Click to Visit
Hip-Hop - Fekete bárány & Telepi senki Kamikaze
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:41:25 | 84.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

KZ e-mail | 2010-01-06 20:11:53 | 83.
ll junior nem több 1 kis falusi cigánynáal aki tesz a retkes búráját arra h akar énekelni
nagyanyám a fürdőben is jobban reppel faszorrúő


Előzmény: KZ (81.)
KZ e-mail | 2010-01-06 20:07:18 | 82.
Juni fos 4 ever XD

Előzmény: KZ (81.)
KZ e-mail | 2010-01-06 20:05:38 | 81.
LL maradjálmár Pff-.-"
LL az nem király
a KAMIKAZE az AC/DC a TANKCSAPDA nagyobb mint azLL
jáá adjadneki húzdel lopdel veddel
pff menjmár


Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (80.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:36:24 | 80.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Gangstar e-mail | 2007-08-26 12:42:16 | 79.
En megertettem hogy egy kibaszott buzi segfej cigany kocsog fasszopo kis geci faszkalap anyaszomorito gecinyelo segnyalo apaszopo kis faszfej vagy!!!
(es az is maradsz!)
de ha gondolod segitek hogy ne sokaig maradj az csak add meg a cimed!!!


Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (77.)
bigboy e-mail | 2007-08-25 15:07:39 | 78.
ERTSD MAR MEG KAPD BE AZT A GECIS FASZOMAT MI A GECIT ESZTEK EZEN A CIGANY FASZIN????????/

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-08-21 19:09:49 | 77.
"LL JUNIOR A KIRÁLY!"
értsétek már meg!

dogman22 e-mail | 2007-08-21 14:35:59 | 76.
dogman vagyok, vácon lakok a Színyei Merse Pál utcában.
meleg vagyok.
szeretném ha egy nagyfaszú csődör, egy méretes féreg a lukamat vörösesre kúrná.
a jelenlegi nállam 5 évvel idősebb barátom ezt a vágyamat nem tudja kielégíteni, mert csak a szájbakúrás élvezetes vele, mikor szájamba kúr és élvez bele.
lehet amiatt van mert nem elég tapasztalt és és kis mócsing vagyok aki kielégíthetetlen - ezt mondja.
szóval idősebb (öreg) urak jelentkezésére lennék vevő.

kérem írjanak!

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-08-21 12:22:47 | 75.
L.L. JUNIOR A LEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY

L.L.4EVER, L.L.4EVER, L.L.4EVER

Z.A.Z. e-mail | 2007-08-21 09:06:13 | 74.
batman jólküldi és Funk a példaképed "AKI FIKÁZA AZ BUZI"????

kicsit olvass visszább te fasz


Előzmény: jokerxxl (70.)
Z.A.Z. e-mail | 2007-08-21 09:02:45 | 73.
majd jól szétbaszom a feleségedet! utána meg az anyádat. - ér annyit neked?

szerintem jobb ha lazábbra veszed, mert kibaszok veled!

káromkodni tudsz látom te geci de az nem lesz elég



Előzmény: Batman Papa 2 (72.)
Batman Papa 2 e-mail | 2007-08-02 06:21:58 | 72.
mi van kis geci egy comentba nem tudod elmondani?annyira szeretsz hogy hatszor kell irni rolam??gyere es probald meg kitorni az ujamat te geci
ugy hasba szurlak hogy ot maradsz es ne kemenykedj mert ugy osszeverlek hogy a a 2 forintos kurva anyad nem fog megismerni te rakos genyo,nekem te ne szolj be mart hatba baszlak mi a faszt kepzels a turos szetbaszott picsaba,ki a fasz vagy te?/most feliratkoztal es azt hiszed hogy meno vagy na gyere szepen a romanak!!!


Előzmény: ZazAAA (69.)
Cserba e-mail | 2007-07-09 19:10:09 | 71.
Szewasztok!Nem tudna nekem valaki ajánlani egy oldalt,ahonnan le tudom tolteni a Kamikaze albumokat,én három albumukrol tudok,vagy,ha valaki lenne olyan szives és elkuldené nekem msn-en,azt NAGYON megkoszoném. cserba_pisti@freemail.hu


jokerxxl e-mail | 2007-07-04 00:13:18 | 70.
BATMAN JOLKÜLDI!
FANK A PÉLDAKÉPEM,BÁRKI AKI FIKÁZA AZ BUZI!
iRTA:HIPER JOKER

ZazAAA e-mail | 2006-11-01 22:11:35 | 69.
BATMAN GECI (ELÉG KÖCSÖGÖS NEVED VAN! TALÁN NEM BATMANRE, ÉLVEZEL TE UNDORÍTÓ BUZI!?)

1. FUNK NEM ÉNEKELT SOHA, ÖSSZETÉVESZTED VALAKIVEL
2. FANKA - AZ FANKADELI. FUNK - AZ FUNK.
3. ELADTA MAGÁT? PÉNZT KERES VELE, MIÉRT TE MIVEL KERESED A PÉNZEDET? HOGY BATMAN RUHÁBA LÉPSZ FEL MELEG HOMOKOS KLUBBOKBAN, ÉS TELELÖVIK A SZÁDAT GECIVEL? - TE EGY KURVA LEHETSZ!
AJÁNLOM, HOGY ÖSSZE NE FUSSUNK, MERT LESZAKÍTOM A FEJEDET, ELTÖRÖM AZ UJJAIDAT, KITÉPEM A SZEMEDET, ÉS AZ ANYÁD SEGGÉT ELŐTTED FOGOM VÉRESRE KÚRNI!!

IDE NE TOLD MÉG 1X A KÉPEDET TE BUZI, JÚZZÁL A BUZI POP FÓRUMRA ODA VALÓ VAGY TE HULLADÉK!

ANYÁD 1 SZÉTBASZOTT KURVA LESZ, HA MÉGEGYSZER ITT MEGJELENSZ!!!!!

KÖCSÖG


Előzmény: Batman Papa (28.)
(M.T.) e-mail | 2006-11-01 22:04:04 | 68.
IGEN A FUNK A KIRÁLY!TE KIS SZARHÁZI!ÉS MI A GÁZ A HOSSZU HJJAL?TE BIZTOS KOPASZ LEHETSZ!IDIÓTA!

Előzmény: Batman Papa (28.)
(M.T.) e-mail | 2006-11-01 21:55:23 | 67.
BOCS ZAZAAA!VÉLETLEN MÁSOLTAM DE SZAR AZ EGERM ÉS ELBASZTAM!

Előzmény: ZazAAA (64.)
(M.T.) e-mail | 2006-11-01 21:52:18 | 66.
BOCS GIWER!EZT NEM NEKED SZÁNTAM!HANEM A BETMEN PAPÁNAK!


Előzmény: giwer (30.)
(M.T.) e-mail | 2006-11-01 21:46:16 | 65.
TE RATYI KIS BUZERÁNS KÖCSÖG. MEGHALSZ BAZDMEG, MERT LETÉPEM A FEJEDET, KIBELEZLEK, ÉS MEGÉSELVE AZ ÁROKBA BASZ

Előzmény: giwer (27.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 21:44:58 | 64.
BATMAN PAPA TE RATYI KIS BUZERÁNS KÖCSÖG. MEGHALSZ BAZDMEG, MERT LETÉPEM A FEJEDET, KIBELEZLEK, ÉS MEGÉSELVE AZ ÁROKBA BASZLAK!!!


Előzmény: Batman Papa (28.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 02:02:32 | 63.
TE EGY NAGY RATYI BUZI KÖCSÖG VAGY!!!!!

Előzmény: Batman Papa (28.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:54:37 | 62.
Na ennyit erről a sok irigy, hozzá nem értő faszról!
1. Pierott a producer...
2. Funk énekel
3. akkor a másik azt sem tudja ki Funk...
-ennyi faszságod összehordani....
ti mióta hallgattok Kamikaze-ét?
Inkább nem is szólok hozzá többet ehhez a témához, mert ekkora gyökerekkel lehetetlen a rap-ről vitázni....
Nektek Közötök nincs a RAP-hez, ha a mondanivalójukat nem értitek és csak a zenére figyeltek!
Ha Funk rappelésén valaki túltesz, majd akkor kritizálja Őket!!!!

Ajánlom a kis férgek figyelmébe ezeket a demókat:

InterFunk: Egy Átlagos Külvárosi Történet (2001)
InterFunk: LTP (2003)
Wérszívók: RH- (1998)

ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:49:08 | 61.
Komolytalan?
Hát most találtatok 1 olyan sort (Producerek c. szám-ban) amin 1 évet lovagoltok...
És mivan akkor, ha pár éve azt mondták, most meg ebből élnek?
Mindenki gondolhat mást az évek elteltével....
Na mind1 ilyen faszoknak nem magyarázok semmit, mert úgysem fogjátok megérteni...
Inkább ész érvekkel bizonyítsátok, hogy mitől vagytok ti jobbak mint Ők....
Te hány demót készítettél???
Miről szövegelsz benne???
Van miről szövegelned benne, vagy csak más hatására kezdted el?
Mert Funk kurvára nem mást utánozot '92-ben,...
Ő mindig magát adta!
Nekem sem tetszik, hogy kiadták Őket, de az Ő dolguk!
Neked ez miért fáj? - ha annyira utálod Őket, akkor biztos nem hallgatod...
Vagy csak irigyek vagytok?
Diesel, öcsém, te nagyon nem vagy nekem szinpatikus,kurvára szúrja a szememet a sok faszságod!!!
Fogadj meg egy tanácsot és HÚZZ A PICSÁBA!!!!


Előzmény: Diesel (25.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:42:23 | 60.
Te neked csak annyit, hogyha te a Funk-ra gondolsz a "kis gizda gyerek"-el (csak onnét gondolom, hogy "kis csóró cigány gerek" - Esztergom-szóval a Busta esztergomi, és onnét gondolom, hogy a Funk-ról beszélsz (bár még a nevét sem tudod, szóval biztos kurvára ismerheted, mert szerintem te kurvára eltévedtél buzikám!)
Erről annyit , hogy "rappel?az csak énekelni tud.én meg csak röhögni rajta.az nem tudja mi a rap és életében egy rapszöveget nem mondott soha." - EZ MI?
Te kifejtenéd bővebben? - jobb lett volna, ha kifejtetted volna, mert én még Funk-ot az életben nem hallottam "énekelni" , pedig már '98-óta hallgatom. -De rappelni annál inkább, olyannyira, hogy szövegeit, és raptechnikáját tekintve, Ő a legjobb Magyarországon!!!
De te kurvára nem értesz hozzá, mert te kurvára elvéreznél, ha kiállnál vele szembe 1 free-re...
Tovább nem is véleményezlek, mert nem pazarolom rád az időm, csak annyit üzenek, hogy ezért a tudatlan, eltévedt, faszkodó beírásaidért, az lenne a megoldás (válasz) hogy egy baseball ütővel széthasítanám a koponyádat, nem pedig az hogy itt válaszolok!
Örülj neki, hogy ezt nem a szemembe szidtad őket, mert már korházban lennél köcsög!


Előzmény: giwer (24.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:32:26 | 59.
Te fasszopó szerinted , ha a klippesített szám, nem tetszene sokaknak, akkor hogy térülne vissza aza pénz, amit belefektettek???
Ebből látszik, hogy mekkora barom vagy ehhez az egészhez!
Húzd le magadat a WC-n!


Előzmény: Individ MC (16.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:30:28 | 58.
Nem tetszetek!


Előzmény: Batman Papa (13.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:29:14 | 57.
Na végre 1 normális arc, aki képben is van ezzel az egésszel!
Minden soroddal 1-et értek!
Tiszteletem!

PEACE!


Előzmény: Juha (10.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:27:07 | 56.
A pénzes buziságodra meg annyit, hogy egészségükre!
Ha Ők ebből élnek meg, mint pl. külföldön a Wu-Tang (akik ugyanúgy adnak el lemezeket) - szóval a zenéből élnek, mert ilyen is van (jobb, mint gürizni egész nap) - csak valakinek van hozzá tehetsége, valakinek meg nincs!
Ők már bizonyítottak azthiszem '96-óta!
Irigy vagy rájuk, vagy mit fáj neked, ha pénzt kapnak érte?
Lehet hogy Őket nem támogatja anyuci+apuci alulról pénzzel, mint pl a Ganxsta-át, és nekik a Rap az amivel most legkönnyebben megtudnak élni!
Ennyit erről a pénzes vitáról!


Előzmény: Individ MC (7.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 01:22:34 | 55.
paraszt szövegeik? - ezt jól megfogalmaztad!
talán összetéveszted valakivel, nem?
Szerintem te lehetsz egy nagy paraszt köcsög!
Ha valami nem tetszik nem kötelező hallgatni!
Lődd le magadat!
Te egy kis buzi vagy, aki játsza a fejét, beszólogat néhány mondatot mindenhová, de azt sem tudja miről van szó...
Téged inkább nem is minősítenélek, mert ha majd olyan "paraszt" szövegeket írsz és élsz át, mint pl Funk, és azt elő is tudod adni és megtanulsz úgy rappelni, olyan sebeséggel akár, akkor majd kritizálhatod Őket.
Addig neked kuss a neved fasszopó!
Hányok a fajtádtól, aki nem érti a sorok mondanivalóját, és csak ugatni tud, mint 1 rühes korcs, de az asztalra még nem tett le semmit, és nem bizonyított!
te mire vagy büszke bazdmeg?!


Előzmény: zoliii (8.)
MirP e-mail | 2006-01-10 12:34:43 | 54.
Üdv mindenkinek!

A Kamikaze Fan Club oldal címe megváltozott, az új cím: http://kamikazefanclub.atw.hu

Az oldal fokozatosan frissül!

MirP e-mail | 2005-11-17 14:25:12 | 53.
Szevasztok!
Megalakult a Kamikaze Fan Club a http://kamikazefanclub.dy.hu címen! Aki szereti Funkot és Bustát az kattintson erre a lapra! Az oldalon már működik a ChatBox és a Fórum is, nemsokára lesznek legális letöltések, stb...
Gyertek!

JAG4 e-mail | 2005-11-16 07:16:51 | 52.
Űdv néktek! Bódiguszti honlap cime miaz? küldjétek az cimemre jag4@freemail.hu

Előzmény: Individ MC (14.)
MirP e-mail | 2005-10-27 10:40:30 | 51.
Na mi van??? Senki sehol? Írjon már valaki!!!
Sneidig e-mail | 2005-10-14 13:30:36 | 50.
húha tényleg mozgalmas!
Asszem ezt az oldalt lehybernájuk és átugrunk a másikra!
Üdv Pityke

MirP e-mail | 2005-10-05 13:47:24 | 49.
Jah! Az meg a másik, hogy a www.hiphop.hu Fórumján a Kamikaze topikban nagyon zajlik az élet ám! Azaz Igazi topik!
MirP e-mail | 2005-10-05 13:46:22 | 48.
Na sebaj, mint látod írok ide is! Légy boldog! :-) Telepi senki perpektíva! Zsoltival kell beszélni! Írj! Csá!
Sneidig e-mail | 2005-10-04 12:34:10 | 47.
Na látod idetévedtem! Nemrég látogattam a music.hu fórumodra!
A lap frissítés ráférne a két provokátorra!
Amúgy elvagyok keseredve mert a google--->Funk és Busta kulcs-szó beírásánál én már csak a 2.lapra estem! Pedig régen én voltam az első! :(
Üdv MIrp

MirP e-mail | 2005-10-01 10:47:11 | 46.
Hali Sneidig!
Felkérésedre ide is elnéztem a music.hu-ról! Nah? Valamikor koncert? A srácok honlapját is már ideje lenni frissíteni, mert már 1 jó ideje nem volt! Sneidig! Ha kevered a szezont a fazonnal, akkor cseréld le a fogkefét azonnal...
Na majd írj, ha ott tartsz, hogy felnézel ide!
Amúgy további vélemények a Kamikaze-ról??

Wehrmacht e-mail | 2005-09-30 22:18:35 | 45.
Hát ja.
A Kamikaze legalább egy érdekes szinfolt.
Látszik hogy mások...


Előzmény: Sneidig (44.)
Sneidig e-mail | 2005-09-29 06:33:49 | 44.
Diesel, szerintem is jó a magyaros style. LLjuni kimondottan nem hiányzott az albumról.A kirekesztett világot is elBALTÁZTA,bár annyiban jó hogy a sok ll rajongó is meghallgatta a Kamikazét. De az nem Ll fazonja,ő maradjon csak a romantikánál meg az ön sajnálatnál!


Diesel e-mail | 2005-09-26 08:25:36 | 43.
Ja és hogy mondjak még valami pozitívat is a klippben tetszik az a magyaros téma. Címeres sapka, meg betyáros cucc. Ezt hiányoltam a magyar zenéből.

Busta amúgy cigány, vagy csak úgy tűnik?
Kár lenne érte.

Diesel e-mail | 2005-09-26 08:20:57 | 42.
Pár napja szereztem meg a Tragikomédiát, és kellemesen csalódtam benne. Szerintem egész jó album. Főleg magyar viszonylatban. A klippes zene, az a "hamajdottartotok", sztem a leggagyibb. Nemtom mér abbó csinátak. Ráadásul még egy elég sablon klippet. Kigyúrt kopaszok, meg jókocsi, meg táncosbulák. Ennél kicsit kreatívabbnak gondoltam a Kamikaze-t. Bár lehet, hogy ebben nem annyira ők döntenek. Bár előrelépésnek tekinthető, hogy eleldzsunior nem szerepel sem a lemezen, sem a klippben. Jesz.
De összességében nekem tetszik a lemez, szövegben is, stílusban is. Az zenei alapoknál is felfedezhető egy pár huncutság. Pl. Dre alap kicsit átdolgozva, meg Usher - Yeah számának fílingje. De nekem tetszik na.
Az meg hogy össze van vágva a szöveg, előfordulhat, csak akkor nemtom, hogy élő koncerten pl. hogy nyomja? Mer hát ugye aztat is kell.

Az meg, hogy más is ezt, meg azt csinálja, ne legyen már kiindulási alap, mert ez a hozzáállás megöli a kreatív munkát, és a zenét. Nem kell mindíg a bevállt sablonok után menni, mert abból csak droid dolgok születnek.

beatz e-mail | 2005-09-22 08:09:35 | 41.
Funk régen jó volt,a Kamikaze-hoz inkább nem szólok hozzá.Busta szerintem szar.Hangsúlyozom szerintem.Ezen kivül még annyit,hogy funkot mindenki azért tartja valakinek,mert kurva gyorsan pörgeti a szavakat.Hallottam ilyeneket,hogy ebben ő a legjobb Mo-n.Azt nem tudom,hogy mindegyiket,de nagyon sok szövegét vágják,ami annyit jelent,hogy elpörget mondjuk 2 sort,felvétel le áll,aztán onnan újabb x sort,majd megint leáll.(a nagyon pörgős részekről van szó)
Sneidig e-mail | 2005-09-20 06:58:57 | 40.
Amúgy örülök hogy elindúlt (újból) a fórum!Köszönet mirp aka PityeSz my span!
Sneidig e-mail | 2005-09-20 06:55:14 | 39.
Kedves Parad! A film nekem tetszett csak a történet picit fantasztikusra sikeredett! De a szöveg haláli! A srácok hivatalos honlapja: www.kamikazerap.hu (ha valakit érdekelne)
A Busta egy picit tényleg "arc" de tudod ilyen ez a rap! Melyik előadónk nem ezt teszi??? Gondolom te is ezt tennéd! (söt még én is :-) )
Az new album elragadtató,nekem a 3dik szám tetszik a legjobban! Mirpnek üzenem:testvérem hajtás van!
Üdvözlet!

Függő Kvóta e-mail | 2005-09-19 19:21:50 | 38.
Az új számuk senkinek nem szól, csak bustának kurvanagy a pofája és azthiszi ő nagyobb valakinél is. közben senki.

www.interfunkfan.gportal.hu !!! itt egy kamikaze oldal!

187zolee e-mail | 2005-09-09 04:28:18 | 37.
sziasztok!! valaki meg tudja mondani, hogy kinek szól az új számuk???
Esetleg egy web oldaluk van a kamikazénak???


Előzmény: Parad (36.)
Parad e-mail | 2005-09-07 10:12:02 | 36.
Hi!
Sneidig!Neked tetszett a Nyócker?
Az elmúlt 8-10 évben még nem volt olyan animációs film amely olyan sikeres lett volna nemzetközi porondon mint a Nyócker!Hála Istennek!
Nyert díjat itthon,Japánban,Cannesban,Kanadában,az Egyesült Királyságban...(egyenlőre)
Szóvel elég komoly a film!:-)

Bye!

MirP e-mail | 2005-09-07 08:45:04 | 35.
Nahh! Írhatna valaki valami érdekeset! Hogy tetszik nektek az új album??

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.