Click to Visit
Rock - Hippik
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  

Ghosteus e-mail | 2006-07-15 11:52:47 | 353.
Rengeteg barátom van, a legjobb fajtából: megértőek, humorosak; csodálatos emberek.
Nincs testi hibám. Ugyan igen sovány, és magas vagyok, és Apa mindig mondogatja, hogy többet kéne mozognom, többnyire elégedett vagyok.
Szüleim kapcsolata egy mintakapcsolat, soha, de soha nem volt semmiféle probléma. Szeretik egymást, szeretnek engem, szeretem őket.
Igen, elferdültem a valóságtól. Ne félj, nem ártalmas, kívülről alig észrevehető (max a hangulatingadozásaim útján), belül nem fáj. Be vagyok zárva, de jól érzem magam, csendben megfigyelem a külvilágot. Csak annyira rossz érzés a tehetetlenség...! Hogy kénytelen vagyok megküzdeni mindenféle sötét árnyalakkal, amíg meg nem érkezik a Válasz!
De nem magamnak köszönhetem, a Győzelem Angyala tette ezt velem. Célom, hogy elérjem azt a nyavalyás Szabadság-utcát, és boldogan éljek kikeveredve abból az állati veszélyes, és groteszk világból, amit magam köré emeltem.
ÓHH, VIKTÓRIA AZ ÉLET, VIKTÓRIA A TISZTASÁG, VIKTÓRIA A SZÉPSÉG, VIKTÓRIA A FÖLD, VIKTÓRIA A GYÖNYÖR, VIKTÓRIA A GYŐZELEM!!!






...nem szeretek sportolni.


Előzmény: rihi (352.)
rihi e-mail | 2006-07-15 10:39:43 | 352.
Neked vannak barátaid Ghosteus? A való életben!
Nagyon elferdültél már a valóságtól! Persze... Talán nem is létezik valóság! Mindenki őrült! Azokat az őrülteket hívják normálisaknak akik a legtöbben vannak! Akik ugyanabban a világban élnek!
Esetleg van valami testi fogyatékosságod?
Gyermekkori traumák?
A szüleiddel volt valami gond?
Ismétlem, a futás helyrehozná zavaraidat...
Fuss ki belőle fizikailag, és a lelked követni fog!

rihi e-mail | 2006-07-15 10:34:37 | 351.
Azt akartam mondani hogy keress magadnak valami kikapcsolódást! Én maganak megtaláltam a brigázást...
Ajánlom neked is mondjuk a futást, mert ahhoz nem kell semmiféle komolyabb felszerelés, esetleg egy jobb futócipő... A terepfutást javasolnám ha elérhető neked valami erdő vagy határ, esetleg hegy...
Igazából nem szeretem a "mai" sportot, ugyanis ma már a sport fogalmából is egy tévhit lett...
Nem kell hozzá semmiféle erőgép, az nem sport...
A sport, akkor sport ha a pulzusod az egekbe száll , a természetben zajlik, lefáraszt, kikapcsol, növeli az állóképességet, egészséges, aztán a fáradalmakért cserébe a természet megjutalmaz!
Én a futást és a bringázás 1-1 ágazatát nevezem sportnak, illetve ezen kívül még egy pár kiegészítő mozgásfajtát...
Mindenesetre szerintem a futás helyrehozná zavaraidat...


Előzmény: Ghosteus (349.)
Ghosteus e-mail | 2006-07-15 08:52:45 | 350.
És egyébként: igen, valóban eltévedtem elmém sötét labirintusában...vajon sikerül Pinkynek (nekem) eljutnia a Szabadság-utcába anélkül, hogy Werner Brecht neonáci hadserege, a képzeletbeli barátai (vannak igaziak is, de nem ők), egy óriási, dühödt vihar, egy rossz döntés, egy baljóslatú, mégis gyönyörkeltő sms, és egy C-vitamin túladagolás megállítaná...? Ha eljut, a Győzelem Angyalával él minden eddiginél boldogabban a valóságban. Ha nem jut el, idegösszeomlást kap, és örökre bezárva marad abban a depressziós mocsárba, amibe a neonáci katonák vetik majd.

Előzmény: rihi (348.)
Ghosteus e-mail | 2006-07-15 08:34:38 | 349.
Tulajdonképpen...mit akarsz ezzel mondani???
Nem sikerült ugyanis megfejtenem eme kódolt üzenetet.


Előzmény: rihi (348.)
rihi e-mail | 2006-07-15 08:09:41 | 348.
Ghosteus, te őrültebb vagy mint én! Ez jó dolog...
De vigyázz, mert ha nem teszel ellene, akkor egyre jobban beléd száll...
Az én mentőövem az a Bringám... versenyzek is és idén nagy áttörésekre készülök
Ha ő nem lenne, szerintem már én sem lennék, vagy már a diliházba kötöttem volna ki!
Ez amit te napról napra csinálsz, nem fog segíteni rajtad! Eltévedtél a gondolatok útvesztőjében, ahonnan nincs kiút! Várd meg amíg eljutsz egy elfogadható falhoz, aztán mászd át a falat és állj fel a tetejére! Hidd el hogy jól fogod magadat érezni! A számítógépedet meg csak napi 1-2 órára használd sztem...

Ghosteus e-mail | 2006-07-14 19:25:30 | 347.
MEGHALT SYD BARRETT.

BÁRCSAK ITT LENNÉL, TE ŐRÜLT GYÉMÁNT!!!

Ghosteus e-mail | 2006-07-12 21:00:34 | 346.
Goya...:(((de a tehetetlenség KIBORÍT!!!
Ebből összeomlás lesz...:(((


Előzmény: goya (342.)
vízöntő e-mail | 2006-07-12 16:06:56 | 345.
Viky jófej,vagány csaj vagy!
Kedvellek nagyon!!!

vízöntő e-mail | 2006-07-12 16:06:54 | 344.
Viky jófej,vagány csaj vagy!
Kedvellek nagyon!!!

goya e-mail | 2006-07-12 09:46:57 | 343.
mi a baj,multkor még oly szerelmes voltál..mi történt

Előzmény: Ghosteus (340.)
goya e-mail | 2006-07-12 09:45:54 | 342.
az én mamám még rakja alám a lovat.... tatám fénykorában lázadó volt a komunisták ellen...
rég írtam már,de megint van egy kis szünetem...


Előzmény: Vicy (341.)
Vicy e-mail | 2006-07-10 17:48:25 | 341.
Hát igazából a nagyszüleimmel voltam és a mamám eléggé akaratos tud lenni szóval inkább ráhagytam minthogy állandóan veszekedjen velem.Kicsit ő régimódi és (mármint ,,divatosan" öltözködik inkább a gondolkodása az) nem akartam őt kiakasztani teljesen.Kibirtam és ez a fő:-PPP De vhogy én ugy vok vele hogy attól a kinézek még inkább hippinek érzem magam.Amikor vmilyen alkalomból néha ugy nézek ki mint 1 divatpicsa akkor olyan mintha nem is én lennék.
Van msn-em tessék itt van:viky_peace@hotmail.com
majd vegyél fel és dumálhatunk.

Ghosteus e-mail | 2006-07-09 19:49:33 | 340.
Istenem...de üresnek érzem magam...ernyedten lógnak a végtagjaim, szemeim mély kutak, amikben...
AAAAAAAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vízöntő e-mail | 2006-07-09 18:07:50 | 339.
Vas meyében lakok,Rábapatyon.
Te?
Az én szüleim se bírják,főleg a tornacipőt,de azért midnig vesznek egy msáikat ha lszakad a kicim.
de azóta anya annyira nem morog rám,h mért dorgóba járok nyáron:
nemrég a Nagyit elbvittük a cipőboltba,nekem néztünk dorgót,de nemtaláltunk iolat amilyert akartunk.És mi lett?anyám kiakadt az anyjára.:)
Ugyanis a nagyim vett magának egy fekete tornacipőt,mert h tök kényelmes ,és h ő is imád benne járni.:)))azóta kevésbé morog rám anya.
:))))))))))
Nagyi forever!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))
Ha nekem szállodába kellett volna nyaralnom én biztos csak azért is nem úgy öltöztem volna,vagy legalábbis a őbb kiegészítőket stb....felvettem volna.nemt om h ez nálad meg volt.
Van msned?


Előzmény: Vicy (336.)
Vicy e-mail | 2006-07-09 17:58:57 | 338.
Télleg nem rád gondoltam hanem arra a 8888-ra vagy hogyishijják.Jó persze a hippik akarták a drogok legalizálását,de nem ettől voltak hippik.Én még most is azon a véleményen vok hogy ha minden drog legális lenne akkor sem próbálnám ki.Nem a börtöntől félek hanem attől hogy beledöglök.Mondjuk szoktam néha ezen gondolkodni.Hogy milyen érzés lehet.De aztán mindig rájövök hogy józanul is tudom magam jól érezni.Szóval nem kell ahhoz fű vagy LSD.Egyébként te hány éves vagy?
vízöntő e-mail | 2006-07-09 17:47:18 | 337.
hello Vicy!
Először tényleg megijedtem,ahogy elkezsdtem olvasni a bejegyzésedet,h hülyeségeket írtam volna,de ezek szeritn mégsem.:)))
Azt eddig is gondoltam,h attól h még füvezik valaki vagy sem attól még nem hippi,és ez így van a rockkereknél is.
Igazad is van,midnekinek maga kell eldöntenie,h ki ő.Olyan nincs h az ember egyik napról a másikról h eldönti h mi,h én most ez és ez aksrok lenni,hanem ez csak úgy jön,egy érzés,spontanítás,és az ltla dönti el,h ő mi.Hogy mit képviselek azt meg eddig is tom,ugyhogy asszem csak az általam viselt stílus,belsejébe kell belevetnem magam.Nemcsak zebét hallgatni az nem elég.tudni kell,h mi onnét van, stb........
asszem majd kialakul,hki vagy mi is vok.
Segítettél Vicy!Köszi!


Előzmény: Vicy (335.)
Vicy e-mail | 2006-07-09 15:59:14 | 336.
egyébként vizöntő te merre lax?
Ja és még annyit hogy az én sdzüleim sem naon fogadják el...anyám azt hiszi hogy csak divatból csinálom pedig nem..meg állandóan azon veszekszünk hogy milyen ruha van rajram.Mert én képes vk 3 napig farmerben meg tornacsukában lenni,me az a legkényelmesebb.Mondjuk szoktam néha szoknyában is járni de nem sűrűn.Kivéve most me egy hétig egy hülye puccos szállodában kellett nyaralnom.ÁÁÁÁÁ eléggé kaki volt.me állandóan szépen kellett kinéznem.alig birtam ki...:-P

Vicy e-mail | 2006-07-09 15:47:58 | 335.
Nahát egy hétig nyaral az ember és nincs nete és máris felpezsdül itt az élet.Egyébként mindig elgondolkodtat ha vki bejön ebbe a topicba és csak hülyeségeket tud irni(Vizöntő most nem rád gondolok ne ijedj meg)Nem attól hippi vki hogy füvezik és nem hippi vki attól hogy füvezik.Asszem ezzel elmagyaráztam a lényeget.
Én hippinek érzem magam..mondjuk nem is tom miért.Mármint ugy értem hogy belehet bárkit is skatulyázni vhova?Én mondjuk szeretném ha ebbe a skatulyába tartoznék.Én attól érzem magam hippinek hogy próbálom ugy élni az életem mint ők annó.Nem idegeskedem, megpróbálom az emberekben a szépet látni nem rögtön azt nézem hogy néz ki vki hanem azután nyilvánitok róla véleményt hogy megismertem.Nem érdekelnek a hülye társadalmi szabályok hanem szabadon élek.Nemrég elkezdtem a ruháimat is ugymond átalakitani.Vettem pár szép szines kendőt meg van pár tprnacsukám nba persze és az elmaradhatatlan békejel ami állandóan rajtam van.Ezzel igazából csak annyit szeretnék hogy a külvilág felfigyeljen rám,vagyis nem is rám hanem arra amit képviselek.És igy lehetséges hogy rájönnek az emberek az élet igazi értelmére.Mert szerintem nem a pénz meg a hatalom boldogit.Ahhoz hogy boldogok legyünk magunknak kell ugy érezznünk hogy azok vagyunk.
Vizöntő neked csak annyit mondanék hogy szerintem más nem tudja meghatározni hogy ki is vagy.Azt neked kell eldöntened.Szerintem a zenei stilus mind1.Én szeretem a beatlest,janis joplint,de hallgatok tankcsapdát is de britneyt is ha ugy hozza a kedvem.Mostanában meg latin zenét szeretek.És nemsokára meek majd táncolni is,de ettől még ugyanugy hippinek érzem magam.Szóval nem is a zen nem is a ruha miatt vagyok az akinek érzem magam.Szerintem ez egy ÉLETFELFOGÁS VAGY ÉLETSTILUS.Azért remélem segitettem valamit. pusz mindenkinek PEACE4EVER

Axl Rosee e-mail | 2006-07-06 14:13:26 | 334.
vizöntő!!!sztem tök jo h leírtad mer most rájöttem h én se tudom mi vagyok:DDD
vízöntő e-mail | 2006-07-06 09:37:31 | 333.
Lehet.
de én kíváncsi vok.

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-07-06 09:24:10 | 332.
Én se nevezem magam se rockernek, se hippinek. Nem az a lényeg, h hova sorolnak be.

Előzmény: vízöntő (331.)
vízöntő e-mail | 2006-07-06 09:10:09 | 331.
a hippikről én csak annyit tok,h 1964.április 22.-e óta létezik ez a kifejezés.és h vietnámi háború ellen tiltakozó fiatalokra találták ki ezt a kifejezést,kik ülősztrájkort folytattak,és h jellemzőik voltak,h farmert,polót,hosszú hajat viseltek,és szerették a Beatlest.és h nomád életmódot folytatnak.
vízöntő e-mail | 2006-07-06 09:03:04 | 330.
sziasztok!
Még új vagyok itt.ma regisztráltam.
Nem tartom magamnak hippinek,igazából rockkernek sem annyira,nem tom.Én addig semminek tartom magam amíg nem tom a stílusok,a rock zenei ágazatiait,h mi mi.sokan azt mondják rám,h rock metalos,pedig hallgatok punk zenét ism,sőt bluest,imádom Janis Joplin-t meg Ray Charless-t,azt is,h hippi mert van egy békejeles medálom és hordom,de ugyanakkor nem hordok sok színes ruhát.
Inkább feketét ,meg pirosat hordok,benne van ebben a két színben az amit gondolok az életről.
Ezért a gondolatomért,meg góthnak,fekete angyalnak neveznek.Modnjuk annak tényleg van története,h mért hívnak black angel-nek.:)
A piros jelképezi számomra a szenvedélyt,az erőt,a szeretet,a fekete,a múlandóságot,,h az élethez hozzá tartozik a halál is,(és mitn Forest Gump anyja mondja,bárcsak ne volna az),és h rövid az élet ahhoz h zsarnokságban,önzőségben,
háborúban,öldöklésben éljünk sztem.
Nem tom mi vagyok őszintén és nem érdekel h mit gondolnak az emberek rólam.
Egy gondolat szerint élem az életem,és amikor megláttam ezt az idézete,h az egyik kedvenc bandám egyik embere is így éli az életét,mint én.
Ezseritn a gondolat szerint él,csak ő össze is foglalta:
"Tedd, mit úgy érzel, tenned kell,
arra menj, amerre szíved terel,
Hisz időd, oly kevés,
Légy hát a magad ura, míg élsz." Axl Rose
Jobbá szeretném tenni ezt a fertő világot,ezért is vok az ifjusági vöröskereszt aktivistája,amiért enyhén szóval a szüleim kivannak akadva,h tanulás helyett,mért foglalkozok más dolgaival,mért vagyok képes akár elvissza össszesen 20km-t letekerni,akár esőben,h ott legyek egy vöröskeresztes programon,amiért nem kapok pénzt.És mért megyek biciklivel,holott ott van a busz?
Mert utálom!!!Szeretek aszabadon tekerni,boldognak lenni,mosolyt csalni az emberek arcára.A szüleim szerint nagyon vadóc,szabadszellemű,makacs,idiota stb.....vok(azokat inkább nem írom le).Sajnálom is őket azért,mert nem fog rajtam a nevelésük,és h nekik sokat kell szenvedniük az én viselkedésem miatt,eg ycsomó rossz tulajdonságom van,és h nekik sokkal könnyebb lenne az életük ha egy olyan lányuk lenne,aki az őszavukat szentnek veszik,és nem tezs ellene semmit,nem lázad,hogyha nem tetszik neki valami,nem mondja meg ami bántja,hanem hallgat.Nah,ez nem vok én.....
h most,,röviden" majdnem életrajzot írok,azért teszem,h megtudjam h ki is vok,és a rock ,meg a blues zenei részeit,mtejedéseit,mitől rockker valaki,mitől hippi valaki szeretném, meg tudni.
sajnos azt látom egy csomó embernél,h papolja h ő milyen nagy rockker,rappper stb.... és közben fogalma sincs,h mi mi,max csak azt a zenét hallgatja.
Bocs,h ennyit írtam,meg nem tom egyátalán lesz valaki aki végig is olvassa :?(,de azért írtam le ennyi midnet magamról,amit már írtam,h hova tartozok szerintetek?
Köszönöm ebben a segítségeteket előre is!!!!!!









*HippiNiki* e-mail | 2006-07-05 19:53:24 | 329.
kikérem magamnak! nem vagyok se füves, se igénytelen. meghalok, ha 1 nap nem fürödhetek, vagy nem moshatok fogat. sosem vagyok büdös és a hajam sem zsíros, vagy kendő van rajt és nem látni.... max a cipőm koszos:)

Előzmény: 888888 (327.)
hippizsófi@ e-mail | 2006-07-05 18:13:08 | 328.
Sziasztok. 888888 nincs igazad mert a hippik nem (csak) ezzel egyenlök és nem a fü volt a legfontosabb hanem a béke ami most is nekem mindenkinek nagyonfontos.És az a baj h mindenkinek csak ez jut eszébe és kevesen tesznek csak a békéértJó füveztek is de csak a saját szórakoztatásukra.Na csak ennyit akartam.
Puszi:Zsófi

888888 e-mail | 2006-07-05 16:44:28 | 327.
Hippik = Fű és igénytelenség
MakeLoveNotWar e-mail | 2006-07-05 08:00:07 | 326.
Hát a legtöbbet úgy tudsz meg, ha elolvasod:)
És olvasd is el! Szerintem nagyon jó könyv, csak egy kicsit nehezen emészthető. Én sokmindent csak második olvasásra értettem meg.


Előzmény: egyatömegböl (325.)
egyatömegböl e-mail | 2006-07-01 11:22:32 | 325.
A segítségeteket szeretném kérni.
Szeretnék minél több dolgot megtudni 1984-ről.
Főleg véleményekre vagyok kíváncsi.
Előrre is naon köszönöm a segítségeteket!
Peace! :)


Előzmény: hippizsófi@ (324.)
hippizsófi@ e-mail | 2006-06-27 15:22:38 | 324.
Na,miért nem ir ide senki? Majd én..... Hogy vagytok már csak 2hét és mehetünk Kecskemétre,jaj de jó lesz!!! :D
Puszi:Zsófi

Vicy e-mail | 2006-06-23 14:50:23 | 323.
hát akkor majd egy hónap mulva kérdezem meg mert sajna biztos hogy nem tok elmenni...nem engednek el mert én Pesten lakok.
Egyébként ugy emlékeztem hogy juniust mondtatok azért kérdeztem meg.....

rihi e-mail | 2006-06-22 19:52:45 | 322.
béna vagy?


Előzmény: hippizsófi@ (321.)
hippizsófi@ e-mail | 2006-06-22 19:50:47 | 321.
bocs az 14-15 .Péntek-szombat lenne,csak béna vagyok és félre irtam.
hippizsófi@ e-mail | 2006-06-22 19:49:41 | 320.
Szia Vicy!Szerencséd vanmert még ezután lesz a Kecskeméti tali,úgyhogy nem maradtál le semmiröl.2006 julius 14-14.én lesz (Kecskeméten)
Ha tudsz és érdekel,akkor gyere majd el.
Puszi :Zsófi


PEACE MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!

Vicy e-mail | 2006-06-22 19:15:29 | 319.
valaki mesélhetne hogy milyen volt Kecskeméten?de azért ugy hogy ne fájduljon meg a szivem azért mert nem tudtam elmenni...

*HippiNiki* e-mail | 2006-06-21 20:27:47 | 318.
hajj de hátra van ez a topik, írok ide egyet!:D SZERESSÉTEK 1MÁST NAGYON! csókolok mindenkit!:)

<3<3<3all you need is love!!!<3<3<3

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-06-14 09:36:57 | 317.
Mi a véleményetke a Jézus-mozgalomról?
http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A9zus-mozgalom

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-06-14 09:36:21 | 316.
Egyébként én Szeress,ne háborúzz!-nak fordítom.

Előzmény: MakeLoveNotWar (314.)
rihi e-mail | 2006-06-13 21:43:09 | 315.
LOL :ĐĐ

Előzmény: MakeLoveNotWar (314.)
MakeLoveNotWar e-mail | 2006-06-13 16:52:02 | 314.
"9._Szeretkezz, ne háborúzz! "
Ez én lennék.


Előzmény: hippizsófi@ (313.)
hippizsófi@ e-mail | 2006-06-13 16:06:35 | 313.
1._Szeress, ne hadakozz!
2._Kedveskedj, ne ellenségeskedj!
3._Élvezz, ne csatázz!
4._Szerelmeskedj, ne gyűlölködj!
5._Hódítsd, ne megszállj!
6._Alkoss, ne pusztíts!
7._Elbájolj, ne leigázz!
8._Ölelj, ne ölj!
9._Szeretkezz, ne háborúzz!
10._Udvarolj, ne harcolj!


hippizsófi@ e-mail | 2006-06-12 17:34:30 | 312.
Szia.Nyugi,csak hallgatásra kell.
cimem:zsofi15@citromail.hu
puszi:Zsófi

AKINEK VAN ZENÉJE KÜLDJÖN!!!!!!!!

Ghosteus e-mail | 2006-06-12 12:30:53 | 311.
Nade:(((gyanakszom. Valamilyen célra kell neked a Floyd, vagy csak hallgatni akarod? Különben hallottál már számokat Tőlük, vagy csak eszedbe jutott?

Előzmény: hippizsófi@ (308.)
Ghosteus e-mail | 2006-06-12 12:27:33 | 310.
Annyira szeretem, hogy feldühít, ha kisbetűvel írom a "F"-betűt >:-((( sz'al Pink Floyd

Előzmény: Ghosteus (309.)
Ghosteus e-mail | 2006-06-12 12:26:24 | 309.
ZSÓFIIIIIIIIIIIII!!!
Csak adj meg egy msn-címet, és küldök neked csomó Pink floydot!!!kedvencem:)


Előzmény: hippizsófi@ (308.)
hippizsófi@ e-mail | 2006-06-12 07:12:28 | 308.
Sziasztok.Van egy pár zene ami nekem nincs meg és kéne és ha valakinek van akkor eltudná nekem küldeni,nagyon fontos lenne.
Pink Floyd,Bob marley,Janis Joplin,Led Zeppelin Jimi Hendrix meg ha van még ilyesmi zenétek akkor azok is jók,csak fejböl most csak ennyi jutott eszembe.
Előre köszönöm!!! Puszi:Zsófi

rihi e-mail | 2006-06-11 19:31:51 | 307.
Miért, mit kell tenned?

Előzmény: Ghosteus (305.)
Ghosteus e-mail | 2006-06-11 17:10:17 | 306.
[Pinky --------> alteregóm (azaz én)]

Előzmény: Ghosteus (305.)
Ghosteus e-mail | 2006-06-11 17:09:37 | 305.
MOST!!!ÚGY ÉRZEM, MOST KELL CSELEKEDNEM!!! ÖSSZESEN EGY HETEM VAN VISSZA, ADDIG!!!EGY HÉT MÚLVA, NYÁRI SZÜNET ELEJÉN...ELDŐL PINKY SORSA!!!DRUKKOLJATOK!!!
*HippiNiki* e-mail | 2006-06-10 18:20:24 | 304.
azaz:D

Előzmény: rihi (300.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.