Click to Visit
Rock - Hogyan lettél ROCKER?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Dark Lord e-mail | 2004-01-21 03:34:05 | 224.
ezt a 215re széntam!!!

Előzmény: Dark Lord (223.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-21 03:32:25 | 223.
ahhá.....:/

Előzmény: Marque (216.)
dead soul e-mail | 2004-01-20 18:08:39 | 222.
ok, nem akartam mindenkit kollektíven lehülyézni, aki bevette a maris dolgot, csak hát feltételezem, hogy MarQue, vagy aki az egész mögött áll, most jókat röhög a markába azon, hogy mennyire jól sikerült a tréfa... amúgy minden elismerésem az övé, egészen szép munka:)
az, hogy a rockerek nem felszínesek, elég durva általánosítás, akad itt ellenpélda böven. ezen a müfajon belül is vannak olyan zenék, amik nem szólnak másról, csak a trú imidzsröl meg az eröltetett keménykedésröl, mi ez, ha nem felszínesség? amúgy meg embere válogatja. és nem a stílusa.


Előzmény: dzsanga (221.)
dzsanga e-mail | 2004-01-20 14:31:02 | 221.
És te is egyike vagy azoknak, akikről beszélek:"a fórum tele van hiszékeny hülyékkel"
Nem, a fórum tele van olyan emberekkel, akik olyan zenét szeretnek, mint te.


Előzmény: dead soul (219.)
dzsanga e-mail | 2004-01-20 14:28:28 | 220.
Igazad van, nem kell annyira elvonatkoztatni, de nézd már meg mi megy itt folyamatosan!Miért kell leszólni egymást?
Nekem a rock/alternatív zene azért fontos, mert nem a felszínességről szól.
És aki ilyen zenéket hallgat ne legyen máááá felszínes, és főleg ne közönséges...


Előzmény: dead soul (219.)
dead soul e-mail | 2004-01-20 13:49:22 | 219.
szép, szép, de nem kéne anniyra elvonatkoztatni; nem kell globális méretü utalásnak vélni az emberiség fonákságaira. sztem magától értetödö, hogy kedves x, aki a mari mögött áll, csak viccböl akarta tesztelni a népet. és ugye az eredmény elég szánnivaló: a fórum tele van hiszékeny hülyékkel:)

Előzmény: dzsanga (218.)
dzsanga e-mail | 2004-01-20 13:10:11 | 218.
Na, hát így végigolvasgattam az utolsó oldalt, és teljesen kész vagyok....hát ez arokkervagyokmari csak szivat minket, az biztos!
Ugyebár amikor az ember feljön erre a honlapra, azon belül is a fórumra.Ahol most mi vagyunk, az a "Minden ami rock"-(nem biztos, hogy teljesen így van szóról-szóra,bocsi)
És akkor feljön ide ez a Mari,aki v.melyik populáris kategóriába tartozik, és látja, hogy ezek a "rokkerek" sokszor milyen "jó" véleménnyel vannak nem csak egy másik kategóriába tartozó embertársukról, hanem bizony ugyanazt a fajtát kedvelő emberről is.Én is szoktam káromkodni, másokat lenézni és kiröhögni, de kezdem megtanulni, hogy ezzel bizony semmivel sem vagyok jobb.És ezért szivatott meg minket az a Mari, szerintem.És ezért mondják rólunk, hogy igénytelenek vagyunk, piálunk, mert leszóljuk egymást, nem ismerjük azt a szót, hogy tolerancia, és ez nem csak a mi kis közösségünk belül probléma, hanem társadalmon belüli is.

Cone e-mail | 2004-01-20 12:20:04 | 217.
Tipikus emberi gyengeségre utalsz már megbocsáss!Ha az ember nem tud semmi értelmeset írni akkor nekiál itt káromkodni és azthiszi hogy ezzel az egész megvan oldva!Nagyon tudlak sajnálni...:)

Előzmény: Marque (216.)
Marque e-mail | 2004-01-19 00:05:38 | 216.
te is elhúzhatsz ám anyukád nemfüves picsájába!

Előzmény: Cone (209.)
Marque e-mail | 2004-01-19 00:04:11 | 215.
rokkermari=johnny!!

Előzmény: arria (213.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-18 21:58:39 | 214.
ha viccel akkor sajnálom de ha nem ........:/

Előzmény: arria (213.)
arria e-mail | 2004-01-18 21:07:21 | 213.
Sziasztok!
Szerintem rokkerMari csak hülyít minket. Ennyire azért nem lehet sötét, mint amiket beírogat!
Vagy mégis??


Előzmény: norrsken (212.)
norrsken e-mail | 2004-01-18 17:24:50 | 212.
:DDD biztos az oviban tölti a félmilás laptopot és ráköti a 100 e huf-os mobilját.. :)))
igazam van, rokkermarcsa???


Előzmény: haska (211.)
haska e-mail | 2004-01-18 17:12:50 | 211.
víz nincs, de netvonal van, ugye marci? öööö mari?

Előzmény: rokkerMari (208.)
Cone e-mail | 2004-01-18 13:25:14 | 210.
egy kis hiba:) :"ugyanaz az ember köröm " helyett ugyanaz az ember vok.Szóval ha valaki rocker attól még nem teljesen megváltoznia és nem a rossz dolgok fele kellene húznia ( én legalábbis ezt tapasztalom)
Cone e-mail | 2004-01-18 13:21:33 | 209.
Legyél továbbra is ilyen kitartó és lelkes:)!
Szóval én azt próbálom bebizonyítani hogy vannak olyan rockerek akik nem piálnak be minden hétvégén,nemfüvetnek meg ilyenek. szóval attol hogy valaki rocker még nem kell belemásznia minden hülyeségbe,őrültségbe,.Szóval azt szeretném ha olyan rockerek lennének akik mint emberként is megállná a helyét...Például attól hogy én e stílus fele húzok még ugyanúgy tanulok,eszek iszok,ugyanaz a baráti köröm,és ugyanaz az emberi köröm...Ezzel azt akarom bizonyítani h a mai rockerek eléggé el vannak kanászodva szóval olyan szar életet élnek.....


Előzmény: rokkerMari (208.)
rokkerMari e-mail | 2004-01-18 10:57:18 | 208.
Énszerintem igaz az amit irtam és remélem hogy legalább a kedvencen a dzsonika eggyetért velem!
Én például azért vagyok igénytelen mert nem az önhibámbol,hanem azért is mert most a viz sincs hozzánk bevezetve és ez nem vicc!elváltak anyumék és egy kis parasztházba kellet költözni.itt nem könyű az élet.de bármi történik én akkor is rokker maradok!

Dark Lord e-mail | 2004-01-18 05:09:33 | 207.
NA szal:abban teljesen igazad van hogy mindenki azt a zenét hallgatja mit akar nem azr amit rá erőltetnek!!!! Öltözködés: én is imádom a rockzenét de mégsem megyek mindenhova sötét ruhéba!!!! (mondjuk én sokat sportolok)
Szerintem az nem jogos hogy csak úgy leszóljuk azt amit a másik hallgat ha mi azt nem szeretjük!!!! (na jó azért a rappel meg a hiphoppal más a téma hehehehe...) sum 41 nem punk!!!!!! Max az 5 éveseknek!!!
"Szóval úgy vallom hogy minden punk rocker de nem minden rocker punk !!!!"- tök igaz a punkok pöttyedt máshogy hordják a hajukat!!!

Szal ezekben a dlokban megegyezünk!!!
De mit szólsz ahhoz amit a mari irt???? Szerintem hülyeség!!!!


Előzmény: Cone (204.)
Cone e-mail | 2004-01-17 22:43:50 | 206.
Ezt kitufnád fejteni bővebben? :)

Előzmény: Dark Lord (205.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-17 22:32:37 | 205.
Igaz!!!!!!!

Előzmény: Cone (204.)
Cone e-mail | 2004-01-17 22:24:38 | 204.
És mindenki olyan zenét halgat amiylet akar és úgy öltözködik ahogy akar !És ugyan ha demokrácia va, mindeki elmondhatja saját véleményét de semmi köze a másikhoz!Ja és ...a sum 41 az nem punk!!!!!!! hallgas meg egy exploitedet és aztán egy sumot azért érzékelhető a kölönbség!Szóval úgy vallom hogy minden punk rocker de nem minden rocker punk !!!!
Cone e-mail | 2004-01-17 22:18:20 | 203.
Én azt mondom hogy megvan mindenkinek a saját divatja ! Már elegem van ebből az örökös " divat" rivalizálásról!MIért baj az ha valami népszerű???????????

Előzmény: agixa (200.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-17 22:02:43 | 202.
A ROCKEREK IGÉNYTELENEK????????????????, EZT CSAK A KIVÜLÁLLÓK MONDJÁK!!!!!!!!!!!!44:/ SIRALAMAS HA EZT GONDOLOD A ROCKEREKRŐL!!!!!!!!!!!!!:/ MIÉRT LENNÉNK IGÉNYNTELENEK????????? nEM TOM DE EGY IGAZI ROCKER BAKANCS MONDJUK 20000-30000 fT FOROG!!!!!!!!!!!!!!!!! SZAL SZERINTEM EZT GONDOLT ÁT MÉGEGYSZER EMIT LEIRTÁL!!!!!!!!!!:/

Előzmény: rokkerMari (201.)
rokkerMari e-mail | 2004-01-17 20:40:30 | 201.
Sziasztok!Én a Mari vagyok és Óballán lakok.most vagyok itt elsönek.Most megosztom veletek aztat,hogy hogyan vált belöllem rokker.Én már régóta rokker vagyok és büszkén vállalom ennek következményeit is.például az iskolába leszidott a tanár mert szerinte igénytelen ruhába mentem.eggy tornacipő meg egy piros rövidnadrág volt rajtam,amira én írtam rá textilfestővel hogy rokker vagyok.ez már elég rég volt és azért tényleg nem volt ez valami szép ruha!De van ,amikor a szememre veti a diszkóscica barátnőm, hogy kicsit büdös a lábam,vagy mossam a hajam gyakrabban ,de énszerintem a rokkerek igénytelenek és én rokker akarok lenni,igaz,már az vagyok.De igaz hogy imádom a rockzenét, de bennem van egy olyan érzés is hogy kemény vagyok.nagyon sok hapsim volt már és mindegyik rokker,szóval azt nem mondhatjátok hogy ti nem barátkosztok itt velem,mert rokker vagyok.ÍRJATOK
agixa e-mail | 2004-01-16 20:18:47 | 200.
A többiekkel ellentétben nem mondom azt,hogy hülye vagy,inkább azt,hogy baromságokat írsz.Mert bár te egyedül nem így gondolod,sajnos vedd tudomásul,hogy az amiket szeretsz,divat punk.Egyszóval punk zene,de még annak se nevezhető.Csak ugra-bugrálnak,mint egy idióták.Te nem igazán tudod,mi a jó zene!!Már bocs.Az írásodból ez tűnik ki.Amúgy meg nem "megszeredted",hanem "megszeretted"!hm...helyesírás.Mindenesetre boldog újévet,és boldog húsvétot kívánok előre is.

Előzmény: Cone (191.)
Lenina e-mail | 2004-01-14 16:12:09 | 199.
Hja, a remény hal meg utoljára ;)

Előzmény: dead soul (198.)
dead soul e-mail | 2004-01-14 15:53:50 | 198.
csak éretlen. fingja sincs semmiröl. reméljük, kinövi.

Előzmény: Lenina (197.)
Lenina e-mail | 2004-01-14 15:38:19 | 197.
Abszolút osztom itt a többiek véleményét! Apám, te olyan sötét vagy, hogy a negrócukorka is világít a szádban!

Előzmény: Cone (191.)
haska e-mail | 2004-01-14 14:49:22 | 196.
te egy idióta vagy

Előzmény: Cone (191.)
stevie e-mail | 2004-01-14 10:46:27 | 195.
Testament...ez igen!

Előzmény: zotyo91 (169.)
Pingyó e-mail | 2004-01-14 10:01:27 | 194.
Alvin és a mókusok, Prosectura, Blink (ekkor 11 éves voltam :)--> Limp, Linkin--> Nirvana, Junkies, TCS, Depresszió--> Metallica, Guns, Edguy, Maiden, Dimmu, Slayer, Sepultura--> Amorphis, HIM, The 69 eyes, Nightwish-->De Facto, Dead Can Dance, The Cure, Type O Negative, Nine Inch Nails.
Érdekes egy fejlődési (?) folyamat, tudom...

Pingyó e-mail | 2004-01-14 09:47:53 | 193.
Fúbazz.Te nagyon durván hülye vagy, megbocsáss.

Előzmény: Cone (191.)
Pók e-mail | 2004-01-13 21:14:08 | 192.
Akkor már inkább egy "igénytelen punk", mint egy ilyen full sötétség mint te!!

Előzmény: Cone (191.)
Cone e-mail | 2004-01-13 21:01:22 | 191.
Sziasztok!Hát én azzal kezdeném hogy megkülönböztetem a punkot a rocktol a punkok a kommunizmus (káros) maradványai akik zord külsővel ,pogozással,részegséggel,pénz kéregetésssel és igénytelenséggel hívják fel magukra a figyelmet!De akkor felteszem magamban a kérdést hogy kik a rockerek?Nos én egyszer láttam a misucmaxon egy sum 41 videót és teljesen megfogott!elkezdtem utána érdeklődni és annyira "beleszeredtem" hogy nem tudok róla lemondani !!!megvan minden videó minden! nincs olyan nap hogy ne nézzem meg egy nap legalább egymás után 10x ugyanazt a videót nem tuok betelni tőlük!!!!És én talán nemis vok olyan igazi rocker hanem olyan aki imádja a sum 41-t és szereti a rock zenét!És büszkén viseli az olyan dolgokat magán ami a sum 41 al kapcsolatos stb....Kedvelem még : Green day,Blink,Offsspring,Good charlotte,him,busted,
Utóirat: a sum 41 nem tekintem punknak zeneileg sem hogy szövegileg is különbözik a punk műfajtól ja és magyar rockot se naygon hallgatok mert a magyar rock 80%-a punk amit szeretk az a Republic és kész!

MORZSICICA e-mail | 2004-01-13 12:56:19 | 190.
Szia mindenki!En a haverocknak köszönhetem, hogy megjött az eszem!Nalam Eddaval kezdõdött,aztan Ossian,Pokolgep,Iron Maiden,Rhapsody,Kalapacs,Omen,P.Box,Beatrice,Led Zeppelin, AC/DC,stb.Igaz,az igenzes bluest sem vetem meg(Deak Bill,Hobo...)
MINDHALALIG ROCK AND ROLL!!!!!!!!!!!!!!!!!

coma e-mail | 2004-01-12 17:18:27 | 189.
azt nem hiszem el hogy manson miatt lettél rocker:)Fura kezdés lenne..

Előzmény: Dark Lord (188.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-22 03:57:13 | 188.
meghallottam Mansont és..........
valentin e-mail | 2003-12-22 00:00:43 | 187.
meg a zenére:)

Előzmény: coma (186.)
coma e-mail | 2003-12-21 17:04:09 | 186.
azért akkorát ne köpj rájuk mint avril-re.Szerintem el lehet hallgatni..ha nem figyel az ember a szövegre:)

Előzmény: Zazi (185.)
Zazi e-mail | 2003-12-17 14:20:14 | 185.
A Linkin Park és a Limp Bizkit nem rock.

Előzmény: Lida (133.)
metal_picike e-mail | 2003-12-14 19:03:52 | 184.
hogyan lettem rocker...Cucc.Eccer egy emberke,akinek fekete poloja volt,rajta nagy betukkel,hogy DIMMU BORGIR,megfogta a kezem,es azt mondta nekem,hogy a francba azzal az agyhalott fejemmel,ideje lenne egy adag igazi zenet hallgatni,es elvitt egy koncertre.Pont Defender volt...Ez persze eleg gyenge,meg kezdo zenekar volt akkor,de megtette.En csak alltam,es neztem a szinpad fele,tatott szajjal,hogy a picsbe lehet,hogy csak most latom igazan a korulottem levo vilagot.Majd eljutottam az Ossiantol a Pokolgepig,Moby Dickig,Nevergreenig,mostanaba inkabb blacket hallgatok.Hiaba a zene a minden...."csak femzene..."
Orsolya e-mail | 2003-12-13 17:47:38 | 183.
Hogyan lettem rocker? Hm... Lehet, hogy nem is vagyok az. Ezt legtöbbször mások döntik el. Egyébként a bátyám polcáról szereztem egy Offspring:Americana albumot. Meg az Eddát is nagyon szerettem (volt tőlük apukámnak 2-3 bakelitlemeze), csak akkor még nem tudtam, hogy az rockzene. Nem is érdekelt. Nem az a lényeg, hogy rockzene, vagy más műfajú, hanem hogy nekem tetsszen.
Kb. ezeket hallgattam 5-6 év alatt: The offspring, Metallica, The cardigans, The cranberries, No doubt, Guano apes, Ákos, Linkin Park, Papa Roach, P.O.D., Dream Theater, Ozzy Osbourne(régi albumok), Belga, Árnyak, De facto, Korn, Rammstein, Nightwish, Moonsorrow.

gauzy e-mail | 2003-12-13 17:29:12 | 182.
hogyan lettem rocker? már eleve rosszul indítom, de azért ajánlatos végig olvasni és utána megítélni.. tehát az indítás: nem vagyok rocker. Mert mitől lesz az ember rocker? Egymilliós értékű fémvázak vannak a végtagjaira forrasztva, részegen fetreng a földön vagy éppen az agyát rázza egy koncerten? najó, ez már csak a koromból kifolyólag is nem jellemző rám .de a lényeg, hogy rock zenét szeretek, rockzenére pogozok, rockerekkel haverkodok, de csak belül vagyok "valódi" rocker. de a lényeg: a miért? hát ezért: már születésem óta csak hasonló zenéket hallgattam, persze eleinte nem önszántamból és epekedve néztem a különböző cicababákat, minden erőmmel arra koncentrálva, hogy olyan helyes kis pofit növesszek magamnak, mint az övék (később jöttem rá, hogy nem velük született a kék szemkontúr ill. a zöld szem, nem is bezszélve a többi festékről). jópár évig nem értettem, miért jár a bátyám szakadt farmerben, bakancsban és miért lóg méteresen a haja fiú létére. (ettől függetlenül hagytam neki, hogy hasonló sajátkészítésű ruhadarabokat varázsoljon -ovis koromban- a szekrényembe és próbálja formálni az ízlésemet) az sem volt teljesen világos, miért keresi a művészlélek, saját tervezésű cuccokban mászkáló - őszintén szólva iszonyatosan szokatlan- rockerlány társaságát. később mikor kezdte feladni a reménytelen ízlésem alakítgatását, elmentünk egy lemezboltba . én végighallgattam az összes kazettát ( bratyesz felhívta rá a figyelmemet, hogy csak kazettát szabad, mert mást nem tud és nem is akar megvenni ), végül a A legjobb méreg mellett kötöttem ki. végigordítottam az egész utat hazafelé, hogy volt ott egy dal, ami nagyon tetszett és menjünk vissza érte. nem mentünk. hónapokkal később láttam újra ( akkor már Leggjobb méreg/ Punk and Roll formájában) , amikoris húsvét alkalmából kaptam egy kis pénzt tesómtól egyetlen kazettára. 9 évesen beállítok, leemelem a polcról és megveszem . ott kezdődött. onnantól kezdve voltam én a világ legkedvesebb és legkiválóbb húga. mutogatott mindennek, hogy magamtól kötöttem ki egy tank felvétel mellett.az akkor 19 éves bátyámmal csak egy valami tudott összekötni minket, a zene. a legtöbb emeberrel pedig ilyen alapon jöttem össze. soha nem volt célom, hogy különbözzek másoktól, csak az, hogy hasonlítsak valakikre. akikre én akarok.
zotyo91 e-mail | 2003-12-13 16:36:46 | 181.
én egy mayhem cdt kérek vagy egy immortal cdt vagy egy dark funeralt, mert olyanaim nincsenek
coma e-mail | 2003-12-13 14:32:28 | 180.
Hm..és olyan nincs,hogy valakit kitiltanak valakit mert IRTOZATOS SZENNY ÖMLIK A SZÁJÁBOL??Ha ezért nem vágnak ki senkit akkor azért se hogy milyen zenét hallgat meg milyen hülye;)

Előzmény: johnny (177.)
rocker_csaj e-mail | 2003-12-13 09:17:22 | 179.
Mit kértek karácsonyra? mert én pár még megnemkapott/vett rock Cd-t!
rocker_csaj e-mail | 2003-12-13 09:15:40 | 178.
hi all!Először is: 14 éves vagyok lány és táncolok, ami nem függ össze a rockkal de imádom...
környezetemben is van pár rocker és inkább velük vagyok mint a többiekkel, najó ez persze nem azt jelenti, hogy nem barátkozok rapperekkel v mittomén, de nem hallgatok már lassan 2 éve rappet, szóval az életemnek 2 "style-a,, van: rock és a tánc (Akrobat) a tánc nagyrészben az alakom miatt fontos...imádom:
Tankcsapda!!!!!!!!!(kedvenc)!!!!!
sum41
Evanescence
Nirvana
Metallica
Linkin Park
Bon Jovi (ő régebbi, de imádom a számait)
Marylin Manson
.....stb......

johnny e-mail | 2003-12-12 23:40:45 | 177.
Hö,téged is idebaszott ez a kurva fórum?Ide minden pöcs beírhat?!Olyan nincs,hogy kitiltanak valakit mert szar zenéket hallgat meg,mert hülye?Jó Sárlott nénikédnek azt a vizenyős picsáját írkáljál ide!!Majd,ha betöltöd a 10-et!!!

Előzmény: Good Charlotte (172.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-12 22:18:37 | 176.
:)))

Előzmény: cucka (175.)
cucka e-mail | 2003-12-12 21:42:07 | 175.
"senki sem néz divatrockernek.
Én sem vagyok az. "

nem érdemes bizonygatni, hiszen mindenki tudja rólad ezt. te az intelligens gondolkodási menetű antidivatrocker társadalom jeles képviselője vagy. bocs.


Előzmény: Good Charlotte (172.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.