Click to Visit
Hip-Hop - melyik rappert utálod
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

Cash Money e-mail | 2005-05-29 19:00:25 | 94.
B.I.G.-t ne fikázd, egyébként már rég kiderült hogy nem volt benne a keze a halálába.
casreb e-mail | 2005-05-27 17:30:50 | 93.
te mekkora egy gyökér vagy, az már szánalmas! Britni neked ho, rap? Notoriust meg ne merd leszólni, asszem nem csak én követelem ezért a fejed...
Rendben van, hogy 2Pac- et jobban szereted (én is), de Biggie-ről egy rossz szót se merj szólni!


Előzmény: Rap-Man (91.)
Rap-Man e-mail | 2005-05-20 18:47:35 | 92.
Notorius B.I.G. egy kibaszott kocsog volt!!Aki irigy Shakurra mert Pac sokkalta jobban tudott rappelni és mert nembirta megolette!!!!!!!!!!!!!





























































































































































2pac Shakur(r.i.p.)Forever

Rap-Man e-mail | 2005-05-19 19:08:31 | 91.
Britney egy kibaszott kurva!!!egy 100ft-osért árulja a testét a kibaszott ringyo!!!RAP,2Pac FOREVER

Előzmény: köcsögképű (89.)
casreb e-mail | 2005-03-20 19:05:46 | 90.
ezt így te döntötted el? meg igaz, még sokan mások, nem is akartam már megvédeni, mert engem az encore nagyon kiábrándított, és egy világ dőlt össze bennem miatta. Az már télleg nem rap, max agy két szám van, amit még lehet rapnek nevezni. De ajánlom, hogy hallgasd meg a Slim Shady LP- n levo szamait, esetleg WinMX- szel, vagy Kazaa- val töltsd le pár UG számát, vagy freestyle- ját! Azok marha jók! Az nem került a média fertőzte szennytermékek közé! Rajta kívül még Mobb Deepet szeretem nagyon, és most majdnem folytattam a felsorolást, aztán eszembe jutott, hogy ez nem az a topic. Mindegy...
Akkor már ideírom, hogy kiket gyűlölök:
- a "beattolvaj" szarokat (sajnos, nagyon sok van belőlük a magyar undergroundban is)
- ll faszkalap juniort (de az ugyse rap, hanem macskanyávogás, miközben a makkját szopja pár Piranha)
- Majka
- nelli
- jarule
- 50 cent
- a kamugangszta egy lemezt kiadó "rap" csapatok

de most megyek
csá


Előzmény: Ewelin (57.)
köcsögképű e-mail | 2005-03-18 22:04:14 | 89.
$z0pj@t0k le egy marék hangyát!!!!
köcsögképű e-mail | 2005-03-18 22:03:06 | 88.
EGÉSZ RAPP RIPP ROPP RÖFF vagy faszomtudja egy kalap szar
ÉLJEN BRTITNEY!!!!!!!

Down By Low e-mail | 2005-02-06 19:05:33 | 87.
azért "magyarázkodtam" mert tetszik amit csinál és ugy gondoltam h neki érdemes elmondani mert megértheti ha akarja...

de mondjuk ha te jöttél wolna ide és kötöttél wolna belém elküldtelek wolna a melegre...q:DDD

egyébként Gőzytől tényleg igaz ez...én is gyakran felelewenítem magamba ezt a két sort...

hallottad már a "Neked ez így tetszik?" című számát?

pacsi


Előzmény: Kovda (86.)
Kovda e-mail | 2005-02-06 18:31:04 | 86.
"de mostanában (utóbbi 4-5hónap) elég silány lett...az okokat nem tárom fel legyen meglepetés...q:)"
Ez Jóóóóóóóóóóó! Respect!
Szerintem most nagy dilemmába van maszkura a topic nagyura:-DDD
Amúgy meg mit fárasztod magadat magyarázkodással!?
Amúgy meg én is divatrapperek vagyok, mert én
imádom a Bone thugz n harmony - Crossroads című számot, ami mint tudjuk kurva nagy sláger volt hajdanán és mindenhol azt fényezték. De mindegy.
Amúgy meg kurvára nem értem mi ez a nagy háború divat meg nem divat között.
A háborúskodásról Mc Gőz jut eszembe:

"Nem vagyok katona és nem is voltam soha és nem is leszek
mert amég ti háborúztok addig én szeretkezek"

Tegyétek ti is ezt. És haggyátok a fakeket, had örüljenek a Sédi rekordszos shit-nek.

Peace-tráng!:-D

Kovda


Előzmény: Down By Low (85.)
Down By Low e-mail | 2005-02-05 16:49:14 | 85.
Mariah Carey - The Mc ---nem ismered ezt a számát?
wagy ez KRS?...nemtom egykutya...q:DD

nem maszkura neked megtisztelő elmagyarázni a helyzetet...q:))

szal én meg Cápa és még egynéhány (kewés) embör elég rég óta írogatunk erre a fórumra...de mostanában (utóbbi 4-5hónap) elég silány lett...az okokat nem tárom fel legyen meglepetés...q:)
na szoszo a lényeg az amit irogatunk itt egymásnak az nem mindig fedi a walóságot...néhol irónikus és walóságtól elrugaszkodott, mert én személy szerint már nem akarok érdemben hozzátenni ehhez a fórumhoz...kicsit belefáradtam ebbe...egynéhány topicot kiwéwe

de ha időd engedi és beleolwasgatsz a szöwegírás régebbi részeibe illetwe a The ownerz témába akkor ott még találhatsz némi értelmet...q:)

pacsi és csináld amit eddig mert az great...q:)


Előzmény: maszkura (83.)
Cápa e-mail | 2005-02-05 10:36:41 | 84.
:DDDDDDD.ugye?én montam h diwat vok.és MC a legjobb rapper:))))csak ők ezt nem tudják:)))

béka van
pacsi is van:)


Előzmény: Down By Low (81.)
maszkura e-mail | 2005-02-04 23:46:43 | 83.
Mariah Carey miota rappel komam ?

Előzmény: Down By Low (81.)
maszkura e-mail | 2005-02-04 23:43:23 | 82.
Te Diesel!Ez nagyon okosan volt odatolva ez a 2004-11-19 07:32:35 os hozzaszolas !
Gratulalok HONFITARS !


Előzmény: Diesel (35.)
Down By Low e-mail | 2005-02-04 22:44:03 | 81.
hát én sötét wagyok de Cápa diwat és ha te a hawerja wagy akkor te is fék repper wagy...
ennyi és ez nem szubjektíw wélemény ez tény...

kérdezd meg Cápát!! Ő tudja h én mindig tudom mia jó és igaz...

q:D
pacsi C
és Mariah Carey is diwatrepper...q:DD


Előzmény: Diesel (79.)
Cápa e-mail | 2005-02-03 18:38:25 | 80.
sajnálom h neked szar.én is bírlak.de van 1 rossz hírem:nem én fejezem be.

Down meg megy 1 pacsi:)


Előzmény: Diesel (78.)
Diesel e-mail | 2005-02-01 10:00:43 | 79.
Down te akkora setít vagy. Mester Gé bejegyzése után ilyet írni.
Nem vetted magadra, mi?
Aszteeeehiszeem...

Diesel e-mail | 2005-02-01 09:57:54 | 78.
MsMM és Cápa !

Titeket csíplek legjobban itt a fórumon. Szar, hogy pont ti marjátok egymást. Dehát biztos ilyen is kell.
Cápát sz.tem erős túlzás divatnak, és hiphopban tudatlannak nevezni. Ez mellékesen volt.
Én sem szeretem a magyar undergroundot, de jelent ez valamit? Nem hiszem. Másfajta hangzást kedvelünk. De egy műfajon belül.
Remélem nem tiportam bele egyikőtökbe sem.

Na Hella !

MsMixmastermike e-mail | 2005-01-29 21:52:15 | 77.
én békén hagyom, no para :)
hja, ízlések és pofonok......ehhem



Előzmény: Down By Low (73.)
R.I.Sz. e-mail | 2005-01-28 16:03:03 | 76.
Eminem is egy divatrapper egy csicska. dr. Dre megtaníthatta volna zenélni!


Előzmény: Cápa (74.)
R.I.Sz. e-mail | 2005-01-28 16:02:53 | 75.
Eminem is egy divatrapper egy csicska. dr. Dre megtaníthatta volna zenélni!


Előzmény: Cápa (74.)
Cápa e-mail | 2005-01-27 20:50:39 | 74.
ó igen.felvállalom h divatrepper vagyok.elsőként a fórumon.az vagyok mert szeretem(nagyon teccik)Jermaine Dupri és Mariah Carey közös száma a sweetheart.meg a többi nyálas rnb zene.és legfőképpen azé vok divat mer déli zenét hallgatok,amiket óránként adnak a tv-ben és rádióban.még a csapból is ez folyik.


tisztelet tesa:)


Előzmény: Down By Low (73.)
Down By Low e-mail | 2005-01-27 20:03:52 | 73.
igazad wan én is olyan jó és ismeretlen kemény underground zenéket hallgatok h amelett eltörtpül eminem meg mindenki más is amit én nem hallgatok, de szegény Cápának szar az izlése, nem tehet róla ez wan hagyd már békén...küldj neki zenéket és wilágositsd fel h ki a jó repper, szerintem örülne neki...ugye C? q:)))
q:DD
péééjsz bro' q:)))


Előzmény: MsMixmastermike (70.)
Cápa e-mail | 2005-01-27 17:56:59 | 72.
a soulja soulja marad:))))jobb esetben:)
thanx man.holla


Előzmény: Master G (71.)
Master G e-mail | 2005-01-24 14:06:25 | 71.
Ja én sem fogom soha megéteni Cápukámat... nem olyan zenét hallgatok mint amit ő ezért ő kevesebb nálam... és nem is akarom megérteni mert így sokkal kényelmesebb... és így könnyebb faarccal szerencsétlen tudatlannak elkönyvelni minthogy elfogadni vannak más emberek is rajtam kívül saját ízléssel megáldva... szerintem csak az én ízlésem az elfogadható... a többi szarfoshúgy... nekem csak az a fontos hogy minnél több ilyen tudatlan fake-t elbizonytalanítsak vagy legalábbis sértegessem... esetleg degradáljam a hitelességét... igen ilyen vagyok én a tolerancia bajnoka...

Előzmény: MsMixmastermike (70.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-22 14:01:53 | 70.
yo.. Én téged soha nem foglak megérteni. Meg azokat se, akik úgy gondolkoznak mint te. Azok után a zenék után, amiket én hallgatok és ismerek, nem tudom azt mondani egy ja rule-ra h yo a zenéje, mert számomra üres és a hangja is essszméletlen idegesítő, az újabb számait meg már elvből meg se hallgatom. Na mind1, akkor téma lezárva. De hogy az istenenbe nem tetszett neked a The War Report??? sztm pont h az jobb mint a 2. album, de mind1..

yo partyzást mindenkinek


Előzmény: Cápa (69.)
Cápa e-mail | 2005-01-20 21:06:03 | 69.
jaj,mos milesz?3M beszólt.asse tom micsinájjak.
én télleg semmit se tudok.nem hallgatok ug-t,mer nem teccik.még nem volt oan ami teccett volna.nem is keresem az ieneket.és ha ettől nem értek a hiphop-hoz,legyen.kevés old school-t hallgattam,mert nem ismerek olyat akinek lenne.1 ug előadót nemtok felsorolni.ha emiatt nem értek hozzá,akkor igazad van.
nekem a 2.CNN album jobban teccik mint az első.azé mer olyan zenét csináltak nekik,ami miatt megszerettem Nast,Naturet,Braveheartst és a többi queensi rappert.számomra a 2.album jobban kidolgozott,kiforrt.Noreaga talált magának fasza stílust,jól megcsinálták az összes számot.és mer nekem jobban teccik a 2 mint az 1,emiatt divat vok.akkor vállalom.
és mit jelent a technikás?nemtom elmagyarázni.h legyen róla vmi fogalmad,hallgasd meg a Tear Da Club Up Thugs:CrazyNDaLazDayz albumán a 19.számot(slob on my nob).vagy Project Pat make dat azz clap számát.vagy Ludacris vmelyik számát.és hasonlísd össze,ők hogy reppelnek,és hogy a CNN,vagy Dilated Peoples.vagy rájössz.vagy nem.


Előzmény: MsMixmastermike (66.)
Cápa e-mail | 2005-01-20 20:30:23 | 68.
jah.ez az én bűnöm.nem bírom ha vki hülyeségeket ír.sorry.sőt.én szeretem 50 Cent-et is.jó lett az album.kivéve a 2 nyominemes számot.azt a nyalóka hangot nem bírom elviselni.Magoo-ét se nagyon,de abban legalább hallok vmi életet.

Előzmény: POOTIE (65.)
Cápa e-mail | 2005-01-20 20:23:06 | 67.
nem is mondtam rájuk h divat.a Das Efx nagyon jó kis csapat.lenne rá lehetőségem h albumokat is meghallgassak(ne csak számokat),de vhogy nincs kedvem.nem érdekel.majd egyszer behozom ezt a lemaradást.ők találták ki azt a migidi-microphone-os dolgot igaz?
ez jó.Rule miatt vok divatrepper.a haverom 10 éves kora óta hallgat reppet.Public E.-nés Wu-n nőtt föl.meg persze amik akkor voltak.ő is szereti Ja-t.de én divat vok.No Limitet,CMR-t,Three 6 Mafiát hallgatok,oan zenék,amiket még amcsiban se adnak le.de én divat vagyok.
az utsó beszólásod elég szánalmas,má neharagudj.
1ébként ha annyit írsz h nem szeretem Ja-t mer...
szartam volna rá.nem teccik kész.nem az én dolgom.de gagyinak nevezni...
részemről ennyi.


Előzmény: mindwipe (64.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-19 17:21:40 | 66.
hát ya. Te Cápa, már megbocsáss, de a te értelmezésedben mit jelent az h technikás?????

Amúgy nemtom, de vmi olyasmit írtál, h mindwipe mindent elhisz a szar újságoknak. Te szerencsétlen, ha mindent elhinne az újságoknak, olyan lenne mint te, mert ezeket a szar rappernek önmagát mondó gizda gólékat csak dícsőítik, meg adnak 3 pósztert, meg még ajándék extra bravo 2004es válogatásokat eminemmel meg hasonlókkal, h hallgasd és edd, edd, edd. Tudom h te nem eminemről beszéltél, még mielőtt belémkötnél, ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg.

A másik meg, h qrvára ellenszenves az számomra, h olyasvkit nézel le, aki mondjuk többet ért a hiphophoz és többet tud a hiphopról, mint te. Azt h te nem tucc ennyit se, az abból jön le, amiket eddig írkáltál mindenhova ahova..

tényleg írd le nekem, mi számodra a technikás, kösz
amúgy ez honnan jött?

CNN,Dilated,Arsonists,NonPhixion ssstb rulezzZZZ emberek

POOTIE e-mail | 2005-01-19 13:35:09 | 65.
Nézegettem a fórumokat. Cápa bocs, de elég hamar eldurran az agyad, mindenki, ahogy mind is írta szubjektív vélemény alapján dönt. Erre te kisajátítod ezt, és leírod újra. Elolvastad te egyáltalán amit írt? Amúgy Ja Rule-t én sem szeretem.

Előzmény: Cápa (62.)
mindwipe e-mail | 2005-01-19 13:23:37 | 64.
Akárcsak én a te vményedet te kis ostoba. Divatember meg inkább te vagy, pont Ja miatt. Gondolom akiket írtam nagyon nem ismered-ez a két előadó abszolút nem divat, hanem egyszerűen csak jó. Egyébként meg örülhetsz, ha találsz magadnak a viva-n jó rapet, mert én nem-kösze:)

Előzmény: Cápa (62.)
Csíkos e-mail | 2005-01-18 21:40:07 | 63.
Sztem Eminem a király :D:D:D:D
Nah mind1 néha kitör belőlem :D

Nah mind1 mostanság már úgy gondolom, h nyominem sem olyan rossz, mert legalább tesz a hiphopért, azzal h műveli!

Most hallgatopm az Aggro - Ansage Nr. 4 albumot (fricc rap nekem nagyon bejön mostanság)
cápabácsi!
Vmikor találkozni kéne még muzikacserére :D
Peace

Cápa e-mail | 2005-01-18 20:26:37 | 62.
én leszarom kiket tartasz jónak,vagy kiket szeretsz.hú vajon ki az az Irv Gotti?csak nem ő csinálta a Murdererst,a Murder inc-t és a the Remixes albumokat?hülyegyerek.én nem az vok aki a viva mínuszt nézi és asziszi két szám után h mindentud.az hogy vki technikás v nem, az nem szubjektív.vki az és vki nem.ha meghallgatnád jobban pl a thug lovin-t,vagy a wonderful-t te is tudnád.bár sztem neked ez a dolog magas.és igen,1 egész albumon keresztül basztatja.és azt is tudom miért.olvastam róla,mer érdekel.
így az írásod után te is csak divatemberhez vagy hasonló oan szempontból,hogy csak vagdalkozol,de nem tudod hogy mit miért csinálnak az előadók,elhiszed amit a szar újságok+tv-k mondanak.


Előzmény: mindwipe (60.)
mindwipe e-mail | 2005-01-18 18:31:47 | 61.
Még vmi: soha nem érdekelt az, ki-kit tart technikásnak, vagy jónak. Ami nekem tetszik, sztem az a jó, tehát ez is, szubjektív döntés eredményem, akárcsak az, hogy Ja-nak nem kedvezek ezen a listán. Ha technikás szövegelést akarsz: Kozmo Flex illetve Das EFX, nálam ez az alap, nagy kedvencek.
mindwipe e-mail | 2005-01-18 18:20:33 | 60.
Pain is love, R.U.L.E., The last temptation, Blood in my eye, Venni Vetti Vecci. Ennyi. Soha nem szoktam két számból megítélni, amúgy ha meghallgatod, egyik albumán sincs két szám, amelyiken ne a kiadót futtatná és ezzel Kenneth McGriff-et és Irv Gotti-t. Most azt kérdezheted magadtól, hogy kik azok? Látod,látod... Egyébként meg ezt a technikás jelzőt remélem, te sem gondoltad komolyan. Amúgy a egy-két beatje nem rossz. A szám, amit szeretek tőle, talán a legismertebb: Livin' it up. Meg kicsit túlzásnak találom, hogy egy albumon keresztül, annyit basztatja 50Centet. Szerinted ettől lesz eladható egy album??????????
atesz16 e-mail | 2005-01-18 17:28:27 | 59.
en majkat utalom mert dopman irja a szoveget neki es azt gondolja hogy o a sztar kozben egy csoves

Előzmény: SunyiMC (8.)
Cápa e-mail | 2005-01-17 09:40:42 | 58.
há nem tudom te miket hallottál a murder inc.től,de 2 számnál többet biztos nem.Ja Rule a last temptation óta az egyik legtechnikásabb rapper.

Előzmény: mindwipe (55.)
Ewelin e-mail | 2005-01-17 07:38:16 | 57.
Ja amúgy eminem is nagy szarkupac nem tud semmit
Ewelin e-mail | 2005-01-17 07:35:49 | 56.
Majka egy kis fasz nem nyomja jól
nem tud semmit. csak a tévé miatt veszik a lemezeit. amúgy csak egy kis pöcs. geci

mindwipe e-mail | 2005-01-16 19:39:01 | 55.
Nelly, mert senkiházi-ezt úgy értsd, hogy nincs miről szövegelnie. Sean Puffy Combs-nem tud rappelni, akárcsak Ja Rule, de idesorolhatnám az összes kiadójának a gagyi csapatait. Amúgy még nekik is van egy-egy jó számuk. Végére hagytam az általam legnagyobb szemétnek tartott, kiskölykök által sztárolt Eminemet-nem tartom jónak, amit csinál, de az eredményei őt igazolják. Pfuj.
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-16 18:40:08 | 54.
vki fordítana?:/

Előzmény: Sárgalábu (53.)
Sárgalábu e-mail | 2005-01-13 17:03:48 | 53.
Szia majk Lukácsi Pityú vagyok ,szobd le a faszom te mq köcsög ratyi.

Előzmény: rylb (50.)
Kovda e-mail | 2005-01-12 19:47:57 | 52.
a bow wow gyereket nem becsülöm sokra. Ja-rule se jön be. jay-z se valami szimpatikus.

Kovda

skid e-mail | 2005-01-12 08:25:12 | 51.
Nem tudom mért nevezik magukat rappereknek, akiknek semmi közük a raphez!
rylb e-mail | 2005-01-11 19:47:23 | 50.
Majka, Dopeman, Belga, Eminem!!!!!Na ez nem Rap!
Szerintem!

G-tard e-mail | 2005-01-10 16:51:35 | 49.
:)))))))))
ez yo!


Előzmény: MsMixmastermike (45.)
Márky-PaPa e-mail | 2005-01-10 11:42:47 | 48.
BELGA A legszarabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hight e-mail | 2004-11-29 08:18:40 | 47.
A majka egy szarházi dákóslukkoló de a belga egy kis Mary Jane-nel nagyon odabaszós verhetetlen zene (nem rap, zene!)


Előzmény: Diesel (27.)
hight e-mail | 2004-11-29 08:13:03 | 46.
MAJKÁT de szívből ő egy nagy hernyó!

MsMixmastermike e-mail | 2004-11-27 23:07:36 | 45.
nemtom, én pl úgy vagyok ezzel, h minden rappert szeretek, mert én csak azokat nevezem rapper-nek, akik azt megérdemlik, tehát akiket szeretek. Nemtom ez most így elég érthető volt-e.

Itt egy példa : Én kibebaszottul utáááálom azt a maja-a-méhecske-kecske-majkát DE ő nem rapper höhö, mert csak zümmög meg visít mint a malac akinek húzzák a farkát, a beat-je meg mint a ló patájának kopogása, szarban van :DDDDDD

inkább úgy mondanám, hogy ezeket az ÖNMAGUKAT RAPPERNEK VALLÓ, de valójában NEM RAPPEREKET úúúútálommm: ötven centi, maya méh, dupla-el-jancsi, Szőr dóópwoman, gennyszter zoli, melega belEga, meg jajdeyo h több már nem yut eszembe, mert akkor már lavorra is szükségem volna, nemcsak dzsóra :D

hát de nem?


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.