Click to Visit
Rock - MOONSORROW
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-15 18:20:28 | 135.
Sziquinho mesélj magadról
hány éves vagy, hol lax, stb... amit akarsz:D

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-11 18:30:06 | 134.
NA RE

nehogy már összevesszetek!
A képet csak szerdán tudom küldeni mert szarakodik a gépem és most sem otthonról iírock

Nos élet-halál téma. Itthon még mindig tabu. Anyámnak a múltkor a sokadik "feketeruhák" vita után elővezettem neki élet-halál elméletemet. Nem volt olyan rossz a reakciójam int vártam. És azt mondta h ez mind igaz deha mindig a halálol agyalunk akkor hamarabb leszünk öngyilkosok.
Szar ügy.
Ha tudná olykor mekkora halálvágy él bennem. Annyira jó lenne végre...

"Ott ahol a bodza boltos gallyaival sírhalmot árnyékoz, Ott üldögélek most legszívesebben és szívszakadva kívánnék oda leszállni ahol a gyökere eltűn...."

de ne feledd:

"A KESERŰ POHÁR MÉG NINCS KIÜRÍTVE!"


drága anyukám mintha kezdeme fejlődni... De persze ez még nem az igazi. Nah mind1. Mint már mondtam , nem fogok vele foglalkozni .mert 3 év ide vagy oda...persze ilyenkor könnyen bedzélek, bezzeg amikor vhova nem enged el...nah akkor nem túl kecsegtető h még 3 év.....
Mind1. Haverom hívott "bulizni" (piálni). Hmm mondtam h nem meek el mert nincs kedvem. De ez valóban így van. Semmi értelme sincs annak hogy egész délután,este ülni 1 helyben és seggrészegre inni magunkat. Aztán meg úgysem emléxünk rá...értelmetlen. Nem az én világom. Ez nem rám vall.
És ha ilyenkor előadom h nincs kedvem akkor előbújik belőle a pióca szellem és "jaaaaaaj most mért nem? úgyse jársz sehova akkor egyszer igaán kimozdulhatnál...blablablabla"...aztán ha már unom a "rábeszélősdit" akkor előadom h nem enged el. Ezt anyám megkérdezése nélkül is tudom. Mert úgyse enged el, bár a legtöbb esetben nem is vagyok vele olyan viszonyban hogy megkérdezzem. nha mindegy. akkor folytatja a haverom hogy jaj ,majd ő rábeszéli anyámat...mire én közlöm hogy felesleges. Akkor engem próbál rávenni h küzdjek már az "életemért". B+. mert ha majd 19-20 évesen "kiszabadulok" a világban azt se fogom tudni ki vagyok. Na jó ilyenkor állítom le. De ezt minden pénteken eljátszuk. És jólesik hogy foglalkozik velem, de aztán a legtöbb esetben a szánalmat látom rajta. Pedig rajtam csak ne szánakozzon. Becsülje meg hogy neki lehet és koccoljon le rólam, ne fájdítsa még jobban a lelkem.
Meg végülis azé nem sok kedvem van menni mert ha csak az én haveri köröm lenne ott akkor minden ok lenne, de az Ő haverjai (akik számomra vadidegenek) nem tudom hogyan viselkednék. Nem hiszem hogy fel tudnék oldódni. Elég görcsös tudok lenni. De ha valakivel meg akarok ismerkedni akkor tudom hozni az igazi arcom, de amikor nem akko nem. Hmm nah most ezt jól megaszondtam :)). És te hogy vagyaz ilenekkel?

"A képem is csak álarc
Mert bennem dúl ez a pár-harc
Tudom nem hagyom abba
Még nem győzök önmagamban
Kettészakad a lelkem
Mert túl sok van még bennem:
Világbékét hozni,
Vagy mindenkit leszarni..."

krenato e-mail | 2004-12-10 17:00:14 | 133.
nos; bocs, hisz igazad van, részben figyelmetlen voltam. A beleszólás jogával élhetsz, ezért fórum a fórum.
a zenei cdkben viszonylag jártas vagyok én is. tudom mennyit kaszálnak a kiadók, és mennyit nyer rajata az együttes.
mindenesetre én olyan felfogásban gondolkodom, hogy ha a kiadót támogatod, támogatod a zenészeket is. remélem érted, hogy gondolom. nincs kedvem kifejeteni.

"ezt a mostani életed csak egyszer éled."
Olvass el egy P.K.Dick könyvet, és rájössz, hogy ebben sem lehetünk biztosak. :)


Előzmény: Sziquinho (132.)
Sziquinho e-mail | 2004-12-10 15:24:41 | 132.
krenato,

Elörebocsátanám, hogy elnézést kérek amiért beleszóltam a dolgokba, nem az én topikom.

A másik: nem teszem magam nevetségessé, olvass figyelmesebben, mielött ilyeneket írsz! Ha jól emléxem, valami olyat írhattam, hogy "így ebben a formában" nem leszel többet ezen a földön. Mit is jelent ez? Azt, hogyha most pl. harakirit követsz el, akkor >krenato<-ként nem fogsz létezni soha többé. Ez nem jelenti azt, hogy nincs lélekvándorlás, vagy feltámadás, vagy bármi ilyesmi, ez csak azt jelenti, hogy ezt a mostani életed csak egyszer éled. Remélem ebben egyetértünk. :)

De mivel ígyis-úgyis meghalsz (nem élsz örökké), elöbb-utóbb meg fogod tudni, hogy mi vár "odaát". A véleményünk közti különbség csupán annyi, hogy szerintem ezt nem kell elsietni, valahogy úgy érzem, mindenkinek van egy ideje itt, ami "rendeltetett", és én a magam részéröl hülyeségnek tartanám, ha ezt saját kezüleg kurtítanám meg, ugyanis annyi minden van, amit még nem láttam / csináltam stb. ahhoz, hogy nyugodtan haljak meg... Gondolom neked is vannak még céljaid...

Az eredeti CD-kröl: szép lenne, ha igazad lenne, de sajnos nincs. :) Ami CD-t te megveszel, abból jó nagy haszna van a kiadónak (leginkább), meg a viszonteladónak, de az együttes maga igen keveset kap belöle vissza. Ha akarod, beleáshatom magam: vannak zenész ismeröseim, és megkérdezhetem, hogy ök egy lemez árából mennyit kapnak - meglepödnél, milyen keveset...

Én éppen ezért nem veszek eredeti CD-t. Magyar elöadók még valószínüleg megéreznék a "támogatásom" árát, de magyar nyelvü zenét nagyon keveset hallgatok. A külföldi együttesek, elöadók közül meg olyanok a kedvenceim, akiknek a lemezeit nem is tudom honnan lehetne megszerezni, de csillagászati ára lenne és megvannak ök anélkül is :)...


Előzmény: krenato (131.)
krenato e-mail | 2004-12-10 10:33:46 | 131.
Wicked Girl
a képek nekem megvannak, én ma délután küldöm.
te is küld, ha tudod. kösz

Aztánmeg Sziquinho;
nem akarok kötöszködni, csupán őszinte vagyok.

Szóval;
eredeti cd vétel; támogatsz vele egy olyan műfajt, valamint ezen stílus szerzőit, akiket szeretsz, és nem szeretnéd, ha pénzügyi és egyéb problémák miatt föloszlanának. (pl.: turnézés után minuszba jönnek ki...)

"halál elved"; Kicsit vicces. Ne tedd magad nevetségessé. HONNAN tudod, hogy azok közt (pl), akik a világháborúkban harcoltak nap mint nap, nem voltál-e te is köztük. Lehet a halál után rögtön újjászületsz. Szóval a feltételezés mindig adott. Lehet neked van igazad, de ezt nem tudni.
Ez a "poén" az egészben. Aztánmeg mi van ha meghalok, és a semmibe kerülök?! jajj, ismenem, hát semmi. nem érzem semmit, mert nem vagy, tehát nem fáj semmi. szóval érted?!

Mellesleg pech, ha téged még ezzel (alacsony vérnyomás -> rosszúllétek) is ver az egek atyja...
De ez van. Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb, ez az Én tudat velejárója.


Előzmény: Sziquinho (129.)
krenato e-mail | 2004-12-10 10:30:24 | 130.
Wicked Girl
a képek nekem megvannak, én ma délután küldöm.
te is küld, ha tudod. kösz

Aztánmeg Sziquinho;
nem akarok kötöszködni, csupán őszinte vagyok.

Szóval;
eredeti cd vétel; támogatsz vele egy olyan műfajt, valamint ezen stílus szerzőit, akiket szeretsz, és nem szeretnéd, ha pénzügyi és egyéb problémák miatt föloszlanának. (pl.: turnézés után minuszba jönnek ki...)

"halál elved"; Kicsit vicces. Ne tedd magad nevetségessé. HONNAN tudod, hogy azok közt (pl), akik a világháborúkban harcoltak nap mint nap, nem voltál-e te is köztük. Lehet a halál után rögtön újjászületsz. Szóval a feltételezés mindig adott. Lehet neked van igazad, de ezt nem tudni.
Ez a "poén" az egészben. Aztánmeg mi van ha meghalok, és a semmibe kerülök?! jajj, ismenem, hát semmi. nem érzem semmit, mert nem vagy, tehát nem fáj semmi. szóval érted?!

Mellesleg pech, ha téged még ezzel (alacsony vérnyomás -> rosszúllétek) is ver az egek atyja...
De ez van. Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb, ez az Én tudat velejárója.


Előzmény: Sziquinho (129.)
Sziquinho e-mail | 2004-12-09 16:11:05 | 129.
Okésos, köszi, +nézem az oldalukat. Most is éppen arab világzenét hallgatok (Natacha Atlas, ha ismeri valaki - nem hiszem) szóval érdekel ez a folkos müfaj. Majd utánanézek, honnan tudnék letölteni tölük, mert eredeti lemezt én nem veszek, az 100. Minek? :)

Egyéként érdekes volt végigolvasni a fórumot, tulajdonképpen ha "nagy" leszek (=lediplomázok, habár az még odébb van... :)) ilyesmikkel fogok foglalkozni. Szociálpszichológia és társai. :) Szóval nagyon érdekes volt pl. amiket az életröl / halálról mondtatok - nem voltak "tipikus" gondolatok...

Amúgy meg - ha megengeditek - elmesélnék én is egy ilyen sztorit. Ma történt meg velem, tegnap egy buliban voltam, reggel 9-re zuhantam haza, fölkeltem -mert egy kedves barátnöm fölébresztett a telefonommal- úgy 12-kor, és azt hittem meghalok. Alapból iszonyú alacsony a vérnyomásom, kb. 90/40, de ez most annyira leesett, hogy nem láttam, szédültem, csúszott szét minden a látómezömben, közben ISSSZONYATOSAN hasogatva fájt a fejem, hánytam és hasmenésem volt. Nem tudtam járni, mert azonnan összeestem, enni-inni nem bírtam, mert kihánytam azonnal, és ez így ment tovább és nem akart elmúlni. És akkor (kb. 2-3 óra után) tényleg azt kívántam, hogy haljak meg, mert ez megszünne. Érdekes érzés volt. :)

Most már viszonyt jobban vagyok, és ilyenkor mindig megtanulom értékelni, milyen jó az, amikor az ember egészséges. Na jó, ez túlzás, csak hogy éppen nem haldoklom... Szóval csak azért írtam ezt le, hogy ne akarjatok meghalni, még ha úgy is érzitek, hogy szar az élet, akkor se éri meg eldobni, mert csak egyszer vagy itt ezen a Földön így ebben a formában, és ha már itt vagy, tegyél valami emlékezetest, és próbálj ki amit lehet (kivéve a kakiszexet és a buzulást blöeeeeeeeee)szerintem. De mivel semmi sem garantálja, hogy a halál után egyáltalán VAN VALAMI, és úgyis tutira mind meghalunk egyszer, nem kell siettetni az eljövetelét. Amennyi idö neked rendeltetett, azt töltsd ki szerintem. (Nekem kb. 30-40 év, de én ezt tudom és nem foglalkozom vele. Ebböl az életmódból ez következik...)

Huh, bocs, hogy ezt most mind leírtam, csak olyan jólesett kiírni magamból. :) Ha nagyon zavar, moderáljátok ki. :) Peace!


Előzmény: Wicked Girl 666 (127.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-08 18:10:53 | 128.
OKOK majd küldöm a képet. most növesztem a hajam :D képzeld rávettem anyám, és végre befesthetem a hajam feketére. tök jó lesz. már csak nagyanyámmal kell megvívnom a csatát.
amugy neked van tesód?
jah. végülis minden temető szép:DD mondjuk a mienkbe nincs csak 2 szobor. már 5 évesen feltérképeztem és 100 hogy nincs több :D
nah majd még írok.


Előzmény: krenato (125.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-08 18:05:15 | 127.
Hali. Örülök hogy írtál.
Uh képes voltál végigolvasni az egész fórumot? huh..:DD

Mit is írjak neked? a Monsorrow epikus-folkos/pogány?/ zenét játszik. (ha jól tudom). Annyira nem járkáltam utána. Ville Sorvali (az énekes) és finnül vannak a dalok. De ajánlom a www.moonsorrow.com -ot ottvannak főbb infók. vagy a www.google.hu-n írd be h moonsorrow és magyar nyelvű lapok között keress.


Előzmény: Sziquinho (126.)
Sziquinho e-mail | 2004-12-07 23:32:49 | 126.
Sziyasztok, én most írok ide erre e fórumra elöször. Tetü lassan tölt, pedig 1 Mbit-es ADSL-em van :S.

De nem is ezért írok, hanem mert érdekelne ez a Moonsorrow nevü zenekar. Nem az én világom, de egyszer volt nálam valamiért egy metal hammer CD, és azon volt tölük egy szám; Matkan Lopussa volt a címe. Fogalmam nem volt, hogy ez milyen nyelven van, meg hogy kik ezek, de nagyon megtetszett. Töletek tudtam meg, hogy finnül van (végigolvastam az egész topikot, hát, érdekes volt---)!

Szóval nagyon megköszönném, ha tudnátok írni róluk valamit, hogy kik, általában milyen zenét játszanak, jellemzö-e rájuk ez a Matkan Lopussa, és hogy ha esetleg tudnátok vmi helyet, ahol mp3-at lehet leszedni tölük, na az már istenkirályság lenne. Én minden zenét szeretek (ami zene!), és annak a számnak ez a World Music-os beütése magával ragadott :)).

Elöre is köszi! ;)
Sziquinho

krenato e-mail | 2004-12-07 18:06:06 | 125.
okés vettem... hát igen. az az igazság, hogy vannak páran akik hallgatnak gothic zenét itt is, de fogalmuk sincs mitől gót/dark egy gót/dark.
...ezért ők rockerek... máramelyik...

nem is lehetne meghatározni pontosan... ezt belül kell érezni. persze a művészetekhez való kötödés létfontosságú elem. elvileg ugye az táplálja jórészben az elmét... Könyvek, versek, festmények, szobrászat, filmek, zene.
szobrokat szemlélni jó mód a temetőbe járás. Télen ha nagy hó lesz, tuti elmegyek megint a Kerepesibe. Ezt már lehet mondjuk mondtam, mindegy.

jah és annyám és köztem történt egy két olyan dolog, amit majd leírok holnap... de érdekes, és elszomoírtó.

a kép jöhet, én jövőhéten tudok küldeni neked. akkor biztos.
email címem; force_f1@intermail.hu


Előzmény: Wicked Girl 666 (124.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-04 17:46:12 | 124.
Hasonló zenei ízlésűek?
hehh csak szeretném!
már írtam hogy a többség még rockernek se rocker nemhogy gót! divatszar az egész.

Kivéve 2-3 emberkét.
a többi lol

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-04 17:43:02 | 123.
hát igen...van ez így! Amúgy dettó ez a helyzet! a suliból való hazajövetelkor:DD "mi volt iskolában?
-semmi"

:DDD lol

Énis bízom benne h 1szer rájön ki is vok én!
De azon is agyaltam már h sokkal jobbat érdemelne mint én...1 sokkal jobb gyereket! Aki életvidám, hálás, jóindulatú, szeret élni!
nem 1 ilyet mind én aki ennek az "ideálnak" az ellentéte. És tudom hogy Ő is olyan gyereket szeretne. De ha nem adatott meg. Talán kellenne szülnie még 1 gyereket hátha abba több öröme lesz.
Télleg amugy neked van tesód?


Szal amugy ott maradtunk pénteken... Ehh megoldottam ám. Már eleve szar előérzetem volt mert amikor kijöttem a suliból , majdnem elütött 1 auto. LOL. ( miért csak majdnem? nem bántam volna ha.. nah mind1).Nos először is Tokajból kellett eljutni Szerencsre. Szal a vonat 12:58kor indul és 10p alatt érünk ki, erre elindultunk 54kor. Miután befutottunk közölték hogy nem jön a vonat mert sintörés van. Anyád. Nah ekkor már főtt a fejem rendesen! Aztán amikor megkérdeztük kiderült hogy jön,csak késik.10 percet késett. Nah lényegtelen. a lényeg h bementünk Szerencsre és beültünk meint a múltkori helyünkre. Aztán majdnem összekaptam moonsorrow girl-el +a haverokkalmert elég köcsögök voltak. De utána már elmúlt minden haragom. Nah a lényeg h bevártam az összes vonatot, de Ő nem volt ott. Sehol. Ekkor megint éreztem hogy megszakadt bennem valami. Megint... "megint a vereség terhe nehezedik a vállamra s a súly már elviselhetetlen...". Számítottam rá hogy ez lesz de mégis...annyira bíztam benne hogy láthatom! nekem semmmi se sikerül. MÁsnak minden megadatik, én meg ennyit se kaphatok meg. Egy pillantást. Se. Utána írtam neki h mikor is jön haza és kiderült hogy 20:30kor. Szal... Haverom próbált megfűzni hogy maradjak ott ("nem ér annyit a nagy szerelmed?"). Dehogynem! De én hol merem azt megtenni h ott maradok fél9ig?? Ha megcsinálom ma már biztos nem élnék...


nah minegy. Ha gondolod+ érdekel akkor tudnék képet küldeni magamról, csak írd le a mail címed

PÁááááááá

krenato e-mail | 2004-12-02 20:56:55 | 122.
szia
anyád kész... ehhez nem is lehet mit szólni, vagyis, talán... nemértem. nálunk most látszólagos "béke" honol, egyszer "beszélgetünk" valamennyit, elmondta, hogy ő mennyire szeret engem, meg stb. Persze, persze. Lehet szeret, de azért, mert a gyereke vagyok, nem azért, amiért Én Vagyok...
megkért, hogy beszéljek vele gyakrabban, ne mindig az legyen a válaszom a "Mi újság"-ra, hogy semmi. Persze én bólogatok. nyugi lett.
Most mindennap, hogy hazajövök, kérdezik a szokásosat, én mondogatom, hogy semmi... már látom rajat, hogy megint kezdi megunni... De még mindig nem fogja fel, hogy egyszerűen ilyen vagyok. Nincs kedvem egy árva szót sem színészkedve előadni. Meg vigyorogni a jópofinak készülő megjegyzésein. inkább usgyi be, és tanulgatás, olvasgatás, zenehallgatás. Ez az életem. Fasza... mondhatnám, hogy unalmas, de a könyvek világa...., hát húúú. Szóval olyan félelmetesen "valódi", "mesés", hátborzongató, intim. Olykor elképzelhetetlenűl képtelen, mégis oly közeli...

Aztánmeg. Szüleiddel, édesanyáddal sztem nem lehet semmit tenni, egyszer el kell költözni onnan, vagy majd megunja magától, ha rajön, hogy Te TE vagy, és hiába beszél a fejeddel...

Lelkitárs, hát igen...

mellesle jó neked, hogy van(nak) a közeledben hasonló zenei stílusú emberke(k). Itt csak punkok, divatpunkok, rockerek vannak az igényesebb zenéket kedvelők közül. hogy lásd ez mér baj;

Ma megmutattam egy osztálytársamnak a fonott keresztem (pár centis csak). Ráadásúl olyan haverom, aki hallgat De Facto-t, Nevergreent, stb-t. Szóval erre megkérdi tőlem, "mi van, tán hívő lettél"? ... na igen...
mondjuk ő rockernek tartja magát, mondjuk hallgat is mindenfélét... de sajna nincs tisztában azzal mi miért, - ki kiért, miért... és ez engem agyon elszomorít.

Karácsony, Szilveszter; nem nagyon várom. Mondjuk szép, hogy a többiek nézik a tévét, én meg kint nézem majd (remélem) a hóesést a temetőben, vagy a meleg szobában olvasok. De nagyon nem várom a nagy felhajtást, és a valótlan érzelmek valóságosan nevetséges megjátszását...
A szilveszter meg nevetséges. Nevetséges műsorok a tévében... (mondjuk mikor nem...) Meg én pl a petárdázásnak semmi értelmét nem látom. Ez az "ünnep" semmit nem indít el bennem.

ja és képem nincs, de ha kell, akkor lesz. majd ha fel tudok tenni valahogy gépre, akkor küldöm. na szia.

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-01 17:49:42 | 121.
RE
Szal a múltkor kezdtem pedzegetni hogy megint (V. még mindig?) szar minden...
Anyámmal az utóbbi időben pedig nagyonnagyon hullámzó a kapcsolatunk... Egyszer veszekszünk, máskor meg jóba vagyunk. Na jó, ez utóbbit csak képletesen értsd. (nálam a "jóba vagyunk"= nem veszekszünk). Teljesen mostoha velem, soxor, szinte mindig úgy érzem nem is szeret engem! Mint tulajdonra, úgy tekint rám! Visszaél vele hogy -Egyelőre- még parancsolgathat nekem.
Aztán az állandó hasonlítgatásai...
Ugyebár azzal IS baja van h mindig feketében járok és nincs kedvem állandóan "csiripelni"+vihogni mint a nemnormális. "te mért nem tudsz úgy öltözködni mint más?" vagyépp "XY hazajön az iskolából, elmeséli mi volt ott, nevetgél, kedves, szereti a szüleit..." És persze az a végkicsengése a dolognak hogy én vagyok a hülyeszemét mert még én nem szeretem őt...nevetséges! Más: a kelta keresztről azt se tudja mit jelent de azért abba is beleköt: "fejezd már be ezeket a keresztes dolgokat!!"
Arról nem is beszélve h sehova se enged... De sztem nem azé mert "félt" hanem h mégjobban szenvedjek...
A szomszéd csaj épp tegnap adta elő hogy neki már nincs kedve koncira járni mert már unja,+17 évesen már mindent(!) kipróbált amit csak lehetett... Én meg csak néztem ki a fejemből...
Aztán a másik (nem akarlak megint ezzel untatni csak tudod -kurvára szar érzés- és valljuk be, Ő teszi ki a mindennapjaimat) szal az a srác...
Mivel már aug 17óta nem láttam (talán jobb is így?) ezért kiagyaltam 1 tervet h láthassam...: Ott maradtam szerencsen mert onnan szállnak át az ilyen kis faulba valók mint pl Tállya...(Ő+ a szomszéd faluba való)-. Szal ottmaradtam moonsorrowgirl-el+2 haverral. Csak pont hülyén jött ki a lépeés mert amíg ott voltunk nem jött miskolcról (ott tanul) vonat és mi addig beültünk 1 sörözőbe. Csak vagy 2 pohár sört ittunk tehát nem basztunk be vgay ilyesmi...Nah végülis 1éb okok miatt a 15as busszal haza kellett jönni és a miskolci vonat pont akkor futott be és a haverom látni vélte őt leszállni...
Ennek "örömére" most pénteken is ott akartam maradni és regéltem anyámnak mindenfélét mért kell ottmaradni. Végülis kinyögte h vki látott minket sörrel a kezünkbe...na ekkor jött a kioktatás...Aztán énis adtam neki! Szal ismét összevesztünk. Aztán 1 óvatlan megjegyzésem miatt azt is rögtön kitalálta mért akarok ottmaradni. Megin előadta a "felejtsd má el..." dologot. Mintha nem fájna ígyis eléggé. Nah mindenesetre pár nap múlva abba már beleegyezett h ismét maradjunk, de csak 3ig. De még kiagyalok vmit. Ha mást nem akkor "véletlenül" lekéssük a buszt és jöhetek a fél5össel :D. amugy most télleg nem akarok semmit, csak látni!! Ha már mást nem, akkor legalább láthassam...
Húhh már megint túl sokat rizsáztam...

Csak tudod, te nekem szinte lelkitársam vagy (sőt:-)) és jó leírni az ilyeneket.De télleg írd meg ha idegesít.

U.i.: van képed?

MÁS:
Karácsony, szilveszter...
Te hogy vagy velük? Nah most valahogy nem várom őket. A karácsony régen jó volt.. akkoriban olyan igazi volt! no meg akkor még volt család is...
De most? Az egész abból áll h feldíszítjük a fát aztán egész este csodáljuk h "deszééééééééééép". Majd ha ittvan keresztanyám akkor legalább leállnak bezélgetni én meg beülök a tévé elé... De már milliószor megfogadtam h ha még 1 anygyalarcú kisfiút vagy 1 mindenttudó kutyát látok , kidobom a tévét az ablakon!!
Szilveszter... az valamivel jobb. Legalább nem kell itthon punnyadni hanem a haverockal felforgatjuk barcikát...:))) legalább szilveszterkor kiélhetem h piromániás vok :DD loool

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-27 18:06:25 | 120.
szio
De hát te sem sűrűn írsz akkor magammal beszélgessek??

amugy millió köszönet a novelláért+ a honlapcímekért!
Ezen a Gothic.hu-n már voltam amugy de most jobban szétnéztem

A másik oldalról viszont nemigazán tok letöltögertni de majd belejövök...

Amúgy mizujs veled?
Itt szar minden már megen kiovok...
majd szerdán jövök mesélek mer kurvára kivagyok borulva..
Utálok élni

krenato e-mail | 2004-11-26 06:50:27 | 119.
hát igen. azért jó lenne, ha írnál. pl elolvastad a Lovecraft novellát?!
meg izé. jaja, hülyék. de ez van. az ilyenekből tipikus átlagember lesz, aki semmit nem szeret igazán, csak a társadalom által diktált divatot követi, persze mindig az "aktuális korhoz igazodva"... sajnálom őket.

na mindegy, Írj!
hy


Előzmény: Wicked Girl 666 (118.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-17 18:09:45 | 118.
Hát ez van
Keménykedni akarnak de csak magukat járatják le

Részben ezé nem bírnak az osztályban metr pl ma is kosztottam 1 ribancot mert ő a HűdenagyPánk mert Ő már Avril lavignét hallgat és a tolltartója 1ik oldalára Avril a másikra meg Sátánista csillag van rajzolva

hehe


na bye

majd még jövök


Előzmény: krenato (117.)
krenato e-mail | 2004-11-12 23:36:00 | 117.
Ühüm...! ezt jól megírtad. Nightwish valóban lol... ;) Meg úgy minden. Néha nem is tudom sirjak-e vagy röhögjek...

na, ha annyira benne vagy a gót/dark témában, akkor küldök egy emailt, amiben olyan oldalakat ajánlok, melyek "létszükségleteddé" válhatnak.
zenéket, hogy miket hallgatok, na azt is mailben.

divatemberkék; én azt nem értem, hogy belül, szívűk mélyén hogy képesek elviselni azt, hogy ők ilyenek. Mintha nem lenne eszük, és nem tudnának gondolkodzni. Pedig mindenki tudna... De ááá, nem értem hogy lehet úgy élni, hogy másoknak felel meg az ember, mindenkinek megpróbálja megjátszani magát...

na mindegy, a mail megy.
küldtem; pagangirl2@freemail.hu

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-12 17:18:55 | 116.
RE
NEmbiztos h nem ismerem!attól h hallgatok Ossian féléket is...az előző hozzászólásomban leginkább azokat soroltamamit mostanában hallgatok . elvégre én is arra jötem rá h a Dark-goth az én világom!
Na persze azért elég erősen vonzódom az északi (folkos) zenéhez is (Moonsorrow-on kívvül, Wintersun, Ensiferum, Finntroll stb)

Örülök h igazi Dark - Goth emberke vagy!!! Sajnos a környezetemben nincs ilyen és ez szánalmas. De ha lenne azt is kinéznék maguk közül. Engem is kinéznek. És miért? mert nem vok a "trendi" kurva! hehe
Mert nem fetrengek seggrészegen a főtéren minden hétvégén, vagyépp nem hányok sugárban a vonatról a pia miatt...mert most ez is trendi! nem mondom 1-2 alkalommal be lehet rúgni úgy istenigazából (vagy koncin), de MINDIG??? Egyéb "hiányosságaim": nincs melírcsík a hajamban, nincs trapéznacim, nem ülök be a fiú otársaim ölébe, nem ordítok a folyosó végéről h "ki jön ki velem cigizni?",nem vigyorgok az otársak/ofőnök autista humorán, és sosincs kedvem a buszra várva különböző "érdekes" témákat feszengetni : "ma olyan jó idő van, bár tegnap esett az eső, de kicsit melegebb volt...." stb stb stb holnapig tudnám sorolni
A buszon is - midenki beszélget,én meg elálmodozom (nem azért mert nem lenne kivel beszélgetni-sőt utálom ha beszélnek hozzám ilyenkor), olykor teljesen kizárom magam a világból...csak testileg vagyok jelen.Egy teljesen más világban élek. mert ugyebár ez nem az én világom. És ez olyan jó...nemtom mit élvezek benne de jó. Persze emiatt is, meg az általános vielkedés miatt tartanak engem 1 mindig szomorú vagyépp Önelégül személynek :DDD
jah és a ruhák... nEm azért hordok mindig feketét mert ettől nagyobb ember lennék vagy ilyesmi, hanem amugy is egyszerűen nincs kedvem más színhez. Nem is tudnék más színt felvenni! De a feketét azt mindig is szerettem..olyan magávalragadó, sötét és végtelen....ah;-))

Na mind1. Más. Amitől kurvára kiakadok azok a divatpicsák!
legközelebbi példa: az épp előttem ülő 2 csaj... Az egyik már tavaly is nagyon keménykedett és először énis asszittem h igazi de rájöttem beteges feltűnési viszketegsége van...
Majdnem mindig sötét cuccba jár,fekete körmök,kiegészítők Pl szegecses csuklószorító, nyaköv stb...És mindezt divatból...A múltkor is előadta h a"Nightwish a Gótikus rock -istennője" :DDDD Ezen azt se tudtam sírja vagy nevessek! A Nwish mióta goth és mióta áll 1 személyből? Aztán ha valaki Nightwish pólót hord illene tudnia hány Cd-t adott ki,+egyebek amit az is tud aki nem rajongó. Vagy épp ha felveszi a Manson pólót akkor kéne tudnia miről énekel!! És ezek után még dicsekszik h van 1 csomó diszkós száma a gépen..lol
De a bnője se különb...Tavaly még FEhér nadrág+rózsaszín felső volt a cool, mosmeg mindig feketébe jár, és a kiegészítőkről ne is beszéljük+ a feketével erősen kihúzott szemek (én is kihúzom a szemem feketével de azért van 2őnk között "kis" különbség...)..és a legszánalmasabb h számára a rock zene linkin parkot, rasmust, hooliganst, evanesencet meg good charlottot jelent. és ezze kimerült. Hm ezek után télleg jól mutat a kezén a szegecses karkötő...

És persze még tudnék mesélni ilyeneket de nem pazarlom rájuk az időm mert azt se érdemlik meg h szót ejtsek róluk.


Nah most csak ennyit akartam, nem írok sokat mert még a végén unalmas leszek és nem fogod elolvasni és azt meg nem akarom!

na re

krenato e-mail | 2004-11-09 17:24:21 | 115.
Nayon csúcs vagy... ;)
Örülök, hogy megvetted őket. Én is be akartam szerezni, de most csak De Facto Evangeliomra volt pénzem (eredeti) Nagyon jó. Szeretem őket, mert normálisak, mert tudnak zenét csinálni, mert elringat, ugyanakkor erővel is felruház... ANgyon jó. Az Empíreumnál erősebb a hangzás, de nembaj. Nagyon jó.

ja és hogy miket hallgatok... Hát nem hogy mostanában, hanem úgy alapjaiban véve dark/gothic vonal.

A Him szar, (1 albumuk volt alán eredeti. ma már csak egy pénzzel megvett banda. Ha olyart akarsz mint a Him, csak eredetibben, szebben, és ŐSZÍNTÉBBEN; Poisonblack nevű együttest keresd.)
Ja és és Ossian-t nem szeretem, meg a Depressziót sem. Pedig régebben bele belekortyoltam. Nem nekem való ez a zene...
Most írhatnék együtteseket, de nincs kedvem, valszeg amúgy sem ismered őket. Mellesleg már egész benne vagyok a gothic/dark szubkultúrában, zenében... Vettem egyi dark/goth kiadványt, és 190 db van belőle csak. Mindegyik sorszámozott, enyém a 16os. Nagyon jó írások vannak benne. Honlapom hétvégén feltöltöm, és akkor majd látod, mik jönnek be, meg ha érdekel az egész szubkultúra, akkor elolvashatod a különböző írásokat.
A TCs nekem soha nem jött be, ma meg már amikor totál divat, meg állytólag szar is... szóval hanyagoljuk...
na mindegy, "légy jó".


Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-08 17:51:37 | 114.
na szia

Temető Rulz :)) Az olyan kedves hely! tiszta nyugodt, és főleg a régi sírok sugározzák ezt. A városi temetők csodásak! Főleg a nyíregyi+a Bp-i (nemtom Bp-n meik temtőbe szoktunk menni pedig 1 rokon van ott eltemetve)! heh ez ciki...

------***-------***------***---------***--------***------------***--------***

Mostanában miket hallgatsz? képzeld rendeltem a Hammer gyorspostával Gothica kazit! Hácc egen...ha már erről is lemaradtam legalább 1 kazim legyen :DDD na meg névnapomra az Autumn + Autumn Twillight Cd-t...hát a vélemény: az biztos hogy 1ik sem 1 könnyen emészthető album! az A.Twillight valahogy az már az elején könnyebben ment és mostanra azt mondom : KIrály! (értéklés 10/8) Az Autumn-al még továbbra is barátkozom... az biztos h jól megkomponált album,nekem való CSak mint mondtam pár hallgatás nem elég h kiismerjem(értéklés 10/6) . és mostanában nem igazán volt időm mert 16ra érek haza/és fél órát sétálok a kutyával h kiszellőztessem a fejem/ és legalább 20ig muszáj tanulni (bár általában scak ülök a könyv fölött de a látszatnak muszáj meglennie h nem rikácsoljon ezért is). Mondjuk most a szünetben mindenre sor került:DD
na mindegy visszatérve az albumokra: a 2 lemez megváltoztatta amit a magyar Rock-metál zenéről gondoltam! Eddig csak a Depresszio+ az Ossian ment ezerrel (most is ez utóbbit hallgatok, próbára téve a szomszédok tűrőképességét :D) de ez most megérintett.A Depi nem kifejezetten az én stílusom de akkor is imádom! Főleg a szövegek! az valami csúcs!("... El kell hogy bírjuk terheink, Vagy elvesznek szép perceink. És mindig mennünk kell tovább, Egy életen és sorson át...")<=Nah az efféle gondolatok adnak erőt arra h tovább bízzak abban h jobb lesz...
A De Facto is jó lehet, akartam rendelni is csak drága anyukám megjegyezte "dejó h ennyi pénzed van..." és ez a szikra elég volt h robbanjak és úgy összevesztünk...végül elment a kedvem az egésztől...
mind1. Szal 100 szónak is 1 a vége: végre nem csak a Tcs féle szarságokat kell látnom. Állítólag a Tcs is jó volt régen...akkor nem értem hogy tudott így elkurvulni...
nah mondjuk a HIM is elég szépen elkorcsosult...A régi egyediségét elvesztve,a siker érdekében eladta magát...Amit mostanában csinál az elég pénz szagú =(
na jó ilyenkor télleg állíts le! Nagyon bele tudok jönni a személyes véleményem kifejtésébe (még ha nem is érdekel senkit:)) Mit tegyek ha ilyen akaratos tetű vagyok:ĐĐ?

jujj ebből a Depi dalból muszáj bemásolnom néhány versszakot mert ezt mintha mi írtuk volna!!

"Ránk szakad megin' a sok mocsok dolog
Rengeteg szív a rossz ügyért dobog
Látni sem bírom néha azt hogy
Mennyi szar van, de most kapaszkodj!

Mindig majdnem nyakig ért és így is marad talán
Addig amíg nem jut át a világ saját falán
Bennem ettől nem hal meg a szeretet a remény
Van még saját vilgomban fény
....

Rengeteg a bóvli műanyag szemét
Átverik a trendi ostobák fejét
Zsarnokok nyernek egyre több teret
Népbutítóké túl sok főszerep

Bassza meg a hatalom,nem hajtok neki fejet
Inkább egy rögösebb útra váltok megin'jegyet
Megteszem amíg tehetem, míg nem túl nagy a kár
Ésszel élnem nekem is muszáj

..."

És 1 tanács 1 régebbi lemezről:

"Hogy túléld, erősnek kell lenned
De kell, hogy legyen lélek benned
Mert ha egyszer bent feladtad
Már meghaltál, csak te nem tudtad "

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-05 17:38:23 | 113.
moonsorrow girl jól van csak szarakodik a gépe...
egyszer elszállt róla minden, aztán újratelepítette de a netet nem tudta behozni, mostmeg megen elszállt az egész :((


Előzmény: krenato (110.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-04 23:25:17 | 112.
nos amugy mizujs veled?
jobban vagy már?
hm?
most nemtok írni mer nincs idöm majd jöv 7en jövök


Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-04 23:15:14 | 111.
alo
itt vagy még?????


Előzmény: krenato (110.)
krenato e-mail | 2004-11-04 00:45:43 | 110.
Moonsorrowgirl
Veled mi van?!
Vagy Wicked Girl te tudsz róla valamit?!

krenato e-mail | 2004-11-02 23:20:37 | 109.
Neked is szia
hát azért tavalyelőtt volt egy nagy havazás, itt szimpla 50cm hóval februárban, míg január elsőhetében, mikor kezdődött a suli kb 28cm esett le. Nálatok a februári hó volt az igazi, akkor kb 60 cmnek kellett leesnie felétek.A januáriból kimaradtatok, mert a ciklon... na jó abbahagyom.
Ködös mániákus öröm; lol :)
Engem igazából nem érdekel november 1, október 31. Bár ma voltam kint a Pesti Kerepesi temetőben. Csodás hely, csodás szobrokkal.
Msn-t egyszer leírom, hogy hogy csináld meg, csak most nincs türelmem...
Ja és hamarosan megy az email. csövi



Előzmény: Wicked Girl 666 (108.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-11-01 23:11:05 | 108.
Szia:))
Elöször is a mail címem:pagangirl2@freemail.hu (amugy kb 6-7 címem van de nem mindegyiknek tudom a jelszavát csak ennek ugrott most be:)) de amugy van sankarihauta -s is és azt úgy imádtam csak keverem a jelszavakat:DDD))
nos tél... mint mondtam régen én is imádtam de vhogy tavaly naon odabaszott az a feeling amikor reggel fél 6 kor húzok a buszhoz és vágja a pofámba a havat...ehhh az nem nyert.De talán akkor se a hóval volt a bajom, hanem avval h megen iskolába kell menni és ienkor minden felidegel...

de ha ettől eltekintünk akkor én is várom már h leessen az első hó! Az a legjobb amikor először esik le az első, igazi hó (nemcsak az a "hódara" vagy mi) CSak az a gáz h az utóbbi 2-3 éveben 2 napnál tovább nem marad meg a hó...tök szar h leesik reggel és délután már csak latyak marad belőle. Jobb esetbe is max 2 napig bírja. nemtom, de nem is amiatt olvad h lesózzák hanem már ilyen az éghajlat. ,
De igazából tudod mit várok? azt az igazi novemberi ködöt!! húúú főleg nappal! én inkább ezt a késő őszt bírom, semmiképp nem azt az esős szart ami mostanában volt! Hanem amikor csontszáraz minden és már fagy is, no+a köd és a kopasz fák...és ekkor teljes a boldogság :DDDDDDDDDDDDD
Jah és naon bírom még a Mindenszentek előtti estét az un. Halloween-t. Nemtom miért de a "kóbor lelkek éjszakája" olyan furcsa érzéssel tölt el:), és nem azért mert annyira divatba jött!!

jah amúgy ha gondolod 1-2 alkalommal felnézhetnél a chatre, (én is megpróbálnám az msn-t, de őszintén szólva fogalmam sincs róla hogy működik).

"Oly furcsák vagyunk mi, emberek
A lelkünk sír, az ajkunk meg nevet
Egymásról azt hisszük, boldog talán,
S irigykedünk egy-egy boldog szaván.
Azt hisszük, a másik szeme ragyog,
Gondolatai tiszták, szabadok.
S dehogy, dehogy vesszük észre,
Hogy könnyek égnek csillogó szemében.
Oly furcsák vagyunk mi, emberek,
A lelkünk sír, az ajkunk meg nevet"

krenato e-mail | 2004-10-31 23:24:58 | 107.
hát igaz ami igaz...

engem viszont kifejezettem fel tud vidítani a tél. Persze a kívűl nem látszik, csak "belül örülök". Néha magamban kinevetem az olyanokat, akik egész évben vidámak, meg sokat hülyülnek, aztán a hideg, meg a köd megeszi őket reggelire... ;)

Jah és ha nagy a hó, az valami borzasztóan jó, és ha még havazik is... vagy a hófúvás ereje... hmmm... a természet kicsit, de utat tör magának, néha káosz az utakon... Szeretem a havat, mert részben eltakarja azt, amit nem akarok látni, és egy tiszta, szépen megtervezett világot mutat meg nekem. Olyat amiben én szeretnék élni. Már csak az embereknek kellene változniuk. De nem fognak...

néha arra gondolok, hogy tökmindegy, mikor hal meg az ember, igazából mindig "maradna". emiatt szar, hogy élsz, eleve halálra vagy ítélve. Emiatt pl előnyös lenne akár most kinyírni magam, és akkor ezen már nem rágódnék...

ja és weblapom totál megújúl, és NAGYON NAGYON JÓ LESZ! olyan olvasményokkal, és stb stb, hogy az csak na. a linket majd elküldöm mailbe. csak nemtudom jó-e az a mail cím ami ide meg van adva, szal inkább írd le. kösz


Előzmény: Wicked Girl 666 (106.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-10-29 17:42:24 | 106.
szio
Én is 1re jobban kiakadok. Szal nekem nem kell ecsetelni h az élet értelmeteln na dehát mit lehet tenni? Úgysem tudjuk megváltani a világot! ebbe bele kell törődni... sajnos
De -=biztos tudod=- h nem is magát a fájdalmat a legnehezebb elviselni hanem azt h még közben is jó pofát kell vágni...ez a legnehezevbb "de nehéz nevetni amikor sírni kéne, csillagot hazudni a beborúlt égre..." Ugyanis olykor összeszorul az ember szíve, csak sírni lenne jó, de mivel -látszólag- ez minden ok nélkül van ezért még őrültnek is néznének (ahogy ismerem a környezetemet...).
Ne hogy azt hidd csak te vágysz oda le a föld alá!!! Hidd el nekem is könnyebb lenne már túllenni rajta, na de mindig bízik az ember 1 szebb jövőben! persze ebben énse hiszek, CSAK HINNI AKAROK! elég volt már ebből az életből, csak ott van vége a szeenvedésnek ahol már a fekete föld takar!!
na de ha már itt vagyunk... Ezen a valóban kegyetlen helyen,és ha vesztésre is születtünk, akkor is meg kell próbálni! legalább megpróbálni. ha nem megy akkor nem megy...legalább (a gyilkos percben) nem lesz lelkiismeret furdalásom h meg se próbáltam -úgymond - élni...
Boldogság van,de csak pillanatnyi. " A boldogság kicsiny lepke melyet 1 gyermek kerget nevetve s máris tovaszáll..." CSak hinni mindig a szépet a jót s el nem érni: ez az élet...
Az életkedv már engem is elhagyott régesrég....de most talán közrejátszik ez a novemberi melankónia is...amikor áll. télen depisebb az ember (bár én egész évben az vok) és tavasz az még nagyobb fájdalmat jelent amikor nyílik minden...és mások boldogságát kell látnom ...wááá... számomra nem nyílik már semmi. Régebben úgy szerettem minden évszakot (különösen a tavaszt), de mostmár semmit nem jelentenek nekem.
és itt nemcsak 1 viszonzatlan szerelemről van szó (bár nagyrészt igen) hanem h úgy áltlában nincs semmi életem! sikertelenség és utálok mindent..
hát nagyjából ennyit akartam...

A szívem marja valami.....Haldoklásom közeleg....



"Nem létezem, az élet 1 álom ,nem feledd el..."

krenato e-mail | 2004-10-27 11:21:34 | 105.
szia
...remény; mindig van, ez tény, de megéri reménykedni az esetleges semmiért?!

"sírtam mert nem volt cipőm aztán láttam 1 embert akinek nem volt lába..."
Nos ez is igaz. De pont ez az a világ és az élet nem csak nekem "szar" (persze ez ralativ), hanem még soksok embernek. Emiatt is nem szeretném többet látni ezt a világot. Kegyetlen, és "csak" szenvedésből áll. Sajnálom azokat,akik nálamnál is jobban szenvedek, és nem csak lelkiekben. Azonban én az ő helyükben már a sötétséget útjára léptem volna...


Előzmény: Wicked Girl 666 (104.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-10-25 14:09:15 | 104.
na hella..
most furán hangzik de kurvára örülök h nem sikerült!!! nehogymá hülyeséget csinálj bazzeg!
Jó- most - énis kurva "okos" vok ien téren, pedig aug. vége felé én is a vonat alá akartam beugrani ( és komolyan nem csak úgy ugrattam vele a töbséget h megteszem!!)...de amikor 1 haverom elkezdte efszengetni ezt a témát az naon megmaradt bennem! Azt ondta h "meghalni könnyű de élni nehéz..." +h ez mien gyávaság..najó ez utóbbival nem értettem 1et mert ha vkinek oan kilátástalan a helyzeteakko lehet h nincs más kiút...
és rájöttem h nekem még van 1: REMÉLNI AZ UTOLSÓ PILLANATIG!!!
NAJÓ tom h ez most így hülyén hangzik és ne érts félre én nem akarok beleugatni abba h mit csinálsz mert én már csak tom mien érzés ...
csak pár dologra szerettem volna felhívni a figyelmed. Persze te tudod mert az 100% h odaát jobb..ha van ott valami ha nincs!
De ha már itt vagyunk és élünk...tény, h a létünknek semmi értelme...de mit tudsz csinálni?
És csak arra kérlek h tedd amit a legjobbnak látsz de a végzetes lépés előtt gondold át nincs e más kiút

csak ennyit akartam..

és ne feledd: "sírtam mert nem volt cipőm aztán láttam 1 embert akinek nem volt lába..."


Előzmény: krenato (103.)
krenato e-mail | 2004-10-23 23:11:15 | 103.
na igen. itt vagyok. DE MEGTETTEM. bár egy-két emberke próbált lebeszélni. szerencsére gyorsan szabadultam tőlük, mert így könnyebb volt. Bevettem, ittam rá (25 db). Minden el volt tervezve. Amikor lefeküdtem (fél 11 körül vettem benn kinn, a sötét udvarban, hogy senki szeme ne tévedjen a kezeimben lévő,majd számba kerülő apró "bigyókra". Nagyon nehéz volt várni. Majd megölt a magány, a nyomasztó melankólia, vagy mittudomén mi. Lehet, hogy maga az élet.
Amikor bevettem, hát az nagyon rossz volt. Egyszerre ötöt próbáltam kezdésnek lenyelni, a száraz torkomon alig akart lecsúszni, csak nagyon nagyon szaggatva...
Bevettem, ittamrá egy kevéskét, de az is elég volt, egyszer majd elhnytam magam, és mondtam, ennyi elég lesz. Vissza a házba, a szobába, fekvés. ritkán fekszek ilyen korán. De a kinti izgalomból, a rémületből teljesen kilábaltam pár perc alatt. Olyan jó volt érezni, hogy a nehezén túl vagyok, megtette, és csak egy alvás lesz az egész. Melegem volt. Minden végtagom mintha kicsit zsibbadt volna. De olyan kellemes volt ez az érzés. Vagy csak a tudatom tette azzá, amely örült, hogy végre...?! Nagynehezen tudtam csak elaludni. Próbáltam nem gondolkozni. De nem ment.
Valamikor az elaludni próbáltam stádium közepén valami szíven ütött. Szó szerint. Valahogy szúrt a szívem. Vagy egy percig. Elég erősen. Nem mondom azt, hogy fájt, de azért elég kellemetlen volt. Arra gondoltam, hogy jesszus, én nem ezt vártam. Még el sem aludtam. Meg ilyesmi.
Az éjszala egyszer fölkeltem. A szemem alig tudtam kinyitni. Vagyis nem is nagyon nyitottam ki. Majdnem fájt. Fürdőbe ki, szomjas voltam, így ittam. A kis fény, ami bejutott még csak félig sem nyitvalévő szemeibe, nagyon rosszúl estek. De ez közel sem volt olyan rossz érzés, mint amikor ezelőtt pár percel felkeltem, hogy aztán az előbb említett módon kitébláboljak a fürdőbe. Azthittem minimum 24 órát alszok, vagy meghalok. Persze utobbinak örültem volna. De arra nem számítottam, hogy felkelek. Istenem, de rossz is volt ugyanebben a világban ébredni. gyanúgy ahogy reggel 9kor. A fejem fájt, kicsit voltam csak álmos. Ami napközben tovább erősödött, és nagyon rossz volt, mert kinnt kellett segíteni. A gyomrom is fájt. Anyámékkal ismét balhé. Ehelyett a halál rámboríthatta volna a feledés homályát, fátylát, és nem kellett volna e kellemetlen helyen ébrednem. De nem ez történt. A történtek után arra gondoltam érfelvágás a tassi temetőben, az éjszakai csend leple alatt. De gyáva vagyok. Nem akarok órákig vérezve, sajogva meghalni. Nem akarok még az élet miatt szenvedni. Mert megvágom magam, az fáj, ki tudja meddig tart, míg elvérzem, majd meghalok. De a halálig vezető út túl fájónak tűnik nekem. gyáva nyúúl vagyok. Bárcsak lenne egy pisztolyom... Szóval mondhatjuk az első nem sikerült. Sokan biztos örülnének neki, meglátnák, hogy azé élet ajándék, stb. De én sajnálom, hogy nem halatam meg csendesen, a végtelen álmok mezejére lépve... :(
====
egyszer úgyis megteszem, és a következő alkalommal nem "hibázhatom ekkorát". Most mondjuk elvileg nem hibáztam, egyszerűen nem tudom mi volt...


----->>>>>bocs, hogy ezzel untattalak, de le kellett írnom a majd leírhatatlant. Az a szadabság, jóleső, felemelő érzés, amivel lefeküdtem, majd az a keserűség, mely az én "lelki fájdalmainak" egyik legnagyobbika volt, nos a két véglet. ááááá
na de rád reagálva; az élet, perzse ajándék. PERSZE, meg a nagy f*szt! Modnjuk el ezt a világháborúban elesetteknek, vagy a Súlyos sebekben megsérűlt, magára hagyott katonákra, akik napokig gyötrelmesesn várják a meváltó halál sötétségének nyugalmát.
Vagy gondoljuk akár a mai afrikaiakra. Hogy ott mik nincsenek... :(
Vagy akik fogyatékosan születnek, és még azt sem tudják esetleg elmondani, hogy nem akarnak így élni, de ha meg is tudnák e észrevételüket osztani hozzátartozóikkal, azok NEM, NEM HALLHATSZ MEG, TE KELLESSZ NEKÜNK, SZÜKSÉGÜNK VAN RÁD. Legtöbbször biztos csak aba gondol bele a szülő, hogy jajj, mi lesz velem, ha meghal. Arra nem gondol, mennyivel jobb lesz neki.
Komolyan. tök gáz.

Szerelem, életcél; Valóban. Mint írtam egy rövidke pillanat, mert az örök szerelem csak egy álomkép. Mert bárki, bármi tönkreteheti. És akkor az eddigi pozitivabb világnézeted (mely "a cél elérése" miatt alakult ki) visszavált a mély melankoliába, depresszióba, öngyilkossági hajlamba, vagy csak élsz, és mégjobban szenvedve továbbviseled világfájdalmad. MERT VAN VILÁGFÁJALOM. Mert a világ rossz, az élet ajándék lehetne, de mi elrontottuk nagyon az elején. Az uralkodók hatalomratörése, kegyetlensége... a rendszerekről sem tudok jobbat mondani.
Mondhatná akárki, hogy én miért akartam/akarok meghalni, ha van, aki sokkal szarabb körülmények közt él, mint én, mégis örül az élet apró örömeinek. Nos egézségére. Ő valószínűleg a sok munak/elfoglaltság miatt nem látja annyira a világ helyzetét. Ő már annak is örül, ha végez a munkával, és bemehet tévét nézni. De mi nem örölünk, a tévének, mert tudjuk mit adnak. Én elmegyek olvasni, de ottis inkább csak elgondolkoztató, sötét műveket olvasok. És csodálkoznak rajta az emberek, hogy milyen a felfogásom... De mindegy. minden ember más lélek. Másmilyen körülmények, másmilyen felfogás. Ha jobb körülmények között nöttem volna fel, valószínűleg ugyanúgy nem látom a kiutat ebből az űrből. Ha rosszabb körülmények között születek meg, akkor lehet az nem tetszik, próbálok belőle kibújni, de ekkor megtapasztalom azt amit mi tudunk. Hogy az élet egy ...

Jah és önsajnálat. Haggyukmár, utálom ezt a szót. Ha valaki úgy sajnáltatná magát, hogy hasznot húz ki az őt sajálók zsebéből, vagy csak lelkileg tiporja őket agyon, vagy rászáll, amikor nem is biztos, hogy ő is vele akar lenni... De ő most nem lehet egyedűl, mert őt most nagyon kell sajnálni, mert jujj, de mingyár megöli magát. Nah ha ezt szándékosan teszi, vagy ha nem tökmindegy, kitekerném a nyakát...
Itt neten ez elvből nem megy, akkor olvasod,válaszolsz, amikor akarod. De el se kell feltétlen olvasni.
most ennyi. kösz, hogy írtál. kösz, hogy vagy.


Előzmény: Wicked Girl 666 (102.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-10-23 16:49:55 | 102.
NE CSINÁLD!!!!!!!!!!!! KRENÁTÓ MEG NEM TEDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! ESZEDBE SE JUSSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44 DE KOMOLYAN!!!!!!!!!!!!!!!444

Hella..
szal folytatva a múltkori gondolatmenetemet...a chaten az infomba bemásoltam a HIMtől a Join me pár sorát ("Olyan fiatalok vagyunk csak most kezdtünk élni és máris azt fontolgatjuk h elmenekülünk ebből a világból...égünk a vágytól h együtt lehessünk, együtt a halálban!" vagy épp a második versszak: "Ez a világ 1 kegyetlen hely csak azért vagyunk itt h veszítsünk. Hát mielőtt az élet elválaszt hadd áldjon meg veled a halál") , Na erre rámkattint 1 csávó és elkezdi mesélni h ő mennyire nem szereti ezt a fajta hozzáállást az élethez..mert szerinte az élet a "legnagyobb ajándék amit Istentől kaptunk és nem szabad így beszélni róla"...erre azt se tudtam köpjek vagy nyeljek. Részben igaza van, valóban ajándék, DE mint ahogy te is írtad "én nem kértem a halált. Vagyis inkább az életet!! "...és akkor mondjuk mi van ha vki nem igazán tud mit kezdeni ezzel at "ajándékkal"? Tehát aki nem találja az élete értelmét! Annak ez inkább csapás mint ajándék...Akkor tkp csak pár szép percért kell élnünk? Amikor azt vesszük észre h múlnak egymás után a napok...még most is mindig olyan mintha nyár lenne pedig már október vége van lassan...aztán jön a november, december és vége az évnek...egy évvel megint kevesebb van hátra.
Aztán írod még:"/S egyben életcél is,hogy megtaláld "ő"t./ "
Idézet 1 regényből : "Itt létünk egyik fő célja a szerelem" ... Hát igen... de mit ér akkor az élet ha "CSak 1 vándor voltál a szerelem országúján" ? Amikor a nagy Love átalakul a boldogtalanság eszközévé? Amikor mindennap úgy ébredek h üresek már a napjaim, mint írtam a múltkor is, úgy "működök" mint a gépek...minden a megszokott rend szerint csak ugyanaz történik mindennap, szinte már a gondolataim is ugyanazok mindennap- és akkor megjegyzik páran h "olyan eröltetetten végzel mindent" ...hát már semmiben sem lelek örömet.nem értik meg miért volt még az ősz is oly szép tavaly ilyenkor!
A szerelem 1 tüske amit nem éreztem amikor megszúrt, de amikor ki kellett húzni...... !De ezt hiába próbálom bkinek elmondani úgysem érti meg senki...

Na jó ennyit az önsajnálatról.


Előzmény: krenato (101.)
krenato e-mail | 2004-10-22 10:03:00 | 101.
Szia!
Örülök, hogy így érzel, azaz mégsem, mert akkor neked sem úgy mennek a dolgok, ahogy tervezed.
Hát igen, a halál is arra jó amire írtad/írtam előzőleg.
Vettem egy doboz altatót (persze recept nélkül, meg is lepődtem, hogy adtak, persze a nagyanyámnak vettem...). 25db van benne, 1880Ft volt asszem. meg vettem egy kis tömény piát.
Ha a kettőt megiszom/beveszem, nem mondom el milyen hatásra számítok, úgyis tudod, tudjátok.
Ma este teszem meg,(kb 21 óra körül) előtte elintézek egy-két dolgot, de azért nem viszem túlzásba, búcsúlevél is inkább csak nektek, meg különböző fórumokba "készül". Van kemény két fórum.
Nem is tudok mit íni, csak azt, hogy remélem nektek jobb lesz, de azért remélem ti nem öregségben/betegségben fogtok meghalni. Meg 70 évesen amikor már jóformán nem tudtok járni, meg egyebek, nem fogtok tévét nézni. mert én ezt nem szívesen élném át. Szóval én kézben szeretném tartani az életemet, és mivel nem is szeretnék sokáig élni (ha jelenleg lenne is életkedvem) meg dolgozni, meg a világnak megfelelni, meg mindig csak átélni a sok hülye által okoztott problémákat, inkább végzk evilági énemmel.

A szüleim azt hiszik beteg vagyok. Elvittek vérvizsgálatra, meg minden, a dokinál megmérték a súlyom, kiderült, hogy 52kg vagyok 171cm mellett. Tény naponta sokszor csak egyszer eszem. De nem számít. Mert nincs életkedvem. Most minden nap aktívált, meg vitaminokat kell bevennem. Havonta vizelet/vérkép ellenőrzés, meg súlyellenőrzés... Ha lenne valakim, akkor az életben tarthatna. De nincs. És már nem is nagyon hiszek benne. Talán ez a karmám. Abban reménykedem, hogy a túlvilági élet szebb jövőt hoz nekem.
Egyébként a halált jellemfejlődés részének tartom. A földi élet az első állomásunk (mindenki aki itt születik), aztán (mindenki) aki meghal, továbbut egy új élet kapujába. A tudatod,lelked megmarad. A testiség kérdéses. S mivel épp tudatod van, vagyis ugyanaz vagy, aki voltál, felfogod, hogy megölted magad. De nem hiszem, hogy megbánnám(...+bánnánk). Olyan világra számítok, amiben jobban elfogadnak, megértenek, nem pedig elítélnek, ha nem is tudják ki/mi vagyok, s mik lapulnak a lelkem mélyén.

Remélem azonban, hogy nem arra ébredek fel, hogy épp kimosták a gyomrom, stb. Ha mégis, és valami javul (pl szüleim) akkor talán nem fogom megint megpróbálni. hanem rögtön beírok ide. Ha jövőhéten nem írok, akkor elkönyvelhetitek, hogy lelkem átkerült az Hold halovány fényében tündöklő havas, tiszta túlvilági életbe. Ahol talán lesz valaki, akivel olyan kapcsolatot folytathatok, mint amilyet földi életem során soha. Szenvedély, romantika, filozofálás, koncertek, könyvek, filmek...
Nem tudom mit tudnék még írni. Most pl infoórám van.

Ja és ha valóban létezik, az amiben hiszek, akkor ha ti is átkrültök, keressetek. majd én is azt teszem. Ha ottis lesz mocsok, hát onnan én húzok el. Valószínűleg ottis kisebbség, gondolkozó kissebség leszünk. esküszöm, még a Moonsorrow-os témákat/találkozókat is megnézem. Hátha.
Szóval ha jelentkezem, akkor még megvagyok, ha nem...

Mindenesetre felteszek a végén egy kérdést; (sajnos nem tudom pontosan idézni, és a gondolat származását sem tdom hirtelen meghatározni, de;)

Miért van lét, miért nincs inkább a semmi?!

================
remélem nem voltam fárasztó, csupán ti "közel"
álltatok hozzám, és kiöntöttem a lelkem.


Előzmény: Wicked Girl 666 (100.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-10-20 16:57:03 | 100.
Üdv!
De jó újra itt!! Hát krenátó oly rég láttalak:) és tökre hiányoztál! Mi újság veled?
Velem nem sok minden változott... (wááá most épp Hipocrisy-t hallgatoook úgyhogy nagyon elememben vagyok!)
Szal az van azóta hogy szívás ezerrel...ma is jól le lettem baszva mert a drága ofőnök minfóden héten szervez programot (pl mozi, szalonna sütés, stb) és én+ a fő haverjaim ugyebár mindig indenből kihúzzuk magunkat éshát +vádoltak hogy mi miattunk nincs osztályközösség...asszitteem a pofám leszakad! Az ofi + bámult az értelmes fejével én meg bevágtam a "hülyevagyhátrádhagyom" pofát....erre csak a Depresszio számmal took választolni: "...és tedd amit tőled várnak, de én NEM LESZEK SZABADSZOLGA a testem megtöröd a lelkemet SOHA..."
Na jó tom h ez nem túl érdekfeszítő téma...


Na de amugy totál 1etértek a halállal kapcsolatban... az már szinte olykor megváltás lenne! mindig tabuként kezelik, úgy állnak hozzá mint ha nem is lenne...pedig ha eljön...

amugy tök szar érzés a mostanában zajló napjaim jellemzése: hát bazzeg nem hiszed el, de minden napot ÚTÁLOK!!! a hétköznapokat azért mert újra suli a hétvégét meg azé mer itthon punnyadok! és az egész hét olyan unalmas...mindennap ugyanaz...már úgy működök mint a gépek...
na RE


Előzmény: krenato (99.)
krenato e-mail | 2004-10-16 01:54:27 | 99.
hát nem is tudom mivel kezdjem. suli megyeget, majdnemhogy jobban mint vártam (hogy menni fog...). Viszolnt lassan tényleg megzekkanok. Néha már tisztára örök álomvilágban szeretnék élni. Multkor már azon gondolkoztam veszek egy doboz altatót, és majd szépen... De nem vettem. Azthittem olcsóbb, és haverom azt mondta, hogy 2000-3000Ft recept nélkül. na haggyuk. nem sajnáltatom magam, egyszerűen néha úgy érzem, hogy a halál egy út, amit lehet választani/nem választani életed során. A halál nyújt neked menedéket mindenkitől/mindentől. Amúgyis miért éljek, ha mindenki egy tetves koporsóban végzi. Hogy haggyak az emberiségre valamit, pl kölkeim?! na nem. szarom le. A francba azért élünk, azért születtünk meg, mert "élni akartunk", de ez a valami nekem nem tetszik. Ez a világ csomó olyan dologra kötelez, aminek se haszna, se semmi értelme, de meg kell tenned, mert mások is teszik. nevetséges. mindenki az, én is, vagy csak én lennék hülye?! vagy csak a sok hülye miatt látom szarnak az egész világot, és keveset találkozom normális emberekkel?! valószínűleg. de ez sem szamít, mert minden mindegy. úgyis meghalsz. Célod tehát az legyen, hogy szencedésmentesen, és akkor halj meg amikor te akarsz. Amúgy meg az élet is faszság. Megszületsz, hogy aztán meghalj. Akkor mi a faszért?! Én nem kértem a halált. Vagyis inkább az életet!! Tehát mivel bármilyen jó lélek is vagy, meg fogsz halni, akkor annak sincs értelme hogy jó légy. na jó ezt abbahagyom, mert a végén még azt is megmagyarázom, amit "nem lehet". Ez az én véleményem. remélem senki nem veszi rossz néven. mármint ez inkább elmélkedés, mintsem vélemény.
Talán az lehet "szánalmas életünk" legszebb pillanata, /S egyben életcél is,hogy megtaláld "ő"t./ amikor úgy érezzük meg van az igazi. A nagy ő. Akkor lehet teljes az életünk. De csak pár pillanatig. Mert bármilyen kapcsolatot tönkretehet egy másik emberi élet, vagy csak a sors kifürkészhetetlensége. Persze a szerelem sokak szerint szép, de mégis kinek?!, mit?! jelent...?!
na de más; osztályom, nemsoká megy kirándúlni, én nem(meg még páran. semmi kedvem. inkább otthon alszok + a suliban egy másik osztályban..., vagy olvasok. Juteszembe. Most is elég sokat olvasok. Csomó könyvet rendeltem. majd az egész zsebpénzem/keresett pénzem arra megy el. Lassan a suliben sem beszélgetek el senkivel komolyabban. Egyszerűen fáradt vagyok mostanában mindenhez.
ha fárasztó voltam hát ez van. hajnali négy van, fáradt vagyok már, csoda, hogy ennyit írni tudtam. mindegy, na szia
ui: veled mi van?!

krenato e-mail | 2004-10-15 16:47:11 | 98.
hát egyre szarabb minden. húú, most inkább húzok, majd nemsoká írok. amúgy cső, örülök, hogy "látlak".

Előzmény: Wicked Girl 666 (97.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-10-06 14:21:10 | 97.
na hali.....bocs h.eltűntem de 1 jó idejig nem tudtam behozni ezt az oldalt...
biztos vmi vírus miatrt volt...
na újra ittvok! mesélj miújaság azótra! majd énis mesélek csak most nincs időm!
na salut

krenato e-mail | 2004-09-05 00:25:10 | 96.
szia!
sráchoz, meg ehhez a témához nem tudok mit szólni. asszem én is ezt tenném a helyedben...

aztánmeg; a suli látom akkor nem csak neked szar. amúgy nekünk meg bejelentik a tanárok, hogy minden téételt saját magunknak kell kidolgozni, meg minden, nincs mellébeszélés, kölcsönkérés, vagy a tavalyiakról átmásolás, lenyúlás, mert új érettségi rendszer lesz nekünk... BAZZEG! mondjuk tuti megpróbálok a netről lenyulni tételeket, erthogy az még oké, hogy ne bukjak meg, de hogy még a tételeket is én dolgozzam ki...
aztánmeg. most nincs semmi kedvem íni, már tök álmos vagyok. (amikor ezt írom 2:22 perc van, éjjel)
Mindenesetre mostanában sokat gépezek, és sokat olvasok könyvet. tívínézés nuku, kivéve a forma 1.
Istenem, komolyan szar lenne könyvek nélkül. úgy beletudok merülni ezekbe a csodákba... ehhez képest egy film semmi...!

nah mindegy, majd még írok. asszem. csövi



Előzmény: Wicked Girl 666 (95.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-09-03 22:07:15 | 95.
Hali! nos hát szal elkezdödött a végzetem: újra suli!!!
Arra jöttem rá hogy utálom tokaj-a sulit-az osztályt +mindent...annyira nem hiányzott ez az egész ez kibaszott szar! talán túl elpunnyadtam a nyáron és azért van rám ien rossz hatással ez az egész de az első napok valami rettenetesen teltek...tavaly ienkor teljesen más volt: új voltam és tök izgalmas volt hogy új osztály,új tanárok,új suli,és az hogy hűűűdemilyenfasza:busszalfogokbejárnimindenreggel! és ez volt bennem sokáig és talán gyorsabban múltak a napok...aztán meglláttam a srácot és ha már másért nemis,de érte érdemes volt élni...
de most? utálom egész tokajt sőt az egész gimit..oan szar keserűséggel tölt el minden...
amugy ez a 3 nap se volt semmi: mindennap 5 órán keresztül Mr.Bean-t( az ofőnök csak mivel naon hasonlít Mr.Bean-re ezért hívjuk így:)) kellett hallgatni hogy hogy tanuljunk..amugy a 33ból maradtunk 24en de nem gáz mert eddig se volt és ezután se lesz ennek az osztálynak osztályközössége...mindenkinek van 2-3haverja,aztán a többséggel ugy viselkedik mint vmi idegen.
jó beismerem ez rám is igaz de én hogy változzak ha a többiek se ugy állnak hozzá?
nagyon utálom ezt az állandó kibeszélést: majdnem mindenki mindenkit lehord a sárga földig utána meg vigyorog a képébe,ha vmi történik mindenki a másikra mutogat...stb.Szal nem elég nekem nap mint nap anyámmal balhézni hát még ezekkel is...
aztán a sráccal kapcsolatban(tudom hogy nem érdekel de azért leírom mert tök jólesik) szóval azt hiszem én befejeztem...már naon belefáradtam abba hogy nem tudok vele sehogyse kommunikálni és ez is azt jelzi hogy nekem kocccccc...föleg mostanában:ha hívom elutasítja a hívásom...írock neki 1 oan búcsú SMSt hogy többé nem zavarom mert ha nem hát nem...na majd ezt jobban "megkomponálom" csak nagyjából ez lesz a llényege...jaj de szar nekem ezt megtennem, tom talán jórészben ezért is van bennem az a pesszimista--apátiás hangulat hogy meg tudnám ölni magam ( elvégre rám ugysincs senkinek szüksége)...1 semmi vagyok.

no de nem traktállak a problémáimmal / nem akarock mindenkit elüldözni magam mellől/ inkább m eséélj vmit!
jah amugy nekem alcatel311es van...ez csak 10sms-tbír el(jó hogy nem szakad bele:))...bár igaz hogy télleg jól bírja a strapát és csoda hogy eddig csak a gombok lzultak ki...az aksija isn fasza...2,lassan 3 éves és nincs vele semmi gond.

(csak zárójelben írom hogy most épp 0óra6perc van...kíváncsi vok ide mennyi lezs írva;))


Előzmény: krenato (94.)
krenato e-mail | 2004-08-29 23:37:02 | 94.
hm. jah, felrakhatnám, de elöbb majd ha megcsináltam totál. jah, de mindenképp olvasd el a finnek pogányságáról szóló kis cikket. ottan van a zene -> egyéb alatt. érdekes.

jah és az klassz, ha olyan ruhába jársz. mert elég ritka az ilyen itt a környéken. tetszenek azok a csajok, akik így néznek ki. jah és izé. itt mindenkinek megy az a trapéz-koptatott gatya. vagy ha nem mindkettő, akkor az egyik biztos. NEM HISZEM EL, HOGY MINDENKI SZERETI A TRAPÉZ, VAGY MILYEN GATYÁT (FARMERT)!!! Mert egy két rocker lány is azt hord. most komolyan lehet én vagyok hülye, de a lányoknak nincs sima farmer?! érted mire gondolok nem?!

aztánmeg bakancs: szar ügy. te én annyit tudok tenni, hogy megrendelek a címedre egy Martens lábbelit. anyád asszem hanyattvágódna, ha a postás mondaná, hogy 25990Ft lesz. hehe

Telefon; totál 1etértek. én múlt év szept. vettem egy alcatel 715-öst. nagyon fasza. ahhoz képest, hogy olcsó volt, igen strapabíró, 100 valahány sms-t tud tárolni, meg minden jó dolog. persze szines kijelz nincs. nemistom minek az. azthiszik jobb lesz az ember közérzete ettől?! ezért vesz mindenki ilyet?!

jah és az klassz, örülök, hogy te is veszel cdket.
játszani szoktál a gépen?! én régebben sokat, most már vagy 2 hónapja nem.

amúgymeg az óra tényleg idegesítő. így jóformán fingom nincs mikor írtál...
nah majd irok.
cső


Előzmény: Wicked Girl 666 (93.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-29 18:00:43 | 93.
na sorry a múltkor már késő volt nem tudtam sokmindent írni mert elolvastam a hozzászólásod vagy 3szor de oan fáradt voltam hogy nemsokat fogtam fel belöüle...nem értem hogy miért jár ez az óra itt a zeneneten visszább mert én emléxem h.éjfél után voltam itt és mégis 22óra van írva...na mind1.

amugy megvan a Moonsorrow-tól a Voimasta ja kunniesta cd eredetiben:)) kibaszott jó! bár a 4200ft-s árat kissé sajnálom de fogalmazzunk: úgy megérte....
sztem ez a 4200ft is a bakancsom árából ment le...
hát nézd: én BPre köbö jövő nyáron fogok eljutni (bár remélem a Gothicára is sikerül) szal marad vidék...nos minőség....hát azt kell szeretni ami van..hisz ha egyszer nincs rá lóvém no meg anyámnak se (csak a sulikezdésre van félretéve) bár ha lenne neki,sem hiszem hogy adna bakira:))ismerem én már őt:ĐĐ na van nekem 5000ft-m...ha még pótolna bele őkelme akkor talán sikerálna venni 1 nem túl drága és normális bakancsot:)) na de mint mondtam októberben névnapom és hátha annak ürügyén lenne ebből valami....hmm..majd meglátjuk...
bár még új telcsit is akartam venni de abból se lesz már semmi.megteszi ez a jóó öreg alcatel..nembaj hogy szarok a gombok talán még 1 idejig nem fognak kiperegni (legalább szept.18ig neeee)...na meg mi a fasznak is színeskijelzősvadiújhűdefasza telcsi? én nem azért akarok venni mert engem is meghülyített ez az irányzat hanem csupán mert lötyöügnek a gombok..de ki bánja..


hmm..hogy most mien ruhába járock?
Hát változó...igyekszem föként fekete ruhákba bújni...nyáron volt pár fekete top féleség amit felvettem sőt még szoknyát is viseltem de ugy igazából a fekete nadrág+fekete póló (vagy ing) az általános....hát elég sokba tellett mire anyámék "feldolgozták" hogy én ien fekete cuccost fogok viselni és titkon abba reménykednek hogy majd "átmegy" rajtam ez a stílus....hm..hát csak reménykedjenek tovább.;)).te miket hordasz?
és ne hidd azt hogy én nem ordítom le öket ha vmi gáz ruhát akarnak megvenni de ienkor azt mondják hogy "csak"próbáljam meg nem fogok belehalni...hehe de UTÁLOK próbálni!!!!!
régen volt hogy megvettek minden nekik tetsző szarságot de miután bebasztam a szekrény aljára(még az árcédulát se vettem le róla) és hónapokon át elö se vettem...na akkor rájöttek hogy ez nem jó játék;)



amugy ha oly tapló lettem volna hogy még nem írtam volna akkor most írom: fasza a weblapod! de most télleg!! bár még annyira nem volt időm belemerülni de arra is sort kerítek...sztem feltehetnéd a gothic.lap.hu-ra!


Előzmény: krenato (91.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-28 22:58:19 | 92.
ok..köcce a bakiról az infót...majd megpróbálok jó bakit venni jó áron...:)) erre kiváncsi leszek!


fasza ... szerdán suli....oh már csak ez hiányzott.....


Előzmény: krenato (91.)
krenato e-mail | 2004-08-27 23:18:39 | 91.
hú, weblapra elfelejtettem felnyomni a finn pogánysgos cuccot. de sebaj, hétfőre már sokminden rajta lesz.

majd akkor nézd meg. véleményt akkor is kérek a dizájnol. sztem fasza.

BAKANCS téma (remélem érdekel valamennyire..., monsjuk te hoztad szóba...;P)
nekem van egy Dr. Martens bakancsom. régi, meg minden, de bordó, baszottkénylemes, komoly baja nincs, és FASZÁN NÉZ KI!!!

jah de lassan nekem is kellene újat venni. most voltunk fennt pesten a haverommal, és a rákóczi úton találtunk klassz Martens shop-ot. (A keletivel szemben van a rákóczi út. ott megtalálod! ha esetleg nem lennél pesten jártas. vagy kérdezz rá. mi mindig ezt csináljuk. persze ez csak tipp, hogy hol vegyél bakancsot, mert ott már 6990FT-től voltak. és nagyon jók!!! hidd el, saját szememmel láttam.
mondjuk én nem vagyok oda ezekért a nagyonmagas bakancsokért, meg az acélbetkos varrot orrúak sem tetszenek. egy; mindenki azt hord kettő; sztem alapból tök buszmák a varrás, meg a betkó miatt... stb...

na szal én nagyon olyan szeretnék, ami most van, csak újat. kb 6 vagy 8 soros. acélbetkó nélkül. anyám.
JAH és anyáddal nehogy vetess bakancsot!!!
meg fogod bánni. bakancsot is minőségit kell venni. egyik haverom vett egyet, és rá 3 hónapra elcserélte, mert annyira szét ment. meg még kénylemes se volt.

ha bakancsot akarsz, ami kényelmes, akkor Dr. Martens a te bakancsmárkád.
az enyém 86ban lett legyártva, kb 4 évet ült a polcon, és azóta, tehát 90 óta használják. állítólag. én idén vettem meg 4ezerért havertol. és még mindig nics semmi komoly baja.
van még egy másik, mostanában eltünőfélbelévő magyon strapabíró bakancs, csak nem jut eszembe a neve...
mindegy.

jah és anyád. nehogymár komolyan felvetesse veled azokat a divatszutykokat! ááá!!! bazzeg nemigaz, hogy nem akadzs ki, és nem kezdesz el velük ordibálni, vagy valami... én már tuti tennék ez ellen. JAH ÉS AKKOR MOST MILYEN RUHÁBA JÁRSZ ?!

igazából máshoz nem tudok mit fűzni, ez van. fiúhoz sok sikert.nah majd még holnap írok.


Előzmény: Wicked Girl 666 (90.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-27 08:26:55 | 90.
de amugy annyira fogna hiányozni azok az őrül hétfő reggelek amikor a kolisok is mentek vissza így a buszra alig lehetett felférni...mindenki gyűlölte ezeket a reggeleket csak én szerettem......most meg a tömeg megmarad csak az nem lesz ott aki miatt jó volt ha összenyomtak...:'(
na mind1 nem ömlengek mert még a végén nagyon belejövök:)


hát bázz...
na kötelezők...hogy a kurvaélet faszába lehet 14(!!!) könyvet feladni?? de mind halálunalmas elveszik a kedvem az olvasás "örömeitől"...persze régebben olvastam ien "Vadon szava" vágású regényeket! na azok nagyon jók voltak, de ezek......
igazad van végülis mert énse voltam kötelezőkiolvasó sose....a kőszívű ember fiaiból pedig ugy írtam 5ös dogát hogy 1 betűt se olvastam el belőle csupán az irodalom könyv elemzését:)

wá...akartam venni acélbetkós csukát...vagy inkább vetetni:)? mutattam anyámnak 1 képet róla erre rákezdett: "jah ez is vmi rokker divat igaz? na majd adok én neked..." és köbö ennyit a csukáról...de ugyis meglesz: ha majd megpillantok 1et vhol szólok anyámnak vegye+:)hehe talán a boltban nem éget le.....bár a múltkor ott is megtette...khömm...mondjuk ha az árakat meglátja...hát aattól még énis szívbajt kapok nem ő...de majd lesz vmi.

ehh a sulikezdés elötti szokásos ruhavásárlást sem fogom megúszni....de néha felpróbáltatnak velem oan gáz ruhákat...és csodálkoznak hogy forgok magam körül...de hiába szólok az elején hogy nem kell.
aztán tavaly vettettem 1kb a bokámig érő fekete kabátot amit azért nem vehettem fel 1szer sem mert szerinte "végighúznám vele a földet"...amugy nem számít hogy nem ér a földig.....

aztán az osztály 10.be átszivárgott egyedeiből fognak hiányozni akiket meghúztak de az ofőnek se lesz felhőtlen öröme mer nem az általa áhított 20 fős oasztály kapja meg hanem szépen felhígul a társaság a hozzánk bukottakkal wehehehe!
ha addig nem írnék majd szept1.én írock a lesúlytó benyomásomról...

hej te moonsorrowgirl! ne hanyagolj már minket!
krenat most fogom megnézni a lapodat;)



Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-27 07:39:38 | 89.
Hát lássuk csak...
a pasi tök édi amikor beszéltünk is tök halk volt és visszafogott szal +fordult többminden a kobakomban:
Lehet h.valóban nemtudja hogy megmondani de lehet h.mégis van esélyem csak még idő kell neki mert nemrég szakított a csajával+ilyenek...na mind1;) ne menjünk ebbe bele;) lesz itt tállyán m,ajd 18.án szüreti napok címen rendezvény (színvonalon aluli) pl republic+egyéb szarságok de ez is jó ürügy lesz: felhívom és +kérdem lejön-e ha meg nem akkor rákérdek h.le akar-e rázni mer ha igen mondja+.


hetente netezhetek 30percet! de a megoldás: 0óra után meek rá anyám má akkor alszik és tegnap is fél 4kor jöttem le hajnalba´;)hehe


végülis elmegy az ösz...szeretem ezt a nyálkás-ködös-esős feelinget
de a tél nmagyon odabaszott tavaly....


szal átmentél a pótvizsgán:))
hát tom h.ez mégse oan de lásd nálunk most elsöbe a tanárock célja az volt h.kipergessék aki nem odavaló! ezt az oszi mondta! a tanárikar elött kijelentette hogy a mi 33fős osztályunkból legalább 10nek mennie kell...és sikerült is...pár jóarcot meghúztak van aki ugy fog hiányozni...:((
na még jövök majd írock:))) csak mutter hazajött:))


Előzmény: krenato (88.)
krenato e-mail | 2004-08-26 01:49:16 | 88.
nah akkor lássuk...;
a pasi szerintem egy szemét geci, vagy csak olyan rendes, hogy nem akarja a szemedbe mondani, hogy bocs, de nem vagy az esetem . igazábol holtmindegy. sztem az eröltetett dolgoknak nincs értelme. lásd tanulás... :)))

de ti akkor nem is jártatok, mégis szükre kis életedbe ő hozta a fényt. érdekes. szóval belezúgtál. volt mi miatt fölkelni... ha már láttad örültél... stb.
szar ügy, de mi van akkor, ha jártok. jesszus! és ha utána jött volna a szakítás! háááát Te már lehet nem élnél...

ja és anyád; naponta netezhetsz fél órát, vagy hetente, vagy hogy, vagy csak fél órát gépezhetsz?!

ősz és tél.
nekem két kedvenc évszakom. hogy mért;
ősz:
összel vannak a legnagyobb, legszebb esőzések a melgfrontok felhőzetéből. csendes nagy eső. megnyugtató. egyszerűen klassz. ráadásul itt a faluba mindig lehet nézni, hogy jé, hogy megtelt már az árok, meg ilyenek.
tél:
na én azt a pofámbafujjaahavat effektust birom. a téli táj amúgyis gyönyörű. nincs szebb egy mediterrán, vagy DK-i ciklonból összejött fél méteres hó után fölöttünk az eget kitisztító, nap"sütést" varázsló, iszonyattiszta sarki levegőt szállító szelet magadba szippantani... a hó csillog a napsütés miatt..wááá! vagy este kinézel a meleg szobábúl, és látod, hogy nagy pelyhekben szakad, és eszedbejut, hogy lehet így holnap lekésed az első órát a buszkésések miatt, vagy be se kell (tudsz) menni...
fasza.

a nyár jó, de mégse annyira. mivel nincs suli, anyáink akkor tudnak minket basztatni, amikor akarnak. ezért szar. ráadásul ezen a nyáron egy koncerten sem voltam. nah mondjuk ezt összel, télen, tavasszal, meg mostantol el nem játszom mégegyszer.

a fülem egyébként még mindig zúg, a héten kellett volna visszamenni, de nem volt kedvem. mit tud csinálni a doki?! gyógyszer adott, bevettem az mindet, de még mindig. dobhártya aztmondta nem sérült. akkormeg?! sztem vagy elmúlik szépen nagyonlassan, vagy örök emlék lesz. (AMÚGY MA VOLTAM PÓTVIZSGÁN, - kösz, hogy érdeklödsz... egykét haveron kívül legalább te is "kiváncsi" vagy- ÉS BUSSZAL MENTEM, NA ANNAK A SZARNAK OLYAN HANGJA VAN, HOGY A BAK FÜLEM FOLYAMATOSAN ERŐSEN ZÚGOTT. csessze meg. akkor gondolj bele, milyen lehet koncertezés közbe. BASSZA MEG A KÖCSÖG, SZEMÉT, SZAR, GECI, SZEMÉT, SZAR, SZAR, SZAR, ÉLET ! nah lényeg, jövőhéten biztos megyek orvoshoz, mert ez kurvára zavar! remélem valahogy megoldja a doki.

pótvizsga:
tesiből osztáyozóvizsgát tettem, az 4es lett.
töriből meg ilyen szar bóvli tesztett kellett kitölteni, egész éves anygból, évszám, fogalom, személyek... aztán ha az nem sikerült húzhattál tételt... nah de simán sikerült az írásbeli, dedó volt. ha nem készültem volna rá egy percet se, akkor is ment volna, mert a legtöbbett szerepelt témát már tudtam.

szal csak átmentem. mondjuk egyik szemem sír, a másik nevet.most 4es leszek. barátaim(?!) meg megbuktak... szar egy év lesz az biztos, mert aztánmeg jön az érettségi is. jah és jövőre=idén meg kivel fogok tesiről lógni?!!??? :(((((
mert a megmaradt osztálytársakkal lehet dumálni, de nem az igazi nah. nincs sok közös téma stb. kurvaszar év lesz nah. de majdcsak sikerál z érettségi, és hogy utána mi lesz, na az még elválik...

jah és nézd meg a weblapom. most készítgetem. elég fasza eddig. alig van rajta pár cucc, de azért lesz. A finn pogányságról is van egy kis írásom. nem az enyém, csak találtam. majd felrakom. nézd meg, ott lesz a zene/egyéb menü alatt.
jah és az oldalamon lesz fórum, talán szavazógép, meg persze csomó kritika, interjú, stb. szal jó lesz. hétfőre valószínűleg a felével kész leszek.

jah és a weblapom címe: www.gothica.atw.hu
a dizájnról véleményt kérnék... ;) jah és ha tudni akarsz rólam egy két dolgot, akkor az "izé" menüpont alá less be. mondjuk még ezen is módosítok egy kicsit.

témajavaslatok; hát az most nem nagyon jut eszembe.
jah és most jut eszembe, nehogymár kiolvasd a kötelezőket, ha nem akarod. bele is halnék.
és úgy vagyok vele, hogy megbukni nem fogok, ha nem olvasok ki egyetse. lásd; nálam, irodalombol nem húztak, pedig a semminél is kevesebbet dolgoztam... néha beszedtem egy két jobb jegyet (má nem is tudom mire, és már ki is van javítva jópár egyes... persze csak kettesre. ;p)

jah és az olvasásról még; valahogy okosabbnak (ez rossz kifejezés, bár nem jut eszembe most más) érzem magam, hogy nem vagyok olyan kurva magolós, minden kötelezőt elolvasó, mindig jól tanuló. mert mire észbekapok már nincs életem, azaz rájövök, hogy nem is volt. inkább élem a magam kis világában. meg egy jó regényből, krimiből, pl lást Titokzatos folyó (Dennis Lehane) sokkal több mindent megtudunk a való életről, elkezdünk gondolkozni, hogy tényleg vannak ilyen emberek, stb... szal király. jah és ezt persze azokra az okosakra értem, akik szerint csak akkor vagy jó, és okos ember, ha tanult vagy, jó állásod van, stb. meg a nagy lófaszt!

nah túl sokat rizsáztam, de ez van. amúgy persze kizártnak tartom, hogy elolvasnád a kötelezőket. valahogy az nem TE lennél... ;)
na csőőő


Előzmény: Wicked Girl 666 (87.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-25 13:02:49 | 87.
Na szal megint ittvok....
Nos nem is értem magam sem hogy hogy lehet vkitől ugy függni mint én tőle, de az igazság az hogy amikor elballagott én azt hittem hogy elfelejtem majd...telik az idő és mindig könnyebb lesz....a faszt! mindennap nehezebb...hiába próbáloktúllépni...most lírai leszek de ő volt az aki a szürke kis életembe a fényt hozta.Annyira megszoktam már hogy minden héten vagy 3szor láttam bár sose mertem megszólítani egyiketse de akkor is....
na nagyjából ennyi. Köcce hogy leírhattam tudom hogy nem segít de oan jólesik leírni!"Jobban szeretem ha mindenki utál mintha szineskednem kell bárki szeretetéért"/William Shakespeare/
Na megint nem volt idöm a múltkor...hát bázz nem hiszitek el de anyám direkt itt nyüzsög a gép körül hogy percre pontosan lemérje mikor telik le a fél óra és akkor rögtön ki kell húznom...jó mi? és akkor csodállkozik hogy titokban megyek rá...
nam inde1 lényeg a lényeg hogy vége a nyárnak(amiben az a jó hogy nincs többé unalom+icsaládi nyaralás:)) de az a gáz hogy kezdődik a kurva suli...húúú báz oan tanárockat kapunk hogy oan diktatúra lesz hogy AKI NEM HISZI UTÁNAJÁRNAK...áh fasza...
aztán még utálom is az öszt mert oan szar...a telet is utálom!! eddig szerettem de mostmár nem a szép havas tájat látom benne, hanem amikor reggel 6kor kotorok le a buszhoz és vágja szél a pofámba a havat...jaj és megin keljek fel 5kor......
krenáto a füled rendbejött már?

ehehheheh na váltsunk témát!pl...............hmm...pl.......na szal témajavaslatokat várock!



Előzmény: Wicked Girl 666 (86.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-08-25 12:14:43 | 86.
olvasás........hm.......most 14 kötelező olvasmány van feladva...naon gáz...föleg az h.bele se kezdtem. Na jó ma elkezdtem a "Fanni hagyományait" ami addig kira volt amíg össze nem jött a pasival.......wááááááá na mind1....
Kibe voltam ennyire szerelmes? inkább kibe vagyok jelenleg is... annyira szar érzés...szal az egész:
Elkeültem tavaly tokajba, bejárós lettem..november magaságában ismertem + 1 pasit (látásból) és miundig lestem vártam figyeltem..a gáz az volt h.ő 4.es volt és kolis+nem 1 suliba jártunk...na aztán rájöttem h.mégsem ő az álompasi hanem a haverja! de az már igen!!! dettó oan mint én: visszafogott...magánakvalo.....és jól is néz ki...na ez lett szerelem első látára...aztán múltak az álmok jött a május elballagottt én+.....aztán otársam a depiből azal rángatott ki h.+szerezte a számát! SMSeztünk....minden heppi volt csak mindig aztmondtahogy nem ér rá talizni velem....aztán nem is írt...felhívtam...aztán múlt héten elmentem hozzá h.megdumáljuk mi is van...azt mondta majd ír de nem ér rá...
létezik hogy már lassan 3 hónapja nem ér rá??? szerintem se...tom hogy le akar rázni csak nem tudja hogy megmondani! csak én nem akarom elveszteni....wá na nem akarok nyálas lenni meg most nincs is időm majd még írock!!!




krenáto átmentél a pótvizsgán?


Előzmény: krenato (85.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.