Click to Visit
Zene.net törzsasztal - zenekart keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

ben`TFO e-mail | 2011-02-04 18:19:40 | 163.
Hali, komoly és motivált, jókedvű pécsi székhelyű, egyetemistákból álló (átlagéletkor 21 év) zenekar keresi kib***tul erőteljes és tökös,de mégis tiszta hangú énekesét!!!
(Stílus: dirty/filthy garage rnr, indie, punk - ütős témákkal!!!)
Ha a közelben laksz és érzel magadban elég affinitást, akkor jelentkezz a bencepalasti@freemail.hu e-mail címen! Tel: 30/5860960
Infók a zenekarról:
FACEBOOK: http://www.facebook.com/pages/The-Fury-Of/125387310812065
Myspace: http://www.myspace.com/thefuryof
PACSI!:D

theshow e-mail | 2011-02-03 15:32:25 | 162.
Megújuló, kifejezetten könnyűzenei zenés-táncos szórakoztató műsorokat nyújtó produkció (elsősorban élő fellépésekhez) keresi 20 és 39 éves kor közötti hivatásos vagy gyakorlattal rendelkező, kísérő zenekarát VAGY zenészeit (dobos, gitáros, billentyűs) felszereléssel, valamint a saját részre szükséges technikával.

Előny: jártasság hangszerelésben és stúdiózásban; házi stúdió; számítógépes zeneszerkesztés/készítés; jártasság a kor elvárásainak megfelelő színpadi megszólalásban (pl. hard-disc kapcsolat).

A fényképes életrajzzal kiegészített pályázatokat a zenekar-kerestetik@t-online.hu e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2011. február 20.
(Énekesek és vokalisták jelentkezésére a fenti pályázat nem vonatkozik.)

kevinkain e-mail | 2010-12-17 13:19:48 | 161.
Hellósztok

Sopronból vagy a környékéről keresünk tagokat a nem rég alakult NuMetal / PunkRock / Alternatív stílusú zenekarunkba (Delírium):
- szintist
- énekesnőt
- gitárosokat

Ha érdekel, jelentkezz a kevinkain@freemail.hu címen.

Itt megtekinthető egy dal (többek között ezt is játsszuk majd ha összeáll a banda :) ):

http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

Ha tetszett szavazz (Csak egy gyors regisztráció, amihez még e-mail visszaigazolás se szükséges) és terjeszd ismerőseid között, és töltsd le a lemezemet a weblapomról (http://kevinkain.hu/).

Előre is kösz minden szavazatot :).

mat22 e-mail | 2010-11-25 01:05:41 | 160.
Hali!

Az Egyiksem zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, van heti egy próba. Adott személynek nem muszáj profinak lennie, a lényeg, hogy szeresse azt amit csinál. A számok sokfélék, többféle stílussal is próbálkozunk bennük. Magyar és angol dalaink egyaránt vannak. Itt nézhettek pár videót a dalokról:
http://www.youtube.com/user/misterystranger
Többnyire alter, punk, pop-rock, de van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

Nagy Gaby e-mail | 2010-11-21 17:24:58 | 159.
INGYENES GYAKORLÁSI LEHETŐSÉG ZENÉSZEKNEK!

SZIASZTOK! ÉNEKSTÚDIÓ ÉLŐ ZENEKARA AMATŐR ZENÉSZEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJA KORHATÁR NÉLKÜL! MINDENFÉLE HANGSZERES JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK! HA SZERETSZ ZENÉLNI ÉS FELLÉPNI NÁLUNK A HELYED! FELTÉTEL: AKARJ FEJLŐDNI ÉS SZERESD A HANGSZERED TELJESEN FELSZERELT PRÓBATEREM. INGYENES PROBATEREMHASZNÁLAT JÓ TÁRSASÁG. RENDSZERES FELLÉPÉSEK ÉNEKESEKKEL! ( GÁZSI NÉLKÜL) FÉNYKÉPET ÉS BEMUTATKOZÓ LEVELET KÜLDJ: nagygaby@vipmail.hu 20/568-12-93 www.nagygaby.hu

kobra32 e-mail | 2010-11-07 15:44:04 | 158.
sziasztok,zenekart keresek,dobfelszerelésem nicsen,de ez ne riaszzon ell,stilúsom,ossián,metallica pokolgép,omen,stb.mindenre nyitott vagyok,az msn -enn elértek kareszka@example.com ha tudttok segiten segicsetek,de nem vagyok kezdő.és ne habozz ha látsz bennem valamit akor hivd a mobilomat0670-5457826,bármikor.és nem bánod meg!bácskiskun megyében lakom 34 ,vagyok,tompán élek,csak akkor tudod mit tudok,ha ki probálsz!nagyonn őrülnék ha segitene valaki sziasztok...
Legend Killer e-mail | 2010-11-06 20:11:07 | 157.
helló

egy bandát keresek, akinél elkezdhetem énekesi karrieremet építeni. sok irányzatban jártas vagyok. úgy mint pl slipknot, vagy rise against. sok félét tudok énekelni, akit érdekelek, az ide írjon, kösz.

gobbels@citromail.hu


Előzmény: Leevice (156.)
Leevice e-mail | 2010-11-04 21:18:04 | 156.
Sziasztok!

Szegedi szólógitáros zenekart keres.

e-mail: leevice kukac citromail pont hu

Irány: legfőképp blues, de elég rugalmas vagyok.
köszi

istennyila e-mail | 2010-11-04 16:21:44 | 155.
Budapesti metalzenekarba keresünk technikás dobost, és basszusgitárost!!!

Jelentkezni itt lehet:

istennyila.almos@gmail.com

bucky1990 e-mail | 2010-09-20 15:35:07 | 154.
PÉCSI ALAPULÓ BANDA BASSZGITÁROST KERES!!!!!!!!!!
célirány: dallamos rock pl.: foo fighters stb


msn : bmczamor@hotmail.com

midori94 e-mail | 2010-09-19 18:37:56 | 153.
HALI,
amatőr Basszgitárost keresek, egy most alapuló bandába. 16év alatt jelentkezzetek.
dorci.94@citromail.hu vagy MSN: dorka_mezei@hotmail.com

Retek88 e-mail | 2010-08-24 16:41:59 | 152.
keresünk hegedűst vagy fúvós hangszeren játszó tagot nemzeti rock bandába!Próbák Pesten vannak,saját számokat játszunk.
tnzenekar@gmail.com
Előre is köszi!

Bayside e-mail | 2010-08-23 22:41:42 | 151.
Helló!
Kreatív gitáros bandát keres budapesten!!. tabokat,és alap elméletet tudom,számok betanulása nem jelent problémát. ritmus/lasabb szólkat simán lejátszom.
Budapesten keresnék egy bandát (14-15-16éveseket)
ilyen stílusban:
AcDc
Muse
Bayside
Skillet
Sum41
...

msn/e-mail:miki5@citromail.hu

DerTigger e-mail | 2010-08-16 20:31:04 | 150.
Sziaszto Eger és környékén énekelnék, egy bandában. 40 éves vagyok,vidám energikus, humoros. Ha kell az előadásban is.Eddig csak karaoket énekeltem, de az úgy jól megy. szerintem bandában is menne. Próba csereszny!!!!
Írjatok hívjatok el egy próbára, azzal senki nemveszt semmit, lehet hogy rájövök hogy nemnekem való, de szerintem IGEN.
Email: csakiteam@freemail.hu

theiszus e-mail | 2010-08-06 11:06:59 | 149.
Basszusgitárost keresünk!

Egy 22éves dobos és egy, két évvel idősebb énekes-gitáros keresi mélyen dörmögő húrosát! Nem hizlaljuk magunkat óriási reményekkel, de elszántság van a zene iránt. Ezt elvárjuk, sőt kreatív részt kell vállalni a munkában. A zene valami rokk, mert dob, gitár és (bassz) mi más lenne. Csak saját nóták, igen ehhez szükséges a némi hozzáadott elmeműködés. A számok koncertképesek, ahogy mi is, tehát ki szeretnénk egészülni. Ha érdekel, küldök demót, kezdetleges, házi készítésű, de a lényeg átjut a hallgatóhoz. A cél, hogy legalább koncertezzünk kicsikét. Újpesten próbálunk, és minimum heti egy próba igénybevétel a kedves jelentkezőtől. Tel.:06705964453 vagy papircsonak@gmail.com

indianaurp e-mail | 2010-08-03 21:49:20 | 148.
Tisztelt Hölgyek és Urak!

Benne vagyok egy alakuló szimfónikus Jazz-Hiphop zenekarban, és ehhez kérnék segítségeteket, hogy ismertek e a hiányposztokra lelkes fiatal muzsikusokat akinek lenne kedve örömzenélni velünk, és pár számot összeprobálni az ősszel, hogy megnézzük van e benne kraft:)

eddig van bent (még ez is változó)

- basszgitáros (Wankó Marci)
- Brácsa (Dömötör Nóra)
- Cselló
- Hegedű
- Fuvola
- Doromb
- Rap/slam poetry (jómagam)

hiányposztok
- Énekes (hölgyre gondoltunk)
- dobos és/vagy Time Code / mpc / laptop DJ

ha ismertek ilyen embert, aki szerintetek vevő lenne és ráér, fiatal, zeneőrült, és még ügyes is, akkor adjátok meg neki az elérhetőségemet: indianaurp@gmail.com

köszönöm!



I

zeneszerzes e-mail | 2010-05-02 11:01:21 | 147.
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

earnie e-mail | 2010-04-23 12:37:54 | 146.
Sziasztok!

Budapesti gitárost keresünk ide:

http://www.myspace.com/earnieandborsa

elektronikus alapú zene, de kell a gitár!

elektrosoul@gmail.com
70/514-5954

üdv,
Earnie

musick e-mail | 2010-03-24 00:32:09 | 145.
Üdv!
Budapesti, southern/stoner/groove/blues vonalat célzó,
alakulóban lévő együttes keresi dobosát (~20-30). Főbb hatások közül: Down, Pantera, BLS, COC, Alice in Chains, Clutch, Tool...
Pár feldolgozás lenne,
de főleg saját számok (már vannak is).
Nem gond, ha nem vagy még nagymester, de vedd komolyan.
Ha érdekel, érdeklődj nyugodtan: musick013@gmail.com

bigbano e-mail | 2010-03-23 18:01:31 | 144.
Budapesten lakok 14 leszek és ritmusgitározom fél évet húztam le egy zenekarban de mostanába kevesebb a próba havi 2 maximum és nem haladunk, úgyhogy új zenekart keresek
a műfaj legyen a rock vagy metal bármilyen változata sőt akár punk is

kovecsesa e-mail | 2010-03-23 09:20:44 | 143.
Budapesti progresszív, nu-metál zenekar – alterDistrict – keresi megbízható, kreatív, 20 éven felüli, cuccal rendelkező heti 2 próbára és koncertekre ráérő második gitárosát. Saját számokat játszunk, itt belehallgathatsz: www.myspace.com/alterdistrict Mi komolyan gondoljuk, ha Te is jelentkezz!!
Elérhetőségeink:
- email: alterdistrict@gmail.com
- tel.: 20 4072931

mat22 e-mail | 2010-03-21 20:50:13 | 142.
Hali!

Zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, járunk próbaterembe hetente egyszer próbálni. Adott személynek nem muszáj profinak lennie, a lényeg, hogy szeresse azt amit csinál, ne vegye félvállról és együttműködő legyen. A számok sokfélék, többféle stílussal is próbálkozunk bennük. Magyar és angol dalaink egyaránt vannak!
Többnyire alter, punk, pop-rock, de van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

eszuteru e-mail | 2010-03-19 18:51:42 | 141.
Alakuló ska-,reggae-,dancehall zenekarba keresünk szólógitárost,dobost,billentyűst és fúvóst Budapesten.Raszták előnyben! :D



Érd.:
Szűcs Eszter

tel.:06-20-595-5473

e-mail:szucseszter0303@citromail.hu

kitttyke e-mail | 2010-03-14 13:50:32 | 140.
PÉCSI ROCK BANDA DOBOST, ÉS ÉNEKEST KERES!
Kifejezett irányzat nincs, inkább a metálhoz közelít, de nem kifejezetten. Ketten vagyunk eddig, egy basszeros (én) és egy szólós. 15-17 év körüliek vagyunk. Volt már pár zenekarunk eddig. Koncertlehetőséget tudunk szerezni, próbaterem van, ahol próblhatunk! A repertoárunkban szerepel pár saját szám, és szeretnénk kibővíteni egy-két klasszikussal majd, ami a népnek kell (PL.AC/DC, Nirvana, Metallica.)valamint további sajátokat írni. A lényeg hogy az illető TÉNYLEG tudjon zenélni, nem egy emberrel találkoztunk már, aki zenésznek adta ki magát, közben meg a mérőt se tudta tartani,mikor elhívtuk próbálni! Ezt nem szeretnénk. ideírhasz: kitttyke@citromail.hu - aki ismer ilyen embert, az is írhat!

bucky1990 e-mail | 2010-03-04 13:26:56 | 139.
pécsi alakuló zenekar keresi középszinten játszó dobosát

irny: dalamos rock, néhány izmosab betéttel

pl.: Metallica ,GNR, .. sstb

emil/msn: bmczamor@hotmail.com

mat22 e-mail | 2010-03-02 21:21:20 | 138.
Hali!

Zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, amint lehet mennénk is próbálni, gyakorolni (dobos, gitáros, énekes már van). Nem muszáj profinak lenni, a lényeg hogy az adott személy szeresse azt, amit csinál. A számok sokfélék, igazából nekünk a stílus mindegy, csak dallamos legyen, olyan, ami úgy megfogja az embert (magyar és angol számok egyaránt vannak!). Talán leginkább 30Yhoz, vagy Supernemhez tudnám hasonlítani, többnyire punk, pop-rock, és van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

mat22 e-mail | 2010-02-25 19:27:46 | 137.
Hali!

Zenekar dobost, basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, amint lehet mennénk is próbálni, gyakorolni. Nem muszáj profinak lenni, a lényeg hogy az adott személy szeresse azt, amit csinál. A számok sokfélék, igazából nekünk a stílus mindegy, csak dallamos legyen, olyan, ami úgy megfogja az embert (magyar és angol számok egyaránt vannak!). Talán leginkább 30Yhoz, vagy Supernemhez tudnám hasonlítani, többnyire punk, pop-rock, és van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

keripeter e-mail | 2010-02-23 11:32:52 | 136.
Most készült el a saját készítésű 6 húros fretless basszusgitárom és zenekart keresek, ahol használhatnám. 34 éves vagyok, családos és sokféle zenét játszanék szívesen (talán rock -ot a legkevésbé, hacsak nem progresszív). Egy keresztény irányultságú zenekar már régi vágyam, de más, ezzel nem ellenkező ügyet is szívesen szolgálnék. Felszerelés van. Csobánkán élek, úgyhogy Óbuda és környéke lenne a legmegfelelőbb.
suomi93 e-mail | 2010-02-21 18:03:39 | 135.
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:suomi93@freemail.hu

lac666 e-mail | 2010-02-21 08:31:30 | 134.
Budapesti blues-rock csapat keres énekest/énekesnőt. Nem kezdőt.
06/20-39-39-553

Dittke24 e-mail | 2010-02-19 22:52:00 | 133.
Sziasztok!
Én egy Zala megyei 19éves lány vagyok, aki nagyon szeretne énekelni már kicsit komolyabban is!
12éve éneklek: 8év énekkar, versenyek és Keszthelyen volt zenekarom is...
Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni, az jelezzen e-mailben: b-edit24@freemail.hu
Előre is köszönöm!!!

Svado e-mail | 2010-02-18 09:24:34 | 132.
Az emzen.fw.hu új projectet vagy ahogy tetszik prodzsektet indít a következő hónapban. Minden héten egy kevésbé ismert vagy egyáltalán nem ismert MAGYAR zenekart mutatunk be. Aki szeretne csatlakozni, az jelezze felém. Bármilyen zenekart szívesen látunk.

Üdv!

Retek88 e-mail | 2010-01-29 15:30:24 | 131.
Sziasztok!4éves múlttal rendelkező nemzeti rock banda dobost és basszusgitárost keres!Saját számokat játszanánk(de akad egy pár feldolgozás is).Koncertek már vannak leszervezve,az idő meg sürget.Csak ELSZÁNT emberkék jelentkezését várom,aki hosszú távon szeretne zenélni,még ha nehéz időszakok is vannak.!A lényeg,hogy szeresd a stílust és akaraterőd legyen,a többit összehozzuk!elérhetőség: turulzenekar@gmail.hu vagy 06705595920!
dob.nro1 e-mail | 2010-01-29 14:41:33 | 130.
Hello, DOBOS VAGYOK!

zenekart keresek!

koncertek, bálok, rendezvények! bármilyen stílus szóba jöhet! MINDEN stílusban zenéletem már, középkorú vagyok.

felszerelés van. gépkocsi van.

Győr-moson-sopron megye, és környékén, vagy külföldön bárhol.

te: 0670-272-77-25
email: dob.nro1@gmail.com

polN e-mail | 2010-01-24 21:34:32 | 129.
Billentyűst keresünk sürgősen!!!

Stílus: rock, dallamos metál (Stratovarius, Sonata Arctica, Hammerfall, Helloween, Bon Jovi, Europe, Malmsteen, valamint saját számok)
A zenekar felállása: ének, gitár, bassz, dob, szintetizátor. Korban 25-32 év közöttiek vagyun ...tovább »k.
Nem kell csúcsprofinak lenned, de kellő komolysággal állj a zenéléshez, biztos alapokkal rendelkezz és ne riadj meg a billentyű szólóktól sem. Heti 2 próbánk szokott lenni általában, saját próbatermünk a Lágymányosi hídnál van (Vágóhíd ipartelep). Rendszeresen járunk koncertezni budapesti és vidéki klubokba.
A legközelebbi koncert 2010.03.19 Wigwam, ahol a Kalapács és az EGO Project előtt játszunk.

Ha kicsit is magadra ismertél vagy tudsz olyat akit érdekelne a dolog, kérlek segíts nekünk!
Bővebb info:
http://www.enginemusic.hu
Tom
70-218-3506

djgreen e-mail | 2010-01-15 14:49:21 | 128.
Szia!
Ismered ezt az oldalt ?
Hang, Fény, Buli !!
www.hangfenybuli.hu

Gyere, üdv.


AtomVihar e-mail | 2010-01-15 11:45:37 | 127.
BASSZUSGITÁROS KERESTETIK!
Trash Metal együttes keres basszusgitárost!
Az együttes fő irányvonala a Trash Metal, de nem zárkózunk el más jól használható egyedi ötletektől sem, sőt a saját irányvonal kidolgozása egyik célunk!
Elvárások: Kreativitás, Lelkesedés, Komoly hozzáállás...
Ha szeretnél egy több síkú gondolkodású, néha kicsit őrült bandában zenélni és a hangszered megszólaltatásában is van egy kisebb gyakorlatod, akkor mindenképp jelentkezz!
Egy PRÓBÁT megér!
Fellépési lehetőségek folyamatosan!
Ha úgy érzed nem lehetetlen a feladat akkor vedd fel velünk a kapcsolatot a következő e-mail címeken: atomvihar@gmail.com
atomvihar@atomvihar.hu
Üdv.: az AtomVihar együttes

vegh.any e-mail | 2010-01-02 18:00:24 | 126.
Sziasztok!
Lány banda keresi dobosát

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold. Lehetőleg 16 és 21 között és Budapest
illetve környékéről legyél.
A próbák Budapesten lennének közel a Kossuth Térhez.
irányvonal: blink182, Rise against, Pennywise akár Pink, Paramore stb…
aztán persze jöhetnek a saját számok.
Szertettel várunk minden érdeklődőt lehetőleg minél hamarabb.
msn illetve e-mail cím: vegh.any@hotmail.com

manocska0830 e-mail | 2009-12-30 19:04:17 | 125.
Szija Drener!
Én is szeretnék egy zenetani,de egyedül úgy érzem kevés vagyok hozzá!Tudom,hogy én Zala megyei vagyok!De ha benne lennél,akkor beszélhetnénk erről!Az msncímem:simiklaudia@hotmail.com


Előzmény: Drener (92.)
manocska0830 e-mail | 2009-12-30 19:03:01 | 124.
Szija Drener!
Én is szeretnék egy zenetani,de egyedül úgy érzem kevés vagyok hozzá!Tudom,hogy én Zala megyei vagyok!De ha benne lennél,akkor beszélhetnénk erről!Az msncímem:simiklaudia@hotmail.com


Előzmény: Drener (92.)
tarogato89 e-mail | 2009-12-12 17:05:02 | 123.
Ja és Budapesten!
zoldi e-mail | 2009-12-12 13:26:43 | 122.
üdv,

énekesnőt keresek.
egyelőre csak felvenni a kész dalokra az éneket, fellépés NINCS mostanában tervben.
akit érdekel keressen meg legyen szíves MSN-en a zoldi(kukac)ejszarny.hu címen.

nem baj ha nem vagy profi, a lelkesedes a lényeg ;)

nem danubius-jellegu zene ;)

(msn-en légyszi, ritkán fórumozok..)

tarogato89 e-mail | 2009-12-09 22:58:42 | 121.
Sziasztok! Klasszikuson nevelkedett kottaolvasó klarinétos/tárogatós/tenorszaxofonos vagyok, de leginkább klarinétos:) Fúvószenekari és kamarazenei tapasztalatom van bőven, szívesen játszanék valami könnyű baráti hangulatú együttesben, kedvencem a klasszikus jazz és blues, de bevállalós vagyok! Bejönnek a modern jazz-mutánsok és a ska is, csak ezekből utol kell még művelődnöm a kort! Írjatok, hívjatok vagy ami jólesik! 06305689674 yeti.kornyesz@gmail.com
Hacklone e-mail | 2009-12-07 19:22:36 | 120.
Sziasztok!

A Budapesti Ambivalence zenekar sürgősen énekesnőt keres!
A zene sajátos stílusú, alternatív, jazzes beütéssel, ez kb 14. megtanulandó számot jelent. Természetesen csak saját zenét játszunk, tehát a kreativitás fontos!
Zenekar: Gitár, basszusgitár, dob, mindannyian képzettek vagyunk ( Jónéhány év zenesuli :) ) és már sok-sok koncertet megjártunk. :)
Tehát : Sok koncert, sok próba, saját számok és zenen minden mennyiségben.
Elérhetőség: 06-30/557-41-00 , toakak@gmail.com
Az interneten található felvételek több, mint 2 évesek, tehát nem mérvadóak, de ha hívtok, akkor küldök 3 számot, amit a meghallgatásra meg kéne tanulni. ( A meghallgatás időpontja még nincs kitűzve! )
Ha szép tiszta a hangod, szereted a zenét és szeretnél valami újat alkotni, akkor mindenképpen keress meg. :)

üdv,
Tóth Barna
06-30/557-41-00
toakak@gmail.com

Bill72 e-mail | 2009-11-26 00:41:38 | 119.
Zala megyei pop-rock-tánczenét játszó zenekar énekesnőt keres. A zenekar 5 tagú, élőzenét játszik, 12 éve működik. Évente kb. 40-50 bulit játszunk, kizárólag igényes helyeken.

E-mail: reizner.laszlo6@upcmail.hu

Zene87 e-mail | 2009-11-14 08:22:17 | 118.
Sziasztok! Zenekart keresek, szeretem a több fajta zene stílust - modern számok, népi zene, jazz, smooth jazz, improvizálás és persze a klasszikus zenét is... Konzervatóriumi és akadémiai halgató vagyok, fuvolán játszok. Ha szereted te is ezt a fajta stílusokat, nagyon örülni fogok ha jelentkezel : zene87@gmail.com :-)Szob, Vác, Esztergom és Párkány környéke.
sbalint88 e-mail | 2009-10-11 10:09:36 | 117.
Sziasztok! Saját számokat játszó zenekar keresi budapesti dobosát. Stílusát tekintve a "rock" és "alternatív" szót tudnám kiemelni. Ez elég tág fogalom, azt hiszem valamit pontosít rajta, ha kiemelek egy-két zenészt, aki meghatározó számunkra: Axl Rose, Trent Reznor, Robin Finck, Bérczesi Robi, Thom Yorke, John Lennon, Layne Staley... Hirtelen ők jutottak eszembe, de másnak nem biztos, hogy ők jutnának eszébe a zenénkről... A zenekar magja egyébként (ami jelen esetben azt jelenti, hogy gitáros-basszeros-énekes) lassan 4 éve adott, úgyhogy volt időnk összeszokni. Az átlagéletkor 21 év. Ha valakit esetleg érdekel, kérem írjon az e-mail címemre: sbalint88@citromail.hu
Thiria e-mail | 2009-10-08 09:31:14 | 116.
Sziasztok!

Kelta folk zenét szeretnék egy kicsit keményebb dallamvilágba áthelyezni, ehhez keresnék én vállalkozó szellemű zenészeket, Budapestről, esetleg Tatabányáról. Várom hegedűsök, gitárosok, dobosok, és fúvósok (fuvola, esetleg skót duda, bár tudom nem nagy rá az esély:D)jelentkezését!
Dobj egy mail-t ha érdekel:

corvusgirl89@gmail.com

pinguru e-mail | 2009-10-05 17:04:05 | 115.
Sziasztok

Budapesti zenekar dobost keres. Változatos stílus, saját számok, a www.vedettferfiak.hu oldalon néhány szám meghallgatható, ha tetszik, vagy zenélni szeretnél akkor jelentkezz. Stúdiójártasság, koncert tapasztalat elvárás, továbbá pontosság (remélem nem irreállis) elvárás.

30-443 2193

Paczyg e-mail | 2009-10-03 22:22:08 | 114.
Sziasztok!

Végzett hangtechnikus keres zenekart, vagy egyéb, hangtechnikával kapcsolatos alkalmi munkát Budapesten.

hangtechnikus.budapest@gmail.com


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.