Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Grease
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

missblue e-mail | 2003-12-11 17:09:20 | 134.
Hát igen, azt hiszem ilyennek.
Így tényleg más egy kicsit, de azt eddigis tudtam, hogy imádsz táncolni és nagyon szereted a Greaset és itt ez a lényeg.
Nekem is nagyon fontos a zene!!!
Azt hiszem ezért tudunk ilyen tök jókat dumcsizni!:-)


Előzmény: Kenickie (131.)
missblue e-mail | 2003-12-11 17:06:52 | 133.
Hellóka!
Nagyon hiányoztál ám!
Megígérem, hogy írok levelet, csak a héten 2 vizsgám lesz és most tanulnom kell 1000rel. ha letudtam, első dolgom lesz,hogy írok!

Pusszantalak


Előzmény: feezy (132.)
feezy e-mail | 2003-12-11 11:44:33 | 132.
Hy Mindenki!
Nagyon örülök, h +' mindig "itt" vagyunk! Nyáron kismillioszor +néztem a FILMET és mindig Ti jutottatok eszembe. Miss Blue! Igazad van! Gyorsan eltelt ez a 12 hónap. De megnyugohatsz, senki sem fogja a MI TÁNCUNKAT felülmúlni! Ügye igazam van?! Jók legyetek, vigyázzatok magatokra! Miss Blue írj nekem levelet! :)
Pussy: Feezy :))))

Kenickie e-mail | 2003-12-11 10:25:57 | 131.
Mármint h már picit ismersz.
Bár csak 1 kép. De köszi h így is megbízol bennem.

Kenickie e-mail | 2003-12-11 10:23:00 | 130.
Klassz h Téged tánctanár tanított meg rá.
Én csak magamtól próbálok rá táncolni a film alapján. A többi számot is ismered? Nekem megvan az EREDETI filmzene cd.
Tudod mit akartam kérdezni? Amikor először beírtam a fórumba, olyannak gondoltál mint amilyen a képen vagyok?
Így azért más beszélgetni, nem?


Előzmény: missblue (128.)
missblue e-mail | 2003-12-10 18:43:10 | 129.
így igaz, ezért vagyunk itt

Előzmény: Kenickie (127.)
missblue e-mail | 2003-12-10 18:42:49 | 128.
mi arra is táncoltunk a szalagavatón, úgyhogy én sem tudom megállni tánc nélkül, amikor meghallom
kellemes élményeim fűződnek hozzá...


Előzmény: Kenickie (126.)
Kenickie e-mail | 2003-12-10 16:52:07 | 127.
Bizony! És imádjuk a Grease-t!

Előzmény: missblue (125.)
Kenickie e-mail | 2003-12-10 16:50:38 | 126.
Feltétlen szólok. Én most 1 Grease előadásra vadászok, de a színházakban mostanság egyszerűen nem adják. Azért bizakodom... Most, amikor ezt írom éppen adják a rádióban a SUMMER NIGHTS -t!!!
Summer loving had me a blast
Summer loving happened so fast
I met a girl crazy for me
Met a boy cute as can be
Summer days drifting away to oh oh the summer nights

Tell me more, tell me more...
Már táncolok is...


Előzmény: missblue (124.)
missblue e-mail | 2003-12-09 20:45:07 | 125.
szép lassan alakulunk
és már nem is csak ketten vagyunk fenn, bár a barátnőim megint rendesen eltűntek
MissClaretnek rengeteg ZHja van, MissGreen pedig olyan szerelmes, mint a nagyágyú
azért ketten is egészen jól elvagyunk


Előzmény: Kenickie (123.)
missblue e-mail | 2003-12-09 20:43:26 | 124.
hát tényleg nagyon messze van
ha benne leszünk a TVben (úgy 10 év múlva) feltétlen szólok neked
azért nagyon remélem, hogy máshol is lesz fellépésünk és szeretnénk egy-egy amatőr gálára is elmenni, de ez nem rajtunk múlik
ha tudsz vmi hasonlóról, akkor szólj, még akkoris, ha Pesten van...


Előzmény: Kenickie (122.)
Kenickie e-mail | 2003-12-09 18:57:57 | 123.
Már 3 oldalas a fórum! nem semmi....
Kenickie e-mail | 2003-12-09 18:55:59 | 122.
Kár h olyan messze...szívesen +néztem volna
Bár én is vidéki vagyok, de egész másfelé, Pesthez nagyon közel. Úgyhogy gimibe is oda jártam, egyetemre is oda járok, tehát inkább pesti vagyok, mivel napjaim nagy részét itt töltöm.(hű ez sok volt 1 szuszra, ki is fújom magam...)


Előzmény: missblue (120.)
missblue e-mail | 2003-12-09 15:31:44 | 121.
gyógyulj meg, én is próbálkozom
a torkom már nem fáj, de hangom még mindig nincs és szédülök egész nap


Előzmény: Kenickie (119.)
missblue e-mail | 2003-12-09 15:31:11 | 120.
hát Gabi anélkül nem tud táncolni, hogy nem a lány vezeti, vagyis nagyon bénán, ráadásul nem tudja megjegyezni, hogy milyen lépések jönnek egymás után
A tánctanárommal meg a másik 2 sráccal viszont nagyon jó táncolni, ők tudnak vezetni, bár ha a tánctanárbácsival táncol az ember, akkor nem táncol, hanem inkább repül és már fél perc után elszédül. Vele akkor jó táncolni, ha rajta kívül senki nincs a táncparketten, akkor elfér.
Fellépni legközelebb március 6án fogunk nálunk a sportbálon, de nem kizárt, hogy január elején is táncolunk az Óvodai jótékonysági bálon. De a legnagyobb fellépésünk május 21-22-én lesz, mert akkor bórnapok lesznek Kisfaludon és már kb 1 órás műsort adunk majd. Még az sem kizárt, hogy a Miniszterelnök úr is ott lesz, bár ez még nem biztos.
Ja, és lehet, hogy május 1én is az EUba lépés alkalmából.


Előzmény: Kenickie (118.)
Kenickie e-mail | 2003-12-09 10:23:00 | 119.
Jobbulást! Én is + vagyok picit fázva
Kenickie e-mail | 2003-12-09 10:20:38 | 118.
Ennek igazán örülök! hol szoktatok fellépni?
egyébként úgy veszem észre, nemritka h a lány vezeti a fiút a táncban. Érdekes egy tendencia...
persze ez nem mindig baj, bár engem kicsit zavarna.
Érdekes h (legalábbis ez a tapasztalatom) ez a tök aranyos és helyes kategória mennyiféle fiút takarhat...
szia!


Előzmény: missblue (116.)
missblue e-mail | 2003-12-08 15:16:44 | 117.
Én most vettem elő az emlékkönyvemet és mikor elolvastam, bőgtem. Most minden egyes szónak teljesen más jelentése volt, mint akkor.
Rengeteg dolog jut mostanság eszembe, minden tök szép dolog és nagyon hiányoztok!
Néha annyira szükségem lenne arra, hogy itt legyetek, de sajnos 300 km van közöttünk és az E-mail azért rettenetesen más.
Remélem lassan azért össze hozunk egy találkozót, mert nem sokáig bírom már nélkületek!!!


Előzmény: missgreen (114.)
missblue e-mail | 2003-12-08 15:14:45 | 116.
Hát a fellépéseszméletlen jól sikerült!
A két modern tánc szám iszonyat jó volt és a tánctanárbácsi is fellépett velünk,a közönség hatalmas szemekkel bámult, mikor elkezdett Jacksont táncolni, mi meg persze dagadtunk a büszkeségtől. A társas tánc is egész jó lett, addig rángattam a srácot, míg azt nem csinálta, amit én akarok, úgyhogy senkinek nem tűnt fel, hogy nem is tud táncolni.
Rengeteg segítség akadt a büfében is, úgyhogy sokat táncolhattam az este folyamán három tök aranyos (és helyes) sráccal.
Bár a tánctanárbácsi rettenetesen megtáncoltatott és még mindig fájnak a térdeim, azért nagyon-nagyon megérte!
Ja! És sikerült nagyon megfáznom.


Előzmény: Kenickie (115.)
Kenickie e-mail | 2003-12-08 12:32:38 | 115.
Hogy sikerült a fellépés? Összeszedte magát a srác?

Előzmény: missblue (112.)
missgreen e-mail | 2003-12-06 10:33:02 | 114.
Szia!Ez tényleg nagyon szép volt, el is kezdtem, sírni,sőtt +' mindig sírok!Tényleg hihetetlen,hogy már 1 éve volt.Az idei szallagavatón ott voltam és szerintem senki sem szárnyalta tul a miénket,sőtt addig nem is fogják amíg be nem visznek egy kamiont,mert a kocsi már volt:)))))
Nem tudom mi a bajom,de reggeltől sírhatnékom van szinte minden olyan eszembe jut ami régen volt és jó volt,most jutottak eszembe a majorette-s évek!Emlékszel még rájuk MissClaret?
Na puszi Nektek :o)


Előzmény: missblue (100.)
Kenickie e-mail | 2003-12-04 11:39:49 | 113.
Azt hiszem ezek az igazi (tánc)tanárok. Ha van humorérzékük, az mindennél többet jelent. Múltkor az én tanárom nézett 1 darabig tánc közben, majd +kérdezte: "Te versenytáncoltál?" Én nagyon jót nevettem(ezt nevezem humorérzéknek!), mert ettől azért igen messze állok, de azért nagyot hízott a májam...az egész napom jobb lett tőle.
Ha osztálytársaid visszatérnek remélem feltétlenül +nézik a 100. hozzászólást.
Olyan szép volt...


Előzmény: missblue (112.)
missblue e-mail | 2003-12-04 09:51:49 | 112.
és ez még semmi ahhoz képest, amiket mondogatni szokott
néha olyan beszólásai vannak, hogy egyszerűen nem tudunk a táncra figyelni, mert rettenetesen nevetünk, erre ő kijelenti, hogy most már legyünk komolyak. mi megfogadjuk a tanácsát, erre ő folytatja a poénkodást
többek között emiatt a nagyon jó hangulat miatt szeretünk ennyire táncolni járni
legalábbis eddig szerettem...


Előzmény: Kenickie (109.)
missblue e-mail | 2003-12-04 09:49:44 | 111.
remélem
de már nem izgat, lassan túlteszem magam ezen az egészen és különbanis csak pár nap van szombatig, nem rajtam múlik...
köszi, a drukkolás rám fér


Előzmény: Kenickie (110.)
Kenickie e-mail | 2003-12-03 21:06:40 | 110.
Ne búsulj! ha mégis azzal a fiúval kell táncolnod sz.este, akkor is látni fogja MINDENKI h te TUDSZ táncolni, és igazán nem rajtad múlt....
Drukkolok neked sz. este h a srácnak hirtelen táncoslábai nőjenek....


Előzmény: missblue (105.)
Kenickie e-mail | 2003-12-03 21:01:46 | 109.
borjúcsoki......
hi-hi Ez nagyon tetszik!!!

missblue e-mail | 2003-12-03 16:35:56 | 108.
erre inkább nem mondok semmit

Előzmény: tooclose (107.)
tooclose e-mail | 2003-12-02 19:31:19 | 107.
Miss! Gabi gyakorolt mint állat! oltári volt az egész tánc a Sunyit Krisszel majdnem +vertük mert azt mondta h bénák vagyunk. de aztán odajött és bocsit kért és mondta h nagyon csípi a búránkat meg jól táncolunk, csak olyan kis borjúcsokik vagyunk meg a jó tánc közbe ökörködünk amúgy nagyon fa..a csajok vagyunk! jó volt! tisztára meghatódtunk! olyan volt mintha a legjobb barátai lennénk és ilyen fontosak lennénk Neki. pedi fel se vettük amit mondott Ő meg jött ott könyörögni nekünk h bocsi meg minden. na jó mejek, mert tényleg kiverik a bajhét. cupp és sok szerencsét a gyerekkel. tudod kivel!
missblue e-mail | 2003-12-02 18:10:42 | 106.
én is maximálisan megbízom bennük
sajnos általánosban nekem sem volt ilyen osztályom
egy ember van, akivel tartom a kapcsolatot: az unokatesóm
azt hiszem, hogy tényleg a középiskolás élmények a legmeghatározóbbak az ember életében és én nagyon szerencsés vagyok, hogy a 12. B-be járhattam
nagyon hiányzik mindenki, még akkoris, ha csak nagyon ritkán néznek fel erre az oldalra és olvassák a véleményemet...
köszi, hogy Te itt vagy és elolvasod, nho meg válaszols is rá
egyébként köszi a mailt, egyet értek vele
azért remélem, hogy ide nem nagyon tévednek majd fel hasonló egyének...


Előzmény: Kenickie (104.)
missblue e-mail | 2003-12-02 18:07:26 | 105.
remélem, h igazad van a ritmusérzékkel kapcsolatban, mert nem akarok a bálon totál lebőgni
viszint attól tartok, h Gabi menthetetlen
neki aztán tényleg semmi érzéke nincsen a tánchoz és egyébként nem is gyakorol, így pláne nem fog semmire sem jutni
őt nem foglalkoztatja annyira a tánc, mint engem és ez látszik is
azért még reménykedem
ha pénteken is úgy látom, hogy semmi esély a javulásra, akkor egyszerűen közlöm a tanárommal, hogy én vele nem vagyok hajlandó fellépni és kész
erőszakot nem alkalmazhat...
azért majd gondoljatok rám szombat este...
más:
nem baj, hogy elolvastad, ha nem lenne publikus, akkor nem írtam volna fel a fórumra
tényleg nagyon jó osztályom volt
mi elég ritkán találkozunk, aminek az az oka, hogy én 300 km-re járok suliba
bár csütörtökön otthon vagyok ők csak szombaton érnek rá, de mindannyiunknak tanulni kell és hát ott a család is,k akiket azért nem kellene elhanyagolni
azért nagyon remélem, hogy nemsokára megint együtt leszünk, ha csak egy kicsit is, de azt hiszem ez csak a vizsgaidőszak után lehetséges...


Előzmény: Kenickie (103.)
Kenickie e-mail | 2003-12-02 11:47:21 | 104.
Sőt, szinte félévente van osztáltalálkozónk. De kialakult egy kör, akikkel rendszeresen találkozok is, és maximálisan +bízom bennük. Csak a középiskola lehet ilyen +határozó élmény...

Kenickie e-mail | 2003-12-02 11:39:38 | 103.
Szia! köszi a levelet! Én inkább a társastánchoz vonzódom, de minden tánc érdekel. Szerintem egyébként a ritmusérzéket is lehet fejleszteni. inkább az lehet a gond a legtöbb esetben h nem elég lelkes az illető.A tánctábor tényleg klassz dolog, csak picit drága, de +éri. Ne félj, biztos elolvassák a 100. hozzászólásodat Azok, akiknek címezted, hiszen annyira klasszul ILLETT az alkalomhoz.(bocsi h én is elolvastam, de hát ezt nehéz +állni.) A mi osztályunk is ilyen összetartó, bár már 5éve h végeztünk.
Szia!


Előzmény: missblue (102.)
missblue e-mail | 2003-12-02 08:32:50 | 102.
köszike, de Rajtad kívül eddig senki nem olvasta, pedig örültem volna annak, ha ez másnak is eszébe jut a volt osztálytársaim közül

Előzmény: Kenickie (101.)
Kenickie e-mail | 2003-12-01 17:01:17 | 101.
Ez igazán szép volt.
Nagyon klassz képek vannak a Grease-ből
a www.greasemovie.com -on
Különösen a Scrapbook címszó alatt.

missblue e-mail | 2003-11-29 19:09:08 | 100.
sziasztok lányok!
ma este van egy éve, hogy szalagavatónk volt
nagyon gyorsan elrepült ez a 12 hónap
emlékszem, hogy fellépés után ott ültünk a hátsó ajtúónál: Márti, Reni, Réka, én és a Párom
majdnem elsírtuk magunkat, mikor tudatosult bennünk, hogy vége annak, amiért hónapokig dolgoztunk és azért mert fogalmunk sem volt arról, hogy egy év múlva mi lesz velünk, aztán kimentünk a belső udvarba és mindenki legnagyobb csodálkozására ráadást adtunk a műsorunkból, ami bár nem sikerült olyan jól, mint ami élesbe ment, azért minden dícséretet megérdemelt, a legjobb mégis az volt, hogy láttuk az Osztályfőnökön, hogy mennyire büszke ránk! ( ha találkoztok vele, mondjátok meg neki, hogy puszilom!!!)
most itt vagyunk, igaz mindenki máshol, de azért valamilyen szinten még mindig együtt és ez a legfontosabb!!!
nagyon örülök annak, hogy még mindig "itt" vagytok velem és remélem, hogy ez még nagyon sokáig így is marad!!!
Ti vagytok a legjobb barátaim és ezen az a 300 km sem változtat semmit, ami jelenleg köztünk van!!!
Millió Puszi Nektek:
Miss Blue

missblue e-mail | 2003-11-29 19:03:11 | 99.
a többiem megint nagyon eltűntek, remélem azért felnéznek néha

Előzmény: Kenickie (97.)
missblue e-mail | 2003-11-29 19:01:43 | 98.
csak a suliban tudom megnézni, de utána feltétlenül írok neked mailt és köszike!

Előzmény: Kenickie (97.)
Kenickie e-mail | 2003-11-28 15:38:57 | 97.
O.K. egyébként most 7végén én sem vagyok fenn.
Hamarosan itt a 100. hozzászólás!


Előzmény: missblue (96.)
missblue e-mail | 2003-11-27 17:41:22 | 96.
köszi, megkaptam, de csak kedden tudok válaszolni, mert itthon nagyon lassan fut a net és anyukám egyébként sem örül annak, h állandóan itt lógok
szióka!


Előzmény: Kenickie (95.)
Kenickie e-mail | 2003-11-27 11:05:53 | 95.
O.K. Akkor elküldöm még 1szer
Szia


Előzmény: missblue (91.)
missblue e-mail | 2003-11-27 09:59:39 | 94.
ez jó ötlet, remélem lassan tényleg egészen sokan leszünk, legalább a 4 alapító tag, meg a 2 új résztvevőnk, bár mostanság megint mind a ketten eltűntek

Előzmény: missgreen (93.)
missgreen e-mail | 2003-11-26 19:17:05 | 93.
itt vagyok most már nem fogok eltűnni csak nem tudok mit írni majd ha eszembe jut vmi akkor írok!Feezyre már ráparancsoltam!
Puszy

tooclose e-mail | 2003-11-26 17:22:59 | 92.
mit töröltem ki? amúgy helló mindenkinek! na mit töröltem ik? nem tudok róla! hajrá dance!!!!!!

Előzmény: missblue (91.)
missblue e-mail | 2003-11-26 13:39:28 | 91.
sajna nem, mert a Húgom kitörölte a mailt mielőtt elolvastam volna, persze csak véletlenül
elküldöd nekem légyszi mégegyszer a címet? nagyon megköszönném
szióka!!!


Előzmény: Kenickie (90.)
Kenickie e-mail | 2003-11-25 20:41:41 | 90.
Szió Missblue! +találtad a táncos képeket?
Mit szólsz? Ja, +szereztem a Grease összes dalának eredeti angol dalszövegét. Csúcsszuper!


Előzmény: missblue (89.)
missblue e-mail | 2003-11-24 13:42:37 | 89.
szióka
örülök, h végre fenn vagy.
reméltem, h nem haragudtál meg szegény srácra, ő nem akart megbántani, ebben biztos vagyok, de tőle is megkérdezheted...
szóval.
a Tisza part rendben, ti győztetek, de akkor sem láttál még IGAZÁN táncolni, sőt MissClaret sem mert nem volt ott a falunapon és a videókazetta nem minden...
Pusszantalak!


Előzmény: missgreen (86.)
missblue e-mail | 2003-11-24 13:37:00 | 88.
igen, de azokat a táncokat nem láttad, amiket a táncsuliban tanultam, mert én most azokról beszéltem tényleg jó pasi, de már foglalt és fülig szerelmes...

Előzmény: missgreen (86.)
missClaret e-mail | 2003-11-22 22:57:30 | 87.
Juj, de jó! Gondoltam Rád, mióta legutóbbi összefutásunk alkalmával mondtad, h alakul valami. Szurkoltam. Gratulálok!!!

Előzmény: missgreen (86.)
missgreen e-mail | 2003-11-21 20:37:57 | 86.
sziasztok!
Igaza van MissClaretnek, a Tisza-parton tényleg láttalak!!Engem is kezelésbe vehetne egy ilen jó tánctanár mint a Tiéd Missblue:)) Jó tudom én már foglalt vagyok!!
MissClaret!Akit mondtam,hogy tetszik,tudod,azzal sikerült összejönnöm!:)))Kedd reggel!!
Puszi

missClaret e-mail | 2003-11-21 18:43:51 | 85.
Szia MissBlue!
Még nem regisztráltad Magad a www.osztálytarsam.hu-n. Sürgősen intézkedj! Ha belépsz, már hárman leszünk!


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.