Click to Visit
MP3 - Utálod a rockot?Akkor jó!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

@adam@014 e-mail | 2006-04-19 12:33:41 | 48.
tünj haza

Előzmény: Nocyu (45.)
@adam@014 e-mail | 2006-04-19 12:31:59 | 47.
igazad van bástya.sok bakszi rokker genyó............

Előzmény: F.D. (46.)
F.D. e-mail | 2006-03-27 16:09:36 | 46.
Szerencsétlem barmok lássátok hogy jó vagyok veletek elmondom mit kurtok el attól még hogy valaki rockot halgatt nem lesz rocker sok olyan ember van aki halgat rockot mégsem veszi fel a sátánista mitom én miét tiszta hülyékj vagytok mind na csá (ez persze nem mindenkinek szól)
Nocyu e-mail | 2006-03-27 15:13:18 | 45.
Van két barátnőm az egyik diszkót a másik Beethovent halgatt, én meg altert, rockot. És bármilyen hihetetlen legjobb barátnők vagyunk, egész nap együtt lógunk és nem verjük egymádt halálra hogy te diszkópatkány. Amúgy meg magatokba kéne szállni ha az alapján itéltek meg embereket hogy mit hallgat.
LyudiTtT e-mail | 2006-03-08 20:42:21 | 44.
engem annyire nem tudott zawarni ha walaki más zenét hallgat.. hehe "más"... ez is áh... igen wannak ismerőseim akik diszkókba járnak. és? nem meek welük bulizni! ennyi
bubuka e-mail | 2006-03-08 12:24:28 | 43.
A legtöbb haverom rocker és igazad van4(én imádom adddddddiscót

Előzmény: LyudiTtT (41.)
Ellák e-mail | 2006-03-05 23:51:44 | 42.
Hát én úgy vágtam le, hogy rocker :D

Előzmény: cser (27.)
LyudiTtT e-mail | 2006-03-04 17:12:22 | 41.
ez itt kurwa szánalmas... amiket írtatok. Alapból a fórum newe, h "akkor jó!" ez már DIWAT h utálom a rockoereket.
Nincs érzésük a rockereknek wagy mijafaxom.. meg wazz, aki itt ír annak a nagyja egy rockert sem ismer! sok hülye előítéletes barom... "égig érő bakancs" 20 SOROS BAKANCSOM WAN ÉS NEM WAGYOK EGY EGOISTA HÜLYE BAROM, ÉS HIDD EL TELE WAGYOK ÉRZÉSEKKEL!!!
az meg a másik h egy diszkós nem alkoholmérgezésben fog meghalni, hanem h agyonszurkálta magát tűwel... no comment. éljen az alkohol és a ZENE!!! /zene alatt értsd a jó, igényes normális zenét, ne pedig a gépit.../

Spacegirl e-mail | 2006-03-04 14:21:21 | 40.
Totál igazad van,engem is mindenki le büdös rockerez pedig még rocker se vok,pedig a magamfajták télleg sokkal érzelmesebbek mint a discopatkány buzik!!!!!ROCK FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Monsterlady (11.)
Noncs e-mail | 2006-03-02 20:47:08 | 39.
igazad van!:DD

Előzmény: skalala (38.)
skalala e-mail | 2006-03-02 17:21:16 | 38.
Anyád jól oda mondtad.
Én is utálom a discos köcsögöket meg a sok buzi plázát.Nem szeretem a rockot.de semmi pénzért nem hallgatnák mű zenét.


Előzmény: Rock Csirke (23.)
Noncs e-mail | 2006-02-26 19:55:45 | 37.
teljesen igazad van!:))

Előzmény: szala (36.)
szala e-mail | 2006-02-26 19:23:56 | 36.
Szevasztok.
Nem értem rockerek és hasonló gondolkozású emberek miért alacsonyodtok le ijen szintre.
Ijen hüjegyerekeknek minek próbáljátok megmagyarázni azt amit úgysem értenek meg.
Én ijen fatököű picsákkal szóba se állnék.
Szerintem az különböztessen meg minket töllük, hogy mi nem álunk le vitatkozni ojanokkal akik beveszik a divatvilág mocskát, nem látnak át ezen a szarfelhőn amiben élnek, és csinálják csak nyugottan ezt amit csinálnak. Engem nem érdekel ,hogy a kis játékvilágukban, hogy élnek.
Egy: Ízigvérig Rocker.


Előzmény: Rock Csirke (23.)
Ridi - Ridi e-mail | 2006-02-18 18:42:02 | 35.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Noncs (34.)
Noncs e-mail | 2006-02-18 16:08:49 | 34.
Kellemes szeretetteljes balhézást és verekedést kívánok mindenkinek!
:DDDDDDDDDDDD

Nikikebaba e-mail | 2006-02-18 10:25:42 | 33.
Hy all! Mi a jó abba, hogy elmész egy köcsög rockbuliba, ahol szétisszák az agyukat, telehánynak mindent... A Technopartyn meg csak szépen táncolgat mindenki Jól BETÉPVE aminél nincs jobb a világoooooooooooooooonnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉLJEN A TECHNOOOOOOOOOO!!!!!
Ridi - Ridi e-mail | 2006-02-17 21:56:26 | 32.
Jó balhézást! :DDDDDDD
Noncs e-mail | 2006-02-17 21:37:46 | 31.
sztem nevetséges ez az egész!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

xyz815 e-mail | 2006-02-15 09:38:36 | 30.
Mondjuk ha összejön a találka, mindenképp szóljatok.

dobok egy lapot, leöblítem egy rumkólával majd egy sörrel, rágyújtok egy spanglira és viítok rajtatok egész este...

Előre is kösz! :Đ

xyz815 e-mail | 2006-02-15 09:35:27 | 29.
Mwahahahaha!!

Hát gyerekek, ilyen jól se szórakoztam mostanában.
Mi lenne, ha rendeznétek egy rocker vs. disco összecsapás amolyan belevaló fílinggel.
Először jöhetnének az érvek, aztán, miután mindkét tábor bemelegített így, jöhetne az erőszak.
Bár látszólag úgy tűnhet, hogy a rockerek a sörösüvegek, szöges csuklópántok, ackós bakancsok miatt előnyben vannak, tudjátok milyen fájdalmas tud lenni egy szembe nyomott lila fényrúd?! Hát egy hip-hopos lánc, végén valami keménnyel. Higidi-digidi lánc...hahahahaha.
Yo Maaaan...Long live truu Metal...Richie Hawtin rulez...
Micsoda kultúrsokk! :)))))

Gyerekek! Azt kell mondjam végtelenül szánalmas és kisszerű amit műveltek itt, habár végtelenül humoros is egyben. Köszönöm. *meghajol* ;)
Nőjetek fel picit, növesszetek agyat és legyetek kevésbé pásztorokat követő ostoba birkák..már ha nem akarjátok, hogy szénné röhögjék rajtatok magukat az emberek.

Kis hülyék. :)

cser e-mail | 2006-02-12 12:30:53 | 28.
TE egy csicska vagy!!!!

Előzmény: deSKA (22.)
cser e-mail | 2006-02-12 12:29:58 | 27.
Te egy király gyerek vagy mert szereted a technot? Ki a kedvenc előadód???

Előzmény: sabi (13.)
cser e-mail | 2006-02-12 12:28:13 | 26.
A rockerek egy igénytelen csicskák!!!!!

Előzmény: Angel+Evil (17.)
Ellák e-mail | 2006-02-10 01:26:38 | 25.
Trucza! Ne járasd már le a reppeseket lécci! Köszi!
Azt én is észrevettem, hogy mennyi hülye ember jár erre. Én nem vagyok rocker, de sok rocker haverom van, rocker barátnőm is volt már és tudom, hogy milyenek. NEM érzéketlen tuskók.
Sőt! Punk haverjaim is vannak és azok is jó gyerekek.
Ez az én észrevételem, nekem még semmi bajom nem volt velük.

rrolend e-mail | 2005-10-02 18:00:32 | 24.
én technot imádom, de rock csirkének is igaza van. nem mindegy ki mit hallgat. www.rolenddelon.atw.hu
Rock Csirke e-mail | 2005-09-21 18:07:32 | 23.
Na állítsátok már le magatokat!!!!!!!
Képzeljétek el, hogy minket is kiver a víz, a neonrózsaszínben járó plázacicákból, meg a kis Briti rajongókból, de nem nyávogounk plázacicák módjára, hogy fúújjjj Britnei, fúj Christina, blööeee Natasha Bedingfield + ....
Az embereknek az az első benyomásuk, ha meglátnak a tetőtől talpig feketébe öltözött bakancsos egyént, hogy: ápolatlan, füvezik, piál... és egy érzéketlen tuskó.

Az elolvasottak után arra következtetek, hogy nem vagytok tisztában a "rocker" szó fogalmával :D

Nem tudom halgattatok- e már Tankcsapdát vagy hasonlót, de annak inkább van mondanivalója és értelme, mint egy Britney-nek vagy Scooternek.

Amúgy ha nem tudnátok a rockerek érzékenyek, igaz, bunkók is :) Nem csak rossz oldaluk van, ők is ugyanolyan emberi lények! Csak ők más stílust választottak, más az ízlésük.


Előzmény: igor doUrden (1.)
deSKA e-mail | 2005-09-16 20:37:47 | 22.
milyen hip-hop ot szeretsz????
csak kiváncsiságból kérdezem, ja és milyen szerkesztőkről beszélsz? kik nem vállalnak felelőséget? és miért??


Előzmény: Trucza (18.)
TomChi e-mail | 2005-09-08 11:37:28 | 21.
Hát kedved Trucza, sajnos értékelhetetlen a reakciód az általam beírtakra, de talán ha egy kissé árnyaltabban kifelytenéd a véleményed a témával kapcsolatban, akkor bizonyosan érdemben tudunk majd eszmecserét folytatni. üdv TomChi

Előzmény: Trucza (20.)
Trucza e-mail | 2005-08-30 13:04:50 | 20.
a nyalas okoskodo fasz szovegeidet hagyd otthon and fuck your mother BIATCH!!!!!

Előzmény: TomChi (6.)
Trucza e-mail | 2005-08-30 13:01:34 | 19.
Na most azt hiszed hogy te szartad a spanyol viaszt mi? Hat idefigyelj es tanulj meg olvasni: a szerkesztok nem vallalnak felelosseget ugzhogz ne cseszegesd ma oket mer szetrugom a valagad te kibebaszott hajas goreny.

Előzmény: deSKA (15.)
Trucza e-mail | 2005-08-30 12:56:09 | 18.
igazad van ki van ma a f*syom ay egesz satanista kocsoggel es ELJEN A HIP-HOP!!!!!!!!!!

Előzmény: igor doUrden (1.)
Angel+Evil e-mail | 2005-07-17 13:33:05 | 17.
Hyhy!!Basszus nehm értem hogy mé kell baszogatni a rockereket!!!!!!!Ez akkora baromság!!!!Tom éhn is meg a többi ember is hogy nehm öltözünk a megszokott stílusban!!!Deh nehm is kell!!!Nehm egyforma minden ember!!!Deh ez a sátánista szarság is!!!! Meghogy nehm törődünk más érzéseivel???????Ez a legnagyobb hülyeség amit hallottam!Azé gondolkodjatok má egy csöppet hogy mit beszéltek!!!!Lehet hogy különcnek gondoltok,deh ettől nehm vagyunk rosszabbak! Nah jóh nehm beszélek többes számban,me pl éhn járok discoba és mégis az életem a rock zene!!!!Szal azé nehm kéne vádaskodni meg ilyen baromságokat beszélni hogy ők (mi) nehm tőrőd(ünk)nek más érzéseivel!!Meg egyébként is a rock zene egy gyűjtőnév ahogy az előttem szólók már mondták is!!!Azon belül még több stílus is van!!!Szal nehm hiszem hogy ezt általánosítani kéne!!!Kár volt ide jönnöm me csak a hülyeségeket olvastam!!!Tisztelet a kivételnek!!!Nah szal a lényeg hogy a rock örök és elpusztíthatatlan!És a rockerek nehm szívtelen dögök!!!!!!!!!!!!!!!
Tindalos e-mail | 2005-07-12 06:20:29 | 16.
Nna én naggyon nem szeretem a rockot,de igaza van az előttem szólónak!Vannak köztük rendes emberek is.

Előzmény: deSKA (15.)
deSKA e-mail | 2005-07-03 20:06:40 | 15.
Hm... mennyi buta ember!!!!
Ti azt sem tudjátok mi a rock, akkor miért fikázzátok???? Minden rockert utálni, mert sátánisták? Ennek mi köze ehez? Sőt a legtöbb rocker egyáltalán nem sátánista! Nem sátánista valaki azért, mert hosszú haja van, és feketében jár!!! Különben is, azt sem tudjátok mi az a sátánizmus, nincs is benne semmi ördögimádat, meg szellemimádat..Ti csak azt ismeritek amit a TV-ben láttok. Kis szar médiazabálók vagytok, akik látjátok a sok kis majmot, aki rockernek mondja magát, és közben semmi köze sincs az egészhez! Ti meg ezek alapján általánosítottok...szánalamas, én legalább nem ugatok le olyan embert, akivel nem beszéltem legalább két szót..ezen el lehetne gondolkodni, nevetségesek vagytok, ha valamit utáltok az nem baj, de ha már azt le is fikázzátok, főleg ilyen helyen ahol bárki látja, legalább nézzetek utánna mi az, és ne írjatok hülyeségeket!

Love techno e-mail | 2005-06-21 12:45:29 | 14.
Ja, szerintem annak is van oka, hogy lenézik őket. Tudod, ennyi ember nem tévedhet...

Előzmény: sabi (13.)
sabi e-mail | 2005-06-19 17:17:39 | 13.
Na figy! nem tudom h észrevetted-e, de ezzel az üzenettel - az elején lévő "sztem a legtöbb" felszólalás ellenére - Te általánosítassz, és ráadásul egybeveszed a legigénytelenebb punkokat az összes rockerrel, ami hatalmas hiba! És sajna, a rockereket már messziről meg/le nézik az utcán, boltban, suliban, bankban, stb. csak mert nem öltözködik az éppen aktuális divat szerint. Nem veszünk fel (direkt) szétszagatott farmert, csini kis rózsaszínű inggel, és esetleg másképp látjuk a világot, mint a (nagyon sok esetben) korlátolt, szétspeedezett agyú diszkósok! És ezért van baja a rockereknek a diszkósokkal, nem az általuk hallgatott zene miatt, hanem mert ők néznek le minket, mert nincs rajtunk többszáz1000nyi érték!

Előzmény: Love techno (8.)
almasi e-mail | 2005-06-06 05:20:28 | 12.
Így van!!Embertől függ és ezért nem kellene senkit sem lehordani,mert minden fajta zenei stílust követő emberek közt is van bunkó,és nem kellene egymásra mutogatni,hogy ki a bunkóbb.
(SZERINTEM)

Monsterlady e-mail | 2005-05-31 08:34:30 | 11.
HÁT TE HÜLYE VAGY!Pont hogy a rockerek az érzékenyebbek,és nem a nyamvadt diszkósok!Azok kretének!Az embertől függ és nem a zenei stílustól hogy mennyire vagy köcsög!!!!!!!

Előzmény: Sexy Lady (2.)
Love techno e-mail | 2005-05-20 10:42:27 | 10.
Köszike

Előzmény: tahimna0622 (9.)
tahimna0622 e-mail | 2005-05-05 11:46:32 | 9.
Hello!Tökéletesen egyetértek a véleményeddel!Nagyon tetszet,hogy ilyen őszintén kimondtad a véleményedet!Nyugi mert nem csak nálatok megy folyton rock zene,hanem nálunk is!

Előzmény: Love techno (8.)
Love techno e-mail | 2005-04-20 14:21:30 | 8.
Szerinem a legtöbb (ismétlem LEGTÖBB, nem MIND) rocker beszűkült látáskörű, egoista. Nem tudják azt elviselni (legalábbis a környezetemben nem, ahol sajnos kurva sok rocker van) hogy vannak más zenék is. Egész nap a suliban rock megy a rádióban, mindenki rockosan öltözködik (a fele pedig még rockzenét se hallott, csak felveszi a polót). Úgyhogy én ezért utáltam meg a rockereket. Én eltudom ismerni, hogy vannak rapperek, rockerek, technosok (hál'istennek). Sztem jó, hogy mindenki más zenét hallgat, ugyanis ha mindenki rockot hallgatna nem férnének be a pl. Depresszió koncertekre, vagy a Maydayre (már ha technosok lennének). De sztem a rockerek már-már tulzásba viszik a dolgokat, és mindenkit anyáznak, aki nem rocker. Ja é persze utálnak mindent, szerintük ez a világ egy nagy szar, és erről szól alegtöbb szám is...panaszkodnak, de semmit nem tennének hogy ez megváltozzon...
veRYHARD(wier) e-mail | 2005-02-01 19:28:26 | 7.
Teljesen egyeteretek a velemenyeddel...

Előzmény: TomChi (6.)
TomChi e-mail | 2005-01-31 11:44:26 | 6.
Hi all! Nem szeretném az itt megjelent beírásaitokat kommentár nélkül hagyni mivel rettentöen sokkolt az, amit itt elolvastam.

Nem szerencsés egy olyan széles spektrumot felmutatni képes zenei stílust mint a rock, egy lapon említeni illetve asszociálni azokkal az emberekkel, akik egy bizonyos réteget képviselnek, de lényegében teljesen félreértelmezik az egész zenei közeget és annak tartalmát. Ha viszont már a félreértelmezésnél tartok, akkor szerintem aki létrehozta ezt a témát, annak valszínü inkább egyes elvont stílusokat (pl deathmetál (nem mintha bármi bajom lenne bárkivel is aki azt szereti) kellet volna hasonlítási alapul felhoznia, mivel a rock mint számtalan - föleg akusztikus hangszerekkel készített - zenék gyüjtöfogalma (illetve az azt kedvelö emberek) ellen kinyilvánitott véleménye teljességel leegyszerüsitö. Továbbá azokra nézve sértö, akik a fent említett gyürtöfogalmon belül sokmindent kedvelnek, de mégse sátánisták vagy anarchisták és hosszú hajuk sincs (ami egyébként mindenkinek a magánügye) de mégcsak bakancsba meg fekete ruhákba se öltözködnek. (és remélem hogy az igor DoUrden név használója nem az akire gondolok, mert akkor nagyot csalódnék benne)

Az meg hogy az említett emberek nem törödnek mások érzéseivel egy olyan allítás, amely talán akkor álná meg a helyét ha az embereket pontosan kategorizálni lehetne az általuk kedvelt stílusok alapján. Mivel sokmindenki szeret sokminden fajta zenét ezért ez az állítás teljességgel abszúrd. Sajnos minden stílust kedvelök körében van jó és rossz eber.

Egyébként a gyakorlat megmutatta, hogy drogtúladagolásban többen halnak meg évente mint az alkoholmérgezésben, de ha már a drogoknál tartok, itt megint nem lehet zenei stílusokra bontani, hogy melyik stílusban mit használnak. Tény azonban hogy az elektrónikus zenei rendezvények látogatói föleg a szintetikus drogokat részesítik elönyben, az akusztikus zenék kedvelöi inkább az alkoholt. De talán ez meg részemröl volt túlságosan leegyszerüsitett megállapítás (feltevés).

Mindezek után viszont leszögezném, hogy jómagam azokhoz tartozom, akik minden stílusra nyitottak, legyen az bár mi, egyetlen feltétel az, hogy színvonalas zene legyen. Ugyanúgy szívesen elmegyek egy rockkoncertre mint egy techno partira de mindenképp mellözöm a tudatmódósító szerek és élvezeti cikkek excesszív fogyasztását.

Hardcore-Dj e-mail | 2005-01-28 12:24:24 | 5.
En ismerem,mert a tesom is az. Egy csomo hajrazogato,idegbteg ember,akik altalaban alkoholmergezesben halnak meg.
xy666 e-mail | 2005-01-20 16:31:58 | 4.
Nem hiszem, hogy túl bölcs döntés lenne úgy elítélni embereket, hogy nem ismeritek őket.
Le vagytok ti szarva!

Hardcore-Dj e-mail | 2005-01-13 08:23:17 | 3.
igor doUrden! Tokeletesen egyetertek veled. :)
Sexy Lady e-mail | 2004-11-19 07:56:21 | 2.
Hát nem vagy egyedül. Én is utálom a rockot. Azt is hozzátehetted volna, hogy az ilyen emberek nem törődnek mások érzelmeivel, s anélkül megbántják a másikat, hogy lelkiismeret furdalásuk lenne.

Előzmény: igor doUrden (1.)
igor doUrden e-mail | 2004-11-18 10:37:56 | 1.
Nem idegestítő hogy ha kimész az utcára minden 2. emberen fekete égig érő bakancs (rosszabb esetben koszos tonacipő) van, fekete mindene és kiolvasod a tekintetéből hogy éljen a sátán, utáljunk mindent és mindenkit, oszt akkor királyak vagyunk, meg nagymenők.És az a baj hogy ez nem tulzás. Csak nekem van belőlük elegem?

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.