Click to Visit
Hip-Hop - ---Megasound System---
Keresõ:
Részletes keresõ!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különbözõ témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Keresõ | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

BasTard e-mail | 2007-02-05 10:43:12 | 440.
M.S.S. király volt, király lesz, király marad!!!!!

ZazAAA e-mail | 2007-02-03 16:44:20 | 439.
áhh, ez megoldhatatlan, hogy én mostanában Pestre menjek sajnos.
Te mész nem?
P.


Elõzmény: sysmann (436.)
ZazAAA e-mail | 2007-02-03 16:41:45 | 438.
nállam Megauploadot mindig installálni kell letöltés elõtt.
Letöltöd a Megaupload Toolbart és mikor van egy Megauploados linked, azt a Toolbar installálása után beírod a keresõsávjába.....


Elõzmény: FREDDEF (435.)
sysmann e-mail | 2007-02-03 13:51:26 | 437.
Method Man & RedMan koncert

JEGYÁRAK: ELÕVÉTELBEN MÁRCIUS 2-IG:7500FT
UTOLSÓ HÉTEN, MÁRCIUS 2-TÖL, ÉS A HELYSZÍNEN:8500,-
V.I.P. JEGY 20.000,- AMI A KÖVETKEZÕKET TARTALMAZZA:A KONCERTEN SZINPAD MELLETT KIALAKÍTOTT V.I.P. RÉSZEN LEHET TARTOZKODNI, ÉS SAJÁT BÁRBÓL INGYENES ITALFOGYASZTÁS, PLUSZ AJÁNDÉK.
A JEGYEK MEGVÁSÁSROLHATÓK JÖVÖHÉT KEDDTÕL AZAZ FEB 6-TÓL: BOUNCE STORE (BP TERÉZ KRT 25.), RAPCITY SHOP(SZÉKESFEHÉRVÁR, SÜTÕ UTCA), 60MPH SHOP (PÉCS KIRÁLY UTCA), VALAMINT A HELYSZÍNEN (PETÕFI CSARNOK).
FELLÉPÕK:
VINYL WARRIORS
GABÓ
DJ ZEFIL
NADIR
KAPUNYITÁS-19:30H KONCERT KEZDETE:22H

na így talán jobban áttekinthetõ!

sysmann e-mail | 2007-02-03 13:48:12 | 436.
Ja ezt a sztorit én is hallottam de pont fordítva! Mindegy talán sose tudjuk meg az igazat hacsak nem az illetékesektõl! Engem mondjuk annyira nem érdekel! Már nagyon régen volt...
na más téma:
Method & Red koncert a Pecsában lesz! Jegyár elõvételben: 7500 helyszínene: 8500 V.I.P. jegy: 20000 ha jók az infóim!
ZazAAA te mész?
Písz!


Elõzmény: ZazAAA (433.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-03 13:13:49 | 435.
Csõ ZazAAA! Olvastam egy olyan bejegyzésedet a letöltések témámál, hogy felteszem a Megaupload Toolbart beirom linknek az elõadót azt már tölti is. Nekem megvan a Megaupload Toolbar és kurvára nem tudom, hogy mit hova kéne írni.

Segíthetnél nekem ebben egy kicsit, magyarán leírhatnád egy kicsit részletesebben, hogy hova mit kell beírni. Ha nem gáz.

FREDDEF e-mail | 2007-01-31 18:01:36 | 434.
Úgy volt! Azt nem tudni, hogy az MSS tagjai is ottvoltak-e, de az biztos, hogy ez végett ( a Sírásók albumán lévõ dolgok ) egy elég nagy bunyó volt akkor.
ZazAAA e-mail | 2007-01-31 12:40:42 | 433.
Szeva!
"Én ismertem azt a kört és igen nagy híre volt annak idején a környékünkön, hogy pár pécsi tróger lement Szekszárdra és az ottani cigánytelepen kicsit megrendezték õket"

Magyarán a M.S.S. rendezte le a sírásókat??? - gondolom ja...


Elõzmény: FREDDEF (429.)
Barnus e-mail | 2007-01-31 09:17:09 | 432.
A többieknek üdv, amynek kézcsók:)

Barnus e-mail | 2007-01-31 09:16:07 | 431.
Hát 888888 hogy basznád meg a kurva anyádat, hogy hazabaszod a forumot az idióta faszságoddal.
Na ezért lófasz ez az egész zene.net fórum már.

888888 e-mail | 2007-01-31 01:17:16 | 430.
nem mocskolom a topicot, ez idevág, ez az igazság! =)

ÉN VAGYOK 88888 REINKARNÁCIÓJA!!!!!! >:)

FREDDEF e-mail | 2007-01-31 00:51:52 | 429.
Csá! Remélem nem gáz ha írok a fórumra? Olvasgattam az írásaitokat és látom nagyon képben vagytok fõleg ZazAAA meg bAKELIT. Én is kamázom a Mega Sound System-et. Régóta hallgatom kb. '94-'95 óta és azt kell, hogy mondjam, tényleg az egyetlen igazi Hardcore Gangsta RAP téma ami eddig készült Magyarországon. Olvastam egy olyan írást itt, hogy a ganxsta zoli nem RAP. Hát a szöveg az gagyi az biztos, de a zenéjük az többnyire FURIOUS 5, SNOOP DOGGY DOGG( természetesen nem ezek a mai nyávogós, pop-os szarok, hanem a '90-es évek eleji SNOOP-ok ),ICE CUBE, THE D.O.C., és még lehetne sorolni. Ezekre nem éppen lehet azt mondani,hogy nem RAP. Valamint olvastam még olyant is, ha emlékeim nem csalnak, hogy amikor a Sírások belemásztak az MSS-be nem, történt semmi, mert az MSS semmire se tartotta õket, ha egyáltalán hallot róluk. Ez hülyeség, Én ismertem azt a kört és igen nagy híre volt annak idején a környékünkön, hogy pár pécsi tróger lement Szekszárdra és az ottani cigánytelepen kicsit megrendezték õket, csak errõl nagyon kevesen tudnak és nagyon kevesen hallottak. Kérdeznék egyet ha nem baj. A METHOD-MAN koncertrõl tud közületek valaki valami pontosat ( pl. jegyár, helyszín, pontos idõpont )???
FREDDEF e-mail | 2007-01-31 00:30:39 | 428.
Csá! Remélem nem gáz ha írok a fórumra? Olvasgattam az írásaitokat és látom nagyon képben vagytok fõleg ZazAAA meg bAKELIT. Én is kamázom a Mega Sound System-et. Régóta hallgatom kb. '94-'95 óta és azt kell, hogy mondjam, tényleg az egyetlen igazi Hardcore Gangsta RAP ami eddig készült. Olvastam egy olyan írást itt, hogy a ganxsta zoli nem RAP. Hát a szöveg az gagyi az biztos, de a zenéjük az többnyire FURIOS 5, SNOOP DOGGY DOGG( természetesen nem ezek a mai nyávogós, pop-os szarok, hanem a '90-es évek eleji SNOOP-ok ),ICE CUBE, THE D.O.C., és még lehetne sorolni. Ezekre nem éppen lehet azt mondani,hogy nem RAP. Valamint olvastam még olyant is, ha emlékeim nem csalnak, hogy amikor a Sírások belemásztak az MSS-be nem, történt semmi, mert az MSS semmire se tartotta õket, ha egyáltalán hallot róluk. Ez hülyeség, Én ismertem azt a kört és igen nagy híre volt annak a környéken, hogy pár pécsi tróger lement Szekszárdra és az ottani cigánytelepen kicsit megrendezték õket, csak errõl nagyon kevesen tudnak. Kérdeznék egyet ha nem baj. A METHOD-MAN koncertrõl tud közületek valaki valami pontosat ( pl. jegyár, helyszín, pontos idõpont )???
ZazAAA e-mail | 2007-01-29 15:20:09 | 427.
Muszály elkúrni ezt a topicot, hogy minden fasz ideírogat, de azt se tudja mi az a Megasound??
Van ezen kívül még 100000 topic, oda is belehet írni, legalább ez az 1 topic maradhatna már meg, hogy csak az ír, aki tiszteli az MSS-t, és a zenéjüket is vágja...
Gondoltam már ez a fasszopó 888888 elhúzott, akkor még a nevében is kell itt mocskolni a topicot???
EZ MINDENKINEK SZÓL!!!

"hmm, mit is írjak...iggen...megvan...rohadt gyurcsány rohadjon meg...jaa, meg a rohadt rapperek akik még azt se bírják leírni hogy rapper..azthiszik magukról hogy igazi amerikai "niggák" Geciszánalmasak ám! koppintják azt az amúgy is nyomorék stilust. kedvenc idõtöltésük "menõsködés" és hogy teszik a fejüket...fikázzák a technós buzikat meg a plázabiccseket, az igénytelen rockereket MIKÖZBEN MAGUK IS CSAK EGY SZÁNALMAS DIVATÍRÁNYZAT TAGJAI..ne mondja senki hoyg ez nemigaz, mert ezt ö maguk is tudják magukról, sõt néha elvetik a sulykot is."

-és EZT IDE KELL ÍRNI, HÜLYEGYEREK???
EZ A MEGFELELÕ TOPIC SZTED????


Elõzmény: 888888 (426.)
888888 e-mail | 2007-01-28 04:43:58 | 426.
Huááá, gecc ebazmeg ezdehülye LOOOOOLL


Ehh, de ha már sikerült belépni a nevével, akkor írni is kéne valamit...
hmm, mit is írjak...iggen...megvan...rohadt gyurcsány rohadjon meg...jaa, meg a rohadt rapperek akik még azt se bírják leírni hogy rapper..azthiszik magukról hogy igazi amerikai "niggák" Geciszánalmasak ám! koppintják azt az amúgy is nyomorék stilust. kedvenc idõtöltésük "menõsködés" és hogy teszik a fejüket...fikázzák a technós buzikat meg a plázabiccseket, az igénytelen rockereket MIKÖZBEN MAGUK IS CSAK EGY SZÁNALMAS DIVATÍRÁNYZAT TAGJAI..ne mondja senki hoyg ez nemigaz, mert ezt ö maguk is tudják magukról, sõt néha elvetik a sulykot is.. ( rayteam.extra.hu)

"Kocsi, motor, feszítés stb.... Azaz a RAY"
De ne már, némelyeknek tényleg ebbõl áll az élet???? Hát agyilag nagyon beszükült egyénekröl van itt szó hogyha tényleg csak idáig jutnak el...
Faszért érzik a mai fiatalok hogy muszály felvennni valami hülye stílust, muszály valami idétlen dívatírányzat részesévé válni? Ezt mondja meg valaki mert kurvára érthetelen dolog hogy egy-egy kitalált ídióta figurát illetve nézetet majmolnak a tömegek..

Rapper vagy? miért vagy rapper? Mi a franc az egyátalán hogy rapper?

Most így hírtelen ezen idegesítettem fel magam... Másegyebet nemtudok elmondani, kérem kapcsolja ki!


888888 e-mail | 2007-01-25 08:47:09 | 425.
Persze, ez lehetett bárki, egyszerû felhasználó névhez egyszerû jelszó jár. :))))))))
A kérdés, hogy rájöttök e a jelszavára. Én ugyanis nem 888888 vagyok, ezt elmondom.


Elõzmény: G-Bling (424.)
G-Bling e-mail | 2007-01-24 20:49:30 | 424.
geci ezt nem vártam sok nyóctó
888888 e-mail | 2007-01-24 18:29:12 | 423.
okok MOSTMÁR TÉNYLEG LEÁLOK!
érdekelne a z telefonszám!
múltkor nagyon elvertek, és azóta nagyon utálom a repereket!!!!!
de mostmár tényleg elhuztam
Bocs mindenkitõl és többet nem tiolom ide a pofám, mert ez egy kurvajó topic én meg szar vagyok


Elõzmény: bAKELIT (422.)
bAKELIT e-mail | 2007-01-24 13:03:24 | 422.
Ha gondolod, kedves vószem. Van egy ismerõsöm. Dr. Gauland István...gyógypedagógus és neurológus. Megadom a telefonszámát, és próbálj meg valami terápiára járni nála. Van többféle is, lehet, hogy segít. Eddig azt hittem, hogy poénból, meg gonoszságból csinálod, de azt látom, hogy nem. Ez inkább valami más. Sajnálom, de egy buta embernek tartalak. Buta vagy!

Elõzmény: 888888 (421.)
888888 e-mail | 2007-01-24 11:16:41 | 421.














































































































































































































































HÁNYOK TÖLETEK!!!!!!

888888 e-mail | 2007-01-24 11:15:56 | 420.



























































































































































BROÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁF!!!!!!!!!!!!!

bAKELIT e-mail | 2007-01-24 10:36:52 | 419.
Az a durva, hogy ez a csávó, ez kéééssssz. És ezt nem veszi észre. Kész van a gyerek. :))))))))))))))))))))))

Elõzmény: Na majd én (418.)
Na majd én e-mail | 2007-01-23 16:39:49 | 418.
8
Ez az életkorod?
Addig húzd el a beled innen amig valaki le nem töri a kezed, mert nem lessz mivel kitörölnöd a seggedet
Zazza bassz oda neki! ne Gecizz vele!
a diszkó meg az óvoda nem itt van! 8-as

888888 e-mail | 2007-01-23 12:52:42 | 417.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³³

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

ðððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððððð

ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ

##################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××ú

Moby Jons e-mail | 2007-01-23 09:30:28 | 416.
bocs gyász koporsó én nem vagyok pesti hanem PÉCSI ja és szerintem olyan 30évesek vagy 28 lehet a mss tagja de a hösõknek van egy olyan számuk hogy az áral szemben büntetö brigád és valahogy igyvan hogy

egy szakát tudom:
baranya itt a megye pécs lett a city
super mitudom én mi
pécs a világ közepe a közelünk be senki mosem vagy sehol és nemis leszel soha pécs a hip-hop örök kolostora PÉCS és

ja és igy kezdik
itt a büntetö azönal itéletel metcö
hideg vágo szavakalostorlo
ide vágo minden egyes olyan folyamat ami kiveri a fogadat a rimem kimeriti a szavamat....stb

és a végén mondják AZ ÁRAL SZEMBEN BÜNTETÖ BRIGÁD
BERKO BLAZSEJ ... ZEFIR CSIKO GRIM-ACE ÉS UTÁNA MONDJÁK TÉL ULÁMBÁTO ÉS MEG HUZÁK A LEMEZET
END DE csiko nyomta a mega sound systemel a QRVA 2dologra jo cimü számukba


Elõzmény: Phõnök (415.)
Phõnök e-mail | 2007-01-22 20:19:34 | 415.
Büdös primitiv pesti prolik, remélem megdögöltök mindketten
bAKELIT e-mail | 2007-01-19 11:34:07 | 414.
Én nem vágtam. De, ha már itt tartunk...mennyi idõsel lehetnek a pécsi kibasz.tt srácok mostanság?

Elõzmény: Moby Jons (413.)
Moby Jons e-mail | 2007-01-19 08:09:18 | 413.
haho gyerekek ne foglalkozunk a buzi 88888888
ez ugytudom mega sound topic nem pedig egy buzié nem na mindegy tutátok hogy grim-ace a hösökbe is nyomta és van egy öttletem hogy levelezünk valakivel de kell egy email-cim na peace


Elõzmény: ZazAAA (412.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-18 14:32:56 | 412.
AZT MAJD MEGLÁSSUK!!!!
DE NEKEM OTT LEGYÉL AZ ÁRKÁD DÉLI OLDALÁN 14:00-15:00 között, mert ha nem akkor egy baszari ki csicska buzi vagy, aki nem jött el!
és én csak holnap érek rá, mivel dolgozom (nem úgy mint te!!) és holnap nem kell mennem, ezért máskor nem érek rá a csicska fejeddel foglalkozni!!!
Szal OTT LEGYÉL 14-15-óra KÖZÖTT!!!!!!!
KIS FASZ


Elõzmény: 888888 (411.)
888888 e-mail | 2007-01-18 14:27:19 | 411.
JOVAN KÖCSÖG OTT LESZEK. DE A VÉRT NEM ÉN FOGOM KÖPNI HANEM TE A FOGAIDDAL EGYÜTT!!!

Elõzmény: ZazAAA (410.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-18 14:23:42 | 410.
juuuuuuuuuuuuuuuuuj, most aztán beszartam!!!:D:D
Nem kell azt élezni buzi, mert majd megtudod, ha ott leszel!!!
A déli oldalon legyél, hogy ne mindenki elõtt köpd ki a vérest!
Addig te meg menjé azt nyomjá a sok köcsög izombuzi teknós között a fekpadon még párat arra a 193 CM-re! gyúrjá még rá!
hátha nem törik beléd a "kisbicska"


Elõzmény: 888888 (409.)
888888 e-mail | 2007-01-18 14:17:11 | 409.
NA BUZIKÁM! FARMER LESZ RAJTAM ÉS BÖRKABÁT. 193 CM MAGAS VAGYOK UGYHOGY MEGISMERSZ. A KISBICSKÁDAT MEG ÉLEZD KI HOLNAPIG TE FASZFEJBÉLA.

Elõzmény: ZazAAA (408.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-18 14:09:20 | 408.
ÉN MIRÕL ISMERLEK MEG KIS KÖCSÖG?????
A BUZI CICANADRÁGODON, ÉS A FELZSELÉZETT HAJADON, MEG A BUZI TEKNÓS STÍLUSODON KÍVÛL????!?
DE NEM NAGYON KELL HOGY FELISMERJ, ÚGYSE DUMÁLNI FOGUNK, MAX HA MEGLÁTLAK BELÉDBASZOK EGY KÉSSEL


Elõzmény: 888888 (406.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-18 14:05:41 | 407.
RAPER HAVERJAIM MINDIG MENNYEK DISZKÓBA KIÜTNI AZ ILYEN BUZERÁNS TECHNÓSOKAT MINT AMILYEN A FAJTÁD!!
LEHET AZÉRT VERED ITT A PICSÁDAT IYLEN FELTÜNÕEN, MERT téged IS MÁR BIZTOS SZARRÁ BASZTAK, ÉS MOST MÁR INKÁBB NEM IS MÉSZ SEHOVA, SE DISZKÓBA, DE MÉG AZ UTCÁRA SE, MERT AZÓTA FÉLSZ HOGY MEGINT RÁBASZOL HA ELKAPNAK, MERT MEGTANULTAD AZÓTA HOL A HELYED!!!
ÉS ISKOLÁBA SE JÁRSZ AZÓTA (ez látszik is...) HANEM INKÁBB EGÉSZ NAP A MONITOROD ELÕTT DÖGLESZ ÉS ÁRULOD A TESTED MINT EGY SZÉTBASZOTT KURVA (biztos anyukádtól tanultad...) CSAK MA MÉG NEM SZETTEK FEL ÉS NEM BASZTAK HÁTULRÓL TEHERBE!
DE NÕ HIÁNYOD IS LEHET (ez is biztos :""""pardon hölgyem! igérem ezekután csak szoposkurvának hivlak. ja és nincs kedved baszni egyet?"""):D:D - GONDOLOM ANYÁDAT IS ÍGY HÍVOD , õ MEG SEGGBEBASZOTT KISBUZINAK HÍV (ez is igaz!!!!)
DE EZ VALÓ NEKED, SZAL ÉGESD CSAK MAGADAT MÉG A TOPICOCON KICSIT, AMÍG EL NEM KAP VALAKI ÉS SZÉTNEM TÖRI A KURVA FEJEDET DARABOKRA!!!!
naaa ennyit rólad.


Elõzmény: 888888 (403.)
888888 e-mail | 2007-01-18 14:03:18 | 406.
JOL VAN KIBUZI OTT LESZEK!! LEHET HOGY KÉSEK PÁR PERCET MER NEM PÉCSI VAGYOK ÉS MEG KELL KERESNEM A KIBASZOTT ÁRKÁDOTOKAT. MIRÜL ISMERLEK MEG TE KIS GECIFALO???

Elõzmény: ZazAAA (404.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-18 13:58:22 | 405.
MIVAN KÖCSÖG PONT MOST KAPTÁL A SEGGEDRE????!!!


Elõzmény: 888888 (403.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-18 13:48:03 | 404.
OK!
Pécs - Árkád elõtt, holnap 14:00 - legyél ott kis buzi, és kiderül mennyire lesz nagy pofád!!!!!
Ha meg pesti vagy, én nem megyek fel ezért hogy leszúrjak egy kis suttyó csicskát...

AMúgy a leírásodból lerí mekkora csicska vagy és ezért nem is leszel ott, mert azt hiszed evvel vagy kemény: "ZAZAAA TE EGY KÖCSÖG FASZCIBÁLO BUZI PARASZT NYÁLAS FASZOPO BUZIKURVA HOGY AZ ANYÁDAT BASZAD SZÁJBA TE KIS TETÛ. SZAL MOND MEG HOL TALÁLKOZZUNK. A RETKESPICSÁJU SZOPOSSZÁJU KURVAANYÁD SE FOG RÁDISMERNI ANYIRA ÖSZEVERLEK. HA HOZOD A BASZOTSEGGÜ FASZKIRÁJ HAVERJAIDAT AZOKAT IS HAZAVÁGOM A KURVAANYUKBA." - televan káromkodással, mert EGY BUZI KIS HANGEMBER VAGY, aki A MONITOR MÖGÖTT KEMÉNYKEDIK!!!!!

na mindenesetre kurvára beszartam kis csicska!!
látom nincs jobb dolgod, mint a fórum elõtt verni a faszod egész nap...

"HA TALÁLKOZNI AKARSZ VELEM CSAK GYERE - SZAL MOND MEG HOL TALÁLKOZZUNK" - na megmondtad REMÉLEM FELFOGTA A KURVA AGYAD!!!

Jaaaaah, és a te KÖCSÖG FASZCIBÁLO BUZI PARASZT FASZOPO KURVA KIS NYÁLAS FASZOPO BUZIKURVA SZOPOSSZÁJU BASZOTSEGGÜ FASZKIRÁJ KURVA ANYÁDAT BASSZAD MEG A HALOTT KIHERÉLT DÖGLÖTT APÁD HÁTÁN, AKIT A KOPORSÓBAN ROHAD MÁR TÖBB ÉVE, MERT JÓL SEGGBEBSZTAD ÉS ELVÉRZETT A VALAGÁN KERESZTÜL TE KIS ANYABASZÓ!!!!!!!!!!


Elõzmény: 888888 (400.)
888888 e-mail | 2007-01-18 13:44:57 | 403.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
888888 e-mail | 2007-01-18 13:24:40 | 402.
NYEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEEHEHEEHEHEHEEHEHEEHEHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA ENYITT ROLATOK KISBUZERÁNSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TECHNO 4EVER!!!!!!!!!!!!!

Elõzmény: amy moss (401.)
amy moss e-mail | 2007-01-18 12:51:49 | 401.
Fejezd már be te köcsög!!!
Mi a bajod van? Caps Lock beragadt, v tényleg vak vagy???? Ki szólt hozzád? Te kezdted!!!
Te mind fikáztál, mond te mindig ilyen hülye voltál? Vagy kis korodban estél fejre? Ennyire súlyos???
Fejezd be mert uncsi vagy!


Elõzmény: 888888 (400.)
888888 e-mail | 2007-01-18 12:07:52 | 400.
ZAZAAA TE EGY KÖCSÖG FASZCIBÁLO BUZI PARASZT VAGY A BAKELIT CIMBORÁDDAL ÉS AZ AMYMOSS FASZOPO KURVÁVAL EGGYÜT. MINDENESETRE HA TALÁLKOZNI AKARSZ VELEM CSAK GYERE. TUTI HOGY AZ INTENZIVEN FOX KIKÖTNI TE KIS NYÁLAS FASZOPO BUZIKURVA HOGY AZ ANYÁDAT BASZAD SZÁJBA TE KIS TETÛ. SZAL MOND MEG HOL TALÁLKOZZUNK. A RETKESPICSÁJU SZOPOSSZÁJU KURVAANYÁD SE FOG RÁDISMERNI ANYIRA ÖSZEVERLEK. HA HOZOD A BASZOTSEGGÜ FASZKIRÁJ HAVERJAIDAT AZOKAT IS HAZAVÁGOM A KURVAANYUKBA.

Elõzmény: ZazAAA (399.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-17 15:07:32 | 399.
Hallod, ez a geci, csak 1 hangember, akit 2 perc alatt széttépnék mint egy darab szart!!!
Csak itt nagy a pofája, mert abból áll 1 napja, hogy otthon ül -mert az utcára nem mer kimenni, gondolom egyszer kapott 2 pofont, azt inkább itt éli ki magát - és az Interneten keménykedik, olyanokkal, akit ha élõben meglátna összehugyozná magát, és sztem buzi is, mert nagyon szeret velem társalogni ez a kis köcsög!!
De ha ott lennénk vele szemben, kiváncsi vagyok, mit lépne.
KIS KÖCSÖG 888888888 - ilyen fasz nevet is hogy lehet kitalálni???
:D:D:D:D:D


Elõzmény: bAKELIT (398.)
bAKELIT e-mail | 2007-01-17 15:00:51 | 398.
Na én ZazAAA mellett vagyok, kezd a dolog idegesíteni. Nekem élõben nem a pofám nagy, hanem én vagyok elég nagy. 190 cm és 90 kg. Úgyhogy, aki akar gyûljön körénk és hoppá, fel lehet világosítani a kiscsávót!

Elõzmény: 888888 (397.)
888888 e-mail | 2007-01-17 14:08:13 | 397.
hõ de kemény vagy kispöcs. élõben nem lenne ilyen nagy a pofád.

Elõzmény: ZazAAA (396.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-17 13:58:05 | 396.
Hova írsz kisköcsög, tudod egyáltalán???????!!!!!
te szerencsétlen buzi!!!
nincs jobb dolgod, mint itt verni a picsádat, és azt várni, hogy ki válaszolgat a faszságaidra????
na ez volt az utolsó hogy észre vettem az értelmes agymenésedet, ami kb annyit ér mint a te szaros életed!!!!
amúgy válaszolva : "ideges vagy buzika???" - NEM!!! hahahahaah!!! - inkább jókedvem van , mert csak röhögnöm kell az ilyen szerencsétleneken mint te!!!!
húzz errõl a topicról, mert szájbabaszlak!!


Elõzmény: 888888 (395.)
888888 e-mail | 2007-01-17 13:51:30 | 395.
ideges vagy buzika??? muhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és: bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Elõzmény: ZazAAA (393.)
amy moss e-mail | 2007-01-17 12:49:17 | 394.
Mondd, te tényleg nem unod még?????

Elõzmény: 888888 (392.)
ZazAAA e-mail | 2007-01-17 12:02:48 | 393.
mi van gecisnyolcas unatkozol???!!!
a KURVA ANYÁD!!!
csat itt nagy a pofád remélem minél hamarab szájbarúg valaki, azt elvérzel a picsába te gecis buzi kis csicska FASZ!!!


Elõzmény: 888888 (392.)
888888 e-mail | 2007-01-17 10:41:12 | 392.
nagyon félek tõled te buzi!!

Elõzmény: ZazAAA (388.)
bAKELIT e-mail | 2007-01-17 07:52:43 | 391.
Hogy töltötted fel a Megasound System számokat a myspace-re?

Elõzmény: bandi669 (361.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztõség nem vállal felelõséget.