Click to Visit
Rock - Politika
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-09 21:34:52 | 190.
Szerbusztok!

Hát úgy érzem nem sok közöm van a politikához azontúl, hogy utálom, meg néha teljesen baromságokat beszélek - lehet most is -, de...

Vagy Eunió segget nyalunk, vagy amerikait. Nos egyik szebb, mint a másik. Mindkét helyen ugyanúgy szarba sem fognak nézni, mint eddig, egyszerű felvásárló piacot fogunk jelenteni, nem nagyot, de biztosat. Nem azért, de nehogy már valaki azt mondja nekem, hogy akár az eunio, akár usa csak úgy önzetlenül, mindenféle ellenszolgáltatás nélkül - mert olyan k**va
rendes - átutal Mo.-nak hatezer billiárd eu-t/dollárt. Jah, persze.

Aztán, hogy csak a szellemi szintről essék szó (jó, persze ez egy durva véglet, de azért itt
ilyen nincs alapból - tudtommal):

Amerikai-típusú teszt:

1. Feladat

Ha leüti a felfelé mutató kurzormozgató billentyűt, vagy a Ctrl+P-t, akkor a korábban használt parancsok jelennek meg a képernyőn:

Kérdés:
Mi jelenik meg a képernyőn, ha leüti a felfelé mutató kurzormozgató billentyűt, vagy a Ctrl+P-t?

No comment...


Euniós használati útmutató:

Ha a hajsütő üzembe van helyezve, a fém alkatrész meleg, ne dugjuk testnyílásokba!

Rendben.


Hmmm, hmmm, hova tartozzunk?

Aztán, bár ennek már nem sok köze van a politikához, de ha alaposabb szemügyre vesszük a fizetőeszközünket, hát biza rendesen elkurvult. Pedig egykoron a sztm Mo.-nak elég szép volt a
fizetőeszköze (külalakra). Régebben még a világ lexebb pénze címet is megnyerte...erre most meg egy rakás kaki, nah mind1.


Ja még az eu csatlakozáshoz annyit, hogy minden marad, ami szigorúbb, mint az eu-ban, és mindent
átveszünk, ami szigorúbb, mint nálunk.


Ha a szöveg nyelvezete és/vagy tartalma bárkit sértett volna, elnézést kérek.

Üdv!

Gonosz Csiga

Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!

Ciccca88 e-mail | 2003-04-09 16:09:08 | 189.
Sajnos mostanában keveset tudok fenn lenni,de jó látni hogy még itt vagytok..Pankata:legalább valaki egyetért velem:)Na addig is sziasztok! Legyetek jók!

Előzmény: Pankata (188.)
Pankata e-mail | 2003-03-31 13:04:05 | 188.
Teljes mértékben igazad van,Ciccca!
az a baj a balliberálisokkal,h állandóan a toleranciával jönnek,de persze azt nem veszik észre,hogy kettős mércével mérik fel a dolgokat.Ha a zsidókat bármiféle attrocitás éri akkor telekürtölik vele az egész médiát.Persze gondolom arról nem sokat hallani,hogy a határon túli magyar gyerekekre a buszon rászól a sofőr,CSAK mert magyarul beszélnek?és hányszor megverik őket azért mert magyarok és felmerik ezt vállalni a határainkon túl is?


Előzmény: Ciccca88 (177.)
stevie e-mail | 2003-03-30 23:03:00 | 187.
Igazad volt/van Ferike69!

Nekem szerb felmenőim vannak. De asszem magyar vagyok, legalábbis ez van a személyimbe írva. Ellenben a kokárdát nem tűztem ki magamra, tehát...
Amúgy annyira undorító hogy Fiatal "Demokraták" kisajátították a kokárdát. Ez olyan, mintha valaki kijelentené, hogy a turulmadár mától csak a MIÉP-esek ruháján lehet, vagy ilyesmi. Ahhoz ugyan mit szólnának az emberek?

Amúgy pihenésképp egy találós kérdés a végére:
Mi az: F-fel kezdődik, SZ-re végződik, és tele van spermával?
Válasz: FideSZ!
na pá, hehehe


Előzmény: Ferike69 (81.)
stevie e-mail | 2003-03-30 22:43:01 | 186.
Bár a dolog nem mostanában történt, de...

A minap derült ki, hogy az egyik aki a zászlót vitte merev arctekintetet viselve, az egyik haverom volt! Ráadásul egész jó viszonyban vagyik vele, tényleg jó srác, de - szegény ezzel aztán nem csinált magának jó reklámot. Ilyen agyatlanságot, hogy megemlékeznek az elesett magyar és német NÁCI katonákról is, eszméletlen, nem? Ez olyan, mintha egy csoport az 56-ban elesett orosz katonákért tartana megemlékezést, nemdebár?


Előzmény: Máté1 (151.)
elektrokiller e-mail | 2003-03-20 12:07:56 | 185.
Én szerintem nem az EU feladata, hogy ezen változtasson, hanem az embereknek kéne végre megérteni, hogy csakis úgy lehet nekik is jobb, ha nem is segítenek másoknak, de legalább nem tapossák a földbe őket azért, hogy nekik legyen minél jobb. Mivel az agresszió visszaüt.
1540 óta lényegében idegen elnyomás alatt éltünk kisebb-nagyobb (inkább kisebb) megszakításokkal a rendszerváltásig. Az embereknek pedig nem sikerült ez alól kitörni, éppen ezért egymást kezdték nyúzni igazságtalanul, mivel velük is ugyanezt tették.
Ez ma gyűrűzik be a "büdöscigánykomcsinácizsidózással". Tehát ezen kell változtatni. Mégpedig közösen!
Egyébként az EU-csatlakozás már el van döntve. De mit is csináljunk egyedül? Mo. nem Svájc, hogy dacoljon a világ második legjelentősebb államszervezetével. Egyedül gyengék vagyunk, megfulladunk. Mondhatni: egy darabig az EU lesz a légcsövünk.


Előzmény: ck (184.)
ck e-mail | 2003-03-14 16:00:17 | 184.
Én nagyon nem vagyok oda érte, de kiváncsi leszek mi sül ki belőle... (kétségkívül van előnye - legalábbis csak ezt lehet hallani:) , de fog e változtatni valamit az országon??? / gondolok itt az igazi-jó magyar mentalitásra pl: "vigyük át eszta zsák szemetet a szomszéd elé, oszt akkó' nem kell fizetnem kukdíjat..."
:))


Előzmény: Ciccca88 (182.)
Thomas e-mail | 2003-03-14 14:45:08 | 183.
Hát, mindenképpen jobb lesz, mint balkáni állapotban lenni...

Előzmény: Ciccca88 (182.)
Ciccca88 e-mail | 2003-03-14 12:29:10 | 182.
Na mi van!? Kicsit le van pukkanva a fórum..valami téma? Szerintetek jó lesz az EU-ban?
Grizon e-mail | 2003-02-20 17:29:48 | 181.
Ez 1x a bőrfejűek voltak a jó arcok, most frankón nem balhéztak és a zsidók voltak a bunkók.Szólás és gyülekezési szabadság van, mégha nem is értek egyet az elveikkel.

Előzmény: max_lead (176.)
ck e-mail | 2003-02-20 08:48:56 | 180.
:))

Előzmény: Ferdydurke (178.)
lzsolt e-mail | 2003-02-19 20:31:48 | 179.
Jaja, nekem is kb. ez a véleményem...röhej...

Előzmény: Ferdydurke (178.)
Ferdydurke e-mail | 2003-02-19 20:05:09 | 178.
Vihar egy kanál vízben.

Egyik hülyébb mint a másik (mmint a csoportok és azok tagjai)

Nevetséges az egész... az egyik odamegy a "hős katonákat" ünnepelni, árpád sávos (ismétlem árpád sávos: mintha az árpádok nem a Német Római Császárság ellen küzdöttek volna bajg) zászlókat lengetni a német betolakodók emlékezetére, a másik meg feltűnési viszketegségétől vezettetve odamegy öklöt rázni, felfuvalkodni (még hogyha a sérelmeik vagy indulataik esetleg jogosak is).

Röhögnöm kell...


Előzmény: Ciccca88 (177.)
Ciccca88 e-mail | 2003-02-19 18:34:53 | 177.
Bezzeg ha ez fordítva történt volna,már le lennének tartóztatva!De persze a zsidóknak mindent szabad...ott lengetik a köcsög zázlójukat pedig magyarak vallják magukat! Az Árpád zászlót meg leszólják,és kiröhögik! Ez ám a magyarság! Ha valami nem tetszik nekik akkor miért nem húznak már vissza Izraelbe!

Előzmény: Máté1 (174.)
max_lead e-mail | 2003-02-19 17:17:04 | 176.
Az, hogy a Vér és Becsület szépen lefolytatta a megemlékezését (itt leszögezem, hogy nem komálom a bőrfejűeket), a Mazsihiszosok, meg ott üvöltöztek meg skandáltak. És akkor antiszemiták vagyunk... A VB-sek meg sem nyikkantak a másik csoport felé! ennyi

Előzmény: Máté1 (174.)
AMDFan e-mail | 2003-02-19 05:46:40 | 175.
Ha olyan helyen laknál mint én (itt van cigány több is a kelleténél) akkor te sem így vélekednél.
Utálom már ezt a nézőpontot hogy:" van normális cigány is nem kéne elítélni őket"
Még jó hogy Magyarország vagyunnk nem Gipsyland a kurvaéletbe!


Előzmény: elektrokiller (170.)
Máté1 e-mail | 2003-02-18 20:31:32 | 174.
mi a véleményetek a vér és becsületről és az ellentütetésről?
elektrokiller e-mail | 2003-02-18 11:08:19 | 173.
Lehet, hogy nehéz elhinni, de én sem vagyok roma. Nincs is a rokonságomban ilyen személy. Összvissz irritál az igazságtalanság, és nem szoktam szó nélkül hagyni. Meg persze nem szeretek senkit túl durván leszólni: a szélsőségek sohasem jók.
ck e-mail | 2003-02-13 08:56:48 | 172.
Én sem vagyok roma, mégsem csinálok semmit már úgy....3 és fél hónapja....:)))
Ciccca88 e-mail | 2003-02-12 19:16:34 | 171.
Oké,tudom..ezen nem is szeretnék összeveszni senkivel,de nagyobb számban vannak romák akik "lopják a napot"..lehet,hogy annyira nem is mint gondolom,de már így látom meg..
Meghát "saját magát" nem szidja az ember:)
Lehet,hogy rosszul vettem le,de jó,hogy te nem rögtön azzal kezdted,hogy "már megint mit pofázol,te kis picsa":)


Előzmény: elektrokiller (170.)
elektrokiller e-mail | 2003-02-12 12:17:34 | 170.
Figyelj, én csak arra szerettem volna felhívni a figyelmedet, hogy ne általánosíts a cigányokra! Hidd el, hogy van nagyon sok úgymond fehérember, aki ugyanúgy lopja a napot, mint a te gyűlölt népcsoportod. Ha csak egyes romák lennének olyanok... Persze ők se legyenek, de még egyszer hangsúlyozom(!): nem csak ők azok, akikre költesz.

Előzmény: Ciccca88 (167.)
elektrokiller e-mail | 2003-02-12 11:55:01 | 169.
OK. Félreértés tisztázva, álláspont megértve és részben elfogadva. Az Orbán-Kuncze tengely egy kicsit durva szerintem, de talán nem lehetetlen. Vitázni pedig megpróbáltam. Remélem érveknek tűntek nektek is.

A Mester elhagyva: ünnepélyes üdvözletem Ferdydurke testvér!!! :-)


Előzmény: Ferdydurke (165.)
Thomas e-mail | 2003-02-10 17:02:55 | 168.
Nahát, akkor miről beszélsz, cicus???

Előzmény: Ciccca88 (161.)
Ciccca88 e-mail | 2003-02-08 15:47:34 | 167.
Persze..100000ből van 10 "roma" aki "megférne" itt is..vagyis aki tanult,és "normális"! Asszem mondtam már,hogy nem vagyok fajgyűlölő sem..(ez azért durva kifejezés lenne rám nézve) DE! Nem hiszem el,hogy van olyan (fehér)ember akinek ez tetszik,hogy élősködnek a "mi" pénzünkön,amiből esetleg több juthatna az országnak is..(oké mondhatjátok,hogy mit pofázok,hiszen még nincs is saját keresetem,de ha lesz azt sem a cigányokra(elnézést) "romákra" szeretném költeni..Őket meg alapjában véve nem lehet,és nem is tudjuk megváltoztani..de ha látnám rajtuk,hogy igenis akarják,és próbálnak változtani..de nem..
Csak ez a bajom!(nagyrészt)


Előzmény: elektrokiller (164.)
Ferdydurke e-mail | 2003-02-08 15:45:19 | 166.
Ezzel telses mértékben egyetértek.

Előzmény: elektrokiller (163.)
Ferdydurke e-mail | 2003-02-08 15:42:31 | 165.
A kritika jogos. Rosszul fejeztem ki magam. Inkább vagyok politikai szkepticista a jelenkor politikai eseményeivel kapcsolatban. Ergo magánvéleményem ebből következik: egyik irányzattal sem szimpatizálok - lehet hogy ez furcsa, de nekem nem az:) -, mivel mindegyik csak egy részt képvisel belőlem. Tehát teljes mértékig nem tudok azonosulni egyikkel sem, ezért meg sem próbálom...:)

És nem hinném, hogy ez individuum kérdése lenne, egyszerűen csak nem jön be egyik sem... ennyi. Ellenben egyes politikusokkal - személyekkel - szimpatizálok, de sajnos ez is független az illető pártállásától (pl. Orbán és Kuncze ugyanúgy bejön nekem).

A Mestert meg nyugodtan hanyagolhatod (de azért éreztem a finom gúnyt benne:)) Csak véleményt írtam, amivel nem kell feltétlenül egyetérteni, legfeljebb érvekkel felvértezve vitázni... de persze ez sem kötelező. he-he


Előzmény: elektrokiller (162.)
elektrokiller e-mail | 2003-02-08 15:35:15 | 164.
Magyar földön igenis minden olyan roma (ha úgy tetszik cigány) etnikumú embernek hely van, aki nem úgy él, mint népe többsége. Mert valljuk be, hogy a legtöbben nem végeznek vmi. marha sok szociális tevékenységet. DE(!!!) ez nem a cigányok privilégiuma, szóval ilyen alapon jóval több embert kéne országunkból kisöpörni, mint ahány roma van itt.

IGENIS LE A KALAPPAL MINDEN OLYAN EMBER ELŐTT, AKI TESZ AZÉRT, HOGY EZEN A KIS "SÁRGOLYÓN" AZ ÉLET ELVISELHETŐBB LEGYEN, AKI NEM NYUGSZIK BELE A SZARBA! AKÁR MAGYAR, AKÁR CIGÁNY, AKÁR NÉGER, AKÁR SÁRGA, AKÁR MONGOLOID (ha kihagytam vmely. rasszt, akkor bocs)!!!!!!!!!!


Előzmény: Ciccca88 (147.)
elektrokiller e-mail | 2003-02-08 15:15:55 | 163.
Megoldani a problémákat... Miért van az, hogy az emberek mindig elégedetlenek: nem látják az eredményeket, nem is értékelnek semmit, csak a problémákat látják. Az aktuálisan új kormánytól pedig állandóan a csodát várják, vmi. olyasmit, hogy "holnaptól minden hiperszuper lesz" (ez persze kemény sarkítás, de a legtöbb embernél ilyesmit tapasztalok minden választás előtt/után [mondjuk, túl sokat még nem éltem meg, de a szabadok közül az összeset]).

Vagyis szerintem a hosszútávú folyamatok alakulása szerint kéne ítélkezni. 4 év pedig erre sokaknak kevés. -Bár nem tudom, hányan képesek ténylegesen hosszabb távon gondolkodni.- Ergo nem mindig csak azzal kéne törődni, hogy mi volt tegnap, és mi lesz holnap. A pár évvel későbbi lehetséges állapotokat is át kell gondolni, így aszerint kell dönteni, hogy mi lesz elveink, érdekeink és várakozásaink szerint a legjobb!


Előzmény: Máté1 (159.)
elektrokiller e-mail | 2003-02-08 14:56:06 | 162.
Apolitikus??? Eléggé érdekes. Mégis Mester, ha ennyit tudsz cseppnyi hazánk és vsz. a világ politikai és egyéb ügyeiről, akkor vmi. magánvéleményed csak kialakult. Legalábbis vmelyik irányzattal csak szimpatizálsz, nem? Vagy akkora individuum vagy, hogy ez semmi mással nem egyeztethető össze? Szumma szummárum nagyon kíváncsivá tettél. Már ha tegezhetlek, Mester.q;)

Előzmény: Ferdydurke (158.)
Ciccca88 e-mail | 2003-02-08 09:03:21 | 161.
Jó okée beismerem e téren kicsit elhamarkodottan ítéltem..nem ugyanaz..de hasonló!

Előzmény: Thomas (155.)
Ciccca88 e-mail | 2003-02-08 09:01:37 | 160.
Na akkor elősször is neked válaszolnék..
1:Nem..
2:Nem vagyok "fanatikus" és nem döntöttem el,rengeteget olvastam különböző szemszögből írt könyveket,és azok alapján kialakult a véleményem..
3:Jók..javultak:)
4:Apám nyolcad részről német származású anyám magyar nemesi család leszármazottja(ennek utánanéztem)
5:nem..mivel nem vagyok befolyásolható..és igen mint mondtam,több helyről szerzek infot.

Remélem ezzel kielégítettem a kérdéseidet.


Előzmény: ck (156.)
Máté1 e-mail | 2003-02-07 23:11:55 | 159.
erről csak annyit hogy a fidesz sem oldotta meg a problémáinkat.Szervezek egy pártot,amit lehetetlen behatárolni,a neve:Magyar Fajvédő Kommunista párt.Kurva jó mi??:)

Előzmény: max_lead (157.)
Ferdydurke e-mail | 2003-02-07 23:08:51 | 158.
Máskor olvass figyelmesebben...:((

Azt hiszem, azt elég konkrétan leírtam, hogy a "kommunizmust" egyáltalánb nem találom csodásnak... sőt, írtam: rossz volt, elvetendő és ezért megváltoztatandó, csak azzal vitáztam, hogy minden rossz volt-e abban a rendszerben, amely ugyanakkor nem volt kommunizmusnak nevezhető.

Manapság a kommunistát szitokszóként használják - ahogy te is - anélkül, hogy ismernék annak valós értelmét. Kommunizmus nem volt, soha nem is létezett, mivel egy utópiáról van szó, amely megvalósíthatatlannak bizonyult, legfeljebb egy-két szélhámos használta ki hatalmi céljaira. Egy blöff a haladás és szociális vívmányok idealista leplébe bújtatva.

Azt írod az értékek, ha demokratikus lett volna a rendszer, akkor is létrejöttek volna, ugyanakkor jól ráéreztél - példákkal is alátámasztva -, hogy a puha diktatúrákban a művészi önkifejezés egy magasabb szintre lép. Az elnyomás oldottabb, rejtettebb, szimbolikusabb és ezáltal művészibb önkifejezésre sarkallja a művészt. Ha nincs elnyomás, a művészeti formák is direktebbek, lényegretörőbbek és ezért közérthetőbbek... Az ilyen tekintélyelvű rendszerek szinte ontják magukból a jeles művészeket (csak párat sorolok: Arisztotelész, Goethe, Kafka, hogy csak párat említsek)

Persze a kemény diktatúra más tészta, ott csak állami kultúra létezik (pl. Magyarország az 50-es években, náci Námetország stb.).

Az eladósításban és annak máig ható következményeiben egyetértünk. A jövedelem adóval meg épp az volt a baj, hogy nem fizettük 88:)-ig, amely jelentősen szerepet az eladósodásunkban. Az állam létezése természetes körülmények közt megkövetelei állampolgárainak a költségvetéshez való hozzájárulását.

A mostani rendszert nem szidtam egy szóval sem, legfeljebb a rendszer politikusait bírálom, de azt is ölég ritkásan, tekintve apolitikus természetemet he-he

A többi politikai szlogen és frázispuffogtatás, úgyhogy azokra nem reagálnék, ha lehet:))


Előzmény: max_lead (157.)
max_lead e-mail | 2003-02-07 21:17:21 | 157.
Csak egy részt szeretnék kiemelni: "Nem helyes leegyszerűsíteni, mert ha jobban belegondolsz, mennyi érték született a 60-80-as években Magyarországon kezdve a világsikerű filmektől a zenén át a képzőművészetekben..." Nos ezek az értékek egy normális demokratikus rendszerben is létre jöttek volna (najó a Tanú, meg a Megint tanú nem, dehát nem lehet minden tökéletes :). Na meg Hofi korszakalkotó paródiái, és kabaréi sem. Node azért lássuk már be: a magyarországi kommunizmus felelős a mostani helyzetekért! Akkor adósságot halmoztunk fel, hogy még mindíg nyögjük! Egy fickó kiszámolta, hogy ha azt a pénzt még mindíg az állam bitrokolná, amit nekünk vissza kellett fizetnünk a felvett kölcsönök miatt, ma magyarországon senkinek sem kellene egy fillér jövedelem adót fizetnie, sőt még más adók is simán megszüntethetőek lennének (persze azért én ennek nem számoltam utána, de azért ez elég szép dolog...). Nah szóval ennyit arról a csudás kommunizmusról, amikor minden nyáron mehettél nyaralni, és vehetted a 3,60-as kenyeret. Közben meg most szídod a rendszert hogy nincs pénz, nincs nyaralás, közben mindezért az előző rendszer a felelős. Tudod miért nem volt munkanélküliség? Mert egy munkára, amire egy ember elég lett volna, felvettek ötöt, hogy úgy tünjön, mintha nem lenne munkanélküliség! Erről ennyit...

Előzmény: Ferdydurke (154.)
ck e-mail | 2003-02-07 14:01:45 | 156.
Ferdydurke válasza nagyjából kimeríti azt amit én is szerettem volna válaszolni!

1)A haverjaid nagy része hasonlóan vélekedik mint te?
2)Miért döntöttél úgy, hogy ilyen "fanatikus" nacionalista leszel?
3)Családi körülményeid milyenek? És mennyit változtak az elmúlt pár év alatt és milyen irányban?
4)Őseid között, mindenki ízig-vérig magyar és tőzsgyökeres polgár?
5)Amit mondanak neked azt elhiszed rögtön? Több helyről is szoktál informálódni?
stb...stb...
Ezeket gondold végig, ha komolyan és őszintén csinálod, rá fogsz jönni valamire...

(88 akkor az IQ-d, nem? :)) Bocsánat! de nem bírtam kihagyni!!)





Előzmény: Ciccca88 (153.)
Thomas e-mail | 2003-02-07 13:55:22 | 155.
Cicamica, miért is megy egyre a kommunizmus és a szocializmus? Fejtsd ki, kicsibogár...

Előzmény: Ciccca88 (153.)
Ferdydurke e-mail | 2003-02-07 12:48:50 | 154.
Csak rövid választ írok, de remélem ez alapján is érthető leszek.

Az ember egzisztenciáját (létezését) sok tényező határozza meg, amelyből csak egy kis szegmens a politika... legalábbis számomra, de sztem épp az a baj a mai világban, hogy az emberek túldimanzionálják a jelentőségét. Mint pl. te is. Én 1976-ban születtem, és éltem az előző rendszerben is, meg most is élek (még:))

Ha ezt elfogadod, akkor nem írsz akkora marhaságokat, hogy fejlődött-e az ország akkor, meg mit értünk vele. Egy politikai rendszer nem tesz minden megnyílvánulást egy társadalomban rosszá, annak ellenére, hogy maga a rendszer rossz volt, elhibázott.

Egyszóval a rendszer rossz volt, de élni nem volt rossz akkor, illetve nem ezeket a hibás fogalmakat használnám a probléma megragadására. Nem helyes leegyszerűsíteni, mert ha jobban belegondolsz, mennyi érték született a 60-80-as években Magyarországon kezdve a világsikerű filmektől a zenén át a képzőművészetekben...

A leegyszerűsítésekről mondottakhoz olvasd vissza METALHEAD (136.) írására adott válaszomat (144.)!

A skinek persze nem fasiszták, de azért ugye elég közel állnak hozzá...


Előzmény: Ciccca88 (153.)
Ciccca88 e-mail | 2003-02-07 12:08:38 | 153.
Fredy:Igen kitaláltad,gondolom nem volt nehéz,nem a születési évemet jelenti..

Kommunizmusban? Inkább a szocializmusban..(végülis nagyjából egyre megy) szerncsére nem sokat..mondhatni már nem is emlékszem rá,mert még kicsi voltam..De szerinted az jó volt?Fejlődött ez az ország akkor? Mit értünk vele? Annyit ,hogy senkinek sem tetszett semmi..még a munkásoknak sem!

Ma kezdtem bele egy könyvbe,de a második oldal után le is raktam..azt írja,hogy a skinek fasiszták..na az ilyen ember minek kezd bele írni?!
Kitartás,Magyarország!!!


Előzmény: ck (148.)
max_lead e-mail | 2003-02-06 20:44:17 | 152.
Nos kedves Máté, te a média áldozata vagy. Ugyanis akiket a TV-ben láttál azok valóban neonácik voltak, csakhogy nem a "Vér és Becsület" csoport! Ennyit a félre-nem-tájékoztató médiáról... Egyébként én nem szeretem a szélsőségeseket (igen Máté, ebbe beletartoznak a jobbszélsősök is!)

Előzmény: Máté1 (151.)
Máté1 e-mail | 2003-02-06 19:58:54 | 151.
Vér és Becsület!vitassuk meg.Most akkor beszüntetik vagy nem?Láttam a tvben a megemlékezésről felvételt csupa derék bomber-dzsekis tarkopasz srác volt jelen.Persze ők nem neonácik-mondják ők...

Előzmény: Ferdydurke (150.)
Ferdydurke e-mail | 2003-02-06 17:26:45 | 150.
a 88 mit is jelent a nevedben kedves ciccca?

gyanítom nem a születési évedet...


Előzmény: Ciccca88 (147.)
Marque e-mail | 2003-02-06 15:16:07 | 149.
ím' egy újabb gyermeke a már kialakulóban lévő "árja-generationnek"!
Hajrá cicus, csak így tovább!!

Ja, a párt ami neked kell már 1x volt:
itt úgy hívták, hogy MNP (Magyar Nyilaspárt), külföldön; az "anyaországban" pedig mint NSDAP (német nemzetiszocialista munkáspárt) vált ismerté...


Előzmény: Ciccca88 (147.)
ck e-mail | 2003-02-06 14:07:40 | 148.
Mennyit éltél a "kommunizmusban"?
Rossz tapasztalataid miatt gyűlölöd?


Előzmény: Ciccca88 (147.)
Ciccca88 e-mail | 2003-02-06 13:04:45 | 147.
Szerintem kellene egy olyan párt ami végérvényesen is rendberakja az országot! És ilyen sajnos nincsen..én személy szerint gyűlölöm a kommunizmust,és teljes mértékig elítélem! De ez az én véleményem..Amúgy fő probléma az,hogy nem tudjuk megoldani a "kisebbségi" kérdést..vagyis szerintem magyar földön nincs helye cigánynak!
Ferdydurke e-mail | 2003-01-21 16:16:06 | 146.
Nem leszóltam őt, hanem bátorkodtam finom gúnnyal érzékeltetni a kijelentésében rejlő elvakultságot.

Az fogalmi összezavarodottsággal, a fanatizmussal, a gondolati féktelenséggel és szellemi szűklátókörűséggel szembeni leghatékonyabb fegyver pedig a maró gúny, és a triviális párhuzamok megvonása...

Uh... most tényleg leszóltam... na mindegy, ez a mondat túl szépre sikerült ahhoz, hogy kitöröljem:))


Előzmény: elektrokiller (145.)
elektrokiller e-mail | 2003-01-21 15:02:27 | 145.
Ne szóljátok már le METALHEAD-et, amíg be sem írta azt, amit igazából akart. NEM hiszem, hogy a keményen átfontolt kommentárja is így szólt volna. Persze lehet, hogy naiv vagyok.
Ferdydurke e-mail | 2003-01-18 09:42:21 | 144.
Kossuth, Teleki, Jókai, Vörösmarty, Eötvös, stb. nem '48 áldozatai, mert ők túlélték, és lemerném fogadni, hogy a mocskos seggnyaló stílusuk miatt... hehe

Ajánlom e sorokat megfontolásra neked...


Előzmény: METALHEAD (136.)
ck e-mail | 2003-01-18 08:58:35 | 143.
Én azért, ezt nem mondanám...

Előzmény: max_lead (142.)
max_lead e-mail | 2003-01-17 23:24:49 | 142.
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A nagyobbik baj az, hogy a Fideszben is vannak élősködők, csak nem külön párt nevén... Ennek ellenére, még mindíg ők a normálisabbja.

Előzmény: elektrokiller (141.)
elektrokiller e-mail | 2003-01-17 14:02:32 | 141.
Ez egy szarság, hogy a gyűlölködésről az Orbán tehet. Szerintem azok tehetnek róla, akik ezt hírdetik róla, és ezzel teremtik meg egymás útálatának az alapját. Egyébként meg BÁRMI!!! jobb lett volna annál, hogy ezek a buzi paraziták (szadesz) bekerültek a kormányba. Az mszp csak velük tudja megtartani a kormánytöbbséget, így lényegében óriási beleszólásuk van a közügyekbe. Jóval nagyobb, mint amit hivatalosa elismernek. Szóval nem lehet csodálkozni pl. ha a 4. év végére még a parlamentet is privatizálják.

Előzmény: Máté1 (135.)

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.