Click to Visit
Hip-Hop - Ganxsta Zolee a legjobb volt es az is marad magyar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

GANXSTA e-mail | 2004-09-28 09:49:30 | 15.
En nem ismertem???Na ne csinald ne nezzel mikulasnak!!
En ismertem de az tulzas hogy jobbak voltak mint a zoli-ek
Soha nem voltak jobbak es mar nem is lesznek !!!
GANXSTA-ek legalabb feljuttak a csucsra de ok sehol sincsenek!
Szal nem veszek vissza nah 1001-ig kiallok ganxstaek mellett barki barmit mond
Mert tudod mi voltunk azok akik letettuk az alapot aminek a hatann ti most folkapaszkodtok!!:DDD
A forumot nezem oreg es a fejemet fogom mikor GANXSTAT kritizalod nemtudom milyen jogonn elfelejtetted ki volt az elso aki szokimondo?? ...
Na csa` csumi


Előzmény: zoliii (14.)
zoliii e-mail | 2004-09-27 14:19:56 | 14.
kicsit visszavehetnél abból a nagy arcodból, nem gondolod?
amúgy nem is ismered az árral szembent akkor mit szólod le? 96ban jobbak voltak mint most a ganxta
szerinted ha behívnák egy freestylera pl a balázs showba a ganxtát és a bencét ki égne szénné?


Előzmény: GANXSTA (11.)
GANXSTA e-mail | 2004-09-26 21:18:28 | 13.
gengsztercsaj es SMOKE veletek kivetelesenn legyen a kartel :DDD
vegre vkik akik el is ismerik ganxstapapa`-t :DD
gengsztercsaj neked meg egy nagy cupp a hasidra


Előzmény: gengsztercsaj (9.)
GANXSTA e-mail | 2004-09-26 21:13:35 | 12.
Te pedig meg csak most veszed eszre hogy MO-rol van szo???Hat szomoru` :D

Előzmény: zoliii (10.)
GANXSTA e-mail | 2004-09-26 21:10:44 | 11.
1.Ha meg1x fiacskamnak nevezel kitepem a nyelved es tokonn nyalom magam vele!!
2. Animal Canibals azok meg kik???azok bohocok oreg!!
3.Vmi ertelmesebb zenekart is felhozhattalvolna me amiket leirtal azok csak ilyen szedett vedett tarsasag.:D
4. Es ne gyere nekem a break-kel az is csak egy pocs mufaj
5.Es te hany eves vagy oreg kiscserkesz?
6. Na akkor kezdjel SZETTRANCSIROZNI engem ha mar olyan kegyetlenul kemenylegeny vagy :DDD
7.Irjal haza
8.Csak azert szamoztammegmert igy ahogy elnezlek nemtudnal kovetni maskepp :DD
Csa csumi ja es mint mindig a KARTEL legyen veletek!!!


Előzmény: szadddam (8.)
zoliii e-mail | 2004-09-24 17:50:46 | 10.
magyarországon esetleg
amúgy ha te csak a példányszámot nézed akkor csak sajnálni tudlak


Előzmény: gengsztercsaj (9.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-09-24 17:38:48 | 9.
Igen, ő adta ki az első gengszter rap lemezt, és azóta se verte senki a példányszámát... legalábbis 2000-ig tuti (lásd lejjebb)! Sztem erről beszél, ne tetesd magad hülyének.
Várom a trancsírt, már úgyis rég jártam erre. (Hibernálva lettem volna 20 évig?)


Előzmény: szadddam (8.)
szadddam e-mail | 2004-09-24 07:39:52 | 8.
te miről beszélsz fiacskám? hány éves vagy te 15? vagy hibernálva voltál az elmúlt 20 évben? méghogy a ganxta kezdte a műfajt...! max ő adott ki először nagy példányszámban lemezt, mert egy befutott rokker volt meg az apja nyomta felülről és egy csókos kis köcsög volt, másképp semmit se ért volna el az a hájas rokker...
mondanak neked azok a nevek vmit, hogy Real Crew, Bad Domination, Woo Doo Clan, Megasound System (igen, ők is), Firma, meg még sorolhatnám hajnalig sőt még az Animal Canibals is évekkel előbb kezdte, amikor zoli fiú még a sex eksönbe verte a bőröket és rázta a haját a rockra... vagy röhögni fogsz de az első raplemezt (na jó, breaklemezt) a fenyő miki adta ki vmikor a 80-as években... a zoli csak meglovagolt egy épp felfutóban levő divathullámot a jó időben és ehhez kellően támogatták felülről, ennyi. köze nincs a raphez, a hip-hophoz még annyi sem, de ha még1x vki ilyet ír, hogy a zoli kezdte a műfajt mo-n, hát én SZÉTTRANCSÍROZOM!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: GANXSTA (6.)
SMOKE e-mail | 2004-09-23 18:50:06 | 7.
Figyeljetek ez a zoliii nem tudja hogy miket beszel,csak dadogni akar valamit de meg valojaban o se erti de hagyjuk spongyat ra,csak zzel annyit akartam hogy egyet ertek azokal akiknek a velemenyik jo a ZOLIBACSIROL marmint ugy ertem hogy a GANXSTA ZOLEE-rol.Csak ennyit akartam egyelore na szevasztok es szamba se vegyetek a kritikusokat,csooo
GANXSTA e-mail | 2004-09-23 18:11:14 | 6.
Ocsem na nehogy ma`!!!
Ki a faszom kezdte ha nem a ganxsta`ek te bu`spocs???
MO-on a hip-hop sehol sem volt amig ganxstaek el nem kezdtek!!
ugyhogy ne lokjed a suket dumat oreg .
pffffff meg a neved sem erdemled meg :DDD
E`s nem unalombol nyitottam ezt a topicot hanem me nekem ez a velemenyem!(Csak hogy tevedesbe ne essel)
na kb ennyi
Csa csumi a KARTEL legyen veletek!!!!:DDDD


Előzmény: zoliii (4.)
Ejhorn e-mail | 2004-09-22 19:11:16 | 5.
Ez az emberek hallgassátok csak a fost amit lök a tv!
Semmi bajom a ganxtával mert van egy két olyan száma aminek jó alapja van és egy két számának még értelme is van >sőt ezenkívűl poénos meg jó arc DE azért az igény ne süllyedjen már le, és főleg ne a magyar hip hop műfajban


Előzmény: Individ MC (2.)
zoliii e-mail | 2004-09-22 19:07:54 | 4.
hogy a ganxtáék kezdték a műfajt, hát ez egy vicc

Előzmény: Individ MC (2.)
zoliii e-mail | 2004-09-22 19:04:50 | 3.
benskiék százmilliószór jobbak a ganxtánál, össze sem szabad hasonlítani... közel nincs olyan színvonalon
meg bazmeg minek ez a topic? van értelme? vagy csak unalomból nyitottad meg?

Individ MC e-mail | 2004-09-22 18:34:00 | 2.
ganxta csak volt.kb.2000-ig.onnantól már csak a számai jók egyépként egy nagy pénzember fasz!

amiket pierot csinált azok a zenék szuperek, de a rockos sem rossz.a szöveg hallgatható.

tisztelem zoliékat mert ők kezdték a műfajt.
kivéve az árral szemben.
van még valami geszti de az egy dedós fasz.

kb.ennyit zoliékról.

GANXSTA e-mail | 2004-09-22 17:25:16 | 1.
Na Halika a legjobb es az is marad magyarorzagonn az akar lenni a cim csak eppen nem fert ki :DDDD
Remelem eggyetertetek velem :DD na csumi


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.