Click to Visit
Rock - a rockerek és a divatrockerek kozti kulombségek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Celt e-mail | 2006-10-21 15:00:50 | 195.
Igen.Lásd pl nikike15: :-DDDD

Előzmény: Pajtás (194.)
Pajtás e-mail | 2006-10-19 10:48:06 | 194.
Az, hogy valaki hülyének néz valakit, az emberi mivoltjából, magából az emberből fakad... (ezért mondom imáron tudja a faszom hányszor, hogy ki milyen zenét hallgat, vagy mit ölt magára, marhára nem érdekes...)

Én pont úgy értettem, ahogy leírtam... minden kibszott kurva ember ugyanolyan, mint a másik... egy picit gondolj bele... a viszonyítottság a tudásbeli különbségekben van...


Előzmény: Empress (193.)
Empress e-mail | 2006-10-18 19:09:07 | 193.
Na lehet azért csak zavar egy kicsit ha hülyének néznek. mert ő szerintem hülyének néz. Azért ez egy kicsit vicces, mert én is hülyének nézem őt.
hihihi :))

minden ember egyforma?! én senkivel nem vagyok egyforma! lehet más ugy látja, lehet te úgy látod hogy én is olyan vagyok mint ez vagy az az ember, de igazából nem! igazából mindenkiből 1 van és nem lehet két ember egyforma!
nem inkább arra gondoltál, hogy mindenki egyenlő? ez már igaz(abb). de ez is szubjektiv, mert azért magát mindenki többre tartja egy picit. meg mindenkinek van egy valamilyen értékrendje ami szerint egyes embereket többre tart, másokat kevesebbre.


Előzmény: Pajtás (192.)
Pajtás e-mail | 2006-10-18 09:15:57 | 192.
Először is ha olyan marhára nem érdekel, hogy mit csinál, és gondol egy olyan ember, mint akit leírtál, akkor miért minősíted?

A másik: minden ember egyforma...


Előzmény: Empress (191.)
Empress e-mail | 2006-10-17 18:47:39 | 191.
Szerintem különb vagyok. SOKKAL

azért elmondhatod mi nem tetszett az előző hozzászólásomban


Előzmény: Pajtás (189.)
Empress e-mail | 2006-10-17 18:45:33 | 190.
Köszi :/

Előzmény: Pajtás (189.)
Pajtás e-mail | 2006-10-17 13:12:02 | 189.
Hidd el! Nem vagy különb nála... (Élő bizonyíték erre az előző hozzászólásod...)

Előzmény: Empress (188.)
Empress e-mail | 2006-10-16 19:22:28 | 188.
Ja es szerintem ot siman besorolhatjuk a divatrockerek koze. vagy nemtom

Előzmény: Empress (187.)
Empress e-mail | 2006-10-16 19:20:15 | 187.
Huu a DEATH jo!!!

En mellesleg megkaptam az arcomba hogy divatrocker vagyok mert szeretem a Black Sabbathot de Ozzyt nem, meg mert altalaban black es death metalokat hallgatok. es ezt egy olyan ember mondta aki nem ismeri a pokolgepet, moby dicket, ossiant, nevergreent, az akela szerinte hulyeseg sosem hallott meg a kreatorrol, sepulturarol, deathrol, a black metalokrol nem is beszelve.
az iron maident meg "elfelejtette" visszamasolni a gepere instalalas utan. o csak red hot chili pepperst meg nirvanat, ac/dc-t, tankcsapdat hallgat. (de nem nagyon vagja a regi tankcsapdakat)esetleg system of a down par szamat. NO COMMENT
aztan elkezdett gitarozni bandat alapitott. a sajat szamaik olyan hooligensesek szerintem. nem is igazan rock.
de nem is erdekel mit csinal es az sem hogy mit gondol rolam az ilyen ember.
:))


Előzmény: aarrggh (153.)
tifi e-mail | 2006-10-16 09:01:03 | 186.
Nekem erről az a véleményem lehet ,hogy tényleg a régi zenék az igazi rock zenék de a maizenékben is vannak jók !!! nem mindneki a pénzért csinálja !!! és neekm van converse cipőm! nem azért vettem ,hogy fuu nekem mst convers cipőm van .. hanem ,mert a kínai cipőm 1 hét alatt tönkrement ezért rászántam magam és abból a pénzből vettem amit myáron dolgoztam !! utálom ha a suliban " jajj neked van dorkód 10-ezeért !! " amikor gőzük sincs ,hogy honnan lett !! leeht ,hogy megondolatanúl vettem ( sztem nem már régóta hordom és semmi baja ) de midnegy nem a cipőm a lényeg !!! szerintem érzésből meglehet különböztetni elmegy az utcán egy divatrocker és egy rocker te tudod ,hogy melyik honnan való !!
Celt e-mail | 2006-10-06 20:25:33 | 185.
na ja:-D
sör blues meg a múlt ami szép


Előzmény: zakika (184.)
zakika e-mail | 2006-10-06 09:40:27 | 184.
Oreg rocker nem ven rocker

elony mondjuk az atlatas es a osszehasonlitasi alap. hatran hogy nem tudunk vagy nincs idonk az uj dolgokkal foglalkozni. meg neha nosztalgiazunk hogy milyen jo volt regen...


Előzmény: Freak (183.)
Freak e-mail | 2006-10-03 22:36:54 | 183.
Az előnyöket megpróbáljuk kihasználni...mondjuk sokan nem veszik észre az igazi előnyöket...

Előzmény: Celt (182.)
Celt e-mail | 2006-10-03 21:56:03 | 182.
sajnos az életkor nem erény nem bűn
csak egy állapot ami sok előnnyel és még több hátránnyal jár


Előzmény: Freak (181.)
Freak e-mail | 2006-10-03 21:54:43 | 181.
Anyád! (csak a miheztartás végett)
:D:D:D


Előzmény: Celt (180.)
Celt e-mail | 2006-10-02 21:40:56 | 180.
Ave Fontana! Salutant te morturi!
Bár még csak a 30 felé megyek elég öregnek érzem magam ahhoz hogy nyugodtan mondjam:Nekem van múltam,nektek nem biztos hogy lesz jövőtök:-D
kinek nem inge az ne öltözködjön.

"Ami ma divat,holnap legenda"Respect zak


Előzmény: zakika (179.)
zakika e-mail | 2006-10-02 09:28:13 | 179.
Udv Celt. koszi az elismerest. en sem vagyok igazi rocker, mert mindent meghalgatok ami halgathato, legfeljebb tobbszor nem, csak egyszer. A rock eleg tag fogalom es sok minden belefer. Neha a rockereknek is vannak kicsapongasaik hogy mast csinalnak eppen mint a fo vonal ahonnan megismerte oket a nagy kozonseg pl. Balazs Feco klassikus lemezei vagy Presser musicaljai, de ketlem hogy aki szereti az LGTt nem szeretne a Kepzelt riportot vagy hasonloan az Istvan a kirallyalt. Hatvan evesen nehez lazadonak lenni ezt a mai huszasok nem ertik, hogy a tizenevesek meg mindent kiprobalnak es ami teccik azt megtartjak. De lehet hogy csak rovid ideig fog tecceni es utana talalnak egy ujjat. Harmincot tul mar az ember inkabb a regi szep dolgokra emlekezik es neha visszasirja azokat az idoket amikor a rock meg elt... De szerintem csak egy kicsit tobb tolerancia kell es megismerni a masik ember izleset. Ami meg a hetvenes evekben elektronikus zenenk szamitot es mindenki furcsan nezett ra mara a progrock alapja - Kraftwerk, Vangelis es Jarre kezdetei, regi jo zenekarok el vannak feledve Procul Harum, Trapeze, Strawbs, Elf, pedig akkor meg nehez volt nagynak lenni es mar az is nagysagnak szamitott, ha felismertek a zenekart. Akkor is rengeteg lemez jott ki, de nem volt az internet, hogy elterjedjen es megismerjek az emberek, csak ha valaki egy radioban felfigyelt ra es jaccota, kulonben maradt a kis klubokban a fellepes...
Tehat tolerancia elvtarsak. Ami ma divat, holnap legenda

zakika e-mail | 2006-10-02 08:53:42 | 178.
az emtivin eleg sok jo rock megy. pl. a metallica is, amire szerintem nem lehet mondani hogy divatrock
Pajtás e-mail | 2006-09-27 12:44:45 | 177.
Rokkermazsi véleményét írtam le....

Előzmény: Drugzone Luca (176.)
Drugzone Luca e-mail | 2006-09-27 12:41:27 | 176.
a divat az ami a viván megy+mtv-n és ott rocknak nevezik.

Előzmény: Pajtás (175.)
Pajtás e-mail | 2006-09-20 10:56:54 | 175.
"Hm... talán az h a divatrockerek nem hallgatnak igazi rockot"

Előzmény: RockerMazsi (171.)
Celt e-mail | 2006-09-16 23:59:32 | 174.
divat rockzene?Nézzétek meg mondjuk egy manson koncert közönségét, vagy egy Metallicaét.VAN külömbség.A divatrockert meg sztem tűrhetően definiáltam másik topikban
RockerMazsi e-mail | 2006-09-16 21:19:37 | 173.
az igen:O
XD


Előzmény: Celt (170.)
RockerMazsi e-mail | 2006-09-16 21:16:39 | 172.
sztem az igazi rock mindenféleképp a régiebbi rock, a Roses, Skid Row, meg stb... persze mostabi zenék közt is van néhány jó banda, de ma már sokan cs a pénzért csinálják..

Előzmény: zakika (164.)
RockerMazsi e-mail | 2006-09-16 21:15:21 | 171.
ezt h érted? mármit mit mondanak?

Előzmény: Pajtás (162.)
Celt e-mail | 2006-09-16 21:04:33 | 170.
Amúgy a feleségem kilép az utcára és mindent gondolnak róla csak azt nem hogy rocker pedig....Az 56 éves anyósom is meg lett fertőzve ;-P simán fújja a Gép indulót He-he
Celt e-mail | 2006-09-16 19:28:44 | 169.
Nnah itt vok.Technot lehet mi több kell is hallgatni.semmi másról nem szól csak a zsigerekre ható ösztönös ritmusról.leginkább a szívverés ritmusa különböző érzelmi állapotokban.de ha gondolod keress rá erre:Tanzwut és rájössz hogy a techno jó is lehet.

Előzmény: joggy* (168.)
joggy* e-mail | 2006-09-16 08:30:38 | 168.
végre egy értelmes beszólás amiért még bejelentkezni is hajlandó voltam :P
a maiaknál az számit true arcnak aki iszik sziv meg hasonlók
és az a divatmajom aki csak rockhoz köze sincs zenéket hallgat amit a média rocknak hiv
és persze leadja a rádioba meg a tvbe,
és akkor rájönnek a kisfijuk meg kislányok hogy jobb lesz az életük ha converse cipőt vesznek 10ezerért vagy szegecses övet.. amt persze a plázacica felsőhöz raknak mert ugy olyaaaaaaan csini... ezek megijednek simán egy bakancstól vagy málhás zsáktól :D

hogy tudod a technot meghallgatni?


Előzmény: Celt (166.)
Celt e-mail | 2006-09-14 02:39:55 | 167.
Bocs elfelejtettem!Nem vagyok rocker mert technot is hallgatok?Mert ha így van akkor nem is akarok az lenni.Zenész vagyok és nekem seki ne mondja meg mit és mivel játszak.Hallgassatok meg más zenéket is mert ettől csak jobban fogjátok értékelni azt amit választottatok.
Bárki emiljét várom erre a címre: celt@popstar.com
Főleg a fikaleveleket;-DDD csak hogy tudjam milyen jó nekem mert nem olyan vagyok mint ŐK

Celt e-mail | 2006-09-14 02:22:30 | 166.
zakika leborulok előtted.A kislányom egy éves volt amikor kivittem p-mobilra.Most halad a 3 felé de nem jó neki a road hanem hozza a rammstein cd-t.Kérdezték mi lesz belőle nagyobb korára:mondtam csak azt tudom mi nem lesz.Tudom hogy fog inni,cigizni esetleg drogozgatni is de nem mondhatom neki hogy ne tegye hisz én is ezt csináltam tizenévesen amikor ettől (is) igazi rockernek éreztem magam.Ja és az akkori "öregek" mondták ránk hogy divatmajom.
Axl Rosee e-mail | 2006-09-09 08:16:04 | 165.
hát biztos nem green dayt hallgat:D

Előzmény: zakika (164.)
zakika e-mail | 2006-09-08 11:31:00 | 164.
es mi az igazi rock? amit te halgatsz?

Előzmény: RockerMazsi (160.)
Axl Rosee e-mail | 2006-09-06 17:26:07 | 163.
mer nyomik

Előzmény: Pajtás (162.)
Pajtás e-mail | 2006-09-06 10:38:35 | 162.
Ezt mondják a "Divatrockerek" is...

Előzmény: RockerMazsi (160.)
Axl Rosee e-mail | 2006-09-06 06:18:50 | 161.
igazad van:D:D

Előzmény: RockerMazsi (160.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-28 18:42:12 | 160.
Különbségek?
Hm... talán az h a divatrockerek nem hallgatnak igazi rockot.
És ez nagy különbség!

zakika e-mail | 2006-08-28 10:45:47 | 159.
mas
par hete dolgoztam a kertben es kitettem a hangfaslakat. Eppen Nightwish vol soron, tehat az szolt. Jot a csak a kihez a fiamat hordtuk (meg nem volt 3 eves igy nem jart ovodaba, igy o vigyazot ra) es az elettarsa (kozel az 50 hez). Megkerdezte mit halgatok, nem is merte, de hogy mas sokat olvasot rola. O egy oreg rocker (mint kiderult), de a hetvenes evek elei rockot es a nyolcvanas evekbeli metalt szereti... eldumalgattunk azokrol az idokrol (o a hetvenes eveket is atelte, en csak a nyolcvanast).
A hevegen beugrottan äkis takonypocnak szulinapja volt). Cserebe en is felnyomtam neki egypar mp3 DVDre (vett lejaccot de meg nem ertet hozza), zenet halgattunk, elmontuk a velemenyunket... Talan o nem lesz divat rocker :) Kivancsi vagyok az o koraban a tobseg menyire fog emlekezni a rocker multjara

zakika e-mail | 2006-08-28 10:39:05 | 158.
es ami a bajdo a good charlottel. en meg nem hallotam, de ha valakinek ez teccik akkor legyen. ha feketeben jarkal es azt mondja magarol hogy rocker akkor legyen, miert art ez valakinek. H avalaki megvaltoztatja a velemenyet es masnap mast halgat akkor miert art ez valakinek. Szerintem a rock mellet sok minden megfer. Vegyetek pl. a Blackmore papat aki reneszans muzsikat jaccik mostanaban, es nem lehet azt mondani rola hogy o divat rocker, mert o velot az egyik a rock megalkotoi kozul. De ha Blackmoret megengedet halgatni, akkor a Solaris es Kollar Attila is megengedet? Fuvola belefer a rock zenebe, vagy kikozositjuk a Jethro tullt is, mert nem eleg kemenyek. Es a Yest, mert Andersonnak vekony hangja van es nem horog mint a black metalban? Es Jon Lordot se halgatunk mert synfonikus zenekarral zenel?
Tehat szerintem nem csak az a rocker aki olvashatatlan nevu black metal bandakat halgat aminek a szoveget nem erteni meg ha anyanyelveden is van, hanem szet kellene nezni a vilagban. A fiataol meg leragadnak a popularisab mufajnal - Linkin park, Green day meg ne agy isten Metallica, de nem gond, mert mindenki formalodik es nem mondja nekem egyetlen kokemny rocker sem, hogy nem teccet neki mas is, csak o megis rocker es ez nem valo, mert akkor divatrockernek nezik.


Előzmény: Axl Rosee (155.)
Axl Rosee e-mail | 2006-08-26 07:34:17 | 157.
hát sokat kell még tanulnod:D:D
Kerozin e-mail | 2006-08-25 20:58:47 | 156.
Hali!

Én nem értem, hogy miért lett a rockerségből divat sztem a rock az egy cool műfaj és aki szereti az szereti, jól teszi!De attól, hogy vki feketében járkáll még nem lesz rocker!
Legfeljebb egy hülye barom lesz aki menő akar lenni a taplóságával!Lehet, hogy feketében járkál, de nem látja azt amit egy tényleges rocker lát.
Ez az én véleményem 12 éves fejjel!
Cső

Axl Rosee e-mail | 2006-08-25 17:26:24 | 155.
de minek kell ugy öltözniük mint egy rocker mér nem csinálják azt h csak hallgatják a nagy good charlottet vagy h kell írni az ám az igazi rock fuuuuuuu faszok

Előzmény: zakika (154.)
zakika e-mail | 2006-08-25 12:00:04 | 154.
Szerintem nincs baj a divatrockerseggel. ahogy mar elottem is irtak ezek meg fiatalok, nincs kialakulva a zenei izlesuk es gyakran valtozo barati kor szerint. kiprobalnak mindent de nem merulnek bele annyira a problemaba hogy tudjanak mindent a zenerol amit halgatnak. majd kinovik vagy igazan rockerre valnak.
vagy atternek a mulatos rockra (sanya nyomj ma ide egy sort es kapcsold mar ki azt a recsegest me kibaszom a radiot. nincs mchawer kazettad az jo...)

aarrggh e-mail | 2006-08-24 20:53:30 | 153.
Üdv mindenkinek!
Itt már sokszor elhangzott hogy mi a divatrockerek "ismertetőjele", amiket nagyjából leirtatok , sok újat én se tudok mondani, sajnos ilyen gyerekek(mert többsége még igen fiatal kb 13-16, de akadnak idősebbek is) vannak és lesznek, nincs mit tenni. Mindig lesz pár szerencsétlen aki idétlenkedik, felveszi a legújabb Tankcsapdás pólóját, és kemény pofával járkál az utszán. Társaságban, főleg , ha tényleg rockzenét szerető emberek közt van, azt mondogatja, ami a jól ismert Pokolgép Gép-indulójából van "...jegyezd mig a föld kerek, mindig lesznek rockerek". Egyszer megkérdeztem az egyiktől, hogy honnan is ered ez az idézet, csak nézett mint a mozis és hebegett össze-vissza. Na ez gáz. Egy másik nagy "Death metal-os", aki sajnos a haveri körömben van, állitólag teljesen odavan a death metálért, de egyszer szó esett Chuck Shuldiner haláláról(DEATH) megkérdezte hogy , hát az meg ki volt? Pedig a Death zenekart szerintem joggal nevezhetjük a Death metal előfutárának, sajnos Chuck halálával feloszlott, nagyon sajnálom mivel a Death az egyik kedvenc zenekarom. Na mindegy. Visszatérve az ilyen kis divatrocker majmokra, nem kell velük foglalkozni, hátha majd találnak maguknak más divatot.

rockerzsuzsi e-mail | 2006-08-24 11:54:55 | 152.
Nem hiszem...nekem nincs testvérem.
Legalábbis nem tudok róla. :P


Előzmény: pepper33 (151.)
pepper33 e-mail | 2006-08-24 10:45:38 | 151.
Hé, nem vagy Te az én elveszett testvérem?!

Előzmény: rockerzsuzsi (149.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-08-22 19:26:16 | 150.
Egyébként én sem vagyok vmi hű de öreg... :)

Előzmény: pepper33 (148.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-08-22 19:16:58 | 149.
Azzal én is egyet értek, hogy nem a piából áll. Én pl. nem szoktam bepiálni. Nagyon ritkán iszok, de akkor se sokat. Annélkül is jólérzem magam és jó a kedvem. (Alaphelyzetben jókedvű vagyok.) Keménykedni se szoktam.
Amikor koncertre megyek, akkor sem szoktam alkoholt inni és nagyon jól megvagyok nélküle. Nekem a zene számít és a barátok.


Előzmény: BullMetal (145.)
pepper33 e-mail | 2006-08-22 14:08:32 | 148.
Én is így érzek! A Tokio Hotel a rock kiviccelése. Az énekes úgy néz ki, mint egy kislány, nem is értem miért pont ő tetszik mindenkinek. Az a kedvencem amikor a VIVA klipp-küldős műsorában a sok kislány TH-s fölsőben egy disco számot kér! Ez a mai fiatalság!

Előzmény: rockerzsuzsi (144.)
ttbt e-mail | 2006-08-21 07:57:44 | 147.
Ja, nekem is volt olyan ostálytársam, aki az első félévben még metált hallgatott, aztán elkezdett haverkodni mindenféle deszkással és ezért a második félévben már nyomi Hip-Hop-ot hallgatott.
Azt jól leoltottuk ezért. Amúgy kicsapták a suliból (szerencsére)

Szatmári Noémi e-mail | 2006-08-19 23:05:21 | 146.
Kivagyok akadva!Ismerek egy csajt aki egyiknap még szőke hosszúhajú aranyos volt,másnap pedig rövid fekete hajjal,fekete szögecses ruhában bunkózott mindenkivel!Félév után már a rappet szerette.

Előzmény: rockerzsuzsi (144.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.