Click to Visit
Rock - Hippik
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  

Ghosteus e-mail | 2006-02-27 16:28:41 | 53.
Nemrég kidolgoztam egy elméletet (bocs a sok szövegért:DDD). A következő:

Minden háborúk forrása: a GYŰLÖLET.
Minden hippi, és virággyermek forrása: a háborúk kialakulása.
Minden hippi éltető eleme, harcának tárgya, eszméje: a SZERETET.

Következésképpen:

A SZERETET forrása a GYŰLÖLET.
GYŰLÖLET nélkül nem létezne SZERETET.

H A T E for L O V E !


Előzmény: Freya69 (48.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-27 16:23:26 | 52.
Ja, és tudom, hogy ez egy régi hozzászólás, de a madarak ketrecben tartásáról néhány szót: Valóban nem jó dolog kismadarakat, kanárikat, papagájokat, stb. kis gyűszűnyi ketrecben tartani...több oka van. Először is kérész véleménye: "szabadnak születtek". Másrészt ezen állatok közül egyik sem ragaszkodik túlságosan a gazdájához. Nekünk otthon apámmal (mert ő madármániás:DDD) van egy szajkónk. A szajkó (az egyéb varjúfélékkel együtt (varjú, szarka, holló)) rendkívül szelíd, ragaszkodó, és intelligens. Apámmal a szalkónknak építettünk egy jó nagy röpdét - akár egy gigantikus kalitka:DDD Ott jól érzi magát, de ami a legmeggyőzőbb: amikor kiengedjük a szabadba, ahelyett, hogy elrepülne a 'csába, tesz néhány kört, játszik az udvaron, stb., és eszébe sincs megválni a felnevelőitől. Aztán visszarepül a röpdébe, és várja, hogy rácsukjuk az ajtaját.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az ember két dolgot tehet, hogy szakítson a kalitka-kínzómódszerekkel:
a. tarts papagáj helyett intelligensebb, ragaszkodóbb madarakat!
b. legalább építs egy röpdét...!


Előzmény: kérész (31.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-27 16:14:09 | 51.
Úristen...a Leader tényleg ilyen ostoba volna, vagy csak az elmúlt egy hete volt ócska...?!
HOGY LEHET, HOGY NEM TUDTAM ERRŐL A TOPIKRÓL?!

Nem goya, nem várok választ...a kérdés költői volt.

goya e-mail | 2006-02-27 14:39:48 | 50.
én nem arra gondoltam,hogy ti nem szerethetnétek békét,hanem arra,hogy már most elegetek van a sok igazságtalanságból,már most vágytok arra hogy minden más legyen: szép és jo, és mindenki ezt szeretné -,persze én is- de még rengeteg szarsággal fogtok találkozni,még rengeteg sok igazságtalanság fog történni- amiktől egy szülő óvja gyermekét...aztán elkerültök otthonról,ahol olyan ujjdonságokkal találkoztok,pozitív dolgok, és sok negatív,melyekből tapasztalatokat gyűjtötök,és szabadok lesztek,azt csináltok majd amit akartok,és ez nagy hatalom,csak ezt sokan nem akarják felfogni...de rengeteg dolog lesz még amiről véleményt kell alkotni,lehetőleg helyes véleményt, kívülről szemlélni a világot,pont azért hogy a te bpldogságodat ne fertőzzék meg azok amiket írtál. és talán 1-1 emberben megjelenik a vágy,ha látja hogy mi milyen boldogok vagyunk,és tesz majd a boldogságért,és észreveszi hogy mi egy sokkal szebbnek látott világban élünk,és talán odavágyik majd az az ember,és talán tenni is akar majd érte... szóval kitartás,ha példát mutatunk,talán mások is felfigyelnek arra hogy bizony ahogy mondod,nincs lehetetlen...

Előzmény: Vicy (43.)
kérész e-mail | 2006-02-27 09:42:55 | 49.
Szerintem is...

Előzmény: Freya69 (48.)
Freya69 e-mail | 2006-02-26 21:40:30 | 48.
Kedves Stradlin!

egyáltalán nem értek veled egyet abban, hogy kicsiny hazánkban ne lennének HIPPIK! Ez csak egy amerikanista sz*-ág, hogy csak ott lehetnek HIPPIK,mert nekik volt miért és hol tüntetni, harcolni! A hippi mozgalom erősen baloldali beállítottságú! A nép hatalmát és az egyenlőséget hirdették! Mindezek mellett a békért, az egyenlőségért, a szeretetért harcoltak! Mozgalmuk túl hamar vált hamvába mint sem megfertőzte volna Európát!

De attól, még az eszmével igen is egyet lehet érteni, követni lehet! Az már más kérdés, hogy manapság elvesztette politikai tartalmát! De akkor is megállja a helyét ebben a romlott és mocskos világban! Lehet minket idealistának, idiótának, naivnak vagy bárminek nevezni! Ki lehe nevetni egy embert mert HIPPInek vallja magát! De ez minket HIPPIket nem érdekel!

A szeretet, béke és szerelem akkor is örök és egyetemes! És jobb ebben élni, mint örökös háborúban egymással!

Freya


Előzmény: Stradlin (15.)
kérész e-mail | 2006-02-26 19:54:52 | 47.
Egy 99 emberke bölcsebb lehet nálad... :))
Egyébként vannak emberkék, akik jól értenek a náluk fiatalabbak lenézéséhez... (Például tanárok, akik emberszámba se veszik a diákokat, tisztelet a kivételnek!)

goya e-mail | 2006-02-26 19:21:12 | 46.
persze hogy nem számít,csak ugy érzem nektek ez rosszul esett,és ha nem írtok évet,nem lepődök meg,és nem keltek bennetek bármilyen hátrányérzetet,már ha keltettem egyáltalán ... mindenesetre..értitek..?
őőő... nem tudom hogy kell vkit másképp kezelni.. az emberi értékek kortól függetlenek. a szellem, a test fejlődése és a tapasztalat gyűjtése kortól függ,de ti is lesztek előbb utóbb bölcsebbek,szóval ugyanugy viselkedek veletek mint akár egy 99 éves emberrel,csak persze titeket nem magázlak.. :)


Előzmény: kérész (45.)
kérész e-mail | 2006-02-26 18:59:58 | 45.
Miért lett volna, ha nem írunk évet? Ha nem írunk, felnőttként kezelsz minket? Te írtad, a kor nem számít...
goya e-mail | 2006-02-26 18:27:47 | 44.
kéti elfogadta. ghoszti nem.azt írta likvidálni - az elfogadás arról szól hogy nem akarod kiírtani a másikat,mert másképp gondolkodik, és ha az ember törekedik a dolgok (pl:a drogok) megismerésére, meg tudja tanúlni a kezelését. eléréséhez rengeteg zsákutca vezet.senki sem ugy születik hogy kívül belül ismeri a világot,és megismerni rengeteg idő,koncentráció nem a társadalomra(-azt el kell felejteni) hanem a természetre,saját tűrőképességünk felfedezése,és mindíg nyugalom. ha kapkodunk elhaladhatunk rengeteg apró fontos dolog mellett... szóval azért mondtam hogy ilyen fiatalon,mert ezekhez mind idő kell, persze ez nem meghatározott intervallum,szóval más és más mindenkinél. egyáltalán nem negatívan értettem hogy nem tudhattok..,nem ugy értettem hogy kis buták vagytok-ellenkezőleg,én örülök hogy vannak akik "ilyen fiatalon" tenni és tanúlni akarnak,csak előbb belső béke szükséges,mert sajnos rengeteg önző ember van a világon,és csak úgy lehetséges ezen idióta(bocsánat a minősítésért) emberek elviselése,ha lepereg rólunk és arra koncentrálunk,ami a célunk... persze ezek megint csak tanácsok.

az lett volna a jo,ha ti sem írtok évet.


Előzmény: Vicy (41.)
Vicy e-mail | 2006-02-26 18:16:17 | 43.
tényleg mintha vmi szerzetes lennél.Bár ha jobban belegondolok.........lehet hogy igy kéne minden embernek gondolkodnia.(néhány hozzászólásodat kivéve)
mert ha hiszed ha nem én is 14 éves csitri létemre a békét szeretném.Ha minden ember szeretné egymást,nem lennének háborúk csak természet meg a szépség meg az ilyen dolgo.
De ami a mostani világban folyik az egyszerüen kiábráditó....hogy minden hülye politikus a sok pénzért és a hatalomért küzd.Pedig ezek lényegtelen.De amg ezek az emberek nem veszik észre hogy mit művelnek addig mi kisemberek vajmi keveset tehetünk.Bár SEMMI SEM LEHETETLEN.!!!

kérész e-mail | 2006-02-26 18:10:03 | 42.
Goya, a te szöveged tisztára olyan, mint egy bölcs fengshuis emberkének. (Nem sértés.) :)
Még mit akartam írni... Nekem nem fontos, hogy mindenki elfogadjon. Bár gondolom, te se akarsz megfelelni az egész világnak, csak azoknak, akik szeretnek. Oké, akkor én most nem tépem feleslegesen a számat. :))

Vicy e-mail | 2006-02-26 18:07:16 | 41.
nekem sincsenek veled szemben előitéleteim.Miért is lennének?nem is ismerlek.
csak te irsz vmit én meg ha van vmi véleményem róla akkor irok.
Szóval amikor kétivel a drogokkal kapcs. veszekedtetek na az még nelem is feltünt.Bár már nem igazán tom miket irtál.De azt észrevettem hogy akátrki kérdezi nem mondod meg hány éves vagy.

ja és mért irtad azt hogy 14 évesen nem tudhatok még ilyen dolgokat ?

goya e-mail | 2006-02-26 17:56:17 | 40.
semmiség,csak megijedtem hogy megint ......

Előzmény: Vicy (38.)
goya e-mail | 2006-02-26 17:52:09 | 39.
szerintem... én eddig sem kaptam össze senkivel.
lehet vannak neki velem kapcsolatosan előítéletei.. de nekem nincsenek. ugyhogy én senkivel nem kapok össze,amott is mindíg higgadt tudtam maradni. nálam fontos hogy elfogadjanak,és én is elfogadom őket,és igyekszem nem osztani az észt,hanem pl tanácsot adni,ugy érzem teljesen békében élek,és biztos mindenki ezt szeretné... és ha negatív érzelmeket érzek valakiben,mindíg megpróbálom rávezetni,hogyan győzheti le,már ha leakarja...


Előzmény: kérész (37.)
Vicy e-mail | 2006-02-26 17:43:17 | 38.
igen goya kérésznek igaza van.Tényleg nem olvastam el és ezek szerit hülyeséget irtam.bocsesz.máskor majd előbb elolvasom.
kérész e-mail | 2006-02-26 14:01:14 | 37.
Goya, Viky a legjobb barinőm, és biztosíthatlak róla, hogy ő értette volna, amit írtál, de szerintem nem nagyon olvasta el, legalábbis csak átfutott rajta. Csak majd kétszi ne kapjatok össze valamin, vagy ilyesmi!:)
goya e-mail | 2006-02-26 13:21:08 | 36.
végre valaki megérti amit írok, és nem egyből a rosszra gondol. tök jóó. úúúgy szeretem amikor pozitív esemény részese lehetek.

Előzmény: kérész (35.)
kérész e-mail | 2006-02-26 12:14:48 | 35.
Viky, elolvastad az utolsó néhány bejegyzésünket? Mert Goya tényleg nem osztotta az észt. :)

Előzmény: Vicy (33.)
goya e-mail | 2006-02-26 11:49:45 | 34.
ha elolvastad volna az uccsó előtti irásomat, tudnád,én nem sorolom magam sehova,számomra ez nem lényeg,én én vagyok,tehát olyan mint én.ez mind amit írtam nehogy azt hidd sok,soha nem elég,és jo ügy érdekében mindenre van időm,időnk,csak akarni kell,és nem pedig a korunk a lényeg,legalábbis nekem. nem tértem vissza,el sem mentem,csak az éljenek a 70es... topikról,nem osztom az észt,hanem válaszoltam kérész kérdésére.

Előzmény: Vicy (33.)
Vicy e-mail | 2006-02-25 18:08:10 | 33.
na most megpróbálok ide irni vmit hátha itt vki válaszol.szóval látom goya visszatértél és osztod az észt.Nem akarok tényleg kötöszködni csak megmondom a véleményemet úgy ahogy te is.(gondolom)
szóval most az állatokról megy a vita.Szóval goya,te most hippi vagy,greenpeaces aktivista minden.egy szent.de most komolyan te hány éves vagy hogy ezt mind megtod csinálni amikket leirsz?

kérész e-mail | 2006-02-24 21:00:07 | 32.
Egyébként nálunk is egy kisebb fajta állatkert van, bár talán ez a kifejezés túlzás, de azért... miniállatkert. :P
Szóval nekünk van macskák, kutya, papagájok, teknősök - szárazak meg víziek -, hörcsögök, galambok...
Egyébként mielőtt még valaki megjegyezné, tudom, hogy egy állatmenhely sok pénzt igényel, de akkoris tök jó lenne! Na mindegy... Majd meglátjuk, mit hoz a jövő! :)

kérész e-mail | 2006-02-24 20:54:22 | 31.
Ez kedves tőled... Mármint hogy segítesz másoknak, meg amiket írtál. Szóval én is majd fogok segíteni az állatoknak... Például amikor jövök haza, szoktam látni egy kutyust... Buldog, vagy valami olyasmi, nem mindegyik fajtát ismerem. Szóval neki jó daginak kellene lennie, de kilátszanak a bordái. Egyszer megetettem kerítésen keresztül, de mivel ,,csak egy gyerek" vagyok, nem sokat tehetek. Remélem, egyszer itt is lesz állatrendőrség, mint Amerikában. Tök jó lenne. Ha felnövök, biztos fordítok majd arra időt, hogy valami ilyesmit megszervezhessek. Tényleg nagyon jó lenne. Vagy egy igazi menhely. Bezáratni a sintértelepeket... Jaj, a kisállatkereskedésekről ne is beszéljünk, mert falnakmegyek tőlük! Szörnyű... Szerintem tiszta állatkínzás ketrecben tartani a madarakat. Amikor ők a szabadba születtek. A tekik még elmennek, mert egy jó kis kifutóval a kertben elvannak, de a többiek. A kígyók, a rágcsálók. Na meg aztán - nem mintha szeretném őket - pókot minek terráriumban tartani! Sosem fogom megérteni, mi értelme van ennek az egésznek... Még tudnék ezekről ömlengeni, de lemenne a nap sajnos. Bár már lement...

Előzmény: goya (30.)
goya e-mail | 2006-02-24 18:34:28 | 30.
kérdésed teljesen jogos.:) elsősorban ami a legborzasztóbb,amikor az emberek a saját háziállatuknak nem adják meg a minimumot,pedig ez télleg nem nagy dolog.ez ellen ugy probálok segíteni,hogy kérdezősködöm,és ha valami nem stimmel,felajánlom,hogy segítek megteremteni a picúrnak a jobb helyet.pl:kiderült h 1 ismerősömnek van 1 teknőse,és hogy az akvaterrárium helyett egy üres illetve csak vizzel teli kisterületű akváriumban tartja,erre én felajánlottam hogy megcsinálom neki,kilépőt,búvóhelyet,kavicsok az aljára,árnyékoshely,növény,kaktusz stb...és az a védtelen állatka egyből jol fogja magát érezni.

ezen kívül ami nem hagy nyugodni,az a némelyik állatkereskedésben uralkodó helyzet,amikor bezsúfolnak minnél több szerencsétlent... hát ilyenkor vagy megveszek amennyit csak tudok,vagy "megmentem,ahogy tudom".... de nem hagyom ott. egész állatsereggel lakom együtt!!!!! és teljesen egyenrangúan,persze ezek olyan állatok,melyek a szabadban ezen a területen nem maradnának életben.és mindent megteszek azért hogy minnél természetesebben élhessenek,a pintyeim pl szabadon repkednek,és csiperegnek,nagyon idilli,amikor fürdenek a táljukban,ugrálnak a köveken stb...
ugy érzem igazán nem sok takatítani,etetni, szeretni őket-és nagyon jol megtanítják az embert alkalmaszkodni is...
és persze a lakás mint egy dzsungel,tele növénnyel...


Előzmény: kérész (29.)
kérész e-mail | 2006-02-24 17:20:55 | 29.
Goya, miért mondanak téged Greenpeace-esnek? Te is teszel valamit az állatok jogaiért, és a tisztább környezetért? Te is aktivista vagy? (Nem szemrehányásként kérdezem, csak úgy kíváncsi vagyok.)
goya e-mail | 2006-02-24 11:54:15 | 28.
ki nondta neked hogy én hippi vagyok.én nem sorolom magam sehova,de inkább greenpeaceesnek szoktak sorolni. szerintem nekem sikerül ugy élnem a világban,hogy ezeket amiket irok átvigyem az életbe és ez nekem egy jol bevállt életforma,mert sikeresen végzem mindennapi feladataimat és nincs gondom (az lenne a jo ha minden ember megtalálná a maga rendszerét,amelyben kellemesen tud élni) ,és törekedek arra,hogy megtanúljak maximálisan alkalmaszkodni,és koncentrálok inkább a természet megmaradt értékeire,és a szabadságnak teret adni. teljesen egyet értek azzal amit írtál,hogy meg mondod a szaremberek pofájába a lényeget, csak én belefáradtam a lázadásba,és a saját békémre törekedek,probálok példát mutatni azoknak az embereknek,akik rossz indulatuak,ha meg dobnak kővel,kenyeret dobok vissza,tudom hogy nem sokat érek el vele,de legalább az én lelkem nyugodt.nagyon érzékeny ember vagyok,nem tudok erőszakosan fellépni.mentem ami menthető,ebből a az elhidegült világból... igen,énis a saját nézetem követem,és más velem hasonló nézetű emberekkel együtt teszem,amit tudok

Előzmény: Spenót (27.)
Spenót e-mail | 2006-02-24 08:50:39 | 27.
túl fellengzős vagy a hippi léthez!!!
ez az állat szarság is túl sok!!!
nem tudom,mit gondolsz te a világról,de még nem nőttél fel ahoz ,hogy benne élj!!!
a hippik élete nagyban függött a lovie-k től,ők a saját és hasonló nézetű társaik szemléletét
követték!!! az állat sérthetetlensége csak a buddhizmusban,és egyes síta vagy izraelita vallásokban volt(van)jelen!!!

kérész e-mail | 2006-02-22 19:16:09 | 26.
:DDDDDDDDDDD
Ez jó volt.

goya e-mail | 2006-02-22 17:03:18 | 25.
én sem hiszek békében meg szeretetben,de én abban élek.

Előzmény: Spenót (22.)
goya e-mail | 2006-02-21 13:02:23 | 24.
anarchia??? talán szabad akarat..

Előzmény: Spenót (22.)
goya e-mail | 2006-02-21 13:01:47 | 23.
épp ezért kell a társadalom fölé emelkedni,és nem foglalkozni a szarságokkal,hanem a saját értékeidnek élni,mert az boldoggá tesz.én nem hirdetek békét,szeretetet, hanem: belső béke,elfogadni a másikat, megtanulni megbocsátani,elkerülni a konfliktust... és harmóniában lenni a természettel, és minnél többet tenni érte,és állatok sorsát megváltoztatni sokkal nehezebb mint megmondani a frankót..

Előzmény: Spenót (22.)
Spenót e-mail | 2006-02-21 10:09:30 | 22.
kedves goya,amiket itt felsoroltál egész régóta ismerem!!! doorson nőttem fel!!!! ezeket mind meghellgatom.de béke+szeretet? kérlek a mai társadalomban baromira kevés ember hisz ezekben!!! hisz woodstocban is az egész átcsapott ANARCHIÁVÁ!!!! nekem arra van szükségem,hogy kimondjuk a faszát a szarfaszúak pofájába!!!!!!!!
kérész e-mail | 2006-02-20 08:30:06 | 21.
Nem tudom már, ki írta, hogy Magyarországon nem voltak és nem is lesznek hippik. Mert szerintem igenis vannak. Miért ne lennének? Nem kell ahhoz drogozni, meg úgy öltözni, mint egy hippi, hogy az legyél. Elég, ha úgy gondolkodsz. Most ez nem tudom leírni, biztos ti is érzitek, mit szeretnék ezzel elmondani. Tudom, ez most zavaros.
Rengeteg ember gondolja azt a háborúról, hogy értelmetlen, és ezt most nem fejteném ki bővebben. Háborúból úgysem lesz béke. Értelmetlen és szánalmas...
kérész

goya e-mail | 2006-02-15 17:40:40 | 20.
amugy az sem tetszett még a punkoknál hogy sok az erőszak. amig agresszív cselekedeteket mutat valaki,addig ő sem különb azoknál akik szintén erőszakkal kényszerítenek rád dolgokat. LEGYÉL KÜLÖNB AZ ÁLLAMNÁL!!! ne feledjétek hogy usyis a jo kerekedik felül a végén! csak bízzuk a természetre!!! és ne higyjük hogy az a jo amit ránk akarnak erőszakolni csak azért,mert az törvénybe van foglalva...

Előzmény: Spenót (18.)
goya e-mail | 2006-02-15 17:34:57 | 19.
hány éves vagy spenót?
mert hogy egy jo pár éve még én is abba az irányba húzódtam zeneileg.csak aztán elkerültem,megismerkedtem a marihuánával,és inkább dallamosabb zenékre vágytam.. pl:janis joplin , john lennon, the byrds,jimi hendrix, woodstock fellépői, doors,szívből ajánlom hogy hallgass bele ezekbe ! IS !


Előzmény: Spenót (18.)
Spenót e-mail | 2006-02-15 10:32:10 | 18.
baromira egyetértek veled Goya!!! arról van szó,hogy minden ember önző!!! a kormány parancsai szterint él és nem veszi észre,de befásult!!! én punk vagyok,de ha itt valaki nem tudná,a punkok és a hippik szinte "ikertestvérek"!!! sok hasonló gondolkodású barátom van,mint amilyen te vagy!!
DE HA TI NEM FOGTOK ÖSSZE,NEM LESZ SZABADSÁG!!!


A PUNK NEM HALOTT.
NEM HALHAT MEG ADDIG,AMÍG NEM VÁLTOZIK A KORMÁNY,AMÍG NEM VÁLTOZNAK AZ ÉLETKÖRÜLMÉNYEK!

a punkok is a szabadságukért küzdenek,csak ők a figyelem felhívás más módját választották!!!

goya e-mail | 2006-02-14 10:59:18 | 17.
lehet hippik nincsenek,DE van még olyan ember akit érdekel hogy az emberek önzőek...és elvesznek a természettől mindent,és bántják az állatokat,és bezárják őket és lehet hogy azok a célok átalakultak,de van még itt elég probléma amiért csak ugy tehetünk valamit ha példát mutatunk azzal hogy szeretjük a világot.Addig míg nem vagyunk szabadok sem mi se senki,és az állam mondja meg mit lehet és mit nem, addig passzív ellenállást kell mutatni. Régen a háború ellen, most a természet és az ember elidegenülése ellen!!!!!!!
Én nem birom nézni hogy állatok legyenek bezárva,inkább ellopom ha nincs pénzem! De nem hagyom ott!!! Meg akarják mondani mit tegyek és mit ne?ne szívjak marihuánát,hát ha nekem jol esik akkor elszívom,és senkinek sem ártok vele.. és az is mindegy hogy itt vagy amerikában,mert itt sem tisztelik az ember szabadságát.mint ahogy régen se kérdezték meg hogy menni akarsz e a háborúba... csak ne hagyjátok rá!!


Előzmény: Stradlin (15.)
bogyo999 e-mail | 2006-02-12 23:56:41 | 16.
színvonalas... :P
Stradlin e-mail | 2004-08-08 09:43:38 | 15.
Hát, hippik már nincsenek. lehet őket tisztelni, de magyarországon nem is voltak és nem is lesznek igazi hippik. Egyszerűen nem olyan a környezet, mint amerikában volt...kész...ennyi
Solitary Girl e-mail | 2004-07-02 13:17:49 | 14.
Szííjjjasztok!

talamasqua nem ismersz egész véletlen néhány vámpírt?

talamasqua e-mail | 2004-06-17 23:59:50 | 13.
When the moon is in the seventh house
And Jupiter alings whit Mars
Then peace will guide the planets
And love will steer the stars

This is the dawning of the age of Aquarius
The age of Aquarius
Aquarius
Aquarius!

Harmony and understanding
Symphaty and trust abounding
No more falsehoods or derisions
Golden living dreams of visions
Mystic crystal revalation
And the mind is true liberation
Aquarius
Aquarius

When the moon...

talamasqua e-mail | 2004-06-17 23:43:25 | 12.
Tudjátok 1ébként h mi a hippi szó jelentése? A 40-es évekpen hep-nek nevezték a menőket, később megváltoztatták a szó írásmódját hip-re. Innen ered ;o)

talamasqua e-mail | 2004-06-17 23:35:07 | 11.
Hare Krishna, Hare Krishna,
Krishna Krishna, Hare Hare,
Hare Rama, Hare Rama,
Rama Rama, Hare Hare
Love, love
Love, love,
Drop out,
Drop out,
Be in
Be in
Take trips get high
Laugh joke and good bye
Beat drum and old tin pot
I'm high on you know what
Marijuana, marijuana,
Juana, juana, Mari, mari
High high high high
Way way up here
Ionosphere
Beads, flowers, freedom, happiness,
Beads, flowers, freedom, happiness!

Peaceflower e-mail | 2004-05-05 12:51:40 | 10.
Óóóóóhhh egen, mint a rosseb...............:)))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Betti-87 (9.)
Betti-87 e-mail | 2004-05-05 06:10:55 | 9.
Örülünk, hogy boldog vagy!:)

Előzmény: _olgA_ (5.)
Peaceflower e-mail | 2004-05-04 13:14:35 | 8.
Csodás öregem, ezasztánfórum - jó, nem szidom, de há má mígis...................:)))))))))))))))))))))))))))))))))
Peaceflower e-mail | 2004-05-02 19:10:32 | 7.
Elnédzést, csak nem írta ki időbe ez a baszás ho benn van má a írományzatom........................{:))))))))))))))))))))))))))))))))))
Peaceflower e-mail | 2004-05-02 18:50:19 | 7.
Elnézést, később gyelölte csak ez a baszás hobbentvanmáaírományzatom...............................{:)))))))))))))))))))))))))))
Peaceflower e-mail | 2004-05-02 18:08:50 | 6.
Miért?????????................ Inkább vagyunk ártatlan vidám lények mint bizalmatlan kiégett gyöpös lófasztuggyamik..............................{:)))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: _olgA_ (5.)
Peaceflower e-mail | 2004-05-02 17:24:48 | 6.
Miért???????............ Örömködni gyó, inkább vagyunk vidám ártatlan lények mint bizalmatlan kiégett gyöpös lófasztuggyamik.......................{:)))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: _olgA_ (5.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.