Click to Visit
MP3 - Utálod a rockot?Akkor jó!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Arunson e-mail | 2007-06-06 22:01:36 | 98.
kössz ez jól esett!

Előzmény: zdlr (95.)
Arunson e-mail | 2007-06-06 21:40:44 | 97.
Elek nem én vagyok de ezt már leírtam.
még nem vagyok 27 éves.:)


Előzmény: zdlr (96.)
zdlr e-mail | 2007-06-06 21:24:03 | 96.
Arun? de a 27-ből kiindúlva nem arun. szerintem.

Előzmény: Leviz Elek (93.)
zdlr e-mail | 2007-06-06 21:23:35 | 95.
Arun normálisabb, mint a fórumozók 90 %-a, szóval hagyjad csak!

Előzmény: frango (90.)
Leviz Elek e-mail | 2007-06-06 20:42:49 | 94.
Te meg miért basztatod a jónépet?
Ha itt ez a megszokott hangnem akkor szokjál hozzá vagy huzzál a jó büdös faszba!


Előzmény: frango (90.)
Leviz Elek e-mail | 2007-06-06 20:40:41 | 93.
Kedves Fortry!
Teljesen buta vagy.Vagy nagyon fiatal lehetsz.
Vagy mindkettő!
Az előttem lévőkkel egyet értek.

"egy rocker-t sosem fog érdekelni, hogy ki hogy néz ki"

Én rocker vagyok és nagyon is érdekel ki hogy néz ki!Az igénytelen szakadt csöves rockereket teljesen elitélem.Ebben a stílusban is lehet igényesnek lenni.

"Ebből is látszik, hogy melyik oldal képviseli a felszínt és melyik a mélyt"

Miért általánosítasz?
Minden stílusban vannak nagyon fasza előadók.
Van kibaszott szar rock zene is és van nagyon jó rap muzsika is.
Ne határold be magad ennyire.

"max. tinikorban"

Ja 27 éves vagyok te viszont nagyon gyenge vagy.


Előzmény: Fortryllelse (68.)
kúúvaanyád e-mail | 2007-06-06 20:27:29 | 92.
és ha megbaszom a kúúvaanyádat?

Előzmény: frango (90.)
Arunson e-mail | 2007-06-06 20:21:48 | 91.
és ha nyeletnék veled hugyot?


Előzmény: frango (90.)
frango e-mail | 2007-06-06 17:50:28 | 90.
Inkább olvasd el alaposan a hozzászólásokat-köztük a tieidet is-és utána gondolkozz el! Ki is az idióta?
Egyébként itt ez a megszokott hangnem? Egy kultúrált ember nem igy nyilvánul meg szerény véleményem szerint:)


Előzmény: Arunson (89.)
Arunson e-mail | 2007-06-05 17:58:15 | 89.
te nagyon hülye idióta fasz!
nem írok sokat mert zdlr már elmondta a lényeget és teljesen 1et értek vele.
te 1 nagyon nagy divatmajom lehetsz bazdmeg.
hallgasd a kibaszottul nagyon "sötét" zenéidet és menj el te barom.

(azért kiváncsi lennék mik azok a nagyon "sötét" zenék te fasz)


Előzmény: Fortryllelse (86.)
zdlr e-mail | 2007-06-04 16:49:10 | 88.
"Persze, vannak akiknek sikerül, de a legtöbben csak próbálkoznak és végig csak valaki árnyékai maradnak, egyszerű utánzatok."
itt az extrém, meghökkentő kinézetre, viselkedésre gondoltam, remélem ezen nem szaladt át a szemed, és látod, hogy hasonlít a te hozzászólásod (főleg) első felére!


Előzmény: Fortryllelse (86.)
frango e-mail | 2007-06-04 16:33:57 | 87.
:o Tolerancia
Fortryllelse e-mail | 2007-06-04 16:01:13 | 86.
Mindenki maga dönti el, hogy hogy néz ki, és oké, hogy sok ember kisebbségi komplexusát szürkesége miatt meghökkentéssel próbálja kompenzálni, de figy ez nem minden esetben van így!
Az extrém öltözködés azért csak kifejez valamit, egy életérzést,ami összeköti a szubkultúra tagjait. és ennek külső jegyei sem véletlen alakultak ki. ne mondd már, hogy pl. véletlen lett a goth-ok színe a fekete és minden egyes goth csak divatból követi! a gruftikról nem is beszélve:)
aki divatból öltözik jelmezbe, előbb-utóbb úgyis megunja, addig meg kit zavar? engem aztán nem.
csak az-amitől eléggé eltértünk-hogy valaki előítéletes-lehet az rapper, techno-s, de a másik oldalról rocker-vagy akár pistike:)- én csak ebben a hozzáállásban találtam kifogásolnivalót.
ez kapcsolódik a témához és kész.
én megértettem az álláspontod-remélem te is az enyémet és nem kötsz bele mindenbe meg nem forgatod ki a szavaimat.



Előzmény: zdlr (85.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 15:44:10 | 85.
igen, mindenki beáll, csak van aki nem próbálja kimutatni mennyire különböző, pont mint az a másik x millió akik különböznek. érted? én tudom, hogy teljesen átlagosan nézek ki, nem akarok meghökkenteni senkit, nem akarok kivírítani az emberek közül, hisz ember vagyok.. Ha annyira más akarnék lenni, akkor lehet kutyajelmezben járnék.
Persze, vannak akiknek sikerül, de a legtöbben csak próbálkoznak és végig csak valaki árnyékai maradnak, egyszerű utánzatok.


Előzmény: Fortryllelse (84.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 15:16:48 | 84.
te is beállsz a sorba, mert nem lázadsz, az is beáll a sorba aki lázad, sőt mi több mindeki beáll 'valamilyen' sorba, ha nem így lenne, mindenki egy külön kis bolygón tevékenykedne, és lehet, hogy sokan tennék ugyanazt, de mivel nem is tudnának egymásról, ezért nem is lehetne egyiket sem utánzással vádolni.

Előzmény: zdlr (83.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 15:04:23 | 83.
szép szöveg, csak az a baj vele, hogy mindenki ezt mondja.
mindenkinek belülről jön a polgárpukkasztás, mindenki bolon d egy kicsit, ezért neki ez természetes, mindenkin megrökönyödnek a barátai is, hogy miért ilyen. senki nem enged a tanároknak, hát igen, ez a lázadás, vagy mi fene..
közben egyikőtök sem veszi észre, hogy nem kilógtok, hanem beáltok a sorba.


Előzmény: Fortryllelse (81.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 14:47:22 | 82.
ja még a fekete divatra visszatérve annyit, hogy én nem igazán tudnék színes cuccokat hordani, mert nem felszabadult rockot, meg heavy metal-t hallgatok, hanem sokkal sötétebbeket,és most lehet gúnyolódni, de én egy világosban tényleg nem érezném jól magam.
Azt én sem értem, hogy azok a rockerek(akik rock-ot illetve heavy metal-t hallgatnak) miért kell feketében járniuk, mert ezekben a stílusokban semmi sötétség nincs.max lázadásból..(megint hol lyukadtunk ki)
szóval én nem vagyok klasszikus értelmeben vett rocker, nagyon trú rocker meg végképp nem...

Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 14:34:23 | 81.
Hát épp ez a szar, hogy már nem lehet eldönteni,h vkinek tényleg csak feltűnési viszketegsége van és követi a meghökkentő divatot vagy tényleg lökött egy kicsit..én az vagyok vállalom, már kiskoromban is nevettem ,ha bevertem a fejem, meg vannak nagyon furcsa szokásaim, amik nekem fel sem tűnnek, de mások(a barátaim is) meghökkennek,de nem probléma, már megszoktam,h bolondnak néznek és én így érzem magam jól:)
amúgy meg ez nem igaz, h nincs értelme az emberek megbotránykoztatásának! ez az a dolog, amihez nem lehet hozzászokni- német tanárom is mondta egy térítői beszédje során,h változzak meg, de nem járt sikerrel:D-sztem ezt egyfajta üzenetként is fel lehet fogni, hogy felpezsdüljenek egy kicsit a poshadtságukból!
szóval nekem az öltözködésemmel absz. nem ez a célom, viszont nagy ritkán jól esik felrakni az utcán a műbajszomat- és nem divatból...


Előzmény: zdlr (79.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 14:19:52 | 80.
de nem pistikét írtál, másodszor sem..
engem meg kurvára zavar, hogy jönnek a nagyon trú rockerek, és majd ők jól leosztják a reppereket, pedig fingjuk sincs arról, hogy akikre gondolnak, azok egyszerű tizenévesek akik látják a tv-ben, hogy most ötvenfillérék a menők, akkor ők is olyanok lesznek. (ezek nem repperek) szóval ezek után írj pistikét!


Előzmény: Fortryllelse (77.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 14:17:13 | 79.
a meghökkentés az valóban nem divatos, igazad van!
igaz, hogy a 80as években még volt értelme is, mert akkor valóban felháborította az embereket, ha kilógtál a sorból, de ma? ma az a meghökkentő, ha teljesen átlagos vagy.
szóval a meghökkentéseddel is követsz valamit, méghozzá azt, hogy nem akarsz olyan lenni mint mások. vagy tévedek? (csak sajnos, ez visszafelé sül el sok esetben)


Előzmény: Fortryllelse (76.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 14:01:00 | 78.
ja és nem vagyok rád kíváncsi, de az nem jelenti azt,hogy ha megdobnak kővel, nem dobok vissza baltával:P
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 13:56:00 | 77.
juj, de okos itt valaki.. minnyá berosálok
hát figy: én a témához szóltam hozzá, míg te csak okoskodni bírsz, meg osztani a nem létező eszed..
haggyuk már a szerencsétlen reppereket írhattam volna Pistikét is, csak az nem lett volna olyan hatásos.
na mindegy nyomorék vagy és kész, úgysem bírod felfogni, amit írok, szóval tök mind1.


Előzmény: zdlr (75.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 13:50:14 | 76.
amúgy nem követem a divatot, mert nemtom, hol divat a saját arckép kiakasztása a nyakba:P
képzeld el, a cuccaim nem divatosak, ugyanis mindenki meghökken rajtuk, még aki hasonszőrű az is!
zkaros pólókról meg annyit,h amiket én hallgatok,azokan talán még headbangerene sem lehet rendelni, és nem is tartom szükségesnek,hogy kirakjam,h mit hallgatok..
ez az XD-be belekötés meg már igazán fájdalmas,sajnálom,h már nem tudsz mibe belekötni..inkább alkoss valamit,írj egy verset vagy akármi, és utána fikázz, takonykám!

zdlr e-mail | 2007-06-02 13:41:07 | 75.
úgy néz ki te mégis kiváncsi vagy rám.
tudod ez egy fórum, te is leírod a véleményed, én is leírom, és csak az ilyen barmokba szoktam belekötni.
ha nem a repperekről volt szó, akkor miért mindig őket hoztad példának? csupán ezért szóltam hozzád, de mivel nem sok értelem szorult beléd felesleges volt. most ilyen terelő szöveggel próbálkozol, mert más érved nem nagyon van, mint látom.
különben én már régóta itt vagyok, inkább te távozz innét. amúgy seem szeretjük itt az ilyen barmokat.


Előzmény: Fortryllelse (74.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 13:33:40 | 74.
még egyszer felteszem a kérdést: MIT KERESEL ITT???
ha ugyanúgy leugatsz vkit, te sem leszel különb! úgyhogy ha mindenáron azt akarod bizonygatni,h te mennyivel különb vagy nyugodtan visszatakarodhatsz oda ahonnan jöttél!!!!
ez a legfontosabb? attól, h kifejtem a véleményem egy kurva topikba, de NEM ez a legfontosabb!!! neked meg az a legfontosabb, h mindenkit oltogass?:P
még mindig értelmesebb,amit én csinálok, nyomikám!
most nem is a rap-en vt a hangsúly, hanem az antirockereken, te korlátolt barom!
de tudod mit, leszarom ezt az egészet, csak leírtam amit gondolok, de felesleges, mert mindig lesznek ilyen unatkozó idióták,akik abban lelik kedvüket,h a kákán is csomót keresnek, és azt hiszik, ettől hú, de okosak..
szóval nyugodtan elhúzhatod a beled, mert senki sem kíváncsi rád!


Előzmény: zdlr (73.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 13:16:33 | 73.
"ah még írtad,h "nem a rapperek törődnek azzal,h ki mit hallgat"-hát akkor költői kérdés- szted kik hozták létre ezt a topikot? és mi a topik címe??? "

jajj de agyatlan, életképtelen barom vagy, te segg!
ezt a topikot egy másik ilyen vadbarom állat hozta létre, akinek az a legfontosabb, hogy más mit csinál, és azt hiszi, ha leugatja a rockereket, akkor keményebb lesz.
mellesleg nem láttam az első hozzászólásban semmi olyat ami arra utalna, hogy a repp zenét keveli az illető.


Előzmény: Fortryllelse (71.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 13:13:09 | 72.
úgy látszik tényleg képtelen vagy gondolkodni, mint írtam nem a repperek fikáznak!!!!!!
mert te nem követsz divatot? gondolom zenekaros polód is van egy-kettő, gondolom főként feketéből áll a ruhatárad, szerinted ez miért van? mert a rockereck körében ez a "divat". A hiphop arcok sem követik jobban a saját divatjukat, mint akár te, vagy bármi más rocker.
A pánkok pedig szándékosan igénytelenek, az is egyfajta divat. ez van, akármennyire is "lázadsz" ez ellen te is divatot követsz.
ezekről a nyálas-buzis XD-ről már ne is beszéljünk.


Előzmény: Fortryllelse (70.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 12:34:07 | 71.
az mondjuk igaz, h műfajon belül sokkal nagyobb háború alakult ki, mint kívül,köszönhető ez az internet elterjedésének vmint a metal rétegződésének- és már nekem is rohadtul elegem van ebből a divat-antidivat- divat-antidivat hülyeségből, már rosszul vagyok, ha meghallom ezt a szót.
de ez a topik nem is erről szól, hanem, hogy szidjuk a rockot és rockereket, mer' igénytelenek- ez már egy annyira fájdalmasan lerágott csont...
nekem ezzel a hozzáállással van csak gondom!
jah még írtad,h "nem a rapperek törődnek azzal,h ki mit hallgat"-hát akkor költői kérdés- szted kik hozták létre ezt a topikot? és mi a topik címe???
:O

Fortryllelse e-mail | 2007-06-02 12:16:11 | 70.
öltözködésXDD te dinnye én nem azt mondtam, h szeretek hajléktalannak kinézni, hanem azt,h nem az foglalkoztat elsősorban, nem az alapján ítélek meg egy embert, hanem a viselkedése alapján!
ellentétben a rapperekkel(mint mindenütt itt is vannak kivételek ugyebár, de nincs olyan dolog,a mi alól ne lenne kivétel..világos?) akik csak ilyen indokot tudnak felhozni, hogy "hogy nézünk ki" mintha az lenne a legfontosabb! Egyik sem tud értelmesebb indokot felhozni, mindegyik megakad a sötét ruhánál meg szegecsekenél, hú, de undorító rap és hipháp forevör vaze-és ennyiből állnak ki.
hajléktalannak festeni leginkább a hajléktalanok szoktak, és tényleg nem zenestílus függő, de azt valljuk be, hogy mivel a rapperek és társaik inkább a divatot követik, kevésbé hasonlítanak egy hajléktalanra, mint egy rocker(bár akkor már inkább punk!)
amúgy meg ha abszolút nem érdekel, ki milyen zenét hallgat, akkor mit keresel itt??
inkább hánynád le saját magad...


Előzmény: zdlr (69.)
zdlr e-mail | 2007-06-02 11:44:20 | 69.
de lehánynálak..
nem a repperek meg a diszkósok szólnak te, hanem a hozzád hasonló agyhalottak foglalkoznak azzal, hogy ki milyen zenét hallgat.
az öltözködésről, lehet téged nem érdekel hogy nézel ki, de én azért mégis foglakozom azzal, milyen ruhát akasztok magamra, nem szeretek hajléktalannak festeni. ez igényesség-igénytelenség kérdése, megint csak nem zenestílus függő.


Előzmény: Fortryllelse (68.)
Fortryllelse e-mail | 2007-06-01 23:06:52 | 68.
Őszintén szólva örülök, hogy találtam ilyen topikot,mert kifejthetem a véleményem a másik oldalon is.
Ez mind szép és jó lenne, ha intelligens módon állnának hozzánk. De ez-sajnos, nem sajnos-nem így van..
A rock egy olyan tág fogalom, hogy felesleges lenne leírnom a stílusokat,meghogy én pontosan melyik stílust képviselem, mert az ellentábor úgyis egy kalap alá veszi az AC/DC-t meg mondjuk Epidemic-et,tehát tök mind1.
A lényeg az, hogy az emberekből az előítéletet kiirtani nem lehet-csakhogy míg a rockerek csak a külsejükkel szolgálnak rá erre, a hipp-hoppocskák, dizsisek és társaik folyamatosan támadnak minket, csak azért, mert "csúnyán" nézünk ki.
Ebből is látszik, hogy melyik oldal képviseli a felszínt és melyik a mélyt-mert egy rocker-t sosem fog érdekelni, hogy ki hogy néz ki, max. tinikorban az önmagukkal elégedetlen ilyen korszakban levő csajok szólják le a plázatünciket, de az csak a kamaszkori bizonytalanságnak tudható be és nem a rockerségnek:)
A szórakozás mindenki magánügye, ebből a szempontból egyik sem különb a másiknál.
most nem akarom fényezni a saját stílusom, de annyi bizonyos, hogy a zord gitárok mögött felbukkanó harmóniák érzését semelyik 'nagyon népszerű és elismert' zenekar sem tudja visszaadni...
És nem is kell:)

cnet e-mail | 2007-04-01 18:45:12 | 67.
Maga a zenét szeretem nagyon.. egy bizonyos határig.. De az öltözködés, meg a sátánista gondolkodás az távol áll
Dave Wincent e-mail | 2007-03-19 16:30:46 | 66.
hello

Új névvel és új honlappal jelentkezem es erre az alkalomra készítettem egy új mixet Aki nem ismer felsorok nehany stilust amit jatszok bar mar nagyon keverednek de leginkabb, house,electro-house,prog.-house,tech-house neha egy kis minimallal fűszerezve. ha megzavartam nyugalmadat ezzel a levéllel akkor elnézést kérek! http://www.davewincent.com
http://www.davewincent.com
http://www.davewincent.com

Üdv.: Dave Wincent

kakapanna e-mail | 2006-11-26 03:52:47 | 65.
ebben egyet értünkde ato te még lehetsz köcsög

Előzmény: Mayer Gábor (63.)
Noncs e-mail | 2006-11-25 15:02:38 | 64.
igazad van!

Előzmény: Mayer Gábor (63.)
Mayer Gábor e-mail | 2006-11-22 12:13:52 | 63.
Figyu a rock a legjobb műfaj

Előzmény: 888888 (55.)
tuczene e-mail | 2006-07-21 11:00:48 | 62.
sajnos az előző oldalam törölték de egy másik cimen ujrakezdtem! gyertek oda! ugyanolyan mint a régi!!! disco zeneletöltés, film, klippek, albumok, játékok ingyen

http://www.gportal.hu/portal/tuczene/

üdv gábor

tuczene e-mail | 2006-07-21 11:00:47 | 61.
sajnos az előző oldalam törölték de egy másik cimen ujrakezdtem! gyertek oda! ugyanolyan mint a régi!!! disco zeneletöltés, film, klippek, albumok, játékok ingyen

http://www.gportal.hu/portal/tuczene/

üdv gábor

Cs.Kate e-mail | 2006-07-19 05:54:59 | 60.
sztem máshol olcsóbban megkapod, nem kéne tőle megvenned!
nagyon remélem,hogy nem veszed meg?!
de elvégre ez a te magánügyed, de azért én szorítok neked,hogy bírd ki! :)
Üdv!
Kate


Előzmény: dody13 (59.)
dody13 e-mail | 2006-07-18 13:56:10 | 59.
Sajnos a poszterek között ott van Dave Pirner is
:((
és én nem vok olyan hülye h megvegyem
vagyis remélem


Előzmény: Cs.Kate (58.)
Cs.Kate e-mail | 2006-07-16 23:07:23 | 58.
ja! meg a kedves rokonai!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Noncs (57.)
Noncs e-mail | 2006-07-16 19:46:38 | 57.
sztem nagyon drágák!
ki az az idióta,aki megveszi????
talán hpb!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: barbi14 (56.)
barbi14 e-mail | 2006-07-16 13:30:36 | 56.
B***+ szerinted van olyan épeszű ember, aki kíváncsi a posztereidre???????????????

Előzmény: 888888 (55.)
888888 e-mail | 2006-06-11 17:25:58 | 55.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos, Bro’sis, cegi-mel-8, DJ bob, Snap,Whig-field, Moby,Crazy town, Johnny english, Winona Rider,

leves00 e-mail | 2006-05-24 20:30:14 | 54.
Szeva embernek gondolt lények!!!

Nagyon egyszerü a történet!
Ide egyszerüen ell KELL menni: www.fasza.gportal.hu

Nézz körül alaposan!!!

pastorius e-mail | 2006-04-27 00:42:34 | 53.
Szeretem vagy nem ? Nemtom,de azt biza leirhatatlanúl utálom,ha a Ferenciek Terén a hajléktalan (munkakerülő disznó !!!) a hosszú hajam miatt,vagy mér, a "rock nevében" engem szólit le eképp: "Szia Rockos Testvér,adj egy huszast!!" :)

Előzmény: Flanger (51.)
888888 e-mail | 2006-04-23 20:13:42 | 52.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu


Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos

Flanger e-mail | 2006-04-22 15:27:05 | 51.
Mindenkinek ajánlom aki a discot szereti!!!
A legjobb mp3 oldal!! Minden ingyen!!!


www.tbf.atw.hu

F.D. e-mail | 2006-04-20 13:52:27 | 50.
nah most ezzel mit akartál mondani?

Előzmény: @adam@014 (47.)
Pirospont e-mail | 2006-04-19 18:14:25 | 49.
Nem utálom, szeretem. Egy ember nem lesz attól más, hogy milyen zenét szeret. Ehhez nem is tudok mást fűzni, ne a zene alapján ítéljünk. (meg ne is a külső), de most elég "bölcs nénike" alapon fogalmaztam, tehát értsétek meg. Nem rossz a rock!!! Jó!!! :)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.