Click to Visit
Hip-Hop - ---Megasound System---
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

BasTard e-mail | 2007-03-21 13:34:50 | 490.
Te miről beszélsz? : "együtes Producerével" - és a kiadójukkal nem??D:D:D:D
hol volt producerük ne viccelj már! - innentől kezdve akármit írsz, hülyeség!
bejöttél ide, hogy egy kitalált baromsággal arcoskodjál, és a topic kezdetekor Grim Ace hsz-ét akarod megkérdőjelezni??
Az hogy gimnáziumba jártak, (Dope-T járt csak) az nem jelenti azt hogy nem volt hiteles amit csináltak, ugyanis nem kell vkinek segg hülyének meg alkoholistának lenni, hogy rapet csináljon, és akkor ilyet még senki nem csinált (talán ezért a sok irigy köcsög így próbálja "bemutatni" őket, így 15 év után, ami azért jó, mert legalább életben tartjuk a nevet....

Mindig a sok zenei hozzáértő fasz ebbe a Casio szintibe próbál belekötni! - szerintetek a rapzene a Parlamentből, vagy az uccáról jön? az a lényeg hogy milyen drága hangszerekkel vesznek fel 1 DEMO-t? NEM! aza lényeg hogy ŐK akkor ezt elsőként megcsinálták és KIBSZOTT JÓL!!!! csuinálták nmeg, különben nem szeretnék annyir őket mai napig! - ti meg levagytok szarva!
Ha ilyen szar szintivel, ilyen fasza zenét csináltak, akkor egy profival milyet csináltak volna? - ezen gondolkozz!

"""A srácoknak fogalma sem volt a hírnevükről! SOHA nem koncerteztek (lehet nem engedték el őket olyan sokáig)""""

16 évesen ilyen hírneved lenne, csak örülhetnél, az hogy nem koncerteztek, az lehet hogy azért van, mert akkoruban nem volt nagy kereset a nevetlen (a nevetlent úgy értem, hogy csak az ismert TV-s szarokra votak vevők és nem tudtak érvényesülni) underground zenére, ezért nem tudtak befutni, lehet nem is akartak, mert ez nem erről szól!
a közönség a Gesztire, meg később (kb 3 évre rá)a GENGSZTER gangxsta-ra voltak vevők!

"Mosonmagyarovártól Nyíregyházáig mindenhol az Új sportokat hallgatták rongyosra "

EZ IS az ELISMERÉSÜKET jelzi!

"Igen a az új sportok a nagysikerü "9. album" igazából a második volt, egyben az utolsó "

EHHEZ is hülye vagy, mert Káosz volt az első amit terjesztettek, az Új Sportok a második, és a HARMADIK meg a "Vörös Kurva" 94-ben, amit nem "adhattak ki" mert politikai album volt ha lehet így mondani szídták a köcsög baloldalt - a VÖRÖS kurva is utal rá! - vágod már?

a Káosz előtt meg '89-től szintén SZINTIVEL csináltalk több dEMO-t és erre mondják, hogy az ÚJ SPORTOK a 9.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"És végül: Az együtes azért Bomlott fel, mert" Dr. Mamut" elment a műegyetemre!"

EZT is kurvára tudhatod, mert kurva okos vagy...D
EZ EGYÜTTES NEM BOMLOTT FEL, mai napig zenélnek, és csináltak '94 után is demókat, pl: Blood Brothers (Ricky-D, Gang Master, Dope-T stb....)

MMS király volt és marad is, most már nem kell ezt boncolgatni, hogy mi volt stb... JÓ volt és azt vkinek nehéz lenyelni, mert bassza a szemét, hogy nem Ő csinálta meg ezeket. ÉN is ismertem az Orfű-i tagot belőle!

Remélem kielégítő volt a válasz!

--------Info by BASTARD----------------


Előzmény: punkcsiga (488.)
punkcsiga e-mail | 2007-03-21 11:10:05 | 489.
"sok fasz menozik hogy felhuz egy sapkat vagy lancot,
nezz a szived melyere es mondd el mit latsz ott:
ha egy geszti plakatot latsz ott szar se ersz
kurvara kar, hogy elsz"

punkcsiga e-mail | 2007-03-21 11:05:14 | 488.
"Mega Sound System sokaknak isten..."

És ezt a bandából komolyan így gondoljuk! A többbeiknek: a MSS magyarország ELSŐ GENGSZTERRAP formációja 1993ból!!!! Beszarás ahogy ezek a 16 éves gimis srácok a fekákat mimelték, albumaikon Pécset egy hatalmas erőszakos gettónak beállítva

Nos volt szerencsém múlt hétvégén együtt inni az együtes Producerével, aki igazolt néhány legendát, és új infokhoz is jutottam:

- A tagok a Nagy Lajosba jártak, nem a Széchényibe..
- Igaz a zipzárral skarchelés ténye!! Ezenkívül csak egy "lagzis" szintijük volt csak a zenekészítéshez!
- Létezett Műsoros kazi!! Kb 20 darab, amikről Peti barátom név szerint tudja kiknél lelhetőek fel!
- A srácoknak fogalma sem volt a hírnevükről! SOHA nem koncerteztek (lehet nem engedték el őket olyan sokáig), és fogalmuk sincs, hogy Mosonmagyarovártól Nyíregyházáig mindenhol az Új sportokat hallgatták rongyosra
- Igen a az új sportok a nagysikerü "9. album" igazából a második volt, egyben az utolsó
- És végül: Az együtes azért Bomlott fel, mert" Dr. Mamut" elment a műegyetemre!

==- Info by Akos Szilagyi San -==

barbarat e-mail | 2007-03-21 07:26:52 | 487.
Hy

Kéne nekem a Megasound System-Uj sportok
cimü albuma.
e-mail. satan666@freemai.hu
Ha megvan IRJJJJ...


Előzmény: Z.A.Z. (486.)
Z.A.Z. e-mail | 2007-03-20 12:45:37 | 486.
északa az uccán kezembe a gumibot,
haveromnál stukker de rászólok, dugd el:D
ez a legjobb!
már a káoszon is ilyen szövegek voltak..az előtt hol volt ilyen!
mondjuk az első 2 album szövegeit sztem mindenki érti hogy miről szól (általában: kurvák, AK-k, erőszak, gyilkoslás, csajozás, élet az uccán, gettó, deszkázás, geszti köcsög alázása:D)

a 3. "Ronda vörös kurva" c. kiadatlan albumukon viszont már jobban oda kell figyelni a szövegre, mert a RVQ (ronda vörös kurva) c. számuk se a kurvákról szól...

Barnus e-mail | 2007-03-20 12:21:53 | 485.
Hát miről szólnak a számok?
Nehéz kérdés:)
Miről szól a Pécsi éjszaka c. szám?
Miről szól a kanos vagyok szám?
Miről szól a Kurva két dologra jó szám?
Miről szól az Üssük le a Dj-t szám?:)
Nem tudom. Szerintem a kérdések önmagukat válaszolják meg:)

De ha van nem egyértelmü szám számodra, ird be a szöveget és boncolgathatjuk.

Vagy akár elemezhetjük alany-állitmány-tárgy határozók szerint, esetleg szótagszámok alapján is:)

Moby Jons e-mail | 2007-03-20 09:28:01 | 484.
ja és IME EGY TÉMA BONCOLGASUK A SZÁMOKAT A MSS-TÖL
PL: MIRÖL SZOL MEG IJESMI SZERINTEM IGY KING LENNE NEM


Előzmény: Moby Jons (483.)
Moby Jons e-mail | 2007-03-20 09:27:16 | 483.
na mivel szar a kedvem elnézés a hülye fogalmazásért de ha eszt a topicot meg látogatom
akkor mindig fell vidulok és ez van megint
a MSS-t fájo tény de igaz nem várhatunk több albumot
de akkor mért ne lehetne egy oylan alter mss
mármint mi vagyis ti mért nem csinálunk csináltok egy szoba demot sé igy tovább és a topic nem hall ki eszt én garatálom mert ezen kivül nincsen
mss forum vagyis van mert látam 2db de aba nem irtak 2003ota és na mindegy de ilyen tehetcséges
harcor rep banda nem futámbe De ijen buzi popos szar mind tokio hotel bezeg be futt na szoval kikerülök inene a buzi sittröl azaz a nevkorol oda pörkölök mind az mss 2008-2010 modra na szoval end


Előzmény: Z.A.Z. (482.)
Z.A.Z. e-mail | 2007-03-19 13:43:41 | 482.
hát én is látogatom még néha a topicot, de nem sok változás van, nem nem történik semmi.
tényleg beírhatna már az egyik tag, ha olvassa!
hát az új albumból szerintem sem lesz semmi, de reménykedjünk.
csak azt nem értem, miért nem oldják meg a terjesztést, úgy mint régen?

Fedor e-mail | 2007-03-19 13:27:56 | 481.
Hehhh de moderálás már 2000 óta sincs:D

Előzmény: Barnus (480.)
Barnus e-mail | 2007-03-19 12:23:11 | 480.
Én itt vagyok, csak nem nagyon van mit irnom:)
Nem hiszem hogy valaha idelátogatnának, kurva régen még anno a topic kezdetekor irt Grim Ace 1-2-szer, de ennyi. Igazából én új lemezben sem annyira hiszek, dehát ne legyen igazam:D

Amugy az egész zene.net haldoklik már egy ideje. főoldal már nincs, moderáció nincs, pár megmaradt ember elforumozgat itt, de értelme nem sok van:)

FREDDEF e-mail | 2007-03-18 14:21:29 | 479.
Hol van ZazAAA, bAKELIT és Barnus? Ők elég sokat írtak erre a topicra, de most hirtelen eltűntek. Az tényleg fasza volna, ha valamelyik tag még jó párszor idelátogatna és leírna még egy-két dolgot amiről csak kevesen tudnak.
BasTard e-mail | 2007-03-16 16:01:23 | 478.
Rajtam, Moby Jons-on és Anubis-on kívül ezt a topicot már senki se látogatja?!
Így kurva unalmas az egész!
Tényleg kurvajó lenne és kibaszottul örülnénk neki, ha esetleg valamelyik tag ha nézi (mert szerintem biztos szokták 1 évben legalább 3X látogatni ezt a topicot, kíváncsiságból, hogy mennyien bírják a zenéiket/szövegeiket...)
Beírna Dope T, Grim Ace (mégegyszer) vagy Dr.Mammut - mert gondolom, hogy rákerestek már a neten a nevükre és kidobta ezt a fórumot, úgyhogy írjanak már be, ha erre járnak!!!!!!!!!!!!
MEGASOUND kibaszott SYSTEM, sokaknak ISTEN!!!!!

anubis e-mail | 2007-03-14 16:45:10 | 477.
szerintem teljesen igazad van BasTard

Előzmény: BasTard (476.)
BasTard e-mail | 2007-03-14 00:23:38 | 476.
Szerintem nem elbújtak, csak már nem foglalkoznak annyira a zenéléssel.
Behozták a hardcore rapet Magyarországra (evvel megteremtve a magyar hip-hop-ot) kihoztak 3 kibaszott úttörő ucca zenei albumot, és nem akarták elbaszni 15 szar albummal, mint ahogy azt mások teszik!
Szóval meg maradt bennünk az, hogy Megasound System = 3 kibaszott hardcore album, amire 20 év múlva is emlékezni fogunk/fognak.....

Moby Jons e-mail | 2007-03-13 09:44:02 | 475.
ja és aszt azért nem nagyon értem a mss tagjai miért bujtak el vagy legaláb tartanának egy koncertet nem hagynám ki semmi pénzért se ha nem lenne lém menék tásgázni "pécsi északa"

Előzmény: BasTard (463.)
Moby Jons e-mail | 2007-03-13 09:39:04 | 474.
teso látom unazkoztál de ne feeled a mega sound systemet én találtam abba hogy egy fehér cd pírosan rá írva magyar tiltot rep hahahaha nevetek ha belegondolok mi 2en miket müveltünk azért hogy vissza szerezük a cd emlékszel teso
ez nem is kérdés de jöt ZazAAA az isten és oda adta nekünk a neten a Mss ojan albumait amiröl nem is álmodtunk ilyeneket halgatunk mertválogatás volt ugye anubis ronda vörös kurva
igazi magyarok troger vagyok pécsi északa otthon ültem.. akkor még az ujsportok meg még 4szám és ugye rajta voltak a SIRÁSOK is nagyokat röhögtünk mikor mega sound system cd de egybe SIRÁSOK is firkáta a sirások mss-t de messze nem voltak ojan jokk és uto szo mi is akkarunk ugye egy cd vagy albumot de félek messze nem leszünk olyan jokk mi
a mega sound system


Előzmény: anubis (473.)
anubis e-mail | 2007-03-12 15:54:31 | 473.
II.fejezet
Akkor erre én válaszolok kedves szakértő Úr. Ez úgy működött, hogy 1992-ben eldöntöttük, hogy a szobademo helyett elmegyünk egy studióba és felvesszük a cuccot. Zenei előképzettség nulla volt. Nem értettünk a keverőhöz és a zenecsináláshoz sem. Ha mai szemmel nézem a dolgokat tényleg nem egy műremek. A zene nem szól sehogy (de hallottál már pl. X Clan-t?)és a reppeket sem lehet tökéletesnek mondani. Igazából nem számítottunk arra, hogy elterjed az anyag, és nem fektettünk sokat a próbákba. Csak odaálltunk, és felnyomtuk. Ahhoz képest, hogy 100 db eredeti példány készült a Káoszból, és 200 db az Új Sportokból egész jól elterjedt kis hazánkban. Miért csináltuk? Elsősorban magunknak. Miért készültek a kazetták? Azért, mert ebből visszajött a studióköltség. Szakikám! 1992-ben hogy szólt a többiek zenéje? Voltak többiek? Kevesen. Neked kellene a legjobban tudnod, hogy a Megasound System-et nem a zenéje, hanem a szövege miatt szeretik a mai napig. Olyan kivételes csapat, akinek mondanivalója. Összefoglalva: a szívből készült 300 példánnyal, kultikussá vált. Így 13 év után is még keresik, és a környező országokban is ismerik. Mi kell még?
ÚGY DÖNTÖTTEM BEVÁLLALOM A CSUPA NAGYBETŰVEL ÍRT FIGYELMEZTETÉSEDET, ÉS FELVÁLALOM AZT A VESZÉLYT, HOGY ELÁSOM MAGAMAT. Ja, honnan ismered ennyire? Csak nem hallgattad te is? ;-)))



ja és az én véleményem hogy királyak voltak és remélem hogy lesznek


Előzmény: anubis (472.)
anubis e-mail | 2007-03-12 15:53:01 | 472.
szorol szora ezt monta I.fejezet
Folytatva az előző hozzászólásomat:
Miért vált autentikussá, és kultikussá?
1989-ben kezdtük el művelni a dolgot. Akkoriban az volt a legtöbbek álláspontja, hogy rappelni angolul kell, és lehet. Így tettünk mi is. Aki foglalkozott ezzel a műfajjal, szinte kivétel nélkül más előadók instrumenáljaira nyomta. Így tettünk mi is.
Úgy '91 környékén próbálkoztunk meg a magyar nyelvű előadással, és amikor meghallgatták kívülállók, kiderült, hogy tetszett nekik. Innen kezdeve magyarul nyomtuk. Uyganekkor vettünk egy nem túl komoly szintetizátort, mert saját zenét akartunk, és nem másokét lenyúlni. Innen kezdve már magunkénak mondhattunk mindent amit csináltunk.
Mivel ezeket a lakásban egy kazettás magnóval vettük fel, nem volt igazán élvezhető, ezért '92 körül eldöntöttük, hogy befizetjük magunkat egy studioba. A terv az volt, hogy a haveroknak majd eladunk pár kazettát, és ebből megtérülnek a költségeink.
A legtöbb fikázós a minőségbe próbál belekötni. Bele is lehet, de akkor most elamgyarázom a miérteket. Pénz. Ez egy underground cucc!! Nem támogatott se apuci, se anyuci, se szponzor. Minimális pénz állt rendelkezésünkre, és ebből adódóan nem sok időnk volt szarakodni a studióban. A legtöbb rap másodikra fel lett véve véglegesen, és nem tudtunk több időt szánni arra, hogy javítgassunk. Elcsodálkoztok azon, hogy az Új Sportok és a Káosz kb. 40.000 Ft studióköltséggel készült el?
Amúgy nem sokan hallották CD-n ezeket az albumokat. Én is meglepődtem, amikor először meghallgattam. Kiderült, hogy mégsem szól olyan egetverően szarul, mint ami a kazettamásolós időkből belénk rögzült. A hangtechnika azóta hatalmasat fejlődött. A mai zenékhez szokott fülünknek, még az akkori nagyok zenéi sem szólnak úgy, mint amit manapság megszoktunk. Ha berakok egy '90 körüli zenét, mint amiken felnőttünk, bizony rá kell csavarnom a mélyeket, pedig a kocsimban egy dupla 30-as mályláda tolja a basszust.
Volt mondanivalónk, olyat mondtunk, amit még azelőtt senki, és ezt sokan megértették. Elmondtuk milyen az élet sötétebbik oldala. Sok igaz történet volt a szövegekben, és természetesen fikciók is. A gagster rappen nőttünk fel, meg a kurvázós Miami rap zenéken (pl. NWA, Ice Cube, Ice-T, 2 Live Crew, EPMD).
Azokban az időkben erős rock uralom volt a magyar zenei életben. Jó volt látni, hogy a srácok rájöttek arra, hogy a rap jó zene, csak eddig azért nem tudtak azonosulni vele, mert nem értették. Egyre több ilyen srác kezdett el baseball sapkát hordani, és más rap zenét hallgatni. Olyankkal szertettettük meg a rappet, akik azelőtt ellene voltak. Rapper arcok jöttek Pécsre tízes csoportokban, vagy hívtak meg városukba, mert találkozni szerettek volna velünk. Iskolákban tiltották be a zenénket, és szülői értekezletek témái voltunk. A mai napig találkozok 30 év körül emberekkel, akik közlik velem, hogy a kocsiban most is ezt hallgatják. A múlt héten egy 22 éves fiú azt mondta, hogy élete vágya volt, hogy egyikünket megismerje. A környező országokban is sokan ismerik. Az interneten mindenfelé foglalkozna a Megasound System-el, úgy mint azok, akik ebbe a topicba is beleírogatnak. Ezért megérte megcsinálni! Aki szarozza a cuccot, az ezeket az embereket is szarozza!
Nem most kell kritizálni! 12-13 éve kellett volna, és odatenni mellé azt, amiről még mindig beszélnek. Hol van ilyen?
Aki neikáll önteltséggel fikázni olyan dolgot, amit saját korlátai miatt nem képes átérezni, annak némi önértékelésre lenne szüksége.
Teljesen véletlenül keveredtem erre az oldalra, és megtisztelőnek tartom, hogy nyitottatok egy Megasound System topicot. Azért írtam ezeket a sorokat, hogy akiket még érdekel ez a téma, azok tisztábban lássák a töténetünket.
Többet nem kívánok hozzászólni a témához!

Peace


Előzmény: anubis (471.)
anubis e-mail | 2007-03-12 15:51:21 | 471.
én töled szeresztem meg moby emlékszel????

Előzmény: Moby Jons (468.)
DefJam e-mail | 2007-03-10 22:39:26 | 470.
Látogassátok a Site-ot!

www.hiphopkingz.atw.hu

FREDDEF e-mail | 2007-03-10 22:09:49 | 469.
Nem mondanám, hogy kihalt a topic, csak annyi ember volt már rajta (köztük Grim Ace) és annyi mindent leírtak már az MSS-ről, hogy nemigen van mit újat írni. Látom sok pécsi van köztetek. Összehozhatnátok egy Mega Sound System koncertet, biztos kurva sokan lennének, de Én biztos ott lennék!
Már biztos kurva sokan írták ezt a koncertes dolgot ide.
De az biztos, hogy nagyon nagy lenne!!!


Előzmény: BasTard (465.)
Moby Jons e-mail | 2007-03-09 08:12:25 | 468.
hátja ezek istenek meg MSS ja amugy te hogy jutotál a mega sound systemhez? ha válaszol meg irom én hogy okxi

Előzmény: BasTard (467.)
BasTard e-mail | 2007-03-08 17:02:26 | 467.
Üdvözlünk mindenki, aki hardcore rap-et csinál! -igazi zenét! Ice Cube és a Da Lench Mob, Ice-T és a Rhyme Syndicate és a Body Count, a régi Hit Squad, EPMD, Redman, K-Solo és a Das Efx higirimigiricigiribigiri.....
2Pac -állat
Public Enemy, Run-D.M.C.
X-Clan, N.W.A.
és még sokan mások.....
Megasound System mindörökké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moby Jons e-mail | 2007-03-08 10:19:40 | 466.
hátja ez igaz de reménykedtem
és kivagyok senki egy pécsi troger
akki csk van és hát igen kellene egy ujalbum de nagyonszeretem
az Mss miért pl:bum bum bum bum üsdagyon üsdagyon
kapja be abarom a faszom... köcsögök nagyon király nameg a pécsi északa egyszerüen hogypatantki belölük enyi sok jo szöveg nameg hozá az ütem bámulatos nem
na adig is mega sound system forever


Előzmény: BasTard (465.)
BasTard e-mail | 2007-03-07 17:56:23 | 465.
Boby Dzsónsz?
nem vágom ki vagy....
amúgy Grim Ace nem hinném hogy feljönne ide, mert leírta amit tudni kell az egész történetről, és kész.
Amúgy elég kihalt ez a topic, jó lenne összehozniuk vmi új albumot a MSS-nek!!!!!

Moby Jons e-mail | 2007-03-06 09:27:54 | 464.
A francba elrontotad a tervem én mindezel tisztába vagyok sött anyira szeretem a mege sound sytsemet hogy Grim-ace szövegét ki nyomtatam és kiraktam a szobám falára otthon de az volt
a tervem hogy fel bukan ismét Grim-ace és beszol hogy hogy is van ez de nem na mindegy mssforever amugy én pécsi vagyok és you?


Előzmény: BasTard (463.)
BasTard e-mail | 2007-03-03 14:05:45 | 463.
Mocskos rendszerváltás!!!!!

Amúgy ez amit írsz hülyeség, mert nem azt mondták, hogy 89-ben már adtak ki studió-albumot, hanem, hogy '89-ben kezdtek el rappelni (eleinte angolul/külföldi előadók alapjaira nyomták, később saját alapra/magyarul - amit szintivel csinálták a zenét)

'91-92'-ben készült el a "Káosz" ami az első 5 számos "szobademójuk" volt (asszem garázsban vették fel).
Majd jött 92-93-ban az "Új Sportok" amit már a "Teve Sound"-ban vettek fel.

-----de ha elolvasod a topic elejét, akkor ezt Grim Ace is leírta!

de attól még 1989-től van Megasound!


Előzmény: Moby Jons (462.)
Moby Jons e-mail | 2007-03-02 08:21:48 | 462.
látom eszt a topickotnem igen látogatjátok
na de sebbaj a lényeg hogy a mega sound system egy picit kamuzot nem 89-ben nyomták hanem kb 1995 vagy 93 ban de egyre megy ezt csak azért mert logikus hogy nem egyböl a rendszer váltáskor csináltak a tevesound vagy mijen studioban számokat a szoba demo oké de a többi szerintem odébb volt na mindegy eace és MSSforever


Előzmény: Tette.T (461.)
Tette.T e-mail | 2007-02-22 13:48:20 | 461.
Kedves 888888!
Látom hogy egy nagyon értelmes fiatal ember vagy,semmi baj!
Biztos nagyon fájhat a fejed mert ilyen okos értelmes dolgokat alkotsz nap mint nap!
Gratulálok az IQ biztos 130 felett van, ugyhogy én földi halando biztos csak egy hülye picsa vagyok melletted!
Semmi baj!
Tiszta szivből kívánom neked hogy életedben minden nagyörömöd az legyen csupán amit te itt csinálsz ebben találd meg az örömedet egész életedben!
Komolyan nem akarlak bántani mert nem vagyok olyan de nem gondolkoztál még azon hogy neked ebben mi a jó??
Mert soha nem oltottalak eddig mégcsak nem is neked irtam és ilyen módon alkotsz rólam véleményt anélkül hogy bármit is tudnál rólam, ez nem éppen normális és abszolút nem kúlturált magatartás forma:
Sajnálom, de szerintem neked vagy orvoshoz kénne menni vagy legalább máshol levezetni a feszültségedet mert ezt a fajta viselkedést amit te képviselsz itt nem mindenki kultíválja, én magam sem !
Ezért probáltam meg elmagyarázni neked szépen anyázás nélkül, ugy hogy fel is fogd, de már látom mi lesz az eredmény!


Előzmény: 888888 (453.)
888888 e-mail | 2007-02-21 13:10:12 | 460.
MEGASOUND az ISTEN NA!!
Igaz, nekem nem tetszik, mert technós köcsög vagyok, de hallottam, hogy milyenek, és nem szívesen futnék velük össze, mert a buzi technós képem icsit szarrá lenne törve, szóval nem veszem többet a nevüket az ótvaros gombás büdös pofámra!!!!

888888 e-mail | 2007-02-21 12:57:41 | 459.
dögölj meg te faszkiráj!!!!!!!!!!!!!!tecno4ever
dögöljetek buzi faszopo reper gecik!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: BasTard (458.)
BasTard e-mail | 2007-02-21 12:55:16 | 458.
ajánlom is te kis geci, mert levágom a fejedet és széttöröm a gerincedet te buzikurva!

Előzmény: 888888 (457.)
888888 e-mail | 2007-02-21 12:54:14 | 457.
de most lekoptam, mert félek!
kis szarházi köcsög fasz vagyok kis gecisszájú buzi kurva


Előzmény: 888888 (456.)
888888 e-mail | 2007-02-21 12:52:44 | 456.
ja meg a kurva anyád is nagyon kiráj. legalábbis a szopásban. LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Előzmény: BasTard (454.)
BasTard e-mail | 2007-02-21 12:52:31 | 455.
ha mégegyszet ideírsz baszd meg, nagyon rábaszol!
kitépem a rühes pofádat és szétrúgom a vesédet te szétkúrt seggű anyabaszó seggfej!


Előzmény: 888888 (453.)
BasTard e-mail | 2007-02-21 12:51:27 | 454.
Megasound nagyon király!!!!
888888 e-mail | 2007-02-21 12:49:40 | 453.
hülye köcsög balfing!!!! LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Előzmény: Tette.T (452.)
Tette.T e-mail | 2007-02-21 12:48:00 | 452.
Szasz!
Valaki tudna nekem segiteni?
Tudom nagy szégyen röstellem is de eddig sehogy sem sikerült hozájutnom egyetlen megasound számhoz sem, pedig rohadtul kiváncsi vagyok rá mert már sokszor agyondicsérték nekem nagyon tudnám értékelni ha valaki tudna nekem valamilyen formában segiteni!!
Elöre is köszi!
Tette.T
Respect

ZazAAA e-mail | 2007-02-19 16:17:15 | 451.
VIPmail tárhelyére tettem,mert az gyorsabb.
a linket elküldtem email-ben!


Előzmény: toto3 (450.)
toto3 e-mail | 2007-02-19 08:47:11 | 450.
Koszi, rendes vagy!
Majd nezem a forumot, hogy sikerult-e feltoltened valahova!
Emailem: chilitoto@freemail.hu, ide is jo ha megirod az elerhetoseget, ha nem akarod kiirni nyilvanosan! MSN-en nem vagyok!

ZazAAA e-mail | 2007-02-17 00:29:37 | 449.
Majd velteszem az albumokat valami tárhelyre,ha lesz rá időm,de ha adsz 1 msn címet,akkor átküldöm.

toto2 e-mail | 2007-02-16 14:47:27 | 448.
ZazAAA!
Probaltam mailt irni neked, de visszajott, hogy nincs ilyen cim...
A lenyeg, hogy mar jo ideje keresgelem, honnan lehetne letolteni a MSS szamokat,
igy ha tudsz segiteni irj legyszives!
Koszi!

FREDDEF e-mail | 2007-02-12 00:34:14 | 447.
Pécsen a Király utcában nemigen van 60 MPH shop.
Jegyeket a Method-Man, Redman koncertre csak a Bp. Teréz krt. 25 alatt és a Petőfi Csarnokban lehet kapni elővételben.


Előzmény: sysmann (437.)
ZazAAA e-mail | 2007-02-06 16:46:18 | 446.
A faszt, az utcán!
Bemész a Juventus Rádióba, leütöd a műsorvezetőt, elfoglaljátok a rádiót és lejátszod a Megasound számokat!:D - és így többen hallják majd.....
peace


Előzmény: Moby Jons (443.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-06 15:51:43 | 445.
Mi tart vissza? Ha meg tudod csinálni, csináld. Bár nehéz lesz, mert olvastam, hogy sitten vagy. Szar hely a csurma. Meg a sok köcsög egyhelyen.
De az utolsó hét hamar eljön, de az a hét kurva hosszú lesz. Peace.


Előzmény: Moby Jons (443.)
King Of Tha Hood e-mail | 2007-02-06 09:29:40 | 444.
hajrá :D

Előzmény: Moby Jons (443.)
Moby Jons e-mail | 2007-02-06 09:26:55 | 443.
millene szerintetek ha kiviném a cd magnomat pl a koshut tére és full kakaon üvöltetném a mega sound kibaszot systemet vagy a hösöket?

Előzmény: FREDDEF (442.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-05 23:38:43 | 442.
Kösz. De szerintem az lehet, hogy kurva balfasz vagyok, mert valahogy így se megy.
Mindegy, azért kösz.


Előzmény: ZazAAA (438.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-05 23:35:33 | 441.
Csö sysman! Tényleg lehet kapni elővételben jegyeket Pécsen a Method-Man koncertre? Szerdán ugyis megyek Pécsre, mert van egy kis dolgom, de nem éppen a Király utca fele.
Nemigen szeretnék habokra, nem pici kitérőt téve kódorogni a városban.
Ha válaszolnál, megköszönném.


Előzmény: sysmann (437.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.