Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Grease
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

tooclose e-mail | 2003-12-17 17:38:59 | 184.
helló! nem tudom mi a,,veszekedés,, oka, de légyszi nehogy megharagudjatok egymásra. ti ketten vagytok a Grease fórum lelkei... (Missblue, Kenickie).
cupp: too

missblue e-mail | 2003-12-17 16:18:32 | 183.
egyébként nem akartalak megbántani, ne harizz...:-))))

Előzmény: Kenickie (181.)
missblue e-mail | 2003-12-17 16:17:24 | 182.
de tudhatnád, hogy én nem szeretnélek megbántani
azért ennyire már ismersz
a másik két lány pedig ugyanolyan, mint én...


Előzmény: Kenickie (181.)
Kenickie e-mail | 2003-12-17 15:45:23 | 181.
Értem már...ez a kiképzés része (hi-hi) persze erre igazán felkészülhettem volna..
A bibi csak az, h így neten nem tudom mindig kitalálni mi az ami vicc, és mi az ami komoly.
Szia!


Előzmény: missblue (177.)
missblue e-mail | 2003-12-17 15:00:06 | 180.
Attól tartok, hogy ti ma csak este lesztek, én meg akkor nem leszek.
8tól Csá-Showra megyek, aztán rendet rakunk és nem kizárt, hogy az éven utoljára elmegyünk Dinóval a Vadorzooba.
Szijjasztok!!!

missblue e-mail | 2003-12-17 13:36:08 | 179.
Ha ilyen ütemben haladunk, még a héten meglesz a 200:-)
missblue e-mail | 2003-12-17 13:35:40 | 178.
Hát tényleg fantasztikusan táncolunk és nagyon szerények is vagyunk mindemellett...
Srácokat megpróbálunk szerezni, de Macikám (a párom) nem nagyon rajong az ilyen fórumokért, a kedvemért lehet, hogy felnéz egyszer, majd próbálkozom. De ha nincs is itt, akkoris beállhat T-Birds-nek, mert tök úgy nézett ki, mikor táncoltunk, beillett volna a fílmbe.


Előzmény: Kenickie (173.)
missblue e-mail | 2003-12-17 13:33:39 | 177.
Miért kell magyarázkodnod?
Mert mikor MissClaret, MissGreen és én együtt vagyunk, egy helyen, akkor bizony a fiúknak gyakran kiforgatjuk a szavait és rengeteget kell magyarázkodnia az illetőnek.
Ez persze nem azt jelenti, hogy nem szímpatikus az a valaki, de ha ki tudja magyarázni magát, az plusz pont és akkor még jobban szeretjük:-)
Egyébként köszike, nagyon ari vagy!


Előzmény: Kenickie (172.)
missblue e-mail | 2003-12-17 13:31:49 | 176.
Debrecenbe nem hiszem, hogy megyek, de azért köszi a meghívást, majd ha arra járok, benézek.
A szobatársad viszont szívesen lennék:-)


Előzmény: missClaret (171.)
missblue e-mail | 2003-12-17 13:31:06 | 175.
Hát rokonlélek van, mert Dinó is legalább olyan szerencsés a szerelemben, mint én...
De azért ő nem Te, viszont nagyon szeretem:-)
De téged jobban:-))))))))))))


Előzmény: missClaret (171.)
missblue e-mail | 2003-12-17 13:30:14 | 174.
nem is gondoltam komolyan...

Előzmény: missClaret (167.)
Kenickie e-mail | 2003-12-16 19:23:46 | 173.
És klassz volna ha lenne rózsaszín ruhátok PINK LADIES felirattal. És ráadásul még tudtok is táncolni, nem is akárhogy.
A T - BIRDS sajna nincs meg. Kenickie ugyan van, de nincs Danny és a többi srác.... Pont nemrég láttam egy szuper régi amerikai kocsit, ami nagyon hasonlít a GREASED LIGHTNIN' -ra. Ha lenne rá pénzem rögtön megvenném és kiszuperálnám..


Előzmény: missClaret (170.)
Kenickie e-mail | 2003-12-16 19:16:05 | 172.
Dehogyis!!!! Azt írtam aranyos! Ez bók volt!!!
Miért kell nekem folyton magyarázkodnom?
A Grease is pont azért a szívem csücske, mert tele van ilyen aranyos dolgokkal és aranyos szereplőkkel! Ennél nagyobb bókot nem is írhattam volna, hiszen tudod: imádom a Grease -t!!!


Előzmény: missblue (164.)
missClaret e-mail | 2003-12-16 18:25:49 | 171.
Nagyon sajnálom, hogy ott még nem akadtál rokonlélekre. Remélem nem sokára sikerül majd. Ha meg nem akkor jössz jövőre Debrecenbe. Rájöttem, hogy nálunk a szak.ig. mérnököknek nagyon hasonló tantárgyaik vannak, mint Nektek. Megengedem, hogy a szobatársam legyél. Ó! És képzeljétek! Láttam Debrecenbe egy Grease nevű bárt. még sosem voltam ott, de ha jössz, majd felderítjük. Rózsaszín az épület!!!

Előzmény: missblue (165.)
missClaret e-mail | 2003-12-16 18:21:52 | 170.
Köszönjük a Pink Ladies címet! Ez tényleg büszkeséggel tölt el. Nem Te vagy az első, aki ezzel illetett minket és Te sem először, szóval most már tényleg kezdem elhinni. :)

Előzmény: Kenickie (158.)
missClaret e-mail | 2003-12-16 18:20:09 | 169.
Én is nagyon remélem, hogy nem lesz baj a térdeddel! majd írd meg, hogy mi lett az ítélet.
Az 1 hónaphoz gratulálok!!! :))


Előzmény: missgreen (160.)
missClaret e-mail | 2003-12-16 18:18:38 | 168.
Köszönöm, köszönöm! Virágokat az öltözőbe!

Előzmény: missblue (163.)
missClaret e-mail | 2003-12-16 18:17:54 | 167.
Téged unni? Hülyéskedsz???

Előzmény: missblue (166.)
missblue e-mail | 2003-12-16 17:58:42 | 166.
Na jó, azt hiszem már egészen sokat szóltam hozzá...
Most egyébként is mennem kell.
remélem nem untok
Szijjasztok!

missblue e-mail | 2003-12-16 17:58:02 | 165.
azt elhiszem, hogy jók.
sajnálom, ha műteni kell a térdedet, mostanában nem is kéziztél vele annyit, mint tavaly meg tavaly előtt velünk...
Én is örülnék annak, ha hátra tudnék menni veletek, mert nagyon hiányoztok!!!
Annyira jó volt veletek és most Edinán kívül senki nincs itt, aki mellettem lenne.
Még ő sem ért meg annyira, mint ti.


Előzmény: missgreen (160.)
missblue e-mail | 2003-12-16 17:56:13 | 164.
Szóval megmosolyogtató vagyok...
köszi


Előzmény: Kenickie (159.)
missblue e-mail | 2003-12-16 17:55:40 | 163.
Hát, igen ez tényleg nagyon klassz, mert egészen, sőt nagyon-nagyon jó osztály voltunk, imádtuk egymást és ez most sincs másképp...
Sandy szerepe pont ráillett Petcire és hát Danynek sem volt semmi Zoli, az tuti, de egyébként nem voltak nagyon kiemelve. Ők táncoltak középen, de ugyanazt, amit mi, úgyhogy nem nagyon tűnt ki, hogy ők a főpár.
Rajtuk kívül még 8 pár táncolt, de nem volt megszabva, hogy ki kit alakít, egyszerűen tök jót táncoltunk.
Tényleg tök jó, hogy megcsináltuk ezt a afórumot, missclaretnek örök hála ezért, nagyon-nagyon szeretm!!!!!!!!!


Előzmény: Kenickie (158.)
missblue e-mail | 2003-12-16 17:50:51 | 162.
Drukkolunk, ezt megígérem, de úgyis meglesz...

Előzmény: missClaret (156.)
missblue e-mail | 2003-12-16 17:50:24 | 161.
sőt, még a 200. is én leszek, lesz, aki segít szerintem...

Előzmény: missClaret (155.)
missgreen e-mail | 2003-12-15 20:34:57 | 160.
Sziasztok!
Nem tűntem el!Itt vagyok!Feezynek átadtam az üzit amit írtál,mert ő mostanába nem nagyon tud netezni,rossz a koliban a net:((
Holnap leszünk 1 hónaposak:))Tiszta jó csak kár,hogy Veletek nem beszélhetek minden nap,nem mehetünk hátra... :((
nagyon rossz lett a térdem már kb 5 napja alig tudok járni,így táncolni sem,pedig most szedtem le egy csomó Grease számot,feldolgozások is vannak NAGYON JÓK!Szerdán tudom + mi a baj,remélem műteni nem kell!
Na megyek mert holnap korán kelek!!
Millió cuppantás!!!

Kenickie e-mail | 2003-12-15 19:44:14 | 159.
Azt hiszem én is a volt o.társaimmal leszek..
Neked is Boldog Karácsonyt, és B.U.É.K!!!!
Hát persze h pötyögök...(ez aranyos volt, elmosolyogtam magam..)


Előzmény: missblue (152.)
Kenickie e-mail | 2003-12-15 19:38:30 | 158.
Hűha, h fél nap alatt is mennyi minden történhet itt! Ez igazán klassz. Tudod erről az jutott eszembe, h minden végzős osztály csinálhatna 1 ilyen fórumot. Klassz h így összetartotok néhányan! Ezt kívánom nektek az Újévre is
Ez tisztára olyan, mint a Grease-ben a Pink Ladies, és el is játszottátok a szalagavatón.
Apropó...Ki játszotta Sandy-t? Ráillett a szerep?
Danny ki volt?(nagyon táncos fiú kell hozzá)És Te kit játszottál?
egyébként megnéztem: a 37. hozzászólás óta vagyok itt...


Előzmény: missblue (154.)
missClaret e-mail | 2003-12-15 17:37:44 | 157.
Tévedés! Szerdáig itthon vagyok. És most ki kell élveznem, hogy net közelében vagyok!

Előzmény: missblue (153.)
missClaret e-mail | 2003-12-15 17:36:30 | 156.
A január 6 mindenkinek ilyen mumus nap lesz? én is akkor vizsgázok. Agrokémia. Bár most már úgy félek a csütörtöki növénytantól, hogy a kémia teljesen hidegen hagy. Szurkoljatok majd! ígérem én is gondolok majd a vizsgázó bajtársakra!

Előzmény: missblue (150.)
missClaret e-mail | 2003-12-15 17:34:31 | 155.
Ha így haladunk tényleg hamarosan meg lesz a 200. hozzászólás is. De drága MissBlue! Nehogy már minden jeles szám a Tiéd legyen! Másnak is hagyj meg néhányat. Bár, ha jól meggondolom a 100-ért megérdemelsz ennyi kivételezést.
missblue e-mail | 2003-12-15 15:11:55 | 154.
én voltam a 150. hozzászóás is, remélem lassan meglesz a 200, és akkor aztán tényleg büszkék lehetünk magunkra.
egy éve nem hittem, hogy valaha meglesz akár a 100 is, mert csak 3man voltunk fenn és nem vmi gyakran. ehhez képest most...
És Pistike még be sem írta a véleményét, csak mail-ben küldte el. (vele táncoltam a szalagavatón, az egyik kedvenc volt osztálytársam)


Előzmény: Kenickie (151.)
missblue e-mail | 2003-12-15 15:10:08 | 153.
azt hiszem így hét közben megint ketten maradunk, mert a többi leányzó csak hétvégeken jön fel.
sebaj, egész jól megvagyunk ketten is, és remélem azért legalább MISSGreen felnéz majd hébe-hóba, ha nem, így jártunk, témánk van bőven: tánc, zene, Grease...


Előzmény: Kenickie (151.)
missblue e-mail | 2003-12-15 15:04:58 | 152.
remélem az én szílveszterem is klassz lesz és nagyon remélem, h tényleg Miss Clarettel tölthetem és persze a többi volt osztálytársammal.
Én a karácsonyt váram nagyon, az a kedvenc ünnepem és már csak 8 nap van addig. a baj csak az, hogy még pár ajándékot nem vettem meg, azt hiszem bele kellene húznom...
Nektek is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és nagyon Boldog Új Évet, no meg sok kitartást és szerencsét a vizsgaidőszakra!!!
Azért ha erre jártok, pötyögjetek néhány sort...
Szijjasztok!


Előzmény: Kenickie (151.)
Kenickie e-mail | 2003-12-15 13:15:36 | 151.
Hát igen. Jan.6 az nekem is húzós dátum...
A következő hetekben én is begubózom, mint a hernyók...
Mindenesetre előre is boldog karácsonyt és B.U.É.K
Neked és a többieknek!!!
Ha ilyen időszaka van az embernek, megfigyeltem h érdemes mindig egy (a legközelebbi) klassz programot várni(ha nincs akkor csinálni)
Én példul a héten megyek a volt sulim szalagavatójára és már alig várom. Grease sajna nem lesz, de beérem a latinnal is...
De a szilveszter is klassz lesz...


Előzmény: missblue (150.)
missblue e-mail | 2003-12-15 12:13:03 | 150.
Ez így igaz, de csütörtökön eltűnök egy időre, lehet, h csak január 6án leszek legközelebb...

Előzmény: Kenickie (147.)
missblue e-mail | 2003-12-15 12:12:24 | 149.
Én is sok nagyképű táncost láttam, és ez nagyon nem tetszik. szerintem azért táncol vki (legalábbis én igen), mert nagyon szeretem és nem azért, h felvágjak mások előtt.
Ha tehettséges is vagyok, az nem elég, rengeteget kell gyakorolni, anélkül nem megy a dolog.


Előzmény: Kenickie (148.)
Kenickie e-mail | 2003-12-15 12:08:21 | 148.
Nem tudom...Én nagyon sokféle zenét szeretek, és nincsenek előítéleteim. Már nem vagyok 16, hanem kicsit idősebb (24), de ha rajongásról van szó túlteszek mindenkin. (lásd Grease)
A külön topic tényleg szükségtelen, MissClaret megnyugtatott.
Most egyébként Elvist hallgatok, és nagyon - nagyon tetszik. Annyira rokon a zenéinek a hangulata a Grease -zel..(vagy csak nekem?!)
Éljenek a táncoslábúak, de sajnos akadnak nagyon nagyképűek is, én már láttam párat.
Amíg az ember őszinte lelkesedésből és szeretetből csinálja, nem pedig azért h erre felvágjon, addig minden O.K
Na megyek mert nekem is tanulni kéne..(őszinte lelkesedéssel-Hi-Hi, ez vicces)
Szia!


Előzmény: missblue (146.)
Kenickie e-mail | 2003-12-15 11:52:37 | 147.
Köszi! Én is csak azért tudok gyakran írni, mert sokat vagyok számítógépközelben.
Sajnos nekem is nagyon sok a dolgom, dehát emberek közt lenni is nagyon fontos dolog.
És hát MissBlue -val olyan jól elvagyunk...


Előzmény: missClaret (142.)
missblue e-mail | 2003-12-14 19:44:08 | 146.
A Blue nem biztos, h tetszene neked, mert egy fiú együttesről van szó, bár kitudja. Az egyik haverom (egy 16 éves menő srác) lassan jobban odáig van értük, mint én.
Felőlem csinálhatunk egy topicot, de azt hiszem a lányokat tényleg nem zavarja, h lapozgatni kell pár oldalt.
Majd még írok, de most még mennem kell tanulni.
Szióka!!!
És éljenek a táncoslábúak!


Előzmény: Kenickie (141.)
missblue e-mail | 2003-12-14 19:42:04 | 145.
Kaptam Macikámtól mailt és megírta, hogy megmutattad Neki, köszike, reméltem, h egyszer elolvassa.
Az angol tanárnak én is nagyon örülök, szerintem is megérdemelte.
Macikám írta, hogy jöjjünk össze egy kicsit dumcsizni a szünetben, nem lenne rossz...


Előzmény: missClaret (144.)
missClaret e-mail | 2003-12-13 21:41:49 | 144.
Este itt volt Macika. Megmutattam Neki a 100-at. Tetszett Neki is. Teljesen érzelgős hangulatba kerültünk.
Most jut eszemeb! Nem fogod elhinni, hogy ki ment férjhez a nyáron! A kedvenc angoltanárunk! Mivel a 4 közül 1 férfi volt, a másik kettő, pedig már korábban megcselekedte ezt, gondolom sikerült rájönnöd, hogy az utolsóról van szó. Nagyon örültem, amikor meghallottam. Tényleg lökött egy kicsit, de ő is megérdemli, hogy párja legyen. A szerencsés úr az, akit a bankettünkre is magával hozott.
Köszönöm a bizalmat a vizsgákhoz! Bár én most nem vagyok ennyire optimista. Valahogy nem tud érdekelni, hogy melyik növénynek hány szirom vagy csészelevele van és hogy azoknak hogy jutott eszükbe összenőni. Majd én is nagyon szurkolok Neked!
Millió puszi!


Előzmény: missblue (138.)
missClaret e-mail | 2003-12-13 21:33:04 | 143.
Naná, hogy emlékszem rájuk! Hát lehet azt elfelejteni?! Amikor látom, hogy az új generáció éppen órára igyekszik, azért el fog egy kicsit az irigység. Néha nem is kicsit...

Előzmény: missgreen (114.)
missClaret e-mail | 2003-12-13 21:30:41 | 142.
Egyáltalán nem baj, hogy csatlakoztál hozzánk. Nagyon sajnálom, hogy a csajszikkal gyakorta eltününk, de így legalább MissBlue-val folyamatosan életben tartjátok ezt a fóromot. Hidd el, nem zavartál meg semmit!

Előzmény: Kenickie (140.)
Kenickie e-mail | 2003-12-13 18:58:08 | 141.
Köszi, nagyon kedves Tőled..
Az előző beírásomhoz csak annyit, h annak utólag azért örülök h a 100. ilyen klasszul időzített volt. Örülök h ebben segíthettem.
A Blue -t sajnos nem ismerem, de nagyon érdekelne milyen, mert az én zenei izlésem igen - igen széles, és biztos tetszene.(a táncosok izlése azért talán picit hasonló)
Ja és még valami: Ha gondolod csinálhatunk 1 topicot ahol tovább beszélgetünk, mert így a barátnőidnek mindig vissza kell lapozniuk. Persze ez csak 1 felvetés, ne értsd félre, én jól érzem magam itt is.
Sajna a címével gondban lennék, hiszen a GREASE már foglalt...
Szia!


Előzmény: missblue (136.)
Kenickie e-mail | 2003-12-13 18:45:46 | 140.
Nem olvastam el. Ne hidd h mindent vissza szoktam kérdezni. De Te kedves vagy hozzám és az a minimum h én is hozzád. Amikor ehhez a fórumhoz először írtam, nem tudtam h így ismeritek egymást, ha tudtam volna h ezért alapítottátok, nem írtam volna be. Klasszul elbeszélgetünk, de senki magánügyébe nem akarok, és nem is szoktam beavatkozni. Nem vagyok az a fajta. Ami pedig a bocsánatkéréseket illeti: ezt a fórumot Ti alapítottátok, tehát ha vmi rosszat írok, nekem kötelességem megtenni.

Előzmény: missblue (139.)
missblue e-mail | 2003-12-13 17:45:29 | 139.
Még mielőtt megkérdeznéd, természetesen Te is elolvashatod az előző hozzászólásomat, mert nem titkos...

Előzmény: Kenickie (135.)
missblue e-mail | 2003-12-13 17:44:30 | 138.
Kezdem a legfontosabbal: nekem is Te vagy a legjobb barátnőm és ezen nem változtatna 3000 Km sem, így 300 meg sem kottyan Neki!!! Rettenetesen hiányzol és tényleg sajnálom, hogy csak ritkán tudok Neked írni, de nyakamon a vizsgaidősza, emellett pedig táncolni is járok és nem tudok 6 felé szakadni egyszerre...
Egyébként felnézhetnél a tánciskola 2003-ra is...
Én is rengeteget agondolok az elmúlt egy évre, hoszen annyiminden történt és nem tudom elfelejteni az együtt töltött fergeteges 4 évet sem. Annyira megszerettelek Titeket és nagyon-nagyon rossz, hogy ilyen ritkán találkozunk. Most még Ákos, meg Ilike is hiányzik, pedig...
Tatabányán soha nem lesznek olyan barátaim, amilyenek Ti vagytok, de azt hiszem ez nem is baj. Én is szeretnék veled mihamarabb találkozni és szerintem csak nagyon kell akarnunk, akkor sikerül. Valaki ugyanis mindkettőnkkel megtanította, hogy "Az akaraterő hatalom". Úgyhogy akarjuk, és sikerülni fog!!!
Még az első évnyitónkra is tisztán emlékszem, a gólyaavatásra, amikor először mentünk fel 30an az osztályterembe és persze arra is, hogy majdnem "elhagytalak", pedig becsszó, nem akartam. Már első nap tiszta jó volt veletek, aztán ez napról-napra egyre jobb lett, most pedig nem tudnék nélkületek élni!!! Ja, és persze nem is akarok... Az osztálykirándulások is mind megmaradtak, bár szerintem azokat lehetetlen lenne elfelejteni, mert egy-két igazán őrült dolgot is műveltünk. Azt hiszem a szegedi volt a legjobb, de a balatoni sem elhanyagolható. Mindenhol sikerült a legjobb helyeket megtalálnunk, így nagyon jókat szórakoztunk. Előfordult, hogy majd' kiestem az ablakon és sajna Renciék nem költözhettek át hozzánk, de azért így sem volt semmi.
Abban egyet értek, hogy a mi osztályunk volt a legjobb az évfolyamba: "Testvéri szeretet melengeti lelkemet." Rengeteget hallottuk ezt gyöngyi nénitől, és lám, igaza lett.
Lassan befejezem, mert nem akarok hülyeségeket írni. Egy szó, mint 100: rettenetesen hiányzol és a többiek is!!!
Milliószor pusszantalak és remélem, hogy hamarosan találkozunk!!!
UI: 15-én Tanmódszertan, 17-én Kommtech vizsgám van, a többi csak január 6a után lesz, de azt még nem nagyon tudom, hogy milyen időpontokban, majd írok és nagyon drukkolok Neked, bár szerintem felesleges, mert te vagy a legokosabb barátnő a világon:-)!!!


Előzmény: missClaret (137.)
missClaret e-mail | 2003-12-13 13:19:08 | 137.
Xia Manócska!
Ez a 100. igazán megmelengette a szívem. Amikor novemberben elmentünk a mostani negyedikesek szalagavatójára bizony nekem is összeszorult a torkom néhányszor. Különösen amikor Szabi, a nagy focista, közölte hogy ha lehetne azonnal visszamenne a gimibe. Persze csak a 12.B osztályba, mert annyira jó volt velünk. A táncpróbákat pedig sohasem fogja elfelejteni. Az biztos, hogy én sem fogom soha elfelejteni. Sokszor gondolkoztam azon, hogy milyen szerencsések vagyunk azért, hogy ennyi el tudtuk fogadni és meg tudtuk szeretni egymást. Főleg ha az C-sek állandó cirkuszaira gondolunk, vagy a A-sok rosszindulatú pletykáira. Nálunk ez a 4 év alatt egyszer sem volt jellemző, mégha voltak is olyan dolgok, amikben nem értettünk egyet. A visszaemlékezésed után az is eszembe jutott, hogy milyen kicsin is múlt, hogy én 12.B-s lettem, ugyanis apuék azt szerették volna, ha biosz tagozatra megyek. Én meg csak azért ellenkeztem, mert apu egyszer azt mondta, hogy amikor ő volt gimis, békát is boncoltak. Hát ennyin múlt. Ezért most ünnepélyesen hatalmas köszönetet mondok annak a szegény békának ott az örök vadászmezőkön.
Olyan jó volt újra együtt lenni azzal a néhány emberrel ott a szalagavatón pár hete, csak Te hiányoztál rettenetesen. Na meg egy igazi, nagy beszélgetés is szörnyen hiányzik már Veled. A Szilvesztert, ha törik, ha szakad együtt kell töltenünk, bár jó volna hamarabb is találkozni. Szerencsére a két ünnep között nincsen vizsgám, de 23-ára sikerült még egy közgázt beszuszakolni, növénytanból pedig jövő7 csütörtökön megyek. Te tudod már, hogy mikor lesznek a vizsgáid? Írd majd meg!
Ó! És higgy el nekem valamit! Attól, hogy nem írok, vagy hogy kicsit később tudtam elolvasni ezt a 100-at, még mindig Te vagy a legeslegjobb Barátnőm!!!


Előzmény: missblue (100.)
missblue e-mail | 2003-12-12 17:02:21 | 136.
majd én is nagyon drukkolok Neked.
Remélem engem sem fognak semmiből meghúzni, legalább az UV hetében jó lenne egy kicsit pihanni, rám férne.
Ez a hóbortom nekem sem nagyon fog elmúlni, de ez nem is baj, mert anyukám is rajong a Grease-ért, úgyhogy nincs kifogása ezellen, bár a Blue mániám lassan kikészíti...


Előzmény: Kenickie (135.)
Kenickie e-mail | 2003-12-12 15:11:43 | 135.
Hát igen. Mostanában tényleg ez a két dolog jellemez legjobban. De ahogy magamat ismerem, így lesz ez 10 év múlva is.
Szorítok, h sikerüljön az a két doli
Most nekem is nagyon nehéz időszakom következik ilyen téren, de majd +úszom valahogy.
Szia!


Előzmény: missblue (134.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.