Click to Visit
Hip-Hop - A rapperek hordjanak bő gatyát
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Darksun e-mail | 2005-02-22 20:57:28 | 50.
Bazzeg, hogy ti mindannyian mekkora fasszopó kis divatbuzi köcsögök vagytok!
EGY REPPER ATTÓL LESSZ REPPER, HOGY BŐGATYÁT HORD!!!
IGAZÁN RÁJÖHETNÉTEK MÁR VÉGRE!
És nekem már 2214 albumom jelent meg,csak annyira ándergránd, hogy nem hallottátok!
Szóval beszoptátok ezt is!
És kakastaréj van a fejemen, lilára festve.
Meg bakancsom van, báfáló márkályú és bokszcipő alakú!
Meg nyominem gatyám, meg kannabiszos kendőm! PIROS!
És basszátok meg az orrpírszingemtől át van vezetve egy lánc a fülbevalómba, mint régen dzsenet dzsekszonnak!
Szóval kurrvanagy repper vagyok!
Ezt nektek!
(most fuckot mutattam, mert az repperes és azért nem láttátok, mert ándergránd!)
fakjú!
DS!


Előzmény: Down By Low (49.)
Down By Low e-mail | 2005-02-22 20:14:30 | 49.
Gino mintha bekewerné a majálisba a karácsonyt...passz


hö...a bankdensz-hole és az sms hogy hozható egy függwénybe azt nemérti a wilág...DE raszter-g majd megadja

ez a hozzászólás meg körülbelül az "1118 karakter beírása" hatókörbe rakható...
ergo a 37. beirásod bagoly kontra weréb esete...

nekem a faterom a kampány...szal ő az amcsi belügyminiszter és néha besegít a lemezkészítésbe illetwe az alapok lefektetésébe...

szerencsére ez nem befolyásolja kiadók segítőkészségét...wolt már olyan kompáni aki nem akarta kiadni a 5ik lemezem...de sajnos azóta csődbement leégett és kirabolták...
egyébként sokszor híwnak meg különböző Talk show-ba, Krikett zsűritagnak, és egyéb szimilár helyekre...

de örülök neki h az maradtam aki woltam, - mieőtt apám a helyére került wolna - egy csóró gengszter utcakölyök!

szówal ez a raj asszem...


Előzmény: Master G (46.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-22 19:32:25 | 48.
ééééés ha igeeeeen???? :DDD

Előzmény: Master G (47.)
Master G e-mail | 2005-02-22 19:24:35 | 47.
"amúgy dúrva h emléxel arra az esküvős akármire, viccces, de ha minden igaz akkor találtam meg még csak ezt a fórumot és aztse tudtam miholkimitmiérthogyanmennyibe.."

lófaszt! :D
csak be akartál mutatkozni a többieknek egy ilyen köcsög divatrepper lealázásával. :DDDD


Előzmény: MsMixmastermike (45.)
Master G e-mail | 2005-02-22 19:00:55 | 46.
asztakúúúva... hátezanagyigazság "szeressük egymást"...
bazzz egy ilyet élőben kéne látnom...

ja teis iylen gyík smsbuzi taplo bankdenszhólos szarrágó vagy mi?
egyébként meg puhapöcs nekem is van ám lemezem... jeee istenkirályul nyomtam még anno - majd idézgetek néhanapján magamtól okés? tod egy igazi repper mindig is repper marad mégha kimegy amerikásba akkoris... tod itt comptonban néha megpróbálnak behúzni a tesók de olyankor csak bítbákszolok nekik meg aztán egy másik szólamban gyomorból ráreppelek mint egy (hi)maláj rinpócse oszt hármas szintű fájörsildet kasztolok... erre az összes csoki megfekszik köröttem(hú de archaikus vagyok) én meg run quickly...

aztán otthon feljövök ide a nagybetűs Fórumra oszt pihizek... tod most épp tehetségkutatok itt... sajna te nem férsz bele a képbe... sorry

na bro' megyek is vissza a stúdióba andréhoz mert már megcsörgette a csipogómat... addig fuck ya all' ya...

pí.esz.: néha leugrok a leanee streetre pattogtatni a labdát... na ott összefutottam a múltkor a kobe-val oszt mondtam neki allennek meg dieselnek (nem az iteni diesel hanem shaq) is van mán lemeze hámmondom gyere brada összerottyantok neked is valamit... most próbálom 94bpmesre stretch-cselni a hooligans-királylányt... netuddmegtesó...

na most mán télleg megyek mert ideges lesz a főnök...


Előzmény: Down By Low (44.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-22 17:47:58 | 45.
közérdek a fubu pulcsi teeeeeee, hát nem vágod???
ennyi gyíkot..

amúgy dúrva h emléxel arra az esküvős akármire, viccces, de ha minden igaz akkor találtam meg még csak ezt a fórumot és aztse tudtam miholkimitmiérthogyanmennyibe..mind1 amúgy én sohhhhhhadesoha nem szólok be senkinek, én senkit nem bántok meg, nemúgy mint te/ti! csakúúgy leoltjátok a bőőgatyás RAPPEREKET, pedig ők aztán az igazi menő-csávók, ők viszik majd előrébb az országot, hikk


Előzmény: Master G (43.)
Down By Low e-mail | 2005-02-22 17:37:39 | 44.
bocs de a "w" aztjelenti hogy már "Wan egy lemezem" ... azthittem egyértelmű h ennek a röwidítése...sötétbarom...

a stilusom meg nem fejezhető ki egy betűwel, még a tiedhez is minimum két betű kell: pf...
q:D

a Szalacsinál hagytad abba? ott kezdődött...mind1

ha érdekelne ez a Gino gyerek (és ajánlom h érdekeljen különben az életbe nem leszel repper):

www.kreten.hu/km/majalis.wmv


(ez a duplawé onnan jött egyébként h az sms-nél haccor kell lenyomni a 8ast mire egy v-t ad...
a 9est meg csak eccer h w-t...átragadt ide is..bö)

és a newed meg tényleg olyan mint egy fikázható kis pöcs...de ha megismer pöppet az ember akkor rájön h nem csak a newed...q:D

" do u got me, doug? "
így írják a menők, ugye, amerikajiul? q:D

pacsi neked


Előzmény: Master G (43.)
Master G e-mail | 2005-02-22 10:39:02 | 43.
"Ja és Mester, amúgy basszon meg egy vagon nigger.."
én is ezt akarom már mióta, de itt szegeden csak max 5-6 csokit láttam és egyik se jött be... :DDD

és egyébkéntis az irónia az nem megy olyan könnyen... tod kellenek dolgok hozzá pl egy orbitális !%/$ߤ"+%! aki meg akar győzni másokat az igazáról... és persze jó ha van jellemző stílusa annak a valakinek...
ezért szerettem pl ha misszmikszmásztörmájk reagált bármelyik beírásomra--- jeee az első asszem az volt hogy csont nélkül bevette hogy az esküvőmre/temetésre is bőgatyában megyek...(valszeg a nevem alapján azt hitte h alázható csíra vagyok) de mostanság nagyon kevés olyan entitás firkál ide akiből lehet valamit kihozni... ezek még a hülyeséghez is tehetségtelenek...
de majd figyelek oszt hátha (hé Miss ha olvasod ezt akkor szólj mán be légyszi!!! :DDD ez közérdek...)

díódábjúen! nemvágom... én abbahagytam a pszeudocelluloid baromságokat szalacsinál... :/
és attól még h okosakat idézgetsz meg minden v betűt w-vel írsz attól még nem leszel REPPPPPPER csak akkor ha lesz egy lemezed oszt a népek azt mondják h nimán ez a "dánbájlóakiduplavétmondszimplavhelyettzsíristenkirálycsávó"... :DDD
télleg lehetne ez a stílusod... mondjuk élőbeszédben ez a w-zés hogy jön ki, azt nem tudom... mondjuk hosszan mondod hogy vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv? lol


Előzmény: Diesel (42.)
Diesel e-mail | 2005-02-22 08:53:47 | 42.
Hogy te mekkora hülye vagy bazze !!!!

Osztani akarod itt az észt?
Bejössz ezzel a youmen, junómen, pacsapísz vakerral, elmondod azt, amit mindenki tud, és büszke vagy magadra, hogy mily okosat mondtál?
Pfff...

A bőgatya eredete nem találgatás volt, hanem tény... Ellentétben a te okfejtéseddel.

Ki a faszomnak képzeled te magad?
Asszed te különb vagy itt mindenkinél? Megagigaatomrepper, mi?
Szal csak akkor lehetek repper, ha kiadok 1 albumot? Még azt is meg akarod szabni, hogy melyik kiadónál?
Magánterjesztés gondolom nem játszik, mer akkor nem vajok repper, mer nem egy pénzéhes, kommersz, tökigreklámozott kiadó adja ki, hanem én.

Nem baj... Most aztán rájöttem, hogy nem vajok "divatos", mer nem járok márkás bőgatyában. Sőt, mégcsak nem is varratok olyat. Roppantul fáj, hogy ezt így kellett megtudnom.

Repper sem vagyok, mert a DefJam nem adott ki lemezemet. Affene.
Az egész életem felborult.

Bezzeg az olyan faszacsávók, mint pl. ez a majkagyerek, az mán igen !!!!

Annak van lemeze is, meg trendi(persze drága) bőgatyóban kolbászol, meg cannabis-os fejkendője is van, meg minden. Ő MÁN 1 IGAZI REPPER !!!!!
Mint te is...
Csira...

MesterGé írjál mán valami irónikusat...
Ja és Mester, amúgy basszon meg egy vagon nigger..


Előzmény: Sheezy (32.)
Down By Low e-mail | 2005-02-21 15:57:26 | 41.
nagyzoló lennék, csíra és diwatdiktátor? az lehet... de h adót nem fizetek az száz ! q:DD

de Dark , és a te beszólásaitokból elegem wan ugyhogy mostegy idézettel bátorkodom előhozakodni:

"...sok köcsög wan..." Gino, az Oláh család
q:DDD

ezt a widiót wágod bro?
pacsi


Előzmény: Master G (37.)
lill jenx e-mail | 2005-02-21 14:10:44 | 40.
veréb az a raper aki nem hord bő cucokat nem vállalia be a stilusát

Előzmény: deszkasboy (1.)
Master G e-mail | 2005-02-21 13:56:09 | 39.
hát igen Ti azok vagytok...
mondjuk akinek drága bőgatyája van az meg hülye... :D
aki meg csináltatja magának az meg egy nagyzoló hülye... do u got me, doug? ;)

egyébként meg tök jó h az Ilyenek (mármint a rEpperek) bőgatyában mászkálnak, messziről el lehet őket kerülni hogy még véletlenül se kelljen szóba állni velük.
mert az egyik fele arról próbál meggyőzni (miután kifejtettem az elmeállapotáról a véleményem) hogy az egyik szülőm prostituált és hogy én egy kellemetlen illatú folyadéktároló edény vagyok, a másik meg álintellektüell stílusban felsorol pár nevet és megvetően/kihívóan néz rám, hogy lám ő miket tud amit én nem.
nagyon nem szeretek kollektívan ítélni de Ezek csak arra jók hogy fizessék az adót...

...és Ti mind Ilyenek vagytok! :DDD


Előzmény: Darksun (38.)
Darksun e-mail | 2005-02-21 11:29:27 | 38.
"te is csak egy csíra (olcsó)bőgatyás féééék vagy"
MIND AZOK VAGUNK! :DDD
DS!


Előzmény: Master G (37.)
Master G e-mail | 2005-02-21 10:46:30 | 37.
heee! nem kéne mindenkinek beszólnod nigger!
a srác beírt 2914 karaktert (szóközökkel együtt 3434-et) és te meg elintézed félsorban?! :D
legalább ennyiben fejtsd ki tesvír! naugyehnemmenne?! látod te is csak egy csíra (olcsó)bőgatyás féééék vagy... ;)


Előzmény: Down By Low (36.)
Down By Low e-mail | 2005-02-20 21:05:13 | 36.


miért ember te kiwétel wagy?
q:D

"...See I'm grimmy minded, you've been blinded
Lookin for a peep like mine you can't find it..."

q:)

pacsi


Előzmény: Sheezy (35.)
Sheezy e-mail | 2005-02-20 19:41:10 | 35.
Yo Man
Nemazé' mondtam, attol lehet joo:D...sött ha ugy gondolod akko' jobb.Lehet te is kivétel vagy?:D

Paccs neke' is
--------------
Weezy fo' Sheezy


Előzmény: Down By Low (34.)
Down By Low e-mail | 2005-02-20 16:42:01 | 34.
hó!

"...Akinek meg nincs pénze az meg varrason magának(ez egy nagyon jo ötlet)..."

ezt, az itten' hozzászóló (azaz én) nem úgy értette h akinek nincs pénze az warrasson...

amit eddig warrattam az fényéwekkel jobb wolt mint amit sok boltban kap az ember...ergo inkább warratok mint h szart wegyek..

erről ennyit...

pacsi


Előzmény: Sheezy (32.)
Sheezy e-mail | 2005-02-19 15:14:31 | 33.
Nem Dre a majom hanem Eminem
Sheezy e-mail | 2005-02-19 15:12:24 | 32.
Hi all
(Elöre mondom h' tisztelet a kivételnek)
Ti miröl beszéltek?:D Elöször is: ha majd valaki kiad min 1 albumot akko' rapper.Attol mer' itt szövegeltek még nem beszélhettek arrol.Max csak hallgatjátok a hip hopot...ennyit tisztázzunk:D Ienko' röhögnöm kell ezen az országon hogy h' a gecibe jött össze ennyi köcsög..az hot shit hogy valami rosszul sült el miko' ugy 8 honapon át fejlödtetek,jah meg lehet rossz helyre születtetek & rossz társaságba!De lehet erröl nem tehettek,de még tehettek érte!!van egy két jo arc itt,de a többiek:D Nem baj kérdezzetek a kicsit jobban hozzáértöktöl és rendben lessz minden.Különösen örülök hogy mennyi lány szereti az igazi zenét.Nekik csak annyit hogy egy csajnak lehessen látni az alakját..ezt pedig ugy nem lehet hogy "bö":D gatya meg esetleg 'bö":D pulcsi vagy akármi .Lehet ez igy kényelmes csajok de szerintem kiprobálhatnátok a passzosabb rucikat.ár elöadó muff: Jacki-O,Trina,Shawnna,Lil Kim,Remy Ma,Angie Martinez,Mary J. Blige(mondjuk ö már díva),Eve,Khia,Ciara..de mondhatnám még azokat a csajokat akik keményen nyomják(de legkeményebbek délen vannak)..és gondoljatok bele hogy néznének ki ezek a csajok bö cuccokba...na ugye:D:D:D..kicsit hülyén.------
Azzal kapcsolatban h' honnan is származik a bő nadrág viselete..háát...szerintem kicsit hülyén hangzik hogy a börtönböl:D...az egyszerü ok az hogy a rabszolgaságban rájuk basztak egy nacit na most az lehetett passzos is meg bö is:D...de még ez sem az igaszság.Ami szerintem az h' a gettoban nem igazán volt sok pénzük,ami akadt is (potlékok,segélyek,meg amit raboltak esetleg) az inkább drogra ment meg jin..jah és juicera..a lényeg hogy lazzuljanak:D.Mivel nem volt pííz ez 4 gyermekes családban a legidösebb bro'nak vettek egy gatyát ugye ö má' 16 volt,nah az öccse meg csak 8.Bratyo vett egy uj gatyát és hip hop a kis surmóé lett a nagy gatya:D.Innen kerekdtek fel akiknek sikerált és a szokás megmaradt csak egy kicsit elegánsabbak lettel mivel lett píízük.Ennyi de találgatásokat még várok töletek:D.Az itthoni öltözködésröl még annyit h' ha van pénzetek adjátok meg a modját hogy jol nézzetek ki..és ienko' igenis szükséges a márka mer' ugye senki nem akar hasonloan felöltözni mint a mostani 8 adikosok:D. Szerintem ez magyarázat!Akinek meg nincs pénze az meg varrason magának(ez egy nagyon jo ötlet),mint egyik itten' hozzászoló mondta.De semmiképpen se ugy öltözzetek mint egy hülyegyerek:D Deszkásboy vagy mivagy...az sport nem a műfajom de azért 1-2 ismert deszkástol vehettek példát öltözködésileg...de ne a hip-hophoz irjatok mert valahogy a stilus nem függ össze,de zeneileg azt hallgat mindenki amit akar csak ne keverje össze a szezont a fazonnal.Eminemröl is mondanék valamit:Én nagyon nem komálom,de ö is tanul a jobbaktol..és kik a jobbak..hát mindenki maga vállogatja,de naggyon shoka'.Ezért ha majd jobbat hallgat az aki szereti öt egyböl elmegy a kedve töle.Nincs is ritmusérzéke..kb olyan szintü mint a Mónika Showbol a Rap mamik..vagy kik:D.Még Bubba Sparxx is tehetségesebb(érzi az ütemet),pedig ö farmrol jött:D.Bubba egy példa de öbenne több a tehetség mint eminemben(mutatott neki valamit Timbaland és ö megtanulta).De ez a majom Dretöl tanult de kevés a gyerek...aki még a Drtol sem tanul ezt nem kéne eröltetni és épp ez az hogy már tulságosan erölteti a szart.Asszem' ennyi
Peace,One Love

Why you blockin us
Baller Blockin us
You niggas can keep tryin
Ain't no stoppin us

Fo'Sho Shark

Angeel e-mail | 2005-02-12 15:36:44 | 31.
Szerintem minednki azt hordja ami neki bejön..nem attol fogja megszeretni a hip-hop ot h olyan cuccokat vesz fel magára...
Dee sok pasinak kifejezetten elönyére válhat ha ugy is öltözik... ;)

Rapett e-mail | 2005-02-12 13:25:37 | 30.
ez a topic ez egy faszság!!
Akinek teccik és kényelmes hordja akinek nem az nem.
Nem a ruhádtól leszel rapper és nem is atól vagy menő
Az a lényeg hogy te tudod magadról hogy az vagy és kész!!!!!!!!!!!!!!!

Nox e-mail | 2005-02-11 19:00:43 | 29.
Hi!Sun!Hi NMI!
Szerintem nem muszáj bő cuccot hordani annak aki "rapper"!Bár ezt a zót nem nagyon szeretem mert mitől is lesz valaki rapper?rappet hallgat?vagy csinálja?Akkor magyarországon aki szereti a repzenét az csinálja!Húúúú bazzeg!


Előzmény: Darksun (28.)
Darksun e-mail | 2005-02-10 21:08:05 | 28.
"Ha rapper vagy akkor öltözz is úgy"
Ez mekkora... :D
ILYEN TOPICOK VAZZEG!
Baszódj meg! (már aki nyitotta)
DS!


Előzmény: Dohi (27.)
Dohi e-mail | 2005-02-05 18:42:08 | 27.
Ebbe tökre igazad van!! Én is csaj vagyok és imádom a rappet! Ha rapper vagy akkor öltözz is úgy....!Kényelmes és kurva jó!


Előzmény: Rappercsaj 14 (5.)
NMI e-mail | 2005-02-01 08:34:42 | 26.
El vagy te tévedve...

Bár szerintem még rosszul is vagy összerakva...



Előzmény: deszkasboy (1.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-29 21:48:44 | 25.
teyoisten... Bakker, én kb 12éves koromban öltözködtem olyan fél év erejéig mint egy csávó, de szerencsére önmagamtól felvilágosultam hogy ez így gáz... Azóta érdekes mód, qrvanőies cuccokban járok (azért a guccitól messze) és mégis, láss csodát, a nagy többség levágja h mien zenét hallgatok, a stílus amúgyis belülről jön, tehát személyiség. És én pl-ul marhára nem értem azokat a csajokat akik 18 (vagy több!!) évesek és FUBU gatyóban meg yoooo nagy pulcsiban rohangálnak, h még énse tom mien neműek... Na mind1, az ő bajuk. Amúgy meg nyilvánvaló h ne járjanak a "rapperek" macskanadrágban, de ezt az egész nemre is rá lehet húzni. Hordjon mindenki azt, ami kényelmes és azt, ami neki jól áll.

Előzmény: Rappercsaj 14 (5.)
westsider e-mail | 2005-01-28 22:36:19 | 24.
Hat emberek szerintem nem ugy latszik meg vkin hogy igazi rapper hogy bo culakba jarkal...
Gondolom hallottatok mar a diszrapperekrol hat roluk megvan a vemenyem...
Bar majdnem minden zene stylenak megvan a mega culaja de a rapnak nem mindig a bo culak..
Na szasztok...

mihike e-mail | 2005-01-24 12:28:02 | 23.
szerintem mindegyik stílusnak meg van a maga ruhája.ha valaki technot hallgat és bő gatyában jár szerintem az hülye

Diesel e-mail | 2005-01-24 08:22:59 | 22.
Hella !

Látom nagyon erősen jelen van a bő gatya.
De azt már kevesebben tudják hogy honnan jön ez a viselet.
Annyi az egész, hogy az amerikai börtönökban 3 méretű ruha van összesen. Tehát nem mindenkinek volt jó a szabvány cula. Dehát inkább a nagyobb ruhát hordták, ami eléggé bő volt rájuk. A derekát összefogták övvel, és már jó is volt rájuk. Igaz, az ülepe a térdnél volt, de mindegy.
Egy idő után ez a viselet, kikerült az utcára, és irányzat lett.
Na, hát innen ered a bőgatyás dolog.

Csak gondoltam, elmondom.

Down By Low e-mail | 2005-01-23 13:45:07 | 21.
szerintem a repper nem attól repper hogy hogyan öltözködik hanem ha szereti a reppet...mert ha nincs pénze drága ruhákra attól még ő szeretheti a reppet nem?

asszem h ilyen érwet még senki nem írt...q:DD

könyörgök mielőtt beírtok walami ilyesfajta magasröptű szöweget olwassatok már előre h érdembe hozzá tudtok-e szólni a témához...

ejjo

stady e-mail | 2005-01-21 19:23:45 | 20.
Szerintem nem a bő cucctól lesz a rapper rapper! Szerintem. Ha valaki belül rappernek érzi magát akkor nincs szüksége kényelmetlen lógós gatyára meg ilyenekre. A rapper anélkül is lehet rapper.
Diesel e-mail | 2005-01-21 06:42:11 | 19.
A "hasonló emberekről" sz.tem már jópárszor leírtuk a véleményünket.
Ha télleg érdekel, olvass utána.
Találsz erre topicot is.


Előzmény: matt (18.)
matt e-mail | 2005-01-20 19:10:38 | 18.
szerintemse az oltozkodesen van a lenyeg hanem azon hogya szivedben szeresd ezt a mufajt!!
a ruha azis fontos hisz ez a stilushoz tartozik!!
de ha nincs pl valakinek penyoja ijen rucikra akkor mi a nagy barna fasz van?
pedig ois ezt szereti!!
hip-hop
akkor mittegyen?
en ebben elek ezert igyis oltozom de vanaki egy szopos fasz mert neki semmi koze a rephez es megis teszi az agyat est azt hiszi hogy o a sztar mert olyan ruhakban jar!!
fasza ruci de csak kivulrol mondanad azt hogy o egy repper!!
ez van vannak ehez hasonlo emberek.
roluk mi a velemenyetek???????


Előzmény: Imback (8.)
deszkasboy e-mail | 2005-01-14 15:38:33 | 17.
Szerintem nem a márkán múlik
Down By Low e-mail | 2005-01-14 15:17:07 | 16.
választékról annyit h én a melegítő gatyókat mindig warratom..kb 1 gatyó 2-3000Ft (ez azért jówal olcsóbb mint boltban) és ebből annyi wálaszték wan ahány féle színű anyagot gyártanak és szerintem sokkal jobbak mint amit eddig némely reppboltban láttam ...q:)

pacsi


Előzmény: Cápa (14.)
Nox e-mail | 2005-01-13 12:37:05 | 15.
NEKEM BEJÖN MINDEN AMI JÓ
Cápa e-mail | 2005-01-12 19:40:11 | 14.
nem olvastad a topicot?hordjáááá bőőő gatyót:))))))))))))))
én úgy vok vele h ami jól néz ki azt felveszem.itthon úgysincs választék:(
viszont lószaros slimsédi gúnyát semmi pénzé nem vennék fe.


Előzmény: Csíkos (13.)
Csíkos e-mail | 2005-01-11 18:05:04 | 13.
Amikor kibaszottul buzik, mármint akiknek semmi köze se a deszkázáshoz v hiphop-hoz, (vagy nemistudodm mostanság a hc-sok is bő gatyát hordanak)azokis ilyen cuccokban járkálnak! Buffalo "cipő" meg FUBU felső :D vagy DADA+AGRESSOR FÚÚÚÚÚJ! Nah mind1, ez a divatdolog ez télleg gáz, de a DADA sztem tényleg yo cuccokat dob piacra!
Peace

NeeRO e-mail | 2005-01-11 13:45:39 | 12.
Ezt én se igazán értem..
most a FUBU az divat vagy mi a rák??

ha valakinek olyanja van, akkor szégyellje el magát?
ki találta ki ezt az egészet?

vagy ha mittomén, holnaptól a DADA lesz a "divat", akkor mindenki kidobja a picsába és elkezdi szidni, hogy az divat lett?

nem igazán értem, valaki világítson fel


Előzmény: Diesel (11.)
Diesel e-mail | 2005-01-11 06:42:02 | 11.
Csak annyi, hogy mindenki a kibaszott márkanevekkel jön. Ez olyan, mint egy rohadt preztizsharc, hogy melyik márka a megfelelő, hogy kellően kifejezze az adott egyén repperségét.

Vannak ezen belül szintek is?
Pl. aki ecko cuccban van az közepesen repper, aki meg fubu-ban, az meg nagyon? Vagy mi?
Nem kurvára mindegy mi a faszom van ráírva?
Ha tetszik, és tellik rá, akkor felveszem, ha nem, akkor meg nem. (ééééérteed)

És vessetek meg érte, de engem kibaszottul nem érdekel, ha turkálóból van is, hogyha jó állapotú, és tetszik. Oszt kísz !

Kicsit kezd az egész egy farsangi bálhoz hasonlítani, ahol az emberek találgatják, hogy ki, minek öltözöütt be.
Személy szerint én motoros dzsekiben is ugyanolyan repper vagyok, mint fubu pulcsiban.

Na, csak ennyit szerettem vón mondani.

Hella !

Csíkos e-mail | 2005-01-10 17:18:43 | 10.
Csokoládé!
Utólagis B.Ú.É.K.!
Nah a lényeg, régen énis úgy gondoltam h öltözködjünk úgy, de most nem így gondolom! De azért NE járjunk Aboriginal, Agressor, Energie........... cuccokban! Mostanság leginkább melegítőkben járok, meg DADA gatyókban, de mostanság nem veszek fel olyan durva farmereket!
Peace

G-tard e-mail | 2005-01-10 16:39:06 | 9.
"ha már rapper vok akkor illendő úgy öltözni, nem?"
Mi ez a faszság? Te illendőségből öltözöl rappernek? Ezzel tiszteled a zenét?
Akkor nézd meg a rapper csajokat amerikában (shawnna, trina stb), azok versaceban+ gucciban járnak, magassarkúban, és csak futáshoz vesznek fel sportcipőt!
Sztem nem kell rappernek öltöznöd attól mert rappet hallgatsz. Ha meg szereted a laza cuccokat, akkor mondd azt, h tetszik, mert kényelmes, és ennyi. De ne illemből csináld.


Előzmény: Rappercsaj 14 (5.)
Imback e-mail | 2005-01-10 09:30:00 | 8.
Diesel!

Nem az a lényeg,hogy úgy öltözz,mint egy rapper,hanem hogy jól érezd magad,abban amiben vagy!Ha szereted a zenét,akkor érted miért vesz fel minden 8 éves Bő gatyát és Light capet,és halgat Dopeman-t vagy Majkát.De 3 év múlva már rokker lesz,csak mi vagyunk páran akik igazán értékelik a Hip-Hop-ot.Én 13 évesen hallottam az első 2PaC számot.

Nah,csá csumi csőtészta,ruszki csengő,csokispalacsinta!!


Előzmény: Kovda (6.)
Diesel e-mail | 2005-01-10 07:47:16 | 7.
Deszkás !

Mi ez a faszság má megin ????

Illendő úgy öltözni, meg ilyenek?

Nem vagytok ti egy kicsit felszínesek?

Amúgy a lényeg ott van az írásodban, ha nem látnád.
Meghallgatott egy pár rapszámot, és repper lett, ezért úgy akart kinézni, mint 1 repper???
Ennek, mi értelme?
DIVATos akart lenni, vagy mi? Nem attól lesz v.ki repper, hogy olyan culákat aggat magára, mint az amerikai repperek. Ennyi erővel megadeath-es pólót, meg bőrgatyót is vehetne, meg növeszthetné a haját is. 2 hónap múlva meg ezt fogja csinálni.
Gondolom, ha a spanod ilyen, és még támogatod is ebben, akkor te is ilyen lehetsz.

Röhejes ez az egész...
Vagy inkább szánalmas?




Kovda e-mail | 2005-01-08 17:25:44 | 6.
ez teccik!!!

Amúgy teljes mélységében eggyütt érzek downal.

Kovda


Előzmény: Down By Low (2.)
Rappercsaj 14 e-mail | 2005-01-08 16:50:12 | 5.
Én lány létem re úgy öltözök mint egy fiú (anyám szerint)! De szerintem kényelmes és ha már rapper vok akkor illendő úgy öltözni, nem?
Down By Low e-mail | 2005-01-08 16:35:12 | 4.
ja, jó hogy itt wagyok q:))
EGO...pfuj q:))

tüdögyuszim wolt meg walszeg a gép is elkapta mert nem műxött...q:))

azaz ökölkézkocc q:))
Buék utólag
pacsi


Előzmény: Cápa (3.)
Cápa e-mail | 2005-01-07 12:06:15 | 3.
rezurektáltál?:)))
yo hogy itt vagy megen.
ököl kéz kocc:)


Előzmény: Down By Low (2.)
Down By Low e-mail | 2005-01-07 10:45:53 | 2.
én is elmesélek egy sztorit ha megengeded...

egyszer wolt egy srác aki betéwedt a zene.net forumára...nyitott egy topicot amelyben azt akarta bizonygatni h a reppesnek bőnaci waló, ezért létrehozott egy témát hasonló címmel...ezután jött sok másik nebuló és obszcén szawak közepette elmondták neki h wan már elég ilyen topic ezen a forumon, miért nem írt abba?...ezt köwetően ez a bizonyos fiu megunta a dolgot és elment a forumról, de hagyott hátra egy topicot ami az ő kézjelét wiseli és az utolsó oldalon hasonló társaiwal wár a kitörlésre...ez a forum élwezhető wolt addig amíg ezek a problémák nem woltak, wagy elwétwe wolt egy kettő...

köszönjük szépen deszkásfiu...
pacsi


Előzmény: deszkasboy (1.)
deszkasboy e-mail | 2005-01-07 09:14:14 | 1.
Egy rapper igenis hordjon bő cuccokat!
Elmondok egy történetet: van egy haverom, aki egy du-n átjött, hogy adjak neki rappet, mert ő még olyat nem hallgatott. Másnap jön és azt mondja, hogy ez nagyon tetszik neki és ő is úgy akar öltözködni, mint egy rapper. Elvittem egy boltba ahol bő cuccokat árultak. Mondom neki, hogy válasszon gatyát, pulcsit meg sapkát. Ő kiválasztott egy Fubu gatyát meg egy Ecko pólót és Eckó sapkát. Mondom próbáld fel. Felvette s amikor kijött a próbafülkéből akkor az eladóval együtt elkezdtünk röhögni, de mint állat. Odaszól neki az eladó: A sapka az jó, még a pulcsi is elmegy, de keresünk neked egy bővebb gatyát, mert így úgy nézel ki, mint egy bohóc aki nem tud öltözködni. Az eladó odaadta neki a legbővebb gatyót, majd a srác felvette és ezt mondta szó szerint: "Ez lötyög rajtam, mint tehénen a gatya". Az eladóval majdnem egyszerre mondtuk azt, hogy ez a lényeg. Egy rapper igenis hordjon bő cuccokat.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.