Click to Visit
Hip-Hop - Miért kevés a raper csajokból?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

badboy e-mail | 2002-10-17 10:44:40 | 57.
sabdog: ??????
holo: tisztességes rapper vagy rapcsapat? ha neked az árral szemben az volt akkor ásd el magad 6 láb mélyre! tisztességes rap annyit tesz: fekete ember csinálja és angol nyelven. és ez nem gizdázás, ez a TISZTELET! tisztelem a fekete embert és azt amit alkotott és amit sok fehér segg megprobál lenyulni...ez a gizdázás bazdmeg!


Előzmény: Holo (56.)
Holo e-mail | 2002-10-16 21:13:43 | 56.
" arral szemben meg ki a lofaszt erdekel" hat badboy jo nagy fasz vagy, bar en nem szeretem az árral szembent, de a tiszteletet megadom nekik mint minden tisztesseges rappernek vagy rapcsapatnak. Ilyet csak olyan mond aki gizdazasbol hallgat rapet.
sabdog e-mail | 2002-10-16 16:27:37 | 55.
Ajánlom figyelmedbe Nas :I Am vagy Nastradamus albumát, mert azon ott van az a szám.

Előzmény: badboy (54.)
badboy e-mail | 2002-10-16 15:02:25 | 54.
qrva nagy raprajongo lehetsz bazdmeg a sabdoggal együtt! régi nas szám? hehe persze...
az árral szembe meg ki a lofaszt érdekel?


Előzmény: raprajongo (52.)
sabdog e-mail | 2002-10-14 18:44:01 | 53.
AMIRE TE AZT HITTED , HOGY KOPPINTOTTÁK VALAHONNAN AZ EGY RÉGI NAS SZÁM.

Előzmény: raprajongo (52.)
raprajongo e-mail | 2002-10-14 18:25:39 | 52.
a minap láttam egy toplistát, illetve csak 20-15-ig mert tovább nem bírtam a szarabbnál szarabb számokat halgatni...
2 dolog lenne:
-j-lo & nas: közös szám, de az alap valahonnan nagyon ismerős, csak nem jövök rá honnan, szerintem csórt, de lehet hogy tévedek!?
-a másik:van egy (új?) nyálbanda, asszem help a nevük. na abból az egyik arc, "régen" rappelt egy bandába, de nem tom pontosan melyikbe, nekem az árral szemben rémlik, de lehet, hogy kib** nagy baromságot mondtam, (ide tartozo személyes véleményem túl nagy terjedelmű lenne, és úgyis mindenki tudja mit írnék, ezért inkább nem írom le...)

nos, valaki??

raprajongo e-mail | 2002-10-13 17:30:24 | 51.
na, hát már majdnem meggyógyultam, de még mindíg eléggé könnyen lefáradok,
olvastam a beszámolót, amit így félkómásan felfogtam belőle, tényleg jó lehetett.
és hidd el én sajnálom a legjobban, hogy nem voltam ott!
szia!


Előzmény: Tschöppy (48.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-13 13:30:41 | 50.
hát az szerintem én voltam, bár Soka is kb hasonló outfitben nyomult mint én, meg még páran:)
de amugy onnan lehetett felismerni, hogy lógott a nyakamban egy stage pass, amire rá volt nyomtatva a nevem :)


Előzmény: Gyepes (49.)
Gyepes e-mail | 2002-10-13 12:13:43 | 49.
Éjjó csá Tschöppy vazze kerestelek a buliba de nem voltál sehol egyszer látalak asszem nem piros sapkába meg pulcsiba voltál. De mire észbe kaptam eltüntél.
Na mindegy a buli jó volt.

Tschöppy e-mail | 2002-10-13 10:20:00 | 48.
hmm
hát szerintem nagyon yol sikerült a party, és szerencsére ezzel nem csak én vagyok így, egy rögtönzött közvéleménykutatás eredménye is azt hozta, hogy nagyon yo party volt
ha minden yol megy, akkor megírom még ma a partybeszámolót a hiphop.hu-ra, bár amilyen állapotban vagyok, lehet hogy csak holnap fogom megcsinálni valamelyik előadáson...mondjuk multimédia rendszertanon:)
remélem gyógyulgatsz erősen, ha már eljönni nem tudtál:( sajnálom hogy nem voltál, pedig tényleg jó buli volt... na de majd legközelebb:)
puszi


Előzmény: raprajongo (47.)
raprajongo e-mail | 2002-10-12 08:46:29 | 47.
köszi, rámfér!
ja, és tessék helyettem is szórakozni...
majd elmesélheted milyen volt!


Előzmény: Tschöppy (46.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-11 17:18:32 | 46.
bp? akkor majd szólok, ha buli van, oké?:)
gondolni fogok Rád, ne izgulj, de csuklani nem fogsz :)

puszi és jobbulást meg minden


Előzmény: raprajongo (45.)
raprajongo e-mail | 2002-10-11 14:13:43 | 45.
letámadott a nátha, jó alaposan megfáztam.:(
mondjuk annyi előnye van, hogy nem megyek suliba, és itthon mindenki körülugrál, persze nem úgy mintha 5 éves lennék, de azért finomakat kapok enni, és nem kell semmit csinálni, a hátránya meg az hogy halálra unom magam, na jó annyira azért nem vészes...
már alig várom, remélem addig is legalább Szfv.-n jó érzed majd magad, és gondolj rám, de nem túl későn mert nem akarok hajnali 2-kor arra kelni, hogy csuklom!!!:)
egyébként bp.n


Előzmény: Tschöppy (44.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-11 13:39:21 | 44.
:-(((

mi bajod van? jobbulást kivánok!
nem menekülsz, fogunk mi még együtt bulizni :)
amugy tényleg, merrefele laksz? budapest vagy valamerre másmerre? mert ha egyszer ott lesz buli, ahol élsz, akkor a betegség sem ment meg Téged egy yo nagy partyzástól :))


Előzmény: raprajongo (43.)
raprajongo e-mail | 2002-10-11 10:42:38 | 43.
ennyi visszautasíthatatlan ajánlat... és mégis!!!
sajnos egyáltalán nem tudok menni, lebetegedtem...:((((


Előzmény: Gyepes (42.)
Gyepes e-mail | 2002-10-09 19:01:49 | 42.
gyere velem raprajongo :))
Tschöppy e-mail | 2002-10-08 16:57:03 | 41.
:((
merrefele laksz? intézzek társaságot?:)


Előzmény: raprajongo (40.)
raprajongo e-mail | 2002-10-08 13:57:32 | 40.
azok között akikkel szívesen megyek, bulizni csak ő szereti az ilyen stílusú zenét...:(

Előzmény: Tschöppy (39.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-07 16:56:01 | 39.
öö
és muszály pont vele menni? más nincs, akivel jöhetnél?


Előzmény: raprajongo (38.)
raprajongo e-mail | 2002-10-07 15:13:53 | 38.
úgy látszik nem eléggé, nem akar ugyanis eljönni...
eléggé felhúzott ezzel, na mind1
pedig annyira partyzhatnékom van...:(((


Előzmény: Tschöppy (31.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-07 12:02:47 | 37.
öö
akkor ha tudsz, hozz már egy cd-t amin rajta vannak a zenék...ha úgy tetszik, demót:)


Előzmény: Gyepes (36.)
Gyepes e-mail | 2002-10-07 10:52:39 | 36.
Oks! Nem gondoltam hogy megismersz de jó a memóriád :)). A számcímeket lehozom aztán majd dumálunk Fehérváron.

Előzmény: Tschöppy (35.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-07 07:52:52 | 35.
ja, vágás
akkor helo:)

yovan, majd akkor dumálunk

ja, és a HLS dalcímeket ha tudod akkor írd már le (bár meg kelltalálni azenéket, de az már az én gondom)
:)


Előzmény: Gyepes (34.)
Gyepes e-mail | 2002-10-06 19:20:10 | 34.
Fehérváron meg Győrbe is a Vadim koncerten dumáltunk a Dr Damastával voltam. De a Dammal megyünk most is Fehérvárra.

Előzmény: Tschöppy (33.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-06 17:25:11 | 33.
nem voltam
ürömön voltam meg a la venturában a HS tagokkal

amúgy honnan tudod, hogy nézek ki?


Előzmény: Gyepes (32.)
Gyepes e-mail | 2002-10-06 10:41:45 | 32.
Csá Tschöppy nem voltál Pécsen a Girls night bulin most szombaton? Mintha láttalak volna.
Tschöppy e-mail | 2002-10-06 10:37:59 | 31.
értem
akkor neki is drukkolok:)

most ébredtem fel, elfáradtam a hétvégén kicsit, tegnap három buliban voltam :))
(bár a legutolsóra nem vagyok büszke)
:))


Előzmény: raprajongo (30.)
raprajongo e-mail | 2002-10-05 12:46:11 | 30.
annak a szülein, akivel mennék!!!
:)


Előzmény: Tschöppy (29.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-05 11:37:43 | 29.
én csak drukkolok Neked:)
szülőkön múlik vagy haverokon?


Előzmény: raprajongo (28.)
raprajongo e-mail | 2002-10-05 10:03:16 | 28.
na most már nagyobb az esélye a dolognak, de még mindíg rezeg a léc...
de nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-szeretnék elmenni, úgyhogy tényleg mindent megteszek az ügy érdekében...


Előzmény: Tschöppy (27.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-03 16:49:15 | 27.
Bp-SzFv az leghosszabban másfél óra vonaton, de gyorsvonat az vmivel kevesebb, mint 1 óra...hogy IC megáll-e ott, azt nem tudom, gondolom igen, azzal gondolom rövidebb.. de nem éremes IC-vel menni, mert már a vonaton yol kell érezni magadat:)
nem szabadtéri a party, lesz olyan része is (koradélután, a fórumtalálkozó pl), maga a hely nagyon tuti, hangosítás topon van, fellépők meg a dj-k yofajta kis partyt fognak csinálni:)
remélem hogy eltudsz jönni, de addig még van bő egy hét, remélem addig is megtudod oldani hogy elgyere. remélem hogy jól fogod érezni magad majd, ha sikerül eljönnöd.

Tisztelettel
Tschöppy


Előzmény: raprajongo (26.)
raprajongo e-mail | 2002-10-03 15:29:36 | 26.
hali

ami a Szfv.t illeti, hát nem látok rá túl sok esélyt, kb 20% v. kevesebb, de én minden tőlem telhetőt megteszek! még lenne egy pici kérdésem, mennyi idő kb. az út Bp.ről?? én kb. másfél órát számoltam, de nem tom, mellesleg nem szabadtéri lesz ugye???

(és szívesen találkoznék veled!!)

most csak ennyit akartam,
szia!


Előzmény: Tschöppy (24.)
Nox e-mail | 2002-10-02 11:12:56 | 25.
babyfacegirl szimpi a dumád!Amugy teljesen egyet értek!!!!!!!

Előzmény: raprajongo (3.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-01 20:32:12 | 24.
öö
az a helyzet
hogy nem sokat tudok most így hirtelen mondani, mert igen fáradt vagyok
ami fehérvárat illeti: szerintem megéri az egy óra vonatozás, ha valami délutáni vonatot fogsz ki, akkor tuti hogy találkozol a vonaton olyanokkal, akik mennek oda, és akkor már minden yo, nem?:) én szeretném ha jönnél és hoznád sok haverodat is, mert szerintem yo buli lesz, és megéri a fáradságot ( és mégiscsak közelebb van mint pl győr) és ha gondolod, beszélgethetünk ott is, személyesen, persze csak ha van kedved:)
ami a berugást illeti, én sem vagyok az antialkesz tipus, és van amikor azt mondom egy "milyenvoltabuli" kérdésre hogy bebasztam mint az állat, de azt hiszem, ez megint egy másik dolog...mert azért én emlékszem majdnem mindenre, ami velem történik egy buliban, bármennyire is részeg vagyok (max arra nem, amire nem akarok ugye)

szerintem sem bánt senkit a téma elterelése, mivel mi ketten beszélgetünk itt jóformán, szal minden maradjon a régiben :)


Előzmény: raprajongo (22.)
raprajongo e-mail | 2002-10-01 15:24:55 | 23.
...khm,

bocsi:)

raprajongo e-mail | 2002-10-01 15:22:59 | 22.
ehhez nem tudok mit írni, max.annyit, hogy akkor rossz emberekkel hozott össze a sors, de ez a "veledvagyok,hogyvelelegyek" ?! ez nekem SOHA nem jutna eszembe...

ami a bulikat illeti, csak helyben bulizom, ez a Székesf. is jó lenne, csak nincs kedvem 1ó-t vonatozni,
nálunk házibulin egyszer kétszer előfordult, hogy túlzásba vittük, az ivást, de általában csak az alaphangulatig ittunk utána meg mentek a dumálások...de ami nem lakáson van az megint más... de persze mindennek van határa,
de ez a bulizós forma divat lett, már mint a leisszuk magunkat a sárga földig meg minden szart elszívunk, megiszunk, beveszünk... és amikor meséli, hogy milyen volt a buli, mást nem mond, csak az úgy berugtam mint állat, meg az is tök bebaszott...(---->szóval tök igazad van)


(szerintem senykit nem bánt a téma eltérése, de ha igen akkor bocsi,)


Előzmény: Tschöppy (19.)
raprajongo e-mail | 2002-10-01 15:22:37 | 21.
ehhez nem tudok mit írni, max.annyit, hogy akkor rossz emberekkel hozott össze a sors, de ez a "veledvagyok,hogyvelelegyek" ?! ez nekem SOHA nem jutna eszembe...

ami a bulikat illeti, csak helyben bulizom, ez a Székesf. is jó lenne, csak nincs kedvem 1ó-t vonatozni,
nálunk házibulin egyszer kétszer előfordult, hogy túlzásba vittük, az ivást, de általában csak az alaphangulatig ittunk utána meg mentek a dumálások...de ami nem lakáson van az megint más... de persze mindennek van határa,
de ez a bulizós forma divat lett, már mint a leisszuk magunkat a sárga földig meg minden szart elszívunk, megiszunk, beveszünk... és amikor meséli, hogy milyen volt a buli, mást nem mond, csak az úgy berugtam mint állat, meg az is tök bebaszott...(---->szóval tök igazad van)


(szerintem senykit nem bánt a téma eltérése, de ha igen akkor bocsi,)


Előzmény: Tschöppy (19.)
Nox e-mail | 2002-10-01 06:27:17 | 20.
i'm Nox kösszentyű mindenkinek,hogy írtatok!
Raj,hogy nem csak én gondolom így,"kevés a vakerbulából"!Gondoltam feldobom ezt a témát mert hát ha belegondoltok ez baj!!!!!!!!
Gyerünk csajok alázzatok le minket szövegben,gatyalógatásban,szlengben!
Amúgy a Puma Summer Jam-on felléptem a freestyleversenyben és mellettem állt 2 vagy 3 lány kellemes érzés volt!

Tschöppy e-mail | 2002-09-30 21:26:11 | 19.
tudom hogy nem meglepő ez a dolog, csak én azt mondom, hogy kicsit belefáradtam már, hogy mindig nekem kell alkalmazkodni (amit megteszek, ha olyan a partner, csak sajnos nem mindig olyan)
Ha az "érdekszerelmek" téged irritálnak, gondolhatod, hogy én mennyire kedvelem az ilyen dolgokat:) Ennek egy súlyosabb változata, hogy egy lány azért van velem, hogy így kerüljön közelebb egy másik sráchoz, akihez egyébként nehezebb lenne... sajnos ilyenben is volt már részem..nademindegy:)
Nem zenélek, mivel nincsen hozzá tehetségem, ellenben önkritikám az van, így tudom hogy mit nem szabad csinálnom:) média vonalon mozgok, nem zenei. a bulikkal az a helyzet, hogy sajnos már nem olyanok, mint régen voltak... és sajnos túl sok a buli (hülyén hangzik tudom, de szerintem ez van)... tavasszal volt olyan hétvége hogy 4 bulin voltam, meg olyan hogy 1000 kilómétert utaztam 2 buli miatt... bár ez is a lelkesedés azt hiszem :) de mostanában egyre inkább azt érzem, hogy nem éri meg azért vonatozni többszáz kilómétert (pláne legtöbbször egyedül), hogy ugyanazokat a tipusokat lássam, mint otthon. pl: beszívott helyi basszájba csávó; 15 éves szűzkurva, aki kavar mindenkivel de amikor arról van szó hogy valami legyen is, akkor elpirul és lelép; akárhány éves rili kurva; mindenhol seggrészeg emberek, stbstbstb...ezt láthatom bp-n is, ezért nem éri meg vonatozni
szal szeritnem a bulik nem valami yok mostanában már... (bár fehérvár természetesen kivétel lesz)
:)))

Na most megint beszélek mint egy hülye és lassan már értelme sincsen, úgyhogy ezért bocsánatot kérek :)
(kicsit eltértünk a topik címétől, nem? vagy legalábbis én...)

Írok majd mailt Neked, csak nem most, mert nem tudnék sok okosat írni :) Reggel vagy délelőtt, de írok majd.

Tisztelettel
Tschöppy

ui: bocsika mindenkitől, de fáradt vagyok már kicsit:)


Előzmény: raprajongo (17.)
raprajongo e-mail | 2002-09-30 16:25:42 | 18.
bocsi, támadt egy aprócska technikai malőr...:)
raprajongo e-mail | 2002-09-30 16:24:07 | 17.
na lássuk:

szerintem nem nevezhető rappernek a divatrapper, hiszen ezzel magunkat alacsonyítjuk le, de minden műfajnak van söpredéke, akik a következő hullámmal tovább is mennek...

az, hogy nem engedték el a barátnőidet bulikba, nem meglepő, nekem, mint egyszem kislánynak is egy csomót kellett cirkuszolni apámmal, de az anyám szerencsére nem ilyen, meg gondolj bele ha fiú lennék még tovább elengednének...
de ez mindegy, sok függ a szülőtöl is.

ami a lányokat illeti engem kifejezetten irritálnak az érdek "szerelmek", és nem kell felvenni az ilyeneket, és hidd el nem leszel sokáig boldogtalan, ha egyáltalán tényleg az vagy, hiszen ott vannak a partyk, a barátaid, +minden, ha jól gondolom zenélsz is, valószínüleg nem azért, mert mennyit lehet vele keresni, hanem mert örömet okoz, szóval még egy jó dolog meg még ki tudná felsorolni mi minden van ami az embert boldoggá teszi...

na de ennyi filozófiai maszlag megteszi mára!!

(((ja és nem mintha nem lenne publikus, de ha nem baj nem nagyon írom ide, hogy merre vagyok, ha annyira érdekel írj egy emailt, és válaszolok!!!)))


Előzmény: Tschöppy (13.)
raprajongo e-mail | 2002-09-30 16:23:10 | 16.
na lássuk:

szerintem nem nevezhető rappernek a divatrapper, hiszen ezzel magunkat alacsonyítjuk le, de minden műfajnak van söpredéke, akik a következő hullámmal tovább is mennek...

az, hogy nem engedték el a barátnőidet bulikba, nem meglepő, nekem, mint egyszem kislánynak is egy csomót kellett cirkuszolni apámmal, de az anyám szerencsére nem ilyen, meg gondolj bele ha fiú lennék még tovább elengednének...
de ez mindegy, sok függ a szülőtöl is.

ami a lányokat illeti engem kifejezetten irritálnak az érdek "szerelmek", és nem kell felvenni az ilyeneket, és hidd el nem leszel sokáig boldogtalan, ha egyáltalán tényleg az vagy, hiszen ott vannak a partyk, a barátaid, +minden, ha jól gondolom zenélsz is, valószínüleg nem azért, mert mennyit lehet vele keresni, hanem mert örömet okoz, szóval még egy jó dolog meg még ki tudná felsorolni mi minden van ami az embert boldoggá teszi...

na de ennyi filozófiai maszlag megteszi mára!!

(((ja és nem mintha nem lenne publikus, de ha nem baj nem nagyon írom ide, hogy merre vagyok, ha annyira érdekel írj egy emailt, és válaszolok!!!)))


Előzmény: Tschöppy (13.)
Tschöppy e-mail | 2002-09-30 13:16:55 | 15.
ámen! :)

Előzmény: Lisa Ann Neelley (14.)
Lisa Ann Neelley e-mail | 2002-09-30 10:10:27 | 14.
Én 18 vagyok, de mindig 'korábbi évjáratból származó' társaságban éreztem magam jól.
Szerintem 2 féle rapper lány létezik: vannak akik tényleg komolyan veszik, de sajnos kevesebben mint a másik tábor, a tipikus divatozó aki él-hal mondjuk Nelly-ért vagy Eminemért és azt hiszi magáról, hogy akkor most rapper. Az utóbbi valóban a 14 körüliek, de ezzel persze nem azt mondom, hogy minden 14 éves rapper (legyen akár lány vagy srác) csak divatos. Aki viszont komolyan veszi az biztos, hogy már ebben a korban is életformaként éli meg.

Tschöppy e-mail | 2002-09-29 18:19:18 | 13.
Ha a barátnőd boldog az emberével, annak örülök, legalább ő boldog ha már én nem:) Alapvetően nem baj a korkülönbség, csak már volt olyan nem egyszer, hogy a barátnőmet nem engedték el a szülei buliba vagy egyéb helyekre, mert hogy még fiatal... és ha idősebb a lány, ilyen dolog nincsen már (legalábbis nem annyira jellemző)..
És nemegyszer találkoztam azzal, hogy egy lány azért akart velem járni, merthogy szerinte én valaki vagyok a hiphopban (ami nem igaz szerintem...), és ilyen leginkább a 14-16 éves korosztályból fordult elő. Nademindegy, ez van:)
Amúgy Te merre laksz? Budapesti vagy?

a buli:
a Big Wheelben lesz a buli Székesfehérváron, október 12-én, a kezdés 20.00-kor
megközelíteni lehet :
Vasútállomásról: 13-as busz (Ligetsor megálló)
Buszpályaudvarról: 10,11,12,13,14-es busz (Ligetsor megálló)
Fellépnek: Gőz, Raptorz, D.G.S., New-C, Da Posse, Doowachalike&Ryzo
dj-k: Zefil&Zsigabá, Györemix!

olcsó sör, yohangulat, sötöbö :)
du. 4től első országos hiphop.hu fórum találkozó

mi már déltől ottleszünk szerintem, gyertek sokan és yól ! :)

nincsmit egyébként:)

Tisztelettel
Tschöppy


Előzmény: raprajongo (11.)
zee36th e-mail | 2002-09-29 15:58:43 | 12.
Aiyo Baby!!

Tell'em sistaz!!!


We got your back!!

peace

raprajongo e-mail | 2002-09-28 13:38:07 | 11.
igen, én lány vagyok,
ami azt illeti, van egy pár ismerősöm (16 éves lányok) akiknek 20-on egynéhány éves barátjuk van, és nincs velük semmi baj, komolyan: a srác tök normális, a lány meg megérdemli, hogy talált magának egy ilyen arcot, és ezt a legpozitívabban gondolom!!!
szóval szerintem ez a korlülönbség alapvetően nem baj, de nem ismerlek, így nem tudom, meg nem is akarom megítélni, hogy a te részedről hülyesége amit írtál, mert ez csak az egyéni igényektől, elvárásoktól, meg az egyéntől függ...

még vmi: nem írnál nekem arról a buliról, nagyon érdekelne, hallottam, hogy lesz valami, csak azt nem tudták megmondani, hogy mikor meg hol, meg kik?!
köszi!!


Előzmény: Tschöppy (10.)
Tschöppy e-mail | 2002-09-27 21:00:13 | 10.
raprajongo: akkor már így megkérdezném,hogy Te lány vagy?
megmondom az őszintét, SBM koncerten még nem voltam, csak egy alkalommal (legalábbis tudatosan), de az nem koncert volt, hanem fehérváron egy párdalos kis fellépésecske...mármár azt mondanám hakni, de az túl sértő:) szóval én nem tudok nyilatkozni a koncertjeiről mint ahogy a mainstream vonalról általában (koncertileg), de abban igazat adok Neked, amit a cicababákról írtál
példa: ma a jászai mari téren volt dolgom, és láttam ott pár deszkázó kissrácot (bőnadrág,lazaság,mindenamikell...). volt nálam egy csomó szórólap az októberi hiphop.hu partyról (jöjjön mindenki jól:), gondoltam el is szórok egykettőt. a srácokkal nem is volt baj (sok), mert nagyjából vágták hogy mivan, de a lányok akik ott voltak, lesütött róluk hogy csak azért vannak ott, mert a srácok azok deszkáznak, és az most éppen milyen yo dolog. végülis ez is arról szól, mint amit Te is írtál azt hiszem. és nem értették hogy miért nézek furcsán, amikor kérdezték hogy milyen stílusu buli lesz ez... pedig a szórólapon egyrészt ott van hogy hiphop.hu, másrészt meg szerintem (bár ez csak az én véleményem) nem nézek ki punknak vagy rockernek vagy esetleg diszkósnak. szóval ez is azt vetíti le, amit Te is írtál a hsz-edben.

Ómájgád, szófosásom van úgylátszik:)

amit az első hsz-emben írtam, hogy a legtöbb 15-16 éves, azt nem úgy értettem, hogy lenézem őket ezért, vagy hogy emiatt buták mint azállat, hanem úgy, hogy nekem mint egy 21. életév környékén járkáló repsrácnak már nem igazán passzolnak korban az ilyen fiatal lányok. én örülök neki nagyon hogy van sok replány, mert azért mégiscsak jólesik végignézni egy bulin ahol sok a bőnadrágos szépség:)
1 dolog nem tetszik nekem, és ez nem csak a lányokra igaz, hanem a 14-16 éves rapper korosztályra...az hogy az a buli, ha szanaszét szívják magukat meg bebasznak hányásig...mit lehet ebben élvezni? nem mondom, én is elég gyakran iszom, de azért mégis csak meglehet tartani a mértéket, nem? bár ez már egy másik topikot érdemelne, szal le is lövöm magam :)

Tisztelettel
Tschöppy


Előzmény: raprajongo (9.)
raprajongo e-mail | 2002-09-27 16:21:36 | 9.
úgy értettem ahogy le van írva, komolyan mondtam, hogy kellemeset csalódhatsz
én magambol indulok ki, mert én is 16 éves vagyok, és nem tartom magamat hülyének, (tudom, hogy te nem ezt írtad!)
ami a sbm koncertet illeti, hát amin legutóbb voltam elég vicces volt!!! televolt cicababákkal, akik összevissza sikongattak,majd bepisiltek a gyönyörűségtől, de amikor az igaz v. hamis közben sikítoznak,az elég ciki, hát nem tom elég zavaró volt, meg röhejes is, de nem ítélek első látásra...( legalábbis próbálok!)
ja és másfél évvel azelött meg nem lehetett ilyeneket látni a koncertjein... és akkor asszem mindent elmondtam...


Előzmény: Tschöppy (6.)
zee36th e-mail | 2002-09-24 16:17:35 | 8.
Én is ismerek ilyet.

Előzmény: Tschöppy (6.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.