Click to Visit
Rock - MOONSORROW
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

siposlac e-mail | 2006-09-28 09:22:35 | 185.
Sziasztok! Van valakinek moonsorrow dalszövege magyarul?
Kaszáska e-mail | 2006-03-14 12:19:18 | 184.
Itt egy őrült Moonsorrow rajongó!
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-09-02 18:45:05 | 183.
ezt se hagyjátok elveszni könyörgöm
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-05-29 16:11:37 | 182.
Hát úgy hogy egy .....
hehe hagyjuk majd elmondom...
ÉS VÁROD A 15.ÉT?:DDDDDDDDDD

Moonsorrowgirl e-mail | 2005-05-24 12:25:31 | 181.
Hello!!Na hogy -hgy össz vesztetek?Mi történt?ez furi...na mind1!Nem tod krenato ir majd ide a forumra?ha nem mondd meg neki hogy ÍRJON!:)
akkor pénteken kimegyünk ugye?na mit mondjak moonsorrow 4ever!pusszy


Előzmény: Wicked Girl 666 (180.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-05-22 15:11:57 | 180.
Hy. Hát te itt?

Nem, már végleg összevesztem vele.
Részemről ennyi

Ha Ő el tudja felejteni mindazt amit együtt megéltünk, akkor nekem se fog gondot okozni:P


Előzmény: Moonsorrowgirl (179.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2005-05-17 12:31:20 | 179.
Ráerőltitek másokra az akaratotok?hmm..ez furcsa remélem, nem rám gondolsz drága:))mert askkor.....namind1!tomh nórival +vagytok de neked tök jó vanott 1bnöd neekem meg nem.mellesleg mivoltaz a cob-lake bodom a top 5legjobb dalokbanm?:::))hmmm ugy tudtam utálod..............

Előzmény: Wicked Girl 666 (167.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2005-05-17 12:25:05 | 178.
Hali!:)rég láttál már engem mi?mizujs veled???élsz még?:)))én meg vok vagyis lehetne jobb is..az uj moonsorrowot én isa megveszem:)hallottam volt bnőd!vele mikzujs?irjal!!remélem jol vagy.na!pusszy

Előzmény: krenato (173.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-05-08 07:57:14 | 177.
helló
írtam vagy 5 levelet
nemtom megkaptd e
ha nem, akkor vmit ki kell találnunk mert ez nem ok így


Előzmény: krenato (176.)
krenato e-mail | 2005-05-03 17:24:18 | 176.
szia. nem kaptam meg a leveleid... csak az újat, amiben érdeklődtél, hogy mi a fene van velem...

tegnap elküldtem a régieket, meg írtam újat is. írj, ha nem kaptad meg (akár ide is), mert akkor regelek máshova egy email címet, és onnan küldöm el...

krenato e-mail | 2005-04-24 07:07:47 | 175.
szia
Küldtem már pár emailt. Ha tudod, olvasd el őket. és válaszolj. kösz


Előzmény: Wicked Girl 666 (174.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-04-07 17:54:22 | 174.
nos sikerült válaszolnom.
majd jelezd ide h megérkezett e

+ küldök egy ápr1-ei képet is magamról:)

krenato e-mail | 2005-03-23 22:27:39 | 173.
pagangirl2@freemail.hu
Ide küldöm nemsoká... és légyszives emailben reagálj rá... ha egyátalán van kedved...

...Nagyon mellesleg megvan az új Moonsorrow album. De hogy igazából most nagyon leszarom az egész mindenséget, az tuti. Mert még nem is hallgattam meg. Egyszerűen nincs kedvem...





krenato e-mail | 2005-03-23 22:17:52 | 172.
üdv
levél=hozzászólás
Azt hiszem, ami itt következne az már nem tartozna a fórumozókra. Csak rád. Mind egy barátra. Emailt küldök. Elég hosszú lesz... és elég kiábrándulit, elkeseredett... :(


Előzmény: Wicked Girl 666 (171.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-23 17:09:54 | 171.
helló
most mi is van?
milyen levél?

semmit sem értek
na mind1
majd írj!


Előzmény: krenato (168.)
Tündefülű e-mail | 2005-03-21 20:21:07 | 170.
Ő izé, letÖlteni...?
Tündefülű e-mail | 2005-03-21 20:20:42 | 169.
Hali!

Moonsorrow-ot honnan tudnék letülteni! Nagyon érdekelne!

ELőre is köszi!

Pá!!

krenato e-mail | 2005-03-18 20:40:13 | 168.
huh...bocs, amiért nem reagáltam. de most ki vagyok... Ő miatta. Meg magam miatt. Inkább magam miatt. Vagyis biztos, hogy hülye vagyok..., azaz csak magam miatt. Elvégre mindent magunknak köszönhetünk nem?! Kész. "Csoda, hogy még élek". És ez nem vicc. Nagyon rosszúl érzem magam. Nem vagyok én már "semmire sem" érdemes. :(

már elkezdtem egyszer válaszolni a leveledre, de nem fejeztem be. le van mentve txtbe. de be nem másolom "így". majd ha(?!) "tiszta" leszek, és normálisan átgondoltan válaszoltam. bocs, és háát szia


Előzmény: Wicked Girl 666 (167.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-09 17:31:22 | 167.
Na sza drága

Hát ha egyből nem küldött el,akkor -mondhatnám- hogy fontolgatja a dolgot. De ugye tapasztalatból tudom, hogy igen sokáig lehet az ilyet húzni...
mi, gyakorlatilag még most is "húzzuk", de már tényleg nem fűzök hozzá semmit. (bár valljuk be, csak egy szawába kerülne...)

Aztán most egy oan hétvégén wok túl, amin "felvilágosodtam", de komolyan! Nagyon sok mindenen agyaltam, és rájöttem erre-arra amit most inkább nem vezetnék ide le, mert elalszol a gép előtt:))
szal a bnőmmel, most kezd helyrerázódni a dolog, remélem nem kiabálom el,. azt mondta nem welem van a baj hanem vele. A
Az a gond, az szüli a feszültséget, hogy mi mind a ketten előszeretettel eröltetjük rá az akaratunkat másokra. És hát jól egymásra találtunk...
De hátha minden visszatér a régibe. Többek közt abban is megegyeztünk hogy toleráljuk a másiikat. Háát kiváncsi vok ki bírja tovább:)

Hát igen. Ezek a mindennapok.

attól hogy nem veszünk tudomást valamiről, még létezik.)
őőőőő aztán a Halál-tabu-val kapcs. az jutott eszembe, hogy a "tabunak való kezelés" leginkább neveltetés kérdése.
Mert például ha van egy kisgyerek... és ugye nagyon sokmindent el tud képzelni,elhinni... például a szerelmet. Nem érzi át, csak bebeszélni magának hogy ő most szerelmes... és miért? mert az idősebbektől azt hallja hogy jó dolog, és ezért ő is ki szeretné próbálni. Ismeretlen, még nem próbálta és jó.
Aztán itt van a halál. /nem feltétlenül az öngyilkosságra gondolok,hanem egyszerűen a halálon-való-töprengésre/ szal a halált sem "próbálta" még, de nem is akarja, mert azt hallja, hogy "rossz". 'jó' meg 'rossz'. Örök ellentét. Pedig inkább relatív semmint ellentét. nah minegy. Szal ebben a tudatban és hitben nő fel. Aztán kamaszként, süldőként, felnőttként,talán más emberek,világnézeteket ismer meg,és rájön hogy ő is ilyen... netán elgondolkozik rajta. (
Mi is az élet értelme? nem tudom, ezen nem szerettem soha gondolkodni. Úgysem találok semmiféle magyarázatot. Legalábbis olyat, ami számomra is elfogadható, és még pozitív is... ehhe:)
Mert ha pozitív, akkor vallanám azt amit már annyian előttem:
emberi élet értelme: születni, élni, törekedni a jobbra, szeretni, szeretve lenni, szerelem, utódok, nyugodt öregkor, fájdalommentes halál...
És hagyni valami maradandót...
De megéri? Érdekelni fog valakit a jövőben az amit ÉN gondoltam X évvel ezelőtt? mindenki a jelennel foglalkozik, a saját dolgával. És ez így van rendjén.
Itt vannak pl a költők. Órán tanulunk róluk, elolvassuk a verseiket, netán meg is tanuljuk /nem saját akaratból/ és ennyi. Kevesen gondolkodnak el rajta. A legtöbbel én is úgy vagyok hogy kit érdekel? persze van sok ami nagyon "megfog". Mondjuk ezek közül elég keveset tanulunk. (pl Novalis. van 1 nyúlfaroknyi rész róla...)
A "maradandó" is csak egy ideig tölti be azt a szerepet amit neki szántak. Mert pár 100 év múlva már minden tök más lesz, és nem igazán fogják érteni miről szól. például az ókori görög költők. Biztos szép költemények voltak a maguk idejében, de -=talán énwok a hülye=- én nem túl sokat értettem meg belőlük.És ahogy elnéztem otársaim sem.Bár mondjuk,én legalább próbáltam. Ha órán nem vmi érdekfeszítő a téma, akkor is felütöm a szöveggyűjteményt, és olvasokmindenfélét. Vagy megértem vagy nem:)

nos pont én papolok itt az érdeklődésről, akiről köztudott hogy utálja a történelmet. De fent nem is a törire gondoltam , hanem a versekre,regényekre,novellákra stb... Más világ!
A történelemnek sose láttam semmi értelmét. Minek tanuljuk meg hogy mi volt 1000 éve ha már a jelenben nem változtat semmit? mert még aazt megértem, hogy minden nép tanulja meg a saját történelmét, hogy alakult ki ahol ost él, stb...
De most nekünk mért kell tudni hogy mi wolt Fr.o-ban pár 100 éve, ha annak semmi köze Mo.-hoz? Mért kell tudni 1 idegen ország történelmét? mit változtat az én jövőmön,életemen?
lehet hogy ez most tényleg elég parasztos felfogás, de nem tehetek róla!tényeg a töri iránti érdeklődés írmagja is hiányzik belőlem. Eddig mindig bemagoltam, és 3as voltam. Mot félévkor meg bukta.Hát igen,úgy kezeltem mintha nem is lenne, aztán kiderült hogy mégis van :)) Hát évvégén nem kéne megbukni,mert ha nekem töriből pótvizsgázni kell....uhhhh!!!!!!!NEM ÉLNÉM TÚL! Lenyelném keresztbe a törikönyvet:)

najó hagyjuk. megint sokat pofáztam,kevés értelemmel, bár már ezt tőlem megszokhattad:)

krenato e-mail | 2005-02-28 20:37:34 | 166.
Szia
Én sem tudok sokmindent írni... Kezdjük azzal, amit tudok..;
"Ő" tudja, de én nem tudom... Talán van esélyem, hisz mondtam neki, ha nincs, inkább küldjön el most a picsába, mind hogy... persze nem küldött, ami rendben is volna... csak annyira nem tudom mit gondol... sejtem, de mégis biztosat semmit sem tudok. Meg néha nem értem. Semmi komoly dolog, csak apróság, de kicsit furcsa...
Csak már kezdtem magam beleélni, hogy lesz valaki. vagyis van is, de még nem "úgy"... de ha mégsem, akkor én meghalok. na jó, csak részben, de nagy csalódás lenne...nagyon nagy...
ráadásúl most lesz a fölvételi (pszichikai), és elbeszélgetés a kecskeméti rendőrfőkapitányságon... remélem felvesznek, mert sehova nem jelentkeztem ezen kívűl... ha ez is "bukik", akkor már csak az érettségin szívhatok...
van egy olyan érzésem, hogy vagy nagyon jó, vagy katasztrófális fél év előtt állok... ha az utobbi jön be, hát asszem világgá megyek...

Te és a barátnőd...
hát érdekes... összeveszések az én barátaimmal nem voltak, inkább ilyen "szünetek"... pl amikot "föladtam", kb 2 hónapig jóformán nem is beszélgettem senkivel személyesen úgy igazán. Szóval nem mindegy, hogy valaki milyen "kedvében" van...
Szerintem majd elmúlik ez a dolog. Ha valóban igazi barátnőd volt, az is marad. ..."tapasztalat"...

majd még írok...
addigis légy jól


Előzmény: Wicked Girl 666 (165.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-25 18:32:49 | 165.

Szio

HÁt a tavaszból egyedül azt a fejezetet várom amikor lekerül a télikabát és végre felvehetem a földig érő bőrkabátom.:) Oh yeah:D
hát jobb is suliban semmint itthon baszni a rezet. pff. Ma nem kellett menni mert felvételi szünet van. 3 nap...már nemcsak 2, hanem 3. hát ténleg megőrülök,,
éa nemlátom..:( Őt :)

Tényleg és a csaj tud róla h bejön neked?

Hát most nemigazán tudok mit írni. a múltkor sokat pofáztam itt a bőjtje.
most sem vok vmi virágos hangulatban. (-bocs a helyesírási hibákért, de kajakra nem tudok most írni- tiszta hülye vok).
Nah leírom: az van hogy most félek hogy az egyik barátnőm elvesztem. nem vesztünk össze /bár összevesztünk volna, akkor legalább minden gond nélkül kibékülnénk/ . nah vagyis 1 kicsit összekaptunk /de nekem volt igazam/, de aztán tisztáztunk mindent, és most olyan fura. azt mondja nem haragszik, csak most szar kedve van az idő miatt, meg utálja hogy minden nap ugyanolyan...blablabla,de nincs semmi baja velem. Nem is értem, eddig teljes mértékig együtt voltunk sülve-főve, most meg leginkább délután dumálunk, napközben hiába padtárs alig szólunk egymáshoz. jó ez csak 2 napja van így /tehát változhat a helyzet/. De akkoris aggódom, hogy "megunt" engem vagy mittomén. jó, csüt. én elég zavart voltam , de akkoris emiatt. eleinte ő is olyan volt , aztán délután már "felengedett" de én nem tudok egyik percről a másikra. szal bennem volt még. És nem tudom, fogalmam sincs hogy lesz. Ő fontos nekem, és most aggódom. egy másik csajjal (akit persze "nem szeret" áhh hol már....) szal vele megintcsak másabb. és ez rossz, mert akaratlanul is arra gondolok, hogy vele jobban tud dumálni,hogy ő érdekes ember, és velem nem fog foglalkozni. ezt is elmondtam neki, erre jött hogy "nem bírja , csak egyéb céljai vannak vele" + "csak nem féltékeny vagy?" nem tudom mi lesz. remélem hétfőn már görbül valamerre a dolog...

nah csak sikerült megint sokat rizsáznom. pápá

krenato e-mail | 2005-02-22 21:22:55 | 164.
háát... már csak a link kellene... vagy lehet én vagyok vak...

mellesleg tényleg. Moonsorrow új album 2005-re lett ígérve... Kiváncsi vagyok rá...


Előzmény: Jesterman (162.)
krenato e-mail | 2005-02-22 21:18:50 | 163.
Szia!
az jó, ha "szeretsz" suliba járni... bár én nem is tudom... van egy két haver... egy-két poén... meg egy csomó "rajzolós óra"... :p
Igazából azonban eléggé unom a reggeli felkelést, meg az egész érettslgire való izélést is. Rengeteg 1est szedtem be, a szüleim semmiről nem tudnak semmit. holnapután meg szülői, melyről nagyot kussolok...
aztán majd lassan javítgatni kezdek... (meglepő, hogy még így sem állok semmiből bukásra...)

tél; háát. a havazás piszok szép. A mai-tegnapi napon is csupán 1-2C-fokon múlt a nagy havazás (a magasban buktuk el)... tiszta sár, latyak minden... erre meg hétvégén jönnek a -15 fokos fagyok... érdekes lesz.

Ha nem lesz már nagy hó, jöhetne a tavasz... nem mintha hú de odalennék érte...
a vers pedig egész jó...

de reinkarnációt azt nagyon ne... nem szeretném még egyszer "ezt" átélni... pedig most jó a kedvem, hogy őszinte legyek kurvára nincs kedvem meghalni... de megfogok... és minden elmúlik... áááá :(((
Szóval ez az érzés annak is (csak annak...) kösznhető, hogy van egy lány, aki tetszik. Egyre jobban...

húú, én nem leszek rosszabbúl az álmoktól. inkább gyönyörködöm azok szépségében. Néha visszasírom, hogy mért itt vagyok, mért nem álmodtam tovább... A többi álmom meg olyan jó is, nem is. Általában olyanok, hogy jól kezdődnek, aztán fájdalmasan érnek véget. Hogy őszinte legyek, ezek is "hiányoznak". Rég álmodtam...
nagyapád; :( hát nem "irigylem"

Szerelem; tökéletesen igaz... szépen megfogalmaztad. Én "igazán" szerelmes még soha nem voltam. Talán most. (mi tagadás, elég sokat gondolok rá) "Ő" most is hiányzik...

gondolkodás, állatok stb...; ez is igaz. de pl akkor kiváncsi vagyok egy fa, vagy egy "fél élőlény" tud-e érezni?! fáj-e, szeret-e egy növény mikor öntözik, stb... Elég érdekes. Én talán, ha választhatnék egy vaskos fa lennék egy erdő közepén, a "barátaim" társaságában. Persze a mai világban fának lenni elég kockázatos... max egy "jól eldugott" erdő sötét mélyén.

kösz, meglesz. remélem. bár már az is szép, hogy így érzem magam.
neked is minden jót


Előzmény: Wicked Girl 666 (161.)
Jesterman e-mail | 2005-02-14 14:32:27 | 162.
Elkészült az első magyar Moonsorrow fan site (blog)... a valódi majd késöbb jön de egyenlőre itt van ez, h a fansite csinálása az én kzárolagos jogom legyen (bruhaha-ájm szó ívöl)

Előzmény: Sziquinho (142.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-11 23:20:13 | 161.

Na szio!

bocs a múltkor siettem és írtam össze-vissza mindent ami épp a fejemben volt.
IgAzából végig se olvastam amit írtál, csak adtam 1-2 életjelet magamról.
na szal reagálnék:
Kezdjük a végéről:
HÁt valóban megszerettem a havat! de tényleg nagyon szép. Most megint úgy "meghatott" vagy mi. Még húzhatná 1 hónapig.:) Tegnap reggel majdnem meglincseltek mert jön be otásrsam jégkockává fagyva, én meg előadtam h ugye milyen szép időnk van, és nem is bánnám ha nem lenne tavasz, meg nyár,m eg ősz, csak mindig tél! hűhh a reakciók :DD De most tényleg, amikor "utáltam" a telet akkot nem pont magára az évszakra gondoltam, hanem hogy minden szarul jön ki, /suliba kell menni meg ilyenek/ és a tél sem okozott örömet.
Van itt egy topic "versek,dalszövegek" címen, van 1 annyira szép vers benne a télről! majd olvasd el...
..."A hópihék nem válaszolnak,csak sokasodnak,sokasodnak,
De ők még nem tudják,
Hogy rájuk az elmúlás vár,
A telet felváltja a tavasz
A felgyülemlett hó mind elolvad
És a régi seb ismét felszakad."

Aztán a halálról...valóban könnyebb annak aki nem fél tőle. rettenetes lehet úgy élni hogy retteg a haláltól! mert ugyebár ha fél tőle,ha nem akoor is erre a sorsra fog jutni. Előrébb lehet hozni, de eltolni nem. és ha fél tőle...rossz lehet.
Tabu vagy nem. nemtom, most a környezetemben, bárkinek elkezdeném mesélni a gondolataimat, meghallgatna és azt gondolná " biztos vagyok benne hogy nem tiszta állapotában kaptam el". mert vagy nem érdekli őket,és nem foglalkoznak vele, vagy ha érdekli is őket akkoris csak ennyi a véleményük róla "hát igen, az szomorú dolog". és ennyi. De a chaten is megkaptam már a "halálmadár" jelzőt. annyira szánalmasak. "mivelhogymég fiatalok vagyunk nem kell rá gondolni majd jön a maga idejében" na ettől a hozzáállástól kiver a víz.
De én akkoris nyugalommal nézek rá. nem tart örökké a szenvedés. vagy van utána valami,vagy nincs.
Bár eddig nem hittem a reinkarnációban, de elgondolkodtam rajta. Nem lehetetlen hogy ha pl meghalsz, és miután az utolsót veri a szíved, a lelked egy épp akkor megtermékenyített petesejtben kezd új életet. tehát, arra nem fog emlékezni ami eddig volt, csupán a tulajdonságai maradnak azok. pl a világnézet, vagy egyéb emberi érzések. nemtudom. lehetséges. vagy nem. ebben azért még nem hiszek, csak foglalkoztam a gondolattal. he he he hagyjuk:)

Álmok. Hát ha én éjjel álmodom valamit, és másnap eszembe jut, az teljesen megmagyarázhatatlan fura érzéssel tölt el. Pl ha álmodom mondjuk egy macskával akkor másnap ha látok egyet...szar érzés fog el.
Visszatérő álmom, egy halott hozzátartotóm, /történetesen a nagyapám/-ról van. Szal most nyáron halt meg, és előtte nagyon sokat szenvedett, és én láttam a szenvedéseit, és gondoltam rá,hogyha úgysem lehet neki segíteni,akkor jobban járna...mert ezt már nem tudta elviselni. és látni is rettenetes volt! elöször benn volt 1 hétig a kórházba, de hazküldték h nem tudnak mit csinálni, és 2 hónapig szenvedett, amikor visszavittük,mert már ő sem tudta elviselni, és napról napra rosszabbul lett,,,végül meghalt.
többször visszatért az álom, hogy még köztünk van, de már betegeskedik. És TUDOM, tudom hogy a fennt leírtakat kell még egyszer átélni. meg a temetést is...
Pedig tudatalatt emléxem hogy már átéltük...és mégis tudom hogy eljön még egyser.

na hagyjuk. de máskor van hogy arra ébredek hogy sírok. az se jobb. vagy gyakran álmodom a sráccal aki most tetszik. idiótán viselkedek! :)

aztán szerelem...Hogy őszinte legyek,mostanság kezdem érzékelni, hogy akit eddig imádtam, abból kezdek kiábrándulni. De ez sem feltétlen jobb. Mert már maga az érzés, hogy nincs üresség a lelkemben... hogy más a világ. valaki tartja bennem a lelket. Áll a sötét alagút végén, tartja a kezében a fáklyát, nekem pedig végig kell menni az alagúton...
Nekem KELL ez az érzés! Én tipikusan az az ember vagyok, aki ha már az élet "nagy" dolgaiban, nem is hisz, de hisz az emberekben , hisz abban , hogy nem minden ember van kőből, és létezik még önzetlen szerelem. és ha előveszek egy ilyesmi verset, akkor ha fáj is, de van kire gondolni,van kiért szenvedni.
Van akit lehet keresni, ha pl végigmegyek a folyosón. van kit keresni a töltésen. van kiért élni. Mert sokkal könnyebb,ha van veled valaki, aki sokat jelent neked, és tudod hogy te is neki. Akkor 2 ember könnyebben neki tud vágni az életnek. mert ha nem is sikerül semmi,de ottvannak egymásnak. "Be my heart the well of love". na jó. ez most elcsépelt lett. sajnálom. ez van. Nemtudom más is van-e így vele, vagy csak én vagyok tipikusan aki vkiért él.



Külsőség valóban mind igaz. nem mások véleménye számít! azért nem öltözök nekem nem teccő módon,hogy másokna tetszen,akik a ruha /színe/ alapján ítélnek meg. Ők csak szánalmasak. nem a ruhából kell kiindulni. Akinek így nemvok szimpi annak fehér meg méregzöld cuccban sem lennék az. na:). akinek meg így is szimpi vok,annak minegy. "ki fontos majd úgyis megsirat".

igen,pont az a rossz hogy tudunk gondolkodni.
de ha nem tudnánk,akkor ott tartanán mint az állatok. mert -bár ők nem gondolkodnak ezen- de nekik is megvannak a mindennapi problémáik /most nem kifejezetten a házikedvencekre gondolok/ . először is, a legtöbb utód nem is éli meg a felnőttkort.. gondolj egy farkas kölyökre. amikor kicsi és gyámoltalan, rögötn végeznek vele. Aztán ha fel is nő, folytatódik a nap mint nap az életért való küzdelem. Falkatársak,táplálékszerzés,emberek. meg kell tanulnia élni. Szal mindenkinek megvan a maga baja-ahogy nagyanyám szokta mondani.
na mindenjót és szépet

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-11 17:43:28 | 160.
Hali

na mizujs veled? HÁt én elég változóan vagyok.Nemtom de megszerettem iskolába járni! olyan jó mostanában. Teljesen elvagyok.
Ottvannak a haverok és ez a fő. Mostanában meg különösen jó viszony alakult ki közöttünk. 2 csaj van aki nagyon jó barátnőm, meg pár haver. Ezzel a 2 csajjal is leginkább év elején barátkoztam össze. Már tavaly is jóban voltunk, csak még akkor nem ismertem őket, nem bíztam bennük stb... de mostmár minden ok. ha őők nem lennének... eláshatnám magam.
Sőt, sokkal de sokkal jobban szeretek Tokajban lenni mint itthon. nemtom így hogy megszerettem még a hangulata is más! pozitív irányban! haverok közt van egy csaj is akit nemrég ismertem meg személyesen, de előtte vagy félévig chateltünk /eleinte basztattuk 1mást, de utána kurvajól kijöttünk/ mire kiderült h tokaji..
Utálok itthon lenni. vagyis délután jó hazajönni, de egész nap...húú az már sok(k). Ezalatt értem a hétvégét... nem tudok mit csinálni,szar kedvem van, nincs kedvem dumálni, és akkor direkt ekezd basztatni, hogy pl nagy flegmán szól,ha szól egyáltalán, meg stb... és ha megkérdem mibaja akkor jön vele " h te is ilyen vagy, meg nem szólsz semmit, hát ennyire nincs mit beszélned velem..." stb...
na meg.... volt 1 bál, itt helyben, és vki kérdezte tőle h én nem-e akarok menni. erre őkelme előadta hogy én mennyire nem szeretek sehova kijárni,meghogy én szívesebben vok itthon, és nem járpok "csavarogni" meg anyámkínja. Hehh na ezen tudtam volna sírni. Egyáltalán nem akartam menni a bálba, egyedüla z fájt h nem enged sehova és még rámfogja h én nem akarok menni!!!!!!



na majd még írok mert tudnék sokat írni csak most meennem kell
pápá

ésh ha nem jönnék akkor elromlott a gépem mert szarakodik.
de remélem nem lesz bajja

krenato e-mail | 2005-02-04 19:53:19 | 159.
hmmm... visszaolvasgattam ez első pár hozzászólást... és hogy őszinte legyek kicsit "lolos" vagyok... tipikusan a még keresem magam, hisz csak félig meddig vagyok meg... nem csak zeneileg, hanem úgy "érzelmileg" is. Persze nagyjából tartom az akkori "véleményem".
Viszont azóta már sokat olvasok, jó filmeket nézek, verseket írogatok meg hasonló dolgok...
Szóval valóban változtam. Édesanyám azonban biztos nem erre gondolt...
De jó dolognak is tartom, hogy itt vagyok, s itt tartok ahol most.

krenato e-mail | 2005-02-04 19:39:51 | 158.
szia
hát ezt egész jól megfogalmaztad...
először az utolsó soraidra reagálnék (az örökléttel kapcsolatosan); Igen, ebben van igazság, az hogy őszinte legyek, maga lenne a pokol. Nem halhatnánk úgy szerelmet esetlegesen meglévő szerető párommal, "mint pl Rómeó és Júlia"... Enyém lenne maga az idő, a világ, és mégis magányos lennék, igazából soha nem lenne az enyém semmi, semmi az ég világon.
de látod, pont ez a rossz oldala az életnek; "(Tudunk gondolkozni...)"
Tehát szar az élet, mert meghalunk és így ugyebár nem látjuk értelmét a dolgoknak. Pocsék a lét, mert még mindig élünk, nincs nyugalom, béke, csend, csupán a világ zakatol rendetlen...
Maga az a tény, hogy tudunk gondolkozni (egyesek ugyebár...) minden elrontója, és mégis milyen szép, hogy olyannak láthatjuk a világot, mint amilyennek Saját Magunk látjuk.
Gyönyörű lehet egy album, egy kép, és még sokminden. Nekem példáúl minden hópihe élvezet. Gyönyörű. Gyönyörú az is, amit a hóval kapcsolatosan írtál. Ezen én is elgondolkoztam minap... Én is íratnék egy-két gondolatot, de minek, el nem csúfítanám apróságokkal az általad lefestett "képed"...

A hit az valóban fontos. Én mindig is hittem valamiben, régebben abban, hogy lesz célom az életben, el kell érni a kitűzött célokat, mert képes vagyok rá(suli, stb "marhaságok")... Persze ez még általánosban volt...

És tudodmit, a külsőnek iganis, igen nagy hatása van az önérzetedre. Tegyük fel, feketében jársz, egy keresztel a nyakadban. A kereszt egy "szimbólum" számodra. Te úgy kötődsz a kereszthez, ahogyan jelképesen ő is hozzád. De bízhatsz benne, hogy a kereszt valamilyen módon segíthet megtalálni a számodra megfelelő utat, vagy esetleg magát a nagy őt lelheted meg segítségével. És ez nem hülyeség (bárki is mondja), csak az számít, hogy "én", mit gondolok. Mert ha jót gondolok róla, akkor jobban is érzem magam, ha viselem...
na jó "ezt a témát" régebben már nagyrészt kibeszéltük.

az álomvilág valóban szép és jó, és jó hogy mindenkinek lehet. És az is jó, hogy néha álmodunk. És az is jó, hogy én nagyon szeretek álmodni. Lehet akár rossz is, nem baj. A rossz álmokban általában megtalálom a szépet is. Sőt volt egykét olyan álmom, amikor a szépséges nagy ővel teljességel elfeledkeztünk a világ problémáiról, és csak "játszottunk, táncoltunk, feküdtünk egymás mellett, csak néztünk, és gondoltunk, csak voltunk" és olyan szép volt. Olyan gyönyörű volt Ő, a szeme "fénye", a haja csillogása (mert bizony, sötét volt az, de mégis ezüstösen csillogott - ez majd leírhatatlan). De nem érinthettem meg, nem szólhattam hozzá pedig ott ült mellettem pár lépésnyire a sarokba összeroskadva, pont úgy ahogy én akkor a másikban. A (szülök képviselte) külvilág tehetett valószíűleg az egészről. Ők figyeltek, miközben meg nem tudtam mozdulni... és áááá!!! itt vége is volt az "álomszép" álmomnak, miközben mindketten a sarokban gubbasztva hullattuk könnyeink... olyan rossz volt. és mégis olyan jó, hogy láttam "őt".

A "magunkat sajnáljuk szeretteink elvesztésével" nagyjából egyetértek. Bár tudod ez olyan ?-es... Nézzünk egy katasztrófát. Országok gyászolnak. Tegyük fel a mi kis hazánk is (pl Tekete zászló a suliban) De nem is ismerjük az áldozatokat... Így nem is tudnának hiányozni. Számomra például "sajnos" nem jelentenek semmit. Azon túlmenően, hogy tudom a világ kegyetlen, és, és hát ez van. Lehet jobb nekik így... Bonyolult nah.. Szóval mint régebben írtam, szerintem sok az "álgyászoló barom"...

A halál valóban tabu. De nem a szó szoros értelmében. Lehetne róla beszélni, de nagyon kevés embert lehetne sztem szóra bírni ezzel kapcsolatban. Lehet tényleg félnek "tőle". Ebből a szempontból nekünk jobb, mi talán nem félünk tőle annyira, és talán többet is "tudunk" róla, mint a mások...

A haver(ok), barát(ok) pumpálják belém is az életet. nomeg maga a szép. Temetőben, egyedűl a szakadó friss, hófúvásos, sok sok fával tarkított terepen. A viszonylagos csöndben. Csak az én lábnyomaim a hóban... Ohhh


Előzmény: Wicked Girl 666 (157.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-04 17:23:34 | 157.
Hell
Életem regénye 2. felvonás:)
nOs már kezdek jól lenni. Úgy tűnik túlélem:) ebben leginkább a haverocknak van része, mert ááááhhh naggggyon hűlllllyyyéék szal amikor egyfolytában lökik a hülyeséget... nah ja.:) persze, ez nem jelenti azt h bmit is másképp gondolnék mint a 148-as hozzászólásban. CSupán egyenlőre maradok. Aztán meglátjuk. "ne keresd a halált, a halál majd úgyis megtalál téged" az biztos, demikooor??
Leesett a hó:)). Első nap nem igazán örültem neki mert nagyon fújt a szél, és este alig tudtam hazamenni mert majdnem felkapott:) aztán még a busz is késett... "csak" 40 percet... . De másnap már nagyon szép volt! reggel én voltam az első aki belegázolhatott! aztán tokajban...húhh... 4 óránk volt,és egyből rohantunk ki a "töltésnek" nevezett "park"szerű részhez a Tisza-parton. /a Tisza is tök cép volt meg az is/. Szal mentünk a töltésre, párszor megfürdettük egymást:))
De amugy most igazi a hó, de pár napja... leesett és másnap elolvadt. Épp azon agyaltam,olyanok akár az álmok... Megszületnek, aztán egy ideig "vannak"/úgy érzik maradhatnak/, aztán belátják hogy nincs megfelelő körülmény arra hogy maradjanak és akkor elolvad,szertefoszlik... aztán a latyak, az álmok nyomai... mutatja hogy voltak,de már nincsenek... csak a nyomai vannak meg, és mutatják hogy valamikor volt itt valami. az álmoknál is megmarad 1 érzés,hogy volt, de már nem...a latyak akár a szertefoszlott áálom. Hmm nah hagyjuk. befejezem:Ö

FElépülésem legbiztosabb jele h megint elkezdtem szajkózni a "bízzunk" dolgot. De tanultam a hibákból,és már senkinek nem fogom mondogatni,egyedül magamnak. Valóban amíg én nem hiszek benne felesleges bárkinek "ajánlani"/nem épp ezt a szót akartam rá írni na mind1/ . Én sem hiszek,bízok már rég óta semmiben, csak hinni,bízni AKAROK. AKAROM! és már pusztán az akarat is erőt tud adni. (a hosszú élet titkára is rá lehet jönni csak 80-90 évig kell keresni. na ez éppenolyan.)
Talpra kell,kellene állni...Jön a kérdés: DE MINEK? azért... mert az embert ugyebár leginkább a hiténél lehet megfogni. Amiben hisz az ember az sérthetetlen számára. Ha elhiszem hogy lehet(ne) jobb akkor -ha nem is teszek érte semmit- de mégis másabb érzés.. nincs az az üresség, hiányérzet.a tudat,h talán van miért,érdemes.... Na jó, hazudnék ha azt mondanám hogy most már minden faja, meg már nincs semmi hiányérzet,üresség...Francokat! Eyszerűen megpróbáol NEM tudomást venni róla. Nem jobb-ha a szemetet a szőnyeg alá söpörjük, de az sem ha mindig kivisszük...vigye csak ki más :D. Na mindegy. Végülis mostanában túl sokat agyaltam ilyeneken. Nem hiába élek én álom-világban. Sokkal jobb! amikor a kőkemény valóságból el tudsz menekülni,mert van egy saját világod, ahol a dolgok majdnem mindig úgy alakulnak hogy neked kedvezzenek! Erre mondta egy bnőm h " ha álomvilágban élsz nem is élsz, nyisd ki a szemed, nézz bele a világba..lásd a szépet az életben.... " jó, és mi szépet lássak a világban? Csak a hitem maradjon,csak az... ha az megvan,... akkor sem jobb, de mégsem kell úgy szenvedni. Viva la optimizmus:D

Hinni, hinni, hinni, álmodni,álmodni, álmodni...
aztán jön a keserű ébredés... a MIÉÉÉRT?? ... halálvágy,meg minden "szépség". Igen, az ember és a hite. a kisgyerek is elhiszi h a felnőttek mindenhatóak, aztán egyszercsak ráébred "ugyanolyan esendőek mint én". Ez jobb, ha kellemesen csalódik. De ha nem...hm az érdekes.

mért vagyok én rossz ha szépet látok a halálban, sőt az összes szépséget benne látom? mért nem tudom megfogalmazni hogy mit szeretek benne? miért?
Az emberek félnek,sőt rettegnek tőle. De miért? akkor már sem testileg,sem lelkileg nem fáj semmi sem! akkormeg? ha meghal valaki akkor sem azért sírnak/ sírunk mert sajnáljuk szegény szerencsétlent hanem magunkat sajnáljuk, hogy mi lesz velünk nélküle!
Én akkoris nyugalommal tekintek a halálra. Minr valami megváltóra. Aki elveszi a kínokat, leveszi a szenvedést a vállainkról. Tudom,hogy egyszer vége...vége lesz,nem kell sokáig szenvedni. A múltkorában írtad h "minek élni ha úgyis meghalunk" most őszintén, el tudnád viselni az örökéletet? Tökmindegy mit csinálsz, úgyse halsz meg. Főleg ha a haveroknak meeg nem lenne örökélete...mindenki szép lassan kiperegne mellőled,mindenkit túlélnél, még a sokkal fiatalabb ismerőseidet is eltemetnéd, pedig 70-80 évesen haltak meg. Ugye hogy nem lenne jó?


U.I. örülök h legalább neked"hiányoznék"

krenato e-mail | 2005-01-29 12:04:21 | 156.
nos akkor hát...;
a suli az totál gáz...csaj is, osztfő is... meg a többiek...
tudod az elég gáz, ha nem vesznek komolyan... mondjuk ha csak a haverok, akkor az még kisebb baj... de te elmondod nekik őszinte érzéseid, erre ők... áááá Nem hiszik el, vagy nem is tudom mit gondolnak.
A haverokkal, és sokszor még a barátokkal is előfordul velem, hogy elmondok nekik valami "mélyet", és nem érzem azt, hogy "bíznak" bennem, hogy elhiszik, és lényük mélyére hatolt mondandóm lényege... Aztán persze idővel általában kiderül...
Szerintem ezt mindenki érzi, csak lehet nem elmélkedik ilyen mód rajta... És szerintem ennek a "bizonytalanságnak" csak az én tudat lehet az alapja. Mert lehetsz te szerelmes, lehet rengeteg barátod, mégis (elvileg) egyedűl maradsz... persze a saját gondolataiddal bezárva...

koncertet simán megértem, most nekem sincs valami nagy kedvem, semmihez... de valszeg elmegyek, és majdcsak "jó" lesz...
de az az egészben a legrosszabb, hogy megint egyedűl megyek... mert a "többiek" vannak olyan "igényesek", hogy nem hallgatnak ilyen zenéket...
persze akad egy kettő, de nem hiszem, hogy eljönnének... már előre látom...egyedűl vonatozok a mesés pest felé... hihetetlen...ez azért elszomorít...persze elmélyülésre ismét ott a lehetőség...

a gitár... jaja... én is néztem... 5000ft-ért mondjuk én csak klasszikus gitárokat láttam (persze használtan), de annyit simán megér.

mellesleg majdnem úgy volt, hogy miskolcra megyek rendészeti suliba... de közbejöttek anyámék... mondjuk az igaz, hogy mire hazaértem volna hétvégén a suliból, már indulhattam volna is vissza... így pestre jelentkeztem. kiváncsi vagyok felvesznek-e. ha nem...hát nem tudom mi lesz... de nem is érdekel most.

mellesleg még itt van pár link hátha érdekel;
http://www.magicmoon.alienangels.hu/
http://www.shop.alienangels.hu/
http://faelinn.alienangels.hu/
http://www.alienangels.hu/

...most ennyi...

krenato e-mail | 2005-01-29 11:29:19 | 155.
végre!
szóval akkor ismét üdv...!
örülök, hogy megvagy... szar lett volna úgy élni, (majd "mindegy" mennyi ideig), hogy tudom, hogy nem "vagy"...

ajánlanék egy novellát, ami rövid (szóval mindenféleképpen olvasd el!), és igen nagyszerű.
innen leszedheted;
http://www.gothica.atw.hu/Robert%20Sheckley%20-%20Hideg,%20meleg.rtf

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-01-28 17:42:54 | 154.
Reggelt..

nah hát hazajöttem mégis. Egy időre. Végülis tök jót tett ez a városi "kiruccanás".. wehehe.
Amikor az előző hozzászólást beírtam, téptem is a haverhoz. Estefelé felhív anyám hogy hol vagyok, mire én : "jó helyen majd megyek vmikor ne aggódj". Bár ekkor még nem tűnt úgy hog valaha is -élve- visszamegyek. megérkeztem a haverhoz. Jól elvoltunk. végülis csak kb 70 km-re voltam. Jó zenéi voltak nem mondom! meg amugy is tökre imádom, mert hasonló érzésű mint én. Tavaly járt ide a suliba, most már a saját lábára állt... dolgozik és éli világát. Ő ki tudott törni. Neki sem voltak tervei, és mégis haladt amerre az élet sodorta "lesz ahogy lesz" elven. volt mit csinálni. jól lekötöttem magam, felderítettem minden helyet a városban, és persze a temetőt is:) tök cép volt. Kiszellőztettem a fejem. De tulajdonképpem ugyanazt gondolom most is mint amikor az utolsó bejegyzést írtam. Semmi nem változott, max annyi hogy lenyugodtam és nem basztam bele a hajszáríTót a kádba...Legalább az érettségiig ki kéne húzni, és ha utána kilátástalan akkor kéne... addig meg "sodródni". hát majd lesz valahogy. Amúgy volt nála ugyan net, de szarakodott a gép, és épphogy benyögtem vmelyik fórumra,leállt. Kerestem vmi net-cafét h legalább nyílvánosan puffogtassam a netet, de nemnagyon találtam.
Suli.. Érdeklődtek a haverok hogy mi van velem /mert nem vettek komolyan,pedig voltak előjelei,s még aki csak látásból ismer az is láthatta h valami baj van, de csak akkor ijedtek meg amikor nem jelentem meg suliban/ És kedves ismerősök rögtön reklámozták a hülyeséget hogy eltűntem+már nem kerülök elő soha+már nem is élek+elraboltak, stb... ezt azok mondták akik csak felüleetesen ismernek. Szal van pl 1 csaj , akit bírok is meg minden de sose tudnék vele úgy beszélfetni mint 1 igazi barátnővel. Már rég felmértem kie számíthatok és kire nem. És Ő ez utóbbiak tagja. nem tehetek róla hogy nem érdkel hogy "hány órát tanul naponta+ melyik pasi írogat neki a sok közül" /merthát Ő a szexistennő, mindenki bele van zúgva, ezt tudnod kell ! :DD. És a múltkor a kelta keresztemre kérdezte meg h mijaz... és ebből kifolyólag jött a kérdés h mijaz a dark meg gót. Eszik vagy isszák? Úgyvoltam h hagyom a francba... inkább 1 eröltetett mosollyal hallgatom h hány órát tanul naponta, és milyen a discoban. nem mintha érdekelne.. . de hát mit tegyek. egyszer vége lesz
na mind1. Szal amikor visszamentem suliba néztek rám mert"feltámadtam" mert halálhíremet is keltették. hm. nem estem tőle messze. Anyámtól is megkaptam a magamét. Hát szar ügy. Annyira nem érdekelt. Lepereg rólam minden.Még a mai napig nem szól hozzám. De nem fogok neki pitizni. Ofőnök is : "hááát sulibaaaaan is átni tégeeeeeeed?:D" és idiótán vigyorgott. Kapja be.
Félévi: Töriből meghúztak. A többi 3as 4es. Szal egész jóó. még matek is. A mi osztályunk a negatív csúcs a suliban. 400 Egyes csak nov-dec. azért nem semmi. Jövőre várhatólag összehúzzák a mi osztályunkat még 2 10es osztállyal (tehát mi most 10B-ek vagyunk és összecsapnak a 10 C-vel + 10 E-vel mert ott is hasonló a helyzet. 3ból egy.. nemrossz...) . hát na. kevés embernek van célja. a többség csak azért jár oda hogy elüsse az idejét. wehehehe...ezt is az ofőnök mondta, :" nem látom a szemekben az érdeklődést, a célt, az álmok megvalósításáért való küzdelmet..." Hahahahaha NO COMMENT!!!



Koncert.. Hát most ne haragudj de őszintén szólva semmi kedvem elmenni (nem is engednének) . Jelenleg is ápolgatom a "mindig beteg" szentimentalista lelkem. hmm na hagyjuk:)
nézegettem az első oldalt ezen a fórumon. hm a régi szép idők. Még akkor neked is jobb kedved volt... És "minő véletlen" a május 8.-a/i ballagás/ környékén nem igazán volt lelkierőm írni..legközelebb 21.én szedtem össze magam hogy leüljek és írjak... otársam szerint nem vagyok csúnya csak a megjelenésemmel van a baj, vagyis azt mondta hogy "jó lenne ha elhagynád ezt a "holló vagyok" hozzáállást" ... nemtudom mért hagynám el ha ez vagyok én!??!!! na mindegy

"húú, ez a barát dolog hogy jött?! édsanyád mit szól hozzá?! suliba jársz "normálisan"?! " válaszom: ez úgy jött, mint mondtam, Ő érti hogy én mit érzek, és így jött az ötlet. Suliba eddig jártam normálisan. Most ez a 2 hét kiesés... nagy cucc... Tavaly lógtam párszor, de abból se volt rendszer. mindig kimostam magam. Idén eddig 1X lógtam 2 óráról (hát igen, inkább mentünk P.Box-ot hallgatni mint föcin+angolon bent ülni :-)), de csak 1nél írtak be hiányzónak és mégis kaptam beírást... otthon meg kamilláztam össze-vissza:)
Aztán tegnapelőtt éjjel hazaverődtem. éjjel 2kor érkeztem, de reggel 5:30 ig osztogatta a drága anyukám az észt. Azt ugye mondanom sem kell mivel végződött ez a vita:) azóta nem szól hozzám. Pénteken voltam füll-orr gégészeten. Szarakodik az orrom is. Össze-vissza kínoztak. Feldugtak vmi szart az agyamig az orromon át...
Nos és ahogy elképzeled a jövőt... Neked legalább van elképzelésed... de nekem fogalmam sincs mit csináljak felnőttként! Az a jó h van még 2 évem és hátha billenek valamerre... remélem

U.I.: valszínűleg sikerül tavaszra szereznem egy gitárt használtan kb 5000ért. Jó az. És nekem sincs fogalmam sem hogy hogy kell játszani rajta, de hát egyénileg is meg lehet tanulni. Hátha jövő nyárra sikerülne összehozni 1 zenekart:)

krenato e-mail | 2005-01-26 17:16:46 | 153.
remélem még megvagy...
tudod, már lassan a halálban sem bízom...
persze nem tudhatod mi van "odaát", de mégis...lehet meg kellene próbálni egy ideig kibírni itt...legalább amíg fiatalok vagyunk...
most sem tudok mit írni...mindenesetre szép a táj... asszem kimegyek majd a havas temetőbe... és gyujtok egy gyertyát... és nézem...nézem...és nézem...

krenato e-mail | 2005-01-21 23:51:15 | 152.
ja és nemrégiben az Örömtől idéztél;
"Egy árnyék...Sötét alak...Hív téged...Melankólia..."
Az klassz, ha te is ismered, nézd meg az oldalukat (ha még nem nézted meg) http://www.orom.try.hu/
Egész jó. Minden letölthető... Persze megveszem a demot, legalább az elején "segítem őket"... (600Ft az "nem pénz"...)
Még a videóklippet is felrakták, ráadásúl egész jó minőségbe.
most csak ennyi

krenato e-mail | 2005-01-16 11:36:40 | 151.
...persze a céltalanság tudata mindenek felett,s mindenki felett ott ragyog...

krenato e-mail | 2005-01-16 11:36:26 | 150.
...persze a céltalanság tudata mindenek felett,s mindenki felett ott ragyog...

krenato e-mail | 2005-01-15 16:49:40 | 149.
...üdv
hát, hogy őszinte legyek, nem volt kedvem írni...
pedig most még jobban vagyok, mint általában... persze ez "elég kevés"...
szóval ugyanott agyok, mint eddig...

te meg látom méglejebb kerültél..
most mondhatnám azt, hogy sajnállak, meg gondolni se gondolj arra a "lépésre", de minek...

mint írtad célod nincs... nekem sincs...
de mégis... idén ballagok (ha meg nem bukok...)
aztán valszeg összejön "egy kis pénz", valószínűleg veszek rajta egy szintetizátort, vagy egy hordozható zene-lejátszót, mert valószínűleg koleszba megyek... könyvet meg ugyebár tudok vinni...

jah és a szintit innen rendelném meg asszem... bár még fingom sincs hogy kell játszani rajta, a hangokkal sem vagyok telejesen tisztában, de kit érdekel... majd belejövök...talán

mellesleg a téli szünet óta kaptam egy csomó karót. meg a téli szünet előtti héten is kaptam párat... és így sem bukok. mindenből mehetnék a hármasért... anyám persze az egyesekről nem nagyon tud...
de a legontosabb, [amit nemrég írtál (írtunk)] hogy nem akarok főiskolára menni, vagy egyetemre. nincs kedvem tanulni... nem is lesz. nem változom meg... elvégzek majd egy 2 éves rendészeti sulit, és utána vagy határon fogok "rendet tartani", vagy csak a környéken valahol. ahova beosztanak...
azért "jó" ez a 2 éves, mert tuti meló a két év evégzése után. nekem ennyi elég is lenne.

a "határon" elég jó lenne. kapnék lehet szolgálati lakást, vagy valami, és ellenék a gépemmel, könyveimmel, zenéimmel, filmjeimmel...

"aztán majd kb 40 körül puff."

ez egy terv. kicsit poénos, hogy elképzelem a jövőt... de mindenki gondol a jövőre. mindenkinek van egy kis célja... persze úgysem jön össze ez így. úgyis útálni fogom az "embereket", meg mellesleg úgysem válik valóra a nagy terv...

na...ez is mi önző dolog, hogy magamról mennyit írok, miközben te meg épp...
dehát tényleg nem tudok mit írni. húú, ez a barát dolog hogy jött?! édsanyád mit szól hozzá?! suliba jársz "normálisan"?!

ja és véletlen sem untatsz. örülök, hogy van akinek "élő, jelen" írása kitölti életem, inkább lelkem egy részét.

mellesleg most arra gondoltam átfogalmazom az egészet... de minek. ez jött ki belőlem...

plusz + egy kis önsajnálat; alig tanulok, de ígyis elég a leckéket, meg a hülye kreszt megcsinálni... alig van időm a korábbi évekhez, hónapokhoz képest olvasni, stb...

ui: gyere el koncertre!!! (Budapest) ha elengednek valakivel. nekem mondjuk még mindig zúg a bal fülem, de majd betömködöm. február 19. szombat.
fellép De facto, meg a Green Division meg lehet még valaki... majd utánanézek. jah és akkor adhatnék pár zenecd-t, majd ha kell küldök listát, vagy valami, és kiválasztod mit vigyek. rengeteg van...
de gondolom a szüleid nem engednek...
mindegy. próbálkozom... próbáld meg te is...


Előzmény: Wicked Girl 666 (148.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-01-14 17:23:02 | 148.
Tiszteletem

Nemtom mért nem írsz, de csak remélni tudom hogy NEM csináltál semmi hülyeséget!!!
Na dde én írock,bár lehet h utoljára...
asszem lelépek egy rövid időre, 1 haverhoz, aztán meglátom mi lesz. Nincs kedvem élni sem, meg úgy általában semmit. "kurva jó" hogy elolvastam azt a pszihológusos vélemény /amit ide is beírtam/ és állandóan az van bennem. Most ténleg mi értelme ennek? Ha lenne legalább 1 célom...
most ez hülye példa,de mégis leírom: a téli szünet előtt számolgattam a napokat mikor lesz már szünet... minden nap kevesebb volt hátra és ez által mindig jobb volt...könyebben viseltem el anapokat, mindent.
Jó tudom,most ez nem cél vagy ilyesmi csak egy testközeli példa. Az élet is ilyen, csak nagyban..
Tehát ha lenne 1 célom, vagy 1 álmom, vágyam amit mindenáron meg akarnék valósítani..... de nincs, mer minek?! Úgyse sikerül megvalósítani! Akkor meg minek az álom? Hogy csalódjak mert nem sikerült? Tisztelem az olyan embert aki a sokadik csalódás után is azt mondja "nembaj, megpróbálom megint egyszer csak sikerül..." De ez a bajom, hogy én nem TUDOM nem AKAROM megint megpróbálni mert félek a kudarctól!!!
Nem tudom, de sztem a kudarcok sorozata, 1 jel, arra hogy ki életre való, ki nem. Gondolom kitaláltad hogy ez utóbbiba tartozom. Régebben agyaltam rajta hogy MÉRT kínoz ennyit a sors, mért nem öl meg ha olyan rossz ember vagyok?? ÉS rájöttem, talán azt akarja hogy én magamat... Sőt!
Semmi sem sikerül, 1 született vesztes vagyok. Felesleges bármibe belefogni. Eddig mindig próbáltam -úgy mond- talpon maradni, tele voltam tervekkel... szerettem volna gitározni tanulni, szerettem volna koncertől koncertre járni, normális jegyeket szerezni, meg más területeken is tenni a boldogulásomért... De rájöttem: FELESLEGES. És persze mindig a célegyenesben kell rádöbbennem: Hoppá, ez nem megy... amikor már úgy beleélem magam...és puff. álmok után a rideg valóság.

Lehetetlen az életem. Innen nincs kiút, vagyis 1 van: a Halál. Akiben ezek után még van 1 csepp büszkeség az bizony A Halál útjára lép!
mindig atz szajkóztam -többek közt neked is- hogy remélni kell... persze a faszt...semmire nem megyek a reményekkel, SEMMIRE. Max annyira hogy még többet csalódjak, jobban magamba forduljak. "This life is ain't will livin" Ahogy Ville Valo is mondta: NEm éri meg ezt az életet élni. ÉS a Depi dal is megírta: "nincs helye a világban szemétnek", ergó aki nem oda való, az pusztuljon. aki nem életre való vagy mi...

Meg testileg is kezdek tönkre menni. ahogy állandóan "kínzom" magam.pl nem tudok aludni. éjjel 1-2 körül alszom el, és reggel 5kor meg fel kell kelni a busz miatt. Érdekes, régen könnyen elaludtam,nehezen keltem fel, most meg pont fordítva.nem okoz nehézséget felkelni, sőt gyakran már hamarabb felvok. Aztán állandóan hányingerem is van. meg már enni sem bírok. Ezek bármitől lehetnek, mivel nincs bennem semmi életkedv - -élni-akarás .

Na minegy, téged se untatlak szánalmas lényemmel...
Most lelépek 1 haverhoz, hogy csituljanak a kedélyek otthon. Bár anyámnak csak kb 30%nyi részre van a mostani kiborulásomban. De mindegy.
Másik város,más környezet sötöbö. Kiszellőztetem a fejem, és meglátom mi lesz. Ha rendbe jövök akkor majd írok. Ha nem, akkor gondolj egész nyugodtan arra hogy "tök véletlenül" beleesett a hajszárító a fürdőkádba és én pont fürödtem. . . ez talán nem fáj annyira. Valljuk be, gyáva vagyok!
Nos , akkor lépek.
Vigyázz magadra...
Lehet hogy majd jövök, de ha nem jönnk akkoris soxerencsét az élethez.



"Újra eljött amit láttam már egészben
Újra egy vagyok a levelekkel a szélben
Akit csak eltaposnak, a többivel elégek
Nincs helye már a világban szemétnek....

1 tökéletes világból érkeztél
Ami eltaszítana ha engem szeretnél..."
/Depresszio - Levelek/

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-31 23:51:10 | 147.
ÉN VAGYOK AZ ELSŐ A ZENENETEN !!!!!!2005ben!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-29 14:35:11 | 146.
Üdv.
Hm háborúk. Ez mind igaz. És ha jobban megnézzük, nekünk magyaroknak mindig mindenbe benne kell lennünk,-ugyebár- és kurvára megszívtuk. Erdély... hát igen. na mondjuk a többiek is megszívták, de pl.: Németo,.vagy Fr.o talpra tudott állni, és lásd mára milyen fejlett államok. mi meg...
talán sose leszünk olyan fejlettek. Tudom,lehetne ettől is rosszabb. nah mindegy, ebbe inkább nem mélyedek bele ;)
Unio rlz. pff

USA. Én sem szerettem volna sose ott élni. Nekem olyan idegen az az ország. NEm is tudom megfogalmazni miért nem szeretem, de valahogy nagyon nem.
Nah azt is rühellem hogy M.o hogy majmolja mindenben. Csicska rulz!
Ezt a föcitanárunk fejtegette (akiről annyit kell tudni hogy az egyik legnagyobb amerika-ellenes,és minden órán belemerül ebbe a témába...) hogy minde "szart" átveszünk onnan. Akár életstílus, akár ruha, zene, élelmiszer...stb mindent. USA bmit megtermel, európában úgyis nagyot kaszál vele. Így M.o-n is. Elveszítjük egyéniségünket, csak vakon az USA után.... szánalmas.
De az olyanokat nem tudjuk átvenni ami pozitív. mert van ilyen is.
na mindegy.

"tökmindegy mi. a siker is látszat, mert elmúlik. halovány lesz a képe az idő múltán. Ki kell fényesíteni, újra meg kell küzdeni...
de mért?! azért, hogy a halál által vesszen az egész?!!!!!? "
Sajnos igen. MÁr mondtam,hogy ez ellen nem lehet mit tenni. Tudom hogy a siker csak látszat, de mégis mért van az hogy bizonyos embereknek csak megszületni volt nehéz, a többi meg ment magától , másnak semmi,vagy alig sikerül valami. nincs igazság. ÉS NEM mind1 hogy hogy éled végig a földi életed. Szenvedve,vagy boldogan. Vagy vegyesen. Ez utóbbi a legjobb. MErt néha kell a szenvedés is, hogy ne bízzzuk el magunkat,és hogy elgondolkodjunk bizonyos dolgokon. Mert gyakran csak akkor gondolkodik az ember!
De ha így fogod fel, akkor tulajdonképpen minden felesleges.Például: Felesleges tanulni, mert úgyse kapok mindig 5öst. Ha meg kapok,az se tart örökké. És,bár ez igaz, de jön az új kihívás,új harc (új kudarc). . .
Szóval,legalább a remény legyen meg.
Tudod,amit te ajánlottál gothic.hu-n volt az az idézet hogy "Tudni hogy minden hiábavaló,és mégis dühöngeni,küzdeni a fény halála ellen..."

"mert mire fel a nagy vagyon, a sok pénz, ha ugyanúgy érzed magad belűl?! "
Hát igen. Én is mindig ezt szajkózom.Az igazi boldogságot nem lehet megvenni.nem minden a pénz.
Én nem irigylem se a vagyont se a pénzt.
Minek a gazdagság amikor úgyse lehet átvinni a Másvilágra? Sőt, oda tulajdonképpen csak magunkat visszük (és milyen igaz a Depresszio egyik dalrésze : "Ahogy az életed végigéled, olyan lesz majd a végítélet..."
De az se mindegy hogy a földi életed nyomorban éled-e végig!
Szal nekem felnőttkorra csak 1 jó állás kellenne,hogy megéljek.A többi majd kialakul. (remélem).

Aztán a földi életről annyit, hogy bármilyen nehéz,de bele kell törődni. Élünk,meghalunk. Létezünk,eltűnünk. Halál ellen nem sokat tehetsz, max annyit hogy hibernáltatod magad,bár akkor is ha felébredsz 2000 év múlva,akkor is folytatódik minden. scak remélheted hogy ott már jobb lesz. Bár lehet hogy már akkor nem is lesz,se ember,se élet a földön. Addig kiírtja saját magát az emberiség. Ezzel együtt minden mást is. Na jó, ez a hibernálós mondatom hülyeség volt.
De akaratunk ellenére születünk,és halunk meg. Hát,mondjuk ez utóbbi nem mindig az akaratunk ellenére történik. Sőt!
Ha nekem vki azt mondaná 24órán belül meghalok, én még örülnék is neki. Egy olyan halálra vágyom,ami fájdalom-mentes,és pár órával előtte tudok róla h mindjárt....És akkor jó kedvem lenne, mert tudnám hogy már vége a szenvedéseknek.Minél közelebb jönne,annál jobban! "...a legjobb dolog az életben... a halál". hát ja.
Nah hát ennyit akartam.

U.i.: tudom,hogy már unalmas az állandó idézgetésem, de ez most úgy illik a témához:

"Egy árnyék...Sötét alak...Hív téged...Melankólia...Gyönyörű gondolat...Egy mezei virág..Színtelen...Nem süt rá a fény...Kitagadott...Nincs élet...Csak szenvedés...Fekete föld...Fehér rabjai...Csak mosolyog...A koporsó üvege mögűl...Neki már jó...Ezt akarod...Nincs elég erőd...De gyűjtöd...A legjobb az életben...A halál...Egy árnyék...Sötét alak...Együtt mentek...Már neked is jó!"

" Csak keringek a Halál madaraként
Sziklákra szállok csalódóttan tekinteni szét.
Remény vesztett lelkem meghalt talán,
Kitaszított testem magányosan bolyong csupán.
Nem ez a világom, nem ide tartozom,
Utam a Sötétség homályában járom.
Holló szívem, Holló lelkem
A Halálon nem ütközik meg."


Előzmény: krenato (145.)
krenato e-mail | 2004-12-24 13:59:20 | 145.
üdv

...húú. reklámozás stb; csak annyit mondok, hogy nagyjából tartom amit Wicked Girl mondott..

öregsassony az tényleg lol... csak tudnám ilyen korban mért fél... sajnálom ha fél a haláltól...

pszichológus; valóban érdekes. Én elolvastam Popper péter, Hogyan öljük meg magunkat című könyvét. Nagyon jó. Ez nem azt jelenti, hogy mindenben egyetértek vele, hanem hogy elgondolkodtat, újabb kérdéseket vet fel.

azonban engem nem érdekel, hogy valaki másnak sikerül. tökmindegy mi. a siker is látszat, mert elmúlik. halovány lesz a képe az idő múltán. Ki kell fényesíteni, újra meg kell küzdeni...
de mért?! azért, hogy a halál által vesszen az egész?!!!!!?
és mégvalami; mire vágy, arra hogy te is diszkós legyél, felszeggy mindig egy fiút aki jól megdug, miközben "jól érzitek magatokat a tabletták miatt"?
vagy hogy jól kereső emberként tengjenek semmivé váló napjaid?! mert mire fel a nagy vagyon, a sok pénz, ha ugyanúgy érzed magad belűl?!

a földön nincs igazi siker. Senkinek. Mert mindeni elveszik. Csak látszat van.
pl; I. világháború. Német vereség, melyből mégis ők lábalnak ki a legjobban... A franciák nyertek, mégis veszítettek. Nem tudtak talpra állni. A németek fejlődése, előrenyomulása pedig ugyebár mihez vezetett... Szóval senki nem nyert.
Most mondhatnád, hogy az USA igenis nyert. de lófaszt. Kihasználta az, hogy Európának (antant) szüksége van fegyverekre, pénzre... stb. A seregeket is csak akkor küldte, amikor már látszott, hogy veszíteni fognak a "németek"...
na szóval; most az USA azt hisszük mi jó hely. Valóban a kisvárosok tényleg azok lehetnek. De a kisvárosokból nagy lesz, a nagyokbó meg mégnagyob... és ez nem jó. nem szeretnék a nyüzsgő amerikában élni. nem is tetszik... Szóval ha azt nézzük, hogy az az USA, mely még mindig nem írta alá a Kyotoi egyezményt, és szennyezi a légkört, mint állat, akkor észrevehetjük, hogy nem is olyan szép ez az "amerikai álom"... na szóval szerintem sosincs nyertes. A lélek lesz mindig a vesztes...

húú... ez azt hosszú példa volt... na mindegy.

de mégis bízom abban, hogy nem hiábavaló a sok olvasás, az élet "igazi értékeinek keresése, esetleges megtalálása". Remélem nem haszontalan mindez, és nem csak a "jelen életemnek dolgozom". bízom benne, ha a "buták táborából" sokan nem is élik túl a halált, én túlélem valahogy, és "békére lelek". Jó lenne tovább élni, fejlődni, egy végtelen útra térni. De sokszor mégis jobb lenne a végleges, feloldhatatlan halál, melyben nem gyötörnek gondolatok sokasága...

mindenkinek minden "jót"


Előzmény: Wicked Girl 666 (144.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-24 11:44:43 | 144.
Nos nem hinném h reklámfogásról lenne szó. Nem (csak) azért írtak ilyet magukról mert ezzel még vadabbnak stb akarnak feltűnni!
Arra nem gondoltál hogy esetleg tényleg így éreznek? Mert tudtommal mostanság Finnországban nincs semmiféle háború,harc, de ha lenne akkor biztos megmutatnák mekkora warriorok is ők:)). De addig is a dalaikban mutatják meg ezt.Elvégre ha nem lenne bennük ilyesfajta érzés akkor nem ezt a műfajt választották volna. És azt nehezen képzelem el h reklámból... És nem pedig a holmi jött-mentek mennek pagan-folk-metal-t játszani:))
(Remélem most nem mondod azt mint a chaten vki amikor épp a HIMet védelmeztem: "pont olyan vagy mint egy 12 éves kiscsaj aki a kedvenc fiúcsapatát a beksztrítbojsz-t védi")lol



krenato
Füstölőzés valóban jó dolog, csak nekem -természetesen- abba is beleuatnak. Na jó azért annyira nem. de akkor sem csinálhatom önfeledten. Ezért van az hogy suliban szoktam (mivel sajnos én érkezem meg elsőént, már 6:40-re ott vagyok, aztán 7:00-re fut be vagy 3 otárs, és a többség csak 7:30 után érkezik, ami azért gáz mert a haverok is akkor jönnek és cirka 50 percet gubbasztok egyedül) . Nah szal mire megérkezik a második ember már tök jól "elfüstölőzgettem". 1-2 alkalommal jegyezte meg otársam hogy "ravatalozó-szag van" meg "olyan szag van itt mint a hullaházban". :)))). no comment. Volt 1 csaj, aki akkor gyújtotta meg a füstölőjét amikor mindenki ott volt, beszúrta a radírba és úgy égett, erre 1 srác a radírral együtt eltaposta. no comment. úgyis tudod mit gondolok
Az én füstölőzésem azért elviselik... de csak azért mert nem fordul elő amit tavaly csináltam hogy vágni lehetett volna a füstöt :)))
Mondjuk akkor is olyan füst volt amikor az osztályban rágyújtottunk ehhe :))de az senkit se zavart. Érdekes mi?

hm... petárda. hát eddig én sem rajongtam érte, de idén mégis vettem pár darabot. Mert ugyebár "kicsit" piromániás vok és nem tudtam neki ellenállni. Nah ez a rossz oldalam amikor este "szeljük" a falut, és az olynyira gyűlölt személyek ablakában robban a petárda, vagyépp éjfélkor becsengetnek :))
Tudom hogy ez gyerekes, de úgysem járok sehova és valahol ki kell tombolnom magam. És amugy sem kaptak még el soha:))
de mostanában arra kaptam rá hogy éjszaka mászkálok a temetőben. (hál'Istennek anyám éjszakás úgyhogy elkezdtem "zülleni"). De nem,még véletlenül sem randalírozni járok oda, csak úgy ücsörögni. Épp tegnapelött volt hogy ismét ott voltam, és -hogy ne ismerjenek fel- felhúztam a "csuklyámat". vagyis egy HIM pulcsi volt rajtam, és ugye annak van csákója és azt húztam fel, csak "csuklyának" szoktam hívni. (nemtom miért). Szal jövök ki, a földig érő fekete kabátomban (merthát anyám nincs otthon és ilyenkor felvehetem...:)), csuklyával, és volt már vagy 23,23:30 kábé. A temető mellet lakó öregasszony nem is értem mit keresett kinn az udvaron így késő este, de amikor meglátott először csak ledermedt,aztán öregasszonyt nem láttál még úgy futni mint az beszaladt :DDD.
Ilyen csúnya lennék? :)))






Wááááááááááá már megnit sokat rizsáztam, és kevés értelemmel:DD
hát na. This is me. Itt van miről és kivel beszélgetni :)
Apropó, ha érdekel :) , megtaláltam a pszihológus magyarázatát a "tüneteimre" amit a 100 ; 102 hozzászólásban írtam le.


"Nem a test fizikai halála az igazi halál,hanem a vegetáció.Feladjuk az álmainkat és ezzel önmagunkat is.Rutinból létezünk.Alszunk,dolgozunk,eszünk,dolgozunk,alszunk.Nap múlik nap után,hét múlik hét után,hónap hónap után és az évek elszállnak."


HÁt való igaz. Céltalanul tengődni. Minek élni amikor mindenből csak szívunk?
és nem is a saját szerencsétlenségem a legbosszantóbb, hanem amikor azt látom hogy másoknak sikerül. . Mert még 2-3 kudarc elmegy, de ha sorozatban nem sikerül semmi, akkor az már végleg elveszi az ember kedvét mindentől. Jön az „úgysem sikerül” felfogás. Pesszimizmus. De az a legbosszantóbb, ha azt kell látnom, másoknak sikerül! Mért van az hogy neki lehet, nekem nem? pedig..hm na inkább itt abbahagyom mert megen belemerülök :))


"...Pogány lelkem fagyott,És mégegyszer eljön az alkonyat
Halld a csend hangját,
Valamelyik fa ezek közül...Bitóm lesz végül..."


bolodog karácsonyt!

" Kis karácsony, nagy karácsony
Átköptem az ablakrácson
Arra ment az öreg mikulás
s nézte a feje mitől csulás
Elesett 1 banánhéjjon
Oda lett az ajándékom
Mert mit hozott volna mást
mint 1 üveg pálinkát"

nah jó ez gyenge volt. :))

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-20 14:49:49 | 143.
Tiszteletem.

Nah a zenékkel kapcsolatban. az jó dolog hogy sokféle zenét hallgatsz, és főleg hogy tökéletesen megférnek egymással.Régen én is hallgattam sokfélét. Vagyis úgy értem hogy a rockon belül.
Régi séma. Vagy 2-3 éve volt. ilyenekete mint pl a Sum 41,Korn vagy a Green day. Aztán jött a "HIM-szindróma" és onnantól változott minden. Mindig a nyomasztó, szomorkás zenékre kezdtem el vágyni.vagyis a HIM hatására, ő vezetett be. És bár még most is, mint a 114.es hozzászólásban meséltem róla,hogy sofélét hallgatok. ami még onnan kimaradt nagy kedvenc az az Amorphis, Hypocrisy, Deftones, My Dying Bride, talán még a Charon is jöhet. Aztán mostanában barátkozom a Children of Bodommal, eddig nem sok sikerrel. És a kazettán amit nemrég rendeltem is vannak jó zenekarok pl:Without Face, Vale of Tears, Ideas, stb. És pillanatnyilag(tehát amikor ezt írom) meg Static-X-et hallgatok :).
De a tuc-tuc "zenének" semmi lényege nincs szerintem. Jó, azt értem hogy ha elmegy az ember a Discoba akkor ilyen zene kell oda, De ott sem a zene a lényeg hanem hogy egymással ismerkednek.Szerintem. Nem tudom, nem voltam még discoba, és nem is leszek. Csak ez a véleményem. És azt meg végképp fel nem foghatom hogy (mint pl az 1ik ismerősöm is) ilyen zenéket hallgat otthon is. Csak úgy. De még nem is a jobbik fajtából,hanem azt a vad technot! Nem mindegy hogy állandó tüc-tüc amitől szétmegy az ember feje, vagypedig a szolidabb, amiben van normális(!!) ének is. Ilyeen a Groove Coverage. eGyedüli említésre méltó. igaz a többit nem is ismerem névszerint. A "dalaikat" is csak onnan,hogy suliban is,buszon is meg mindenhol az ilyen szarokat nyomják. De igazából nem érdekel,csak leírtam mit gondolok.

Kitört a szünet. Hurrá. Eddig vártam a szünetet mert akkor az volt a bajom h suli van. Most meg az a bajom h mit fogok én 2 héten keresztül csinálni itthon??? VAN pár haver aki kurvára fog hiányozni! Bár a nagyobb részük rocker de NEmtom, de ezek olyan lököttek hogy nagyon! (pozitiv értelemben!) De nekik köszönhetem h nem vok mindig magamba fordulva! Ha ott vannak velem, elvonják a figyelmem a "sötét" gondolataimról! Persze ha nincsenek velem, akkor megen jönnek a "megkénehalni,útálokélni" stb stb stb gondolatok. Ezért szeretek velük lenni. DE pl itthon is vagy akárhol ahol nincsenek ott, ott megint szomorú vagyok. És ez már az arcomra is kiül. DE szerintük, szerintem is illik rám az egyik Depresszio dal pár sora " MINDENEM A SZENVEDÉS, ÉLVEZEM A MEGVETÉST, NINCS MÁR BENNEM, NINCS MÁR JÓÓÓÓ...."

Kössza képet,megkaptam:))))
és te most azt kaptad meg amin hosszúhajam van ugye?

Sziquinho e-mail | 2004-12-18 21:07:58 | 142.
Sziasztok!

Ha nem baj, leírom. Megpróbáltam keresni a Moonsorrow-ról valamit a neten. Megnéztem a saját hivatalos honlapjukat, ott elolvastam a sztorit, ahogy alakultak, stb. De sajnos nem lehetett letölteni semmit :(. Rákerestem zenékre, egyetlen számot sikerült leszednem valami Amoral nevü zenekartól, ami azért érdekes, mert Ville Sorvali a Moonsorrow basszerosa nyomul benne. A szám címe Solvent és innen szedtem le, ha esetleg érdekelne valakit:

http://www.metalunderground.com/news/details.cfm?newsid=7424

Amúgy számomra ez egy felejthetö hörgös-duplázósdobos kompozíció volt, hát hallottam már jobbat, de nem az én világom.
A Moonsorrow meg azt írta saját magáról, hogy " finest pagan folk metal" hát van arcuk a skacoknak ezzel a finesttel az biztos. :) De nem is ezen nevettem nagyot, hanem amikor odaírták magukról, hogy "warriors". :))))) Jó most biztos belegázolok az érzéseitekbe, de nekem ez a warrior-dolog egy nagyon béna marketingfogásnak tünik, ami még a Manson Church of Satan-beli tisztelendöségénél is viccesebb számomra, de hát én már csak ilyen vagyok. Nem tudom komolyan venni ezeket a zenészeket, mert öszinte harcosként nem éppen profitorientált vállalkozóknak kéne lenniük, de sebaj. Mansont például becsültem azért, mert bevallotta, hogy ö nem zenész, hanem üzletember, elsösorban. Szerintem Manowar-ék a többi álkemény banda is sokkal jobban tenné, ha besimernék, hogy csak a lóvéra hajtanak; a zenéjüket úgy is lenne aki meghallgatná és nem kellene kamázniuk hogy mekkora vadállatok meg harcos metálerek. :)

Ettöl persze nekem még tetszik a Moonsorrow egy száma, csakhogy nem tudom hova tettem azt a könyvtárat, amiben volt és most nem tudom hallgatni pedig jó kis zene az. Ha esetleg valamelyikötök tudna egy mp3-as helyet ahol van tölük valami, azt jelezzétek plz!
(Sajnos fájlcserélö progit - pl. DC - nem használhatok, mert apám informatikus és allergiás az ilyenekre :((, a gép meg állambácsié, szóval lehet nem kéne szétb@szni. :S)

Ha tudok valami helyet, szólok én is! Na csökutya.

krenato e-mail | 2004-12-18 18:41:00 | 141.
ja és kikérem; Muse nem britpop.
különben is majdhogynem bántja a fülemet a szó. Inkább próbáljuk megnevezni a valódi stílusuk. pl;
Muse - indei rock
Placebo - alternatív

A britpop számomra nem takar mást, mint magas népszerűségi indexet, s több médiaszereplési lehetőséget. Ezzel persze lehet vitatkozni. Persze mindez csak a "szigetcsoportra" igaz.
... Azaz pl akkor hazánkban a Tankcsapda "magyarpop"?! Azért nem egészen.
Inkább divat... (punk-)rock vagy mi...
Persze én addig viszonylag "jól" érzem magam, míg nem kezdik el hazánkban is (esetleg) majmolni a kedvenc zenészeimet. na mindegy. majdcsak nem fogják, hisz nem tudják...sok "ritkaságot" is hallgatok...

krenato e-mail | 2004-12-18 18:05:46 | 140.
szia
Az újat amit ma küldtél megkaptam, egész jó kis kép. A régi azonban nem jött meg.

nahh... egész jól megvagyok most a szüleimmel... Bár még mindig tartják a majd kinövöd ezt a korszakot véleményüket... Szegények..

ööö, a piálás valóban értelmetlen, elvesztegetett "idő", nem ezzel kell "elmenekülni" a világ dolgai elől. Ha annyira szar "neked", hogy a menekülés végett alkoholista leszel, akkor inkább öld meg magad. Egy élet nagy problémáját lehet megoldottad. Nagyobb az esélyed, mintha csak állandóan piálnál...

ja és én is inkább nehezen oldódó emberkék közé tartozom. de mondjuk ez így nem igaz... ha olyan az illető, akivel úgy érzem van miről, és tudok is miről beszélni, akkor aztán mehet a beszélgetés. De egy számomra nem szimpatikus, vagy csak egy ugymond köcsöggel a sok közül nem is állok le beszélgetni...

ma törtét;
Sétálok az utcán, miközben már többen is petárdáznak össze vissza a faluban rohangálva... na és elmegyek két ilyen "hülye" vagyány kölök mellett, köszönök, majd ők is, aztán miután már kb öt méterrel "túlmentem" rajtuk, na akkor; utánamhajítottak egy petárdát. erre jött az hogy kicsit jobban szedtem a lábam, miközben néztem, hogy leesik fél méterre tőlem. Aztán befogtam a fülem, majd miután durrant megfordultam, és szívélyesen üdvözöltem őket egy újjal, amit nem vettek észre, mert már nem figyeltek a barmok...
Leszartam... de azért is bekaphatják. hülye parasztok. nemtudom ez mire volt jó...

nekem a tűzzel való játék annyit tesz ki, hogy; gyertyagyújtás, meg füstölőégetés...

ja és te megkaptad a képet?


Előzmény: Wicked Girl 666 (139.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-18 13:01:42 | 139.
krenato képet megkaptad?
ez 1 régi kép, az újat most küldöm

majd még jövök
úgy látom lesz mit írnom:)))

Sziquinho e-mail | 2004-12-16 22:54:58 | 138.
Igen, valószínüleg ez felfogásbeli különbség. Én azért igyexem bizonyos dolgokat nem sötéten látni, hanem a jóra is fogékonynak lenni (mert van, nem sok - habár ebben biztos nem fogunk egyetérteni... :) de van, szerintem). De téged tisztellek az elveidért, látszik hogy ez nem "divat"-nyávogás nálad, hanem komolyan így érzel, amit ugyan személy szerint sajnálok, de ha ezt választottad, hát tégy úgy, elvégre a te életed, amihez másoknak semmi de semmi köze.

Ezért bulizom én amennyit lehet. Ha már megadatott, hogy éljek, hát én ki is akarom használni! :D És egyébként 2-3 évvel ezelött sose hittem volna, hogy fogok discos helyekre járni, de megtörtént, mert ettöl az én zenei ízlésem nem változik, úgyanúgy Pink Floyd-örült maradok, csak legfeljebb csajozom, de csajoknak meg úgyse tudnám elmagyarázni, hogy mitöl jó az a zene, amit én szeretek, hogy miért több, mint a másikak. Legalábbis én még olyan csajt nem láttam, aki tudta volna olyan átéléssel hallgatni a PF-ot, mint én meg a legjobb cimborám. :)

Ja és köszönöm! :) Remélem marad ez így sokáig! ;)


Előzmény: krenato (137.)
krenato e-mail | 2004-12-16 10:42:43 | 137.
üdv!
itt azért szerintem nem szűklátókörűségről van szó, hanem inkább elvekről, s életérzésről, felgogásról. Vagyis számomra csak arról szól az egész. Nem is tudom mikor hallgattam utoljára pozitív kisugárzású zenét.

"És ezekkel teljesen jól megfér nálam bármilyen zene, ha buli van, akkor simán."...
..."ami meg nem zene, pl. techno vagy trance, az jól jön, ha bulizni akarok, pl. Pink Floydra, hiába imádom, ha megszakadnék se tudnék táncolós házibulit csapni. Olyankor kell a tucs-tucs. :D"

na igen, neked van kedved bulizni... de azért az ez a tuc-tuc ra jó bulizni duma nagyot ütött...
mindenesetre egészségedre.


Előzmény: Sziquinho (136.)
Sziquinho e-mail | 2004-12-15 21:38:13 | 136.
Érdekel? :)
Hát, igazából nem akartam belekontárkodni itt a fórumba, de ha már így rákérdezel... ;)

Sziquinho az egy közkedvelt becenevemnek a portugálos-brazilos verziója, (csak azért írom így, mert a latin foci a kedvencem, de ez ide nagyon off.) :)
Budán lakom, 18 éves srác vagyok, vállig érö hosszú barna hajam van, és az ELTE-TÁTK szociológiára járok (TÁTK = társadalomtudományi kar). Egész jól megy a "suli" itt is, ahhoz képest, hogy világéletemben utáltam tanulni, ezért nem is fecséreltem ilyesmire soha az idöt. :) Csak fényképagyam van, amit olvasok / hallok és érdekel, azt megjegyzem. Ja és van 2 nyelvvizsgám (középfok; francia és angol).

Mivel ez egy zene topik, gondoltam leírom a kedvenc zenéimet. Hát, a legnagyob kedvenc a Pink Floyd, az az a zene, ami nekem a legtöbbet tudja adni, és imádom! :) Minden létezö számuk megvan (bootlegek és kalózlemezek), és életemben a legnagyob kapott dicséretnek tartom, amikor valaki azt mondta, hogy úgy nézek ki, mint Syd (Roger Keith) Barrett, a banda elsö énekese :))).
Rajtuk kívül a mai brit-pop bandák a kedvenceim, legföképpen a Muse és a Radiohead, de nagyon bírom a Franz Ferdinandot, meg a Placebo-t is, habár tölük csak egy albumom van (elsö kettötöl is megvan minden).
Szeretem az LGT-t (családi indítattás), meg a régi zenéket úgy általában, Elvist is bírom, Frank Sinatrát is. Na meg a Beatlest, Stonest, Led Zep-et, Black Sabbathot, Judah's Priestet, Deep Purple-t is.
Carlos Santanát, meg a latin gitármuzsikát is imádom.
És a világzene, a nagy szerelmem, Natacha Atlas, meg úgy ált. az arab, görög, spanyol és az ír zene. És Shakira. Ö is a nagy szerelmem :))))))). De én tényleg szeretem, a zenéjét - is! ;)

És ezekkel teljesen jól megfér nálam bármilyen zene, ha buli van, akkor simán.

Jaj és kifelejetettem annyira sokféle zenét szeretek, Marylin Mansont, töle is megvan minden, a HIM-et, a System Of a Downt, a Nirvanát és a régebbi kedvenceimet, az Offspringet, a Bloodhound Ganget meg a Green Dayt. :) Meg voltak metalos kedvenceim is, Iron Maiden, Yngwie Malmsteen, Rhapsody, Nightwish, Grave Digger, és a keméynebb müfajból Pantera, Sepultura, Soulfly. Sajnáltam is Abbottot nagyon mostanában :((.

Jó, tudom hogy qrvára nem illik össze ez az egész, meg minden, de nem érdekel. Van annyi mp3-am, hogy mindent hallgathassak :). És aki azért leszól, mert enyni féle zenét hallgatok, az meg is érdemli, mert szüklátókörü. Voltam én is olyan, hogy "csak a rock" meg minden, de aztán rájöttem, hogy minden zént lehet szeretni, ami zene és jó, ami meg nem zene, pl. techno vagy trance, az jól jön, ha bulizni akarok, pl. Pink Floydra, hiába imádom, ha megszakadnék se tudnék táncolós házibulit csapni. Olyankor kell a tucs-tucs. :D

Ja és Anastacia-t is szeretem, most ért oda a winamp playlistem a 2004-es albumához! :))))))
Hú, bocs hogy ilyen sokat írtam, csak kicsi zeneörült vagyok, és ha erre kerül a téma, képes vagyok regényeket írni! :)))


Előzmény: Wicked Girl 666 (135.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.