Click to Visit
Zene.net törzsasztal - zenekart keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

cprod e-mail | 2019-04-24 14:57:10 | 263.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

cprod e-mail | 2018-09-07 17:15:40 | 262.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JFDD e-mail | 2014-04-29 23:40:43 | 261.
Sziasztok!


Debreceni lányok keresnek aranytorkú énekest, basszusgitárost, szintist zenekar alapításához.:) Fiúk(elsősorban), lányok jelentkezését várjuk, 19-24 év között.
Sok stílust kedvelünk.Elsősorban Rock / Indie.(Artic monkeys,Kiscsillag,RHCP, Szabó Balázs bandája,One republic,Kaiser Chiefs stb)

Ha van kedved és elhivatottságod,akkor jfdd@citromail.hu emailcímen megtudod tennia jelentkezésed!!!

kisceki e-mail | 2014-04-25 20:07:56 | 260.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

kisceki e-mail | 2013-12-22 15:51:58 | 259.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

matyasleitner e-mail | 2013-11-26 23:53:44 | 258.
Helyettes GITÁROST keresünk az alábbi zenekarba!

2014 Januártól június végéig helyettes gitárost keresünk a budapesti No Added Sugar zenekarba!
Fontos, hogy koncert-kész cuccal, megfelelő rutinnal és elhivatottsággal rendelkezz. Heti egy próba van, havonta 1-2 koncert.

Jelentkezni a nas.zenekar@gmail.com címen, referenciával lehet.

www.soundcloud.com/nasband

Daemona e-mail | 2013-09-17 15:29:41 | 257.
Rockstarok figyelem! :D
Egy már működő zenekar keresi virtuóz SZÓLÓGITÁROSÁT!

Budapesten bandázunk, saját teremmel, ezért feltétel, hogy legyen saját cuccod.
Van már jó pár saját számunk és még több koncert a hátunk mögött.
Szeretnénk még több saját számot, saját lemezt, és legalább havi két koncertet. :)

STÍLUSUNK: elég kevert, de megpróbálom körül írni: ROCK+FUNKY+ALTER+BLUES

Amit elvárunk: Légy egyéniség, imádd a zenét, dolgozz keményen, őrülj meg a színpadon és élvezd a próbákat! Fontos a komoly hozzáállás, de nem kerül háttérbe a jó hangulat sem!:)

Komoly előnyt jelent, ha tudsz vokálozni, de nem feltétlenül feltétel.

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, jelezz nekünk emailben, és cserébe lőn világosság, mutatunk pár felvételt! :D
email címünk: penautbutterjellytimeyeah@gmail.com
jelige: Ha meg kell b@szódni, hát meg kell b@szódni!

Daemona e-mail | 2013-09-17 15:29:28 | 256.
Rockstarok figyelem! :D
Egy már működő zenekar keresi virtuóz SZÓLÓGITÁROSÁT!

Budapesten bandázunk, saját teremmel, ezért feltétel, hogy legyen saját cuccod.
Van már jó pár saját számunk és még több koncert a hátunk mögött.
Szeretnénk még több saját számot, saját lemezt, és legalább havi két koncertet. :)

STÍLUSUNK: elég kevert, de megpróbálom körül írni: ROCK+FUNKY+ALTER+BLUES

Amit elvárunk: Légy egyéniség, imádd a zenét, dolgozz keményen, őrülj meg a színpadon és élvezd a próbákat! Fontos a komoly hozzáállás, de nem kerül háttérbe a jó hangulat sem!:)

Komoly előnyt jelent, ha tudsz vokálozni, de nem feltétlenül feltétel.

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, jelezz nekünk emailben, és cserébe lőn világosság, mutatunk pár felvételt! :D
email címünk: penautbutterjellytimeyeah@gmail.com
jelige: Ha meg kell b@szódni, hát meg kell b@szódni!

Daemona e-mail | 2013-09-17 15:26:50 | 255.
Rockstarok figyelem! :D
Egy már működő zenekar keresi virtuóz SZÓLÓGITÁROSÁT!

Budapesten bandázunk, saját teremmel, ezért feltétel, hogy legyen saját cuccod.
Van már jó pár saját számunk és még több koncert a hátunk mögött.
Szeretnénk még több saját számot, saját lemezt, és legalább havi két koncertet. :)

STÍLUSUNK: elég kevert, de megpróbálom körül írni: ROCK+FUNKY+ALTER+BLUES

Amit elvárunk: Légy egyéniség, imádd a zenét, dolgozz keményen, őrülj meg a színpadon és élvezd a próbákat! Fontos a komoly hozzáállás, de nem kerül háttérbe a jó hangulat sem!:)

Komoly előnyt jelent, ha tudsz vokálozni, de nem feltétlenül feltétel.

Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük, jelezz nekünk emailben, és cserébe lőn világosság, mutatunk pár felvételt! :D
email címünk: penautbutterjellytimeyeah@gmail.com
jelige: Ha meg kell b@szódni, hát meg kell b@szódni!

Leslie Ramone e-mail | 2013-09-12 18:32:42 | 254.
Budapesti bandában zúznám egy 6 húros stratóval szólósként vagy ritmusosként. De lehet 2 az 1-ben. Punk,rock,glam,heavy metál stílusban. 23 éves vagyok.
7 éve gitározom. :)
Inspiráló zenék: Ramones,Nirvana,Motley Crue,AC/DC,Accept(régi dögös korszak) és Beatles.
E-mail címem: Teenage.Lobotomy1234@gmail.com
Üdv.: Leslie Ramone

Nyuszyka e-mail | 2013-09-06 15:04:57 | 253.
Üdv!Új projekthez keresek dobost és szólógitárost Pécs vagy Pécs környékéről.Lehetőleg srácok jelentkezését várjuk.Feltételek:próbaterem havi diját rendszeresen fizesd(erre ne kelljen figyelmeztetni)legyél megbízható,a heti 1 próba-ami általában hétvégén van-ne okozzon gondot.Dobhoz cucc van;(kivéve cineket)ha esetleg van cin készleted az előny;szólógitárosként ha vokálozás is megy akkor az tökéletes lenne.Nem kell nagyon profinak lenned/lennetek-de azért tudjátokhasználni a hangszert.gothicnyuszy@gmail.com email címen érdeklődhetsz...

johnmayer e-mail | 2013-08-11 10:06:04 | 252.
Sziasztok! Saját dalunk: http://www.youtube.com/watch?v=dwZN7rzaAmI Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van. Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért(pl többek közt a gastroblues fesztiválon már második éve vagyunk), szeretnénk egy lemezt sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már két éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. Mindannyian zenészek akarunk lenni, a Kőbányai Zenei Stúdió hallgatói vagyunk. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos:csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tusz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni.
Luke e-mail | 2013-08-05 14:18:43 | 251.
Hali!
Frissen alakult banda keresi megbízható, kemény torkú ÉNEKESÉT!
A banda zenei ízlésvilága: Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, Papa Roach, Stone Sour, Depresszió. A stílus amit képviselni szeretnénk az hard rock lenne,de egyelőre coverrel ráznánk össze magunkat, és már készülnek a saját ötletek. 17-24 éves korig terjed a tagok életkora (2 gitáros, basszer, dobos), és hasonló éves és mentalitású embert keresünk magunk mellé, aki másodsorban jól bírja a piálásokat.
Szóval ha úgy érzed, hogy azonos elgondolásokkal bírsz mint mi, akkor keres föl és egyeztetünk!
Elérhetőség: kicsiluke@gmail.com

kovecsesa e-mail | 2013-07-31 22:47:10 | 250.
Komoly zenei múlttal rendelkező 30 éves basszeros együttest keres Budapesten. Koncertezési, zeneírási, stúdiózási tapasztalattal rendelkezem. Vocal képes vagyok :). Koncertképes hangszereim vannak. Zenélést komolyan vevő együttesek jelentkezését várom!
Stílus: metál.
Zeneileg erősen ható együttesek: KoRn, Deftones, Limp Bizkit, Tool, APC, Slipknot...
Érd.: 06 20 378 92 99

Ben93 e-mail | 2013-07-16 13:48:40 | 249.


Üdv!

Zenésztársakat keresek rockzenekar alapításához! GYŐRBEN! Sajnos nem rendelkezem sok személyes kapcsolattal ezen a téren, ezért keresek, ahol csak tudok, társakat!

Célom mindenképp egy klasszikus rockzenekar alapítása, amely akár sikereket is érhetne el. Tudom, a mai világba ez "álom kategória", de szerintem nem lehetetlen, hiszen kinek van keze, meg tehetsége, és ez a célja, elhivatott igenis megvalósíthatja!

Olyan zenésztársakat keresek, akiket szintén a klasszikus rock mozgat meg, mint pl. a Scorpions zenéje. De a Metallica trash metal stílusa is szintén szóba jöhet, de ha lightosabb Bon Jovi-t szereted, akkor is biztosan jól kijövünk :) Lényeg, a ROCK-ot szeresd ! :) Punk stb. sajnos nem játszik, bocs... :(

Továbbá fontos, hogy jól kijöjjünk, szerintem mindennek az alapja az összhang, de ez kiderül majd. :)

Én gitáron játszom , kb. kezdő-haladó szintre sorolom magam, jelenleg Dean ZX Exploreren játszom, nagy megszállottja vagyok főleg az Explorer és Flying V alakú gitároknak... 6 éves korom óta hallgatok rockot/metált. Korom 20 éves.

Megtekinthetsz Facebook-on, minimális referenciám van, próbálom majd frissíteni :)

https://www.facebook.com/Benjamin.Balogh/media_set?set=vb.100002309963406&type=2

Főként, énekest, dobost, basszerost keresek, de simán várok gitáros kollegákat is, hisz egy jó szólógitáros sosem árt, kell 2 gitáros egy bandába! :) Sőt a billentyűs hangszer is nagyon fontos lehet, lényegében minden szóba jöhet, majd alakul a zenekar felállása úgyis!

Ha érdekel a dolog, írj Facebookon, vagy mailben: benjamin.balogh@mail.com (mail.com, nem gmail.com! ;))

És megbeszéljük a továbbiakat! ;)

Jacksonp e-mail | 2013-07-16 13:22:14 | 248.


Rockzenekar sürgősen dobost keres!

Rockzenekarunk keresi megbízható, dobosát! Csak saját számokat játszunk, koncertlehetőségek vannak (jó néhány már lekötött is, ezért sürgős). Ha érdekel, írj, tudunk demot, koncertfelvételeket is küldeni. Olyan írjon aki tényleg komolyan gondolja a zenélést és be tudja vállalni a legalább heti 1 próbát és havi legalább 2-3 koncertet. (Próba helye a soroksári Vágóhídnál lenne, az időpont változó, ki hogy ér rá.)

Jánoki Gábor
Tel.: 06204265470
gabor.janoki@gmail.com

mat22 e-mail | 2013-07-03 21:54:49 | 247.
Sziasztok!
Budapesti Zenekar keresi dobosát!
Itt mindent megtalálsz rólunk: https://www.facebook.com/Szivargas?fref=ts
ha érdekel a dolog, dobj egy emailt a balalajka22@indamail.hu-ra!

PADRE0421 e-mail | 2013-06-24 13:38:25 | 246.
Sziaztok! 3-éve kezdtem el az éneklést,sem a kottát sem a szolmizációs hangokat nem ismerem, :)azaz mindig 1-es voltam énekből! :)Nagyon sajátos a stílusom mert minden ismeretlen dalra improvizálok valamit! :) Azért néha hasonlít az eredetire!:D Olyan zenekart keresek akiknek a saját magyar dalaikat énekelhetném! Mostanában a Jazz,Swing,és a rock dalokat énekelgetem! http://www.youtube.com/watch?v=Nlosy-KRxRc Ha valakinek bejönne a hangom kérlek benneteket ide írjatok! piros-21@hotmail.com
cureformylife e-mail | 2013-01-30 17:35:07 | 245.
26 éves énekes leányzó vagyok, olykor gitárt is ragadok. Zenekart, illetve zenésztársakat keresek Budapesten, akikkel játszhatnánk Pj Harvey számokat illetve olyan dalokat, melyeket főleg a következő zenekarok inspirálnak: Alice in chains, GuanoApes, Cult, WhiteStripes, Juliette and the licks, QOTSA, PrettyReckless, Lovage. Amúgy elég tág a zenei ízlésvilágom, nem is sorolok fel mindent, hisz majd minden rockzenei stílusban megtalálom a hozzám közel allót legyen az grunge, stoner, dark, hard, glam, brit poprock, indusztriális vagy akár nu-metál, de nagyon szeretem a jazzt és a triphopot is. Meg a fúziókat is. Ha érdekellek: cureformylife@gmail.com
takacsa01 e-mail | 2013-01-29 22:17:00 | 244.
Szigetszentmiklósi csapat keresi basszusgitárosát és dobosát élő fellépésekre.

Íme:
https://soundcloud.com/arpadtbelam/sets/negyedik-allapot-demo

Dobosoknak külön hallgatnivaló:
https://soundcloud.com/arpadtbelam/j-n-dob

Főoldalunk: www.facebook.com/arpadtbelam
Jelentkezés és minden más; takacs.arpadKUKAChotmail.com


Üdvözlettel: Takács Árpád & Mészáros Béla

Lomenzo e-mail | 2013-01-17 18:51:41 | 243.
Énekesek figyelem! Egy budapesti Heavy/Power/Speed Metal zenekar keres énekest! Irány: Pokolgép, Ossian, Judas Priest, Helloween, Manowar, Accept, Running Wild. Csak komoly szándékú emberek jelentkezzenek, linkek kerüljenek!

Email: tigriskonnyei@freemail.hu
Tel.: 06705499083

Upside-Down e-mail | 2013-01-04 12:05:58 | 242.
Csáó!
Az Upside-Down zenekar keresi új basszusgitárosát!
A zene: http://www.youtube.com/watch?v=Tu3kT1kG3RA
A próbák Budapesten vannak!

Jelentkezni: 06/20-528-6200 avagy upsidedown9403@gmail.com

amark e-mail | 2012-11-12 22:55:47 | 241.
Sziasztok!
Énekesként szeretném magam kipróbálni, főleg pop-alternatív-glam rock stílusban, nagy kedvencem a Scissor Sisters(!!), bár nincs olyan magas hangom mint Jake-nek, szívesen megtanulnám pár számukat egy esetleges együttessel (zuhany alatt már mennek:P), kezdetnek. Persze tök jó lenne saját számokat is írni, erre is lehetne gyúrni;) Alapvetően a szórakozás lenne a célom, de határ a csillagos ég:)

gab6726 e-mail | 2012-11-07 14:04:46 | 240.
Sziasztok!
Szegedi, 26 éves kezdő dobos vagyok. Egy pörgős - nemzeti - rock zenekart szeretnék összehozni és ehhez keresek zenésztársakat (20 év felett). Ha kezdő vagy nem probléma, mivel én is az vagyok. Próbaterem van.
e-mail: gab6726@gmail.com

hs134j e-mail | 2012-10-29 16:10:11 | 239.
PÉCSI ZENÉSZTÁRSAKAT KERESEK. (énekes-gitáros, v. énekes-basszusgitáros vagyok) Részletek e-mailben: hs134j@gmail.com

Előzmény: hs134j (238.)
hs134j e-mail | 2012-10-16 10:26:19 | 238.
ZENÉSZTÁRSAKAT KERESEK PÉCSEN. (énekes-gitáros vagyok) Részletek e-mailben: hs134j@gmail.com


Előzmény: captainchaos (237.)
captainchaos e-mail | 2012-09-05 09:18:58 | 237.
róbahely kiadó Zuglóban a jól ismert, és a zenészek által igen kedvelt Alumíniumgyár épületében! Tágas, teljesen felszerelt termünket szívesen megosztanánk még egy zenekarral. Jelenleg két zenekar tartózkodik a helyen, így a költségek is rendkívül alacsonyak lennének. Információ: radir2000@freemail.hu
captainchaos e-mail | 2012-09-04 19:30:51 | 236.
Sziasztok! Amatőr/ hobbi zenekarunkba dobost keresünk. Fiatal,lelkes banda vagyunk, egy zuglói, teljesen felszerelt helyen próbálunk. Részben feldolgozásokat, részben sajátokat játszunk. Poprock, indierock, alternatív stílusban többnyire, női énekessel. További részletekkel a radir2000@freemail.hu-n tudok szolgálni. :)
alice011 e-mail | 2012-08-31 13:41:24 | 235.
16 Éves kecskeméti billentyűs, gitáros progresszív, art rock zenekart keres. e-mail: alice011@freemail.hu
Énekesnő znk e-mail | 2012-08-23 14:44:06 | 234.
Kedves Zenésztársak!

24 éves zeneművészetit végzett énekesnő vagyok. Profi vagy gyakorlott zenekart keresek, élő fellépésekkel, megfelelő anyagi megbecsüléssel. Stílus a metáltól kezdve a jazzen, világzenén, blueson keresztül a klasszikusig bármi lehet, csak kreatív és minőségi legyen.

Szeretettel várom leveleiteket a következő e-mail címre: enekesnocsatlakozik@gmail.com

Ancientfire e-mail | 2012-07-23 19:40:36 | 233.
Pest megyei, 5éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó dobost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki tanulékony, tehetséges, emberileg normális és komolyan veszi a zenekari munkát.

Próbálni cinkotán vagy a keleti pályaudvarnál szoktunk! A próba helyszíne tőled is függeni fog!

Stílusunk nehezen besorolható, de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács, Metallica, Iron Maiden, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail: ancientfirezenekar@gmail.com
Telefonszámok:
Kovácsik Attila: 06-70-231-43-83
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582

Legend Killer e-mail | 2012-06-24 13:39:38 | 232.
Budapesti deathmetal bandát keresek, screamelek és tudok eléggé angolul ahhoz, hogy könnyedén boldoguljak, vannak szövegeim, akit érdekel az írjon a gobbels@citromail.hu címre, kösz.

Előzmény: hs134j (231.)
hs134j e-mail | 2012-06-18 18:49:31 | 231.
ÉNEKES-GITÁROS ZENÉSZTÁRSAKAT KERES PÉCSEN. A cél egy olyan pop rock produkció elindítása, ami megállja a helyét profi környezetben és szélesebb közönség számára is befogadható. Tehát az előbbieknek megfelelő tudással, rutinnal és zenei ötletekkel rendelkező zenésztársak jelentkezését várom. E-mail: hs134j@gmail.com
LeslieRamone e-mail | 2012-06-16 23:44:23 | 230.
Helló Mindenki!
Budapesti bandában gitároznék punk,rock,glam stílusban.21 éves vok.
6 éve gitározom. :)
Inspiráló zenék: Ramones,Nirvana,Motley Crue,Beatles.
E-mail címem: Teenage.Lobotomy1234@gmail.com
Üdv.: Leslie Ramone

Nándi130 e-mail | 2012-06-13 18:55:35 | 229.
Váczy Nándor vagyok....1999-2000-között a Classica zenekar/Neoclassic music/gitárosa voltam...Példaképem volt:Yngwie Malmsteen,Fejes Zoli,és Édesapám :Váczy Dezső!!!!A Zenekarba sokat fejlődtem...5-évesen kezdtem el gitározni...Tanítok-32-év van mögöttem!!!Rengeteg klasszikus zenét hallgattam...93-95-között Lőríncz Viktorral/Bass/ csináltunk egy instrumentalis zenekart-ott rengeteg témát komponáltam...Basszust írtam-szintit és dobot hangszereltem...Viktor azóta a számos zenekari produkcióba részt vett.Ő lett a 3.-dik legjobb basszusgitáros egy szaklap és egy felmérés szerint.....Értem az összhangzattant...És a Jazz-el is sokat foglalkoztam....Most is tervezünk közös játékot...
A Megszállott:http://www.youtube.com/watch?v=WT2ZdQcES_A&feature=channel&list=UL
Classica még:http://www.youtube.com/watch?v=X_DZ2FcSid0&feature=relmfu
A Legenda:http://www.youtube.com/watch?v=ZoL4-zeSsW4&feature=relmfu
A Time:http://www.youtube.com/watch?v=BJtl7gWBMTY&feature=channel&list=UL

zene2012 e-mail | 2012-06-09 01:44:51 | 228.
Üdv mindenkinek

Kecskeméti 35 éves kezdő gitáros vagyok egy ütős punk,rock zenekart szeretnék összehozni és ehhez keresek Dobost, Basszerost és Énekest 25 év felett nem baj ha kezdő vagy, hisz én is az vagyok csak szeresd a zenét, legyél elszánt és legyen időd a heti két próbára, próbahely adott, ének és gitár felszerelés van.

E-mail cím : punkrockzene@gmail.com

zsakos e-mail | 2012-05-15 17:22:36 | 227.
10 éves vagyok és bandát szeretnék alapítani 3 éves gitártapasztalattal hogyha valakit érdekel írj

9-13éveseknek
e-mail címem:zsab2002@hotmail.com

kisdobos e-mail | 2012-05-13 20:04:56 | 226.
Pontos, rutinos, dobos keresi zenekarát. Cucc, elektromos &(igény esetén) akusztikus, autó, énekmotyó...stb. Az elmúlt évek alatt több rock, country, party zenekar Több mint 10 év vendéglátó (bárok, éttermek, külföld) Györ-Moson-Sopron megye és környékén játszanék elsősorban party,-buli zenekarban, de szóba jöhet bármilyen más igényes, vegyes zenét játszó vagy koncertező társaság. Távolság nem akadály, csak megérje :))Tel: 06207789797
farkaserno e-mail | 2012-05-07 23:53:50 | 225.
Sziasztok! Budapesti dobos vagyok!Tapasztalt zenészeket keresek , esetleg zenekart ahol dobost keresnek. 20 éves kortól fölfelé.
9 éve dobolok, Számtalan fellépésem volt előző zenekarommal, stúdiózás is megvolt,.Saját felszerelésem van.

Progresszív Metált,Dallamos metál,Alternatív metál, akár dallamos Hardcore metál stílusban szeretnék közreműködni.
Tehát jöhet minden ötlet amiben van Progresszív, Metál , dallam. Keménység, Lágyság ha kell Alternatív,( Kicsit zavaros de értitek nem? :-D

Várom az érdeklődők üzeneteit a farkaserno1984@gmail.com e-mail címre.
üdv Ernő

GabrielHard e-mail | 2012-05-05 20:49:04 | 224.
Hali Srácok!

38 éves pécsi gitáros vagyok. Hard/heavy/power bandába beszállnék gitározni. Koncertképes cuccom van, némi színpadi tapasztalatom is. 6 éve gitározok, kb. középhaladó szinten játszom. Kezdő zenekar is érdekel, tribute és saját nótákkal is, csak lelkesedés és komoly szándék legyen. Heti egy próbát be tudok vállalni és a fellépéseket. Pécs és 70-80 km-es körzete elérhető számomra.
Korábbi zenekarommal ilyeneket nyomtam: (Gibson Flying-gal)
http://www.youtube.com/watch?v=pIQwz2nk-Zg
http://www.youtube.com/watch?v=6EsW737PvO8&feature=related

Üdv: Gábor
kemeny.gabor@freemail.hu

brigittamusic e-mail | 2012-05-03 19:31:34 | 223.
Profi ÉNEKES-GITÁROS és ÉNEKESNŐ állandó fellépésekkel rendelkező PARTYZENEKART KERES!!!!!

Sok éves tapasztalattal rendelkező, férfi énekes-gitáros és női énekesnő profi zenekart keres!!!!
Kizárólag olyan zenekarok jelentkezését várjuk, akik rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkeznek,
akár hétköznap is! Lehetőség szerint élő zenekarral dolgoznánk. Mindketten nagy repertoárral rendelkezünk,
kedvelt irányzatunk a modernebb, mai slágeres zenék. Ütőképes, összeszokott, több éves rutinnal rendelkező
zenekarokkal dolgoznánk!!!KÜLFÖLDI MUNKA IS ÉRDEKEL!!!!!!

Itt tudsz megnézni, meghallgatni bennünket, csak KATT a HANGJEGYERE! :)

Brigi:
http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31056

Viktor:
http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31059

Ide írj:
blekmur@gmail.com
vagy
bbrigitta@t-online.hu

brigittamusic e-mail | 2012-05-03 19:31:13 | 222.
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI PARTYZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, állandó fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://brigittamusic.blogspot.com/
https://www.facebook.com/Brigittamusic
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056

Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu

analog e-mail | 2012-04-23 22:09:31 | 221.
Hello Mindenkinek!

Jól intonáló énekest keresünk pápai zenekarba ( Győrtől Veszprémig)

http://www.youtube.com/watch?v=3znHoZFDQCQ

analog@citromail.hu

dansch e-mail | 2012-04-15 14:40:19 | 220.
Sziasztok!
15 vagyok, 10 éves dobtudással beszállnék komplexebb metál zenekarba, Budapesten vagy környékén. :)
Ha érdekel valakit ide írjon: schwartzdrums@gmail.com

autonomiape e-mail | 2012-04-11 11:35:29 | 219.
Budapesti nemzeti rock zenekar keresi szólógitárosát. A formáció két ismert zenekarból formálódott össze, a folytatáshoz várjuk a megfelelő affinitással rendelkező egyén jelentkezését. Teljesen felszerelt III. kerületi próbateremmel rendelkezünk, állandó koncertek és fesztiválok adottak lennének. További információ és kapcsolat: nemzetirockbudapest@gmail.com
Fleadom e-mail | 2012-03-30 01:13:26 | 218.
A Csakis Funk zenekar dobost keres!!!

18-26 év közötti dobost keresünk összeszokott, pörgős, rendszeresen koncertező, amatőr zenekarunkba.

Amit nyújtani tudunk:
- rock-ra épülő, funk-os elemeket tartalmazó zene
- nagyon sok saját dal és dalkezdemény
- középhaladó szintű zenei teljesítmény
- bejáratott próbaterem
- rendszeres fellépések
- parádés hangulat

A próbák Budapesten vannak fix óradíjas, bérelt próbateremben (csak dobverő, esetleg cinek kellenek). Nem kitétel, de

előnyt jelent, ha van dobfelszerelésed. Saját szerzeményeink (demo EP) egy része meghallgatható a honlapunkon, ahol minden

szükséges infót megtalálhattok rólunk. Ha még ezek után is maradna benned kérdés, ne habozz azt feltenni nekünk, hajrá!

Mindenkinek válaszolunk. Gyere, és vedd ki a részed az alkotásból! :)

Elérhetőségeink:
Honlap: www.csakisfunk.hu
E-mail: csakisfunk@csakisfunk.hu, fera@csakisfunk.hu
Telefonon: +3630/355-7-355
Myspace: www.myspace.com/csakisfunk
YouTube: www.youtube.com/user/CsakisFunk

Heki03 e-mail | 2012-03-26 00:06:25 | 217.
Megint én. Pécsi 18 éves gitáros vagyok, zenekart keresek bármilyen stílusban (kivétel: metál és mulatós) Ha zenélésről van szó nagyon elkötelezett vagyok és elvárom, hogy ha valakivel zenélek, azok is gondolják komolyan a dolgot.:)
Csigafater e-mail | 2012-03-20 16:43:12 | 216.
Sziasztok
Ellenméreg nemzeti rock zenekarba dobost keresünk
Próbaterem Csepelen van, próbák hétvégente
csigafon@gmail.com

feco182 e-mail | 2012-03-17 18:42:59 | 215.
Győri banda keresi BASSZUSgitárosát! Próbatermünk van, ingyenes , eddig négyen vagyunk dobos(17),gitáros(20),gitáros(20), énekes(21,) eddig 15-16 számot összegyakoroltunk mellette saját számokat irogatunk. Fő stílus irányzatok:Punk/Rock Metalcore. Amiket játszunk: Sum41,MCR,Tankcsapda,Fall Out Boy,Billy Talent,Papa Roach,Greenday stb. Koncertképes! felszereléssel.Márcsak egy basszerosra lenne szükségünk és beindulhat a gépezet.

Írjatok bátran!

feco182 kukac hotmail.com

vagy hívjátok ezt a számot:

06 30 661 2560

jozsika75 e-mail | 2012-02-05 09:02:40 | 214.
Nemzeti Rock zenekar alapitásához keresek tagokat!!Győrtől -Tatabányáig!!jozsika751224@freemail.hu

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.