Click to Visit
Rock - MOONSORROW
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

krenato e-mail | 2004-08-22 22:11:11 | 85.
wow. egész jónak néz ki. én ilyenekbe nemhiszem hogy belekezdek. "művészi hajlamaimat" ;) inkább olvasással próbálom kielégíteni. ha van egy kis pénzed, és igazán jó könyveket akarsz olvasni, tudok egyet-kettőt ajánlani. vagy netes oldalakat kritikákkal.
totál ki tud kapcsolni az olvasás. elfelejtem a problémáim, majdhogynem magamra veszem a műben szereplők esetleges gyötrődését.
iszonyatjó.

jah és kibe voltál íly szerelmetes. és tényleg elhagyott?!
cső
jah amúgy jó kis vers. vagy ezt már írtam?!;p



Előzmény: Wicked Girl 666 (84.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-22 17:45:53 | 84.
jah hát én már csak ien vok hehe
amugy mostanság verseket irock...nah ja...itt 1 leírom hátha teccik(remélem igen!) véleményt kérek!



Álmodok...
Csodára várok
Kitartásom gyenge
Hogy ússzak az árral szembe?

Csalódott vagyok már
Csak visz csak sodor az ár
Hogy jutottam ideáig?
Én, akinek minden pillanat számít!
Minden pillanat vele
Akit igazán szeretek.
ÖLJ MEG vedd el mindenem
Nélküle ugyse létezem
Dobj a szakadékba,folyóba egy hídról!
Ne is mesélj többet arról...
Arról amikor még velem volt
Amikor még életem volt!
Miért nem lehetek most vele?
Miért kellett őt elvesztenem?
Miért van az hogy más kezét fogja
S nem is sejti, nem is tudja...
Nem is tudja meg soha
Hogy nélküle az álomból nem kelek fel soha!!!
Báár tudná: nekem Ő mit jelent
Nélküle a bánat élve eltemet
Mindig könnyek gyötrik a szemem
Erre mondják: Szerelem??


Előzmény: krenato (83.)
krenato e-mail | 2004-08-17 23:02:55 | 83.
ezt a mélyvizes dolgot én is megcsináltam, csak én tengeren, és kurvára beúsztunk. mert ketten úsztunk be. egy csaj úszott be velem. (két család ment nyaralni, a másik család legídősebb gyereke volt ez a csaj, 13 éves.) az öböl túloldalán már szakadt az eső, meg villámlott, de mi bementünk. közben poénkodtunk, hogy jujj, ez mit kapunk majd... meg mondtam a csajnak, hogy "nem én hívtalak ám be!" ami voltaképp igaz is volt. csak jött. jöttek utánunk a faterék matracca, gondolhatjátok... Húúú, olyan mérges volt rám a csaj apja, hogy majd 18 éves vagyok, és beviszek ilyen időbe, ráadásúl hajóútvonalon (nem sűrűn járnak, ha igen akkor is csak motorcsónakok) beviszek magammal egy 13 éves csajt. elkezdi, hogy tudhattam volna, hogy a Tündi(így hívták a csajt) úgyis bejön velem, ezé vissza kelleett volna fordulnom. aztán este egy picit bebasztak miattam a szülők, apámak azt mondta a csaj apja, hogy engem már szíjjal kellett volna megverni, mert amit művelek ezen a nyaraláson...

mert nem volt semmihez kedvem / nem volt kedvem résztvenni a két család szülei közötti nyalásban résztvenni / nem vigyorogtam vissza, ha rámvigyorogtak / nem voltam hajlandó röhöni huzatszar poénokon.

jah és kb egész nap aludtam. nem vagyunk gazdagok, nehogy azt higgyétek, most majdnem ingyen szállásal tudtunk menni. ezért mentünk. én rá is basztam, mert nem kaptam fietést (apám asztalos, neki segédkeztem 2-3 hetet) még július első felében melóztam ezt le, azóta késik a zsé, a hülye nyaralás miatt is. erre most bejelenti, hogy jövőhéten kapok zsét, elmehetek ruhát venni, meg ilyesmi sulira. ettől elkapott az ideg, mert csak a pórvizsga után mehetek (tehát lehet ha meghúznak no zsé + még nemtommi) meg mi a fasznak a suli előtt kapok zsét?! azé, hogy legyen új ruhám, amiben mutogathatom magam a népnek?! a ruha mindig kell, mindig ugyanazokat hordom. (farmer+póló v. ing v. hosszúujjú)
szal a faszom mkivan. pótvizsgára aztmondtam átmegyek. közbe habiszti. faszt se tudok. holnap kiderűl nekikezdtem-e a komoly tanulásnak...

jah és izé: nemértem a cdsaj szüleit; a Tündi, ha nagyon akart volna kijött volna, mindenki saját maga irányítja az életét, kivéve persze egy csomó embert, akiket a szülei írányítanak, és közben azt mondogatják magukban, hogy pedig én akkor is a saját sorsom irányítom. és közben a nagy lófaszt!

Wicked Girl 666:
tetszettek a hozzászólásaid. egykét mondatod után röhögtem is. KÖSZ! :)) ezért érdemes élni bazzeg. ;p

jah és gothica5ön biztos megint lesznek nagy, jó együttesek, meg csomó jó kis magyar gárda. arra tényleg elmehetnénk mindhárman. higgyétek el nagyon faja volt. és csak 3200 ft volt elővételbe. kaptam hozzá eredeti cd-t klipekkel. mondjuk még odébb van...
na egyenlőre csá, mindenkinek minden jót.


Előzmény: Wicked Girl 666 (82.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-17 10:00:55 | 82.
a másik+ a nyaralás..........na b+ ugy +utáltam a strandot mint állat! no meg az volt vérciki hogy más korombeli vagy haverral vagy a pasijával volt én+anyámmal+rockonaimmal......húúú bázz kibaszott égő volt
anyám kissé kiakadt:)))))) uniztam abba a kurvameleg vízben...anyám pletykálkodott...én+átszöktem a mélyvízbe(mert én tok uszni csak a mutter ezt nem akarja beismerni)....és anyám ott arcoskodott a partról hogy azonnal menjek ki...:)) wehehehehe
aztán +rángatott hogy legalább a rokonok elött próbáljak+ normálisan viselkedni ha ez nem túl nagy kérés (kérés?? inkább parancs)....de az 1 hét alatt végig produkáltam magam:))) és +hallottam végre azt a mondatot amire egész életemben vártam: "TÖBBET NEM VISZLEK NYARALNI!" iiiiiiiggggggeeeeeennn!!!!!!!!! köszönöm!!!!!!

***Wicked Girl 666 most elégedett:)



Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-17 09:46:48 | 81.
hello....
a múltkor nem volt túl sock idöm irni azé voltam ien tömör.
Szal kivok én anyám miatt is de tudom hogy ugyis vége lesz az uralmának és eljön még az én idöm!!! el bizony!
ha nekem lesznek gyerekeim (feltéve ha addig 1 elkeseredett pillanatomban nem nyúlok a kés után) szal akkora gyűjtöm a tapasztalatokat...vagyis azt hogy mit ne csináljak velük...én biztos elengedem öket koncira+ilyenekre de csak ha látom hogy télleg komolyan gondolja! A rock nem csak 1 zene hanem 1 életfelfogás! és én hiába...hiába...
Itt volt pl a sziget! miért van az hogy sok kis pöccs ott feszít (vagy épp a hegyalján) én meg itthon punnyadok pedig igazán +érdemelném hogy ott legyek?! de sztem te is kerenáto+te is moonsorrowgirl!


menjünk 1ütt jövőre mind3an a Gothica-5re?:))))


krenato e-mail | 2004-08-15 22:34:31 | 80.
Dc++ -ról, az egy fájlmegosztó. szerintem nem volt tűl jó. végülis kb 10esből olyan 6ost adnék neki. nem lett túl jól összevágva az az erdős jelenet, meg a zenélő banda. szerintem jobb lett volna végig az erdőnél maradni, több dolgot bemutatni.

jah és azért szerintem ne csinálj semmi hülyeséget, max lógj el. remélem arra is gondoltál. én most elvagyok (mondjuk már csak 10nap a pótvizsgáig, nemtom mit kapok, ha nem megyek át/nem akarok átmenni...) de ha netalántán úgy döntök, hogy inkább huzzanak meg, és maradok a haverjaimmal, akik már tuti buktak, akkor állok anyámék elébe, majdcsak túlélem.(a fülem azért most védem majd...;) )
ha netalántán bukni fogok, akkor majd újra 3. de akkor asszem már tanulgatok egy 3as szintig kb. mondjuk ez csak terv... ;p

aztánmeg mostanába sokat olvasok, gépen nem játszok semmit, koncert, klipnézés még megvan naponta, úgyanúgy zenehallgatás. meg néha filmnézés. attól függ, tudtam e szerezni egy igényes filmet a gépre. most pl mondjuk szombaton volt a viasaton az Ember a Holdon. szerintem jó volt.
naszal mindegy.cső

UI: fölneakasszadmámagad!!! gondojjá ránk, hogy ide még sokszor kell írnod, meg hogy még találkozni is kéne majd 1*...! :)))


Előzmény: Wicked Girl 666 (79.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-15 17:31:42 | 79.
na császtock!!hogy vagyunk?
HONNAN TÖLTÖD A JUMALTEN KAUPUNKI-T???????????

wáááááá én amugy naon kivok ha nem jönnék kb 1 hétig akkor gondol6játok mi lett velem...
én nem is anyám miatt.....nem érdekel!! 1szer ugyis összepakolok és elhuzok innen a büdös francba...3év idevagy oda.....eddig kibírtam kész engem 1edül V.K. aggaszt ugye érted judit??? senki nem vesz komolyan pedig jobban szenvedek mint bki.....

krenato e-mail | 2004-08-07 23:09:17 | 78.
húúú, hát akkor csak megkaptad a regényeket, novellákat?!
én most a fekete felhőt olvasom éppenséggel. katasztrófafeeling, HIHETETLEN tudományos vitákkal, komoly eszmecserékkel, futtatásokkal.
nagyon tetszik.

azért az akasztás még várhatna egy kicsit. és ha itthon nagyon-nagyon rosszra fordulna a helyzet, akkor tuti ellógnék egy batyúval, és ha nem találnék lakást, valami kis melót, akkor talán végeznék magammal. talán akkor... addig ki kell húzni, amíg elhúzunk innen a szülők mellöl...
amúgy sokszor gondoltam arra is, hogy vagytok ti, meg még páran a fórumon, és ha tegyükfel egy nagy balhé miatt hirtelen öngyilkos lennék, akkor ti nem is tudnátok rólam, hogy mondjuk felaksztottam magam. az szar lenne. azt hinnétek, hogy csak úgy elhúztam innnen minden szó nélkül, biztos élem az életem a forum nélkül. mi több egyesek biztos divatemberkének tartanának, mondván, hogy biztos most "a diszkós korszakát éli"...
ez pedig nem kellene. szal én asszem ha megölöm magam, akkor elötte írok ide egy uccsó akármit. amit lehet nem vesztek mad komolyan, de aztán majd pl a másnapi újságból kiderűl, hogy tényleg.

na mindegy végülis.

azért az a végtelen szomorúság név nekem már alapból gynus volt. komolyan nyíltam megkérdezte, hogy akarsz-e vele dugni?!!!!??? ezt a csákót... az ilyenektől én is kész vagyok...

nyelvvizsga: szarj rá. és most pótvizsgázom aug 25én. de nem nagyon érdekel. lesz ami lesz. lehet megyek 4.be, lehet maradok 3.ba.
arra azért mondjuk kiváncsi lennék, hogy mit kapnék, ha totál meghúznának, mert amikor bizi után megkaptam az a négy pofont, na az azért kemény volt. na nem a pofon, hanem az a fülzúgás, ami még mindig tart... voltam szakorvosnál, ő felírt egy gyógyszert rá, de leőtte megkérdezte mióta zúg, énmeg mondtam neki, hogyhát amióta haverommal szórakoztam, és ő meg szerencsétlenűl megpofozott. ami persze csak kamu volt, mert apám arra kért, mondjam ezt, nehogy valami hülye családi akármit (per a szülők ellen, vagy csak kivizsgálás) az ölükbe pottyantsak... pedig megérdemelték volna. már több mint 1 hónapja zúg a bal fülem, hangos zenehallgatás mellett majdnem elviselhetetlenül... szar ügy. aztmondta doki, ha 24éig nem múlik el, akkor mennyek be megint vizsgálatra... ha maradandó lesz, lehet anyámon maradandót alkotok cserébe.

jah és azt a balhét amit a családi izé alatt csináltam majd nemsoká leírom, de most azt is leírni már sok lenne.


jah és amúgy most szedem a Jumalten kaupunki klipjét. végre találtam valamt a neten... majd ha leszedtem megnézem, és repül a vélemény.
na csö(sztök)


Előzmény: Moonsorrowgirl (77.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-08-07 07:46:33 | 77.
Na császtok!
wickedgirl!jo volt tegnap chatelni?:)
nekem végülis szar!beléptem egy sráchoz akinek az volt a neve h végtelen szomoruság (a rock szobában)azt hittem ő is olyan depis stb..érted...
először ari is volt de aztán....
Megkérdezte találkoznék e vele +h.nem szeretnéke...khömm érted?
namind1ényeg nem ért semmit az egész.ráadásul most is titokban irock.áhhh.szarok bele!na+abba is tegnap lelettem +int tolva mert véletlenül késni mertemfélórát!jött a prédikácio..nem igazság h 15 éves vok és nem mehetek sehova ráadásul apám ugy parancsolgat nekem mintha ő lenne a világmindenség.ma is nemtom még milyen munkát fog nekem kitalálni:(((szal1biztos szar az élet jahh:)))király lesz a suliév..szeptemberbe nyelvvizsga németből és egy kurva hangot nem tanultam:))komlyan én felakasztom magam esküszöm...ráadásuleszembejutott tudod....
elegem van mindenbőőőőőőőőőőőőől..kurva ég.
látom jol elvagytok ketten te +krenáto..
asszem én nem irock forumba többbet.
nemakarok zavarni+a hülyeségeimmel zaklatni tititeket.nightwish kép király amitadtál.köcce szépen:9jaaa!krenáto!!nagyon teccenek a regényeid amiket küldtél!neked is köcce szépen:)
ave!legyetek jok ha tudtok!(azért még irok....)LINDEgirl nem vész el...csak ha +nemn öngyilkolja magát

krenato e-mail | 2004-08-06 16:40:03 | 76.
hát igen, énnekem ez a kötelező darab megvolt. életem uccsó családi bizbasza. katasztrófális volt...
egy jó 1,5 óra volt amit igazán élveztem, de azt is csak azért mert egy balhét csináltam... majd leírom nemsoká mi volt az. hát azért az kellett már nagyon nekem.

sziget: ez van, de azért én annyira nem sajnálom.lesz még gothica 5, meg egy csomó metálfesztivál... ;) nem halunk éhen...;p

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-05 11:58:53 | 75.
én is meek a jöv.héten "nyaralni"........húúúúú bázzzzzz de nem várom.....ha 1 mód lenne kibújnék alola de ha +mondanám h.nem akarock menni akkor megkapnám:" ...és mindig azt viszedh.egész nyáron nem voltál sehol most meg itt az alkalom és nem akarsz....hálátlan vagy"

Előzmény: krenato (73.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-05 11:50:39 | 74.
hát most na......jó rég nem írtam
tegnap kezdödött a sziget..legalább szakadna az esö hogy ha mi nem vagyunk ott akkor ők se érezzék jól magukat:ĐĐĐ wehehehehe

krenato e-mail | 2004-07-29 22:41:48 | 73.
hhú. nem láttam moonsorrow klipeket, ellenben van egy koncertfelvételem. persze csak egy szám.
de ami sokkal fontossabb, én is ott voltam a gothica 4en!!! :))))) ez felér mindennel. ;p

csúcs volt.

jah és totál egyetértek veled, nekem is el lett szarva a nyár, onnantól kezdve, hogy meghúztak a suliba.persze erre én szarok, de a köcsög szüleim. bekaphatják a faszom stb... aztán melóztam, de a fizetés még sehol. így seova nem is mehetek el, zsebpénzt nem kapok, ami nem is lenne baj, ha a fizetésem megkapnám, de így, hogy egyiketse. KAPJA BE AZ EGÉSZ TETVES VILÁG! én asszem suliidőszakba leszek aktívabb, akkor fogok rockcaféba járni, meg egy két fesztiválra. junkies koncertre is már jórég el akartam volna menni...
de majd.

jah és ha írsz vissza akkro csak jövőhét hétvégén tudok válaszolni, mert addig "családi nyavajgáson" leszünk, és nem leszek itthon=no net.

na addig csá, kitartás.



Wicked Girl 666 e-mail | 2004-07-28 12:44:36 | 72.
Na császtock...
Hogy vagyunk ma?
Hát ez a nyár vmi kurva szar....én nem is tom hogy most az én hibámból vagy miért...ne értsetek félre nekem nem a nyaralás hiányzik hanem vmi jó koncert...pogó,cigi,pia 1000el.Ez többet érne intha a hawai-on nyaralnék!
de sajna 1 hónap és vissza kell menni suliba....wááá de utálom tokajt!!!! na meg az ofönököt......+int fog vigyorogni mint a töklámpás és ha belegondolok még 3 évig tart az uralma....na+ az osztály.hát rég láttam ilyen szedett-vetett bandát....föleg mégha buknak is hozzánk oh gecc......
aztán a bejárás....wáá már semmi sem lesz olyan mint tavaly...tavaly is utáltam oda bejárni de volt aki miatt érdemesnek éreztem azt hogy bejárjak! láttam vagy 1héten 2szer de akkor is azzal kéltem fel: "ma látni fogom!" és persze nem láttam de-gondoltam-nembaj! majd holnap! aztán holnap sem láttam...de reméltem tovább! amikor+ láttam, a közel 1 órás út pár percnek tűnt! annyira jó volt! de elballagott az az illető...szeptembertől már nem lesz ott........talán már soha nem látom...

a kurva életbe már megint belejöttem a mesélésbe!!! na ilyenkor már télleg állítsatock le..,





Krenátóóóóóó! láttad már a MOONSORROW klipeket? sztem a Jumalten kaupunki az vmi kibaszott jó!!:ĐĐheh a SANKARIHAUTA-ról nem is beszélve
a gothican is gondolom zúztak a srácok ezerrel.....kár h.nem voltam ott.
most öszintén: Villének télleg van mellpiercingje?

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-07-25 08:26:12 | 71.
hát ok

Előzmény: krenato (70.)
krenato e-mail | 2004-07-24 22:09:21 | 70.
őőő, oké. msn-ezni szoktam, címem; force_f1@intermail.hu

ha nemtudod mi az, és otthon gépezel (netezel), akkor szlj leírom mit, hogy mire. na csáá

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-07-24 18:09:11 | 69.
okok......de még +tekintette az újságban az összefoglalót és jól lebaszott hogy én is oan akarok e lenni mint akik ott voltak.alkeszok......normális?


szocktál chatelni? hol mikor muilyen néven? én a www.chat.hu-n VilleValo(girl) néve3n


Előzmény: krenato (67.)
krenato e-mail | 2004-07-18 22:57:21 | 68.
nah ide mennék...
de a zsé még mindig kérdéses... dolgozom apámnál (sajna máshol lekéstem a melóról, majd jövőre nyár előtt kell elkezdeni keresni muunkát), de nemtom mikor fg fizetni, mert valahogy most nem állunk olyan jól anygilag... :(
faszom. eddig kb egy fityinget nem basztam el semmire ezen a nyári szüneten. semmi pia, semmi jó akármi. fizethetnemár... na csö

VI Summerground Fest
- augusztus 18-22 / Pécs - Hird, Bárdok Völgye
- jegyár: 2000ft/nap 4500/bérlet 3500/kétnapos metálbérlet
- http://live.mentha.hu

krenato e-mail | 2004-07-18 19:12:40 | 67.
ő, hát ez van, ezen már nem lepődök meg szerencsétlen szüleid azt hiszik, hogy a rockkerek többsége olyan állat, mint ahogy kinéz...
mindegy, szarj rá.

én szigetre már tuti nem megyek. helyette aug 18-23án pécsre egy fesztiválra. majd írok infókat, hogy kik-mikor-mennyiért.

amúgymeg szökj el szerintem, nem akarlak a rosszra bíztatni, de azért majd rájönnek talán, hogy nem érnek semmit az egésszel, mert valahogy úgyis elmész.
nah majd éjjel még írok


Előzmény: Wicked Girl 666 (66.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-07-18 17:24:14 | 66.
Wáááááá krenato!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezt nem hiszem el!!! képzeld el nem engedtek el a hegyaljára a drága szülök!!! wááá pedig végig ugy volt hogy megyünk és a finisbe bekavartak!
ezt a kibaszott szemétséget!!!
és az ok: mert ök a sokattapasztalt szülök akik tudják(persze-persze:) hogy hogy müködik 1 ilyen fesztivál (biztos látták a mónika showban v.a barátok köztben) mert hogy ök még ienen nem voltak az is 100 na de nem ez a lényeg.....szal elöadták a szokásos "mégkicsikvagytokehhez"-féle szöveget....de ez nem igazság!!15 évesen mér nem mehetünke le?? a c6en írták hogy bp-röl+ az ország másik végéböl leutaznak ide tokajba minket+ 30kmre se engednek el!!!!
hehe bosszúból +kellene szökni a szigetre:ĐĐĐez még csak terv de nagyon hajlok a +valósításárA:ĐĐĐszal se engem se moonsorrowgirl-t nem engedtek....fasza mi?


Amugy te szoktál chatelni? ha igen melyiken és mikor?

krenato e-mail | 2004-07-14 22:18:45 | 65.
őő, jah, bár azért még ígyis tiszta unalom minden.
fekete v. sötétbarna haj (franctudja...;) most kb a számíg ér, aztán sötétbarna szem. 171cm 55kg

azért aszthittem, hogy eseményekkel telibb lesz ez a nyaram... valami katasztrófa eddig.


Előzmény: Moonsorrowgirl (64.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-07-14 20:19:29 | 64.
Szia!!tök jo h jo a géped:))
Sziget??!!kicsit messze van +tul drága isnekem:(8jah + szokás szerint nem engednének el....Még a hegyaljára sem mehetek:((((sírock...
hogy vagy mostanság?Amugy:sötét barna hajam van szemem szintén az,162cm 50kg vok.te hogy nézeklki?

krenato e-mail | 2004-07-06 18:58:38 | 63.
moonsorrowgirl

gyere szigetre, kiváncsi vagyok rád. majd megbeszéljük, ki mikor megy. amúgy hogy nézel ki?!
========

jah és gépem alplapja kicseréltettett ma este hozták. király.

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-07-04 17:09:57 | 62.
MOONSORROW: KIVENKANTAJA
Spinefarm/HMP
Előkurkásztam, miket írtam e finn dallamos black horda előző albumáról - ám ennek ellenére félő: nem tudok sok újdonsággal szolgálni. Ami persze csak jó, mert azt jelenti, hogy akinek eddig bejött a skacok erősen folkos, tipikus északi muzsikája, azoknak most sem kell tövig rágniuk a lábkörmeiket izgalmukban.
Ők a dorombolók. Ők azok, akik nem kapkodják el a dolgukat, engedik nótáikat ráérősen, terjengősen hömpölyözni. Ők azok, akik csodás melódiáikkal szinte táncba hívogatják a hallgatót. Hörögnek, morognak, ám nótáik szépségéből ez mit sem von le.
Hat tétel található az anyagon, a legnyurgább öt perces, a legkitartóbb pedig tizennégy. Ezúttal sincs értelme szétszedni és egyenként szemlélni, elemezgetni őket, hisz tökéletes egységet alkotnak. Szépségük mesés, szilajságuk egyszerre andalító és vérpezsdítő. Epikus és szenvedélyes ez a muzsika, az erőteljes férfikórusok - mintegy ellenpontozva Ville Sorvali szilaj hörgését - álomian áradnak át rajtunk.
A Moonsorrow csodát művel hallgatójával: elszakítja a való világtól, fennkölt melódiái szárnyán elrepíti a komor, fagyos finn hegyek hófödte lankáira, ahol jeges szél süvít, a lecsupaszodott erdők mélyén éhes farkasok sompolyognak, ám ha megfordulunk, a közeli dombon felfedezünk egy hívogatón lobogó tábortüzet, melyet elvadult külsejű, de mosolygós nomád vándorok ülnek körül, kezükben dorombbal, szájharmonikával és kopott hegedűvel.
A varázshoz elég lehunynod a szemed. Csalódás kizárva.

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-27 13:03:01 | 61.
persze hogy tudom!! cia!!!!!!!!! írjál!!!!!!
szeretlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Adri Baba (58.)
krenato e-mail | 2004-06-26 23:05:05 | 60.
jah, majd írok, amúgy már találkoznék veled. lenne mit mesélnem, de inkáb hagyom, mert a havernál vagyok. 1,5 hét és hozá visza a gépem, akkor már mehet a duma. addig me majd valahogy kibirom. császtok

Előzmény: Moonsorrowgirl (59.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-06-23 14:31:21 | 59.
Hell mindenkinek!!!!
Krenato , wickedgirl!!
Egy cipőben evezünk:)9
Sajnos az én szülweim is ilyyenek:((((tegnap kaptam két büdös pofont is a visszapofázásomért:)))de nem bántam meg mert nincs igazuk....sehova nem mehwetek jahhh...meg cscicskáztat apám is...most is gyomlálni kellett a kertbe..pfujjj......
jah wickedgirl azért nem voltam tokajba mert 1:nem engedtek egyedül(röhej h 15évesen nemlehet még tokaajba se elmenni..)2:mert egyedül meg nem is voplt kedvem menni......
szal akko neked se jött össze semmi.....de lehet h ráfog érni majd mondjuk hétköznapnem???
krenatoooo:)))beszélgess velem:)))olyan rég irtam neked..most kivételesen nem szarakodik a gépem..visszatérve a fekete cuccra...apám elkezdi:Ő nem fogja hagyni hogy mindig feketébe járjak+majd azt fogom hordanui amit anyám vesz nekemjah persze!!!meghaslooookkk soha semmi nem jömössze nekeem de miért????tök maghányos vagyok.....olyan unalmas ez a nyár.nektek nem??hallgassunk moonsorrowot ezerrel!!hallod Szabina ha nem megyünk a hegyaljára akkor +veszem a KIVENKANTAJA-t!puszi mindenkinek!!!!üdv:egy életunt maganyos, és 1megértő rocker srácrol álmodozó lány aliasMOOONSORROWgirl/Judit

Adri Baba e-mail | 2004-06-21 17:11:25 | 58.
ehhe szijja Wicked...tudod ki vagyok!!? :))
krenato e-mail | 2004-06-20 22:41:34 | 57.
hát jah végülis akkor totál 1etértünk...

da most van egy elég nagy gáz, a gépem besart, a haveromnál netezek.
natom meg tom e csináltatni. lehet nem, akkor pedig majd csak sulikezdékor tudok ide beszolni. kb akkor már lehet lesz új gép.. ha nem, akkor suliból írok.
na addig nem nyírnak ki anyámék a keddi bizonytványosztás után..
húúú, még soha nem buktam, még félévkor is, sőt csak 1* voltam kettes, most meg tesi; osztályozhatatlan, töri 1.
a többi meg épphogy 2es, meg stb. na csá, további jó nyarat addigis...

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-13 17:46:59 | 56.
mondjuk én nem szoktam azon fárasztani az agyam hogy mi lesz velem 3 év múlva mer lehet hogy kimegyek a ház elé és elcsap 1 kocsi...és kakukk!!!
én valójában nem is tudok mit kezdeni magammal.......fogalmam sincs mi lesz velem......mi leszek felnőttként....
de ráérek ezen gondolkodni
én az a tipikus "művészlélek vagyok aki képtelen +birkózni a valósággal.
+találtam önmagam hála a HIMnek és azóta jobban érzem magam.


Előzmény: krenato (54.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-13 08:55:28 | 55.
hácc egen......minek legyün milliomosok??? úgyis +halunk, a sírba +nem visszük el......nemde?

Előzmény: krenato (54.)
krenato e-mail | 2004-06-12 22:58:19 | 54.
na amúgy totál igazad van... :)
mostanába sehova nem megyek, mert semmi zsém... jelenleg valami nyári melót keresek...
meg amúgyis a bizonyítványom. engem nem érdekel, de faterékat fogja, hogy még nem is tudják, de töriből meghúztak. kamuztam nekik egész évbe a jegyeimről... azért mert tudom, hogy nem értik meg, hogyha nem leszek diplomás csákó, attól én még normális életet élő ember lehetek...

amúgymeg mi a faszért legyek milliomos?!
gondolkozzunk csak el;
nekem ennyi kell felnött koromra:
- 1 munkahely
- 1 rohadt iRIVER iMP-550 cd/mp3 lejátszó (ezt még a nyári melóból kéne megvenni...)
- 1 jó csaj, akivel tudok dumálni is.
- 1kégli ami nem döl össze. meg egy akár ócska gép is, csak legyen rajta net.

se tv, se házimozi, semmi nem kell. neten úgyis mindent megtalálok. és legalább nem kell valóvilág 55-öt néznem egy percig sem. :)

jah és gyerek se kell egy ideig.élni akarom az életem no, lehetőleg mindig a legjobban kihasználva...
na csáááááááááá


Előzmény: Wicked Girl 666 (53.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-11 18:00:09 | 53.
amúgy nem jössz a hegyaljára?? kurva jó program lesz!!

Előzmény: krenato (51.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-11 17:38:57 | 52.
na ja az ilyeneket "jajjdejólnézekki" tipustól hányni tudnék!!!!pedig hogy csak szűkebb környezetből nézek rá példát: az osztályom!
1rakás szerencsétlenség...a lányok közül a plázacicából van a "vasággyalis40kg-os"tól az XXL-ig és 1más ellen rivalizálnak ki néz ki jobban...ez már komolyan hányinger de szomorúan tapasztaltam hogy a fiúk többsége mégiscsak őket kedveli...najó az igaz hogy nekem olyan srác nem is kellenne aki nem tudja elfogadni a stílusomat!
én mindig feketébe járok,rajtam fehéret csak évnyitón/zárón lehet látni(abban is ég a pofám!)
de én nem divatból hordom a feketét.tényleg van a rock zenének mondanivalója csak sokan(köztük anya is) nem tudja,nem akarja belátni!!csak a videoklipből indulnak ki pedig az nem (mindig) jelképezi a mondanivaló!! ez komoly érzelmekről szól nem pedig holmi tücc-tücc zene ami csak arra jó hogy sok picsa rázza magát...az ien dalokat 1év múlva már a kutya se ismeri..de a rock az más!!! és hiába magyarázom ezt bkinek tiszta értetlenek....MIÉRT NEM ÉRTENEK+???


Előzmény: krenato (51.)
krenato e-mail | 2004-06-07 23:02:17 | 51.
hát igen. ez van. velem is "szivóznak", de majd meglátják. nálam azthiszik ez a rockkerség a haverok miatt van, + átméneti állapot az egész. az hiszik, hogy a haverok miatt halgatok ilyen zenéket, meg ilyesmi.
totál hülyék. nem fogják fel, hogy ennek a zenének VAN mondanivalója. ez egy életvitel, egy stílus ha úgy tetszik. asszem megtaláltam önmagam, eddig kerestem. utálom a saboncicákat,(lányokat) + a diszkós "ajjdejólnézekki",- koptatott minden rajtam - buzikat.
a szüleim is akkora parasztok, mint a fasz.
amúgy anyám azthiszi 3as leszek évvégén. erre én töriből bukok, meg lehet tesiből is, mert elég sokat lógtam, és kijött a 30%os hiányzási szint, amikor megszavazhatják az osztályozóvizsgát, vagy marad a tesi-töri pótvizsga "együtt"... :))
de szarok rá.

mindig azzal jönnek, hogy "bezzzeg nekem nem volt ám ilyen jó, nem gépezhettem naphosszat, meg tőlünk te mindent megkapsz!"
"mért nem nézel ki normálisan?!" "mért akarod magad kifesteni?" meg hasonlók.

1* azzal jöttek, hogy izé ha kifestem mégegyszer magam, akkor én nem is szeretem őket, mert nem vagyok rájuk tekintettel (az elvárásaikat nem veszem figyelembe...)
na ez akkora faszság volt, mint a huzat. nehogymár ezen múljon, hogy én szeretem őket vagy nem...
amúgy meg nem is szeretem őket, szal nem azzal van a probléma, hanem azzal, hogy azt hiszik, hogy ezen múlik8ha nem csinálod azt amit mondanak, már utálod őket...)
jah és izé.

nah, nem jut eszembe, mindegy. komolyan, néha kinyirnám őket. az eszükbe se jut, hogy nekem nem az kell, hogy zsé, meg ilyen olyan dolgok. CSAK KOPJANAK LE RÓLAM! AZ ÉN ÉLETEM, ÚGY KUROM EL AHOGY AKAROM! HA NEM, AKKOR ŐK AKARNAK ENGEM ÍRÁNYÍTANI, szal ezek szerint meg rajtam élik ki az ő általuk meg nem szerzett dolgokat...
nah kiváncsi vagyok érted-e...?

na jólvan, lelkem kiöntöttem úgy ahogy, csá


Előzmény: Wicked Girl 666 (50.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-06 18:00:07 | 50.
arról nem is beszélve hogy engem soha nem enged sehova......najó néha vagy 20óráig...és már 15 évesen szeretnék "kiszabadulni"

Előzmény: Wicked Girl 666 (49.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-06 17:51:33 | 49.
hát nemistom oan furcsa velem......annyiszor +beszéltük már hogy én feketében szeretnék járni,az öltözködésembe ne szóljon már bele +ilyenek.De azt mindennap eljátsza velem 1 gúnyos mosoly keretébe hogy szégyell engem "merthát hogyis néz ki aki mindig feketébe jár"+ az összes falubeli plázacicát felsorolja hogy én mért nem tudok oan lenni mint őők...mert az mennyivel jobb mint én...sőz mindenki jobb mint én..és csak azért mert én rockeresen szeretnék öltözni.Ezt már kurvára unom,de mindig elmagyarázom neki miahelyzet...rábólint mint aki érti aztán másnap kezdi előröl.Más: odamegyek hozzá mer rosszkedve van vigasztlom...este összeveszéskor + a fejemhez vágja hogy nincs 1 kedves szavam se hozzá....aztán másnap jön a szokásos: "mindent +kapsz....más örülne ha így szeretnék mint téged"

Előzmény: krenato (48.)
krenato e-mail | 2004-06-05 22:19:27 | 48.
mért, mesélj nálatok mi a helyzet?!

Előzmény: Wicked Girl 666 (47.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-03 16:45:43 | 47.
látom nálatok is nagy az 1etértés a szüleiddel.akárcsak nálunk:ĐĐĐ

Előzmény: krenato (46.)
krenato e-mail | 2004-06-01 09:31:35 | 46.
oké, madj elküldöm legkésöbb péntek reggelig... most otthon gép nem üzemel, meg amúgyis a haveromnál van, mert nálunk most meszelnek pár napig... szal no gép egy ideig. ost suliban rohadok egy matek vizsga után, mely valszeg lesz 2es...

jah és pénteken nekünk töri vizsga írázsbeli. 1esre zártak le. 4est kéne írnom írásbelin, mert szóbelin valszeg megontcsak nem tudok semmit. más kérdés, hogy most még az írásbelire se készültem semmit...

na szal szívás az egész. mondjuk az osztály egész szar lesz, ami valszeg továbbcsorog... lehet jobb lenne bukni... tanulni ugysincs kedvem...

jah és hülye buzi faterom; elkezdi mehetek jogsira, de a felét (a pénz felét) nekem le kell melózni nála. ez azt jelenti, hogy nyáron 1,5 hónap melo. menni kéne szigetre is, az még fél hónap melo. és lám vége s nyáriszünetnek. semmit nem kerestem (zsébe), azaz nem lesz 1 fityingem sem sulikezdésre. azért vagyok ideges, mert a jogsi kéne a fasznak. ha pestre megyek, úgyis tömegközlekedés (1*űbb, biztonságosabb...).
máshova meg úgyse mennék.

nemrég ezt leadtam neki, elkezdi nembaj, ez kell neked, örülj neki, hogy nem jövőre kell érettségi mellett megszerezni. meg jó lesz, majd meglátod.

totál hülye.
majd még nemtom mi lesz.melóztam volna valahol, lehet nála, de másért. mittomén egy gitár is jól jönne. vagy valami más. pl egy logutech kormány (momo) a géphez. erre ez van bazzeg.
csá. akkor péntekig megküldöm. (jah és nemtom mondtame, de szerintem és oda küldtem amit te most megadtál. véletlenül nem törölted le?! - abban a hitbe, hogy vírusos...)
nah csőv

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-29 17:31:18 | 45.
szóval punnyadás 1000el......EZÉRT CSINÁLTAM EZT A FÓRUMOT???!!!!
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-27 17:26:15 | 44.
komolyan???
uh kár úgy sajnálom!!!de komolyan!!!!
:(((((


Előzmény: Moonsorrowgirl (43.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-27 16:41:50 | 43.
Én nem is mondtam h ne barátkozz vele...
Csak elmondhatztad volna......
és nem sértődtem csak rooszzulesett hogy nwem mondtad el nekem.
Amugy meg Leila meghalt...és sirtam, is meg minden...tök szarr jah meg ez a gép is mindig leáll!krenato!Majd irj akkor a freemailomra jo?
ave MOONSORROW!


Előzmény: Wicked Girl 666 (39.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-27 16:33:09 | 42.
Sziasztok!
Ki hogy érzi magát?
Én a lehető legszarabbul...meghalt a kutyusom...
krenato a freemailom:himgirl2@freemail.hu

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-27 16:33:07 | 42.
Sziasztok!
Ki hogy érzi magát?
Én a lehető legszarabbul...meghalt a kutyusom...
krenato a freemailom:himgirl2@freemail.hu

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-27 16:32:58 | 41.
Sziasztok!
Ki hogy érzi magát?
Én a lehető legszarabbul...meghalt a kutyusom...
krenato a freemailom:himgirl2@freemail.hu

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-24 15:14:55 | 40.
Moonsorrow tervek

A finn metalcsapat a Moonsorrow 2005-re tervezi az új albumának kiadását. A Raah Raah Blääh című kiadvány a Spinefarm kiadó gondozásában fog napvilágot látni...

...A lemez felvételei a finnországi Tico Tico stúdióban zajlanak majd Ahti Kortelainen vezetésével


Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-24 14:40:00 | 39.
szarcsapda:ĐĐĐ

Előzmény: Wicked Girl 666 (31.)
krenato e-mail | 2004-05-23 22:04:13 | 38.
most nemazért, de küldtem a címedre novellákat, meg könyveket. arra a címre, amit ide beregiztél. vagy add meg a jelenlegit, és akkor oda küldök.

Előzmény: Moonsorrowgirl (36.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-23 16:56:37 | 37.
Mért nekem nem lehet mással barátkozni? 1 suliba járunk és jó hogy nem fogom leköpni a régiek miatt!
pont ezért nem mondtam el mert csak +haragudtál volna!
amúgy + bocs


Előzmény: Moonsorrowgirl (36.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.