Click to Visit
Rock - Rájöttetek már, miért léteztek?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  

csó69 e-mail | 2003-10-25 20:45:38 | 5.
A földi élet biztos nem lesz túl hosszú, főleg, ha ilyen negy tempóban "fejlődik" az emberiség. Valljuk be, ez a fejlődés inkább destruktív, mint építő. De mi van az egyetemes léttel? Úgy gondolod, a halállal vége, a tudatod megszűnik, talán apró részecskékre bomlik, amelyek kavarognak egy darabig, majd találkoznak más exlény tudatrészecskéivel és egy új tudat születik? Mert én ezt sem tartom kizártnak.
Necro e-mail | 2003-10-25 20:35:46 | 4.
szerintem semmi értelme az életnek.igazából senkinek nem jó,hogy vagyunk és pusztítjuk a Földet...de azt,hogy megszülessünk-e úgyse mi döntjük el! de,ha már vagyok szeretném jól érezni magam! amíg élek(az úgyse túl hosszú)szóval,végülis én örülök,h pont az a spermike ért célba,amelykből én lettem és nem érdekel,h másnak rossz-e,h létezem...
csó69 e-mail | 2003-10-25 20:28:04 | 3.
Ha csak az lenne a feladat, hogy túléljük azt, ami minket negatívan érint, akkor ennek könnyen véget lehetne vetni, sokan meg is teszik... Én amúgy kibaszott sokat gondolkozok a témáról, habár tudom, hogy nem ér túl sokat, talán még el is vesz az életemből (főleg amikor hajnalban a párnával a fejemet verem, hogy kimenjenek ezek a végtelen gondolatok a fejemből és végre tudjak aludni!)Te milyen 8 éve tartó szívatásról beszélsz? Suli?
aght e-mail | 2003-10-25 19:58:11 | 2.
Fogalmam sincsen, de egy kicsit többet szeretnék csinálni mint legtöbben... De szerintem mindenki így van ezzel. Itt cél nincsen, csak önző gyermeteg vágyak, és a következményeik... Nincsen kedvem mégjobban elcseszni ezt a nyomorult bolygót, tovább népesíteni, meg szennyezni, meg elvenni az energiakészleteit.... Célom meg semmi, csak az, hogy túléljem ezt a sok szívatást ami már 8 éve megy.
csó69 e-mail | 2003-10-25 19:30:37 | 1.
Most komolyan. Bizonyára gondolkodtatok már azon, hogy mit tartotok az életetek értlmének és hasonló baromságokon, ami valójában nem is baromság. Miért létezünk? Pont NEKED miféle szereped lehet ebben az elbaszott világban??


1  2  3  4  5  6  7  8  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.