Click to Visit
MP3 - Utálod a rockot?Akkor jó!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

kúúvaanyád e-mail | 2007-06-11 21:22:09 | 148.
ezért meg fogsz dögleni

Előzmény: frango (138.)
Leviz Elek e-mail | 2007-06-11 20:19:04 | 147.
Mi lenne ha eltakarodnál a faszba?


Előzmény: Fortryllelse (141.)
zdlr e-mail | 2007-06-11 18:20:50 | 146.
nem küldök el én sem, arun sem senkit kapásból, ezt értsd már meg.
(persze régebben más volt a helyzet, de akkor is volt okom, hiába magyaráznám, nem értenétek meg, nem azért mert nem vagytok rá képesek, hanem mert nem akarjátok, ugyanis ti már csak a nevünket nézitek. viszont, ha hiszed, ha nem én - és szerintem arun is - minden hozzászólást elolvasok amire reagálok! sőt előbb olvasom, utánna nézem ki írta!)
persze vannak páran, akiknek az első hozzászólásából tükröződik, hogy úgy sem maradna itt sokáig, csak pár hétig telebaszná a fórumot a baromságaival, na őket szoktuk basztatni.
a többiekkel meg szoktam próbálni értelmes hangnemben vitát kezdeményezni, néha provokatívan, de nem egyből személyeskedéssel! van aki felhúzza a kesztyűt, van aki megfutamodik, van aki egyből bunkónak nevez, csak azért mert nem értek vele egyet.
a hippik is folyamatosan nekem fröcsögtek, hogy milyen bunkó vagyok, majd kb. a 10. oldal megtöltése után végre valamelyik barom visszaolvasott és rájött, hogy nem volt igaza. viszont a kérdéseimre egyik sem válaszolt, vagy megpróbált valami őrületes baromsággal kitérni a válaszadás alol, persze úgy, hogy közben megint én legyek a segg. aztán ezt meguntam, de azóta is várom a választ.
arun régebb óta van itt a fórumon, vele ez többször fordult már elő gondolom, így kicsit hamarabb ugrik neki a fórumozóknak. de ő is az ilyen szarok miatt, hidd el, semmi baj nincs vele, provokál. én értem, te nem!


Előzmény: Fortryllelse (141.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-11 18:06:33 | 145.
amúgy nincs vmi más témátok?
lehet veletek értelmesen elbeszélgetni akármiről?

Kappangyilkos e-mail | 2007-06-11 18:04:45 | 144.
szóval mostmár a saját nevemmel...

"az nem vitatkozás hanem 1szerű beszélgetés"-igen, csak a kettő között van átmenet.

killerdolliroll-ezt magyarázd el szegény botor fejemnek, hogy ez alatt pontosan mit értesz.. tudod..kétértelműség. fórum.
"tényleg csak azt tudom mondani ha pici érzékeny lelkedet sérti ez az egész akkor nem kell feljárni! "-hehe, ezen jót mosolyogtam.
ezt a gondolkodáskímélő választ(minek jársz fel?) nem hagyhattad ki:)


Előzmény: Arunson (136.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-11 17:53:25 | 143.
szóval ezt én írtam, na
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-11 17:50:34 | 142.
bocsi, ez az én hozzászólásom volt, csak fortry a bratyóm(ezért védem), és ő volt belépve, mert megnézett itt vmit.

Fortryllelse e-mail | 2007-06-11 17:45:20 | 141.
a hozzászólásom nem csak neked szólt, hanem főként az ilyen aranyosaknak:
"leszarjuk csak huzzá mááá innét te geci nyelő mert fülön finglak"- ha ilyen a "vita" színvonala, csoda, hogy az ember eltűzik?
én is rég eltűztem volna, ha velem is ilyen primitívek lennétek.
de ez szúrta a szemem.
meggyőzés? egy ilyen fórumon?
még a való életben is kétértelműek lehetnek a szavak, nemhogy itt??!
szóval megnyerd a vitát!- az, amit itt nem lehet, olyan esetben, ha az illetőt már alapjába véve melegebb éghajlatra kívánjátok, ha meglátjátok a nevét./lásd fenti idézet/
ez elég ostoba és korlátolt dolog.
jah és "arról akik megtené, de hiába, inkább nem válaszolnak nekem, pedig oldalakon keresztül teljesen emberi hangnemben vitáztam-és volt értelme szerinted lealacsonyodni?
aki bunkó veled, azzal nem érdemes vitázni!


Előzmény: zdlr (134.)
zdlr e-mail | 2007-06-11 17:38:38 | 140.
ennyit a te inteligencia szintedről.

Előzmény: frango (138.)
zdlr e-mail | 2007-06-11 17:38:15 | 139.
húha, bocsánat, azért tegezhetlek, bácsi?
mert az alacsony szinvonalat hoztad párhuzamba a tanyával, vagy ezt dicséretnek szántad?


Előzmény: frango (137.)
frango e-mail | 2007-06-11 16:24:50 | 138.
Na ezzel a hozzászólással egyet értek:)

Előzmény: mr.bal (131.)
frango e-mail | 2007-06-11 16:22:32 | 137.
19 éves vagyok kérlekszépen. Ki mondta hogy a tanyával bajom van? Meg kéne tanulnod rendesen szöveget értelmezni.
A te intelligencia szintedet már leszűrtem a hozzászólásaidból. Inkább nem is kommentálom.


Előzmény: zdlr (128.)
Arunson e-mail | 2007-06-11 16:15:59 | 136.
"nem az a jó vita, amelyikben "vki győz és vki veszít" seggfejkém! hanem amiben mindkét fél normálisan,intelligensen és szabadon elmondhatja a véleményét, anélkül,h a személyiségi jogait akárki megsértené."

az nem vitatkozás hanem 1szerű beszélgetés.elhiheted hogy sok mindenben megtudnának győzni ész érvekkel.pölö a hippik vagy a punkok vagy a kibaszott nagy ateisták de nincs normális érvük.

tegnap pölö jött a metal gyerek a hírdetésével de olvasd csak el milyen mondatokkal kezdte.láthatod hogy nem kötöttem bele mert normális volt.nem mindenkibe kötök bele.az nem én vagyok.
az élet igazságtalan fogadd el vagy akaszd fel magad.jobbat nem tudok de nem hiszem hogy pont én lennék az igazságtalan.

jött ez a killerdolliroll valaki és tényleg elkezdtem/elkezdtük basztatni de hajnaligét nyugodtan meglehet kérdezni miért csináltuk.

te meg faszért jössz itt az álneveiddel.tényleg csak azt tudom mondani ha pici érzékeny lelkedet sérti ez az egész akkor nem kell feljárni!


Előzmény: Kappangyilkos (132.)
zdlr e-mail | 2007-06-11 13:40:01 | 135.
ez kicsit elcsúszott, így van igazából:

ha jól emlékszem én értelmesen vitatkoztam, de az sem volt célravezető! sőt, arun és én is sokszor várjuk, hogy minket győzzenek meg, mert ha hiszed, ha nem a vitának a lényege, hogy elfogadtasd az álláspontodat a vitapartnerrel. vagyis meggyőzd! szóval megnyerd a vitát!
így van ez a rock/hippi topikban is, hónapok óta várom, hogy valaki meggyőzzön arról, nincs igazam, és őszintén meg is változna a véleményem arról aki megtené, de hiába. inkább nem válaszolnak, pedig oldalakon keresztül teljesen emberi hangnemben vitáztam, miközben engem primitív bunkóztak végig.. ez normális?

persze néha úgy végződik, hogy elfogadjuk egymás nézeteit, de nem változtatunk a sajátunkon. ez van.

ezek után hozzátenneém, hogy mindenki szemében mi vagyunk a faszok..


Előzmény: zdlr (134.)
zdlr e-mail | 2007-06-11 13:37:02 | 134.
ha jól emlékszem én értelmesen vitatkoztam, de az sem volt célravezető! sőt, arun és én is sokszor várjuk, hogy minket győzzenek meg, mert ha hiszed, ha nem a vitának a lényege, hogy elfogadtasd az álláspontodat a vitapartnerrel. vagyis meggyőzd!
így van ez a rock/hippi topikban is, hónapok óta várom, hogy valaki meggyőzzön arról, hogy nincs igazam, és őszintén meg is változna a véleményem arról akik megtené, de hiába, inkább nem válaszolnak nekem, pedig oldalakon keresztül teljesen emberi hangnemben vitáztam, miközben engem primitív bunkóztak végig.. ez normális?
szóval megnyerd a vitát! persze néha úgy végződik, hogy elfogadjuk egymás nézeteit, de nem változtatunk a sajátunkon. ez van.

ezek után hozzátenneém, hogy mindenki szemében mi vagyunk a faszok..


Előzmény: Kappangyilkos (133.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-11 12:36:43 | 133.
objektivitáshoz csak annyit még, hogy ne mondd már, hogy te egyszer sem csak azt nézted, hogy ki az író és nem esetleg a tartalmát!
ha valaki ellentmond neked-mint én is-egyből elküldöd. és nemcsak te, hanem a többi "értelmes" is.

Kappangyilkos e-mail | 2007-06-11 12:23:45 | 132.
inkább jól elmegy. -ehhez csak annyit, hogy mi mást tehetett vna szerencsétlen, ha halálra basztattátok, és nem írhatott semmit,mert a presztízse itt már a béka segge alatt volt??
a mentalitásoddal pedig nagyon nagy gáz van.
nem az a jó vita, amelyikben "vki győz és vki veszít" seggfejkém! hanem amiben mindkét fél normálisan,intelligensen és szabadon elmondhatja a véleményét, anélkül,h a személyiségi jogait akárki megsértené.
így szép a világ, a vélemények különbözőek. és jó is vitatkozni-de csak akkor van értelme, ha mindkét fél normális hangnemben próbál ellenérvelni, toleráns, és míg nem káromkodóverseny lesz belőle.
úgyhogy te ne beszélj normális vitáról, mert ez nevetséges.
már ebből a hozzászólásodból is láccik,h nem lehet veled norm. vitatkozni.
csak a csőlátású primitív barmok gondolják úgy,hogy mindenben igazuk van, a többi meg elmehet a francba.
így olyan vita sincs,amiben az egyik félnek százszázalékosan igaza van,a másiknak meg abszolút nincs. csak a nyomorék felfogásúak gondolkoznak így.
azt nem értem az olyan faszokba mint te hogy ha nem tetszik ez a hely akkor miért jársz fel?-nem tudom, ki nem tud már több érvet felhozni...
amúgy vannak viták,a miket felesleges folytatni-és nem is csodálkozom,ha a másik inkább elmegy, mert végeláthatatlan lenne ez a vita, amit nemis lehet annak nevezni.
és bocsi, de én nem bírom az igazságtalanságot, ezt muszáj volt leírnom.
szóval ha annyira szeretsz vitatkozni, ne csak a divatszleng káromkodásaidat szajkózd, mert már nagyon unalmas, meg ne azt,h tűzzek el.


Előzmény: Arunson (129.)
mr.bal e-mail | 2007-06-11 12:20:22 | 131.
Szerintem a Rock az egy nagy rakás szar.

Előzmény: Arunson (130.)
Arunson e-mail | 2007-06-10 22:33:30 | 130.
most kibaszott szubjektív leszek kappanfos.bár itt nincsen normális téma!

tanyasi módon fogok a szádba kakkintani


Előzmény: frango (122.)
Arunson e-mail | 2007-06-10 22:29:55 | 129.
az obj és a szubj a témák illetve a vitatkozásokra érvényes és nem arra hogy elküldelek a véres faszba.érted?az értelmesebb témákra vonatkozik te hugyagyú.

azok a jó vitatkozások amikor valamelyik fél "veszít".1ik meggyőzi a másikat.ilyen nagyon már nincs mert mindenki ragaszkodik a saját faszságához.ha rájön arra hogy veszített és csúnyán beégett és már nincs érve akkor sem vallja be mert túl büszke.inkább jól elmegy.

neked meg ha nem tetszenek az itteni dolgok akkor takarodj már innét bazdmeg(megjegyzem ez szubj. volt de ez témán kivüli volt és beírtam mert jól esett)

azt nem értem az olyan faszokba mint te hogy ha nem tetszik ez a hely akkor miért jársz fel?
én utálom a love.hu-t és képzeld el nem járok fel.



Előzmény: Kappangyilkos (121.)
zdlr e-mail | 2007-06-10 17:22:34 | 128.
gondolom te ilyen nagyon érett és bölcs 16 éves lehetsz!
a tanyával meg mi a bajod?


Előzmény: frango (122.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-10 15:37:45 | 127.
BIL
frango e-mail | 2007-06-10 11:22:16 | 126.
E

Előzmény: Kappangyilkos (125.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-09 15:13:01 | 125.
D

Előzmény: frango (124.)
frango e-mail | 2007-06-09 11:25:28 | 124.
Ez nem sértegetés csak egy megállapítás.

Előzmény: Kappangyilkos (123.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-08 16:07:49 | 123.
Ne sértegesd a tanyasiakat!!!

Előzmény: frango (122.)
frango e-mail | 2007-06-08 16:05:04 | 122.
Ezt a témát én inkább átnevezném Tanyára. Kb. az a szinvonal srácok ja bocs kölykök.
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-08 15:47:42 | 121.
"leálnék én véled vitatkozni, szeretek vitatkozni de már megtanultam hogy ilyen gyíkok mint te vagy roman lion fasz-t nem lehet meggyőzni "
vitatkozni?? vagy meggyőzni??
döntsd már el, Arunson del a castilla édes exszeretőm ...
OBJEKTÍV:Pártatlan,részre hajlás nélküli,tárgyilagos,ELFOGULATLAN,"nem" általánosító...
-most meg takarodj innét vagy a tüdődet vizelettel töltöm meg
leszarjuk csak huzzá mááá innét te geci nyelő mert fülön finglak,stb..

nagyon objektívak vagytok!!! :DDDDDDDD
bocs,mielőtt elküldenétek nem állok f. pártján, de
ez nagyon vicces volt!
köszönöm a butaságotokat, rég nevettem ilyen jót:D

Arunson e-mail | 2007-06-07 22:45:43 | 120.
szevasz barátom bazdmeg!

mi van véled?elkerüljük 1mást mostanában.
a lényeg hogy pisáld le a manduláját a sok gyíknak és nyeljél sok rumot.


Előzmény: zdlr (116.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 22:42:19 | 119.
figyelj csak kis buznyák divatmajom.
leálnék én véled vitatkozni, szeretek vitatkozni de már megtanultam hogy ilyen gyíkok mint te vagy roman lion fasz-t nem lehet meggyőzni és nem lehet normális dumálást csinálni mert szubjektívak vagytok.mikor tanuljátok már meg hogy objektívan lássátok a dolgok nagy részét?te genny!

próbálok magyarázni!

OBJEKTÍV:Pártatlan,részre hajlás nélküli,tárgyilagos,ELFOGULATLAN,"nem" általánosító...


SZUBJEKTÍV:egyéni,személyes,magán,egyoldalú,ELFOGULT,nem tárgyilagos,általánosító...


ez nem csak neked szól hanem az ilyen faszoknak mint te.

ja szakadt ruha:mindenben lehet igényesnek lenni.
ha szakadt ruhákat viselsz...abban is lehet igényesnek lenni.itt nem a szakadt dolgokról van szó.hanem sajnos nagyon sok igénytelen fasz rockert látok nap mint nap....IGÉNYTELENT...megint magyarázok (lenőtt zsíros haj,rövid susi naci,koszos tornacipő,magas fehér frotil zoknival,gusztustalan szimat szatyor)!!!!!
ilyet láttam ma!
ezért sem vallom már magam rockernek...


most meg takarodj innét vagy a tüdődet vizelettel töltöm meg


Előzmény: Fortryllelse (108.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 22:21:38 | 118.
háááát ha ennyire megakarsz szeretgetni akkor dobj 1 mailt hogy ki vagy.max ölelés vagy pici puszi.1 valakihez vagyok szokva...és az tökéletes.

na ha már miénk az ágy akarom mondani pálya akkor fedd fel magad titokzatos idegen!
:)


Előzmény: Kappangyilkos (115.)
zdlr e-mail | 2007-06-07 20:55:44 | 117.
én is elitélem!

Előzmény: Fortryllelse (107.)
zdlr e-mail | 2007-06-07 20:52:10 | 116.
te is annyira divat vagy, hogy észre sem veszed, hogy az első hozzászólás, amire ragáltál kikről szólt. csak az a seggarc is általánosított, mint te.
ahhoz képest, hogy nem a reppereken volt a hangsúly, te kétszer is rájuk helyezted, engem meg ez idegesít.
arunsont és leviz eleket pedig hagyjad békén, igazuk van, hiába próbálod bizonygatni az ellenkezőjét.


Előzmény: Fortryllelse (104.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 14:42:29 | 115.
ó, én úgy megszeretgetnélek!
Fortry-t meg már elintéztem!
így miénk az ágy-akarom mondani a pálya!


Előzmény: Arunson (114.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 14:40:14 | 114.
lehet tényleg szerelmes belém.szard torkon a kis buzikát mert nem akar elmenni

Előzmény: Kappangyilkos (110.)
Leviz Elek e-mail | 2007-06-07 14:38:47 | 113.
Annyira sötét vagy bazdmeg.Lehet hogy jó nekik hogy szakadtak de szerintem igénytelenek.Lusták normálisan felöltözni.
Te is egy igénytelen fasz lehetsz!


Előzmény: Fortryllelse (107.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 14:36:57 | 112.
illetve ne mondjátok el senkinek!
attól félek, hogy aszellem kísérteni fog..
segítsetek!!!!!!!

Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 14:36:00 | 111.
hupsz, ezt ne áruljátok el senkinek, de megöltem Fortryllelse-t!!
az úgy volt, hogy én ismerem személyesen, és gondoltam átmegyek hozzá megbeszélni ezt az Arunson-os dolgot!
ő persze tagadott mindent de én átláttam a szitán!!
és kicsit megfojtottam!!
de erről pssszzt..
úgy tudom, nem szerettétek igazán, így csak szívességet tettem, nem igaz?
na de ezt ne mondjátok el senkinek?

Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 14:26:36 | 110.
Fortryllelse- szerintem te szerelmes vagy Arunson-ba! El akarod tőlem venni!
De én majd tesezk róla, h ne így legyen!
Jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, Arunson mindig az enyém lesz!!!

Fortryllelse e-mail | 2007-06-07 14:14:08 | 109.
amúgy meg akkor megyek el, amikor akarok, nem ilyen primitív seggfejek fogják eldönteni
Fortryllelse e-mail | 2007-06-07 14:10:06 | 108.
ez a megnyilvánulás magáért beszél

Előzmény: Arunson (106.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-07 14:09:03 | 107.
"Az igénytelen szakadt csöves rockereket teljesen elitélem."-ehhez még annyit, hogy igazán a te dolgod, hogy valakit azért ítélsz el, mert épp így érzi jól magát...max. szánhatod, de elítélni emiatt szerintem akkor sem normális.

Arunson e-mail | 2007-06-07 13:52:20 | 106.
leszarjuk csak huzzá mááá innét te geci nyelő mert fülön finglak

Előzmény: Fortryllelse (104.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 13:51:16 | 105.
Kappangyilkos tetszik nekem nagyon
nem vizelek a szájába inkább békén hagyom
szeretlek de nem vagyok nyomi
inkább frango szájába lesz nyomva a broki


Előzmény: Kappangyilkos (101.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-07 13:49:56 | 104.
Most van egy kis időm, így a gyengébbek kedvéért leírom az érveimet MÉGEGYSZER!(holott tudom, mi lesz a reakció)
"Kedves" Leviz Elek!

Először is nem vagyok buta, max. nem egyezik a mentalitásunk. De sztem ez a félreértés is inkább a te csőlátásodnak köszönhető, mint az én 'ordító' butaságomnak. Valakit pedig pusztán ezért lebutázni az illetőről árulkodik.
Tudod marhára nem tud érdekelni hány éves vagy, előttem akkor sem lesz valakinek nagyobb tekintélye, ha 55 éves professzor, ha egyszer halálbunkó.
"Én rocker vagyok és nagyon is érdekel ki hogy néz ki!Az igénytelen szakadt csöves rockereket teljesen elitélem.Ebben a stílusban is lehet igényesnek lenni. "-könyörgöm,, hol írtam én, hogy nem lehet ebben a stílusban igényesnek lenni?
én másra értettem ezt a részét a szövegemnek, konkrétan arra, hogy tényleg nem a szín számít, meg az általános felfogás, miszerint: "látod a szemében, hogy imádja a sátánt" vagy hasonlók.
erre reagáltam, és uuhh,, szörnyű egy picit mertem általánosítani a rapperekkel kapcsolatban-aztán utána írtam,h akárkit írhattam volna, NEM azon van a hangsúly.
Nem mondtam, hogy minden egyes rapper vagy akárki más stílusú köcsög-csupán a legelső bejegyzésre reagáltam.
komolyan visszanéztem mindent amit írtam és nem hiszem,hogy akkora nagy egetverő baromságot írtam vna, ami ennyire szúrhatná a szemeteket.
de tökmindegy, mert az igaz, hogy ebben a stílusban is legalább annyi felületes szarzsák van, mint akármelyikben!
ez a fórum is ezt bizonyítja.


Előzmény: Leviz Elek (93.)
Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 12:52:44 | 103.
pastorius fingott egyet
Leviz Elek levizelte
Frangó mögmondta a frankót
Kappangyilkos pedig az öszesett kiherélte!

Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 12:50:55 | 102.
Leviz Elek az öreg róka
Nemcsak róka, hanem róker
Azt hiszi, hugy a kortól függ az ész
Pedig az ő példája mutatja az ellentettyét

Kappangyilkos e-mail | 2007-06-07 12:28:27 | 101.
Arunson egy okos bácsi ám
Bár a gondolkozás néha fáj
Szeretjük azért ezt a kis nyomit
Nem tehet róla hisz fogyi!

Arunson e-mail | 2007-06-07 12:14:28 | 100.
fáj az igazság kisbuzi?
te is tudod hogy nekünk van igazunk.nincs több érved?
jobb is hogy elmész ha nem teljes erőmből lefosom a gégédet!


Előzmény: Fortryllelse (99.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-07 11:54:37 | 99.
"Nem idegestítő hogy ha kimész az utcára minden 2. emberen fekete égig érő bakancs (rosszabb esetben koszos tonacipő) van, fekete mindene és kiolvasod a tekintetéből hogy éljen a sátán, utáljunk mindent és mindenkit, oszt akkor királyak vagyunk, meg nagymenők.És az a baj hogy ez nem tulzás. Csak nekem van belőlük elegem?"-basszátok meg, én erre reagáltam, okoskák!
tökmind1 ha 500-szor írom le, akkor sem fogjátok fel, úgyhogy le vagytok szarva! ha egy picit jobban megnéznétek amit zdlr-rel vitatkoztam, és nem csak kapva-kapnátok az alkalmon, hogy "jé van kit basztatni", akkor talán felfognátok mit akartam írni! de úgysem lesz így.
Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy mit írok, mert úgyis a hibát, a kétértelműséget keresitek a hozzászólásaimban, 600-szor meg nem írom le ugyanazt!
Sajnállak titeket, komolyan mondom!
Nem is írok többet, mert majd nem lesz rá időtök, hogy minden egyes szavamba belekössetek!
intelligensek...


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.