Click to Visit
Rock - MOONSORROW
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-23 11:45:03 | 36.
Szia!Mizu veled?
Bocs h eddig nem jelentkeztem de az a hülye gép szarakodik.uhhhh
nem tudsz nekem segiteni??
nmovellákat mikor küldöd?
WICKEDGIRL666:igenis enegem senk sem szeret!4Te is jol elvagy Szabinával...mért nem lehet nekm elmondani h voltatok kint sétálni????


Előzmény: krenato (35.)
krenato e-mail | 2004-05-22 22:18:07 | 35.
nah hát ja!
jah és azt én is olvastam, hogy most május elsején adták az eddigi legjobb koncertet. úgy kell nekünk :))
legalább elmondhatom, hogy ezen "is" ott voltam.



Előzmény: Wicked Girl 666 (31.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-22 08:50:45 | 34.
Május elsején a Gothica 4 Fesztivál vendége volt a finn Moonsorrow, és a koncert olyannyira jól sikerült, hogy a zenekar a "pályafutásunk legjobb koncertje" címet adományozta az előadásnak...

...Különösképpen jó szívvel emlékeztek vissza a velük egy dalban közösen fellépő Kalapács Józsira, és Sárközi Lajosra. Az est megkoronázása minden bizonnyal koncert végén Kalapács pólóban színpadra lépő Moonsorrow volt.


Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-22 08:48:15 | 33.
SANKARIHAUTA

Saapui hän keskelle hävityksen
kylään ammoin niin rauhaisaan.
Katot hehkuivat väreissä liekkien
ja veri rakkaiden peitti maan.

Vihan nostatti ja kiiri taivaisiin.
Niin moni lieni jo tiellä tuonelaan
vaan he viel' ei veisi häntä mukanaan.

Vaik' joukkonsa hän kokosi liki lyödyistä,
yksin raivonsa vavahdutti julmaa vastusta.
Kai satakunta ruumista hän polki allensa,
armoa ken sai kohtas' vain kirveen kaulalla.

"Miekanterät vapauttakaa,
kostuttakaa kylmää rautaa!
Suokaa heille vihastanne,
hukuttakaa hurmeen virtaan!"

"Kilpien taa piiloutukaa,
pelkurit jo perääntykää!
Ohitsemme jos mielitte
viimeinenkin hautaan saattakaa!"

Harvatpa kertomaan säästyivät,
siksi veri yltyi virtaamaan.
Niin vain aika koitti myös sankarin
kirjailtu miekka kourassaan
(vaan mies taipumaton veljet rinnallaan
tarustoissa elää ainiaan).



Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-22 08:36:57 | 32.
uh na ilyenkor állítsatok le!!!!
mostmár télleg vége a lelkizésnek!!!
jöhet a MOONSORROW!!!


Előzmény: Wicked Girl 666 (30.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-22 08:35:05 | 31.
tök jó te is utálod a TCSt!! végre vki!!!
Mindenki hasra van esve hogy azu milyen jó pedig 1 nagy szar!a dalok ilyen tipikus tuccat-tininek valo aki azt hiszi ettől rocker....
amúgy sincs semmi mondanivalója...
télleg jó volt a gothica!


Előzmény: krenato (23.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-22 08:31:09 | 30.
DE ha már lelkizünk akkor most jövök én!!:
Ez az én sorsom:
Várni valakire aki nem jön el
Elutazni onnan ahol boldog voltam
S szívem otthagyni örökre
Szeretni valakit aki mindig gondol rám
Könnyemet áztatni mely szívemben éget
Kergetni 1 álmot és soha el nem érni
Csalódott szívvel mindig csak ermélni
Megalázón írni könyörgő levelet
Szívrepesve várni nem jön-e felelet
Szavakat idézni melyek elavultak
Régi szép emlékek melyek már elmúltak!

és ez nem önsajnálat--ez valóság!

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-21 18:21:56 | 29.
te olyan hülye vagy(már bocs)
honnan veszed h.senkinek sincs rád szüksége???én senki vagyok?a legjobb bnőd?????hmm?
anyukádra vigyázz ha jönni akarsz a Hegyaljára!!!


Előzmény: Moonsorrowgirl (26.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-21 17:56:30 | 28.
most te miből hiszed hogy én divat vagyok?
erre kurva allergiás vagyok amikor nekem beszólnak hogy divat-de aki télleg az arra+azt mondják:a NAGY rocker....nem is ismersz akkor+ mi a fasznak kell beszólni???


Előzmény: Burzum (10.)
krenato e-mail | 2004-05-19 17:51:09 | 27.
okés reggel megint dokáig aludtam... szal majd most küldöm. olvasd el őket. valamelyiket még nem is olvastam... csöv

Előzmény: Moonsorrowgirl (26.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-19 14:54:40 | 26.
Oké:)Előre is köszyke!
Most Moonsorrowot hallgatok éppen....
Télleg szar az élet...
Már nagyon elegem van az osztáklyombol.Ma is épp hogy el nem bőgtem magam:(
Feketével kivolt huzva a szemem alatt és azt mondta vki h olyan rondán van kfestve pedig nem is volt...tom h nemkell ezzel foglalkiozni de rosszul esett ..mármint nemaz h mondta haNEM ahogy mondta.nah mindegy.anyával is összevesztem este.engem senki sem szeret:(na meg a másik.ha házikéne akkor juujj judit de jo barátnő:)máskor meg lese szarnak...köszi elöre is a novellákat..


Előzmény: krenato (25.)
krenato e-mail | 2004-05-18 22:37:45 | 25.
oké. küldök, majd reggel, akkor összetömörítek párat...
jah és hát ez van, szar az élet, de tényleg.
másvilágot odadnám, vagy majd valahogy. még nemtom. elmondani nem akarom, mert az így nem olyan jó. nah csá
majd megy akkor email pár novellával, meg könyvvel.


Előzmény: Moonsorrowgirl (24.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-18 18:38:59 | 24.
Sajnos én nemigazán járok koncertekre:( (ez abbol adodik h nem engednek....)Ugye milyen szemetek??
Másvilág? aztén most szeretnémegnézni de sajna nemtom honnan szerzem majd meg...amugy csak az elejét láttamm:de az bejött.
Mi lett a vége?
a hatodik érzék is jo.Most volt a TV-be is
a Kör is jo.azt mondják a másvilág durvább...
Szomoru vagyok..unatkozom..minden bajom van már....engem miért nem szeret senki?Holnap hamar itthonm leszek mert 5orak vna mert az osztály megy moziba én nem megyek.nincsw kedvem.Küldesz akkor a novelláidbol?:)én szivesen elolvasom.Mit5


Előzmény: krenato (23.)
krenato e-mail | 2004-05-17 11:56:36 | 23.
nah, hát reggel elaludtam, és így örülök, hogy a buszt elértem, nemhogy még írjak is neked...
szóval; kocertekre eddig nem nagyon mentem el, max egy-két helyi banda fellépését néztem meg. de aztán már elmentem egy punk koncertre, és tetszett a buli, aztán gothica4-re tuti biztos menni akartam, meg is vettem a jegyet előre. aztán majdnem elmondtam anyámnak, hogy egyedül megyek... aztán időbe reagálta, és azt kamuztam, hogy egy haverral megyek. ő meg aztmondta, hogy vigyázzatok magatokra... ;)
nah az a gothica4 nagyon nagy volt, talán túságosan is tömény volt, elég sok jó banda volt, alig tudtam felfogni mi is van...hehe
naszal mostantol neten nézem mikor ki, hol mennyiért, aztán usgye.

azért kérdeztem, hogy szereted-e junkies-t, mert jun. 23-án zenélnek a pecsa sörkertjében.vagy hol. ODA MEGYEK. TE NEM JÖNNÉL, ott találkozhatnánk. meg mennék még sportszigetre (jun. 11-13), ez ingyenes. meg jun 5-én lesz pécsen egy nagyobb buli, elég sok fellépővel, köztük fürgerókalábak, junkies, stb.
szal elég sűrű a program, valszeg jun. 5én nem megyek, a sportsziget jobban megéri... ;P
asszem nyáron jó sok buliba megyek.

ja és nekem is tökre kivan mindennel a tököm, lassan mindenkit lenézek a hülye diszkósokon át kezdve mindenkit, még saját szüleim is. egyszerűen lámák. meg többször gondoltam már az öngyilkosságra. de nem tettem, 1=re nem is fogom.
ja és tcs-t nem szeretem, 1*űen nagyon nem jön be. amúgy tényleg divat lett.

ja és falusi vagyok, Tasson lakom, ottvan a csepel-sziget csücskén. bács-megye északnyugati csücske. majdnem pest megye.csö

jah és inkább ezt is ide írom akkor;

kedvenc filmjeim;

Hatodik érzék
Másvilág
Kegyetlen játékok
Gattaca
Letaszítva
Rekviem egy álomért
Utolsó éjjel
Azonosság

meg van még jópár, de most ezek jutottak eszembe.

ja és van pár könyvem, novellám, amit írtam (szgépen) ha kell küldök.
pl könyvek; a gömb, a kapcsolat, Világok harca... stb, még egy csomó. a novelákkal együtt 120MB.

krenato e-mail | 2004-05-16 19:48:00 | 22.
húúú, te kellesz nekem, totál így látom az egészet én is.
főleg ez tetszett; "utálok élni"

amúgymeg majd írok holnap reggel, addig csá, akkor mailbe majd küldöm a cuccost. csöv
ja meg akkor válaszolok neked a kérdéseidre, most sietek, csö


Előzmény: Moonsorrowgirl (21.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-16 11:52:13 | 21.
Szió!:)
Fizikával kapcsolatban igazad van:)Mivel az egészet kipuskáztam..persze szoknyába mentem akkor suliba:DD
Nah mind1!Ezekröl a csajokrol nekem is ez a véleményem:)Amigy igen szeretem a junkiest,de a Tcs jobban bejön,bár most elég divat lett..attol mondjuk még tetszik nekem.
Tállyán lakom ami Miskolc közelében van,te hová valósi vagy?
Szoktál koncertekre járni?
Én sajna nemmondhatnám:(Küldjél emailba akkor amit mondtál:))nekem külön kedvenc fileim nincsenek,de a horror azbejön meg az ilyen vámpiros filmek is..Egyébként most tök szarul vagyok..engem senki sem ért meg..egyszerüen nem tok barátkozni senkivekl a legjobb bnőmönkivül(aki egyébként ezt a forumot is létrehozta..),mert engem egyszerüen nem érdekelnek azok a dolgok amikröl a csajok v srácok beszélgetnek az osztályomban is pl...nem tehetek rola h nem igazán érdekel mi most a menő divatz v ilyesmi..megh csendesebb vok mint ök és nem oly nagy a szám...utálok élni..egyébként most moonsorrowot hallgatok:)Dirj!!!sziaa!:)


Előzmény: krenato (20.)
krenato e-mail | 2004-05-13 19:00:09 | 20.
húú, grati, de fogadjuk csak mázlid volt... ;p
amúgymeg sabloncsajok = sablonos öltözködés = divatos akármik, amit éppen adnak a boltokban... stb
de magára a sablonos viselkedésre, hozzáállásra gondolok. pl utálom azokat, akik állandóan csak ilyen filmeket néznek, mint ááá példákat nem tok, mert nem nézek ilyeneket... mostani akció, és vígjátékfimek... valami katasztrófa. pl amerikai pite szerű koppintott szarok, amiben azon röhögnek az emberek, hogy a másik mekkorát fingik... szóseróla pite egy ott volt, de ami mostanában van...
ha érdekelnk komolyabb filmek, akkor írj, és elküldöm kedvenceim címét. nagyon nagy filmek. némelyiken már könnyezgetett a szemem... szeretem magam beleélni a dolgokba... :)
ja és izé van egy csomo jó kis könyvem, novellám. a épemen. emailbe ha kell elküldök párat... csak szólj, vannak igazán rövidek is, de vannak hosszú könyvek is...

húúú, már biztos fárasztó lehetek..

nade hajam növésben, a fülem már nem látszik. jah és én tuti nem fogom össze coffba, az nem tetszetős nékem. vigye a szél ha akarja... :)
hmm... amúgy junkiest szereted?! ja és hova valósi vagy?! nah még kérdeznék, de elég 1=re ennyi. csöv.



Előzmény: Moonsorrowgirl (19.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-12 17:56:45 | 19.
Szia!nah ezt jol megmondtad:))
Háát igazábol én is ugy vagyoki vele hogy a rocker srácokat szeretem.
Nekem nagyon bejön ha egy srácnak hosszu haja van.:)neked milyen?
sablon csajok ?!ezt hogy érted?mármint hogy átlagos,vagy mi?én ma fizikábol vizsgáztam..és képzeld csak ÉN 5öst kaptam belőle;)ez röhej....
bááár..na mindegy:)majd irj..hell!!


Előzmény: krenato (18.)
krenato e-mail | 2004-05-11 12:29:22 | 18.
hát, lehessen vele dumálni... zenéről, szexről, anyámtyúkjáról. az élet szar oldalairól, meg úgy spontán jóformán bármiről. mint egy igazi haverral.
aztán nézzen is ki valahogy. nem nagyon szeretem a sabloncsajokat. szal jó lenne egy rockker csaj, aki annak is néz ki.
nah amúgy még tanulok, szakközép infó, jövőre szívok -> új érettségi... -> persze ha jövőre nem leszek ismét 3.os ;)

jah és 17 vagyok.
na én húztam, drága ilyenkor a kurva net... :(
csöv


Előzmény: Moonsorrowgirl (17.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-11 08:04:26 | 17.
ÉN:15 vagyok tudomásom szerint..te??
Nincsbarátom..de má jo lenne egy:))
most kivagyok mert az a kurva redvás thomas büntet mindig floodolja a forumomat:((((
Már legalább 3szor megtette...
Tanulok..még..te?
Milyen csajokra buksz?


Előzmény: krenato (16.)
krenato e-mail | 2004-05-10 22:15:36 | 16.
izéháthogy hány éves vagy, tanulsze, nincs e ki a tököd a világgal, nem akartál e soha öngyilkos lenni, van-e barátod ;) stb
na csöv


Előzmény: Moonsorrowgirl (14.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-09 19:00:08 | 15.
Nah,akkor ha annyira imádod a HIM-et akkor tessék írni a HIM topicba is!;))

Előzmény: Moonsorrowgirl (14.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-09 18:53:43 | 14.
Mutassam meg magam??:)hehe:)rendben...
Bár ez attol függ mire vagy kiváncsi:)
Szal a lustaság:)ha fájna orditanék..ahogay szokás mondani.....egbben egyezzünk:)
vmi más:HIM imááádom öket!!és nem divatbol!!!
Moonsorrow iskurva jo zene nagyon állat!!te mit gondolsz erröl???és szeretem a finnek zenéjét nagyon de nagyon:))mire vagy még kiváncsi?:)

krenato e-mail | 2004-05-09 00:49:18 | 13.
oké, bár minek?! hogy több hozzászóló legyen?!
igazából nem kötöm ki, hogy most akkor én finn bandákat hallgatok. meg amúgyis annyi kedvencem van, mint a huzat...
és még egy csomo gárda zenéje érdekelne, de a modemes net miatt nem tudok gyorsan (és sokat a percdíjak miatt) tölteni, zsém eredetikre meg enyhén szólva kevés, meg amúgyis, ha azt mind megvenném ami kéne... hmm boltot kéne nyitni... ;)

na áááá, tathó leszek, lusta vagyok benézni, éppen töltök lefelé dimmu albumot, szegényke belassúlna, ha sokat mászkálnék... ;))
na de komolyan... amúgy tényleg tiszta lusta vagyok már mindenhez... a suliba majd elalszok, átlagom elsőbe4 felett, mostmeg 2,x pesze amikor nem állok bukfencre. de jó ez így. ha majdan nem tettszik a élet később elhúzok külföldre szerencsét próbálni, vagy mifene. ha nem megy, ugrok le egy toronyból. azt kaputt.
na így engem már ismersz valamennyire. most mutasd te magad meg! innye, ezt jól megmondtam, na csá


Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-08 16:28:23 | 12.
Krenato!!ugye hogy jo zene a moonsorrow mi??:)))lécci látogasd már meg azén fórumomat!!!!HIM;Moonsorow;nightwish avagy a finnek..ez a neve!!Lécci!!!!!!!!!!

Előzmény: krenato (11.)
krenato e-mail | 2004-05-07 01:42:22 | 11.
nah énis voltam kinn gothicán. nagyo ott volt... :)
bár a Moonsorrowot nem is hallottam még sajna a koncert előtt, csak a többieket, dehát na, kedvenceim közé bekerültek... ;)

asszem be kell majd -ha lesz rá zsém...- pár albumot szereznem tőlük. na háj

Burzum e-mail | 2004-05-06 16:33:19 | 10.
nem, dehogy:D
magamra..höhö


Előzmény: Wicked Girl 666 (8.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-06 15:46:26 | 9.
minden valószínűséggel...

Előzmény: Wicked Girl 666 (8.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-04 16:55:15 | 8.
Ugye nem rám célzol????

Előzmény: Burzum (6.)
Burzum e-mail | 2004-04-30 21:33:39 | 7.
éljenek a pózerek!


Burzum e-mail | 2004-04-30 21:31:20 | 6.
a Moonsorrow jo zene, de szomorú, hogy manapság minden gótikmetálovodás ezt hallgatja.
hehe

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-04-30 11:58:10 | 5.
Szia!!Szombaton ugye jössz ki??hmm???
Remélem..Bocs h nem vettem fel tegnap,de nem voltam otthon...
Ja rajtunk kívül télleg nem igazán szeretika MOONSORROWot pedik kva jo!!
Nem is az én fórumom jobb:))))))
Nah kedves Szabinám majd jelentkezz nálam is:)jaaaaaaa
Van MOONSORROW CD-m!:)P
most már télleg szia!!!Üdv:LINDEEE


Előzmény: Wicked Girl 666 (4.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-04-29 16:30:19 | 4.
OKOK...úgylácciik rajtunjk kívül nem igazán szeretik...de majd 2en elfórumozgatunk ehhe:))
Kárpáti Transz e-mail | 2004-04-27 19:58:29 | 3.
Heló! Eladnám Moonsorrow Suden Uni CD+ Dvd. 4000Ft Ha érdekel, írd meg, hol laksz.
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-04-27 17:36:23 | 2.
Szia Szabina:)Gondolol h te vagy az:))Találd ki ki vok:)Lehet h lesz Moonsorrow cd-m!!!Balázstol otársamtol!!!lécci irl már nekem a HIM;nightwish;moonsorrowavagy a finnek nevü kategoriába!!én hoztam létre!!!!puszy köszke

Előzmény: Wicked Girl 666 (1.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-04-25 17:31:44 | 1.
sziasztok! ha szeretitek a MOONSORROW zenéjét akkor lécci írjatok! köcce

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.