Click to Visit
Hip-Hop - Miért kevés a raper csajokból?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Igor e-mail | 2003-03-10 10:26:51 | 107.
megin elterelődtünk a 'rapposnak akarok kinézni' fele, pedig a 'rappos vagyok' lenne a cél. Hát akkor hozzászólnék.
A hiphop nem egy divatág, ahogy azt sokan gondolják. Avagy az IS, de ha valaki felvesz egy bő nacit, húz egy emberi cipőt (valami ideillőt), még nem lesz rappos. A FUBU cuccok meg a gáz fellegvára, mert valami szörnyű, amikor 5-10 kiscsávót fubunaci, fubucipő, fubupulcsi fubusapka (általában kék vagy piros; sapka szigorúan piros, mer az a menő... :-)) felállásban kell megnéznem, s akkor jön a nagy rapposdumájuk, hogy Limpbizkit... hát egyszerkétszer már beszóltam, hogy a rap az azért más, egyből le lettem ugatva, hogy te nem is vagy "hiphopper", mer nem úgy nézel ki... /akkor volt rajtam a nemannyirabő bézs nadrágom, a fekete duffs csukám, és egy elöl Che-s, hátul "Hasta la victoria siempre!"- feliratú fekete pólóm./ "Biztos punk vagy! megverjünk?" Nahh, gondoltam ezek se tudják ki az a Che Guevara valójában, de még azt sem, hogy eszik-e vagy isszák a rap mivoltát. Hozzáteszem szétszedtek volna, bár nem vagyok egy cingár alkat, meg ha reálisak az esélyek, akkor nekik is megyek, de azér tízen kicsit sokan voltak. Na ez fehérvári "ál-hiphopkultúra"... De van ám itt pozitív példa is: exbarátnőm. Amit eltudsz képzelni: bőnaci /valamilyen égi áldásként mégis szexi volt benne/, blind pulcsi, és deszkázott, mic-partik, és 90%ban olyan bandákért lelkesült, mint én /általában UG, de volt méjn is benne/. Jah, és mindehhez egy országos OSZTV első hej, és irdatlan okos koponya. És ha felvette a puccost (mer azér szinházba is eljártunk), csak-csak utána fordultak a pasik /nekem meg plafonon volt az ösztön/... szal az a jó, ha valaki azért tudja változtatni a ruhafelállást (izlésen belül), s mellette megmarad agyban rapposnak. Mai napig szivesen veszem fel a ködvágót, a normálnacit, pedig megtehetném, hogy dolgozni is a bőnaccomban jövök... néha jövök is, s sok téveszmét megdöntöttem már magamról... bő gatya - szűk ész. Aztán beszélj valakivel, az igazi rapposok közül, s ez megdől....

S ez igaz a nőkre: aki rappos, az szoknyában is, rendes naciban, vagy bármiben rappos. Buffalot nem értem ide, mer épkézláb rappos sztem nem vesz fel ijesmiket... meg lehet cáfolni.

Ennyi a véleményem, épkézláb vitákat várom:

Igor voltam, vagyok

Master G e-mail | 2003-03-10 08:19:36 | 106.
Nos hát, itt szellemileg igen korlátolt emberkék irkálnak, ti. senki sem attól rapper mert úgy öltözködik.
Emberek, itt a gondolatvilág, a lélek a fontos, nem az hogy mekkora ülepe van a gatyádnak és hogy hű-de-szuper-2Pac-es-pulóverem-van-és-ezzel-én-vagyok-a-király!!
Egy nagy frászkarikát(hú de szépen fogalmaztam).

Ja tényleg, a káromkodástól sem leszel keményebb, meg a füvezéstől, meg az alkoholizálástól, meg egyéb kényszer cselekvésektől.

Csak attól lehet valaki (véleményem szerint) IGAZI rapper (nő,férfi,stb) ha a zenét és nem a divatot követi(érzi). ÉRTEM?!

És remélem hogy ezután sokakat valamiféle lelkiismeret-furdalás fogja kínozni.
Ezek az emberek jobb, ha magukba néznek és megkérdezik: mit követek? a zenét vagy a divatot?

Ennyit mára...


Előzmény: rAp_b0y (105.)
rAp_b0y e-mail | 2003-03-09 22:30:46 | 105.
hello! én ugy képzelek el egy rapper csajt, hogy ugy öltözködik hogy kurvabö trapézgatyát vesz fel, ami a seggén feszül, és szak a combja közepén kezd szétmenni.a többi meg pl.:haspoló, meg szexi cuccok. nem feltétlenül kell felvennie egy lánynak bö farmert meg fubut, mert attol most öszintén melyik fiu nem undorodik?

egy lány akkor is lehet rapper , ha ugy öltözködik ahogy leirtam.és szerencsére van is iyen, ismerek is egyet.
és higyjétek el, ennél nincs jobb, ha egy lány igy öltözködik, hogy lehet látni a seggét, meg minden nöies testrésze kidomborodik, aminek ki kell :)


Előzmény: Rappercsaj (104.)
Rappercsaj e-mail | 2003-02-19 13:09:35 | 104.
Kitti(impgirl), te nagyon hülye vagy!!!!!

Mi a...na mindegy!!

impgirl e-mail | 2003-02-18 13:44:50 | 103.
Húúúú-ha nem gondolom hogy eggy kicsit sokszor kültem el!Nembaj legalább izé!Csőőőőőő!!!!!!!!!!!
impgirl e-mail | 2003-02-18 13:42:46 | 102.
Na csáó mindenkinek!Amúgy rappercsaj jó haverom,és mit mondjak hát mopst hazudott!!!
Na jó ne túlozzunk nem hazudott de mégis !Ezt úgy értem hogy nemjár laza cuccba mert az annyja nem engedi,de különben ő is rohadt laza szerkoba járna!Ezér kapni fogok töle de ez már mellékes!!!ÁÁÁÁÁ nem nem fog megverni de haragudni fog!!!!!Na csá

impgirl e-mail | 2003-02-18 13:42:45 | 101.
Na csáó mindenkinek!Amúgy rappercsaj jó haverom,és mit mondjak hát mopst hazudott!!!
Na jó ne túlozzunk nem hazudott de mégis !Ezt úgy értem hogy nemjár laza cuccba mert az annyja nem engedi,de különben ő is rohadt laza szerkoba járna!Ezér kapni fogok töle de ez már mellékes!!!ÁÁÁÁÁ nem nem fog megverni de haragudni fog!!!!!Na csá

impgirl e-mail | 2003-02-18 13:42:42 | 100.
Na csáó mindenkinek!Amúgy rappercsaj jó haverom,és mit mondjak hát mopst hazudott!!!
Na jó ne túlozzunk nem hazudott de mégis !Ezt úgy értem hogy nemjár laza cuccba mert az annyja nem engedi,de különben ő is rohadt laza szerkoba járna!Ezér kapni fogok töle de ez már mellékes!!!ÁÁÁÁÁ nem nem fog megverni de haragudni fog!!!!!Na csá

Rappercsaj e-mail | 2003-02-17 15:40:55 | 99.
Cső!Én pl rapet meg R@B-t hallgatok, és mégse öltözködök rapesen, hanem mint egy normális csaj!!
Csak enyi!

Nox e-mail | 2003-02-17 08:26:34 | 98.
A mamám ne is járjon bőgatyába!(tschöppynek)
Sittes e-mail | 2003-02-16 22:34:03 | 97.
Nemakarok gecinek tunni,de szerintem a fiuk addig oruljenek ami keves van a repper csajokbol(OLTOZKODESBEN!!!!!).Mert hat valljuk be kiazistennek teccik egy bogatyas csaj terdig ero cuccban?
Rengeteg lany ismerosom van akik RnB-t és Hip Hop ot hallgatnak,és mégis tudnak NOIESEN oltozkodni,és sztem ezt becsuljetek meg sracok.......
Volt egy ket csaj akik helyes szep lanyok voltak aztan atvedlettek ezekbe a ruhakba és eligenytelenedtek,(ezzel nem akarom azt mondnai h aki igy oltozkodik az igenytelen,en is lattam mar angyalarcu repperlanyokat)......
mondjuk igaz h nehany csajnak nagyon jot tesz h igy kezd oltozkodni :DDDDD

Piggy e-mail | 2003-02-15 16:37:26 | 96.
Udv emberek! Most kisse vissza szeretnek terni a volt temahoz, es el az ismerkedestol. Sok emberrel egyetertek, hogy divatrapper stb, es sajnos ey mar noknel is elofordul. ( Nagyon nagybanatomra ) Azin keves kozul akit ismerek van egy par, aki tenyleg csak azert oltozkodik igy, hogy faszhoz jusson. ( Mar elnezest a szovegert ) Aki pedig tenyleg kedveli, azok altalaban mast is hallgatnak es gyakran elofordul hogy szuleik ellenzik az effele oltozkodest, megnyilvanulast! A noi rapperekrol meg csak annyit, hogy nem kedvelem a kemenykedo Lil'Kim fele noket. A nokben inkabb egy erzekeny ertelmes lenyt keresnek mint egy kemenykedo not. A Lauren Hill pl. ennek inkabb megfelel. Mindenutt fake rapperek szalldogalnak, es meg van aki mer meregetni az utcan mert nincsen qrva sok penzem arra hogy tokeletesen oltozkodjek. Sok masolt ember kozott az ember is annak kezdi nezni magat. ( Marmint akinek van onkritikaja ) Bocsi a zavaros eszmefuttatasert.

Beke veletek, Piggy


Előzmény: Rappercsaj (95.)
Rappercsaj e-mail | 2003-02-13 14:20:03 | 95.
Cső badboy!
Szerintem már meglested a fórumodat, és irta Imp, hogy nem tudink elmenni(mármint) Sopronba

badboy e-mail | 2003-02-10 13:33:31 | 94.
hi csajszi! okay, gyertek ha tuttok! várunk titeket és mindenki mást is!
hiphop rulez! big holla! peace!


Előzmény: Rappercsaj (92.)
Rappercsaj e-mail | 2003-02-10 13:25:32 | 93.
Cső!
Kihagytam v.mit!!
Tshöppy(sorry, ha nem jól irtam), 16 leszek márciusban!!!!
Peace!!!!

Rappercsaj e-mail | 2003-02-10 13:24:19 | 92.
Peace!
Imp-pel kurrrrrrrrva jóba vagyunk!!Spanok vagyunk fullon!!!
Megpróbálunk eljutni sopron citybe!!!!
HIPHOP WILL NEVER DIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CSő badboy!!!

badboy e-mail | 2003-02-06 13:44:52 | 91.
hey girl! ha te a rappercsaj spannja vagy gyere te is sopronba meg a rappercsaj is mert kibaszott komoly buli volt a multkor is és az lesz most is!!! béke

Előzmény: impgirl (89.)
badboy e-mail | 2003-02-06 13:40:47 | 90.
hola rappercsaj! én sopronbol irok (meglepö mi?), jössz ide?
holla


Előzmény: Rappercsaj (87.)
impgirl e-mail | 2003-02-05 15:02:09 | 89.
Csá mindenkinek ezek itt alattam jol elvannak itt alattam mármint nem alattam hanem alattam,szoval értitek?Mindegy az a lényeg hogy én is rapper csaj vagyok és nekem megengedik hogy laza cuccba járjak csak én nem mindig járok abba,mármint laza cuccba.Rappercsaj se de igy is látszik rajta hogy az!Ja és jo haver/rappercsaj/!NEM VAGYOK LEZBI DE JÓ KIS RAPPER CSIRKE!CSÖ
Tschöppy e-mail | 2003-02-05 13:52:10 | 88.
Rappercsaj:
buli hozzád legközelebb legközelebb debrecenben lesz 15én, idő urai és akkezdet phiai fellépéssel, ha yoltudom, de az idő urai nem biztos + azt se tudom hol lesz, talán a panzióbanm ahol szoktak lenni ilyen partyk
de ha messzebb is el tudsz menni, akkor ajánlom fehérvárat szintén tizenötödikén, ahol a hatodik hiphop.hu buli fog realizálódni, a fellépők listáját megnézheted a hiphop.hu honlapon, ott minden infót megtalálsz.
egyébként hányéves vagy, ha szabad érdeklődni?
tisztelettel
tschöppy


Előzmény: Rappercsaj (87.)
Rappercsaj e-mail | 2003-02-05 13:04:42 | 87.
CSő badboy!
Nyíregyröl irok!!
Te?
Amúgy én kérdeztem, hogy hol lesz a hiphop-buli!
Na PEACE minden hiphoppernek!
CSŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!
HIPHOP WILL NEVER DIE!!!!!!!!!

badboy e-mail | 2003-02-05 09:46:52 | 86.
holla rappercsajszi!

honnan irsz?

yo.


Előzmény: Rappercsaj (85.)
Rappercsaj e-mail | 2003-02-04 11:53:56 | 85.
Peace!
Tshöppynek igaza van aban, hogy nem mindenki járhat rappercuccban,mert nem engedik a szülők!
Én is igy vagyok ezzel!!Viszont a rockot akkor is utálom!!!
Hé,láttátok már 2PAC:THUGZ MANSION kilpjét??
KURVA JÓÓÓÓÓÓ!!!!
Na cső!

Treek e-mail | 2003-02-03 19:02:05 | 84.
Vagy a lehetö legegyszerübb válasz



































NEM MINDEN CSAJNAK ÁLL JOL A RAPPER CUCC!!!!!!



"TISZTELET A KIVÉTELNEK....................

Tschöppy e-mail | 2003-01-30 16:26:44 | 83.
hello mindenkinek
végigolvastam a hozzászólásokat amiket írtatok amióta nem jártam itt.
nincs olyan kevés rappercsaj, mint ahogy az elsőre tűnik, csak nem mindenki öltözik bőnadrágba, mert sokan nem tehetik meg hogy így öltözzenek (pl szülők miatt, munkahely miatt, suli miatt, egyéb okok)
sokan azt hiszik, hogy a ruha teszi az embert. ez egyáltalán nem igaz. sok lány úgy öltözik, hogy elsőre azt hinné az ember róla hogy csak egy bubi diszkós picsa, de ha szántok pár percet arra hogy megismerjétek, lehet hogy olyat is tud mondani vagy mutatni nektek, amivel még nem találkoztatok.
azok akik benne vannak az undergroundban már 10 éve, azok már dolgoznak, vagy egyetemre járnak, nem tehetik meg, hogy bőnadrágban rohangáljanak mindenhova, mégis sokkal többet tudnak mindannyiunknál. és mert nem bőnadrág van rajtuk, már utálni kell őket?
a másik dolog: miért kell valakit azért elitélni, mert más zenét hallgat? mindenkinek meg kell adni az esélyt, hogy megismerjük. pl egy osztályban nem lehet mindenki rapper, tehát meg kell ismerni a többi embert, és ha eltekintesz attól, hogy milyen zenét hallgat, és az embert nézed, akkor könnyen lehet, hogy a végén még barátok is lesztek. és a végén még az is lehetséges, hogy megszereti azt a zenét is amit te hallgatsz, és együtt mentek bulizni (ez működik, az én osztályomban már bevált).
nem kell annyira élesen elhatárolódni a rockzenétől, mert egyrészt a gyökerek közösek, másrészt manapság megint egyre több előadó használ fel (pl Nelly - #1, MOP és persze RUN DMC mint etalon, stbstbstb...) rockosabb ütemeket.
na most így hirtelen ennyit szerettem volna mondani, nem akartam kioktató lenni meg ilyenek, csak most ezt így éreztem, hogy le kellene írni.
jöjjön mindenki február 15-én székesfehérvárra, a hatodik hiphop.hu bulira, mert az yo lesz, a fellépők listáját megtalálhatjátok a magyar hiphop kultura topikban, vagy a hiphop.hu oldalon is
béke, és lányoknak puszi

Tschöppy
tschoppy@hiphop.hu

ui: lányok, hány évesek vagytok ,ha szabad ilyen kérdést feltenni?válaszokat előre is köszönöm

impgirl e-mail | 2003-01-28 12:53:26 | 82.
Így nem jó,mert kimaradt eggy szó,az utolsó előtti sor végéről,mégpedig az hogy ˛/NEM/.Csak ennyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
impgirl e-mail | 2003-01-28 12:45:57 | 81.
Nem tudom miért van kevés a rapper csajokból de igaz!!!!!!!!!!!!!Mivel énis eggy rapper csajszi vagyok ,azt tudom mondani hogy azért mert a lányok úgy gondolják, hogy hódítani csak külsővel lehet,pedig ez nem így van!!!!!Legalábbis nálam.Rapper csaj vagyok,de ígyis meszerzem azt aki kell!Legalábbis eddig töbnyire így volt.Ezután is így lessz.Lehet hogy nagyképü voltam egy kissé,de ez az igazság!Így legalább biztos hogy azokat fogom ki akik csak a testemért akarnak.Mert egy laza szerkóban nemigazán a testem ami látszik.Egyenlőre ennyi!!!
Rappercsaj e-mail | 2003-01-27 09:10:23 | 80.
Ez a hiba Magyarországgal!!
Nincs igényük a csajoknak az igényes zenére(rap)
Néhány kivétellel!Most lökje már el nekem valaki,hogy mi a faszom az érdekes a nyálas kornyikálásban ,vagy az undorító ordibálós "zenében",vagy a változatlan ütemű diszkópatkányos számokban!!!
A rap a legjobb!
Nézzétek meg a Tétova tinédzserek c. filmet!Mostanában az HBO-n adják.Nem néztem végig, de az kurvára tetszett,amikor a boltos csávó beszólt a rockerkurvának, hogy a punk-rock már régen HALOTT!!!Hát igen!
Ja,amúgy nem lettem ideges Zee36th szövegén,de nekem akkor se hasonlítsa senki azt a buzi rockot(FÚJ) a RAP-hez!!
Egyszóval:Dead for rock,pop,house...
And:HIPHOP 4EVER!!!!!!!!

ABooW^ e-mail | 2003-01-26 03:58:44 | 79.
Nah ez 1szeru... az amit rappercsaj is leirt..
Minden budos qrva Discoba jar.. es a budos Buffalos gecikkel ismerkednek.. (pfuj de szar meg leirni is.. ) nah ez a szornyu!!
sajnos a lanyok izlese nem a rappre hajlik :((
de azert vannak kivetelek, de nem sok...

zee36th e-mail | 2003-01-24 12:07:17 | 78.
holla, holla!!

hold on boo, chill!

ott volt a :))
csak vicceltem, nem kell ilyen kis harciasnak lenni :))

písz


Előzmény: Rappercsaj (76.)
Nox e-mail | 2003-01-21 06:59:26 | 77.
Nem megmondtam!hogy,Ütöseket írnak!!!!!!!!!!!!!!
(pl:itt alattam)

Rappercsaj e-mail | 2003-01-20 13:28:07 | 76.
A "Hiphop will never die" soha nem lesz olyan, mint a "punks not dead"!!Mivel a hiphop 4ever-be van, a rock meg egy nagyszar!(Szerintem) Szóval maradjunk a HIPHOP 4LIFE-nál!!
Aki meg szapulni akarja a rap-et,az húzzon a szaros rockeroldalra

Nox e-mail | 2003-01-20 08:27:46 | 75.
A csajszik tudnak ütős szlengeket írni.Becsülni kell őket ígyis kevesen vannak.

djharlem e-mail | 2003-01-17 16:09:40 | 74.
A nök es nagyon jol tudnak repelni de Hip-Hop egy ferfi vilag.

A Missy Eliiot,EVE,Lil Kim meg a Foxy Brown nagyon jo nöi Repperek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
CASH MONEY RECORDS
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

WWW.DJHARLEM.DE.VU

zee36th e-mail | 2003-01-17 13:08:10 | 73.
"HIPHOP WILL NEVER DIE!!!!!!!!!!!!"
ez most olyan, mint a "punks not dead"?? :)))


Előzmény: Rappercsaj (72.)
Rappercsaj e-mail | 2003-01-17 12:58:02 | 72.
Azéert kevés,mert mindegyik hülye divatkurva britnire meg krisztina agilérára akar hasonlítani!De minek????
Mert ezt látja a tévéből, nem pedig az isteni zenét(RAP)!Mert diszkóba jár és csak is a diszkópatkányokkal foglalkozik!!!
YA! Csak én vagyok íigy vele,vagy más se szimpizik a tahó csuda rockerekkel???
Ui.:HIPHOP WILL NEVER DIE!!!!!!!!!!!!

Nox e-mail | 2002-11-25 08:29:28 | 71.
Ja én nyitottam a lapot Hip-Hop Girl!Örülök hogy a rapper társadalmat idegesíti ez a tény!Teljesen igazad van nekem személy szerint jobban bejönnek azok a c.s.a.j.o.k.,akik inkább bőgatyát hordanak!
Nem nem vagyok buzi csak ezekkel a spinékkel jobb hullámhosszon vagyok!amúgy szimpi a dumád!

BOBO ZSIR e-mail | 2002-11-18 12:08:12 | 70.
szerintem is kevés a raper csaj.de nem csak Magyarországon hanem az egész világon.gondoljatok bele alig van olyan sztár aki csaj és raper.magyarországon szinte nincs is.ez szar.szerintem sok csaj van aki az szeretne lenni és mások szerint van hozzá tehetsége csak nincs lehetősége hogy megmutassa hogy ki is ő valójában.többek közt segitené ez a dolog a nöi egyenjogúságot!
Tschöppy e-mail | 2002-11-18 08:54:18 | 69.
hip-hop girl: te rappelsz? vagy hogy értetted azt hogy "bejutattja a bandájába" ?

Előzmény: hip-hop girl (68.)
hip-hop girl e-mail | 2002-11-17 15:23:55 | 68.
NOX Te hoztad léétre a lapot?Akkor válaszolok ha érdekel!Mert a mai p*csákat csak az érdekli(persze nem engem),hogy hogy nézzenek ki és a nyálas zenéket+filmeket mikor nézhetik meg és miért mert a barátnőjüknek tetszett.ja és azért mert nem nagyon van olyan srác aki oda megy a csajokhoz,beszélget velük,majd így bejuttatja a bandájába.......most csak ennyi jutott eszembe:)

Előzmény: Nox (63.)
hip-hop girl e-mail | 2002-11-17 15:13:22 | 67.
detto!de szerintem próbálkozni azért lehet/még nekünk fehéreknek is/az,hogy ez esetleg másoknak nem jön be?.......Kit érdekel!?:)

Előzmény: badboy (57.)
zee36th e-mail | 2002-10-28 13:08:06 | 66.
arra senki ne kérjen, hogy a nagyon ósuli eredeti számot mondjam meg, james brown és egyebekben nem vagyok otthon :)
én a luniztól hallottam először, azóta többen is feldolgzták, pl puff daddy


Előzmény: badboy (64.)
sabdog e-mail | 2002-10-28 12:35:46 | 65.
Én is tévedhetek.de van itt más is. Van aki azt írta Xzibitről hogy old school na hát ő nem az.Aki halotta az eddigi albumjait és az újat is és még mindig azt írja róla akkor az nagyon el van tévedve


Előzmény: badboy (64.)
badboy e-mail | 2002-10-28 11:01:25 | 64.
kapisgálod öreg, tényleg egy Luniz szám volt, de már ök is feldolgozták. szal ennyit a NaS számról, sabdog meg nyisd ki a füled!

Előzmény: zee36th (60.)
Nox e-mail | 2002-10-21 07:53:10 | 63.
nananananananananananananana gyerekek ne menjünk át szitykozódásba!ez azért csináltam ezt a lapot hogy a bulákról dumcsizzunk ne egymás anyáról!
Holo e-mail | 2002-10-20 18:29:45 | 62.
"tisztességes rap annyit tesz: fekete ember csinálja és angol nyelven"

jólvan rövidagyúkám, csak így tovább, válaszra nem méltatlak, nem érdemled meg

Lisa Ann Neelley e-mail | 2002-10-20 10:34:39 | 61.
Egyetértek. Az, hogy vkinek milyen a bôre színe (vagy bármi egyéb adottsága)teljesen független attól, hogy modjuk tehetséges-e a zenében.

Előzmény: Tschöppy (59.)
zee36th e-mail | 2002-10-19 17:14:20 | 60.
Ha arra a szamra gondoltok amire en (nas&jlo),rossz helyen kapirgaltok. Luniz: I got 5 on it. Ebbol szedtek ki az alapot.

Előzmény: sabdog (55.)
Tschöppy e-mail | 2002-10-17 15:55:27 | 59.
azért már ne szopjuk le egymást...
egyrészt a topik nem a majmolásról szól, másrészt meg magyarországon élünk tudtommal, és nem kell csak azért respektálni valakit, mert fekete a bőrszíne..
nem vagyok rasszista, mielőtt azt hinnétek, de úgyis megkapom majd ezt tőletek, szal tökmindegy (meg különösebben nem érdekel a dolog úgysem)
a lényeg: ne azért tiszteljetek valakit mert fekete, hanem azért amit tett (akármilyen a bőre szine)

és az ÁSZ is letett azért valamit az asztalra, legalább a korai dolgaikért jár nekik a tisztelet úgy gondolom

halgassatok egy kis magyar undergroundot is, és biztos vagyok benne, hogy találtok olyat, ami tetszik nektek (és még csak nem is négerek)

tisztelettel
Tschöppy

sabdog e-mail | 2002-10-17 14:51:24 | 58.
Hé félreértitek. Én nem az árral szembenről írtam hanem Nas-ről.Magyar rappet nem hallgatok, mert mindegyik csak utánozza az amerikaikat.Ott van példának Dopeman (Master P.)vagy Kicsi G(Cypress Hill).

Előzmény: badboy (57.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.