Click to Visit
Hip-Hop - Ganxsta Zolee a legjobb volt es az is marad magyar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:18:24 | 115.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 10:45:26 | 114.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


Előzmény: Redy (113.)
Redy e-mail | 2007-09-20 18:00:34 | 113.
nah a másik az a Dopeman ha meglátom azt az N.W.A tetoválást a hátán már sírni volna kedvem...

Előzmény: Cash Money (106.)
des-one e-mail | 2007-09-19 05:49:37 | 112.
Hát ez sajnos szórol szóra így van!
Én nem tudom mi fog meg valakit a semmitmondó szövegekben és a balfasz reppelésben!
Az a szomorú ,hogy addig nem is lesz igény az igazi magyar hip-hopra amíg a "rapperek" ilyen gangsta féléket istenítenek,és mondjuk egy fankadelit fikáznak!
Próbáljátok értelmezni is a szövegeket és ne csak halgassátok...mert a rapben a szöveg talán fontosabb mint a zene!


Előzmény: ZazAAA (96.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-17 08:39:22 | 111.
L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!!


Előzmény: matkoanita_009@m (110.)
matkoanita_009@m e-mail | 2007-09-14 10:30:46 | 110.
nagyonis sok kőze van a REP-hez

Előzmény: szoldzsa (103.)
WestSideKilla e-mail | 2007-02-18 12:31:57 | 109.
Valaki nem tudja hogy lehet-e tőlük valahonnan tölteni??
FREDDEF e-mail | 2007-02-01 23:35:12 | 108.
Én se vagyok oda a hősökért meg a többi szarért, mert nagyon gyengén nyomják. Csak ők hiszik azt, hogy jók, meg egy páran akik szeretik.

Előzmény: Cash Money (105.)
Mike65 e-mail | 2007-02-01 18:13:40 | 107.
ha nem tudsz angolul és lusta vagy megtanulni akkor hallgasd a magyar szarjaidat ehh

Előzmény: Bubuéra (99.)
Cash Money e-mail | 2007-02-01 15:52:47 | 106.
Dopeman télleg szar ,csak félre ne értsék, mert úgytűnhet
még az első albuma nem is volt annyira rossz, de utána..


Előzmény: Cash Money (105.)
Cash Money e-mail | 2007-02-01 15:51:28 | 105.
Zoliék sose tagadták hogy van átdolgozozott számuk
meg kit érdekel hogy van egy pár átdolgozott szám
ja, igaz is a hősök meg a többi egyetemista "rapper" a király meg aza és a többi fostalicska
Dopeman meg egy nagy szar


Előzmény: FREDDEF (104.)
FREDDEF e-mail | 2007-01-31 23:11:11 | 104.
A ganxstárol annyit, hogy sok köze nincs az igazi RAP-hez. Lopott zene, lopott szöveg amik az ő szájából elég gagyin hangzanak. például ott van Dopeman aki az N. W. A. - től lopta nevét, sőt az egész élettörténetét. Azt mondja magáról, hogy ő VIII. kerületi szegénygyerek, nézzétek csak meg a nincsen arra szó számának a klipjét kicsit részletesebben. Aki a kommunizmusban kijutott Amerikába és még videokamerája is volt az nem éppen szegény családból való! Nem igen tudok elájúlni azoktól az emberektől akiknek nemigen van önálló gondolatuk és képtelenek maguktól újat alkotni. Ezzel szemben az is tény, hogy az amerikai niggerek is sok zenei elemet vesznek kölcsön de arról hiteles kiadók és szerzők közötti szerződés van, ha nem így lenne a szart is kiperelnék egymásból a zenészek. És amerikában ezt többnyire be is ismerik a zenészek, nem úgy mint itthon, hogy csinálnak valamit és verik a mellüket, hogy a sajátjuk és, hogy milyen jó. Na ez a kurva nagy különbség!
szoldzsa e-mail | 2007-01-29 06:06:10 | 103.
WACUUMAIRS ENNYI ELEG

Előzmény: Bubuéra (102.)
Bubuéra e-mail | 2007-01-20 15:19:49 | 102.
van fent valaki?
Cash Money e-mail | 2007-01-20 11:56:58 | 101.
gondolom a Wu-Tang-36 Chambers is egy nagy rakás szar mert egy csomó lenyúlt dolog van benne régi Soul meg R&B számokból
meg az összes Wu mivel Rzaék elég rég ezt csinálják.

Cash Money e-mail | 2007-01-20 11:53:30 | 100.
abban egyetértek hogy a jégre teszlek után elmentek egy divatosabb irányba, de az első két album fasza, és az is marad
a gengszter dolog meg töikmindegy meg a gettó mert a Megasound System is kb annyira volt benne mint a Kartel.
az apuci pénze se igaz, mivel az apja annak idején kitagadta a családból
nem attól lesz valaki fasza ha a szar se ismeri , meg ug, ugyanmár ... :)
a lenyúlt dolgokról meg annyit, hogy faszák és kész
de ennyi erővel a Wu-Tangtől kezdve Biggie-t , Pacot,mindenkit el lehetne ítélni csak legfeljebb azokat a számokat a kis csicskák nem ismerik hogy honnan vannak , miből lettek átalakítva.
te meg biztos egyből rappernek születtél, ami nem is létezik MO-n


Előzmény: ZazAAA (96.)
Bubuéra e-mail | 2007-01-20 11:19:38 | 99.
Gangszta egy elit állat imádom a zenéit!! És nem komálom azt akik fikázák a magyar rapet!!! Hallgasátok a külföldi szarjaitokat!!
Lollermax e-mail | 2007-01-15 20:00:31 | 98.
Nemtom. Nekem nem jön be. Tisztára rock. Rengeteg száma van ahol rock beütés fog meg engem, meg a szövege se jön be. Valakinek biztos tetszik, nekem nem a kedvencem, sztem az amerikai fekák( fifty, snoop, Ice-T, ezek) jobban nyomják a gangsta stílust, a fekákra vhogy ráillik. Mindenesetre én inkább a Real MC-ket szeretem, mert rengeteg Gangsta MC van, akinek a szövegének nincs mondanivalója( tisztelet a kivételnek!!)Bár én magyar underground előadókat csipázok ( bár G.Z. is az), akik nem túl híresek. 50cent híressége már pofátlanság például. Nem az hogy szar, meg nem szeretem, de túlzás, hogy minden zenével kapcsolatos honlapon ezt látom: ,,50cent óvszert gyárt, 50cent kiütött a koncertjén 2 csajt, 50cent önéletrajzi filmmel rendelkezik, 50centnek van egy saját játéka is". XD
ZazAAA e-mail | 2006-10-19 14:42:34 | 97.
te meg menjé azt szopjad le a ganxstádat, ha annyira bevagy rá indulva!
te buzi!


Előzmény: GANXSTA (89.)
ZazAAA e-mail | 2006-10-19 14:41:16 | 96.
Ki aza marha, tudatlan aki ilyen szar topicot nyit??
Ganxsta Zolee a legjobb volt? - mikor ?
és az is marad? - hát már rég nem az!!!
télneg jobb volna, ha már leállnátok ezzel a szarsággal, hogy a ganxsta találta ki a rapet magyarul, mert ez kurva röhej, hogy egyesek ilyen tudatlanok! Előszőr kicsit jobb volna utánanézni a dolgoknak!
Itt van pár név, hogy kik az igazi arcok, akik már akkor demókat készítettek, mikor még a Zolika dobolt az Action-ben...

- Megasound System (89-94) (Káosz '91, Új Sportok '93) - csak úgy mondanám, hogy ez 3 album, amin saját készítéső alapzenék szóltak, nem pedig Das EFX (figyeld magad), és saját szöveg, MONDANIVALÓVAL! - még a ganxsta '95-ös lemeze előtt, és real underground banda, még most is (15 év alatt nem voltak egy TV műsorban sem, és egy kiadónál sem kopogtattak!)
és még sorolhatnám, hogy hány rap banda volt előtte (bár a ganxsta az nem nevezhető rapnek)
A Ganxsta az egy elhízott rocker csávó volt, és marad is, aki az Ice Cube szövegeit fordítja magyarra (Ice Cube-Man's Best Friend / Ganxsta-Az ember legjobb barátja) - és a zenét csak lopkodja mint az állat!!!
Biztos nagy gengszter az aki 40 évesen az anyjával él...
A ganxsta csak divatból kezdte el a "rapet" és mostmár annyira átment popba, hogy az undorító! Rockot, popot mindent játszik, csak Hip-Hop-hoz nincs köze az égvilágon semmi!
Ha '97-ben a Jégre Teszlek után abbahagyta volna, akkor talán még nem járatta volna le magát ennyire, de így....
Egyesek szarozzák itt a Belgát, mikor a Belga legalább amit a Tilos-ban nyomott annak idején '98-2002, az inkább hasonlított a rap-re mint amit a ganxsta csinál/csinált...
A Kartel-ben egy tag volt, aki mondanivalója igaz volt, és az a Lóry B.
A többi tag meg......... - egyszerűen nevetséges!
Azt hiszi a Ganxsta ő kezdte el a rap-et, csak mert az apuci pénzelte alulról és talált egy kiadót (Pierott) aki kiadja a szarjait és eladta magát? - meg attól hogy bazdmeg-elt a számaiban?
Akkor ahhoz ottvan a Belga (ha a káromkodás számit...)
Egyszóval a ganxstának annyi köze van a raphez, mint a gesztinek volt. és pont.
Aki ért raphez egy kicsit is, az mindig röhögni fog rajtatok (divatrappereken) aki a ganxsta valagát nyalja!
Méééég hogy Ganxsta hozta be a rapet...........
Akik így levannak maradva, azokat csak sajnálni tudom (elég keményen!), de ajánlom figyelmetekbe, a Megasound System-Új Sportok (1993) albumát és ott hallgassátok meg a zenéket! BCDC++-on sokaknak megvan! - ez underground cucc volt, amit csak innen-onnan lehetett beszerezni, de jobban elterjedt az UG-ban, mint a ganxsta a OG-ban... - mégsem lettek kiadva/eladva...
És a zenéket is maguknak készítették, amik elég jók még mai füllel is, ahhoz képest, hogy '92-es... némely szöveg mondanivalójára meg érdemes odafigyelni például:(hardcore-rap,getto stb...) és össze lehet hasonlítani zozi zenéjének szövegéval, és akkor majd végre nektek is világossá válik, hogy ki beszélt a gettóról előszőr... '95-ben a getto téma már annyira kifutott hogy az hihetetlen......
Ennyitz erről a ganxsta a LEGJOBB témáról....
ganxsta a legjobb rocker akit elkapott a hip-hop akkori divathulláma, és akkor gondolta, ott van apuci, talál majd kiadót, és milyen jó pénzeket fog belőle keresni, ha lenyúlkálja külföldi nagyok alapjait... + kis fordítás, és máris kész... már csak pár hülye kell aki megkajálja (ahhoz meg itt vagytok ti)

Stupid Girls e-mail | 2006-09-28 17:48:46 | 95.
Ganxsta Zolee hát én ísmerem mivel jóba vok a féltesójával...hát a zenéje nem tetszik de egyébként jófej:D:P
mask1 e-mail | 2006-08-16 23:14:38 | 94.
Gangsta? HMM??? na errő vitatkozhatnánk:D
Rustlerke e-mail | 2006-07-21 21:16:27 | 93.
szekely szarta a magyart, ez teny

Előzmény: GANXSTA (89.)
giwer e-mail | 2005-01-02 16:24:28 | 92.
megújult a Kartel.hu
nézzétek meg.minden szám és klipp meghallgatható

giwer e-mail | 2005-01-02 16:23:05 | 91.
ganxta a legjobb.régen és még sokáig.
Konrad e-mail | 2004-12-31 14:31:58 | 90.
Csao Tesokam!
Mi ez a kibaszott vulgaris kifejezes a szavaidban? Amugy szarok bele jol nyomod!"Rozumies?"


Előzmény: GANXSTA (84.)
GANXSTA e-mail | 2004-12-12 14:46:33 | 89.
Bla Bla Bla
Menjetek a faszomba ruhes tapporos magyarok !!!!
Ganxstann kivul az osszes "anyaorszagi" magyar kapja be azt a nagyon nagy vereres faszomat!!!!
Es kusss szavatok se legyen!!!
Ne feledjetek szekely szarta a magyart
Tobbe` elottem szavatok sem lehet!!!

Gildor e-mail | 2004-12-05 08:08:50 | 88.
Ö üzi itt egyedül ezt a gngxtar rap-et.Abba jo de nekem nem jön be.|ikon=wave|


PE Lord e-mail | 2004-12-04 22:55:31 | 87.
jujj segítség félek neee! visszaírsz ... akkor megin röhögő görcsöt kapok !SZŐRNYŰ!

Előzmény: GANXSTA (86.)
GANXSTA e-mail | 2004-12-04 18:05:05 | 86.
:DDDD
Elegge felbasztam-e az agyad???
ha nem akkor meg szovegeljel mert majd meg visszairok!!
na szeva :DD


Előzmény: PE Lord (85.)
PE Lord e-mail | 2004-12-01 18:58:09 | 85.
még a gyalázást semérted pedig nem one-two :D
ha én bunkó vagyok akkor te mi vagy a paraszt gaxtától meg southpark meg mitudjam én milyn gagyiszarságból vett szövegeiddel

pe lord

GANXSTA e-mail | 2004-12-01 17:44:15 | 84.
Hmmmmm
Ha te mondod
Biztos igazad van barki beirhat csak az ilyen bunkok nem mint te!!!
Ugyhogy huzza` a ra`kba haver!!


Előzmény: PE Lord (83.)
PE Lord e-mail | 2004-11-30 15:20:27 | 83.
Nem te fogod megmondani hogy ide vgaló vgaok vagy nem
ilyen fogyatékos lennék mint te nem kommunikálnék emberekkel
amúgy ez egy forum ahova bárki (így sajnos ilyen csicskák is mint te) is ide írhat


Előzmény: GANXSTA (82.)
GANXSTA e-mail | 2004-11-28 22:37:13 | 82.
Jah hogy en vagyok real balfasz?? :DDDD hat ha te mondod tiszta fasza te en legalabb real vagyok de te megcsak real sem vagy!!
Huzza` a halal nathas faszara kiskocsog!!
Nem vagy idevalo

PE Lord e-mail | 2004-11-28 17:16:56 | 81.
Te egy real balfasz vagy! Büszke lehetsz magadra komolyan

az se semmi ahogy néhány undergroundos arc leégeti magyarországot de amit ez a mamakedvence műgengszter kispöcs csinál, nem tudom hogy hányjak vagy nevessek
!!!SZÁNALMAS!!!


Előzmény: GANXSTA (80.)
GANXSTA e-mail | 2004-11-27 23:56:14 | 80.
Na csak igy tovabb ezeket a hozzaszolasokat birom :DDD A kartel legyen veletek!!!!
Cuffy e-mail | 2004-11-25 13:30:15 | 79.
Ganxta a legnagyobb király aki eddig reppelt a világon

Előzmény: Maped (78.)
Maped e-mail | 2004-11-20 19:47:52 | 78.
Ganxta kurva jól nyomja, igen néha kalap szar rímeket használ.de nála nagyobb bunkó nincsen:)))))
GANXSTA e-mail | 2004-11-20 00:39:58 | 77.
NA vegre lecsitultak a kedelyek szal nem ulok a huvosonn SZABAD A GAZDA!!!!! :DDD
Csa csumi csa a KARTEL legyen veletek!!!

zoliii e-mail | 2004-11-07 14:44:12 | 76.
ja szaddam tényleg hagyd abba, nem érdemli meg hogy a te szövegeidet hallgassa :D
ha ilyen vak ez a ganxta akkor maradjon hülye...


Előzmény: szadddam (73.)
Taky e-mail | 2004-11-07 00:49:04 | 75.
Zoli egy király csávó!!a könyved baszottul odabasz!!! elolvastam egy párszor...nah csá
GANXSTA e-mail | 2004-11-05 21:15:45 | 74.
Hejrerakod anyad buspocs te elvagytevedve ebredjel feloreg ez nem alom!!
Kitraksz te hejre???
Magadat kellene egyszer hejrerakd es nem minket fikazni!!!


Előzmény: szadddam (73.)
szadddam e-mail | 2004-11-04 11:14:42 | 73.
ok amennyiben észreveszitek, hogy nem fikázom, hanem csak helyre rakom - veletek együtt.


Előzmény: Individ MC (72.)
Individ MC e-mail | 2004-11-03 20:22:51 | 72.
szaddam-hagyd már.menj innen légyszii
mi se fikázzuk a te kedvenceidet

szadddam e-mail | 2004-11-03 12:27:42 | 71.
nem vetted még észre, hogy nem a zenéjéről beszélek, hanem azokat a orbitális baromságokat próbálom helyreigazítani, amiket te meg a társaid itt összehordtok? felőlem akár templomot is emelhettek a zolikának, gipszmintába önthetitek a farkát és felnyomhatjátok magatoknak: csak ne hívjátok rappernek, a magyar hip-hop ősének és eredeti tehetségnek, akit felfedeztek, mert ez mind hatalmas hazugság. rajongani szabad, hazudni nem.
ennyi.


Előzmény: GANXSTA (68.)
Down By Low e-mail | 2004-11-02 08:37:02 | 70.
Az RTL Klubos valóságshowban tűnt fel a nagypofájú csávó, akkor még a magyar P. Diddy, Dopeman szárnyai alatt próbált kibontakozni. Sikerrel. ... (!!) Majkát sem kell félteni, a vérében van a hip-hop, és bárki bármit állít, ehhez a műfajhoz ez a habitus kell, nem az egyetemi diploma.(!!)

ez a "kritika" majkáról...

mellékesen ugyanitt wan a gengszter zoltánról szóló, Általad kiemelt cikk...

ennyi erőwel a pápáról is bebizonyitjuk h ateista...
ennyi


Előzmény: GANXSTA (60.)
Individ MC e-mail | 2004-10-30 14:58:12 | 69.
hát ja.csak nem ilyen durván.

Előzmény: GANXSTA (68.)
GANXSTA e-mail | 2004-10-30 14:12:07 | 68.
Legyen meg a te igazad !!!!!
mit szenvedsz ocsi??? Ha nem tetszik zolee nem muszaly hallgatni nem kotelezo!!!! Ha nem tetszik akkor ne ide ugassal be hanem huzzal a halal nathas faszaba kocsog!!!


Előzmény: szadddam (67.)
szadddam e-mail | 2004-10-27 07:40:53 | 67.
te kis vicces fiucska, te!
a zolit mikor fedezte fel a mdia? belenyomták a médiába, nem fedezte őt fel senki. nem érted, hogy egy megcsinált, kitalált, direkt befutatott TERMÉK a zolid???? és mi a franctól lenne a zoltán lázadó?? mi ellen lázad? ne nevetess már! ő és "bandája" tökkéletesen beleilleszkedik a rendszerbe, mi több kiszolgálja azt (ez kell ma a médiának mert ezt zabálja a nép). vagy az már lázadás, ha nyilvánosan mersz káromkodni (mert mást nem nagyon csinál a zoli). egyébként a magyar rapperek azért fújnak a zolira, mert nem rapper de azt állítja és vannak ilyen kis csököttek, akik szerint ő a magyar hiphop. ha nem mondanák ezt, akkor mindenki elfogadná őt, annak, ami: zoli-bohócnak.


Előzmény: GANXSTA (60.)
Fuckin Killah e-mail | 2004-10-26 16:26:01 | 66.
Rogton hosokkezdetgozymaszkurafankaes a tobbi utan.

Előzmény: Individ MC (65.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.