80.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-22 19:08:52 | 100.
Styles meg Jadakiss is kurvajók,meg az egész Ruff Ryders... Ryde or Die album volume 2 nagyon ott van a szeren, pedig nem mai stuff :D

Előzmény: bootsy (98.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-22 19:04:34 | 99.
Hali
Szóval ő volt 8 album producere? mert ha igen,akkor ő készitette el az albumokat,ha pedig nem , akkor mint raper szövegelt a zenékre...tehteséges biztos,meg fogynak a lemezei,de nem tartom őt egy húúú de nagy mc-nek...

az meg hogy arany meg platina lett az egy dolog...
50 Cent-nek is veszik az albumjait mint a cukrot,mégsem hiszem hogy akkora nagy rapper lenne...

Ja és egy ide illő idézet:

"so if your message ain't shit, fuck the records you sold
cuz if you go platinum, it's got nothing to do with luck
it just means that a million people are stupid as fuck" by Immortal Technique

Szerintem érdemes elgondolkodni rajta...bár vannak kivételek akik milliókat adtak el és mégis értékesek a szövegeik (pl: Wu Tang Clan ha már az East Coast)

FuCk PeAcE


Előzmény: bootsy (97.)
bootsy e-mail | 2007-03-22 18:52:04 | 98.
és hogy legyen egy east-röl is szó itt, egyik kedvencem példáula a styles p mert kibaszott kemény hardcore szöveget nyom és teljesen hitelesen adja elő!

Előzmény: bootsy (97.)
bootsy e-mail | 2007-03-22 18:48:47 | 97.
Hát azé abba gondolj bele, hogy 24 évesen már elkészített 8 albumot, és mindegyik arany vagy platina lemez lett..szal valamit csak tud ez a srác és amúgy a hangja nagyon király ha belegondolsz, hány rappert szeretsz a hangja miatt. Sokan nem tudják/nem veszik észre..de ami eldönti elsősorban hogy most kit hallgatsz az nagyban a hangján múlik ám (meg persze a zenén), és csak útána jön a szöveg meg rímtechnika.

Előzmény: Crack Thug (95.)
Lollermax e-mail | 2007-03-22 18:27:31 | 96.
Akkor ezt asszem kitárgyaltuk.

Peace


Előzmény: sunzofmen (94.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-22 18:18:59 | 95.
persze..rendelkezik is, de nem egy nagy rapper szerintem, nem valami érdekes a rímtechnikája, nála vannak tehetségesebb előadók is akik mégjobb skillekkel vannak megáldva...csakhát most a fiatalabb korosztályt felkapták...meg ő déli is, szal az is csak plusz pont ha a rap bizniszt nézzük...

De Lil Wayne SZERINTEM egy tök átlag rapper...semmi különleges nincs a rímelési technikájában.

FuCk PeAcE


Előzmény: sunzofmen (92.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-22 18:18:31 | 94.
nem mondtam hogy 50 nem southside. mivel a side-ok mindig a város egy részét jelölik nempedig egy körzetet (gyk. southside nem egyenlő a dirty southtal) úgyhogy kurvára nem értem hogy mér mondod hogy én mondok hülyeségeket

Előzmény: Lollermax (88.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-22 18:17:37 | 93.
ne fogd már arra. manapság west coast rap kurvára jelentéktelen mennyiségben van, mindenki tudja. erre te mondod hogy tonnaszámra fossák a bay area körzetben az albumokat. lol? lol

Előzmény: Dead-End (83.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-22 18:16:38 | 92.
azért mert a hangja neked nem tetszik. attól még hogy valakinek a hangja nem olyan jó, rendelkezhet ritmusérzékkel, flowwal stb-vel ami kell a raphez nem ?

Előzmény: Crack Thug (91.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-22 18:14:41 | 91.
rap skill ? miről beszélsz ember? az a gyerek hallod inkább egy nyöszörgő faszjancsi mint egy tehetséges rapper....tehetségesnek lehet teheetséges szerinted....szerintem meg tök átlag rapper....de tökmind1

FuCk PeAcE


Előzmény: sunzofmen (81.)
Cash Money e-mail | 2007-03-22 17:41:46 | 90.
még Slick Rick ripek kénének, csak a Childrens story van meg
Cash Money e-mail | 2007-03-22 17:39:20 | 89.
az kéne nekem is
dc-n kijelöltem de nem szedi
viszont Boogie Down Productions dvdripem van ha érdekel


Előzmény: Dead-End (87.)
Lollermax e-mail | 2007-03-22 17:38:13 | 88.
Jól van menj a faszba! Csak fel akartam azt a gyökeret a fórum elején világosítani, hogy 50 meg eminem nem west side, mert ennél bárki verziója is jobb, ezt csak elismered segg! Amúgy hagyjuk a hülyeséget más dolgom is van mint egy idegbeteg seggarcokkal teli fórumon tölteni az időmet. Szarok rá hogy mit mondotok, 50 south! Amúgy jó hogy írtam az elején, mert a kibaszott topic 6 hozzászólásából 70 lett! Na elég a buziságból.

Előzmény: sunzofmen (67.)
Dead-End e-mail | 2007-03-22 17:19:27 | 87.
Nincs neked KRS-One: Sound of da police DVDrip-ed? Állítólag az DVDrip, amit leszedtem, de elég tré minőség.

Előzmény: Cash Money (86.)
Cash Money e-mail | 2007-03-22 17:16:38 | 86.
meg persze J Hood is

Előzmény: Cash Money (85.)
Cash Money e-mail | 2007-03-22 17:11:50 | 85.
nekem Eastről nem is kell más elég a Dipset meg remélem jön majd az Uncle Murda album meg a Fabolous azt csá

Előzmény: sunzofmen (80.)
Cash Money e-mail | 2007-03-22 17:10:31 | 84.
nálam Westen Yukmouth a legjobb meg a Regime meg a Thizz Nation

hogy Eastről is legyen szó nekem Papoose nemigazán jön be hiába nyomatják .
az a Tru Life gyerek meg már a Dipset mellett Trife da God-al is beef-el, úgyhogy sztem nemsok híja hogy a Wu is bekapcsolódjon

Dead-End e-mail | 2007-03-22 17:05:11 | 83.
Minek mondjak neked akármit is, mikor csak fújod a hülyeséged. Rohadt bunkó vagy, észrevehetnéd már magad!

Előzmény: sunzofmen (82.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-22 16:50:02 | 82.
mondjál már anyagokat a bay area-ról manapság amit nem tudsz beszerezni, mert olyan sok van belőle. ja hogy nemtudsz? szevasz

west coast-on meg egyértelmű hogy messze a legjobb rapper manapság Crooked I. minden cucca fasza, kurvajól rappel, őt kellett volna felkapni nem a game-et


Előzmény: Dead-End (79.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-22 16:48:05 | 81.
lil wayne-t nem kellett felkapni, rap skillek tekintetében egyértelmű hogy az egyik legtehetségesebb mai rapper

Előzmény: Crack Thug (73.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-22 16:46:50 | 80.
az east is leereszetett kurvára, pár ismert előadón kívül senki se nyomatja manapság, ellenben a dirty south-tal, ami most a virágkorát éli

Előzmény: Mascez (74.)
Dead-End e-mail | 2007-03-22 16:20:22 | 79.
A Bay az ontja magából az anyagot, nem győzni beszerezni a sok lemezt. :)

Előzmény: Cash Money (77.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-22 16:18:56 | 78.
oks értem én :D

Wiseman approachingot hallgattad már? az is elég faxa





Előzmény: Cash Money (76.)
Cash Money e-mail | 2007-03-22 16:12:43 | 77.
a West se eresztett le csak Compton és a köryező Gangsta rap , de a Bay Area az ott van

Előzmény: Mascez (74.)
Cash Money e-mail | 2007-03-22 16:11:15 | 76.
a Raekwont én is várom nagyon, az SBM új track az állat
meg jöhetne új Bronze Nazareth is
ezzel a 36 dologgal csak arra céloztam hogy van aki csak azt tudja befogadni és minden ami másabb az szar, persze én is szoktam hallgatni de nem ragadtam le nála.

Mascez e-mail | 2007-03-22 10:34:13 | 75.
Hallgassátok emberek, hallgassátok!!!!
Mascez e-mail | 2007-03-22 10:09:20 | 74.
Ahogy mondod!
Míg az East töretlenül csillog, addig a West szerintem eléggé leeresztett...


Előzmény: Crack Thug (72.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-21 22:28:23 | 73.
TI meg Lil Wayne ? felkaphatják őket de áhh...nem naon jönnek be

Young Jeezy sztem faxa, de akit még nagyon birok a southrol az Scarface meg a U.G.K.formáció Bun B és Pimp C akkor Cash Money, Juvenile,Big Tymers...ők bejönnek, de mostmár anyni cucc jön délről hogy alig tudom követni :D


Előzmény: Cash Money (71.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-21 22:21:27 | 72.
Én is oda vissza pörgetem a 36 Chamberst, de már megemésztettem a south dolgot és őket is ugyanúgy meghallgatom!

De nekem a Wu az Wu...azért ők meg az egész családjuk is kibvaxott jók még ma is...
Új Raekwon jöhetne már,nemsokára új Cilvaringz...

Hell Razah Rennesaince Child album kurvajó lett és Freemurda album is odabaszott attól függetlenül hogy nem klasszikusan wu tang sampleket tartalmaz...(sőt pár trekk eléggé southos :D) de ebből is látszik hogy újítani KELL és haladni a korral...

East is jó South is jó ;) West meg szerintem jó volt....de majdcsak belehúznak;)


Előzmény: Cash Money (71.)
Cash Money e-mail | 2007-03-21 22:12:28 | 71.
ja
az egyértelmű hogy a South a legjobb:)
most attól hogy felkapták T.I.-t vagy Lil Waynet baromira nem lett divat csak pár hülyegyerek szerint akik nembírják megemészteni az újdonságot és még mindíg a 36 Chamberst pörgetik oda-vissza.. na mindegy, ez is ki lett már tárgyalva


Előzmény: Crack Thug (70.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-21 22:01:48 | 70.
A régi Snoopok (2 album kb)azok igazi fasza west coast...de mondjuk amióta a Neptunesal nyomta(nyomja nem tom h most kik a producerei..)szal azóta már kurvára nem jön be Snoop...

Meg manapság kibaszottul producerfüggő hogy melyik album milyen zenei hangzást hoz...

Akik a southon nyomják ők,akármennyien is kritizálják őket de hozzák a saját stílusukat zeneileg.

Keleten ott a Wu Tang példának...bár szólóalbumokban ott is születtek már "slágeres" nem éppen Wu hangzásu számok (pl Method Man : Is it me(produced by Scott Storch....amugy végülis okés a zene,de nem azt a formát hozta az az album sem mint amit mondjuk a Judgement Day, vagy egyéb má wu tang szólo albumok)

Nyugatról meg nem tom ki mit reprezentál mostanában...amiket hallgattam új Snoop, Kurupt, ők már nem azt hozzák mint anno....


FuCk PeAcE


Előzmény: Cash Money (69.)
Cash Money e-mail | 2007-03-21 21:49:59 | 69.
Snoop egy kalap szart se ér, az új Mobb Deep-et vagyis a Blood Money-t még nemhallgattam csak egy pár számot de elég East volt, és sztem fasza is hiába G-Unit akkor is
De én pont nem ezeket hoznám fel példának hanem mondjuk egy Uncle Murdát vagy egy Max B-t vagy ottvan Spliff Star ami kurvára East, vagy Realest (hamár Westet akarok), nem mint Snoop meg a többi fos akik a 16 éves korosztályt célozzák meg
az is egy nagy hülyeség hogy nincs köze ahoz hogy valaki honnan jön, hogy mit játszik. Nincs a szart, csak nem ezeket a popsztárokat Dre-t meg a többi majmot kell nézni


Előzmény: Crack Thug (68.)
Crack Thug e-mail | 2007-03-21 21:31:43 | 68.
amúgy most min vitatkoztok pontosan ? mert visszaolvastam de itt már szinte csak egymást oltogatjátok...

Ez a topik meg az East Coastrol kellene hogy szóljón!

Cash Money,Bastard és sunzofmen is jól látjátok a dolgokat!

Területileg megvan hogy ki melyik várost,városrészt képviseli,de hogy zeneileg is olyan stílusut játszanak e, az nem behatárolható szerintem,főleg manapság nem!

Egy Doggystyle Gin and Juicera azt mondanád ugye hogy az kajak west coast zene, egy Mobb Deep - Shook Ones meg ugye kajak east coast zene!

Nade hallgasson meg most az ember egy 2006os Snoop vagy egy 2006os Mobb Deep trekket....zeneileg már nem tudnád behatárolni hogy keleti vagy nyugati zene...

Területileg is megvannak persze hogy ki hova taqrtozik,de azt itt nagyjábol mindenki levágta szerintem...

De lehet velem is vitatkozni,állok elébe :P :D

Fuck Peace!

sunzofmen e-mail | 2007-03-21 19:58:00 | 67.
nyomorék faszfej, ha megindokolni nemtudod a mondandódat, akkor legalább kussolnál el. persze jobb is ha nem kezdesz bele, csak magadat égetnéd, lefogadom fingod nincs az egészről. menjél eminemet hallgatni ostoba retardált görény

Előzmény: Lollermax (62.)
Young Buck e-mail | 2007-03-21 18:46:16 | 66.
Kiváncsi vagyok,h téged is lehurognának!
Mert ott mindenki mindenkit leanyáz:D


Előzmény: Cash Money (64.)
Young Buck e-mail | 2007-03-21 18:44:19 | 65.
Nah egyre értelmesebbeket írnak itt a sok seggfejek:D:D
Hallod ezt most nem azéé fogom írni,h megbántsalak:de te állíttolag nagy rapper hát mér nem csatázól eggyet a rap csataa topicban??
M


Előzmény: Cash Money (64.)
Cash Money e-mail | 2007-03-21 17:19:08 | 64.
meg egész New York a South Sideon van, mi?

Előzmény: Lollermax (62.)
Cash Money e-mail | 2007-03-21 17:15:54 | 63.
nem vagyok most vevő a hülyeségedre,
ja igazad van Queens az délen van New Yorkba
balfasz


Előzmény: Lollermax (62.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.