Click to Visit
Rock - a rockerek és a divatrockerek kozti kulombségek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

BullMetal e-mail | 2006-08-09 13:57:03 | 145.
Naja sokan nem bírják megérteni mi a rock. Nem a piából áll meg a "hú de kemény vagyok" dologból áll.. Teljesen másról van szó.
rockerzsuzsi e-mail | 2006-08-04 15:07:41 | 144.
Egyetértek ezzel!
Én van amikor csak fekszek és csak hallgatom csukott szemmel a zenét. Csak hallgatom a hangszereket. Van amikor el is alszom rá. Ha ideges vagyok, akkor megnyugtat, ha szomorú, akkor felvidít...stb.
Zene nélkül el nem indulok itthonról... Szinte egész nap zenét hallgatok. Többnyire KISS-t, de Iron Maiden-t, AC/DC-t...stb. is.
Sajnos volt szerencsém tokio hotelt hallani...iszonyú pocsék!
Az öltözködésről annyit, hogy már nem nagyon hordok világos ruhákat. Valahogy elkezdtem sötét színűekbe öltözni és most már nem is hordok mást. Nem tudom...valahogy jött.
:)


Előzmény: Atalla (140.)
sickorchid e-mail | 2006-08-03 12:55:39 | 143.
Igen,ez nálam hasonlóképpen alakult ki annyi különbséggel,hogy én a gót kultúra megszállottja vaygok,és előbb kezdtem el olvasni pl.Poet,Kafkat;beleszerettem a gót irodalomba,imádom Poe novelláit,a gót művészetet,a kastélyokat,az antik dolgokat,a kísérteties helyeket,a SZÉP,régi temetőket(ahol van egy csomó fa,és nincs tele minden sír a rohadt keresztekkel).Bizonyos helyek árasztják magukból a kísérteties hangulatot,szinte belélegzed a levegővela régi korok emlékeit...Ez az,amit én szeretek.És ezzel vagyok eme"betegségemmel",idiótának tartanak,de már rég nem érdekel,teszek mindenkire.Békén hagyom az embereket,amíg hagynak élni.Amíg nem akarnak mentálisan megölni és beépíteni a saját nyomorult rendszerükbe.Nem leszek nyakkendős rabszolga,nem leszek "jó munkaerő".Miért olyan nehéz megérteni a többi embrenek,hogy én csak ÉLNI szeretnék a saját világomban?Vannak éppen ötleteim,ha nem sikerül,de annak a társadalom nem fog éppen örülni,attól tartok....

Előzmény: Atalla (140.)
Axl Rosee e-mail | 2006-07-31 17:29:22 | 142.
Atalla!!!tök jo h ezt leírtad én is így gondolom csak én nem tudom magam soha kifejezni értelmesen..:D
Freak e-mail | 2006-07-16 11:01:22 | 141.
Héé,Lolát ne hagyd kiiii!! :DD

Előzmény: csuporka (135.)
Atalla e-mail | 2006-07-11 17:12:24 | 140.
Szeretnék elmagyarázni nektek néhány fogalmat. Először is szeretném elmondani, hogy rocker vagyok, feketébe járok, és nagyon nem zavar, amikor azzal idegesítenek a "rockerek", hogy Iron Maident szeretem, amikor ők már egy régi banda. Most már mindenki Green Dayt hallgat. Először is a Green Day punk, másodszor az Iron Maiden idén adja ki a 14. albumát, harmadszor pedig nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam.
Tehát:
A rock az egy zenei műfaj. Szorosan kötődik hozzá a metal és a punk is. Ezen kívül viszont egy életstílus is, és a rock sokkal hatalmasabb, mint egy ember, vagy sok ember. A rocker rockot, metalt, esetleg punkot hallgat. Szereti ezt a zenét, és nem érdekli őt, hogy a többiek discot meg rapet hallgatnak. Ő rockot hallgat, és nem azért, mert a többiek is, hanem azért, mert közel áll hozzá, kihoz belőle valamit, megérinti őt. Nem kell, hogy feketében járjon, nem kell, hogy hosszú haja legyen. Szabadon dönt mindenki, és a rocker nem fogja lenézni a másik rockert azért, mert elment a templomba öltönybe, vagy bármi hasonlóért. Nem a külső a lényeg, a külső az csak általában jön a rockzenével. Én sem úgy kezdtem hordani fekete cuccot, hanem reggel ahogy mentem suliba, szekrényből nem tudtam, melyik pulóvert vegyem fel. Tudat alatt vettem ki a feketét, és egy jó darabig ez nem direkt ment így, az jött valahogy. A sötétebb színű cuccok. Aztán megkérdezték, hogy miért járok feketében. És akkor jöttem rá, hogy ez összefügg azzal, amit hallgatok.
A divatrocker ezzel ellentétben hallgatja, vagy csak úgy csinál, mintha hallgatná a rockzenét, mert a többiek is azt hallgatják. Soha nem fogja azt mondani, hogy szereti az Omegát, mert most éppen nem az a divat. Most divat a Green Day, Tokio Hotel, meg még lófasz tudja, mi. Ha 10 év múlva egy divatrocker meghallja azt, hogy Tokio Hotel, arra gondol, hogy jé, ezt régen szerettem. De akkor a Tokio Hotel már sehol nem lesz. A Black Sabbath már nagyon régen nem csinált semmit, és még mindig szeretik. Ez a különbség a rocker és a divatrocker között. Remélem, érthetően beszéltem. Ha nem, valakinek kérdése van, nézzen be a http://www.deterrent-music.eu oldal fórumára. Ott megtaláltok Attila néven, oda gyakrabban járok. Ott kérdezhettek nyugodtan. Itt is, csak ide ritkán járok.

Pirospont e-mail | 2006-03-26 05:35:35 | 139.
Aha
csuporka e-mail | 2006-03-24 19:09:32 | 138.
oO(*-*)Oo

samara figyel téged.... (tudod, a körből a kiscsaj... :D )

csuporka e-mail | 2006-03-21 17:04:58 | 137.
aha... úgy bírom h viván vagy valamelyik zenetcsatornán, benyomnak két rapszám között egy ilyen szart, és azt hiszik ők most rockot is játszanak... :D

Előzmény: Morrisongirl (136.)
Morrisongirl e-mail | 2006-03-21 13:43:52 | 136.
Egyetértek veled!csak kár hogy ezek mennek a tv-ben is!

Előzmény: csuporka (135.)
csuporka e-mail | 2006-02-28 16:57:27 | 135.
a spice girls rock! és a tokio hotel is! meg a the rasmus!!!! ja és a hooligansről meg ne feledkezzünk!!!
minnyá elhányom magam... =D


Előzmény: Noncs (134.)
Noncs e-mail | 2006-02-28 13:05:00 | 134.
és ki mondta hogy a spice girls rocker?
Noncs e-mail | 2006-02-28 13:04:29 | 133.
kimondta hogy rocker vagyok?
ki beszél erről?


Előzmény: Szipós (132.)
Szipós e-mail | 2006-02-28 12:19:03 | 132.
Na te tutira DIVATROCKER voltál!... Hogy én hogy utálom az ilyeneket ha igazi rocker lettél volna azt mondanád, nem vagy már rocker csak birod a stílust. Én a helyedben nem is irtam volna, mert csak égsz! Nem veszed észre?

Előzmény: Noncs (129.)
Noncs e-mail | 2006-02-27 16:43:30 | 131.
sőt,én még gyűjtöttem is..........:DDDDD

Előzmény: csuporka (130.)
csuporka e-mail | 2006-02-27 16:07:39 | 130.
én nem szerettem, (vagy igen? kituggya má, 6 éves voltam! :D ) de van egy csomó matricám róluk! kitapétáztam velük a matekfüzetem hátulját, és áthúztam fekete szigetelő szalaggal.... nagyon édi lett!!! :D

Előzmény: Noncs (129.)
Noncs e-mail | 2006-02-26 18:51:01 | 129.
jaja,hogyne!!
régebben szerettem őket,de most.............:DDD
tiszta lejárt szavatosságú zene....
:DDDDD


Előzmény: csuporka (128.)
csuporka e-mail | 2006-02-26 18:46:47 | 128.
emléxel a spice girlsre? a múltkor láttam egy klippjüket! fél óráig röhögtem rajta!!!! :DDDDDDDD
Noncs e-mail | 2006-02-26 16:19:46 | 127.
vagy mint a las ketchup,+ a cheeky girls........
az beszarás volt.....
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: csuporka (126.)
csuporka e-mail | 2006-02-26 15:33:20 | 126.
jaja, csak annyi ideig lesz híres ameddig az O-zone volt.... azt is utáltam kapásból... májjá híííííííííí májá hááááááááááááá májjá háhá :D
Noncs e-mail | 2006-02-25 21:21:54 | 125.
teljesen egyetértek veled!én azt hittem először,
hogy csaj az énekes!sztem tök transzi!(lehet hogy
az is....:DDD)kitudja......
na szóval ezek nem sokáig lesznek....
csak fellángolás ez az egész!
:DDDDDDDDDD


Előzmény: csuporka (124.)
csuporka e-mail | 2006-02-25 16:41:15 | 124.
na tudjátok kik a műrockerek? a tokio hotel rajongók!!!! istenem de utálom azt a négy lányimitátort!!!! ááááááááááááááááááááááá!!!!!
Hurin e-mail | 2006-02-23 17:01:03 | 123.

Szerintem az a baj, hogy van aki összekeveri a divatrockereket azokkal, akiknek eklektikus a zenei ízlésük, mert mondjuk szeretik azért a jazzt is, vagy akár a world musicot, akármit... Ezek közé az eklektikus zenei figurák közé tartozom én is, és szerintem ez nem bűn. De a hardcore fanatikusok ezt mégis folyton bűnként róják fel, és ez hihetetlenül idegesítő. Gyakran jobban utálják azokat, akik sokszínű ízléssel rendelkeznek, mint a diszkópatkányokat és a hip-hop-buzikat...

Az eklektikus zenei ízléssel rendelkezőkre azért rá szokták sütni, hogy nem fejlődött ki a saját ízlésük, hogy csak sodródnak a divatirányzatokkal, vagyis divatrockerek.
Ezt ne tessék megtenni, ezeknek az embereknek valószínűleg ugyanolyan kifejlett az ízlésük, mindössze több fajta zenét szeretnek, és nem azért, mert sodródnak az árral, hanem egyszerűen azért, mert ilyenek. Eklektikusak.

Ezt muszáj volt leszögeznem, mert ezt sajnos nagyon sokan nem tudják, vagy egyszerűen csak nem akarják tudomásul venni...


Előzmény: stevie (122.)
stevie e-mail | 2006-02-20 12:17:01 | 122.
Akkor halgass régi Van Halen-t. Rock, de garantáltan jó kedvre derít.

Előzmény: sickorchid (121.)
sickorchid e-mail | 2006-02-19 16:52:40 | 121.
A rock életet lehel beléd?Hehe,engem sokszor csak még depressziósabbá és elborultabbá tesz;nem mintha ez gond lenne...
A discot és a rapet naon nem bírom,nekem nem jelentenek semmit.


Előzmény: ColChester (120.)
ColChester e-mail | 2006-02-19 14:36:06 | 120.
látom vannak még értelmes emberek :)
én is rock zenét hallgatok , de emelett mást is
pl.: disco rap meg ami épp megtetszik
nálam ez az alap :9
én mindent meghallgatok ami megtetszik :)
de a rock az 1 olyan amit akkor is ha beteg vok a nyuzott ha nem érdekel semmi akkor is rock mert életet lehel belém akámilyen állapotban is vok :)
imádom :)


Előzmény: sickorchid (119.)
sickorchid e-mail | 2006-02-18 19:36:00 | 119.
Talán nem is az számít,hogy hogy hívják az adott zenekart,amit hallgatsz,hanem hogy mennyire mélyedsz bele,milyen érzéseket vált ki belőled,milyen hatással van rád az adott zene.Mennyire mozgatja meg a fantáziádat...Elhülyít,begyöpesít,vagy nyitottá válsz sokminden másra ezáltal...
És az,hogy "rockot hallgatok,de nem öltözködök úgy"-mondjátok el még párszor...divatrocker meg tán nem is létezik,csak identitászavaros tinik,és ez egy természetes folyamat,vhol kezdeni kell,pár év múlva talán ők is fejlődnek vhová...

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-02-18 16:09:55 | 118.
Én nem járok rocker ruhákban, de csak rockot hallgatok. Abból sem a mostanit hanem Stonest, Zeppelint,Deep Purplet,Floydot,Doorst,Who-t, de kedvenceim a Beatles,Omega és Illés is - mert rocknak tartom.Az idegesít, hogy van néhány "rocker" gyerek az osztályomban akik ezért kinevetnek. Ők a Systemet, Mansont meg ilyeneket szeretnek, de jesica simson képeket töltenek le a netről számtech órán(lányok),és dopment hallgatnak.

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-02-18 16:06:50 | 117.
Én nem járok rocker ruhákban, de csak rockot hallgatok. Abból sem a mostanit hanem Stonest, Zeppelint,Deep Purplet,Floydot,Doorst,Who-t, de kedvenceim a Beatles,Omega és Illés is - mert rocknak tartom.Az idegesít, hogy van néhány "rocker" gyerek az osztályomban akik ezért kinevetnek. Ők a Systemet, Mansont meg szeretik, de jesica simson képeket töltenek le a netről számtech órán(lányok),és dopment hallgatnak.
stevie e-mail | 2006-02-18 09:42:05 | 116.
a minap erről vitatkoztam a szobatársaimmal és amikor kérdezték mi jó ebben, végül csak annyit tudtam mondani: gyakran van a rockzenét szeretők közt valami titkos kötelék és ilyenkor megvan a valahová tatozás érzése, ami ha megnézitek másoknál nemigen, mert nincs meg az a közös alapjuk ami nekünk. nagyképűen hangozhat, de valahogy így van szerintem.

Előzmény: ColChester (112.)
sickorchid e-mail | 2006-02-17 16:07:28 | 115.
acdc:Nyugi,nem szokásom megsértődnide az együtteseket,amiket felsoroltál,mind ismerem és szeretem,szóval nem tom miről beszélsz.Le lehet szólni a Rammsteint és Mansont,de nem tudom,mennyire ismered a szövegeiket????És most nem az Amerikara,a Sweet Dreamsre,vagy a Tainted Lovera gondolok...Mit szólsz pl.a Heirate mich-hez,a Mutterhez,Sonnehez,Mein Herz brennthez?Vagy a Kinderfeldhez,Great Big White Worldhoz,The Speed of Painhez,Disassociativehez,Coma Blackhhez?Ugye,fogalmad sincs arról,hogy miről beszélek?Ha viszont vmiről nem tudsz,arról NE nyilatkozz!!!!
Irodalom:Ok,számodra talán egy nagy szar és tömegkultúra Sade,Nietzsche,Poe,Kafka,Camus,Wilde,Lautrémont, Hesse,Orwell és még sorolhatnám.Én szeretem őket,és úgy gondolom,ha mindenki ilyeneket olvasna,nem itt tartana a kultúra,de ahogy gondolod.(Megjegyzem,nem gyakran társalgok A morál genealógiájáról,a Vidám tudományról,vagy Az Antikrisztusról,és ez nem rajtam múlik..)
Az utolsó dologgal kapcsolatban meg:Nem tartom magam semminek,rockernek se.Csak úgy vagyok.Ennyi.

acdc e-mail | 2006-02-17 10:42:11 | 114.
Meg ne sértődj, de ezeket el kell mondanom.

Mansonnak semmi, a Rammsteinnak meg aztán végképp semmi köze az igazi Rockhoz. Hallgassál Jimi Hendrixet, Led Zeppet, Uriah Heepet, AC/DC-t, Emerson Lake & Palmert, Doors-t...
Utálod a tömegkultúrát? Ehhez képest csak tucatkönyveket olvasol! Salingertől például nem a Zabhegyezőt kéne olvasnod, hanem a Kilenc történetet, vagy a Seymour: Bemutatást! Mi lesz a következő? Kerouac Útonja? Az sem divat, mi? Jó tényleg kurvanagy könyv, de eddig Te is csak a "slágereket" soroltad fel mindenkitől!

És a lényeg: nem az számít, hogy ki hova skatulyázza be magát (rocker-nem rocker), mind a kettő skatulya, higgyétek el. Tapasztaljatok, éljetek, és figyeljetek mindenre. Ennyit kellene csupán tenni. Nem itt tartanánk.


Előzmény: sickorchid (113.)
sickorchid e-mail | 2006-02-17 08:48:48 | 113.
Életforma?meg vérbeli rocker?Akkor mondjátok meg,én mi vagyok."Rock"-ot hallgatok,de magyart nem,a pogózást utálom,tehát koncertekre se sűrűn járok,a Mansonon voltam és fantasztikus volt,alig várom,h kijussak mégegyre,vagy egy Rammsteinra,és imádom az irodalmat,legnagyobb hatással az van rám...(most olvastam el Sade márkitól a Justint,majd jön a Zabhegyező meg Nietzsche)Utálom a tömegkultúrát,meg a tömegdivatot,meg a most divatos "vukicsizmát"(szőrös kis szar,lefegő pomponokkal),én az egyéniséget szeretem és mindenben a végleteket!!!Na,rocker vagyok?????
ColChester e-mail | 2006-02-16 23:03:59 | 112.
Az h vki rocker , az 1 életforma.
Senki nem érti meg aki nincs benne v nincs körülötte rocker aki vérbeli :)

sickorchid e-mail | 2006-02-16 10:07:24 | 111.
Befagyasztottam a topkot asszem...De mit lehet ehhez hozzáfüzni?Jó pár unalmas sablonszöveget,miszerint "én rockot hallgatok,de nem tartom magam annak","rocker az,aki úgy öltözködik és gondolkodik"...blabla blabla...Beleolvasgattam pár topikba,és némelyekböl csak úgy árad a butaság,a primitívség,a közhelyesség,a beképzeltség és a tudatlanság...Pl.a Blinkes topik...naon szánalmas!!!!
ColChester e-mail | 2006-02-14 22:10:12 | 110.
Látom itt meg ált az élet :)
remélem azér majd irtok ide is mert .....
remélem :PPPP

ColChester e-mail | 2006-02-14 00:24:40 | 109.
Sziasztok

én nem vok rocker de rockot hallgatok.
nem tom ki irta h különös érzéssel tölti el .)
engem feltölt energiával és pörget folyamatosan :)
imádom az ilyen zenéket :)

sickorchid e-mail | 2006-02-13 22:22:01 | 108.
"Az a rocker,aki szívében rocker"Többször hallottam már ezt a szlogent,ami mellesleg megint nem jelent semmit,nem jutottunk egyről a kettőre.nekem pl.van egy általános hangulatom,de én azt nem tulajdonítanám CSAK a zenének.Inkább a tapasztalataimmnak,illetve az olvasmányaimnak.Imádok olvasni,kedencem pl.Wilde,Camus,Nietzsche,Lautrémont,Poe-tól a hollót annira szeretem!(Kint sötétség,én szomorú vagyok,levert és a sírógörcs kerülget,és ekkor kezdem el olvasni,ja és nem vok józan;az éjszaka árnyai a szobámba kúsznak...-leírhatatlan ez a hangulat...)
fancsika e-mail | 2006-02-13 21:20:05 | 107.
ez egy üres fogalom, hogy rocker. Tényleg nem jelent semmit! már tényleg az van, hogy kis picsák járkálnak fekete körmökkel és szimatszatyorral Green Day meg Tokio hotel, vagy mi a tököm felirattal. ök azok, akiktöl hidegrázást kapok! Lehet,hogy tényleg tolerálni kéne ezeket a dolgokat...lehet h velem van a baj.Mondjuk az tényleg igaz, hogy nem külsöröl kell megitélni az embert, de mégis...nekem marha unszimpatikusak. én nem vallom magamat rockernek. Egyáltalán mi is az a rocker?de most tényleg! hallgatok bluest, hallgatok reggiet,hallgatok altert, hallgatok metált, tényleg elég sok fajta zenét kedvelek és hallgatok.Imádom a hippiket és nagyon sok téren egyetértek velük! tetszik az életfelfogásuk! nem tudom megérteni azokat az embereket, akik csak a többi hülye ember után mennek és istenitik öket.meg azokat sem, akik odajönnek kötekedni, ha szakadt, vagy batikolt gatya, ruha van rajtad, amit nem a retro gyártott, hogy hogy nézel ki és ez nem divat, meg hogy hol élsz! ezeknek nem lehet elmagyarázni, hogy az emberiség attol szép, hogy mindenki más-más egyéniség és más-má
s zenét hallgat! nem tom mért kell elitélni azt, aki nem divatmajom. elöbb vagy utobb csak müanyag emberektöl lesz népes a Föld


Előzmény: ikrahal (106.)
ikrahal e-mail | 2006-02-12 10:58:58 | 106.
Úgyvan-úgyvan!! Sickorchid jól beszélsz... A "rocker" szó csak egy jelző..semmi több..szal érted!?:P Áh..te jobban megfogalmaztad...




Előzmény: sickorchid (105.)
sickorchid e-mail | 2006-02-06 11:46:47 | 105.
most öszintén,mit jelent az,hogy "rocker"?Sztem ez egy lebutított üres fogalom,ami nem fejez ki semmit,nem lehet ezzel meghatározni vkit!Na jó,bizonyos embereket talán igen,de azok az emberek számomra nem számítanak,mert egy értékes ember ennél sokkal bonyolultabb,és sokrétübb...Mondhatjuk,hogy "rockot" hallgatok(Manson,Judas Priest,Rammstein,Pantera,Iron Maiden,Christian Death,Lacrimosa...)de nem vagyok "rocker"!!!
Szimim e-mail | 2006-02-03 18:57:12 | 104.
Szijasztok!

Rockot hallgatok meg minden.
Nem vallom magam rockernek,mert még nem vagyok tisztában a fogalommal.
De ha hallgatom valami különös érzés fog el,elmondhatatlanul élvezem ezeket a zenéket.
Viszont mik a rockeréletvitelek?

u.i.:Rocker Pista az a csajos meg pasis szöveg nekem is megvan:))

stevie e-mail | 2006-02-01 17:31:28 | 103.
dehogy nehéz, ott a skizoid meg a romboid is, bár az utóbbi szar rím lenne:)

Előzmény: Lamb (101.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-01 14:19:36 | 102.
Jaja, plusz merje vki állítani, hogy a Pink Floyd magát megjátszó...!
Lamb e-mail | 2006-01-30 18:31:06 | 101.
nem baj...nem zavart...de maúgy már halottam róla, hogy geoid :) de gondolom arra nehéz rímet találni :D

Előzmény: stevie (100.)
stevie e-mail | 2006-01-29 18:41:06 | 100.
Sajnos igazad van.
Azért azt jobb ha mindenki tudja hogy a Föld se nem kerek, se nem ovális, hanem geoid és leginkább a forgási ellipszoiddal közelíthető a felszíne.
Bocs ha valakinek ilyen fennhéjázó tudományos köcsögnek hangzottam, de hát föci szakos vagyok.

Ja, divatrocker<->rocker ellentét meg szerintem egy sokkal egyszerűbb ellentétre vezethető vissza:
ŐSZINTE, NORMÁLIS EMBER vs.
MAGÁT MEGJÁTSZÓ MŰANYAG EMBER
egyébként nagyon nagy részt én is rockzenét hallgatok de pl. George Michaelt meg Phil Collins-t akkor is nagyon szeretem. Mert ők nem műanyagok, de pl. a Franz Ferdinand simán az.


Előzmény: Lamb (99.)
Lamb e-mail | 2006-01-29 06:28:21 | 99.
rock zenét hallgatok általában, nem vagyok rocker, csak szimplán szeretem azt a zenét...nah mindegy
nem ezt akartam, hanem azt, hogy én azt utálom, hogyha írok egy fórumra, és vannak olyan csajok, akik rockernek mondják magukat.(persze minden szart meghallgatnak, de persze ez mellékes)és úgy
írnak, hogy minden olyan szó végére, ami simán rok lenne, oda írják, hogy rock..pölö: haverock, vagy írock...meg a nevében az van, hogy "míg a Föld kerek mindig lesznek rockerek, de mivel a Föld ovális jó nekem a metál is" mondom neki, de hát te nem is hallgatsz metál zenét, erre ő nem baj, de tetszik a versike...

acdc e-mail | 2006-01-25 01:19:47 | 98.
Csak elkoptatjátok ezt a szót. Értelmetlen. Valaki vegye már észre miket mond, és hol! Erre használjuk az internetet? Hogy meggyőzzük a másikat, és persze magunkat, hogy mi tudjuk, milyen egy "divatrokker", mert bezzeg mi...! Semmi. A lényeg már rég nem számít senkinek.
Rocker Pista e-mail | 2006-01-21 01:10:01 | 97.
ne band azt h szuleid egyszeruen szigoruak voltak szerintem orulj neki mert keves embernek adatik meg az hogy a szulei torodjenek vele


Előzmény: ginacica939 (95.)
decontrol e-mail | 2006-01-19 15:19:51 | 96.
Hi!

Egyedi pólók, mesh cap-ek (hálós baseball sapik) limitált szériában!!!
http://decontrol.uw.hu
METÁL


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.