Click to Visit
Hip-Hop - A rapperek hordjanak bő gatyát
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Chocolate Boy e-mail | 2006-07-15 09:04:11 | 350.
Peace Bro'!

Hya ez komolyság hogy Te ezt a West Coast öltözködési style-t képviseled:D
Komolyság:D télleg ezek a jellemző vonások, főleg régebbről, bár manapság már felvegyült, de még azért a nagy amerikai West Coast előadóknál is előkerülnek ezek a "klasszikus" darabok:)

West Side Hydro :D Lowrider, kockásing, világos naci, fejkendő vagy baseball sapi, napszemcsi & természetesen Chuck Taylor bácsi Converse tornacsukája :)

Peace!


Előzmény: Bigg Campanella (346.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-15 08:58:37 | 349.
Hát pedig ha +néznél 1 régebbi West Coast klipet, akkor igencsak ez jellemző rá. csak néhány előadót mondok akik szokták, vagy régebben kenték így klipekben (hja & Chuck Taylor bácsi tornacsukájában, mármint Converse-ben) Snoop Dogg, ő még most elég gyakran, Nate Dogg, Ice Cube, a West Side Connection(Ice Cube, WC, Mack 10), láttam yo néhány klipben Xzibiten is, Game-en is, régebben Dr. Dre is & még sorol6nám. Szinte az összes nagy West Coast előadó. Néha még most is előkerülnek ezek a "klasszikus" ruhadarabok, nem mindig csak a kosarascipő + Nike Force. Szóval nyisd ki picit a szemed & nézz + pár West Coast klipet :D bizti te is észreveszed a Tornacsukás témát!

Peace


Előzmény: Bellabubuka (348.)
Bellabubuka e-mail | 2006-07-15 06:55:22 | 348.
Szerintem is jó nő!!De a tornacipő ugye csak vicc volt?
Nem nagyon illik a környezetbe?:)


Előzmény: Bigg Campanella (347.)
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-14 21:29:05 | 347.
aaliyah mindig yo néz ki :)) számomra legalábbis :P

Előzmény: Zandar (344.)
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-14 21:28:28 | 346.
tornacipő ;-P
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-14 21:27:49 | 345.
én hogy öltözködök? há oan rapposan, de annyira nem viszem túlzásba. Inkább a régiesebb west coast-os dolgokat bírom. Ing, bandanna természetesen vmi bézból sapka ;).Ya meg azt a vajszínű nadrágokat bírom. :))

Előzmény: Bellabubuka (340.)
Zandar e-mail | 2006-07-14 21:18:10 | 344.
Nekem erről a női rapper stílusról ez a klipp jutott eszembe : Aaliyah & DMX - Come Back In One Piece

Ali nagyon yol néz ki benne. :)

Bellabubuka e-mail | 2006-07-14 16:54:50 | 343.
felvehet akárki aki birja a bőnacis IGÉNYES csajokt!2pac 4ever Westside
Bellabubuka e-mail | 2006-07-14 16:45:01 | 342.
oké bellabubuka@hotmail.com vegyél fel unatkozom

Előzmény: bizy (341.)
bizy e-mail | 2006-07-14 16:38:52 | 341.
Csáhsztok!
Annyit akarok h:
Bellabubuka add már meg az msncímed!
ha akarod!



!!!! PEACE !!!!

Bellabubuka e-mail | 2006-07-14 12:06:30 | 340.
Hát ja nem vagyunk sokan!!Akik szívből öltöznek RENDESEN!!Te,hogy öltözködsz?Ja és senk ne ÁLLTALÁNOSÍTSON!!!!!!!!!!!!

cupp


Előzmény: Bigg Campanella (339.)
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-13 21:12:57 | 339.
:) hát ien bőnacist nemláttam sokat, durván 4-et 5-öt, akik normálisan néztek ki.
Bellabubuka e-mail | 2006-07-13 21:05:40 | 338.
örülök,h osztod a véleményem!csak ilyenkor szét basz az ideg,h megint kritizálnak!lehet h nem így irtad de igy jött le!Sajnálom!Akik meg túlzásba esnek megérdemlik,én elég jól nézzek ki ebben a rucikban!na azért annira nem egy kicsit egos vot a mondat!Volt már ilyen bőnacis nőd?A pasim kifejezetten ezért szólított le mert ő még nemlátott ilyet!Csak őt zavarja hogy mindenki bámul!!

Előzmény: Bigg Campanella (337.)
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-13 20:41:30 | 337.
idézem magam "de bár te nem visszed oan tulzasba lehet." és " van olyan női rapper cucc".
ezt írtam :) szal nemtom most mé írtad amit írtá.
ok elihszem hogy babám nézel ki.Neaggódj láttam már igényes bőgatyás csajt.ÉS nem mondtam hogy úgy nézel ki mint a fiúk,csak hogy vannak akik már túlzásba viszik ezt az egészet.


Előzmény: Bellabubuka (336.)
Bellabubuka e-mail | 2006-07-13 20:13:39 | 336.
hátnemazé nekem rendes Női bőgatyám van!!És szokott lenni rajtam cuki nőies felsők is!!Ha meglátnál biztos más véleményen lennél!!Akkor még nem láttál igényes bőgatyós csajt!!Egyálltalán nem nézek ki fiunak!!

Előzmény: Bigg Campanella (335.)
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-13 20:01:04 | 335.
nemazé egy csaj, legyen nőies. lehet úgyis csaj rapper hanem lóg rajta cumó mondjuk van oan gata ami oan mintha lógna de közbe nőies és akkor van hozzá ien top is meg van külön női rapper cucc.Na szal egy csaj maradjon nőies ne n*ggerkedjen, de bár te nem vissze oan tulzasba lehet.a baseball satyó az yonézki csajokon az fasza :).

Előzmény: Bellabubuka (332.)
*\g-unit/* e-mail | 2006-07-13 19:40:15 | 334.
:P
Szotyee e-mail | 2006-07-13 19:19:48 | 333.
huhh, hál'istennek nekem nem volt ilyen problémám még, mégha a vénasszonyokkal volt is :):)

de ha ilyet nyomna nekem valamelyik, hát csúnyán visszaszólnék, asszem :)

Bellabubuka e-mail | 2006-07-13 18:58:32 | 332.
Végre vannak olyanok akik értika problémámat!!Multkor is pár rapper csávó odajött hozzám és elkezdtek kérdezőskődni a zenei hovátartozásomról csak azért mert lány létemre lenn van a NŐI bőgatyám a seggem alatt a bugyim elől kilátszik,sapka a fejen,cigi a kézben,pici kis felső fölül!!Elkezdtek vagizni h milyen f*sza arcok aztán megkérdeztem ki 2pack mire az válaszolta az egy rapper volt mire a spanja meg "mi az már meghalt?"Ennyit erről!Minden lány hordjon bőgatyát, mindegy mit mondanak a f*sz nyugdíjjas seggfejek!!bizy peace neked!!!

bizy e-mail | 2006-07-13 18:05:49 | 331.
Nekem is voltak már hasonlók!pl:sétálok pár "bőgatyás"(vagyis hip-hop csávókal) az utcán... aztán ott ültek a nénik a padon.Elmentünk melletük és azt mondja az 1ik: "nézd már ezeket a bőgatyás huligánokat!" erre a másik: "Igen... ez az új divat!".Montam magamba:"B*ZDMEG ez nem 1 divat ez 1 stílus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
És aban is igazad van h a lányk kifikázák a bő cucokba járkáló fiúkat!De ez engem nem érdekel... b*zdmeg ha így nem tetszek akkor el lehet húzni!!!És sztem is mindenki válalja fel!!De mondjuk az jobb lenne ha vki ilyen zenét halgat akkor öltözzön úgy!Ez az én véleményem!
PEACE!

Bellabubuka e-mail | 2006-07-13 14:41:53 | 330.
Elmondhatom magamról,h bőgatyás repperek között nőttem fel!Az egy dolog-h a fiuk ezt hordják de amikor meglátják egy lányon utálkozva néznek!én ezt hordom mert szeretem.Nem mehetek ugy végig a kib*szott városon,hogy a bankos,e-clubbos arcok ne nézzenek meg!Ezen kéne változtatni!Ja meg azon,hogy mikor ülsz a metrón és egy néni ül előtted és hangos megjegyzéssel mondja neked,h a börtönbe végzed csak azért mert nagyobb a gatyád!!Ne érdekeljen senkit,hogy mit hordassz ha a szívedben a 4 ütem dobog!!Válaljátok fel kik vagytok,de ha nem öltöztök úgy az se baj fő a lélek tisztelete a rap fenegyerekei előtt!!

Előzmény: Chocolate Boy (307.)
*\g-unit/* e-mail | 2006-07-12 18:04:46 | 329.
Fúhh én azokat utálom, akik csak divatból hordják.Tiszta gáz...
Szotyee e-mail | 2006-07-11 20:01:53 | 328.
hordjanak hát, ha úgy érzik magukat jól...
én hordok mer szeretem, kényelmes, el fér benne a farkam, eheh.. de nyárom pl. rövidbe nyomom, igaz az is "bő".
és amellett szeretem ezeket a cuccokat.

de van aki nem szereti. nem kell feltétlenül úgy öltözni. jó azért ha az ember kimutatja "hovatartozását", de többet árul el magából ha inkább sokat tud a hip-hopról, minthogy csak annak teteti magát.
ennyit erről, béke, de nincs sok értelme a topiknak...

Down By Low e-mail | 2006-07-11 15:19:23 | 327.
hát a kézmozgásán kíwül remélem az ágyban is igy nyomja, mer a csípője mint a körhinta szvaszki:D

:D pénteken Carter mondta h lesz muri, jössz?


Előzmény: Cápa (326.)
Cápa e-mail | 2006-07-10 06:29:22 | 326.
ahogy táncol,azt törvényesen kéne betiltani:)))
az ágyban is így nyomja?....:q))):D


Előzmény: Down By Low (325.)
Down By Low e-mail | 2006-07-07 21:15:46 | 325.
najó de az milyen jó rébé:D
csak no dance:D

pacsi


Előzmény: Cápa (322.)
Extasy-girl e-mail | 2006-07-07 17:59:48 | 324.
Hello hello pacekok...
Nah még mindig folyik a cuccos vita??:))

Zandar e-mail | 2006-07-03 12:39:46 | 323.
idéznék:
"sapkád ne vond le szemöldökig!
bő gatyád ne húzd le szeméremig!"

"Magyar rapper ne viseljen baseball sapkát,
mely eltakarja szép magyar homlokát, magyar rapper
viseljen darutollas föveget,
magyar nyelven szavaljon szép magyar szöveget! Legények!
Van nekünk Tisza sportcipő, nyugati márkát hordja csak a nyugati reppelő!"

Cápa e-mail | 2006-07-03 08:38:07 | 322.
na ja.de azé vannak oan elvetemült rébék,akik mégis rámnéznek.és beszélgetni se köll velük:))))amúgy te se panaszkodhacc a táncoslábú csajodra:))))))))))

Előzmény: Down By Low (321.)
Down By Low e-mail | 2006-07-01 16:08:24 | 321.
na az biztos h sokat ittam, de az is legalább annyira biztos h rád se néznek a rébék nemhogy szóba álljanak weled q:D



Előzmény: Cápa (314.)
Kicsitigris e-mail | 2006-07-01 11:56:34 | 320.
Ezt jól megmondtad.Végre valaki aki úgy gondolja a dolgokat mint én!!!

Előzmény: Rap-Man (319.)
Rap-Man e-mail | 2006-07-01 11:27:03 | 319.
Szerintem ez az egész nagy faszság!!!
most,ha én kimegyek az utcára bo gatyával akkor már én vagyok a nagy rapper???lehethogy oanok kik nem értenek a hip-hophoz(raphez)azok így gondolják(divatrapperek)!!!de aki tudja h mi fán terem a rap az szerintem nem azért vesz bo gatyát h ezzel mutassa ki h mekkora rapper hanem azért,mert így érzi jo magát!!!!!
ez lenne az én véleményem
na csá
Proof r.i.p.

plash e-mail | 2006-06-30 15:54:00 | 318.
Ez az egész bőnadrág dolog a szegénység miatt alakult ki(kinőtt nadrágok,már vagy 10en használták elötted stb).és azért volt(vmikor)az ülepe a térdnél,mert a börtönökben nem kaptak övet és igy lógott a naci mint atom.utána ez átragadt a közéletbe,és lógatt a fehákon amugy is...
és itt jött képbe a trend,ma már csak az HMCS akinek kurvára lóg,és terpeszben megy végig az utcán.

de sztem kajak baromság,hiszen nem azért leszel hiphop arc,mert ugy jársz mint aki beszart,és a gatyád mindjárt leesik.

lil jon- király e-mail | 2006-06-30 14:06:36 | 317.
yo a szo,teso.

ezám bakker minden reppernek a bőő naci a király nekem is van bő nadrágom.és pörrrgetem areppek.
de azért megmondom arepper nem csak attól repper hogy bőő cuccai vannak.na csá

Chocolate Boy e-mail | 2006-06-29 22:45:23 | 316.
Yo tesó!

osztom a véleményed ezzel a T-mával kapcs.-ban. Nekem is ez a véleményem az ilyenekről...
& szerintem sem attól raper vki mert bokáig érő ülepű gatyát hord. (olvasd el mit írtam én is az ilyenekről)

Peace!!!


Előzmény: Bigg Campanella (315.)
Bigg Campanella e-mail | 2006-06-29 19:58:49 | 315.
a bőgatyás dologhoz, máma egyik tesómmal sétálgattunk a városba és a belvárosba láttunk úgy 15 emberkét. Látszott egy társaság és volt közöttük egy gyerek akit mondjuk ismerek de nem társalgok a vele.Kb. ha a gyereken nemvolt 100.000 ft akkor leszarom az inamat. a gyerek olyan volt mint az ujjam és xxxxxxl-es gatya volt rajta. Van az a kendő nemtom mi a neve azszem durag és rajta egy kosaras fejpánt.Nyakába nagy ezüst láncok fülébe egy nagy gyémánt. keze tele gyűrűkkel a gyerek 16 éves milliomos fasz és ennek ellenére nemtom azthiszi hogy harlemból ugrott volna ki dobálja magát amit ha szentem észrevettetek volna nemtom mit szóltatok volna. A gyereknek hallottam már a beszd sílusát leírom csak szerény:Ya hallod nigger baszdmeg mennyi a faszomba beszívunk iszunk egyet a kurva anyádat te köcsög nigger..Na hát beszarok a gyereken, na és mi ott ketten 2-en ők 15-en jöttek felénk nemfoglalkoztunk velük láttam nagyon verik a nyálukat csak egy kicsit erősen néztem a kölökre abbana pillanatra 180 fokos fordulás és ment is el.Ennyit erről a bőgatyás társaságról.Nem azt mondom ne öltözzünk igényesen de nem kell túlzásba vinni, nekem is vannak sapkáim meg oan lazább farmerjeim de nem a bokámnál hordom és nemdobálom össze-vissza magam. Ennyit erről.
Cápa e-mail | 2006-06-29 05:19:28 | 314.
te télleg sokat ittá akko.én azon az estén ottse voltam béjbe.különben csak engem hívtak volna a rébék:)))

Előzmény: Down By Low (313.)
Down By Low e-mail | 2006-06-25 07:59:21 | 313.
Ennyi...ingyen ne cidázzon már ha ő akarja...
ingyé nincs má semmi nem h egy merew péló q:D

Cápa:
Minket felhíwtak a csajszik a Carter felett bulizni mer látták h polírabb arcok wagyunk mint amilyen buli wan a 3.-on...
híwtunk wolna titeket is csak mondták h a Roc polós meg a Carolina sapis gyereknek nehogy szóljatok mer ránézésre rossz pofák q:DD q:P

na pacsi


Előzmény: Chocolate Boy (311.)
Cápa e-mail | 2006-06-25 07:17:46 | 312.
te is jó be lehetté bazva akko,Carter a 3.-on lakik:)))))v ti felmentetek partizni 1 emelettel feljebb?:))))

Előzmény: Down By Low (308.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-06-24 09:01:24 | 311.
Hát Hya, nekem is ezt kellett volna, lóvét kérni tőle, ugyanugy mint ahogy ők szokták ha meló van. Most neki kellett volna fizetnie nekem, mivel ő akart kúrni velem :))

Peace


Előzmény: Down By Low (310.)
Down By Low e-mail | 2006-06-24 08:44:53 | 310.
Sup

Hát őszintén én is már wagy 2-3 hete nem mentem Cápáékkal mulatni...na maj pótolunk

A kecó felújítás megwolt? q;)

Mér nem mondtad a rébének h mónika 2 komplett 5...fizessen a farkadér! q:DD



Előzmény: Chocolate Boy (309.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-06-23 17:10:13 | 309.
Yo B hawerom!!!

Hogy vagy? rég láttalak baszki:), még van a gyaximból 3 hét, de utána megyek megint partyzni veletek, már qrvára kivagyok éhezve egy yo bulira, meg a puncira is!!!

Peace!!! Jaaaaa kétnappal ezelőtt, képzeld, meg akart baszni egy kurva a 8-ba, a Dankó utcában :) na erre mit lépsz?!

One Luv!


Előzmény: Down By Low (308.)
Down By Low e-mail | 2006-06-23 14:28:59 | 308.
A Srác tudja a tutit az száz...
még a szemetes zsákot is kibassza a 4.ről ha nem fér el mellette q;D

Pacsi
B


Előzmény: Chocolate Boy (307.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-06-18 18:18:38 | 307.
Ki a fasz mondja meg azt valakinek, hogy ha Te rap zenét hallgatsz, azt szeretsz, azt csinálsz, vagy a stílust képviseled, akkor neked KÖTELEZŐ bőgatyát hordani?! Ekkora egy nagy faszságot... na de mind egy, hát ha még egyes emberek ennél a felfogásnál tartanak. Miért lenne kötelező? Ezt nem értettem sosem & nem is fogom...na de mind1. Egyébként én is a fekete kultúrát szeretem & támogatom (képviselem) és igen én is hordok lezser (bő) nadrágot, de nem atombőt. De ha épp olyan helyre megyek ahol ezt sajnos nem nézik yoszemmel drága kishazánkban, akkor elviselem és felveszem a szűkebb nadrágot is. Azért írtam hogy szűkebb, mert az is lezser. Az biztos hogy föl nem vennék ilyen passzos buzis nadrágot, soha. Egyébként még utoljára a zene szeretete nem hinném hogy megkéne hogy határozza az öltözködést. Nagyon sok olyan ismerősöm is van aki a fekete zenét imádja, de egyáltalán nem bő cuccokba öltözködnek. Sőtt, ha nyitott szemmel járnál, a feketék sem mindegyik ugy járkál... de ennek ellenére én is a lezser laza cuccot szeretem és támogatom inkább. De ezt nálam a hangulat is befolyásolja. Mint a zenében is, van hogy épp rapet, van hogy R&B-t, Soult, vagy Reggae-t van kedvem hallgatni. Na ez szerintem az öltözködésben is így van. Van hogy lazán öltözködöm, kosaras mez meg hasonló, de van hogy olyan kedvem van, hogy kicsit elegánsan de lazán van kedvem öltözködni mint egy R&B "star". De egy a lényeg. Az öltözködésemnél mindig figyelek arra hogy az a fekete kultúrát tükrözze. Vagyis nem veszek fel olyat mint a kábítószeres techno őrültek...
Hát így ennyi lett volna, nem akartam senkit fárasztani ilyen hosszú eszmefuttatással, de ez jött ki belőlem. Ja és bocs, ezzel nem akartam senkit sértegetni, vagy lehordani, de hagyjuk már ezt hogy a rapper csak térdig lógó farit hord6.
Na Peace, One Love & Respect minden Brotha'-nak. Hya és főleg Cápának az 56-ba:))) Öreg ha vége a gyaximnak 3-hét múlva, akko megyünk partyzni megint hehehehe:) és lassan lakásavató buli nállam, aztán irány vmi szórakozóhely, ahol csakis fekete zene soul. Peace, Aiiiiiighhhh Chill!!!

Extasy-girl e-mail | 2006-06-17 19:22:56 | 306.
Nah jah...

Előzmény: B.Rabbit (305.)
B.Rabbit e-mail | 2006-06-17 13:53:15 | 305.
Hát ja.
De mind1 valakinek jol áll. :)


Előzmény: Extasy-girl (304.)
Extasy-girl e-mail | 2006-06-17 13:41:35 | 304.
Hupsz...hát 1 kicsit félreolvastam a dolgokat...
B.Rabbit neh vedd figyelembe amit írtam


Előzmény: Extasy-girl (294.)
Extasy-girl e-mail | 2006-06-17 13:33:12 | 303.
Megint hella...
Sorry, mégsem írtam semmi konkrétat az öltözködésemmel semmit...
Azt írtam, h én is hordok néha bő nacit.
A szűk nacikkal kapcsolatban "néhány" pasit említettem meg,...
Nah mind1, a lényeg h 1 szóval nem mondtam, h csak és kizárólag bőcuccokban rohangálok...
Nah tényleg peace!:)


Előzmény: Extasy-girl (302.)
Extasy-girl e-mail | 2006-06-17 13:26:55 | 302.
Hella!
Nem bántottál meg 1általán, de mielött véleményezel olvass kicsit vissza...
Ugyanis az 1ik előző hozzászólásomban azt írtam, h én is hordok bő nacit ha olyan kedvem van, de ez nem zárja ki azt, h szűk gatyeszt vagy szoknyát magassarkuval már fel se vegyek...
Peace!


Előzmény: Young Buck (295.)
barbie91 e-mail | 2006-06-17 12:18:35 | 301.
Hááát ez pojjéééén:D
Mintha muszájból hordanának bő rucikat.. Uhh..:D
De ez is inkább a divatraperséget tükrözi... Szal ha a "raperség" érdekében bármit is muszájból csinálsz, akkor divatraper vagy, ennyi...


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.