Click to Visit
Rock - a rockerek és a divatrockerek kozti kulombségek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

ginacica939 e-mail | 2005-12-20 09:05:21 | 95.
Szia! Régebbben rockot hallgattam. Nem öltözködhettem úgy mert a szüleim nem engedték. De utólag már nem is baj! Azért szeretttem a rockot mert helyettem kiabált. Ha valamit igazságtlannak éreztem stb. akkor hallgatttam. Aztán mindig. Sose engedtek volna el maguktól rockkoncertre. De a kerestapámékkal és a rokonomékkal elengetek nyaralni a tengerpartra 2 hétre. És véletlenül épp akkor kezdődött egy 3 napos rockfesztivál. Minden éjszaka ott voltam persze szigorúan felnőtt kiséretttel. Az első sorokb csápoltunk. Király volt. Sok furcsa élmény. Megdöbbentő. Vagy nem tom. Mi elsősegélynyújtáson azt tanultuk h ha látunk egy fölsön fekvő embert ne feltételezzük a legrosszabbat h egy részeg hajléktalan pl. mert mindenki így áll hozzá és lehet h szerencsétlen idős bácsi szívrohamot kapott de mindenki tovább megy... Nahát én ezt nagyon komolyan vettem de itt ezt el kellett felejtenem. Minden második ember holtrészeg volt vagy drogos. Én pedig sose láttam részeg embert. Véletlenül se tudtam megitélni h ki az és ki nem. Szerencsére voltak akik segítetttek és fogták a kezem. Érdekes élmény volt. Nagyon érdekes. nem mondanám rossz élménynek, csakhát nem ilyenre számítottam. De etől függetlenül nagyon tetszett sok minden. Haza jöttem és mindenkinek meséltem h milyen király volt. Mert tényleg az volt csak nem hülye emberekre kell figyelni hanem a jó dolgokra. Mostanában reggaet hallgatok. Ez pozitív és jó. Vidám. És az életnek azt az oldalát nézi amit én kaptam. Túlságosan védtek mindig mindig mindentől a szüleim amit rossznak itéltek vagy egyszerűen nem értettek. Erről regényt lehetne írni és ez már íg is egy novella úgyhogy abbahgyom. A LÉNYEG ÉLJEN A REGGAE! (Kit érdekel h páran füveznek? Ha nekik jó hát engem nem zavar, tegyék csak amíg ránem jönnek a REGGAE igazi értelmére: Élvezd az életet!:)

Előzmény: Ajta (80.)
ginacica939 e-mail | 2005-12-20 09:05:17 | 95.
Szia! Régebbben rockot hallgattam. Nem öltözködhettem úgy mert a szüleim nem engedték. De utólag már nem is baj! Azért szeretttem a rockot mert helyettem kiabált. Ha valamit igazságtlannak éreztem stb. akkor hallgatttam. Aztán mindig. Sose engedtek volna el maguktól rockkoncertre. De a kerestapámékkal és a rokonomékkal elengetek nyaralni a tengerpartra 2 hétre. És véletlenül épp akkor kezdődött egy 3 napos rockfesztivál. Minden éjszaka ott voltam persze szigorúan felnőtt kiséretttel. Az első sorokb csápoltunk. Király volt. Sok furcsa élmény. Megdöbbentő. Vagy nem tom. Mi elsősegélynyújtáson azt tanultuk h ha látunk egy fölsön fekvő embert ne feltételezzük a legrosszabbat h egy részeg hajléktalan pl. mert mindenki így áll hozzá és lehet h szerencsétlen idős bácsi szívrohamot kapott de mindenki tovább megy... Nahát én ezt nagyon komolyan vettem de itt ezt el kellett felejtenem. Minden második ember holtrészeg volt vagy drogos. Én pedig sose láttam részeg embert. Véletlenül se tudtam megitélni h ki az és ki nem. Szerencsére voltak akik segítetttek és fogták a kezem. Érdekes élmény volt. Nagyon érdekes. nem mondanám rossz élménynek, csakhát nem ilyenre számítottam. De etől függetlenül nagyon tetszett sok minden. Haza jöttem és mindenkinek meséltem h milyen király volt. Mert tényleg az volt csak nem hülye emberekre kell figyelni hanem a jó dolgokra. Mostanában reggaet hallgatok. Ez pozitív és jó. Vidám. És az életnek azt az oldalát nézi amit én kaptam. Túlságosan védtek mindig mindig mindentől a szüleim amit rossznak itéltek vagy egyszerűen nem értettek. Erről regényt lehetne írni és ez már íg is egy novella úgyhogy abbahgyom. A LÉNYEG ÉLJEN A REGGAE! (Kit érdekel h páran füveznek? Ha nekik jó hát engem nem zavar, tegyék csak amíg ránem jönnek a REGGAE igazi értelmére: Élvezd az életet!:)

Előzmény: Ajta (80.)
cnet e-mail | 2005-12-12 10:42:44 | 94.
Hát igen egyre több sajnos a divatrocker, akik csak divatból szeretik, vagy divatból öltözködnek feketébe, de végül is az ő dolguk annyira nem is érdekel. Egy igazi rocker attól még lehet rocker ha nem úgy öltözik totál feketébe, szeretem nagyon a rock zenét legfőképpen a punk-ot, de nem öltözködöm feketébe, jó van amikor jó feketében is lenni. Csak az a baj a divat rockerekkel, hogy nem is érdekli őket igazából a zene, mindenkinek azt mondják hogy ez "jajj milyen jó" de magukban meg csak azt gondolják hogy fú
milyen xar!! Én azt mondom erre a stílusra, hogy Nem egy hajviselet s nem egy orrkarika.

Atalla e-mail | 2005-12-10 11:40:46 | 93.
Hülye divatrockerek azt hiszik hogy attól hogy fekete cuccot vesznek fel, meg vasorrú bakancsot, és green dayt hallgatnak, és azt mondják, hogy rockerek, azt utálom. Főleg amikor másnap látom ahogy megy be a discoba meg a kocsmában berak 10 Eminem számot. Az igazi rocker nem csak játssza az eszét, hanem rockot hallgat. Mindegy milyet, de rock. Hard rock, Heavy Metal, Black Metal stb. Aminek köze van a rockhoz. De ha rockerre játszik, akkor nehogy több Eminem száma legyen mint Black Sabbath.
Igazi rockerek között van is valami összetartás. Nem járok fekete cuccba, meg minden. De rocker vagyok. Találkoztam egy rocker fickóval egy ilyen utcai bulin. Mindketten a hangmérnöknek segítettünk, dumáltunk, stb. 15 éves vagyok, és elmentünk a kocsmába. Tele volt rockerrel. Máskor nincsenek ott annyian. 20-25 körül voltak, és semmi bajuk nem volt velem, közéjük tartoztam én is.
Aztán életemben először találkoztam egy másik sráccal egy hanszerüzletben. Basszusgitárt próbáltam ki. Dumáltunk kicsit, helyből megtanított a Paranoidra, mert mondtam, hogy az a kedvenc számom. Na ezek az IGAZI rockerek. Divatrockereket meg utálom.

Atalla e-mail | 2005-12-10 11:40:38 | 92.
Hülye divatrockerek azt hiszik hogy attól hogy fekete cuccot vesznek fel, meg vasorrú bakancsot, és green dayt hallgatnak, és azt mondják, hogy rockerek, azt utálom. Főleg amikor másnap látom ahogy megy be a discoba meg a kocsmában berak 10 Eminem számot. Az igazi rocker nem csak játssza az eszét, hanem rockot hallgat. Mindegy milyet, de rock. Hard rock, Heavy Metal, Black Metal stb. Aminek köze van a rockhoz. De ha rockerre játszik, akkor nehogy több Eminem száma legyen mint Black Sabbath.
Igazi rockerek között van is valami összetartás. Nem járok fekete cuccba, meg minden. De rocker vagyok. Találkoztam egy rocker fickóval egy ilyen utcai bulin. Mindketten a hangmérnöknek segítettünk, dumáltunk, stb. 15 éves vagyok, és elmentünk a kocsmába. Tele volt rockerrel. Máskor nincsenek ott annyian. 20-25 körül voltak, és semmi bajuk nem volt velem, közéjük tartoztam én is.
Aztán életemben először találkoztam egy másik sráccal egy hanszerüzletben. Basszusgitárt próbáltam ki. Dumáltunk kicsit, helyből megtanított a Paranoidra, mert mondtam, hogy az a kedvenc számom. Na ezek az IGAZI rockerek. Divatrockereket meg utálom.

Owl e-mail | 2005-12-09 21:50:11 | 91.
Jó tartozni vhova én is most kerzdek igazából beilleszkedni.
Nagy érdekes volt, van egy blackes osztálytársam, de nem is igazán beszéltünk eddig sose, meg állandóan piszkált ezzel, azzal.
A hét elején meg csak úgy váratlanul megkérdezte, megyek e mayhemre.

stevie e-mail | 2005-12-09 07:23:02 | 90.
Szerintem a normálisabb, rocker beütésű (pl. sok hosszúhajú, aki ránézésre jóindulatú és értelmes) között van egyfajta titkos összetartás afféle rock-testvériség. Én például volt olyan akit életemben először láttam és azóta köszön a koleszban, pedig sosem beszéltünk, vagy akivel először találkoztam és egyből kézfogás, laza dumálás ilyesmi. A hasonszőrűk általában levágják egymásról mi az ábra. Ilyenkor azért az embert elönti a valahová tartozás jó érzése.
Napalmgyermek e-mail | 2005-12-04 18:47:29 | 89.
hónaljszag és mondatonként 6 helyesírási hiba, erről szól a rock és a rockerség

Előzmény: Mourner (78.)
Harkat e-mail | 2005-11-09 22:30:23 | 88.
Az előttem szóló elmondott mindent, amit szerettem volna, főleg az összefogás része a dolognak..

Előzmény: SultanSmith (87.)
SultanSmith e-mail | 2005-11-09 12:43:10 | 87.
Hella...

Szerintem az a különbség a rockerek, meg a divatrockerek között, hogy a divatrockerek létrehoznak ilyen topicokat... :)))

Komolyabban meg teljesen egyszerű a különbség. A divetrockerek nap mint nap hangoztatják, hogy mekkora rockerek. Bármilyen vicces, ez még a kemény immortalos, meg carpathian forestes rockerek is csinálják. Hatalmas fickóknak képzelik magukat, elmondják, hogy nincs náluk keményebb rocker, de amikor össze kéne fogni, fülüket farkukat behúzzák.
A másik példa az, amikor azt sem tudják, hogy miket beszélnek. Kis 16 évesek mennek el neonácinak, holott még a II. világháborút sem tanulták.
Szerintem az a divat, amit nem azért teszel, mert NEKED ez tetszik, hanem azért, mert ha azt teszed, ami a divat, akkor elkerülsz egy csomó fikázást. Nem néznek le, leszel valaki, és innentől kezdve miért váltanál?

Ui. : Én legalább keresem a mélypontot.

bakosizé e-mail | 2005-11-02 09:41:29 | 86.
lehet, csak ennyi a különbség :D
Nightqueen e-mail | 2005-10-03 14:03:02 | 85.
Ez itt egy beszélgetés. Szeretnénk jobban megismerni egymást, meg hogy ki, mit gondol bizonyos dolgokról. Tehát van értelme! Nem a fikázás a lényeg. Mindent lehet kulturáltan csinálni.

Előzmény: acdc (84.)
acdc e-mail | 2005-09-30 22:04:57 | 84.
Én már rég letettem arról, hogy bárkinek is elmagyarázzak bármit. Nem is érdekel. Ő úgy tudja, én meg máshogy. Leszarom. Nektek is azt kéne szerintem, mert tök feleslegesen osztja itt mindenki az észt, hisz mindnyájan azt hisszük magunkról, hogy nekünk van igazunk, és nem vesszük észre, hogy talán mi magunk is pont olyan kamuk vagyunk, mint azok a gyíkok, akiket fikázunk.
Popkiller e-mail | 2005-09-07 18:44:07 | 83.
Indie rockerek gyertek!!!

Death Disco Budapest Nyitóbuli
2005. szeptember 10. szombat
Trafó Bár Tangó

Házigazda: Alan McGee (Poptones, UK)
DJ-k: Pita & Gasman (Gumipop)
Vendég:
The Puzzle - él? koncert
Kezdés: 21h
Belép?: 800 HUF

Minden 20. belép?höz Poptones CD, minden 50. belép?höz Poptones póló jár.

A névbitorlások és hamisítványok után végre megérkezik Budapestre az eredeti Death Disco! London legizgalmasabb indie-klubestje Európában el?ször nálunk indul be, havi rendszerességgel. A hivatalos magyarországi Death Disco estek helyszíne a Trafó Bár Tangó lesz, házigazdája pedig minden alkalommal a bulik szellemi atyja, Alan McGee. Róla dióhéjban csak annyit, hogy alaposan kivette a részét a brit független zene alakításában az elmúlt húsz évben: mint menedzser, producer és a Creation kiadó f?nöke olyan zenekarok pályáját istápolta, mint The Jesus & The Mary Chain, Primal Scream, Oasis, Super Furry Animals. Jelenleg Poptones nev? kiadóját igazgatja, szabadidejében pedig kedvenc lemezeit játssza a Death Disco-ban. Ezt teszi mostantól nálunk is, havonta egyszer, amikor magával hozza Budapestre az eredeti klub szellemiségét és hangulatát, valamint a külön az ? felkérésére idelátogató zenészbarátait. Els? alkalommal kedvenc magyar zenekara, a Londonban dolgozó The Puzzle lesz a vendég, a hazai színeket a Gumipop indie party-k dj-i, Pita és Gasman képviselik.
További infók:
www.deathdisco.co.uk
www.poptones.co.uk
www.trafo.hu
www.thepuzzle.hu
www.subbacultcha.hu

stevie e-mail | 2005-09-07 15:06:27 | 82.
ahelyett hogy lebarmozol másokat, inkább meséld már el mit mourn-olsz olyan fene nagy módon...

különben mi az rockernek lenni, elmesélnéd?


Előzmény: Mourner (78.)
Ajta e-mail | 2005-08-29 19:16:03 | 81.
Az egyik legjobb haverom pl dj. Teljesen máshogy gondolkodik az egész világról, mint én, más vágyak, más értékrend... Sok minden teljesen ellentétes. Én mégis szeretem, mert elfogadom, hogy őt ezek a más dolgok érdeklik (persze, ha faszságot tart jónak, akkor próbálom neki elmagyarázni, hogy szerintem mér nem jó úgy), van közös témánk és számomra az a lényeg, hogy ő nagyon jószívű, kedves, őszinte és nagyon önzetlen.
Ja és nem akartam az észt osztani, nehogy azt higgyétek!!! Semmiképpen sem! Csak kikívánkozott belőlem.


Előzmény: Ajta (80.)
Ajta e-mail | 2005-08-29 19:04:32 | 80.
Szerintem ahelyett, hogy itt fikázzátok egymást és ellenségeskedtek egymással gondoljátok végig: nem lenne jobb összetartani és nem feltétlenül az öltözködést nézni, hanem azt hogy milyen a másik ember. És ha kedves, és számodra pozitív tulajdonságai vannak, akkor szard le, hogy hogy öltözködik. Ezt csak az öltözködésről. Ha valakinek fogalomzavarai vannak a rokkerségről (dizsis kiscsajok láncokkal és punk feliratú pólóban), azt nem kell rögtön utálni, inkább el kell neki magyarázni, hogy mi van, hátha rájön a dolgokra. Szerintem az embereknek több toleranciát, elfogadást kéne tanulniuk és nem feltétlenül kell elsőre ítélni. Higgyétek el az utálkozásnál és ítélkezésnél jobb, ha inkább megismered az adott embert. Ha azután, kiderül, hogy egy hülye fasz, akkor már jogosan alkotsz róla véleményt. Itt egy példa a jobb érthetőség kedvéért: én rockzenét, hippizenét (ami mint tudjuk nem is létezik ilyen néven) és reggae-t hallgatok. Nagyon sokféle ízlésű és érdeklődési körű embert ismerek.

Előzmény: Rocker Pista (79.)
Rocker Pista e-mail | 2005-08-26 09:14:08 | 79.
huuuuuuuuuu, a kis profi a kis rock szakerto.talan o teleg tudja mijen rockernek lenni miert nem kerdezzuk meg tole lassuk a velemenyet vagy tanacsait biztos nagyot tudna mondani

Előzmény: Mourner (78.)
Mourner e-mail | 2005-08-26 08:45:17 | 78.
jo lene ha az irna ide aki tudja mirol szol a rock es mia rockernek lenei nem ijen barmok !!!!


Rocker Pista e-mail | 2005-08-22 11:06:05 | 77.
aki altalaba kemenykedik hogy hudemijen kememeny vagyok en az alltalaba rejteget valamit valamiben gyenge (lehet az gyenge lelki alkat is vagy gyenge idegzet)es azt probalja leplezni
altalaba aki kemeny az nem fitigtatja hogy jaj de kemeny vagyok en mivel hogy az tudja magarol hogy kemeny es az is hogy masok is eszrevettek rajta hogy o nem akarki

ja hat amit irtal az teleg hianyzik belole es en is ismerek ijeneket sot nem is keveset

maskulomben nem eltem meg anyit es nem vagyok nagyon tapasztalt csak neha szoktunk nagyokat okorkodni (de az altalaba klasz sot allati)


Előzmény: stevie (76.)
stevie e-mail | 2005-08-21 22:21:02 | 76.
szerintem már sok mindent megélhettél a beírásaid alapján. kár hogy nem minden rocker ilyen nagy dumás vitéz, az a divat (hoppá, köztünk is terjed a divat!) a rockereknél, legalább is sokunkon azt veszem észre, hogy azt hiszik attól, hogy kemény zenét hallgatnak, már ilyen hűdekeménybefordulósan is kell viselkedni, miközben szerintem az lenne a fasza, ha ökörködnének meg barmolnának.

Előzmény: Rocker Pista (66.)
stevie e-mail | 2005-08-21 21:46:14 | 75.
te egy állat vagy. most olvastam ezt csak, de kurvajó. át is másolom word-be a másikkal együtt.

azt kifelejtetted, hogy:

csak téged szeretős de a csaja barátnőjével még aznap este kavarós

nem egy ilyen kedves embert ismerek.


Előzmény: Rocker Pista (67.)
Ender e-mail | 2005-08-16 09:58:49 | 74.
Hali mindenkinek! Most regisztráltam magam.
Még a nyár elején láttam az utcán két dicsos pi**át az egyiken Green Day póló volt... a másik odaszólt neki -hé te nem is szereted a GD-t mire a másik -Nem is szeretem de most ez a DIVAT
(LOL)

Rocker Pista e-mail | 2005-08-15 08:38:35 | 73.
nem abbol all a divatrokkerseg emberek hogy nekem mongyuk megteccet egy rockszam teggyuk fel hogy legyen az akar numetal is es akkor elkezdel atvaltozni fokozatosan ez csak egy uj periodus kezdete
mindenki valahogy el kellet kezdje mivel hogy senki se szuletik rockernek hanem egyszeruen megteccik neki az eletforma vagy a zene es atvaltozik
a divatrockerseg az hogy az ember a divat utan megy es nem az izlese szerint egyszer nagy deszkas masodszor meg nagy blackmetalos es aztan repper is kozbe meg mindenmas


Előzmény: Owl (72.)
Owl e-mail | 2005-08-14 16:49:14 | 72.
Hi!

Mért bántjátok himet, és a nightwisht? Attól függetlenül, hogy (amennyit érzékeltem) a nightwish elég gyakori kedvenc zenekar a 14 év aluli tankcsapdáspólómvanvazzeg kategóriában, nagyon jó zenekar. him is kellemes..

Na szal, 15 vok, amit szeretek az a nightwish, him, charon, apocalyptica, marilyn manson...
ezen kívül nagyon szívesen hallgatom még vivaldit (!), foo fighters pár számát, nine inch nailst, slipknot pár számát, továbbá the servant-ot, the who-t is.. most pedig épp a viva la bam főcímdala megy a cky-től..
nem hordok semmilyen "rokkercuccot", semmi fém, egyáltalán semmi, a hajamat meg most növesztewm, megnézem, hogy nézek ki úgy.. levágni lényegesen egyszerűbb..
divatrokker-e vagyok?

Flower's child e-mail | 2005-08-13 17:41:55 | 71.
Üdv mindenkinek!
Az én baráti körömben soha nem volt divat rockernek lenni, mégis az vagyok (nem azért, mert "a diszkóban nem kellettem senkinek", egyszerűen, mert így érzem szabadnak a belső énemet). És ez kurvára nem jelenti azt, hogy mondjuk nem lehetek nőies vagy ilyenek. Csak arról van szó, hogy mondjuk jó néha bebaszni vagy jól érezni magad pár üveg sörrel vagy egy pasival, akibe minden vagy, csak szerelmes nem. Ettől még lehet valaki nőies, szerintem egyre többen azonosítják ezt azzal, hogy, aki rocker és lány, az szégyelli, hogy az van a lába között, ami. Ez marhaság.
Attól még leszarhatom az egészet!
Amúgy, hogyha az ember nem minden nap koromfeketében meg bakancsban megy végig az utcán, attól még ránézésre vagy esetleg néhány szó után rájössz, hogy rocker. Mert ez egy életforma. Ha valakinél ez nem érződik, na azt is divatrockernek hívják.

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.


Mourner e-mail | 2005-08-06 15:30:30 | 70.
Menyi hulye egy helyen....
a rocker orokre rocker aki meg anak hiszi magat az nem tudja valalni


up the irons!

ArG e-mail | 2005-06-23 17:40:48 | 69.
:DDD Ez tetszik. A boxolócipő, az valóban rettenet! Annál már csak ezek a lekerekített, lapos, rózsaszín "babacipők" szebbek...

Előzmény: Rocker Pista (68.)
Rocker Pista e-mail | 2005-06-22 10:36:43 | 68.
Jaj a másik, ami kikészít! Honnan jött ez a boxolócipő a nőknek? Rettenet! Végre eltűntek a csótányroppantók, erre most itt van ez. Tökéletesen nőietlen. És amikor már azt hiszed, nem lehet rosszabb, meglátsz egy olyat, aki beletűrte a nadrágot is... Hirtelen az ugrott be, amikor mindenki hótaposót hordott márványfarmerrel... Csajok ezt ne! Higyjétek el, nagyon tré! Legyetek már nők, ha annak szült anyátok!

nem kell elrondicsd magad hogy eszrevegyenek


Rocker Pista e-mail | 2005-06-22 10:33:12 | 67.
hogy ne legyek antifeminista inkabb ezt is ideszurom: Hogy milyen pasikat szerettek?



A jó pasikat szerettek:

Utcán a tökét vakargatós
Kézen fogva sétálás közben minden nõ után sunyin megfordulós
Ordenáré módon bebaszós utána nagyon fickósan dugniakarós
Terepjáró tulajdonosos
Sajnálom szívem, de ez most kanbuli lesz szöveges
Kocsmából hazafelé dülöngélõs az utcán hugyozós
Minidig otthonülõs könyvolvasós
Hónaljszagot férfiasnak gondolós
Fürdõkádat ki nem öblítõs fanszõrhullatós
Vécéülõke felnemhajtós mindent lepisálós
Fürdõkádba belefingós buborékon jót röhögõs
Mire hazaérek vacsora legyen az asztalon elvárós
Orgazmus után rõgtönelelvós
Neked is jó volt kérdezõs
Elõjáték átugrós rögtönbaszós
Mindenféle pózokat kipróbálni akarós akrobatikus mutatványos
Nem kell gumi, majd vigyázok, ne aggódj hajtogatós
Büdõs zoknit és gatyát a lakásban mindenfelé elszóros
Piros lámpánál az orrát turkálós
Piros lámpánál két ujjal orrszõr kitépõs
Piros lámpánál fogát piszkálós
Anyádér nem húzódsz le a másik sávba hüjjekurva kiabálós
Szõke viccet mesélõs
Büdösszájjal nyakba lihegõsen csajózós
Híradó közben lábkörmötvágós mindenfelé körömdarabokat röptetõs és ott is hagyós
Érdekes, neked mindig fáj a fejed mondogatós
Választhatsz, vagy az anyád vagy én ultimátumos
Apóssal együtt bebaszós asszonyokat jól kibeszélõs, egymásnak panaszkodós
és közben az após savanyú borát dicsérõs
Haveroknak mindig ráérõs
Randira elhívós utolsó pillanatban visszamondós
Mindig elkésõs
Sötét gatyához fehér zoknit hordós
Nyáron lyukacsos trikót hordós
Bokavillantós nadrágot hordós
Fosrészegen mindig éneklõs, hú de szép hangom van hívõs
Nekem tulajdonképpen semmi bajom az anyáddal hazudós
Piperkõcködõs mindig tükör elõtt állós
Bevásárláskor a legfontosabb dolgot mindig elfelejtõs
Rövidnadrágot hónaljig felhúzós pólót betûrõs
Fogmosáskor tükröt összefröcskölõs
Zuhanyzáskor fürdõszobát eláztatós függönyt el nem húzós
Romantikus helyet beígérõs mégis kocsmában kikötõs haverokkal meccset nézõsen randevúzós
Gyereket lelkesen bepelenkázós mégis az egész házat szarral õsszekenõsen segítõs


Előzmény: Wicked Girl 666 (63.)
Rocker Pista e-mail | 2005-06-22 10:30:49 | 66.
apropo panteras polo rohad rajtam ma de nem az a lenyeg mert le fogom vetni meg azelott hogy ramkatranyosodjon

szoval ha jarsz valakivel szerintem nem azert jarsz mert o most rokker faszi hanem azert mert jo vele egyszeru lehet o epp a legnagyobb popsztar a kornyekedrol de ha te vele jol erzed magad mivel ahoz hogy valakivel jol el legyel kozos hullamhoszon kell legyetek ahoz hogy kozos hullamhosszon legyel nem feltetlenul kell hogy a zenei izlesetek eggyezen


milyen csajokat szeretek?

a jó csajokat szeretem.

hipochonder minden víruselkapós parázós
mostnemlehet, mert anyuci hazajön hajtogatós
mostnemlehet, mert fáj a fejem mondogatós
mostnemlehet, mert fáradtvagyok ismételgetős
rózsaszín bugyi vásárlós
fodrászra tízezreket költős
orrfennhordós mindenkit lenézős
elkényeztetett szűzkurvás mindentmegkapós
faszundoros szexet sohanemélvezős
nimfomániás mindenhol kettyintős
romantikus filmnézős zsebkendőt telekönnyezős
terepjárósfaszirahajtós
múzeumbanismerkedős alterbölcsészes
forrópuncis, mindenki dugjon megezős
szolíd szelíd tapifapinás
nulla hírértékkel rendelkező bulvárlapolvasós
lábat, hónaljat, fanszőrzetet nem borotválós
éjszakai romantikussétálós, drága étterembe bemenős
plázában csak platformcipőt hordós
kotyogós kávéfőző felrobbantós
méretes has esetében is toppot hordós önkritika hiányos
jobbkezet nem megadós, jogsiját lottónnyerős, apu land roverjét lenyúlós
mindenhonnan elkésős, soha bocsánatot nem kérős és ezt természetesnek vevős
cincogós hangú idegesítő orgánummal rendelkezős
multilevel marketingnek bedőlős mosóporteszteket elhívős
öntudatos mindigtelefonálós
tévét behangolni nem tudós
a pasikról minél több pénzt lehúzós
borér maszturbálok pólós
mostnemlehet, mert ellik a kutyám indokot felhozós
mostnemlehet, mert eltörött a kedvenc bögrém miatt sírós
naív, minden hollywood-i színészbe belezúgós
ezoterikus könyvolvasós szellemmel szeretkezős
számítógépeket azonnal lefagyasztós mindentelrontós
állandóan áldozat szerepet játszós
villanykörtét becsavarni nem tudós
bármivásárláskor dönteni nem tudós
reklám- és küldtovábbleveleket valóban továbbküldős
nyilvános helyeken szépenbeszélős privátban kocsist megalázós
koleszterint nem evős
szófosós mindig a telefononlógós
mobilt kezelni nem tudós
"én nem iszok"-os, majd picsarészegen sikítozós, asztalonugrálós közönséges
ha felsegítem a kabátot, "köszi, nem kell"-es, ha nem engedem előre, a "bunkó vagy"-os lehordós
ha ötletem van, nem tetszős, ha nincs ötletem, "unalmas vagy"-ot beszólós
nem tudja mit, de azt nagyon akarós
fogyókúrázós, majd éjszaka a hűtőt nyitogatós
stikában dohányzós leszokóbanlévős
picsogós nyivákolós stílussal mindent elérős
vásárláskor eltűnős, illatszerpultnál, női ruháknál leragadós
az egész fürdőszobát összehajfestékezős
barátnőkkel mindent megfejtős
egynyári slágerekre bátran bólogatós
retróstílusos pirospöttyösevős
atkins fogyókúrázós mindent kipróbálós
aerobikozós norbitornázós
nagyházaskertes öt gyereket akarós
nyolcszáz köbcentis autóval megelégedős
rúzsokról és hajtrendekről órákon át csevegős
szexet sikoltozva élvezős
fogászhoz gyakran elmenős egészségre vigyázós
csak misszionárius pózt engedélyezős
gügyögős kicsinyítőképzőt használós
életet túlmisztifikálós, ügyeket túlbonyolítós
ágyban fagyott fadarabként viselkedős
bailey'st, martinit, likőrt és egyéb körömlakkot kedvelős
hétvégén pálászba járós, platinaszőke hajat cool-nak képzelős
szoláriumba járós, napfény és uborkapakolás élvezős
tojásrántottát is elbaszós
csak orális úton elélvezős
befont copfot fiatalítónak és aranyosnak gondolós
vasárnaponként templombajárós
bajuszos, kismellű, szteroidos body-buildingezős
faszcibálós sperma be nem nyelős
legyen ön is milliomosban ötezres kérdésre választ nem tudós
"minden férfi geci" kesergőst
"jól vagyok"-os befordulós síróst
"nagyon sajnálom"-os színészkedőst
"legyünk barátok"-os őszintésest
"bennem megbízhatsz", mégis átbaszóst
"én nem vagyok olyan", aztán durván leszopóst
"nagyon hiányzol" másnap "egyedüllétre van szükségem"-est
vavyan fable ponyvaregényolvasós, julia és romana gyűjtős
állandoan nyafogós nekem semmise sikerülős
tele a szekrény, de nincs egy göncöm, amit felvehetnékes
türkizkéket a királykéktől megkülönböztetős
állatvédős nercbundahordós



Előzmény: Wicked Girl 666 (63.)
Rocker Pista e-mail | 2005-06-22 10:25:18 | 65.
ertheto a velemenyem a dologrol nem? vagyis elegge kifejezo akartam lenni mind hordhatod a faszom sotet polokat(mellesleg en is azt hordom)ha mongyuk eletedbe nem is hallotal az egyutesrol amit te ott elhordasz.meg oszt az is el baszva van ha kemenykedni akarsz a hogy mijen kemeny korokker vagy es azert baszak be a fejed a kokemeny repperek mert hoskodsz hogy most mia faszom kemenynek erzed magad hogy te neked hatkozepig ero hajad van (mind nekem) a rockerseg az a szivbe van es ezt nem lehet dumalni hordhacc akarmit es ha nem mond semmit neked akkor rad illik a divatrokker billogo

Előzmény: Rocker Pista (64.)
Rocker Pista e-mail | 2005-06-22 10:19:35 | 64.
bazzzzz ez mar kezd felhaborito lenni mert jon mindenki azzal hogy megvalaszoljon az osi nagy kerdesre miert vannak divat es nem divat rockerek ez mar alapjaban veve orultseg
de hat rajta most lattam egy csomo bejegyzest errol a temarol

mottó: azon gondolkodom, hogy megint rokker leszek. egy éve voltam már, előtte sátánista voltam. -- egy rózsaszínbe öltözött 15 éves gimis kiskurva.
hülye vagy, kislányom. a rokkerséget nem lehet választani, kicsikém. ha érzel valamit a kis rózsaszín szívedben, amikor black sabbath-ot hallgatsz, akkor rokker leszel. nem te választod a rokkot, bazm. a rokk választ téged. ha nem dobban meg a szíved, amikor rob halford belevisítja a mikrofonba, hogy szkrímin, szkrímin for vendzsansz, akkor megbaszhatod az egészet, nem lehetsz rokker. ja, ésha a tinglitangli trendi amerikai vivás rokkzene neked jelent valamit, akkor rendkívül súlyos ízlésficamod van, javaslom, keresd fel a CD Pincét. az ott található kibaszott vérprofi metalszakemberek majd segítenek. de csak miután megbecstelenítették a rózsaszín bugyidat, és benyelted a spermájukat. végre valami, ami a rokker társadalom számára is hasznos a diszkóstársadalomból.

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-01-28 17:52:46 | 63.
Stevie értem a lényeget!
Ergó ismerkedni jársz a discoba mert csak ott lehet? Hát érdekes felfogás de hagyjuk. Nem ez a lényeg, hanem a ZENE. Aki Panterát hallgat rossz ember nem lehet:). (de énis úgyvok vele mint ArG h sohanem mennék el..). mind1.
Csak elsőre jött ki -számomra- hülyén, hogy "ennyire kitartja magát, hogy nem azonosul a többi metálossal de a discoba elmegy-". De már nagyjából vágom. Ne érts félre, én sem azonosulok senkivel, sőt, mindig az egyediségre törexem. Csak ez gyakran elég nehéz.Mert ugyebár már többször megkaptam azt a nem túl hízelgő megjegyzést hogy "csak bebeszéled magadnak hogy különleges vagy, közben meg ugyanolyan tégla vagy a falban mint a többi..." na igen. Ezt rühellem leginkább amikor kívűlállóként így leírnak. Nem tartottam magam sose különlegesnek, de rájöttem hogy valamilyen szinten mindenki különleges... (még én is :)). Vannak jó és rossz oldalak. Jó tudom, ez nem egy korszakalkotó felfedezés, de Istenigazából csak akkor hisszük el ha tapasztaljuk is. ..

De visszatérve, a "ronda rocker lányokra" hogy is van ez?? Hát úgylátom a fiúknál ez másképp működik. mondjuk már 1 személyes tapasztalatból is rájöttem erre.. ehhehehe.. hagyjuk, szal rockerlányban még nem igazán taliztam olyannal aki kifejezetten a discos pasikra bukott volna... De a fiúknál..pff ott annál inkább. mondjuk ezek sztem 1-2 kiadós khömm... :) után nem tartanak tovább mert eltérő nézetek+ stb.. Én személyszerint mindig kiszúrom a rocker pasikat (ha nincs hosszú haja akkor is ). És aki most tetszik az is úgy került képbe, hogy először a haverjáért voltam odaáig meg vissza/aki hosszúhajú rocker/, aztán addig stírolgattam hogy már nem is Őt néztem hanem.. na mindegy. hagyjuk inkább. Vegyük úgy hogy nem szóltm:)). És mielőtt félreértenétek -mint a chaten- NEM beszélem be azt magamnak h csak hosszúhajú meg csak rocker lehet aki tetszik.. lásd egy sorral feljebb:))

"(És hiszed vagy sem, normális nőt a diszkóban talán könnyebb találni, mint szépet és csinosat egy rockbulin.) " Hát ez relatív! Kinek mi a szép, és mi a normális. Mert az általam ismert discosok mind üresfejű öntelt picsák, akiknek csak az teszi ki a mindennapjait,meg a legfőbb "gondját" hogy mit vegyen fel, meg milyenre fesse a haját... stb. merthát ugye attól nagyobb ember lesz... loool. Mind csak sablon... jó persze, elismerem 100% hogy van normális is, csak ilyennel még nem találkoztam.
:)
A másik kérdés ami megfogalmazódott bennem: Te most őszintén, CSAK a csajok miatt jársz rockbuliba?

bloghthor e-mail | 2005-01-24 21:50:26 | 62.
Mellesleg nekem sem volt "stílusom", mielőtt elkezdtem metált hallgatni. Egyszerűen nem tetszett(/ik:) az a szar, amit a tv-ben, rádióban nyomnak, így nem is hallgattam semmit. Egyetlen "érdeme" van a médiának, hogy hála a befuttatott műbandáiknak, mint pl.a limp bizkit, linkin, elkezdtem érdeklődni a műfaj iránt, persze nem linkint meg hasonlókat hallgattam már akkor sem, hanem szépen elindultam az áldott 80-as évekből Metallicával, Anthraxszel, Slayerrel, tehát a thrash nagyágyúkkal. A thrash ui. a keményebb zenék (black, death, grind) alapja. De nemcsak a keményebb vonal híve vagyok, hallgatok pl Guns n Rosest és Van Halent is, vagy prog rockot.
bloghthor e-mail | 2005-01-24 21:16:34 | 61.
Nem erről van szó, hogy diszkósok és metalosként öltözködnek. Ők ugyanúgy metal/rock zenét hallgatnak, de nem érzik át igazán a zenét, sokszor nem is értik, hanem csak általában azért hallgatják, hogy "ez jajdejó zúzós, kemény zene", "milyen kemény csaj/csávó vagyok én".
Amúgy kár, hogy kevés olyan ember van (legalábbis az én korosztályomban), aki őszintén rocker/metalos és emellett természetes, nem játssza meg magát, és nem az a legfőbb eredménye, erénye az életben, hogy ő rocker.


Előzmény: Veiolett (59.)
ArG e-mail | 2005-01-24 19:35:09 | 60.
Pont. Pont. Pont. :) Igaz!

Előzmény: Veiolett (56.)
Veiolett e-mail | 2005-01-24 07:32:40 | 59.
Hi megint!
Eszembe jutott egy szotri ami sztem témába vág. Volt ilyen pályaválasztási valami amin képviseltük az iskolánkat b.nőmmel és jött egy 8.os kiscsaj totál feketébe, fekete köröm, fekete festett haj, stb. Ha 6 szögecses karkötő nem volt rajta akkor egy se.. Nah erre mi b.nőmmel jól leszoltuk h mekkora egy mű csaj, erre valamelyik osztálytársa meghallotta és mondta a lányak az meg odajött nekünk pofázni h miből gondoljuk ezt meg h ő mekkora metálos meg így meg úgy meg amúgy mi meg jól a képébe röhögtünk aztán elment... % perc múlva visszajön és elkezdi h ,,figyu csajok ne legyen már hari köztünk" bemutatkozott de már nem toom mi volt a neve lenyomott mindkettőnknek két puszit hát azthittem rosszul leszek..:) Szal szerintünk ez a csaj is olyan hű de menő akart lenni már azazl is h odajött nekünk beszólni h mégis miből gondoljuk ezt... Szánalmasak... Magának bizonyítsa h az és ne nekünk..
Amúgy meg egyetértek bloghthor-ral. Sajnos ahol én lakom ott is megjelennek a discosok. Ráadásul ők nem is öltöznek másként... Most hétvégén három felzselézett hajú divatbuzi ült be oda ahova járni szoktunk. Hát enyhén megnézte őket mindneki... Nah mind11 ők tudják. Egy biztos azt a zenét nem élvezték ami ott volt...:D Az is igaz h egyre ülősebb lesz a koncert mert nem azok járnak oda (nem csak azok) akik tényleg élvezni tudják a zenét hanem csak beülnek és elmondhatják h ottvoltak.. Nem toom neken így elég unalmas lenne... Amikor az inkább discos b.nőimmel vagyok és nem mindig jönnek velem oda ahova alapban szoktunk járni hanem egy átlagos kocsmába megyünk és ott nem toom milyen zene szól nem tudom magam jól érezni.. És csak sajnálti toom azokat akik csak azért h ,,rockerek" legyenek képesek elviselni egy olyan zenét amit nem szeretnek.. Sajnálom magam is h ilyen helyekre megyek mint a b.nőim :))) Tegyük hozzá ez elég ritka eset.. De őket se hanyagolhatom el csak azért mert más a stílusuk...

bloghthor e-mail | 2005-01-23 20:48:39 | 58.
Ha ilyen álarcosbálba való embereket látok, elmosolyodok magamban. Felesleges ennyit beszélni a divatról, elfeledkeztek a zenéről, a lényegről! Ha lemegyek a vörös yukba, az is olyan, mint egy álarcosbál, divatbemutató, de a zenére nem sokan figyelnek oda, az másodlagos. Akik meg valóban át is érzik, azok iszonyat kevesen vannak. Sajnos a koncertek is lesüllyedtek a diszkó-színvonalára. Ez a siralmas, nem pedig az, hogy egy diszkós vagy bármilyen picsa mibe bugyolálja magát. Amúgy az ilyen agyonfestett, szegecses, bakancsos, szimatszatyros rockercsajokat ugyanannyira tartom, mint a diszkós picsákat, se többre, se kevesebbre.
Sziquinho e-mail | 2005-01-23 17:45:06 | 57.
Indítok egy 'OFF' topikot, oda írjunk mostantól ilyeneket! :)

Veiolett,
Egyetértek, szerintem igazad van. Az meg sztem is idegesítö, amikor diszkócicák rózsaszín "Punk" feliratú felsökben járkálnak, meg láncokkal az oldalukon, szegecses karkötökben, stb. Egy idöben a divatcégek felvették a kockás pank nacit is a repertoárba, akárcsak a tornacipöt és az oldszkúl ruhákat. Ez mind szomorú :(.


Előzmény: ArG (55.)
Veiolett e-mail | 2005-01-23 16:59:03 | 56.
Sziasztok!
Én most 16 éves vagyok és 2-3 éve kezdtem el rockzenét hallgatni. Sztem előtte nem volt különösebb zenei stílusom és szerintem ezzel nem csak én vagyok így..:)Lényeg a lényeg én azóta se vallom magam rockernek. Sztem nem attól lezsek az h ezt hangoztatom meg minden és ha 10 év múlva is a rock lesz az életem akkor se fogom azt mondnai h rocker vagyok elvből nem. Öltözködéssel kapcsolatban annyi h én is imádom a feketét de ugyanakkor felhúzok bordó vagy zöld ruhákat is. A ,,cuki rózsaszíntől" meg a hasonló rikítós vagy éppen csicsás dolgoktól viszont elkap a hányinger.... Azt meg főleg utálom (és most sztem ez is divatba jött) h hülye kis diszkós picsákon látok csillámmal kirakott AC/DC feliratos ruhákat.. Sztem ez egy undorító dolog... Meg az h a discoban Tankcsapdára buliznak... Szomorú h divatot csinálnak belőle... Ennyi lenne a hozzászólásom a témához
Pápá

ArG e-mail | 2005-01-22 10:05:38 | 55.
Sziquinho,
Még jó, hogy magas! Az egészet azért találtuk ki barátnőmmel /kémia óra keretében/, hogy magas legyen! Hogy amikor azt mondom neki: "láttad az előbb azt a Pistát?!" akkor rajtunk kívül senki ne értse. Persze, te mostmár érteni fogod... no meg azok, kik ezt olvassák....mondom, ez messzire nyúlik vissza.
Irigység?! Ugyan már...tudod ki akar szőke hajjal rohangálni, szemöldök nélkül, rózsaszín ruhában, plasztikázott orral, műszempillával! Én nem. Teljesen jól megvagyok így is, köszönöm szépen. Magasabb erkölcsi alap? Lehet. De most gondolj bele, azok, akiket Te "diszkócicáknak" nevezel rendelkeznek a testünkön kívül mással? Tudod, akikre én gondolok, azok a pénzéhes, jó testű, önelégült, márkamániás csajok, akiknek pasi csak arra kell, hogy legyen kivel, és hogy legyen mögötte pénz. Mi ez, ha nem gusztustalan? Ez szerintem szánalmas egy dolog. Az emberek ennél többre születtek és több dolog van az életben, ami ennél sokkal fontosabb.
Tudtam, hogy ezt így belekevered, le kellet volna írnom, hogy értsd, csak reméltem, hogy egy egyetemista már képes felfogni mire gondolok:P..."szegényes": kevés ruha van rajta. De ami rajtuk van, az nyílván márkás, drága, divatos és a többi.

Csak, de csak Neked elárulom, hogy nem szőrös a mellkasom:P (WÁOW- ki gondolta volna?!:P) Helyes, ne is nyilatkozz, amíg nem látsz:P!!!

Így is van.

Sajnos én elég elvetemült vagyok ezen a téren...de igazából nem is bánom. Gondolkozni jó, akár ilyen "értelmek értelmezésein", akár máson.(csak ne matek legyen, vagy kémia:P)

Hát, ha szeretnéd...de vigyázz,mert komolyan veszem:P

Amúgy nem mindegy, hogy halok éhen? Íróként, filozófusként, vagy szociológusként? Esetleg etnográfusként? Vagy armenológusként? Vagy munkanélküliként? Vagy csak -ként?:P


Előzmény: Sziquinho (54.)
Sziquinho e-mail | 2005-01-22 02:27:34 | 54.
ArG,
Ez a diszkópistás dolog nekem magas. A pichát még érteném, de a Pistához asszociációként egy szalmaszálat rágcsáló, kapalos, gumicsizmás bajszos srác képe ugrik be, aki éppen lóbálja a traktorkulcsot, szóval nem azonos nálam a két fogalom, a diszkócicák (én így hívom) meg a Pisták... :)
"antikultúrált kéjtündérek" - ez nálad valamifajta magasabb erkölcsi alap, amire hivatkozol, és aminek hatására így gondolkodsz, vagy csak szimpla irígység? :P (Nagyon tudok ám provokálni, vigyázz velem ;))
"szegényes, csillogó öltözetben" - ez önellentmondás!!! ezek a csajok általában jó drága márkás rucikban flangálnak, és elismerem, hogy észebli képességeiket könnyen kifogásolhatod, de mondjuk egy Morrison's-os csajszinak a megjelenését én nem nevezném szegényesnek. Extrasznobnak se, a kettö közé valahol :).

Igen szerintem azok a lányok akik az apjukra hasonlítanak, fiúsak. Persze attól függ miben hasonlítanak. Pl. hogy ha lóbálják a félszemü kígyót a lábuk közt ök is, akkor az több mint gáz, de ha csak mondjuk szörös a mellkasuk, vagy szakálluk van (neked az nincs, HELYES! :D) az is igencsak ciki... Ha csak úgy arcra hasonlítanak, az hááát... kinél hogy... van akinek még csak rosszul se áll... Ilyenekröl empirikus vizsgálat nélkül nem nyilatkozom! ;)

Ezt az egész hasonlítás-dolgot is csak azért vettem végig, hogy látszódjon mennyi féleképpen értelmezhetsz egy szimpla kifejezést is. Nagyon gazdag asszociációkban ez a nyelv, csak nem mindenki látja át...

Igen te az értelemnek a "szótári" >értelmezéseit< (látod? :)) írtad le, én meg a kategorikus és szubjektív >értelmezéseit< de csak az egyik verziónak azok közül, amiket te megemlítettél... És ennél még sokrétübb a dolog, vagyis elöször azt hiszed hogy minden egyszerü, aztán rájössz, hogy "úúúú de bonyolult" és a végén majd be fogod látni, hogy mégis egyszerü... :) Erröl szól az élet ha valaki van olyan elvetemült, hogy gondolkozzon...

Mellesleg jól eltértünk a topic témájától, javaslom hülyeségeinknek hozzunk létre saját szétoffolható topikokat, mert ezért a magvas témáért a szívem szakad meg :((.
;)))))
Szociológus csak akkor legyél ha éhen akarsz halni :P, de még ráérsz eldönteni, ha egyszer 10.-es vagy, elötted vannak a legjobb gimnáziumi évek, hajrá! :)


Előzmény: ArG (53.)
ArG e-mail | 2005-01-21 15:18:56 | 53.
Sziquinho,
öööh, na igen. A "diszkópisták"= antikultúrált kéjtündérek, szegényes, csillógó öltözetben... Ez persze nem azt jelenti, hogy az összes diszkós ilyen, de akad, mint ahogy a rockerek, s bárkik közt is. Ja, és csak azért "pisták", mert: picsa-->pitsa--->pista...:P de ez egy hosszú történet.
Azért még nincs szakállam:D Amúgy meg akik az apjukra hasonlítanak és lányok, azok fiúsak?!

Hát ja, ez így van...szavak mögötti rejtelem.:P Persze az "értelem" szó attól is függ, hogy kinek mi az célja. Mert vmire általában akkor mondjuk, hogy értelmes, ha közelebb visz a célunkhoz. Ha neki egy jó kis dugás a célja, nyilván van "értelme" és akkor tök igazad van. Most ahogy így boncolgatom magamban a szót, rájöttem, hogy tök sok értelme van az értelem szónak. Látod? Például:jelentés (azt is írhattam volna, hogy "tök sok jelentése van az értelem szónak" De az értelem jelenthet:agyat, felfogást. (pl. nem sok értelem szorult belé...) Sőt klasszikus értelemben, az értelmet értelmezhetjük úgyis, mint: szakértés, tudás vmihez értés (szakértelem).:P Na jó. Nem hülyéskedem tovább.:D De ne bírtam ki, hogy ne szórakozzam el ezen egy cseppet.:P komlyra fordítva a szót: Értem, hogy miről beszélsz.
Szociológus?! Nem is rossz ötlet:)


Előzmény: Sziquinho (52.)
Sziquinho e-mail | 2005-01-21 08:53:17 | 52.
ArG,
Oszt milyenek azok a "diszkópisták" ha meg nem sértlek? :PPP
Különben is te ne szólj egy szót se, egy másik topikban fejtegetted, hogy 1 szakállas örmény pasira hasonlítasz? :DDD Akkor meg? :P

Értelmes? Ennek a szónak a >jelentéséröl< sokat filozofáltam már, és rájöttem, hogy az értelem (vmilyen cselekvés mögött), az ugyanolyan mint a szép, a jó, a rossz, a hasznos és így tovább. Egyrészt a társadalmi normarendszer része, tehát a történelem során nagy keretként is mindig mást jelent (kibújt belölem a szociológus de tuszkolom vissza :D), másrészt az egyes egyének szintjén is mindig mást jelent. Konkrét példa: neked az értelmes kapcsolat nyilván 1 hosszú valami, ami intellektualitással is párosul, de lehet stevie-nek a "Dugunk?" "Ja." típusú kapcsolat az "értelmes" (utálom ezeket a szavakat) és ki mondja meg hogy nem ö csinálja jól?! Érted hogy miröl beszélek? Szóval ne ítélj elsöre - legyél szociológus ;) :DDD (csak vicceltem)!!!


Előzmény: ArG (50.)
Sziquinho e-mail | 2005-01-21 08:38:15 | 51.
Stevie vazz, hol lax? Ha pesti v, gyere le a Kék Yukb egyszer... én eddig életemben egyszer voltam ott, haveromék játszottak (Hardcore-zenét nyomnak)és csak kapkodtam a fejem, olyan csajok voltak. Persze ilyen fiatalabbak 16-17 évesek, nemtom te hány éves vagy, nekem még benne vannak a korhatárban ;) (én 18 vok) de hát komoly volt. A másik ilyen hely a Wigwam, ahol vannak jó csajok csak az q* messze van (nekem).

Egyébként igazad van, tényleg sokkal könnyebb csajozni az úgymond "diszkós" helyeken, és átlagban szebbek is a hölgyek ;), de azért nem szólnám le a rocker leányzókat se ;). Na csak ennyit akartam, peace!


Előzmény: stevie (49.)
ArG e-mail | 2005-01-20 21:45:07 | 50.
Wá, kösz szépen az összes csajszi nevében akik "rockbulin" fel szoktak tűnni. Szóval a "diszkópisták" jobbak nálunk...na igen, ez feletébb jóleső érzéssel tölt el.:P
Na mindegy. Egy bizonyos szintig megértelek, bár én biztos nem mennék le ezért diszkóba, pesze ez lehet, hogy a "méltóság megőrző" mániámból fakad. Ugyanis nagyon sokra tartom azt, hogy megőrizzem a méltóságom és tartsam magam az elveimhez...de ha Te ettől nem érzed magad hamisan kongó (réz) ezüstnek, hát tedd. De mondd, értelmes kapcsolatod született már ebből?


Előzmény: stevie (49.)
stevie e-mail | 2005-01-20 16:13:12 | 49.
Nem egészen erről van szó. A rockerség szerintem nem azért van amit viselsz - valahol az, ha nem öltözök úgy jelzi, hogy én nem érzem úgy, hogy attól lennék az ami (ellentétben a sok kis tizenx éves hülyegyerekkel, akik nagy Junkies meg a faszom tudja milyen pólókban vannak, közbe nem ismerik pl. a Van Halen-t, meg a Pantera-t érted).
A diszkó az a zenei ízlésemnél prózaibb okokból figyel be (bár már 3 hete nem voltam), semmi köze a divathoz - ami ha érdekelne nem lenne pl. hosszú hajam - egyszerű : csajok. Valahol muszáj ismerkedni, hol jobb mint táncz közben? Ráadásul felénk rockkocsma se igen van, rockbulin - ami jó ha félévente 2 van - meg jóformán egy deka nő se. Ami van, az meg...úgyhogy vagy a zenei igényeimből adok lentebb, vagy a nőkkel szembeniből. (És hiszed vagy sem, normális nőt a diszkóban talán könnyebb találni, mint szépet és csinosat egy rockbulin.)
Na nagyjából ennyi. Kicsit jobban megértesz már?


Előzmény: Wicked Girl 666 (41.)
Bleed e-mail | 2005-01-19 15:46:13 | 48.
Szerintem a rockerség a szabadságról szól.
Mindegy hogyan öltözködsz, csak jól érezd magad benne.(ha a metálos/nem metálos öltözködés jön be akkor úgy)
Zenét olyat hallgass amit szeretsz (komolyzene,
techno, népzene)ha az tetszik a ROCK mellett.
Ne skatulyázd be magad, ne akarj megfelelni másoknak csak saját magadnak.Légy szabad!!!!
Ismerek igaz rockereket akik szoktak hallgatni más stílusú zenéket is a rock mellett, de a fő
stílus a Rock.

ArG e-mail | 2005-01-18 17:12:34 | 47.
Hát, valahol el kell kezdeni...

Előzmény: darkmystery (46.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.