Click to Visit
Hip-Hop - Miért kevés a raper csajokból?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Moby Jons e-mail | 2008-02-14 09:24:09 | 407.
vanak reper csajok akik csak divatbol nyomják de énis keveset ismerek akki komolyan veszi a reppet
amugy sok kis kurva emos meg rocker hu ezektöl kiráz a hidg öleg ha egy emos buzi val találkozok mindig meg picsázom


Előzmény: Dingi-G (406.)
Dingi-G e-mail | 2008-02-14 07:50:00 | 406.
ebben igazzad van ahol lakom , ebbe a kurva varosban csupan 3 csaj van akire nyugodt lelekel ra mondom hogy igen ez repperpina dehat ez van....

Előzmény: black star (404.)
Fedor e-mail | 2008-02-13 14:33:14 | 405.
Hát yah ez igaz

Előzmény: black star (404.)
black star e-mail | 2008-02-13 14:31:39 | 404.
hát nem vettem észre eddig, hogy a lányok bármit is vágtak volna a rapről, csak az ilyen eminem 50cent ll junior meg ilyeneket nyomattak, azt meg nem nevezném rappernek, ha érted mire gondolok. amúgy hát sztem a külső inkább fontosabb, legalábbis általában az "okos"nak mondott lányoktól mind a falramásztam eddig

Előzmény: Fedor (403.)
Fedor e-mail | 2008-02-13 14:26:58 | 403.
Nem minden a kurás haver:P de van benne rácio amit mondasz ne az alapján döntsetek már hogy kimit halgat hanem hogy mien ember....

Előzmény: black star (402.)
black star e-mail | 2008-02-13 14:23:05 | 402.
nem kurvára mind1, hogy rapper-e vagy nem? kúrás közben teljesen, amúgy meg amúgy sincs olyan sok jó csaj, mi a fasznak válogatni hogy rapper legyen-e vagy diszkós vagyfaszomtudja
Thunda e-mail | 2008-02-12 17:27:52 | 401.
Hahahaha

Meglessznekk azzok a nyelvtannnorrák
Mobby jones

Nah miylen érzzes íyg irni

jóh?

phlegma e-mail | 2008-02-12 16:25:26 | 400.
de moby-t lehet xD
Mert nem egyből fikázza,hanem már egy ideje mindenki fikázza :D
A meg vagy és szerintem itt fórumon mind1,de ha valaki soha ne ír helyesen,mint ahhoggy moszt én teszem,akor az mar gzá,nme? D:


Előzmény: Manó01 (399.)
Manó01 e-mail | 2008-02-12 16:00:14 | 399.
Nem akarok igazán belefolyni ebbe, de ha már itt tartunk meg-gel és és-sel nem kezdünk mondatot. Nem kell mást egyből fikázni.

Előzmény: kapri (398.)
kapri e-mail | 2008-02-11 12:16:34 | 398.
hallod az ékezeteket nem ismered vagy mi van veled?
fűvet sziv = füvet szív
eltértűnk = eltértünk
Meg értelmesen írjál már bazzeg


Előzmény: Moby Jons (397.)
Moby Jons e-mail | 2008-02-11 10:38:59 | 397.
és te most hány éves vagy ha ijen bölcs vagy amugy nem vedel alkoholt hanem fűvet sziv ja meg
lop de most is eltértűnk a témátok hehehe


Előzmény: Thunda (396.)
Thunda e-mail | 2008-02-06 20:44:44 | 396.
oké MD akkor mégegyszer.

"Van az a maroknyi ember aki fiatal és stílusos ÉS ISMÉTLEM ÉS az egyetemisták. A többi csak alkoholvedelő szánalom."


Előzmény: MobbyD (395.)
MobbyD e-mail | 2008-02-06 13:31:07 | 395.
Thunda!
"Van az a maroknyi ember aki fiatal és stílusos és az egyetemisták. A többi csak alkoholvedelő szánalom."

miről beszélsz?!Egyetem nélkül is kiválóan meg lehet élni, itt a családban se végzett mindenki egyetemet (szinte senki) és meg lehet nézni hogy milyen életszínvonalon élünk ;) Ennyi.

Manó01 e-mail | 2008-02-06 13:21:01 | 394.
Én már írtam az eredeti témával kapcsolatban, nézd meg a 361. hozzászólást. Csak ennyit akartam. Köszöntem.

Előzmény: Fedor (389.)
black star e-mail | 2008-02-05 21:53:26 | 393.
azért ítélkezésről nincs szó, a divatrappereket meg mindenki lenézi szerintem szerte a világon, és ezzel nemcsak az én véleményemet képviselem, vagyis nem én ítélkezek egyedül. igazad van, manapság nincs olyan dolog, ami miatt büszke lehet magyarnak lenni, de régen volt. és azért ez is valami, ha megnézed sok olyan ország van itt közelünkben, akinek jelene nincs, de múltja sem (szlovákia, szlovénia, meg a volt jugó utódállamok). hát nemtom.

Előzmény: Thunda (391.)
black star e-mail | 2008-02-05 21:50:00 | 392.
faszt vagyok fehérfűzős. csak provokálom ezeket a mű "yo yo peace west side thug life" bőgatyás 14 éves fehérrapper nyomikat itt, akiknek fingjuk sincs a dolgokról. bár lehet hogy 1x úgyis kinövik

Előzmény: Thunda (391.)
Thunda e-mail | 2008-02-05 21:02:27 | 391.
Ez igaz, sok Wigga van....
De ez a fekete majmolás nem igaz. Teszem fel fehérfűzős pali vagy, akkor te meg Hitler utánzó vagy..szóval ezt így nem lehet rámondani.

Szerintem ez a stílus elsajátításán, és az IQ szintnek megfelelően magáévá tételen múlik. Ez a folyamat teszi az embert azzá aki. De mit vársz a magyaroktól.

Itt niggerezel, oké, indulat, nem tudom, de azt igen, hogy a magyarok minimum ötven százaléka nagy kommunista használhatatlan munkanélküli. Csak isznak meg Szofit szívnak. Ezt látták az előző generációtól, és most 50 évesen zárnak be a gyárak, és csak néznek hogy úúú már ilyen is van hogy kirúúúgnak? A kommunizmusban senkit nem rúgtak ki max. talált más munkát mert kötelező volt.
Ilyen porontyokat nevelnek mint MobyJons például.
Van a másik eset hogy 90es években voltak tinédzserek és megcsapta őket a nyugat szele.
Ezeknek a gyerekei mind divattuccerek, nem is kell magyaráznom. Szóval csak ne legyél olyan büszke az országodra. Van az a maroknyi ember aki fiatal és stílusos és az egyetemisták. A többi csak alkoholvedelő szánalom. A nemzetre vagy büszke? Oké, sajnáltatjuk magunkat, óó mi csórók, min mentünk keresztül...törökök, tatárok, stb..
"Érzed a káoszt, de ellene nem teszel" B-Közép

Sokan azért menekülnek a hip-hopba mert ezt nem bírják nézni. Te nem tudhatod, ki vagy te hogy ítélkezz. Még ha jóbban is bánsz a szavakkal mint én, ez azért megmutat egy jó nagy részt az érettségedből és a szintedből.


Előzmény: black star (375.)
c091 e-mail | 2008-02-05 09:04:55 | 390.
Hát ebbe igazad van de amúgy tényleg mi a fasznak van ez a fórum ha nem is a témáról van szó hanem mindenki agymást basztatja ennek kurva sok értelme van aki meg utálja a rappet az takarodjon már innen!!ez már kész röhej

Előzmény: Fedor (389.)
Fedor e-mail | 2008-02-04 16:22:57 | 389.
Bocs hogy beefelek de ha már egy forumba 2-3napja nem irt senki akkor valoszinüleg leszarjuk egymást bs-el és azért nem küldjük a kurva anyák enyhe folyamát... Szoval nem kell ez a leálni duma egyszerüen elkezdhettél volna beszélni az eredeti témárol:) amit pl megis kezdhetnénk,

Előzmény: Manó01 (388.)
Manó01 e-mail | 2008-02-04 12:43:34 | 388.
Nem lehetne már leállni ezzel. Nem igaz h egyetlen egy rohadt témában sem lehet azt találni amiről szólni akar. Csak mert mindenki basztatja a másikat. Nézzen már mindenki egy kicsit magába. Black star, te nem ismered véletlenül Nils Holgerson nevű fórumozót, mert ugyanazt csinálod mint ő régen. De szerencsére ő már lekopott, vehetnél róla példát.
black star e-mail | 2008-02-02 15:37:50 | 387.
sztem meg neked van több hozzászólásod, legalábbis nekem max 50-100 van.

Előzmény: Fedor (386.)
Fedor e-mail | 2008-02-02 12:44:20 | 386.
:D:D szentem nekem van 10 hozzászolásom neked meg 4000-er:D de oké biztos tevagy a rajabb:D

Előzmény: black star (385.)
black star e-mail | 2008-02-02 12:43:03 | 385.
még megsajnállak te kis hajléktalanból lett nethuszár

Előzmény: Fedor (384.)
Fedor e-mail | 2008-02-02 12:41:55 | 384.
Még szerencse hogy tanultál a mult idöröl te buzi multidöben irok akkor az nem ma van:D de oké fiam sok sikert az élethez:)

Előzmény: black star (383.)
black star e-mail | 2008-02-02 12:38:42 | 383.
"de hallod én is csoro voltam mosse vok gazdagabb sokkal ez mindegy és énis fater gatyáját hordtam és akkor még nem volt a rap elterjedve hun-ban szal akkor most én majmoltam öket vagy ök engem?" <- ez akkor mi akart lenni? ja biztos apád gatyáját hordod, miközben itt internetezel havi x ezerért. hagyjál már a faszságoddal. ha neked ez gyökérkedés, ám legyen, pusztán hangot adok a véleményemnek, és ha az "uccán" (jó a helyesírásod) erről lenne szó, ott is hangot adnék neki.

Előzmény: Fedor (382.)
Fedor e-mail | 2008-02-02 12:31:40 | 382.
Hallod most ki a faszom akart humorizálni? Itt gyökérketsz kötsz mindenbe komolyan most neked ettöl yo erre áll a zászlo vagy mi? Ritkán irok a forumra mert nem vok ilyen chates csicska csak már roszvolt nézni. Ha enyire zavar ez a dolog akkor faszért irgatsz ide hallod, menyki az uccára és az emberek arcába mond csak asztán nelepödj meg ha valaki lerug
ennyi...


Előzmény: black star (381.)
black star e-mail | 2008-02-02 12:28:28 | 381.
figy, ha most humoros akartál lenni, akkor szólok hogy ez szar volt. csomó "gazdag" rapper van manapság bőgatyában. az összes ilyen pózer fehér rapper, akiket látsz a tv-ben fuxokkal bőgatyát hordanak, pedig nincsenek rászorulva. akkor ez nem majmolás? ja nem a feketék találták fel, mint ahogyan semmilyen találmány nem fűződik hozzájuk, de az ő kultúrájuk szerves része volt/van, erről nem kívánok vitát nyitni

Előzmény: Fedor (380.)
Fedor e-mail | 2008-02-02 12:18:44 | 380.
De hallod én is csoro voltam mosse vok gazdagabb sokkal ez mindegy és énis fater gatyáját hordtam és akkor még nem volt a rap elterjedve hun-ban szal akkor most én majmoltam öket vagy ök engem? A fü szivás a reggaeböl yött ok, de nem a feketék találták fel a füvet... gondolkodj komám ergo ha rap majmolás is az öltözködés és a fü semmiképsem az...

Előzmény: black star (379.)
black star e-mail | 2008-02-02 12:15:10 | 379.
a fűszívás és a bőgatyahordás a néger kultúra szerver része volt. előbbi még nagyon régen, mikor a reggae elterjedt jamaikából, utóbbi meg akkor amikor csóróak voltak a négerek és testvérről testvérre szálltak a ruhák mert nem tudtak újat venni. ezt most komolyan meg kellett magyaráznom????? vagy csak értetlenkedsz, mert nem lehetsz ilyen tudatlan.

Előzmény: Fedor (378.)
Fedor e-mail | 2008-02-02 12:07:04 | 378.
Hallod bs az miotta fekete nemzeti sport hogy füvet szivsz? Meg bögatyát hordasz? Mer valahogy nem yön le, de te tuti eltod magyarázni,
black star e-mail | 2008-02-02 12:02:59 | 377.
miből gondolod, hogy nem szarom le? :) te kis 15 éves pöcs, sebaj majd egyszer felnősz és rájössz a dolgokra (vagy hülyén halsz meg)

Előzmény: Streetracer92 (376.)
Streetracer92 e-mail | 2008-02-02 10:59:56 | 376.
Amúgy ne te mond már meg sok embernek hogy hogy öltözködjön!
Mondjuk nem tom hol élsz mert engem nem nagyon röhögnek ki és néznek le a fekete haverjaim az öltözködésem miatt.

Ui.: black star, eltakarodhatnál már erről a fórumról!Már naon elegem van belőled.

black star e-mail | 2008-02-02 10:10:44 | 375.
tévedsz apukám nagyon tévedsz. kb 4-5 évig rapper voltam. nincs bajom a rappel. csak azokkal akik fehér létükre majmolják a négereket, hogy "yo" "peace" meg úgy öltözködnek, meg füvet szívnak, azokkal van a bajom, mert azok nevetséges majmok. és még a néger rapperek is lenézik őket -> wigga. a rap zene szerintem lehet igényes is, néha hallgatom, de nem vagyok akkora csíra hogy lelopjam a stílusukat bocsi

Előzmény: Manó01 (374.)
Manó01 e-mail | 2008-02-02 01:25:30 | 374.
Nekem van kevés agyam? Bazd meg már erről egyszer írtam, sorry nem vagyok papagáj! És neked sem kéne fojton magadat ismételni, de tudod mit? Le vagy szarva. Fogok én neked itt magyarázkodni, felesleges. Úgysem bírod felfogni. És asszem itt befejeztem. Nem érdekel h mit írsz erre. Remélhetőleg jön egy normális ember aki nem annyira hülye h hip-hop fórumba ír amikor nemzeti rockot hallgat. Ennyi!
black star e-mail | 2008-02-01 20:17:11 | 373.
ennyi? hogy rasszista? jó érveid vannak hallod. remekül megcáfoltad azokat, amiket írtam. lehet hogy rasszista vagyok, de hogy százszor több agyam van mint neked, az nem kérdés hallod-e

Előzmény: Manó01 (372.)
Manó01 e-mail | 2008-02-01 19:58:39 | 372.
Basszus te vagy a rasszista, de kurvára! Elhúzhatnál már a hip-hop fórumról a te "nemzeti rock"-oddal!! És szerintem jónéhányan egyetértünk ezzel!
black star e-mail | 2008-01-30 15:13:28 | 371.
jóhogy van. csak egyikből több, másikból kevesebb. mellegleg volt 1 nobel-díjas tudós aki új tanulmányában bizonyította hogy a feketék ÁTLAGBAN kevesebb értelmi képességekkel rendelkeznek mint a fehérek. ezt a tanulmányát betiltották merthogy rasszista juj juj. emellett a korábbi nobel díját is vissza akarták vonni

Előzmény: Manó01 (370.)
Manó01 e-mail | 2008-01-30 12:39:00 | 370.
Szerintem ugyanúgy van fekete és nem fekete élősködő és ugyanúgy van okos, művelt ember is. Mondod itt hogy nem dolgoznak, stb.. sok helyen már egyből elküldik őket mert fekete. Ezen is gondolkozz el. És ezzel nem védeni akarom őket, csak ez az igazság.
black star e-mail | 2008-01-28 19:03:52 | 369.
sajnos a feketék nyugat-európában és amerikában hasonló csúnya dolgokat csinálnak mint nálunk a romák. rabolnak, bűnöznek, nem dolgoznak, élősködnek. franciaországban, usában pl sokkal több néger bűnöző van mint fehér. amikor dél-afrikát fehérek uralták, abszolút gazdag ország volt, most meg hogy fekete uralom van -> nyomortanya

Előzmény: MobbyD (367.)
black star e-mail | 2008-01-28 19:02:40 | 368.
eeegen, a rasszizmus az csúnya dolog tény. nézd nekem nincs bajom a feketékkel - ha a saját országukban vannak. sajnos genetikai tény, hogy a feketéknek sokkal alacsonyabb az értelmi képességeik, mint a fehéreknek. mondj már egy fekete nobel-díjast. nem, nem békenobeldíjast. továbbá genetikai szintén hogy a fekete emberek sokkal lustábbak és nem szeretnek dolgozni, képtelenek beilleszkedni a társadalomba. megnézed, az amerikai oktatási rendszer azért ilyen béka segge alatt lévő nívójú, mert a fekete gyermekek nem tudnak megfelelni, így csökkenteni kellett a követelményt. persze így sem tudnak megfelelni mind :(

Előzmény: MobbyD (367.)
MobbyD e-mail | 2008-01-28 18:20:46 | 367.
"fáról lemászott büdös rabszolgák" te egy kibaszott rasszista vagy!!Ilyet nem mond normális ember!!
(elég baj az hogy már öcsém oszt.társai is büdös niggereznek..., és elvből utálják az olyan sportokat mint pl az NFL (amerikai futball) mer' hogy "sok köcsög nigger van ott és lekéne őket köpni..."

Ui.: én meg a rasszistákat utálom!!

MobbyD e-mail | 2008-01-28 18:16:59 | 366.
"nemzeti rockot" ne röhögtess már!!!túl sok már a magyarkodó hozzászólásodból!!
Ha nekem a hip-hop tetszik, és ez az életstílus jön be akkor miért mondod meg nekem hogy pl "nemzeti rockot" játszak, vagy hallgassak, vagy hogy hogy öltözködjek!!(hip-hop boltos témába a hozzászólásod)

black star e-mail | 2008-01-28 16:48:12 | 365.
hát épp ez az bazmeg. nem kell rappernek lenni, ez a feketék stílusa. fehér ember játsszon nemzeti rockot vagy bármilyen nemzeti érzelmű zenét

Előzmény: Manó01 (364.)
Manó01 e-mail | 2008-01-28 16:03:03 | 364.
Ez tényleg nem a bőgatyán múlik, hanem életérzésen, és ne gyere nekem azzal, hogy majmolni a feketéket, mert ennyi erővel Magyarországon nem is lennének rapperek, max olyan négerek akik ideköltöztek, tehát inkább hagyjuk ezt a témát ok?

U.I.: Sorry, javítanám előzző írásomat, nem Raprajongó lakik nyiregyen, hanem Rappercsaj! Bocsi mégegyszer!

black star e-mail | 2008-01-28 15:36:05 | 363.
aki magyar ember létére majmolja a fáról lemászott büdös rabszolgák stílusát, az 1 fasz. magyar ember hallgasson NEMZETI ROCKOT, avagy RAC, HATECORE zenéket, aki a négereket majmolja, az mehet utánuk fel a fára
geisha e-mail | 2008-01-28 13:37:18 | 362.
jajj hagyjuk már a magyar rap lyánykákat!!!Attól hogy bőgatyába bújnak,nem fog változni semmi...
Nem az öltözködésben kell villanatani,hallgass faxa zenét!!sztem ottkezdődik és talán ott is végződik minden....

Manó01 e-mail | 2008-01-28 13:16:32 | 361.
Hello mindenkinek! Én csaj vagyok, 14 éves! A rap világában kb benne vagyok már 5 éve, mondhatom ez ilyen fiatal korban már valami. Főleg h nem lettem közben az osztály kurvája és nem öltöztem emo-nak ha éppen az a divat. Igazából inkább a magyar rap jön be, mert azt értem is h mit mond és ugyebár a rap-enk fontos mondanivalói vannak + EMBEREK! MAGYAROK VAGYUNK! MINDENKI MARADJON A SAJÁT FAJTÁJÁNÁL! Olvasgattam itt h mit írtatok és lenne néhányhoz hozzászólásom:

1., a divatraptől én is frászt kapok, de minden mástól amit csak divatból csinálnak. Ez az emo dolog is nagyon nagy szám mostanában, mindenki feketében, az a menő h buzi vagy stb.. de ezeknél ha 2 év múlva az jön divatba h hupikék törpikék a menők, akkor komolyan mondom, annak öltöznek. és olyan zenét fognak hallgatni. A másik az, hogy én nem is akarom h a rap nagyon divatba jöjjön mert akkor mindenki azt majmolná, és nagyon zavarna, hogy akit eddig rockernek vagy bármi másnak láttam az most bő gatyában szaladgálna és mindenkinek azt bizonygatná hogy ő mekkora rapper. Közben meg a mostani rapperrek az igaziak, mi 50 évesen is ezt fogjuk nyomni akármilyen divathullám megy keresztül.

2., Rapper csaj tényleg nagyon kevés van, elég egyedül is érzem magam. A sulink 70%-a rocker vagy emo. 29%-a a popot szereti és kurvának öltözik, úgy is viselkedik és a maradék 1% talán rapper. Nagyon kemény! De ők is fiúk, akik mind a kiskurvák seggét nyalják. És h hol vagyok én?? Jó kérdés. Persze vannak barátnőim, de csak egy igaz jó! Köszönet neki.

Kb. úgy ennyit akartam hozzáfűzni a témához. Köszönet annak is aki elolvasta! Ja és aki itt LL.junirral jön az húzzon innen, mert ő nem rappel csak bele-bele hadargat a nyálas szövegébe!

U.I.: Raprajongó! Én is Nyiregyi vagyok, talán dumálhatnánk egyszer! :)

c091 e-mail | 2008-01-17 15:34:27 | 360.
Például ide bármikor irhatok és válaszolnak?

Előzmény: c091 (358.)
Thunda e-mail | 2008-01-17 14:03:48 | 359.
Szia :)
Mire gondolsz?? Miben kéne segíteni neked?


Előzmény: c091 (358.)
c091 e-mail | 2008-01-17 13:44:05 | 358.
Sziasztok!én is lány vagyok szandrának hivnak és az életem a hip hop.én úgy öltözöm ahogy nekem teccik.én is bő ruhákat hordok azt lenéznek de kurvára nem szokott érdekelni mert akik engem szeretnek azok megszokták a többi nem érdekel.jobban érzem magam igy mint a kis ribancos topogókban legalább nem esek el igy én röhögök másokon és nem rajtam.szerintem sok hip hop-os csaj van csak nem mernek olyan ruhát felvenni mert elég sok faszképü van akinem nem tetszik.de hát ha valaki nem meri felvállalni hogy milyen akkor igy járt.na jó témát váltok most léptem be ide előszőr és még nem naon tudom mit kell csinálni örülnék ha lennétek kedvesek segiteni!

Előzmény: spark01 (317.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.