Click to Visit
Hip-Hop - Majka papa a király
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:04:35 | 90.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

b-ron e-mail | 2008-04-14 22:45:24 | 89.
ő egy paraszt nem király
Andrej88 e-mail | 2008-04-14 11:04:37 | 88.
Majka a király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha nem tetszik, akkor tehetsz egy szívességet a Majkának is és nekem is.

kamika e-mail | 2008-03-03 16:01:07 | 87.
Te is utálod majkát? Nézd meg ezt!
http://www.zene.net/forum/index.php?k=4&t=2397&oldal=18

Ben ICE e-mail | 2007-02-24 09:54:35 | 86.
aki nem nézett még be oda nem tudja miről marad le de kurva jo aza topik!!!!!!!!!!

Előzmény: kamika (85.)
kamika e-mail | 2006-11-06 17:00:22 | 85.
Majka Nem Király, hanem egy senkiházi fasz fej. Ugorjatok be a "majka-fikázása!!!" Topikba.
Cash Money e-mail | 2005-08-03 21:08:51 | 84.
meghazuttolod magad
ugye hogy azon akadtál ki hogy ganxsta 1-2 lemezét szeretem
egyből levágtam az elején meg a többiek is akik írtak
utána meg lefikáztad amiket írtam zenéket mer azt hitted eminemet meg 50 fogom írni
ennyire nem vagyok zöld fülü hogy ne vegyem észre
és te kezdet ezt a "ne szólj bele nem értesz hozzá témát"
hát most nem igazán úgy tünik hogy én nem értek hozzá


Előzmény: beatz (82.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 21:02:47 | 83.
jó van
mégse neked adnak igazat
persze mind a hárman hülyék vagyunk te vagy a fasza
és én leírtam az ugt csak nem ide hanem a magyar hip hop értelmébe hogy mér nem szeretem
ezt mindeki látja csak te nem
érdekes
még dicegame is elismerte pedig ő szereti az ugt azt írta


Előzmény: beatz (82.)
beatz e-mail | 2005-08-03 20:40:42 | 82.
Nagyon nagy összevisszaságban vagytok.
Nézzetek vissza a legelső hsz-ig.Itt nem a dél,meg az ug-n indult el a vita,hanem azon,hogy válaszolt a hsz-re,hogy szerinte a ganxta jó.Erre reagáltam a szövegírásos témával,amit leszarok,hogy hol hiszte vagy nem.Erre lettem le hülyézve.
Az a csicskaság a dologban,hogy te semmit sem reagáltál azokra a zenékre amiket mondtam,csak annyit,hogy szerinted szar,meg stb.És még neked áll feljebb,hogy én nem reagálok a zenéidre,csak annyival,hogy nem az én világom.Komolyan,te ezt így képzeled?
Hogy jön majka a képbe?vágom,hogy az a topik,meg írtam bele,de ennek mi köze a rumlinkhoz?Hallod olyan dolgokkal próbálsz leoltani,amikről csak te tudsz egyedül!
A zenéidre visszatérve,volt egy pár a felsorolásban,amit nem vágtam,ebben semi cink nincs.Te vágsz mindent?
Ja,és még egy dolog,mikor fikáztam egyszer is amerikát?
de mindegy vita lezárva.
Aki olvasgatni akar,az simán vágja mi van.
Csá

Cash Money e-mail | 2005-08-03 19:13:49 | 81.
látod beatz!!
nem mindenki gyerek aggyal gondolkozik mint te
tovább nem érdekel ez a vita

dicegame e-mail | 2005-08-03 19:07:42 | 80.
nemtudom mér játssza itt magát mindenki mintha ő lenne a mindentudó gyerek

én nem ismerem a westet annyira ezér nem pofázok hülyeséget róla

dicegame e-mail | 2005-08-03 18:47:20 | 79.
és hidd el ugba igenis van irígység a mainstream iránt
sajnos van
nem maga a mainstream előadók iránt hanem hogy ők vannak ott és nem mindíg jogos az irígység


Előzmény: beatz (73.)
dicegame e-mail | 2005-08-03 18:44:23 | 78.
beatz vs cash money
én már vagy 3 napja a fórumot olvasom most írok először nem akarok a nagy igazságosztó lenni
szerintem buta dolog ilyeneken vitázni de visszaolvasgattam és cashnek adok igazat
és mielőtt bármit mondok én szeretm a magyar ugt
de!
beatz szerintem te egyfolytába mentegetőzöl mer látod hogy cash vágja a dolgokat
először leugatod délt ok
utána bevallod nem ismered ok
utána ismered de végülis cash szólod le mer mondja a southot
te felhoztad busht
szerintem te lennél igazán jó seggfej politikus
itt az jön le hogy azér fikázod casht mer nem ért veled egyet és észrevette azt a bizonyos kartel ügyet amibe igaza van
én se hallottam ilyet pierotról azt tudom hogy ő a producerük
déli zenével most ismerkedek és fasza nagyon! ők 1-2 kivétellel nem távolodnak el a régi stílusukról bár még sokukat nem ismerem
neked azt ajánlom beatz inkább gondolkozz és szerezz biztos infót mielőtt írsz ez jótanács
és cash jól leírta hogy mér nem szereti az ugt
ez van
van akinek bejön van akinek nem
ezen nem tud senki változtatni


flava82 e-mail | 2005-08-03 17:23:22 | 77.
te annyi minden ellentétet felsoroltál már hogy én nem értem minek pattogsz igazán azt se tudom miket hablatyolsz itt
egyszer ezt mondod utána meg azt
csak az ilyen hülyéket lehet így megvezetni mint te hogy pierot írja a kartel szövegét
ezt még én is cáfolom pedig sose szerettem a kartelt de elismerem a korai munkásságaikat
magadat forgatod ember
bár szerintem is kitaláltad aztán mentegetőtzöl hogy ettől meg attól hallottad
vedd má észre magad ember
te meg feszt ezzel az ultra-inteligens dumáddal jössz aminek semmi értelme
és figy:CRUNK & DIRTY SOUTH, EASTSIDE
na dobálóztam én is egy kicsit de legalább tudom miről beszélek


Előzmény: beatz (73.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 16:02:59 | 76.
és még mielőtt félreértenéd én se szeretem majkát de nem is érdekel
hagy csinálja a saját zenéjét
nem hallgatom ennyi
más hallgatja
és jól csinálja megél belőle lehet szar de megél belőle


Előzmény: beatz (74.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 15:43:10 | 75.
mi a fasz van?
betalálna hova?
nem értem én ezt a nyelvezetet én ilyen hülyegyerek vagyok aki nem ért ilyeneket
te meg az ug-val dobálózol meg hogy utálod majkát meg faszom
leszarom utáljad
és te nem tudtál értelmes választ adni hogy mér szar dél
na mostmár váltottál nem dél a szar hanem hogy azt mondom, kicsit átlátszó
én elmondtam az ug-ról a véleményem és te mit mutattál fel?
ez a kartel-pierot téma csak a te fejedbe van akit be lehet ilyen hülyeséggel etetni
bár te találtad ki szerintem mer nem tudtál jobbat vagy lehet hülye vagy azt télleg elhiszed
milyen mo legjobb dj-je? ki az? meg kit érdekel mit mond? had mondja látszik hogy buzi ha ilyet mond
bár ezt te találtad ki nagyon valószínű
most meg itt bizonygatni akarsz
előbb meg azt írtad nem ismered azokat a zenéket amiket írtam
ekkora ellentétekkel magyarázol itt meg fikázod őket
pont te kezdted el hogy én ne ugassak ok nélkül
én megmagyaráztam mér utálom az ug-t
amit te nem bírsz elviselni
most ki lesz kettőnk közül gyerekes? te leszel bazmeg
ja és:CRUNK NIGGA-FUCK NIGGA
ATL HOE , BME HOE, LIL JON HOE, BIG SAM HOE, LIL BOO HOE
STL DA DERRTY
LIL SCARPPY THA PRINCE OF CRUNK
HÁHÁHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ
HAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!
DOBÁLÓZTAM KICSIT A SZAVAKKAL
MERT HÜLYE VAGYOK
ÉS?
legalább van véleményem arról amit nem szeretek
és nem gyógyegér vagyok mint te aki a rádióból meg a tévéből hallottak alapján ítél embereket meg
meg kitalált dolgokat magyaráz
kisköcsög


Előzmény: beatz (73.)
beatz e-mail | 2005-08-03 13:49:54 | 74.
Kiváncsi vagyok,melyik részére fogsz reagálni-nagyon sok minden ki fog belőle derülni

csá

beatz e-mail | 2005-08-03 13:48:31 | 73.
Ne idegeskedj,miért,fölösleges.
Mégegyszer utoljára leírom,hátha az a parányi agyad felfogja végre,amit már 1000-szer leírtam.
Nem húztad ki a gyufát,több vagyok annál,hogy ilyen emberek,mint te,ki tudják nálam húzni a gyufát.
Azt,hogy nem hiszed el a hülyeségeimet a kartelről,az a te dolgod.Biztos abban is igazad van,hogy Mo egyik legjobb dj-je csak le akarja járatni a kartelt,MERT IRÍGY RÁJUK.
Az sem érdekel,hogy szerinted az ug szar.Ezt is leírtam már egy párszor,nincs gond azzal,hogy neked nem jön be.Vannak még rajtad kívül páran,akik ugyan így vannak ezzel,csak van aki építő jellegű kritikával is tud szolgálni,és van aki csak szarozik.
Sőt,azt is benézted,hogy én fikáztam a te zenéidet.Nagy többségét ismerem,nem mindet amit írtál,de nem jön be,nem az én világom.Na,látod így néz ki egy nem primitív ember véleménye.A szobd le dél faszát,nem a zenék milyenségére vonatkozott,hanem arra,hogy egyfolytában ezzel a szóval dobálózol:DÉL,DÉL,DÉL,DÉL,DÉL.Gondolom fuckozni is szoktál és dobálod a jeleket is,meg a brotha'-kat is,ahogy azt kint szokás.De ez csak tipp.
Nincs nagy arcod?Hallod te írtad valamelyik topikban,hogy nem nagyképűségből,de ha valaki betalálna,annak semmi esélye sem lenne.Hmmm-valóban,csak alig volt nagyképű hozzászólás-lehet tévedtem bocs

Cash Money e-mail | 2005-08-03 12:42:47 | 72.
GYERE ÉLŐBE ÉN NEM FÉLEK MINDENKIT MEGHALLGATOK:DEBRECEN ISTVÁN ÚT 19
HÁ NEHOGYMÁ ÉN MENJEK
ÉS NEM VAGYOK HATALMAS ARC SOSE MONDTAM


Előzmény: beatz (70.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 12:41:02 | 71.
AKKOR HA NEM ÉRDEKEL MINEK UGATOD LE? MER NEM IS ISMERED
ÍRD AZT HOGY NEM ÉRDEKEL NEM ISMERED AZT KÉSZ
TE ÍROD HOGY ÉN SZAROZOK LE ÉS KÖZBE TE MÉG BIZONYÍTANI SE TUDOD HOGY MÉR MONDASZ ILYET
ÁJJÁL MÁ LE HALLOD
FÚ MOST KIHÚZTAM A GYUFÁT NÁLAD MER NEM HISZEM EL A HÜLYESÉGED MEG AZ UG-T NEM SZERETEM (AMIT INDOKLOK HOGY MÉR NEM)
HAGGYÁL MÁ A SALÁTÁVAL AZ SALÁTA,ZÖLDSÉG
IRIGYKEDIK BIZTOS A KARTELRE HOGY NEKI ENNYI JUT
BARMOK


Előzmény: beatz (69.)
beatz e-mail | 2005-08-03 12:00:36 | 70.
ja és fórumon lehet valaki hatalmas arc,de azért arra kiváncsi lennék,mi lenne élőben
beatz e-mail | 2005-08-03 11:58:28 | 69.
1,nem nem tudok,hanem nem akarok hozzá szólni a zenéidhez,engem ez a része nem érdekel,elmondtam kiket hallgatok meg.
2,nem hiszem,hogy öcsikézni kéne,amíg kettőnk közül te nyomod a témát 15 éves szinten
3, www.salatamagazin.com szedd le a Zefiles adást,azt hallgass bele,és nem ő az egyetlen aki vágja a pierotos témát

Cash Money e-mail | 2005-08-03 11:47:58 | 68.
AZT HITTEM ELŐSZÖR ENNÉL TÖBBET TUDSZ
DE HÁT EZ VAN ITT
KB 10 EMBER AKI NORMÁLIS EZEN A FÓRUMON
A TÖBBI MEG EGY 12 ÉVES GYEREK SZINTJÉN VAN

Cash Money e-mail | 2005-08-03 11:35:43 | 67.
AZIGEN
ÉN LEGALÁBB OLYAT NEM UGATOK LE AMIT NEM ISMEREK MINT TE
AZ A DJ MEG GONDOLOM MILYEN FASZA LEHET CSAK A KARTEL LEJÁRATÁSA MIATT MONDTA
MINDEGY SZERINTEM EZZEL CSAK MENTEGETŐZÖL TE TALÁLOD KI EZEKET
MAJD AKKOR UGASS NEKEM HA HOZZÁ TUDSZ VALAMIT SZÓLNI A ZENÉIMHEZ MER ÉN HOZZÁSZÓLTAM AZ UG-HOZ MEGMONDTAM MÉR NEM TECCIK AMIT KÉRDEZTÉL MEG AMIT NEM TUDSZ FELFOGNI
OKÉ ÖCSIKE?


Előzmény: beatz (66.)
beatz e-mail | 2005-08-03 11:25:37 | 66.
Szerinted a kartel leírná,hogy nem ők írják?Visszaesne a lemez eladás.Nem vitatkozok,nem haverom mondta,hanem egy elismert dj,akinek a pierot mondta,de mindegy.
Köpök a te déli zenéidre,ennyit nyomsz kb minden topikba,dobálózol a szar déleddel azt ennyi.
Mit hallgatok?Most leginkább Necro-t,bejövős az új cucc,de ami még a kedvenceim közé tartozik az a Flatlinerz,Ton def.Kb ennyi amcsiból.
Ennyi hozzászólásból kajak levágható,hogy te ilyen kis full cap-es fubu gatyás arc vagy.Gratulálok a zeneismeretedhez,mennyé azt szopkodd dél faszát

Cash Money e-mail | 2005-08-03 11:19:31 | 65.
200% HOGY NEM NA

Előzmény: Cash Money (64.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 11:17:32 | 64.
NA ITT A KARTEL JÉGRE TESZLEK CD:
PRODUCER&ZENE:PIEROT
SZÖVEG:ZANA,KALMÁR,SÁMSON G
INNENTŐL KEZDVE LESZAROM A TE ISMERŐSÖD MIT MONDOTT MEG TE MIT HALLOTTÁL
(BÁR EZT EDDIG IS TUDTAM)
DE HOGY PIEROT ILYET NEM MONDOTT HOGY Ő ÍRJA A SZÖVEGET AZ 200%
TE JOBBAN ÉRTESZ HOZZÁ BIZTOS MINT A KARTEL AMI A BORÍTÓBA VAN

Cash Money e-mail | 2005-08-03 11:07:40 | 63.
ezzel a kurva ug-vel meg haggyá má bazeg
SZERINTEM GAGYI
HA NEM AKAROD FELFOGNI LESZAROM
EGYSZERŰEN BASZOTT GYENGE AZ AMCSIKHOZ NEM ÁLL RÁ A FÜLEM
ÉN NEM TUDOK MIT CSINÁLNI HA TE EZT NEM FOGOD FEL HOGY NEM SZERETEM AKKOR MAGYRÁZZÁ DE UNCSI VAGY
EZ A BAJ AZ ILYENEKKEL
HOGYHA VALAKI NEM ISMERI EL AMIT Ő SZERET AKKOR POFÁZIK
TIPIKUS HÜLYEGYEREK FELFOGÁS


Előzmény: beatz (61.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 11:03:19 | 62.
jó van most leesett az állam
szerinted ez a sok csicska érdekel aki leugat
fingja nincs semmiről azt pofázik
pierot kurvára nem mondott ilyet
és nem érted az összefüggést?pierot nem írna ilyen szöveget de ez nem azt jelenti hogy a kartelt nem szeretem
mert akkor ha ilyet írna szerinted a rajongói nem csalódnának?
te meg azt se tudod mi a fasz az a crunk úgyhogy ne ugass engem te ne kérdőjelezz meg te kiket halgacc amcsiból?
hallottál má egy déli lemezt?


Előzmény: beatz (61.)
beatz e-mail | 2005-08-03 10:57:01 | 61.
AZT A KURVA

Hallod nem kitalálva lett,a pierot mondta.Inentől kezdve kurvára nem számít te mit mondasz,vagy én mit mondok,vagy ő mit mond.Ez tény,nem tudsz rajta változtatni.Ennyi.
Egyébként a saját szvad agyonbaszod a másikkal.
A pierot lejáratná magát azzal,hogy ő írja a kartel szövegeket--te írtad.Akkor szerinted a kartel szar?mert pár hozzá szólással ezelőtt még bejött pár cucc,vagy nem?Hiddel egy icipicit jobban értek hozzá,mint te.És ha esetleg nem,ki nem szarja le.Nincsen bennem az,hogy megmutassam neked,mennyire vagyok benne a témában,aki ismer vágja.Azon viszont elgondolkodhatnál,hogy eddig nem engem ugattak le többen a topikokban.Ennek 2 magyarázata lehet,vagy ORBITÁLIS balfasz vagy,vagy mindenki más hülye ezen a fórumon.HM elgondolkodtató.
Ja,meg hát ugye az is,hogy ennyivel lerendeztél egy Firmát,vagy egy Ász-t.A Warnin' Shotz-ra nem írtál semmit,lehet annyira még sem vagy benne a témában?
Ja és még az előző felsorolásból kihagytam 1996-Dark Mark-Káin ébredése-----------BASZÁS
Nem fogok veled vitatkozni,mert az a fajta ember vagy,aki miatt a másik az öngyilkosságon gondolkodik,ha a hozzá szólásod olvassa.
És mondom,azzal nincs cink ha te nem szereted a magyar cuccokat[amik közül jó pár(Bankos-rapmotel,Akkezdet-Akkedet,vagy Deego ragga-s cuccai)igen csak megüti azt a mércét,amit meg kell],itt azzal van a gáz,hogy szarozol,meg köpködsz,és nyomatod ezt a szar íszt-weszt-szosz-norsz-os témát.Egy kis túlzással ez olyan,mitha a magyar parlamentben Bush politikájáról beszélne az ellenzék meg a kormány is.
Lehet szeretni amerikát,meg előadókat,de ne dobálózz a szvakkal fölöslegesen.
Konkrétan mi a problémád a magyar cuccokkal?Zeneileg,szövegileg,vagy mi szerint szar?
ezekre válaszolj,ne a karteles cuccra,mert arra hiába írogatsz,az tény.

Cash Money e-mail | 2005-08-03 10:35:40 | 60.
amúgy te baromira értesz hozzá
én ezeket nem innen-onnan hallottam, hanem tudom mer érdekelt annak idején és utána jártam nem a csicskáktól hallottam akik megtudták hogy pieronak köze van a kartelhez azt akkor szerintük ő írja a szöveget


Előzmény: beatz (57.)
Cash Money e-mail | 2005-08-03 10:32:47 | 59.
ha meg annyira érdekel mit szeretek a legjobb 10 hip hop topikba is van két listám
Cash Money e-mail | 2005-08-03 10:31:39 | 58.
kurvára nem pierot írja szövegeket akkor hülye volt aki mondta
benne van a kartel borítókba hogy ki írja a szöveget,meg nem egy interjúba mondták hogy pierot csak producer meg a hangszerelést csinálja
legtöbb szöveget ganxsta meg big daddy írja
gondolkozz má pierot lejáratná magát a kartel szöveggel? mer a sok csicska ezt fogná fel
úgyhogy te írsz faszságokat
akiket mostanába nyomok:crime mob, lil flip, oomp camp kiadványok, diplomats, cam ron, c.o.c, trick daddy, cnn, bone crusher,trillville,cash money rec ezek, de most 2 óra alatt nem tudnám leírni az összest
ez az árral szemben meg a többi szemét szart se ért meg firma óóó haggyuk
nem mondok semmit


Előzmény: beatz (57.)
beatz e-mail | 2005-08-03 09:58:43 | 57.
Egy másik topikba már leírtam,azt hiszem pont neked,hogy AMIHEZ AZ EMBER NEM ÉRT,NEM POFÁZIK BELE,MERT CSAK SAJÁT MAGÁT ÉGETI.
Vannak olyan dolgok,amikről nem hallottam,akkor ezek nem léteznek?Történetesen volt egy rádió műsor,ahol egy olyan ember mondta,hogy a pierot írja vagy lehet,hogy csak írta(ezt nem tudom)a kartel szövegeket,aki ismeri a pierot-ot,és a pierot mondta neki.
Nincs azzal gáz,ha az előadók közösen írnak szöveget,csak akkor van cink,ha egy olyan ember írja,aki a vteknek,meg a bébigabinak,meg a tököm tudja kinek.
Hogy néz az ki,hogy megírok 200 szerelmes számot,majdnem elcsöppenek a romantikától,aztán megírom,hogy baszom szét a fejét egy kurvának.NINCS HITELESSÉG.
1995---Szintén,ha nem vágod mi volt akkoriban,akkor inkább ne írd le a repülőkös hülyeségeidet.FIRMA,Az árral szemben,Warnin' Shotz--1995-1996-1997,és ez csak példa.
Szóval,én nem akarlak támadni,de akkora baromságokat,amiket írogatsz,nem tudok válasz nélkül hagyni.
Vágod,én sem ugatok bele a német pop zene topikba,mert nem értek hozzá.
Viszont arra kiváncsi lennék,hogy kiket tartasz te jó "reppernek" a tengeren túlról?

Cash Money e-mail | 2005-08-03 07:59:47 | 56.
most jutott eszembe a figyeld magad szám meg a grandmaster flash-the message alap meg abba is van magyarosítás de akkor is fasza
szerintem akkor dumáljon valaki ha majd csinál jobbat
és 1995-be volt!
mik voltak akkor rapülők
meg se közelítették a kartelt
aki mostanába nyomja mo-n nagyrésze meg még a rapet se ismerte 95-be

Cash Money e-mail | 2005-08-02 22:09:32 | 55.
na akkor nemtudom te ezt honnan hallottad de:pierot=producer zeneszerző nem szövegíró
most komolyan honnan hallottál ilyen baromságot?
és ha már szöveg: eazy legtöbb szövegét dre írta állítólag ő hiteles akkor most mi van?nem ettől függ de a kartelnél nincs is ilyen
és ha van egy ice cube szöveg? tudom a gangsta remix
de például a néhány jó dolog is egy feka alap sose tagadták hogy nem saját
jó azt kész
amerikába meg egy csomóan régi blues meg jazz alapokat használnak sokszor meg a rock alap se ritka
nem ettől függ
elephant man meg feldogozta az eye of the tigert
ennyi, lett egy mégfaszább szám belőle mint az eredeti


Előzmény: beatz (54.)
beatz e-mail | 2005-08-02 12:23:56 | 54.
CASH MONEY-------a zolit gondolom ganxstára értetted
na
én a mostani lemezeiért nem vagyok oda(a tavalyit nem is hallottam)de az első két nagylemezénél mo-n soha a kurvaéletbe senki nem fog jobbat csinálni se ug-ba se mainstreambe
bárki mondhatja hogy az ug mekkora fasza soha nem fog az első kartel lemez nyomába érni egyikse most majd jön a sok keménygyerek vergődni

Ha ez az én zolizásomnak szólt,vagyis nekem,akkor HAVER,NEM Ő ÍRJA A SAJÁT SZÖVEGÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vágod?A PIEROT ÍRJA!!!!!!!!!!!!!!!!!Innentől kezdve a hitelesség megbukott.Nem kell undergrondozni,meg mit tudom én.HITELES vagy NEM????Ezen kéne elgondolkodni!!!!!!!
Ja,és a kartel első albumán van olyan szám,ami egy az egyben ice cube szöveg,magyarul is hallgatható formára átalakítva.
Nem támadok,mielőtt belemagyarázol majd valamit,csak ez így korrekt.





Cash Money e-mail | 2005-08-02 11:18:56 | 53.
a zolit gondolom ganxstára értetted
na
én a mostani lemezeiért nem vagyok oda(a tavalyit nem is hallottam)de az első két nagylemezénél mo-n soha a kurvaéletbe senki nem fog jobbat csinálni se ug-ba se mainstreambe
bárki mondhatja hogy az ug mekkora fasza soha nem fog az első kartel lemez nyomába érni egyikse
most majd jön a sok keménygyerek vergődni
pedig sámson kivételével mindegyik rockzenészként kezdte!


Előzmény: beatz (50.)
sandrea e-mail | 2005-08-02 10:15:54 | 52.
Sziasztok!!!!

S.o.S. keresek jó fej Majka és kicsi Tyson rajongót holnapi MTV-s felvételhez!
A buli, kicsit titkos, kicsit nem, de szívesen mesélek róla. Kérlek, segíts, ha nem érnél rá!!!
emil: stefka30@freemail.hu, sandrea@vipmail.hu

Ui: a fiúk tudnak róla, és természetesen ott lesznek!!!

andrea

Conan e-mail | 2005-05-24 21:33:53 | 51.
ajajaj...ez a gáz

Előzmény: beatz (50.)
beatz e-mail | 2005-05-20 22:56:28 | 50.
tuba:"Majka a király bárki bármit is mond!!!!!!!!!!!!!"--mitől?ha el tudod mondani,hogy téged mi az ami megfog a szövegében,akkor kajak leszálok a majka oltásáról.

Balazs 18:"Ha nem rapper akkor szted mi???"
Teljen igazad van,a majka rapper.Erre mifelénk(és ezt nem fikaként írom neked),mi és még egy jó páran nem a rapper szót általában csak fikaként emlegetjük.Tehát nem mi vagyunk a rapperek,hanem akik felhúzzák 76-os farmert,feldobnak egy fullcapot,esetleg valami "baszós" kis mez,és tárgyalják,hogy az új zoli,meg majka kilpp mekkora ász a tv-ben.Lehet,hogy ez csak nálunk van így,de mi ezt így is gondoljuk.Ezért teljes joggal hívhatjuk majkát rappernek.

Balázs18 e-mail | 2005-05-20 22:42:37 | 49.
Ha nem rapper akkor szted mi???
De most komolyan kérdezem?!!!!!


Előzmény: Conan (48.)
Conan e-mail | 2005-05-20 21:28:14 | 48.
a pénz bagyúr,igazad van.
De nem értem mi a gecinek kell annak a fasznak a képét látnom,amikor a köcsög tv-ben azt mondják...RAPPER.
Nameg az újságban is.
Így volt írva : MAJKA (rapper)
Az emberek ezt a makkot társítják majd a szóhoz....


Előzmény: beatz (46.)
Tuta e-mail | 2005-05-20 11:24:50 | 47.
Majka a király bárki bármit is mond!!!!!!!!!!!!!
beatz e-mail | 2005-05-19 18:48:13 | 46.
Kicsi tájszon nagyon jól kevergeti a lapokat.Mindig csak egyszer egyszer villant fel valamit,ezzel nem adva elég indokot a fikára.Hát kb ennyi.
Más:Mindenkinek igaza van valamennyire.Ha engem felkapnának,annyi kessért én is csinálnám,amit tudok.Az más kérdés,hogy majka csak ennyire képes.Meg még jó páran rajta kívül.
Itt a probléma nem ezzel van,hanem a sok kis szarházival,aki ezt bekajálja.Nekem ez bassza a csőröm,nem a majka szarházisága.
Egyébként meg már annyian járatták le a magyar hiphop scénát,hogy a majka már csak egy kurva nagy pofon neki,ami a többi mellett elenyészik.
Aki érti,hogy ez az egész miről szól,annak egy majka,oglidzsí,stb nem sokat jelent,a többieknek meg jó szórakozást kívánok majka új albumához,és dzsunior raggamoffin 150-ik kiadásához is.

Csá

Balázs18 e-mail | 2005-05-19 18:02:49 | 45.
Ha már juni is szóba jött akor +kérdem Kicsi Tyson-t miért nem basztatjátok ??? Nem kell nem azért mondom csak kivi vok!
Balázs18 e-mail | 2005-05-19 17:58:51 | 44.
sorry

Előzmény: Darksun (43.)
Darksun e-mail | 2005-05-19 15:14:22 | 43.
Nem értelek téged ecsém...
Mit akarsz elérni?
Jössz ide papolni, hogy "jajjhanemismerszvalakitmérfikázod?!", de miért?
Meg akarod váltani a világot, vagy mi?
Főleg majkáról lévén szó...
Azért a vv szarban, meg a médiából ami lejön, valamennyire meg lehetett ismerni (mondjuk én leszarom, szerintem a zenéje szar, a többi nem érdekel...), hangsúlyozom VALAMENNYIRE.
Szóval, ha annyira nem tetszik majkamama zenéje, mint mondod, akkor MIJA FASZÉR' KELL PONT VELE KAPCSOLATBAN ITT TENNI AZ AGYADAT, HOGY AZ ITT LÉVŐ EMBEREK MILYEN BUNKÓK?!
Bazki, kit érdekel, de most őszintén?
Akkor ne gyere ide, ha nem tetszik, ami itt van!
Ilyen szimpla.
VAGY ha majkabuzi vagy, akkor vállald fel, ne ilyen álszent szarsággal gyere...
"csinizni" bazzeg...
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!

DS!


Előzmény: Balázs18 (41.)
Conan e-mail | 2005-05-19 12:08:56 | 42.
Milyen is?Szar...a zenéje.Hogy ő milyen,nem érdekel,és nem is fog...azért fikázom,mert lejáratja magyar rappet!A juni gecivel együtt.

Egyébként te egy marha érdekes személyiség vagy hallod e.Véded az igazad,de nem nézel mögé.
A tisztelet nem ott nyilvánul meg,hogy nem fikázol,hanem megvéded azt,aki tényleg TEHETSÉGES.
TE MINEK VAGY RÉSZESE?Feltetted ezt a kérdést magadnak?Véded a gumit,a médiaszülöttet,aki lejáratja a magyar rappet.hogy lehet tisztelni egy olyan előadót,akinek más írja a szövegét,és teletömik pénzel,minden ökörségéért.
EGYÉBKÉNT TISZTELHETNÉL MÁSOKAT ANNYIRA,HOGY AZ IGAZMONDÁSÁT,BECSÜLETÉT NEM KÉRDŐJELEZED MEG.
Ha jól tudom ilyeneket nem mondtam a majkádról.
csá


Előzmény: Balázs18 (41.)
Balázs18 e-mail | 2005-05-18 19:21:04 | 41.
Hi:-) Az becsület és *-->tisztelet<--* és önfeláldozás kiváló mintája.
Sajnos ezek már a mai világban egyre jobban feledésbe mennek.----> Ezt úgy mondtad kajak mintha részese lennél valamelyiknek! Kivan jelölve amelyiknek tuti nem !!! Végülis csak annyit kell csinálnod hogy +legyen hogy nem ugatsz le vkit addig amíg nem tudod hogy milyen is!!! Nem a zenéje alapján mocskoljátok be!!! Márcsak tiszteletből is +lehetne ezt csinizni! Sorry ha tévedek!


Előzmény: Conan (39.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.