Click to Visit
Hip-Hop - Ganxsta Zolee a legjobb volt es az is marad magyar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Individ MC e-mail | 2004-10-26 14:49:59 | 65.
attól mert ma a kenyeret pénzért adják attól még nem kell médiasztárrá lenni.

Előzmény: n0th1ng (64.)
n0th1ng e-mail | 2004-10-26 00:14:51 | 64.
igazat kell hogy adjak neked mert pl. az arral szemben nagyon finom muzsikat nyomat.A ganxta meg szerintem most mar nagyon hajlik a media fele ami persze ertheto is mert o is penzbol el
GANXSTA e-mail | 2004-10-25 21:08:30 | 63.
Oke` de legalabb "probalkoznak" habar szerintem vannak!!
Na ennyi csa csumi


Előzmény: n0th1ng (62.)
n0th1ng e-mail | 2004-10-24 22:23:20 | 62.
Szerintem meg semmiféle hip-hop nincs itt Magyarországon,jó probálkozások vannak aztán ennyi.Én is voltam börtönben mégsem vagyok ganxsta,az igazi kemény arcok nem ebben a közekben és országban vannak mint mi.
Szerintem.

Individ MC e-mail | 2004-10-24 19:35:43 | 61.
igaza van GANXTÁNAK!

csak azokat a szavakat ne használjátok már.
mire jó ez a szócsata?
sohasincs vége.
még én sem tudok rendet rakni.

GANXSTA e-mail | 2004-10-24 18:42:10 | 60.
Gengszter Zoltánt nem szokás dicsérni, főleg az underground hip-hop szcénának csípi a szemét, amit kicsiny regimentjével művel. Fura mód a média felfedezte őt magának, mer’ valóban nagy arc, érdekes figura, jó, belemenős poénjai vannak, és valljuk be, mindenhová kell egy aktuális lázadó. Szokás még támadni a rocker múltja miatt, meg hogy majd’ minden lemeznél imidzset vált, de tulajdonképpen kit érdekel? Lehet, hogy színészkedik, de legalább ügyesen csinálja. Odaát, amcsiba’ is minden rapper ezt teszi, mégse piszkálja őket senki, max a cenzorok.

Ezt olvassa el az osszes fikazo buspocs !!!!
csa csumi csa!!


GANXSTA e-mail | 2004-10-24 18:09:36 | 59.
hEHE
Ha nem erdekel mi a fasze` dumalsz bele?? hm???
Oreg te akkora sotet vagy hogy magadat szopatod :D
Vedd mar eszre magad nah !!!


Előzmény: zoliii (55.)
GANXSTA e-mail | 2004-10-24 18:07:38 | 58.
1 Neked en nem vagyok a zolikad :DD
2 hacsak nemvagy buzi de akkor rossz ajtonn kopogtatsz oreg :DDD


Előzmény: cricet (56.)
kaméleon e-mail | 2004-10-24 13:46:54 | 57.
Gangxsta a legnagyobb! Csak az irigy köcsögök vannak ellene. Megvan az összes lemeze. Zolee a király!

Előzmény: GANXSTA (54.)
cricet e-mail | 2004-10-24 12:27:48 | 56.
jó,jó lehet h tényleg nm ilyesmivel kéne töltenem az időmet...
de azért megint sikerült 1 önfeledt mosolyt csalnod arcomra édes zolikám.



get away on d road 66...


Előzmény: GANXSTA (54.)
zoliii e-mail | 2004-10-23 04:38:37 | 55.
elég hülye vagy hogy magadnak nyitottál topicot, mert ez rajtad kivül senkit nem érdekel

Előzmény: GANXSTA (54.)
GANXSTA e-mail | 2004-10-22 20:17:30 | 54.
Na megint kerult egy beszolo ez mar igen nem gondoljatok hogy sokann kezdtek leni ellenem??
te meg kit forumhuszarozol le te kocsog?
En rocker??? te elvagy tevedve :DD
na csa`



Előzmény: cricet (52.)
Individ MC e-mail | 2004-10-18 18:37:52 | 53.
én nem azért mondtam mert nem szeretem zolit.

a Jégre teszlek meg a greatest hit meg a pokoli lecke tetszenek és a mai napig halgatom.

de amit ma csinál az felháborító.
minden új számában csak egy popsztár van.
és slágernek készült minden.
szörnyű


Előzmény: cricet (52.)
cricet e-mail | 2004-10-17 20:23:11 | 52.
zoli,zoli te fórumszátyár péniszhuszár...felejtsd már el a hip-hop-ot és mennyé vissza rokkerkedni meg bakancskodni és verd a fazekakat...ööö...bocs..."dobszettet".

Előzmény: GANXSTA (46.)
cricet e-mail | 2004-10-17 20:19:37 | 51.
nem gondoltam h találok még1 real arcot ezen a fórumon...

Előzmény: Individ MC (49.)
cricet e-mail | 2004-10-17 20:16:06 | 50.
igaz.

Előzmény: Individ MC (49.)
Individ MC e-mail | 2004-10-17 19:12:43 | 49.
ganxta romlik az átlag.
lefele indult zolika.
és most már ott is marad mert a pénznek nem tudott ellenálni.megérdemli a sorsát.

mint a kamikaze meg a többi köcsög.

cricet e-mail | 2004-10-17 19:01:50 | 48.
még papp rita is jobban nyomja nála...
mindenkinek aki szereti ajánlanék elsőnek 1 kis soulson-t meg afrika bambata-t rámelegítésnek...
utána jöhet a WU a vájtfülűeknek meg 1 kis vadim ty (szal ninja tunes),meg az összes o-sulis téma...ajánlom figyelmetekbe a szöveg tartalmát.a ganxsta meg egy...öö...pipogya fráter...egy csacsi...najó nem is... egy naaagy PHAS(fasz a gyengébbek kedvéé...pöcsök!)
FAKE-FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cricet e-mail | 2004-10-17 18:54:34 | 47.
ganxsta egy senkiházi
GANXSTA e-mail | 2004-10-17 12:42:46 | 46.
Te meg menj a FASZOMBA
!!!!!!!!!
Kocsog


Előzmény: zoliii (45.)
zoliii e-mail | 2004-10-16 16:39:06 | 45.
pfff
menj pszochológushoz


Előzmény: SMOKE (44.)
SMOKE e-mail | 2004-10-16 15:31:50 | 44.
Szasztok csak nem poccentel be te kiss (koolajfolt) na ide figyelj te kiss iraki faszkalap(szadddam)ilyeneket nekem te ne mondj bert az anyadat a hatadon baszom szet,erted?
Es nem voltam meg lehibernalva,szerintem nem is leszek de mindegy,kulonben meg a teknologia nem fejlodot odaig az olyan faszragok miatt mint te de kulonben meg eler az is.Ja es kosz hogy igy latod es melletem allsz GANXSAT,de ez igy van,szegeny hulye nem tudja hogy mit beszel de hagyjuk az ilyeneket hogy eljenek szegenyek nem eleg hogy hulye de meg raadasul bolond is.Na eggyelore ennyi lenne,CSATOK

$MOKE was here

Repka e-mail | 2004-10-15 16:27:51 | 43.
Sanálom ganxta de ne keverd a majkás szöveget ganxta zolee nevéhez undorito:csumi, ganxta papa meg stb.!szeretem az első magyar embert aki kimondja az igazat, az első magyar hardkor hipp-hopp mestert ennyi!

Előzmény: GANXSTA (1.)
zoliii e-mail | 2004-10-12 19:19:21 | 42.
:D

Előzmény: VIKTORRRRR (41.)
VIKTORRRRR e-mail | 2004-10-12 19:05:20 | 41.
Zé ne osszad az észt :D
zoliii e-mail | 2004-10-12 17:00:49 | 40.
fankadeli?
hát az tényleg nem valami jó, akkor is mindenki fikázná


Előzmény: Batman Papa (38.)
Down By Low e-mail | 2004-10-12 14:39:36 | 39.
én például biztos nem mondtam wolna h fanka a "legkirályabb"...
Mátyás... ő király wolt...anno...
manapság én nem hallottam arról h az országban élne király...

péjsz


Előzmény: Batman Papa (38.)
Batman Papa e-mail | 2004-10-11 20:53:08 | 38.
Az Ogli G mar volt bortonbe es biztos ha a topik nyito ember azt irta volna hogy "A Fanka A legjobb Eloado" akkor biztos mindenki istenitette volna meg mondtatok volna hogy az igaz o a legkiralyabb az se olyan nagy szam a fankadeli!

Előzmény: Individ MC (19.)
Darksun e-mail | 2004-10-10 21:29:14 | 37.
eYo!
Most ecsém attól, hogy látod, hogy én használtam a tahó szót és azt gondolod, hogy az rossz, már nem kell egyből használni...
Mondjuk ezt most eltaláltad, szóval a csekély tartalmú "dícsérő szavak" szókincsed helyett beteheted a "szidalmazások" szókincs részlegedbe.
Milyen jó idejárni nem? Tanulhatsz új szavakat, megismerhetsz segítőkész embereket...Én például szívesen megadom valami orvosnak a telefonszámát, hogy sürgősen nézzen meg, mert húbazz...
A kartell-t pedig két "L"-el írják...
Valamint a kartell mikor volt a topon te?!
Amennyi beleszólásuk lehet egy albumba... PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!
Az az egész szar dgz-ről szól meg még amikor dópmeeen bennevolt róla.
Dehát ha nektek ez a top, akkor ez. Ki vagyok én, hogy beleszóljak?
nah mind1, peaCe!
luvRAC!
nineonenine!
DS!


Előzmény: GANXSTA (35.)
zoliii e-mail | 2004-10-08 19:57:48 | 36.
ha durksun tahó volt akkor te mi vagy?




vegyél már vissza az arcodból

GANXSTA e-mail | 2004-10-08 19:54:41 | 35.
Na de jo megerkezett a masik ganxstafikazo is de jo egyre tobb taho keveredik ide.
Nem kerte senki hogy vegig olvasd es rohogjel de ha neked jol esik rohogjel rajta!!
Ebbol is kiderul hogy mekkore TAHO vagy!!!
Mert a KARTEL a toppon van es ott i marad!!!!!!Ha tetszik jo hanem ugyis jo :DD
Na csa csumi csa```````````` A KARTEL legyen veletek


Előzmény: Darksun (33.)
Individ MC e-mail | 2004-10-08 18:40:00 | 34.
pont a freenek az a lényeg hogy helyben találják ki a szöveget te fasz.

és mi lesz 10év múlva ganxtával?

szerintem most egyre romlik lefele 10 év múlva egy rocksztár lesz és le se szarja m ajd a rappet.de szerintem addigra már meg is hal.

de most még ő a király!


Előzmény: zoliii (31.)
Darksun e-mail | 2004-10-08 09:45:34 | 33.
Nah amikor először végigolvastam a hozzászólásokat, szétröhögtem magam...
:D
Ti tényleg ennyire begyepesedett, szűk látókörű, bunkó, tahó majmok vagytok???
Bazz, ez kész.
Sőt elnézést kérek a majmoktól, amiért titeket hozzájuk hasonlítottam.
Bazz, tényíleg nem ugatni akarok, de nézzetek már magatokba légyszi...
Ááááh mind1.
Csak annyi, hogy dgz nem volt az első rapper hazánkban, bár én rappernek sem sorolnám, ha rajtam múlna...
DS!

gengsztercsaj e-mail | 2004-10-08 08:32:06 | 32.
Ez a te szádból elismerés.....

Előzmény: zoliii (31.)
zoliii e-mail | 2004-10-07 19:50:43 | 31.
és ez freestylenak nevezed? ilyet bárki kitalál :D

a lényeg:
a ganyta szar és az is marad még minimum 10 évig


Előzmény: Individ MC (30.)
Individ MC e-mail | 2004-10-07 19:37:53 | 30.
Én is akarok freestylezni
Menj a picsába ganxtaellenes geci
Mert a Zoli 200szor jobb ember mint te
Mert te egy nagy szarral érsz fel
Fikázol a topicban na erről ennyit bazdmeg
A kifejlett elfejlett stílusodat szarban kevered


JEEE!!!

GANXSTA e-mail | 2004-10-07 18:51:49 | 29.
Te emberke nem veszed az adast????
Huzza` ma` a jo busba naaaa miert farasztassz a hulyesegeiddel??
Fingod sincs zolee-rol akkor meg mit jossz a suket szoveggel???
A bunkok egy forummal alrebb vannak nem veszed eszre?
HIaba is akarad ramtukmalni a negetiv velemenyed mert nem erdekel :DDD
Rohejes vagy oreg egyszeruenn rohejes vagy :DDDD
Na csa csumi


Előzmény: szadddam (28.)
szadddam e-mail | 2004-10-06 07:27:41 | 28.
lexikális bemagolt baromságaim? kifejtenéd pontosan mire célzol ezzel? mert én semmi ilyesmit nem írtam. és ha figyelted volna a vita kezdetét, én azon akadtam ki, hogy itt azt állították, hogy mo-n a zoli kezdte a rapet, mert ez egyszerűen nem igaz és ez a hatalmas baromság!!! ennyi, erre reagáltam, felőlem szerethetitek a zolit, bár az elakultságot sose bírtam és ti elvakultak vagytok de nagyon! úgyhogy még1x: nem a negatív véleményemet akarom bárkire is rátukmálni, hanem tisztázni, hogy nem a zoli szarta a spanyolviaszt, még itt agyarországon sem! nagyon nem.


Előzmény: gengsztercsaj (27.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-10-05 16:00:06 | 27.
Én meg neked drukkolok, mert csak magadat járattad le a topikban a beszólásaiddal. Egyáltalán nem értem, hogy miért lenne baj, hogy Zolee olyan, amilyen. Szerintem tényleg jó, maradandót hozott létre, és sötét vagy, ha azt hiszed, hogy funkció nélkül káromkodik. Ezt a Dopeman szokta tenni, aki szerinted real, mert alulról jött. Leszarom, hogy szerinted mi a hip-hop. Nem te fogod meghatározni. A véleményedet elolvastam, de ne akard rámtukmálni. Ennyi erővel én is leírhatnám, hogy fingod nincs a rapről. Zolee sosem állította, hogy leverne freeben bárkit. Nevetséges vagy, ha azt hiszed, hogy a lexikális bemagolt baromságaiddal sokra mész.

Előzmény: szadddam (23.)
Individ MC e-mail | 2004-10-05 15:05:16 | 26.
Szerintem Zolle az isten alat van egy picivel de a rajongók túoznak.mindenesetre tényleg ne szóljon ide aki nem rajongó vagy fanatikus mert az nem értheti zoliék zenéjét.

Előzmény: szadddam (25.)
szadddam e-mail | 2004-10-05 07:37:32 | 25.
már megint a diktátoros szöveg.... ha ZOLI_AZ_ISTEN lenne a nickem, akkor hinnél nekem? ebből látszik, hogy nem látsz tovább a mocskos szádnál.... azt egyáltalán kapizsgálod, hogy mit írok neked? bár a te értelmi szinteddel biztos megerőltető ilyen sok hosszú mondatot elolvasni is, nemhogy megérteni... biztos ezért komázod a gagsztát, mert annak legalább egyszerűek és jól érthetőek a szövegei, te meg a káromkodáson kívül mást úgyse értesz abból se. nembaj, égesd még magad kis csicska!! RAJTA!!!

Előzmény: GANXSTA (24.)
GANXSTA e-mail | 2004-10-04 16:59:20 | 24.
Olyasmit irtam neked hogy huzza` a ra`kba oreg s ne pofazzal oda amihez fingod sincsen!!!
Mit ugatsz nekem kocsog??
Egy diktator nevet viseled ugy hogy nem hisz neked senki sem me egy diktator amit mond azt soha el ne hidd! :DDD
Na csa` te porbafingo


Előzmény: szadddam (23.)
szadddam e-mail | 2004-10-04 13:55:25 | 23.
ez az! drukkolok neked, hogy az ehhez hasonló épületes beszólásaiddal még tovább alázd magad, bár ennél jobban nem hiszem, hogy sikerül! egyébként kb annyira nincs közöm a hiphophoz, hogy mikor még drága zolikád okos kis fejében meg sem fordult olyasmi, hogy rap meg kartell, én már akkor jártam fellépni pestre és vidékre + rendezhetnénk egy rap ki-mit-tudot vagy akármi, csak azért lenne ciki, mert abszolúte nem volnál ellenfél.... a diktátoros szöveged is hozzád hasonlóan értelmes és magas színvonalú. hiába, akinek tudás helyett csak a zolival meg a mocskos szar dumával van tele a feje... és mivel sajnos a lábujjam körme piszkáig sem érsz fel és képtelen vagy a tényekre tényekkel válaszolni a gyerekes és igénytelen ugatás helyett és itt be is fejezem, magadra hagylak zolival és a bandájával (remélem minden este partiba kúrnak téged, te kis köcsög) meg a többi nagytudású "repperrel"... én meg megyek hip-hopot hallgatni.
sadddam da 2 sword terrorist


Előzmény: GANXSTA (17.)
ilegal e-mail | 2004-10-03 18:33:45 | 22.
sztok
nem vakerojátok el nekem az uj cd jénéek cimét s árát meg hogy mikor lesz lemez bemutató koncert meg ha tudtok valmi hejet ahol a raper is jól érezheti magát mer má ki'van a fazsom azla hogy be szol a spanom jösz e kluba én meg azt mondom azt üvegböl vagy kupicábol ke ini?
szoval disco ba nem megyek kocsmázni sem akrok ugyhogy valami zöld párdonhoz hasonlo hej kéne csak raper ki szerelésbe
kösz s csá

Individ MC e-mail | 2004-10-02 18:59:45 | 21.
frankón igazad van ember.

Előzmény: GANXSTA (20.)
GANXSTA e-mail | 2004-10-02 16:35:05 | 20.
Na ide figyelj te buspocs ha nem erdekel akkor meg mi a faszt pofazol bele a forumba ???
Leszopod te az en faszomot ha meg1x ilyet irsz te nyek-nyak.
Huzza` abusfaszba ha nem erdekel ganxsta es ne itt pofazal kicsioreg
Egy pocs vagy en a helyedbe ki sem kelnek az asztal alol!!!
Mekkora egy kocsog vagy bazdmeg
Na huzza` a faszba es ne ide dadogjal be kicsioreg !!
CSa csumi


Előzmény: zoliii (18.)
Individ MC e-mail | 2004-10-02 14:30:43 | 19.
menj a faszba.
szerintem a 6corefucking se gengszter és a dopeman se strici
és az ogli-g kiütés tyson sem ganxterek mert akkor ők a sitt alján lennének mind.

ganxtából ez jön.
Interfunkból a pergős szövegek jönnek.
mindenki azt nyomja amihez ért.

szerintem ganxta hallgatható és tényleg ő volt a legjobb régen.most már vannak nála királyabbak.


ja és mára egy kibaszott nagy sztár lett.
bassza meg.csak a zenéje meg a sumája a jó.


Előzmény: zoliii (18.)
zoliii e-mail | 2004-10-01 21:08:47 | 18.
jéézusom
te szerelmes vagy... menj el és szopd le a ganxta zolit

itt senkit se érdekel a ganxta zolikád rajtad és genxtercsajon kívül


Előzmény: GANXSTA (17.)
GANXSTA e-mail | 2004-10-01 16:54:07 | 17.
Felhuztad magad mi??? Szedjel hangyat boxkesztyube es higgadjal le kicsioreg!!!
Vegyel vissza me sok lesz
Elborult az agyad :DD
Bevalotta oszinten hogy szereti a rockot de amit igazann kamaz baszki az a hip-hop
Pocs vagy oreg le vagy maradva:DDDD
Te beszelsz a szanalomrol???Na neeeeeee nezz magadra!!!
Nem tudok semmit hip-hop-rol???
Ocsikem mar akkor hip-hop-ot hallgattam amikor te meg a mami csocseit szopikaltad nehogy mar te farasszal a suketseggel :DDD Tuljatszod a szerepet kicsioreg :DDD
De van egy ojan is hogy amit egy diktator mond azt soha el ne hidd !!!:DDD
Neked meg a neved egy diktatorra emlekeztet
Jah es meg vmi ha ilyen bumm-os szovegekkel jossz azzal nem jutsz messze nehogy neked legyen bumm :DDD Na csa csumi
Az ilyen szadddam-ok meg huzzanak a faszba kocsog faszok elvannak varazsolva papolnak a rapprol meg a hip-hop-rol mikor semmi kozuk hozza !!!


Előzmény: szadddam (16.)
szadddam e-mail | 2004-09-28 11:27:59 | 16.
áááá, ezt nem bírom öcsém te nagyon kretén vagy a gengszercsajjal együt!! gengszerlemez?????????????
mikor volt a zoli gengszter?? még ő maga is bevalotta, hogy ezt csak poénból csinálják és semmi köze a valósághoz! figyelj, a tények (számozva, hogy megértsd, látom te ilyen egyszerű gyerek vagy, fiacskám:
1: a zoli az rocker
2: a zoli valóban szereti a rapet, ezért akart csinálni egy replemezt
3: összeszedte a rocker haverjait
4: felkért egy producert, aki ügyesen le tudta másolni azokat a számokat, amiket zoli mutatott neki, ez volt a bohócarcú pierott, akire nekem ne mondja senki, hogy egy autentikus hip-hop producer, főleg nem gengszter
5: zoliék, mivel szöveget írni nem nagyon tudtak, lefordítattak egy csomó angol szöveget magyarra, azt kiegészítették és azt "reppelték" fel. nézz csak utána!
6: szólt az apjának meg a zeneiparban befolyásos spanjainak, hogy ugyan adják már ki a lemezét

ti meg ezt e lemezt nevezitek az első gengszerrepmezenek, annak, ami elindította mo-n a reppet????? szánalmas!!!!!!!!

akiket te meg szedett-vedett bndáknak hívsz, milyen alapon? mind nagyon megbecsült, igényes és nem utolsósorban REAL bandák voltak, akik igazi hip-hop-ot csináltak szívből, nem pedig bóhockódtak. big daddy laca?? ganxta zoli? og sámson??? már a nevek is röhejesek, fogd már fel, hogy a zoliék szórakozásból csinálták azt a szart (kb mint a rapülők, csak zoliék megspékelték egy csomó káromkodással, amit viszont a szex aksönből hozott magával), és mivel bejött nekik, ezért nyomtak még egy csomó lemezt. 2 arc volt a kartelben aki real-nek számított, az egyik a lóri b, a másik a dopeman, mert ős is lentről kezdte, és a kartel előtt még nyomta a freestyle-t az undagroundban (ha mond neked ez a név valamit, kis pöcs). de ha neked az az igazi és első rap, hogy egy kivénhedt rocker az alkoholista haverjaival, a slágergyártó kommersz producerével és az apja támogatásával művel, akkor legyen neked! valszeg te SEMMIT sem tudsz a hiphopról, mert amikor először meghallottad a bumm a fejbé-t, akkor neked lett nagy BUMM, és felfedezted, hogy van rap, és azóta szopod a zoli mócsingos faszát. egészségedre!


Előzmény: GANXSTA (15.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.