Click to Visit
Hip-Hop - A rapperek hordjanak bő gatyát
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Cápa e-mail | 2006-04-27 08:21:47 | 100.
hát ja.ennyi:)

Előzmény: Extasy-girl (99.)
Extasy-girl e-mail | 2006-04-26 18:59:23 | 99.
Hello bello pacekok!
Elolvastam, amit eddig írtatok 1másnak és hol röhögtem, hol meg sírtam:))
Ilyeneken vitatkozni, h ki mitöl rapper?!
Én személy szerint nem vagyok rapper, de Rappet, Undergroundot, R'N'B-t, Hip-Hop-ot hallgatok, és néha néha írok 1-2 szöveget is...
Az öltözködésemről annyit, h kedvemtől függ:))
Ha olyan kedvem van, fölveszek szűk gatyeszt v szoknyát, ha meg olyan kedvem van földobok magamra 1 bő nacit, toppot és ennyi...
Az meg, h 1 rapper hordjon bő gatyát...hááát...mutassuk ki, h milyen zenei stilus iránt "vonzódunk", de az, h fölveszünk bö cuccokat még ne jelent semmit...
Példának okáért: 1ik o-társam deszkáscipőt és bő gatyákat hord, pedig d&b-t hallgat:)))
Nah peace & pussza!:)

Jokkka e-mail | 2006-04-25 19:41:17 | 98.
hidd el, hogy így ríílség nélkül is tökéletesen élem mindennapjaimat ;) :D
pz


Előzmény: Cápa (82.)
Jokkka e-mail | 2006-04-25 19:39:00 | 97.
az én véleményem szerint meg a zene és az öltözködés két külön dolog :D

Előzmény: Dead-End (94.)
Darksun e-mail | 2006-04-25 16:05:50 | 96.
Rózsaszín LA cap???
Jézusom mik vannak... :D
LA-ből csak a KÉK, semmi más! ;) C-z up!
DS!

Mascez e-mail | 2006-04-25 13:11:54 | 95.
Részben én sem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy valaki nem ettől rapper,hogy úgy öltözködik, meg hasonló!

Előzmény: Dead-End (94.)
Dead-End e-mail | 2006-04-25 10:57:24 | 94.
Véleményem szerint a zenéhez tartozik a stílus, a stílushoz az öltözködés...

No comment!


Előzmény: Eazy E (64.)
rapmanus e-mail | 2006-04-24 15:40:40 | 93.
de most az oldscool az rapper vagy mi ??
Mascez e-mail | 2006-04-24 12:17:45 | 92.
Ez olyan, mint egy szar költői kérdés!:D

Előzmény: ZsenI (91.)
ZsenI e-mail | 2006-04-23 22:17:53 | 91.
hogy kell r&b-sen öltözködni?
Imee e-mail | 2006-04-23 15:16:28 | 90.
Bocs előbb tanulj meg olvasni utána pedig ugrálj ha tényleg rosszul írtam le vmit.A legutólsó mondatban odaírtam Usher mellé zárójelbe hogy R&Bsen.

Előzmény: drcartman (88.)
Tiya e-mail | 2006-04-21 20:23:24 | 89.
arenbiit....meghozza jo nyalasat...:D

Előzmény: drcartman (88.)
drcartman e-mail | 2006-04-21 14:07:08 | 88.
Bocs de Usher rappet nyomat?

Előzmény: Imee (86.)
drcartman e-mail | 2006-04-21 14:05:28 | 87.
Mindenki hodjon azt amit akar csak azt ne merje mondani vki h Eminemet halgatok és most én vok a fasza rapper. ok?

Wuwear és Saian Supa Crew a sztár

Imee e-mail | 2006-04-20 19:38:43 | 86.
ez nem rendszerű hogy a rappereknek bőnacit kell hordani (pl. Fabolous). mint már sok afro-amerikai előadó bizonyította hogy saját öltözködési stílus mellet is tudnak híresek lenni (mint Kanye West, Andre 3000 az Outkastből de Big Boi is saját stílusánál döntött). igaz hogy a hip-hopnak meg van a saját divatja (térdig érő poló, melegítő, bling bling, stb..)de ettől függetlenül mindenki úgí öltözködik ahogy neki tettszik, mert attól hogy hip-hopot vagy r&b-t hallgat valaki attól még nem muszály ugy öltözködnie mint Paul Wall (vagyis hip-hoposan) vagy mint Usher (r&bsen)
Mascez e-mail | 2006-04-20 17:44:12 | 85.
Ahogy mondod!

Előzmény: Tiya (84.)
Tiya e-mail | 2006-04-20 17:40:11 | 84.
a rapperek hordjanak amit akarnak fö az igenyesseg es hallgassanak rapzenet...
Mascez e-mail | 2006-04-20 17:26:20 | 83.
"mert ha nincs pénze drága ruhákra"?
Te hüje vagy b***d meg?
Hányingerem van az ilyen tahóktól!


Előzmény: Down By Low (21.)
Cápa e-mail | 2006-04-19 09:33:21 | 82.
ez van Jokkka.Hiába van 1 2pac oldalad,hiába te tucc itthon legtöbbet róla,hiába ismersz amcsi nagykutyákat,mivel ien cuccokba öltözöl,ezé nem vagy rííííííl:))))))))))))))))
peace&respect


Előzmény: Jokkka (76.)
Young Buck e-mail | 2006-04-18 15:51:15 | 81.
Hát jah az Gázos nadrág!:D

Előzmény: 50 Cent G (80.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-18 06:17:48 | 80.
Hát nem tom pedig én bőgatyát hordok és szeretem:P Csak bő cuccaim vannak.Multkor a haveromnál voltam azt mondta h probáljam fel az ő Gas-os gatyóját és tök szúk szar volt:D

Előzmény: Tiya (79.)
Tiya e-mail | 2006-04-17 16:16:35 | 79.
he he pedig pont most vettem 1 tiszta lógós férfi nadrágot es nekem naggyon tetszik...én ilyet is olyat is hordok...a lényeg h eggyensúlyozni kell hogy azér latszodjon h csaj vok...ez stilus...

Előzmény: Mike65 (71.)
Snaipah e-mail | 2006-04-17 13:57:16 | 78.
húúúzzatok már a búsba a naív felfogásotokkal hát nem hiszem el h ennyire madárbarmok vagytok, 3 év villamosszék mindannyiótoknak.. :DDDDDDD
horitazi e-mail | 2006-04-16 21:55:41 | 77.
bőgatya kényelmetlen?.lol!

Előzmény: stady (20.)
Jokkka e-mail | 2006-04-14 22:17:11 | 76.
:(((
:D


Előzmény: Cápa (73.)
Eazy E e-mail | 2006-04-14 18:38:41 | 75.
Nagyon nagyon egyetértek! :))))

Előzmény: Mike65 (71.)
Mike65 e-mail | 2006-04-14 16:10:10 | 74.
de van ellen példa is, pl nézd meg da bra-t vagy missy elliotot :)

Előzmény: Cápa (72.)
Cápa e-mail | 2006-04-14 15:44:21 | 73.
na ja,más.de furcsa:)))
úgyhogy Jokkka,nem vagy rííííl:))))))))))


Előzmény: Jokkka (67.)
Cápa e-mail | 2006-04-14 15:25:16 | 72.
egyetértek srác.pont ezt akartam én is írni.1 csaj nőiesen öltözzön.látta má vki Foxy Brownt,Lil kimet,Trinát,v mást aki bőgatyába nyomul a klipbe?nem jellemző.
nem is értem h 1es magyar csajoknak h jutott eszébe h ien gatyákba járjon.vicces.mondjuk nem mondom h ne hordja néhanapján,de próbálja meg minél kevesebbszer:)
a rózsaszín cap aranyos lehet.


Előzmény: Mike65 (71.)
Mike65 e-mail | 2006-04-14 12:09:20 | 71.
itt a lényeg hogy te csaj vagy :) és a csajoknak csinosan kell öltözködniük, nem pedig a férfiaknak szánt gatyákat hordani, van csajoknak is bővebb szabású gatya de sztem a szűk sokkal jobb ;) csajok ne öltözzenek úgy mint a faszik, főleg ne ezen stíluson belül:) feszüljön csak hátul az a gatyó

Előzmény: Tiya (68.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-14 09:43:28 | 70.
Hát rapper csaj igazad van!:)
Valamilyen módon azért illik kimutatni h rapperek vagyunk.Szerintem!Lehet h más a véleményetek,de nekem ez a véleményem.Akinek nincs annyi pénze,az is vehet egy nyakláncot:3500Ft.Sapkát:5000Ft.Igaz én 100%-ig rappesen öltözök.


Előzmény: Rappercsaj 14 (5.)
a.t.i. e-mail | 2006-04-14 07:59:09 | 69.
Ok.

Előzmény: Tiya (68.)
Tiya e-mail | 2006-04-13 21:15:48 | 68.
es en mit mondjak...:D mivel csaj vok nem naon hordok terdig erö polot es ülepes nacikat bar mar volt 1 par amugy deszkas cipöt barmikor fel huzok es altalaban sportos fölsöket hordok de ugye nalam is kulcsszo az igenyesseg...meg cap-et is huzok barmiet eleg hihetetlenül hangozhat de nekem rozsaszin LA.-s cap-em van:D...amugy meg szerintem hallgathatsz akkor is rappet ha nem log 1 hatalmas medal a nykadban es nem csupa legdragabb amerikai cuccokban jarkasz..

üdv

Jokkka e-mail | 2006-04-13 20:11:30 | 67.
:DD
hát én pont ilyen diesel meg gas cuccokat hordok :D
akkor már nem is vagyok real :D :)... én ebben érzem jól magam, az öltözködés meg az, hogy mit hallgatok az teljesen más ...


Előzmény: Cápa (66.)
Cápa e-mail | 2006-04-13 19:14:17 | 66.
ez a vita má nekem is teccik:)én nem mondom rappernek magam.megkérdik az vagyok-e,aszondom nem,csak azt hallgatom.
az öltözködésnél meg számomra a kulcsszó az igényesség.persze nem fogok diesel meg Gas meg mi hülye márkákat felvenni.Nekem a rocawear cuccai jönnek be leginkább.
kedvenc sztorim:1 rtl klubos csaj próbált beszervezni a haverral minket 1 Balázs show-ba.a beszélgetés közbe megkérdezte h mien stílust képviselünk:))rajtam 1 bő kék farmer volt+fehér póló,ami kb a combom közepéig leért;haveron kevésbé bő gatya,fehér póló és baseball dzseki),szal ennyit a magyar "rapperekről" é öltözködési szokásaikról.
(amúgy haverom azt válaszolta h ien amcsi stílust képviselünk,oat ami a klipekbe van-próbálkozunk na:)

Mike65 e-mail | 2006-04-11 14:18:23 | 65.
"illetve ne a zenehallgatás szabja meg az öltözködést!" ezzel egyet értek, bár valamilyen halvány folt mindig megjelenik az öltözködésben a zene iránt, de nem szabad másra azt mondani hogy nem szeretheti a műfajt csak mert nem teljesen úgy öltözik

a yozás yezésnek meg van egy egészséges határa, most ha a magyar rapszövegekben jelen van az nem baj, de magyar hétköznapi szövegkörnyezetben az elég furcsán hat, legtöbbször a hülyegyerekek képzelgéseit tükrözi, akik pl itt is niggáznak a fórumon.


Előzmény: Eazy E (64.)
Eazy E e-mail | 2006-04-11 13:36:13 | 64.
Először is hadd fejezzem ki örömömet, hogy végre érdembeli vita folyik a fórumon (pl. nem ilyen, hogy fiticent jobb, vagy nem te buzi, mer Gém sokkal jobb).

Egy múltkori hozzászólásodban említetted, rossznak tartod, hogy itthon sokan yo-znak meg yeah-znek, holott megvannak a magyar szleng idevágó sajátosságai.
A kérdés: eltérjünk-e teljesen az amerikai fogalomkészlettől?
- a múltkori hozzászólásod szerinted igen (ne yo-zzun, yeah-zzünk, stb...)
- a mostani hozzászólásod szerint ne térjünk el (a rapzenét hallgatót ne hívjuk rappernek)

Nos a magyar szóhasználatban vegyesen jelenik meg a dolog (valami eltér, valami ugyanaz), ezért itthon úgy alakult, hogy rapper a rapzene hallgató, rocker a rockzene hallgató.

Az én megfogalmazásom szerint aktív részvevő a rappelő-szövegelő, passzív részvevő a rapzene hallgatója.

Mint már említettem, szerintem nem az öltözködésnek kell megmondania, hogy ki milyen zenét hallgasson, illetve ne a zenehallgatás szabja meg az öltözködést!

Tudom, hogy Amerikában nem mondják rá az emberre, hogy rapper, ha rapzenét hallgat. Itthon viszont igen. Magyar sajátosság. Mint a Yo/Yeah/Peace átvétele.

Üdvözlettel:
Eazy-E


Előzmény: Mike65 (63.)
Mike65 e-mail | 2006-04-11 12:29:27 | 63.
szerinted amerikában rámondják hogy rapper, arra aki rap zenét hallgat? soha nem hallottam még ilyet, csak itthon, aki a zenét csinálja a szöveg alá pedig producernek hívják vagy dj-nek(ha ezt érted az aktív/passzív részvételben), és a hip-hop terén ritka az a producer aki ne rappelne, a dj pedig dj az általában nem rappel. most kimész amerikában egy fekete negyedbe, a legtöbb ember ott úgy öltözködik mint a rapperek, most akkor mind rapper?

Előzmény: Eazy E (62.)
Eazy E e-mail | 2006-04-11 09:10:46 | 62.
Azt hiszem, alapvető fogalmi tisztázásokra kell sort kerítenünk. Vagy legalábbis az álláspontokat kell most ütköztetnünk.

1. A rapper szerinted az, aki szövegeket ír illetve adott esetben "elő is adja", tehát elnyomja a szövegeket.
a) Felteszem a kérdést: vajon a rapper szó nem kettős jelentésű? Tehát nem jelentheti a hip-hop zenei aláfestésében az aktív/passzív részvételt? Csak az aktív szereplő (aki szövegel, rappel) rapper? Aki a rapzenét fanatikusan csak hallgatja több mint egy évtizede, az nem rapper? [Más kérdés, hogy szövegeket is írok, de egy ideje nem vagyok "aktív", tehát nem adom elő a szövegeket...]
b) Az előző ponthoz kapcsolódóan: rockernek nevezhető az a rockzenét évtizedek óta fanatikusan hallgató ember, aki maga nem zenél?
Szerintem sértené, ha ezt mondanánk rá.
c) Így szerintem joggal és okkal nevezi magát rockernek a rockzenét szerető ember, illetve rappernek a rapzenét kedvelő fanatikus.

2. A bő cuccok eredetéről azt mondtad, hogy alapvetően utcai gyökerei vannak. Ehhez még hozzá lehetne tenni a következőt: a bő cuccok kötődnek a börtönökhöz is.
Azt értem ezalatt, hogy a régi gettóarcok, akik sittre kerültek, választhattak rabruhát nagy és kis méretben. Köztes méret nem volt, így a "közepes" emberek a nagyot választották. Ez beleillene a "ghetto prisoner" hagyományba (lásd: Geto Boys)

3. Tehát a fő kérdésem: az a rap-kedvelő, aki nem szövegel, nem nevezhető rappernek?

----- P E A C E -----


Előzmény: Mike65 (61.)
Mike65 e-mail | 2006-04-10 19:16:08 | 61.
hoppá, na már lassan csak a rapperek füvezhetnek:DDD és még ezis,

naszóval sztem itt a legtöbb ember amúgyse rapper(nemtudom eazy hogy te írsz e szövegeket és nyomod is őket, de ha nem akkor te sem vagy rapper megnyugtatlak, meg énse vagyok az mert én nem írok) a rapper az aki rappel, szöveget ír előadja, netán még tud freestyleozni,, sehol máshol a világban nem mondják rá egy emberre hogy rapper csak azért mert bő gatyát hord, csak a kis magar honban terjedt el valamiért a nézet(ez a rokkerekre is igaz) ez az öltözék nem a rappzene szüleménye, nézzétek meg a korai klippeket(N.W.A, public enemy, vagy bármi, hol volt ott bő gatya?) ez az öltözködési irányzat az utcából ered, egyszerűen egy utcai viselet, kialakulása a bűnözéshez is fűzhető, hisz ha pl egy bő ruhába vagy mellette sapka stb. nehéz megbecsülni a magasságod, testalkatod ergo felismerhetetlen vagy és ugye a rapperek az utcáról jönnek ezért ez lett az elterjedt irányzat. ha amerikában megy egy fekete férfi az utcán hip-hop viseletben akkor senki se vágja rá autóatikusan hogy rapper, egyszerűen semmit nem mondanak rá, max hogy bő uhás férfi, én nem mondom hogy rapper vagyok csak szeretem a kényelmet, és teccik is egy egészséges határon belül, ne mondják hogy rapper vagyok, csak egyszerűen hogy ott az a csávó vagy gyerek vagy ember tökmindegy, de nem tudhatják hogy rapper vagyok,

ha egy sztár hord egy ruhát, bármit extrém bő, rózsaszín öltöny vagy falióra van a nyakába az fasza gyerek, de ha te az uccán felveszed ugyanúgy akkor az emberek csak azt mondják hogy egy veréb vagy, ez igaz az alu nyakláncokra is :D na ezt csak így megjegyeztem valamiért, de így van , főleg itthon


Előzmény: Eazy E (60.)
Eazy E e-mail | 2006-04-10 18:31:20 | 60.
"A rapperek hordjanak bő gatyát"
"ha már rapper vok akkor illendő úgy öltözni, nem?"

Ekkora állatságokat! Ha csak az számít rappernek, aki "bő gatyát" hord, akkor én nem vagyok rapper.

Már csak ilyet kéne kitalálni, hogy:
"Csak az hallgathat rapzenét, aki 'bő gatyát' hord", és akkor teljes lesz ennek az értelmes topic-nak a hülyeséggel való átitatottsága!

----- /// PEACE \\\ -----

Cápa e-mail | 2005-02-25 15:18:01 | 59.
:))))))))))))
nah ezvel kejjen vki birokra bazze:))))))))))))))))))


Előzmény: Diesel (58.)
Diesel e-mail | 2005-02-25 06:57:56 | 58.
Na csákómákó niggaz!
Na mi a terep a sztríten?

Bazze tennap asszonta a szomszéd (nem reeper, csak 1 civil), hogy miva má, mer úgy nézek ki, mint 1 bohócz...
Ekkor büszkeségh futott át rajtam, mer tuttam dzsí, hogy iszonyat reppör vajok. Junómen ?

Meg is keresett tennap egy nigga egy kijadótó. V.mi aftermacs v. mi a vír. Bejött a telepre, a zsír fekete eszkaléggyán, oszt nem tudta, hogy kell hasznáni a liftet. Na megódottuk v.hogy. Na ekezd nekem vakerni amerikajijul, mondom neki: -Héj brada csillapoggyá, mer elvesztem a fejem, ne gesztikulájjá má itten bazze. Végű idecsapta a névjegyét, de vissza is hajintottam, hogy gecó ez nem lóvé... Nemtudott átbaszni a kötsög. V.mi doktor vót a neve. Aut meg megin susmusolt v.mit, de akkómá pattant az agyam. Idejön bazze, oszt még magyarul se tud bazze?
Na a spanok ott lógtak a tömb előtt, mint mindíg, ott bandáztak, mondom: - Csapjátok má szít a gyekírt-
Oszt szítcsapták...
A verdáját meg megkongatták. Jól kisterálták belőle a cídípléját. Mondom neki: - Ez ilyen környék gecc, vigyázzá öccs...
Ez nem a komton, bazze, ez a tóci. Itt veszélyesség van kiccsávó. Figyejjé má !
Na a nigga elment a 27-es busszal, oszt azóta nem láttam. Asszitte, hogy miva? Há nem bazze.
Kis csira...

Azóta láttam má az emtívín, v.mi sznúpdággal reppelt (vagyis próbált).
Ebből láccik, hogy az én anyagomat nem tutta kijadni, oszt összedobot v.mi szar magának, meg ennek a másik gizda niggának.
Hö...

Errő ennyit.

Cápa e-mail | 2005-02-24 19:02:11 | 57.
há ti se lesztek hülyébbek:)))))))))vannak otthon?eleget alszotok?széklet normális?vérnyomás rendben?:))))))))))))
Csíkos e-mail | 2005-02-24 18:30:53 | 56.
Bakkkkker ezigen! :D
Diesel nem bírtam ki röhögés nélkül ezt a szöveget! Ezigen, hagyjátok a tesót Master G-t minek balhéztok rapperek - rape(erekkel)! Ő nem divatgecc!
Peace

Down By Low e-mail | 2005-02-24 16:14:49 | 55.
a faterommal szimplán üzleti a kapcsolatunk...
azóta nem wagyunk rokonok mióta 5 éwesen fagyira kértem pénzt és asszonta h lopjak... ő is azt csinálja csak legálisan

a hugomat már alkalmazom nemesebb célokra minthogy egy wesztes karmai alatt dögöljön

a rokonok meg Gino, Vlagyimir, és Stawros...na nekik mond meg személyesen ezt a terwet aztán mehetsz loserkodni a gettódba...

pfej

úgy hallottam h a kiadódat is csak onnan wágják h ki wan rakwa multiplázám bejáratánál egy kép róla áthúzwa rossz példának, és némely ember elwiszi a gyerekét oda, h milyen ne legyen soha...

szal néger ez nem a te életed...a feketéknek nincs sok közük a repphez mert nem értenek a bizniszhez...ennyi

q:DD

pacs


Előzmény: Master G (53.)
Diesel e-mail | 2005-02-24 14:19:04 | 54.
Hát asszem új módszert kell kifejlesszek a kerriöröm kialakításához.
Asszem kezdem azzal, hogy kicsit dzsentásan fogok beszélni. Pl.: Namiva gecc bazze brinyálod a rinyámat gecó. Vágod tesa. Kápisi ? Éééted mit vakerok dzsí.Frankón vágod pléja?

Elejinte tesa mekkeírni bazz előre a vakert, mer nem vágom még csipiből, de maj jó lesz maj.
Autmeg szerválok egy rajkós buggyosgatyót, merhár reepah vajok, vagy mi a vesztís. Innen tuggya minden gyekir. Megosztán v.mi királyságos bűpulcsi is kéjk, mer az dívik hozzá.
Vágod tesa?
Fejkendőht is felcsapok, baszottnagy halálfejjel gecc, mer attól veszélyesnek érzem magam, meg minden. Arra még rápakolok 1 bézbólsatyit, perszemán úgy, hogy íppcsak le ne essen, meghogy meg legyen billentve, mintha a keletiszél majnem lefútta vón. Szétnézek a bizibe is, veszek kilóra kínai aranyat, asse gáz, ha szinezett alumínium, csillog oszt jóvan.
Veszettül fogok mutogatni, ahogy a niggák, mintha legyet kergetnéjk. Eztet mutassák az emtívíbe is, úgyhogy biztos kibaszott atomkirály leszek tőüle.
A járásomat is úgy alakítom, mintha 2.db. 40 kilós cementesvödröt cipelnék. Mer az laza bazze...
És csúnyán is fogok nézni.
hogymánasztán tuggyák, hogy miva. Vágod nigga?

Ahogy így véjgiggondolom, a zene már nem is fontos.
Úgyis gigarajságos leszek, oszt minden menedzsa éngem fog keresni.
Merha mán ekkora reppah kinéjzetem van, akkó biztos tudok is...

Me, mint tuggyuk geccc, attó vagy reppe, hogy úgy nézel ki, mint 1 bohóc.

Master G e-mail | 2005-02-23 18:20:42 | 53.
bazz nimán hogy kapar...

ő lenne az első kuncsaftod évek óta mi? :DDD

tartsd meg dieselt, engem megkeresnek az emberek de téged... pfff

csak egy javaslat: ne alkalmazz olyan embert akinek van saját gondolata - csak a trouble van velük...

méghogy faterod hatásköre... én kinyírattam fateromat 8 évvel ezelőtt nehogy elperelje a pénzemet amikor gazdag leszek... javaslom mindenkit intézz el a rokonaid közül... úgyis útálod mindnek a képit, tudom... :D

ja a hugodat add el nekem, kell szexrabszolgának... a többi mehet a levesbe...

na kocc megyek ballerkodni a gettóba...



Előzmény: Down By Low (52.)
Down By Low e-mail | 2005-02-23 15:13:54 | 52.
mi az hogy miért?

így lesz az emberből repper, nem?

figyelj, szólj ha kiakarod adni a lemezed... faterom hatáskörébe tartozik a biznissz, ö elintézi aztá' (mega)sztár leszel...

ne annak a máster gének terjeszd be az ötleted hanem nekem, mer az olyan wiggák, mint ő csak a szájukat jártatják meg lazulnak de a fából se tudnak waskarikát csinálni nemhogy sztárokat gyártani...

pacsi


Előzmény: Diesel (51.)
Diesel e-mail | 2005-02-23 09:13:24 | 51.
Oouuubazzeee !!!!

Itten ilyen csákók vannak????
Éjn meg itt űlök a telepi tömbházban. hatodik emelet. És csak nízek, mint hal a szatyorban. Hogy a faszba lehetne kitörni. Ez meg Kobie-val, meg Dre-vel csinál lemezt, a másik meg néhányezredik anyagát csinálja. Mester bevágódik az Escalade-jába, és benéz a sztúdijóujába, én meg reggel mehetek gályázni busszal. Aut meg otthon csinálom az FT2-s zenémet, meg hát írogatom a vakert, és remélem, hogy össze tudok hozni egy lemezt, de azt is csak úgy magamnak, mer senki mást nem érdekel. Ezek meg összeröttyintenek pár zenét, csak úgy rutinból egy L.A. stúdióban.

Csak 1 kérdésem lenne : MMMIIIÉÉÉÉÉRRTTTTT ??????


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.