Click to Visit
Hip-Hop - ---Megasound System---
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

Playaz gangsta' e-mail | 2006-11-23 21:24:41 | 90.
ZazAAA!
Azt a megasound albumot nemtudod megszerezni amiről a rádióban beszélnek? Meg be is játszottak róla 2 tracket! Egész jónak tünt, kéne nagyon!


Előzmény: ZazAAA (89.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-23 15:33:54 | 89.
Levélírás, címzett: http://upload.vipmail.hu
Csatol: és oda Browse-al betallózod a csomagolt file-t, majd feltöltés gombra kattintva kijön 1 ablak, ami méri a %-ot és mikor 100% akkor alul küldés.
Akkor kijön egy ablak, amire oda van írva link ahová feltöltötte...


Előzmény: Barnus (80.)
Playaz gangsta' e-mail | 2006-11-23 15:14:37 | 88.
subzeroteso!
Te nem látod a billentyűzeten a betűket vagy csak ennyire nemtudsz billentyűzeten írni? Egyszerűen lehetetlen elolvasni a hozzászólásaidat mert akkora baromságok hogy az hihetetlen! De ha valami egyéb más oka van akkor ÉN kérek elnézést!


Előzmény: subzeroteso (73.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-23 14:50:29 | 87.
zaaza ngyon köszi ez kibaszot yo most

Előzmény: Barnus (86.)
Barnus e-mail | 2006-11-23 12:24:41 | 86.
Hát nem sok. Én nem örülnék 1 évnek, és nem szeretném életem akár egy hónapját is ilyen helyen tölteni. Ezérthát én alapvetően nem rosszalkodom, senki nem fog emiatt keményebbnek tartani, csak magadat szivattad meg:( De mostmár hogy igy alakult, mindegy ez van, tenni sokat nem tudsz vele:)

Előzmény: Moby Jons (85.)
Moby Jons e-mail | 2006-11-23 11:32:33 | 85.
d3e nem tudom hogy amugy mi a véleményed ere a sites cuc baszki buzi graffiti ezért egy év sitt

Előzmény: Barnus (84.)
Barnus e-mail | 2006-11-23 11:12:32 | 84.
hogyhogy semmi nem volt? zip file. ki kell tömöriteni tömöritő programmal.

Előzmény: Moby Jons (83.)
Moby Jons e-mail | 2006-11-23 11:05:31 | 83.
de én nem tutam letölteni letöltte 30perci volt és semi nem volt

Előzmény: Moby Jons (82.)
Moby Jons e-mail | 2006-11-23 10:01:46 | 82.
NA MINDEGY LE HUZOM ASZT AZ EGY ÉVET NA DE MINDEGY HA VALKI BE AKKAR SZARNI A RÖHÖGÉSTÖL ÉS A CIGÁNYSÁGOT EL AKKRJA ITÉLNIAKKOR IME
ESZT AZ OLDALT SKACOK NÉZÉTEK MEG

http://www.youtube.com/watch?v=9Yz3ffxRZJ8&mode=related&search=


Előzmény: Moby Jons (81.)
Moby Jons e-mail | 2006-11-23 09:08:26 | 81.
barnus igazad van le teszem a kannát és helyete csinálunk a haveromal egy albumot meg akkrom tákolni ez olyan dolog hogy mega sound system
mi is hozá kezdünk nem hagyom hogy a magyar rep el haljon pécsi reperek 2008ban is lesznek ja ez a név jobb mint a subzeroteso


Előzmény: Barnus (80.)
Barnus e-mail | 2006-11-23 07:23:28 | 80.
ZazAAA hogy lehet erre a vipmailre fileokat feltölteni?
Láttam, hogy te mindig odatöltesz, regeltem a www.vipmail.hu-n cimet, de én sehol nem láttam semmi feltöltésre utaló dolgot:/


Előzmény: ZazAAA (76.)
Barnus e-mail | 2006-11-23 07:15:17 | 79.
Frankón tényleg?
Hát akkor marhára megérhette. Mennyire jódolog is emiatt egy évet elbaszni:)


Előzmény: subzeroteso (77.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 17:38:05 | 78.
gy

Előzmény: subzeroteso (77.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 17:36:43 | 77.
király vagy de megyek sajnos nevelöbe mert ma volt a tárnyalás és elitéltek 1év börtön graffiti miat

Előzmény: ZazAAA (76.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-22 17:25:11 | 76.
na itt van a 3 MEGA album, egyben zip-be tömörítve:
http://upload.vipmail.hu/dl/?tid=5c529b65d8a4c8b3078d336e63c2b206c

1 hétig letölthető a linkről!!!!!!!

PEACE.


Előzmény: ZazAAA (75.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-22 15:02:45 | 75.
Na, ha kellenek az albumok, akkor estére felnyomom őket a vipmail tárhelyre és majd adom a linket...


Előzmény: subzeroteso (73.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 15:02:43 | 74.
BASZKI BOCS A HELYES IRÁSÍ HIBÁKÉRT CSAK BA
SZASZOGATOT A CSAJOM ÉS NEM TUDTAM IRNI
CSA


Előzmény: subzeroteso (73.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 14:57:41 | 73.
JA DE AZ UJSPORTOKNAK EGY SZÁMUK VOLT EMG AZ MIKOR GRIM ACE NYOMTA HOGY :IDÉZEM:ERÖSZEK RABLÁS TERORIIZMUS EZEK AZ UJ SPORTOK MEJBÖL KINEM MARATHATOK....TUDJÁTOK...HA NINCSEN ÉPEN JOBB DIOLGO NEM VAGY SZOMORU SEM BOLDOG...
VAN MSN-ED BARNUS...HM MERT JO LENE HOLL LASKZ


Előzmény: Barnus (68.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 14:55:24 | 72.
BASZKI HÁT AZ ALBUMOK KENÉNEK KÉPEK NÉLKÜL DE NEKEM NYYOC CSAK MEGINT HALJAM ESZT HOGY 199KIBASZOT3 MEGA SOUND KIBASZOT SYSTEM VISZA JÖTT VÁGÁTOK NA DE MILYEN VOLT AZ A SZOROLAPOS CUC HM ZazAAA HOLL LASKZ MOND HOGY PÉCSEN BARNUS REMÉLEM TE IS EZ KIRRR JA SZERINTEM A 50CENT FOUM UTÁL ENGEM DE KAPJÁKBE NA MINDEGY

Előzmény: ZazAAA (71.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-22 13:46:15 | 71.
Áááá!
Kérdeztem, de azt mondta, már elvesztek a borítók sajnos, de szerintem Dope-T -nek biztos megvannak, csak az Ő címét nemtom...


Előzmény: Barnus (70.)
Barnus e-mail | 2006-11-22 13:39:38 | 70.
Nincsen sajnos, csak a zene:/ Grim-nek nincs meg esetleg?:)

Előzmény: ZazAAA (69.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-22 13:02:07 | 69.
Ez így van!
A mai kis szarok 95%-nak se mondanivalója, semmi új nincs bennük próbálják koppintani az előadókat zeneileg is nagy szar lopkodják a külföldi alapokat stb.. - én ezért nem hallgatok magyarokat, csak pár előadót, együttest (Kamikaze, InterFunk (Funk N. Stein, FankaDeli, Aza...)
Azon kéne elgondolkodniuk, akik kritizálják (szerencsére kevés ilyen kis fasszopó köcsög van...) hogy akkor hány rapegyüttes volt akkoriban, vagy violtak-e (nem!) - az se semmi, hogy akkoriban -(1991-92)- külföldön is kb csak 5 éve volt (1987 - Ice-T: Rhyme Pays, 1988 - NWA, 1990 - Ice Cube: AmeriKKK's Most Wanted stb...) - igazi GANGSTA rap és Ők már '89-ben rapeltek, de elmondásuk szerint a '92-es Káosz-on már a saját alapjaikra nyomatták a rap-et, ami valjuk be, nem kis dolog. - Akkoriban nem volt kitől lopkodi zenéket/szövegeket, mert Magyarországon semmi nemvolt (külföldi zenéket meg nem loptak, mivel én még egy külföldi előadó számát sem hallottam , amiben egy MSS alap köszönt volna vissza!) - EZ TÉNY!
És egy 16 (ennyi az a szám, amiben teljes zenei alp van) számos Új Sportok albumot, akkoriban 40 ezerből, csekély anyagi körülmények között, így összerakni, hogy még mai füllel ilyen baszottjól szóljon, azért nem semmi!! HATALMAS TISZTELETEL NEKIK!!!!!!!!!!
Én még mai napig szinte minden nap, mikor ráérek zenét hallgatni , hallgatok MSS-t is, mert nem lehet megunni a zenéiket!

Tisztelet minden MEGASOUND SYSTEM rajongónak!!!!

Barnus: Neked, régi Káosz vagy Új Sportok-ról borítód van esetleg? - vagy valakinek aki olvassa, mert eddig nem sikerült beszereznem...

Dúrva lenne egy Megasound koncertfelvétel még régről, ha van valakinek...
PEACE


Előzmény: Barnus (68.)
Barnus e-mail | 2006-11-22 11:50:02 | 68.
Jaja irhatnád, de minek. Szerintem akik páran ide irkálunk, mind mind rongyosra hallgattuk az albumot és fejből vágjuk a szövegeket:)
Subzero, ha kellenek az albumok jó minőségben(többieknek is), akkor szólj/szóljatok, feldobom valahova mindhármat.

Igazából az a durva, hogy az új sportok album még mai füllel is tökre megállja a helyét nálam. Lehet csak az emlékek miatt, igy nem objektiven hallgatom és ha valaki ismeretlenül(van olyan aki ne ismerné MSS-t???) meghallgatná, akkor más véleménnyel lenne róla, de az akkor technikai lehetőségek és felvételi körülmények ellenére, sok mai szarnál még mindig jobban szólnak. Havonta egyszer legalább bekerül a winampomba és végighallgatom még mind a mai napig:)


Előzmény: subzeroteso (66.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 11:38:08 | 67.
stílus

Előzmény: subzeroteso (66.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 11:37:42 | 66.
hogy röhögjetek ja de a cd amit kaptam szar minöségü vot ugyhogy a helytelen szövegért bocs ja és e sort ki hagytam
kemény a zene mert kemény a stílus
és mátol tudod hogy a stylus neve hatkor rap

199KIBASZOT3 MEGA SOUND KIBASZOT SYSTEM VISSZA JÖTT GRIM ACE DR.MAMUT ÉN DOPE-T
TÁN SOKAN KÉRDESZTÉTEK MI EZ A STÍLUS E STÍLUS ESZT NEM MI TALÁLTUK KI DE MIEZ KÖZELEBRÖL ERÖL SZOL EZ A SZÁM

HÁTKOR ERE NINCSEN SZEBB SZO HAZÁLYA AZ AMERIKAI GETO KI A SZABAD ORSZÁGBAN FEKETE KÉNYTELEN UGY ÉLNI MINT EGY REMETE MERT A FEHÉR EMBER MINDENKIT ELNYOM AKKI NEM AZ ÉS IGY NE MOND HOGY NEM FASZ FEKKETÉBEN MÉG MINDIG RABSZOLGÁT LÁTC BASZD MEG A KK KIBASZOT K MINDEN HIP-HOP ALBUM EGY IGAZ TÖRTÉNET AROL HOGY MIJEN AZ ÉLET OTT AHOIL A BÖRSZINE ELÉG AHOZ HOGY EMBEREK MILLIOJA ÁLJON A FALHOZ....FELEJTEM A SZÖVEGET

ITT VAN KÉT ÜZENET A FASZOKNAK KIK MÉG MINDIG OTT TARTANAK HOGY A RAP ZENÉNEK NINCSEN DALAMA ELSŐ KITÉRDEKEL A DALAM MIKOR A SZÖVEG A FONTOS MÁSODIK IDEJE VELL ÉBREDNI MERT EGY MAI REP ALBUMON SOKKAL TÖBB DALAM VAN MINT BÁRMELY MÁS SZARON
....IRHATNÁMDE KURVA HOSSZÚ


Előzmény: subzeroteso (65.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 10:56:42 | 65.
1993 vége új minőséget hozott a hazai rappertársadalom életébe. December ötödikén készült el a pécsi Mega Sound System (MSS) Új sportok című albuma, kétszáz példányban, negyvenezer forint stúdióköltséggel, a pécsi Teve Sound stúdióban. A három pécsi srác, Grim Ace, Dr. Mamut és Dope-T akkor már négy éve nyűtték a lemezjátszókat.
NA ESZT CSEKOLTAM MIJEN SZIR


Előzmény: subzeroteso (64.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 10:51:44 | 64.
JA PÉCSEN EL LOPTÁK A DICK MENEMET MANEM MINDEGY ÉS ABBA VOLT A MSS CD JA BARNUS BOCSEZ A FIRKÁLÁSÉRT DE ZazAAA király látom szivileg és lelkileg foglalkozik a mega sound siystemel ja nem tudjátok holl lakik Grim ACE vagy hogy irják auto gram kéne

Előzmény: subzeroteso (63.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-22 10:49:00 | 63.
ja de aszt is meg oldhatnán igy mega sound system rajongok hogy szorolapoznánk vagy plakátoznánk nem ez olyan aktivizmus lene de a leg jobb reklám pécsett kell én pécsi vagyok és
pécs és mega sound system forever amugy a cd ami meg volt nekem az volt rá irva PIROS FILCEL HOGY MAGYAR TILTOT REP ÉS BELE HALGATAM ÉS MEGA ÉS SIRÁSOK VÁLOGATÁS VOLT RAJTA VAGY UGY 24SZÁM ÉS SAJNA ELOPTÁK TÖLEM DE EGY BALATONI TÁBORBAN TALÁLTAM A CD-ÉT ÉS EGY ÉJELI SZEKRÉNYBEN GONDOLOM OTT HAGYTA VALAKI NEM TE VOLTÁN NIGGA HM LEHET ..........


Előzmény: ZazAAA (62.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-21 21:00:17 | 62.
Jah, a weboldal, az télleg nagyon fasza lenne, ha lenne, de kérdeztem erről is, és azt mondta, hogy egyenlőre nincs weboldaluk és nem lesz a közeljövőben. - kár!
Tök szar, hogy a sok buzi popegyüttesnek, akik mindennap a tv-ben vannak és a csapból is ők folynak, de a zenéjük 1 kalap szar, azoknak full weboldaluk van minden, de Megasound System-nek, akik kurva jók, róluk még hallani is alig lehet, nem ám weboldaluk.... - király lenne!


Előzmény: Barnus (61.)
Barnus e-mail | 2006-11-21 20:39:42 | 61.
Persze, azt vágom, hogy egyik se volt kiadva, csak máshogy nem nagyon tudom nevezni, hisz album cime nincs és DC-n mindenhol ezen a néven fut. Ha érdekel valakit feldobom szivesen.
Közben elértem a műsor végéig, hallottam a két számot, és épp akartam irni, hogy nem ezekről beszélek, úgyhogy kiváncsian várom, hogy mikor bukkan fel az új album és hol. A műsorban szó volt saját weboldalról, de nem nagyon lehet továbbra sem hallani felőlük. Időnként elnézek ide, ha bármi új infód van dobjál már meg minket vele, hogy merre lehet beszerezni a cuccot:)


Előzmény: ZazAAA (60.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-21 20:12:02 | 60.
Nem!
Amúgy ez így hülyeség, hogy "kiadatlan" mert egyik se volt kiadva, csak demo szinten...
Ez a nem terjesztett album 1994-es, de Ők 2001-ben készítettek egy 15 számos új CD-t, amit azóta 2005-ig párszor átdolgoztak stb... és most állítólag intézik a kaphatóságát, mert azóta nincs róla hír...
Nekem ezt Grim Ace mondta, mert írtam a címére...


Előzmény: Barnus (59.)
Barnus e-mail | 2006-11-21 19:40:09 | 59.
Most, hogy igy hallgatom ezt a riportot két albumról beszélnek. A Káoszról és az Új sportokról. Nekem ezek mellett van egy harmadik is, aminek Kiadatlan album a cime, nem lehet, hogy erről beszéltek ami hamarosan kiadásra kerül(5 évvel ezelött hamarosan)

Előzmény: ZazAAA (58.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-21 13:06:18 | 58.
Itt egy 2001-es rádiófelvétel róluk, ahol az új album is említésre kerül. Azóta párszor még átdolgozták, szóval azért nem lehetett róla sehol hallani, de állítólag most intézik, hogy "kapható" legyen...
http://upload.vipmail.hu/dl/?tid=6c529b65d8a4c8b3035f854a5df688
- NEM valami jó minőségű a felvétel, de a lényeg az hallható...
p.


Előzmény: Phőnök (54.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-21 11:13:57 | 57.
JA ELNYOMTAM KIRÁLY NEM KIRÁJ BASZKI NA MINDEGY SORY

Előzmény: subzeroteso (56.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-21 11:13:16 | 56.
KÉTT ELSZÁNT FIATAL SRÁC EGY BANKBA ..
KIRÁJ DR.MAMUT DE GRIM ACCE JOBB NA DE HOGY HIVJÁK A KÖZÉSÖ CSÁVESZ DOTI VAGY DOPTI NEM IS TUDOM ELÉGÉ SZAR VOLT A CD-ÉM UGYANI NEKEM CÉDÉN VOLT MEG A MEGA SOUND SYSTEM JA PÉCSIEK FIGYELEM MEG TUTDOM SZEREZNI A MEGA SOUND SYSTEMET EGY ALBUMJÁT VAGY FASZ TUDJA MITT DE MEGA NA MINDEGY A ROZSA DMBON EGY CSÁKO LENYULTA A DISCMENEM ÉS BENNE VOLT A MSS KÁR AKKI EL LOPTA BASZA MEG AZ ANYÁT FASZOPÓ


Előzmény: Phőnök (54.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-21 11:09:30 | 55.
KAMU JOVA AZAZ KAMU A JOVA AZ DZSOVA JELENT NA MINDEGY NEM LESZ MEGA SOUN SYSTEM UJ LEMEZ DE ÉN IS ÖRÜLNÉK NEKI HAHO NIGGA TE NEM IS PÉCSI VAGY AKKOR HONAN VAN MEGA SOUND CIUCOSOD?
ÉN KIBASZOTUL SZERETEM PÉCSET EGY FASZ HELY ÉS
BÜSZKE VAGYOK HOGY PÉCSI VAGYOK


Előzmény: Phőnök (54.)
Phőnök e-mail | 2006-11-21 01:04:27 | 54.
LESZ ÚJ MEGASOUND SYSTEM???? NA NE BASSZATOK !!!!! NAgyon király lenne, ha igaz lenne

Előzmény: ZazAAA (53.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-20 20:56:13 | 53.
hát, ja sajnos az már nincs, mert a régi '90-es évek elejei zenéket már nem lehet felülmúlni...
De kiváncsi vagyok az új Megasound System albumra, ami hamarosan "állítólag" hozzáférhető lesz!!!


Előzmény: Playaz gangsta' (52.)
Playaz gangsta' e-mail | 2006-11-20 20:47:38 | 52.
Köszi szépen ZazAAA!
Tényleg nemrossz ez az album de azért nincs meg az az igazi megasound system feelingje! De azért jó! Még1x köszi!


Előzmény: ZazAAA (48.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-20 12:22:08 | 51.
Nincs, mert magyarokat nagyon kevés számmal hallgatok csak pár előadót pl.: InterFunk, régi Kamikaze meg a Megasound System -et is csak azért, mert sztem Ők az egyetlen magyar rap banda, akik érnek valamit még mai napig is és Ő nekik télneg volt mondanivalójuk, meg faszán előadták...
Volt régen a pécsi Holt Pont, meg valami Fekete Koktél, de ezek sincenek meg sajnos, pedig ezekre én is kíváncsi kennék! - úgyhogy, ha valakinek ezek megvannak, az írjon!!!!!

PEACE.


Előzmény: Barnus (50.)
Barnus e-mail | 2006-11-20 12:00:18 | 50.
ZazAAA más hasonló ritkaságod, régiséged van esetleg? Nem a mostani underground cuccokra gondolok, mert azt mindenki meglelheti hiphophutol kezdve mindenhol, hanem más MSS-hez hasonló dolgokra. Volt régen egy nyiregyházi G.O.D. pl kazin, de az nagyon élvezhetetlen minőségben volt már meg nekem és már magnóm sincs azóta:(

Előzmény: ZazAAA (48.)
Barnus e-mail | 2006-11-20 11:43:31 | 49.
Köszi ZazAAA már szedem is :)) Nagyon kiváncsi vagyok rá.

Sub kiskoru barátom, frankón kiosztottál, gratulálok, csak egy értelmes mondatot írtál volna:) Örülök, hogy nagybetükkel összevissza hülyeségeket orditani már megtanultál, ha életed többi dolgaiban is, pl graffitiben is ilyen nagy ász vagy, mint ahogy itt nyomod, akkor az elég gáz:) Ahogy magad beégetted a primitivségeddel, azután nem gondoltam, hogy vagy annyira sötét, értelmetlen proli barom, hogy visszajössz és még te kezded verni a melled, de tedd csak:) Mutass többet magadból nyugodtan. Amiket irsz abban az a csodálatosan nagyszerü, hogy nincs szükség hozzászólni, fikázni, mert aki elolvassa, azonnal hasát fogva fetreng a röhögéstől, vagy épp szánakozik azon, hogy ilyen szerencsétlen idióta félresikerült kölkök is élnek hazánkban.

akkor folytasd szerintem, ha a graffitigyakorló jegyzettömbödet teleirtad, és sikerült egy mondatot értelmesen megfogalmazni, hogy annak eleje is, és vége is van, és még valami értemet is sugároz:) Az egészben csak az a kár, hogy amiket az elöttem szólók is leirtak, abból szerintem a felét, vagy negyedét se fogod fel. Kb annyi jön le neked, hogy " A kurva anyjukat a nevemet a szájukra vették, hol a CAPS LOCKOM".
De azért fasza gyerek vagy, gondolom az összes Kivégzési kombót nyomod fejből, ugye Mortal Kid? :))

ZazAAA e-mail | 2006-11-17 20:32:47 | 48.
Na jövőhét péntekig innen letöltehtő Grim Ace szólója : http://upload.vipmail.hu/dl/?tid=7c529b65d8a4c8b303e6577fe95a65e4


Előzmény: ZazAAA (47.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-17 17:59:07 | 47.
holnapra felteszem vipmail tárhelyre. OK?
p


Előzmény: Playaz gangsta' (46.)
Playaz gangsta' e-mail | 2006-11-17 17:33:27 | 46.
ZazAAA!
Én kerestem DC-n azt az Üzenet című szólót de én nem találtam meg! Légyszi adj valami konkrétabb helyet(pl.:hub) ahonnan le lehet tölteni mert engem nagyon érdekelne! PEACE!


Előzmény: ZazAAA (44.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-14 11:05:00 | 45.
Te meg ne is hallgass sztem akkor rap-et ha röhögsz rajta, mert biztos nem tudod átérezni a mondanivalóját és kúrvára nem értheted!
Az hogy "jó helyen, jó időben" - ahogy te mondod ez faszság! '89-ben kezdték el és '91-ben már készítettek egy demót, amit annyian "komolyan vettek" és bejött azoknak akik egy kicsit is értették a rap-et hogy elterjedt , pedig nem volt kiadva!!
Nagy tisztelet nekik, mivel volt mondanivalójuk! (nem úgy mint a mostani kis szaroknak) és a zenei alapok is minden albumukon sajátjuk volt (ez azért nem semmi!) az hogy, hogy szól, azt leszarom (mivel nem volt pénz és támogatás mögöttük, mint pl a Ganxsta aki 5 év múlva csak lemásolta Őket (na mindegy ezt mindenki tudja, aki kiicsit is vágja a kezdeteket) - mivel nem is a minőség számít bazdmeg! - annak kell örülni, hogy Ők kihoztak egy ilyen cuccot, ami még akkor sehol nem volt! - most bele lehetne kötni sok mindenbe, de azon gondolkozzatok el, hogy hol volt akkor gengszter rap! kit érdekel a minőség? - ez egy underground cucc volt és meg is maradt annak, mert 15 év alatt nem adták el magukat!!!!

Annak aki beleköt a minőségbe, annak azt üzenem: hogy miért nem csinált akkor ő jobbat '92-ben? - tegye le mellé azt, amit ő csinált és jobb! - nevetséges az egész, mert nem most kell kritizálni ezt, hanem akkor kellett volna, csak akkor még mindenki azt hallgatta!

Egyébként kurvasok underground-os van a M.S.S. -el, csak ennek a maradék csicska 10%-nak nem tetszik, akik nem tudják mi a rap és fogalmuk sincs a magyarországi kezdetekről! - maradjatok a rapülők & animal cannibals-nél!!

"nem fikázásból, de ha van itt olyan, aki pécsi: tényleg ilyen volt egy "pécsi éjszaka"?" - nem csak egy pécsi éjszaka, hanem mindenhol ez van, de erre már rájöhettél volna magadtól is, hogy mindenhol vannak "getto" helyek és itt Pécsen is vannak ilyenek, nem kis számmal, de te ezt sztem kurvára nem értheted!



Előzmény: maurus (34.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-14 10:49:00 | 44.
Igazad van! Ez a gyerek kurva gáz, még írni se tud!
Sub - te kúrvára nem vagy tisztában a Megasound Systemmel!
Én tudnék neked mesélni róluk, mivel a haverom együtt volt katona a Joy-al és Ő ismerte Őket!
És elárulom, hogy kurvára nem a Pollack-ba jártak, hanem Dope-T járt csak gimnáziumba.
Én is pécsi vagyok, de ha Te olyan kurva nagy ember vagy itt , akkor érdekes hogy nem hallottam rólad.
NA rólad ennyit! (egyébként jókat röhögtem a "Pécsi éjszakák" c. szám-ot mikor idézted a sorokat- kösz jól megnevettettél! - Ebből látszik, hogy mennyire nem érted, hogy miről szövegelnek benne!!!)

Ajánlom figyelmetekbe Grim Ace - Üzenet (1998) c. szólóját , amit DJ Quick-el közösen készített el, mert kúrvajó lett, én is a napokban szereztem csak meg, pedig már régóta kerestem! - BCDC++ -on fennt van, akinek nincs meg, annak azt ajánlom , ne hagyja ki! Az Új Sportok-nál nem jobb, de így is fasza album!
Nah, PEACE


Előzmény: Thug Nigga (43.)
Thug Nigga e-mail | 2006-11-14 10:35:16 | 43.
Sub vegyél már vissza egy picit.Mien hülyeségeket irogatsz te?? A MSS-esek soha nemvoltak grafitisek hanem deszkások.Te 5éves korodba ezt hallgattad akkor most lehetsz olyan 15-16-éves.Szánalmas vagy.Te 5évesen holjárkáltál azéjszakába hülye gyerek?Nebeszélj már összevisza mert saját magadat égeted le vele.A Sub mien név??Tulsok Mortal Combatot játszottál nyomi.Büszkelehetsz magadra h házakat jármüveket fujsz össze.Buj ell az éjaszakádal az 5éves hallgatásodal.Nem kell ebbe a topicba irnod.Ha meg Megasound System szöveget szeretnél idézni akkor elötte jol nyisd ki a füled és jol hallgasd meg miröl nyomják....
subzeroteso e-mail | 2006-11-14 09:37:45 | 42.
JA EMBER DE AZ BISZTOS HOGY VALAMI KÖMÜVES VAGY IJES MI A MEGA SOUND TAGJAI ASZT TUDOM HOGY A POLÁKBA JÁRTAK ÉN 5KES KOROMBA HALGATAM ÉS AKKOR ÉN MEG ISMERTEM A PÉCSI ÉSZAKÁKATMERT OTT LAKOM PÉCSEN MINDIG VANAK JO DOLGOK PÉCSEN AUTOLOPÁS BOLTZÁS GRAFFITIZÉS EZEK MONDJUK ASZT IS HALOTAM HOGY 3 GRAFFITIZTEK A MSS ÉS TSK VOLTAK DE EZ KAMU SZERINTEM GRAFFITIZ HETEK DE AZÉRT TULZÁS A TSK DOLOG NEM DE NEM TUDOM HA TEGELSZ AKKOR VÁGHATOD MEG AZ STREEATELÉS NA CSÁ

Előzmény: HosszuGSXR (29.)
subzeroteso e-mail | 2006-11-14 09:30:51 | 41.
JA GYERER GRAFFITIZNI ÉS MEG TUDOD JA AMUGY A 3 GYEREK KI NYOMATA A MEGA SOUND SYSTEMET NEM VOLTAK NAGYOKÁM CSAK SZOKIMONDOK MINT ÉN
HA ENGEM VALAKI ÉRDEKEL AZUTÁN VADÁSZOK KUTATOK PL MSS IGY JÖTEM E OLDARA NA DE MINDEGY
ILYENEKET CSINÁLTAK PL HOGY KUKÁKAT BURITOTAK FELL AKKOR LOPTAK BOLTBA MEG IJESMI JA ÉS A POLÁKBA JÁRT MIND A 3 SZOVAL NEM A TETEK AHANEM A SZÖVEGÜK JOKK DE KI TUDJA EZ CSAK PLETYKA NA SZEVA ÉS JO EGY PÉCSI ÉSZAKA


Előzmény: maurus (34.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.