Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Grease
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

cprod e-mail | 2018-09-07 17:18:38 | 284.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

LedZeppelin=God e-mail | 2010-06-12 11:47:21 | 283.
a grease idelyét és davatjátmúlt
a highschoolmusical mégrosszab

Amúgy mindkettőt láttam (sajnos) úgyhogy ne mondjátok, hogy "előbb nézd és aztán fikázd"
ami a zenéket meg a táncokat illeti, ...hát nem hiszem hogy a tinilányok egy részén kívül ezt bárki vagánynak vagy menőnek tartja...

missgreen e-mail | 2008-04-24 14:29:26 | 282.
köszi, de én a szallagavatós videót kértem a volt oszttársaimtól, ugyanis ezt adtuk elő:)
azért köszi


Előzmény: xpressmusic (281.)
xpressmusic e-mail | 2008-04-20 10:50:47 | 281.
http://www.speedyshare.com/560414373.html
missgreen e-mail | 2008-04-18 10:40:43 | 280.
úúúúúúúúú, de régen voltunk itt csajok:) most próbáltam eltáncolni, de nem emlékszem már:( nincs meg valakinek a videó???

pusszantás

feezy e-mail | 2007-08-25 16:12:16 | 279.
missblue! vajon te leszel a 300. is?
feezy e-mail | 2007-08-25 16:11:22 | 278.
üdv mindenki!!
elég rég nem járt erre senki. vajon miért van ez? igaz, én sem tudom, hogy jutott eszembe ez az oldal, de itt vagyok. mi a helyzet veletek? ez a sok miss... alig jöttem rá, hogy melyik ki akar lenni. de persze a végén sikerült beazonosítanom benneteket. szóval kivel mi van? lesz vmi oszt.találkozó vmikor? vagy vmi ahhoz hasonló?? jó lenne találkozni. MINDENKIVEL. szerény véleményem szerint. és akkor dumcsiznánk + dumcsiznánk + akár +' táncolhatnánk is. (na meg lehetne karaookizni is majd mi is viszünk baseball ütőt! :)) persze csak ha van kedvetek!! egyébként az életem mostanság egy brazil szappanopera és egy ponyvaregény keveréke. ez pedig nem olyan jó móka. Sándorommal vettünk egy házikót, azt csinosítjuk mostanság. bizony-bizony! gondoltátok volna?? úgy hallom a suli már nem olyan "jó" mint mikor mi jártunk oda. szerintetek? örülnék ha megint tudnánk it dumcsizni! régen tök jó volt. legyen most is az! oxy?
pussy mindenkinek! remélem hamarosan ugyanitt!
legyetek jók!!

Attesz20 e-mail | 2006-09-26 14:48:13 | 277.
Üdv Mindenkinek!
Hangszerelést, Remix-mix készítést, énekfelvételt vállalok az országban a legolcsóbban. Műfajok: Pop, Dance, House, Trance, Rap, R'n'b, Hip-hop, Mulatós stb. Részletekért keress meg: studiofantasy2004@citromail.hu

missblue e-mail | 2006-01-03 15:47:10 | 276.
hát na ja, azt észrevettem!
már szinte senki nincs itt, mindig csak én meg én meg én, és ez így bizony eléggé unalmas...
nem baj, remélem, most már tényleg gyakrabban leszel!
meg írhatsz mailt is, ha akarsz meg tudsz meg ilyenek:
marypoppins@vipmail.hu
most éppen ez a használatos...
pusszka!!!


Előzmény: missgreen (275.)
missgreen e-mail | 2005-12-27 14:57:02 | 275.
Sziasztok!

Újra itt vagyok:o)
Nagyon nem volt időm semmire elég elfoglalt voltam egész májustól, de most remélhetőleg több időm lesz!

pussssszzzzzz

missblue e-mail | 2005-06-15 11:17:41 | 274.
Szia Mindenki!
Hát, most hogy feljöttem, szomorúan tapasztaltam, hogy több, mint 3 hónapja nem járt erre senki... Pedig kellene, mert így honnan fogok megtudni bármit is Rólatok? Oké, MissGreen felmentve, mert ő hallat magáról, meg MissClaret-tel is beszélünk telefonon, de Feezy? Veled mi lesz?
Egyébként tök érdekes, mert pont a legutóbbi beírásom utáni Vad buli volt eddig vízválasztó sz életemben, csak azt már nem írtam fel ide, mert rajtam kívül senki nem jár erre, én meg amúgy is tudom, magamnak nem kell leírni... Azért, remélem, hogy hamarosan valaki jár errefelé, mert nem szeretném, ha megszünne ez a mi kis nosztalgia topicunk, ha így két éven kerszetül életben tartottuk, és még arra is jó volt, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat és az élményeinket!
Nyáron meg tök jó lenne, ha összehoznánk egy kisebb osztálytalálkozót valahol Tokajban. Nem kell "hivatalosnak" lennie, csak úgy mágis összefuthatnánk többen, és akkor az már tök jó lenne!!!
Cuppppppppppp


Előzmény: missblue (273.)
missblue e-mail | 2005-03-09 18:07:42 | 273.
okés, ez ellen nem ellenkezem, csak mostani képeket is pakoljunk fel, mert nem hiszem, hogy akárki felismerne még, ha összefutnánk az utcán...
az csak természetes, hogy jelentkezz, én is írok, ha van vmi (bár nem hiszem, hogy lesz), meg ma eleve Vad van, és az meg már magában isteni hír!!!
majd írok mailt, meg minden
csókoltatlak!


Előzmény: missgreen (271.)
missblue e-mail | 2005-03-09 18:03:49 | 272.
meglepődtem, hogy írtatok ide, mert én iszoinyatosan gyakra felnézek ide, és hiáynzik ha nem ír egyikőtök sem!
persze, talizzunk, majd nagyon igyekszem, hogy be tudjak menni vmikor Tokajba, csak van 6(!) házidolgozatom, és hetente 2 angol ZHm...
Tegnap találkoztam a Pély Barnával, akit eddig utáltam, most meg imádok...
pussssssssssssssssssssz


Előzmény: feezy (270.)
missgreen e-mail | 2005-03-05 10:24:37 | 271.
szia!!
Szerencsen vagyok)Nagyon +lepődtem,h írtál.Tényleg találkoznunk kéne és elmenni Hollóhoz fagyizni,csak sajnos elég sokára fog kinyitni.Most jutott eszembe,hogy kéne csinálnunk egy honlapot mint Gézának van és oda feltenni az összes közös képünket.Na mit szóltok hozzá???Majd konzultálok Gézával,h hogyan csinálta vagy valamelyik számteches "zsenivel" :)))))
Na pusszantalak Titeket!
MissClaret: +kaptad a receptet??Kérlek jelezz vissza mindenféleképpen!!!
MissBlue: +' nincs semmi fejlemény az ügyben,ha van azonnal jelentkezem!!

pusszantás


Előzmény: feezy (270.)
feezy e-mail | 2005-03-05 08:21:44 | 270.
Hy Mindenkinek! Vagytok +' néha erre? Olyan régen hallottam rólatok! Kivéve missGreent! Mi lenne ha összefutnánk vhol? Nagyon hiányoztok ám!!!!!!!!!!! Jó visszagondolni a "gimis" évekre. Igaz én csk 2 évet töltöttem veletek, de azt a 2 évet TUTI hogy soha nem fogom elfelejteni!!!!!! Olyan jó móka volt! Nem? Szóval: MIKOR TALÁLKOZUNK??? Majd jelentkezzetek! Okés? :))
Pussy: Feezy

missblue e-mail | 2005-01-19 18:03:38 | 269.
Igen, sajnos már hallottam a hírt és finoman szólva megdöbbentett a dolog. Hát na ja, ennyi egy emberi élet, de hol az igazság? Na mindegy. Igen, azt is tudom, hogy szerencsi volt, és amennyiben itthon leszek, és nem az ország másik végén vizsgázok, akkor megyek veled. Csak írj mailt, ha meg tudsz valamit.
Pussz


Előzmény: missgreen (268.)
missgreen e-mail | 2005-01-19 16:49:38 | 268.
Sziasztok!!

Szerintem mire ezt elolvassátok már tudni fogjátok sajnos ezt a tragikus hírt,hogy Kulcsár Anita meghalt:(((( Szeretnék elmenni a temetésére,de nem egyedül,gondolom,hogy azt tudtátok,hogy szerencsi volt és szerintem itt is fogják eltemetni,ha ti is ott akartok lenni akkor majd vegyük fel a kapcsolatot és menjünk együtt ha megtudok valamit akkor még írok!

puszi

missblue e-mail | 2005-01-11 14:38:46 | 267.
egyetlen mailt sem kaptam, azért nem válaszoltam!
a marianna0428@vipmail.hu-ra írj, és akkor tuti, hogy megkapom, é sazon nyomban válaszolok is, ígérem!
szívás a fizika, nekem meg még van legalább 6 vizsgám...
kitartás!!!


Előzmény: missgreen (266.)
missgreen e-mail | 2005-01-09 18:38:58 | 266.
Sziasztok!

Szoktam erre járni,csak nins semmi amit tudnék írni!
MissBlue:megkaptad az e-mailemet,mert sajna nem kaptam választ,pedig már kettőt is küldtem!Remélem nincs semmi baj,hogy nem válaszolsz!
Képzeljétek érettségiznem kell fizikából,mert már nincs felvételi:( de szerintem így jobban jártam mert nem idegenek előtt kell,ha minden jól megy Erdős Zoli fog érettségiztetni. Réka is éretségizik fizikából,úgyhogy most teljes gőzzel készülünk a technikusi vizsgára és az érettségire:)tiszta röhej,hogy most ezt írom,nekem is furcsa, hogy megint kosztüm,csoki és ásványviz...:))

Na megyek,mert még tételeket kell kidolgoznom!

Pusszantalak Titeket!!!!!

missblue e-mail | 2005-01-03 17:59:59 | 265.
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Mindenkinek egy saját maga által elképzelt jövő évet kívánok!
(azt hittem, már senki nem jár erre...:-()


Előzmény: missgreen (264.)
missgreen e-mail | 2004-12-31 13:23:35 | 264.
!!!!!!!!!!!!!!!!BUÉK MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!

cupppppp

missblue e-mail | 2004-10-04 15:06:39 | 263.
megvolt
és én voltam a legizgatottabb...
csak sajnos Pistike azóta sem írt, hogy mi az a rengeteg minden, amire rájött, pedig nagyon kíváncsi lennék!!!


Előzmény: missClaret (260.)
missblue e-mail | 2004-10-04 15:04:37 | 262.
Azt nem tudom, hogy Putyiék felvették e, de Bogi nem lépett fel, mert ő nem nálunk táncol, hanem máshol. (ez itt nem a reklám helye:-)
De én igen, meg Húgi is, és nagyon jól éreztem magam a színpadon.
Pistike szerint az elején nagyon látszott, hogy izgulok, de aztán megnyugodtam és sokat mosolyogtam!

Utána még bent maradtunk egy kicsit Mártival, Pistikével, Szilvivel, Krisztiánnal meg összefutottunk Gézával, Szabival meg Majoros Gabival, sőt Viktorral is, bár a Húgomat hamarabb megismerte, mint engem...pedig nem változtam annyit! (szerintem)

Remélem, azért hamarosan látlak majd! Cuppa!!!!


Előzmény: missgreen (261.)
missgreen e-mail | 2004-10-03 09:17:25 | 261.
Sziasztok!

MissBlue!Bocsánatot kérek,hogy nem voltam fennt szpmbat este és nem tudtalak megnézni,de sajna nem voltam otthon.Remélem Putyiék felvették.Kíváncsi lettem volna,hogy Bogika hogy rázza magát.Nyugi a legjobban Réd lettem volna kíváncs,biztosan jó voltál,hát mint a Grease-ben!!!
Képzeljétek el a pedoszos osztály egy Grease számot fogelőadni,MAJMOLNAK,mert azt hiszik,hogy nekik is olyan nagy sikerük lesz mint nekünk volt!!:))))

puszika!!!!!!!!
cupppppppppp

missClaret e-mail | 2004-09-30 20:05:24 | 260.
Nagyon örültem neki, h mégis be tudtál jönni, és már izgatottan várom a szombati fellépéseteket!
Millió puszi!

missblue e-mail | 2004-08-28 17:02:15 | 259.
Hát, ezt most még nem tudom, mert mennem kell anyunak segíteni hétfőn, a kedd nem jó, de mindenkétt írok. Szerintem szerda nekem megfelel, de ha tudom pontosan, akkor írok neked SMSt!

Előzmény: missClaret (258.)
missClaret e-mail | 2004-08-27 20:12:56 | 258.
Szerintem a jövőhéten valamelyik nap pont jó lenne. Szerintem én egész 7en itthon leszek, megírhatnád, h melyik du tudsz bejönni és akkor tudnánk pontosítani, oké?
Jobban van már nagypapád? Remélem!
Millió pussz! Hajrá magyarok!!!


Előzmény: missblue (257.)
missblue e-mail | 2004-08-27 16:30:39 | 257.
Oké, mehetünk, benne vagyok, majd egyeztetünk.
Énis sajnálom, de jönnöm kellett anyuék miatt meg a nagyszüleim, da mindegy.
Szerintem is jóvolt és nem 4 év múlva kellene hasonlót összehoznunk, hanem mondjuk a következő vizsgaidőszak után...
Krisztivel mi van? Várom a mailt, de még nem kaptam meg, vagy nem arra küldted, amit néztem, úgyhogy szétnézek a többiben is.
Cuppa Nektek!


Előzmény: missgreen (256.)
missgreen e-mail | 2004-08-27 07:46:24 | 256.
Én benne vagyok egy fagyizásba:)) Sajnos az éven nem sokat ettem ott, sőtt még Rékával sem jártunk oda fagyizni,már nagyon hiányzik:)))
Majd szoljatok és megyek!

CUPPP


Előzmény: missClaret (255.)
missClaret e-mail | 2004-08-25 17:19:20 | 255.
Hali Csajszik!!!
Szerintem is csudajó volt a hétfő este, csak olyan rettenetesen gyorsan eltelt. Mindenképpen meg kell ezt ismétenünk, de NEM 4 év múlva. Kár, hogy a Grease táncolás kimaradt, bár szerintem az én páromnak igencsak összeakadtak volna a lábai :) Tényleg kár, hogy nem maradtál tovább Mariannom. Anyárból azért maradt még pár nap, benézhetnékl Tokajba egy délután, aztán, ha missgreennek is kedve van, fagyizhatnánk egyet Holló bácsinál a régi idők emlékére.


Előzmény: missgreen (254.)
missgreen e-mail | 2004-08-25 11:39:54 | 254.
Sziasztok!!!!!

Megvolt a találkozó:))Nagyon jól éreztem megam,remélem Ti is!
MissBlue!Kár, hogy hazamentél,mert csak utánna jött a nagy buli:a karaoke és a baseball-űtős csávó:),majd elmesélem e-mailben,mert elég hosszú.Egy pletyót is írok Krisztiről,tegnap mondta Adrienn.
legyetek jók!
puszika

missblue e-mail | 2004-07-22 16:56:45 | 253.
szió!

feltétlen megyek, csak még nem jeleztem vissza
a pénzt, amilyen gyorsan tudom, eljuttatom, addigis érd be pár virtuális puszival:pussz-pussz...


Előzmény: missgreen (252.)
missgreen e-mail | 2004-07-20 19:49:01 | 252.
sziasztok!!

Már nemsokára együtt leszünk és dumálhatunk egész éjszaka az osztálytalin :)))))))
Kibeszélünk mindent és mindenkit!!
MissBlue! Köszönöm a képeslapot.
Van egy csomó pletyóm:))már alig várom hogy megosszam Veletek!!!!!!

Na megyek,mert egész nap dolgoztam és nagyon fáradt vagyok!

CUPPPPPPPPPPP

Évi88 e-mail | 2004-06-09 15:40:34 | 251.
Sziasztok!
Bocsi a zavarásért. Azt szeretném megkérdezni, hogy szereti itt valaki Danielle Steel-t? Ha igen írjon nekem.
Köszi
Évi

missblue e-mail | 2004-06-05 16:30:07 | 250.
Szióka!
Nekem mindegy, hogy augusztus végén mikor van, csak ne szeptember elején, mert nekem vissza kell mennem. A Róna nem rossz ötlet, pláne, hogy ott volt a bankett is.
Gondolom, Ildivel, meg Rékával szervezed, én is nagyon szívesen besegítek, június 25-én van vége a vizsgaidőszakomnak, utánna ráérek, és ígérem, hogy bemegyek Tokajba is. Bár ti akkor már nem jártok suliba, de azért majd összefuthatunk valahol, pláne ha Márti meg Pistike is végez a vizsgáival, úgy lenne igazi a társaság.
Azt is terveztem, hogy megyek a Hegyalja fesztiválra, de júli 7-17ig a Balatonon leszek, úgyhogy max csak utánna tudok kinézni, pedig lesz ott egy Szőke, aki nagyon megmozgatja a fantáziámat...
Szóval, nekem midgy mikor van az osztálytalálkozó, de ha tényleg el akarjuk táncoli megint a Grease-t, akkor szerintem, előtt egyszer-kétszek össze kellene ugrani, hogy elgyakoroljuk, mert én azóta nem táncoltam el, és már nem is tudom, hogy hová raktam a kazit, a szalagavatós videókazettámat pedig egyik kedvenc ex-osztálytársam, édes, drága jó Lajosunk letörölte, úgyhogy onnan sem megy a gyakorlás, és már a páromat sem tudom, mikor láttam utoljára, azaz tudom, szílveszterkor, de az bizony rettenetesen régen volt, és akkor nem táncoltunk szalagavatós számot.
Na, most lelövöm magam!
Egyébként szomorú vagyok, mert Leonak drukkoltam.
Örülök annak, hogy Milo nyert, mert nagyon megérdemelte, és hát őt is 19 éves, mint én, de nekem akkor is Leo volt a nagy kedvencem, és nagyon sajnáltam szegénykémet...
Ja! Majd elfelejtettem!
ildikónak mondd már meg légyszi, hogy írjon, ha megtud valamit a felvételiről, mert ha jól emlékszem, akkor beadta Nyíregyre, és érdekel, hogy mi lesz vele.
Cuppa mindenkinek!!!


Előzmény: missgreen (248.)
missgreen e-mail | 2004-06-05 07:26:33 | 249.
ja méég csak annyit, hogy toronymagasan vezetünk a beírásookat, mint a többiek, ez szerintem nagyon király!!
missgreen e-mail | 2004-06-05 07:25:20 | 248.
Sziasztok!!!!

Nagyon kihaltunk itt!!!!!
Most jön a nyár és remélem mindenkinek több ideje lesz arra, hogy ide írjon hogy mi történt magával, és hogy van!!!
Az ex 12.B nek üzenem(mondjuk már titira hallotta, szerintem, de mind1), hogy oszt találkozó lesz augusztus végén, azt szeretném kérdezni, hogy melyik napon legyen!kérlek adjatok egy tippet. Majd a közeljövőben küldök levelet és abban leírok majd részletesen mindent.
Eddig úgy néz ki, hogy a Rónában leszünk, és majd ott eltáncoljuk mégegyszer a Grease-t:))))))
Tegnap volt bennt a táncpartnerem a suliban Lalival, hoztak az oszinak egy csokor virágot, tökre örült neki:)
Tök jó lenne ha írnátok magatokról valamit, akár ide akár e-mailben!!!!
Lehet hogy egy kicsit fura lett a levél, ezért bocsi, de most keltem fel.

Pusszantalak Titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

missblue e-mail | 2004-03-30 12:27:15 | 247.
köszi, de pontosan mit is kellene letöltenünk?

Előzmény: PeGazus (246.)
PeGazus e-mail | 2004-03-29 16:18:00 | 246.
http://www.pegazus.atw.hu
__::--Jó töltögetést!--::__

missblue e-mail | 2004-03-11 07:28:53 | 245.
azt gondoltam...
azért ha van időd, néha nézz fel ide, mert mostanság meglehetősen magányos vagyok...


Előzmény: missgreen (244.)
missgreen e-mail | 2004-03-10 19:01:33 | 244.
Szia!
Tök jó Neked!!!Szívesen lennék ott a helyedben!
Most nem tudok többet írni,mert át kell adnom a gépet apának.
Millió puszi


Előzmény: missblue (243.)
missblue e-mail | 2004-03-09 09:14:42 | 243.
Nagyon remélem, hogy felnézel ide, mert van egy hírem, ami téged nagyon fel fog villanyozni:
Tudod, hogy kivel töltöm majd a 16-a, azaz a kedd estét?
Nem fogod kitalálni: Harsányi Leventével és GANXTA ZOLEE-val.
Igen, ez tök komoly.
Van nálunk a MÜTF-ön egy beszélgetős show műsor, ami havonta egyszer kerül megrendezésre és hát ismersz, én nem maradok ki az ilyenekből. Szóval minden hónapban érdekes vendégeket hívunk meg és végre valahára Ganxta is elfogadta a meghívást. Nekem és pár barátnőmnek, no meg persze a főszervezőknek az a dolgunk, hogy szórakoztassuk a vendégeket, amíg nem kell a színpadra menniük.
Majd pötyögök ide pár sort, ha egyáltalán sikerül a közelébe férkőznöm, mert szerintem rengeteg érdeklődő lesz majd aznap este a közgáztanszéken...
Millió pusszantás Nektek!
Ildikónak nagyon sok boldog névnapot és igyekszem bemenni, de 13-án bál van és nagyon készülünk a tánciskolával...


Előzmény: missgreen (240.)
missblue e-mail | 2004-03-03 17:17:54 | 242.
Annyira eltnt innen mindenki, hogy az már rettenetes!

Előzmény: Kenickie (236.)
missblue e-mail | 2004-02-15 17:12:35 | 241.
most héten sajna nem jött össze, mert Patakra kellett mennem anyagot venni a fellépőruhánkhoz, de még ebben a hónapban mindenképpen benézek
sajna rengeteg dolgom van, mert albérletet kell keresnem és a Csa-show szervezésében is besegítek (majd mesélek:-), de igyekszem mihamarabb bemenni, mert nagyon hiányoztok!
Komlóról hallottam, de semmit nem tudok.
Most mennem kell.
Pusszantás!!!


Előzmény: missgreen (240.)
missgreen e-mail | 2004-02-11 19:19:53 | 240.
szia!
oké az jó lesz ha bejössz!Nagyon sok mesélnivalóm van!szakítottam Komlóval,majd elmesélem,hogy miért mert nagyon bonyolult!nem vagyok miatta szomorú egyáltalán,sőtt...
Na puszika!!


Előzmény: missblue (239.)
missblue e-mail | 2004-02-05 08:58:08 | 239.
ebben a pillanatban tudtam le az utolsó vizsgámat, ami nem hiszem, hogy meg lesz, de legalább túl vagyok rajta.
még itt kell maradnom péntekien meg talán szombaton is, mert albérletet keresek, de aztán, ha lesz időm, akkor a jövő héten valamelyik nap bemegyek hozzátok a suliba, mert már nagyon hiányoztok, még az Osztályfőnök is...
remélem lesz időm, de ez csak attól függ, hogy találok-e albérletet


Előzmény: missgreen (237.)
tooclose e-mail | 2004-02-01 17:24:02 | 238.
Jaj kérlek bocsáss meg Neki, de vizsgázik és hát elég nehezen megy Neki! DE biztos vagyok benne, hogy mihelyst letud minden vizsgáját (febr 6.) rögtön feljön ide, vagy ír. De addig elég nehézkes. Éjjel nappal tanul, szegény totál ki van! Az Ő nevében is SORRY!
Puszi


Előzmény: missgreen (237.)
missgreen e-mail | 2004-01-31 14:13:48 | 237.
szia Missblue!most lebaszlak!!!azt mondtad hogy nincs időd írni nekünk,de ide volt időd írni!!ű
puszi

Kenickie e-mail | 2004-01-26 12:29:10 | 236.
Szia! Ettől még senki sem szerencsétlen, mert megbukik. Szerintem.
Azért sok szerencsét a többihez! Biztos menni fog.
Helló


Előzmény: missblue (234.)
feezy e-mail | 2004-01-22 11:34:24 | 235.
Hy All!
MissBlue! Igazán írhatnál már némi infót hogylétedről! Nézd meg a Guru c. filmet! Tetszeni fog! :)))
Pussy Feezy


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.