Click to Visit
Rock - Politika
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Garfield e-mail | 2002-10-28 19:37:02 | 140.
a szülei ha jól tudom akkor még Erdélyben éltek!

Előzmény: Thomas (138.)
Garfield e-mail | 2002-10-28 19:33:58 | 139.
engem nem zavar! :DD

Előzmény: Marque (137.)
Thomas e-mail | 2002-10-28 15:42:22 | 138.
Valószínűleg a szüleid is túlélték '56-ot, máskülönben nem lennél itt. Ez azt jelenti, hogy apukádéknak is seggnyaló a stílusa? (Nem személyeskedni akarok, csupán tök logikátlan volt az első mondatod.)

Az egy dolog, hogy kinek milyen oka van a felháborodásra, de egy biztos: ilyen "véleménnyilvánítás" nem volt méltó sem a helyhez, sem az időhöz. Érdekes módon, ezzel a véleményemmel olyan barátaim is egyetértenek, akik egyébként a Fidesz-re szavaztak. Úgyhogy érdemes elgondolkodni...


Előzmény: METALHEAD (136.)
Marque e-mail | 2002-10-28 15:14:53 | 137.
Te annyira nem kellneél erre a fórumra... (legalábbis szerintem)
METALHEAD e-mail | 2002-10-27 17:12:03 | 136.
MÉCS és társai nem 56 áldozatai,mivel ők túlélték,lemerném fogadni,hogy a mocskos,seggnyaló stílusuk miatt.
Azok az emberek okkal voltak felháborodva,és ehhez Orbánnak semmi köze. Majd folytatom,most nincs több időm. Szeva


Előzmény: Máté1 (135.)
Máté1 e-mail | 2002-10-23 18:44:54 | 135.
Gyerekek,láttátok/hallottátok mi volt az SZDSZ megemlékezésén?Iszonyú dühös lettem.Ilyen primitív bagázst akik ott összegyűltek a temetőbe szítkozodni...már 56 "áldozatai"(Kertész,Mécs)
is kommunistának számítanak,annyi tiszteletet
nem kapnak hogy szóhoz jussanak...
Mécs azt mondta hogy Orbán Viktor a felelős,és igaza van.
Amióta Orbán feltünt a színen azóta van gyűlölködés.Anyám is átvette a stílust.Köszönöm Viktor!Én Orbánt bíróság elé állítanám,nemzetellenes tevékenysége miatt.Ez nem magyar,ez egy rosszindulatú szardarab.
Magyar ember saját országot nem érdemel!Tűnt volna el a picsába.Nem csodálkozom hogy álítólag Isten minket büntet évszázadok óta...


Thomas e-mail | 2002-10-22 21:18:00 | 134.
Szerinted mennyit kapott a főváros az Orbán-kormánytól az utóbbi 4 évben?

Előzmény: max_lead (133.)
max_lead e-mail | 2002-10-22 20:08:56 | 133.
Ez a Demszky dolog télleg nevetséges. Semmit nem csinált szinte, csak vegetált eddig, és minden választáskor azzal hitegeti az embereket, hogy "majd most jobb lesz, szebb lesz, stb.". A Demszky egy állat. Még a Bözskére is szívesebben szavaztam volna, mint rá. Mondjuk lehet, hogy a Schmitt maga konkrétan nem annyira ért hozzá, de legalább nem azzal töltené az idejét, hogy hogyan lehet kevesebbet csinálni több pénzből...
Khamen e-mail | 2002-10-21 19:19:49 | 132.
Helyes:)

Én úgy vagyok vele, hogy 16 évig ,SENKI ne legyen egy helyen polgármester...pláne Budapesten ne!!!Gondoljatok bele!!! Aki Demszkíre szavazott az most elégedett azzal ami Budapesten van??? Nah ne már!!!

Nah mindegy lényeg, hogy Újpesten király:)))

Grizon e-mail | 2002-10-21 18:31:54 | 131.
Ja-ja!Csak főpolgármestert nem tudtam volna választani,de helyin bizti hogy a Derce lett volna a nyerő!

Előzmény: Khamen (130.)
Khamen e-mail | 2002-10-21 18:11:33 | 130.
Jahm úgy kell azt:))) De ugye te is a Dercére szavaztál volna?:P
Grizon e-mail | 2002-10-21 18:02:27 | 129.
Na jó,akkor nem vagy szomszédom,de földim vagy!q.-)))

Előzmény: Khamen (128.)
Khamen e-mail | 2002-10-21 17:59:01 | 128.
Hm...én az uszoda környékén lakom...az egy picit arrébb van:)
Grizon e-mail | 2002-10-21 17:39:16 | 127.
Oh,csak nem egy újpesti arc?Bazeg én innen az ERdősor utcából írogatom ide a hozzászólásokat,lehet hogy a szomszédom vagy q:-))))

Előzmény: Khamen (126.)
Khamen e-mail | 2002-10-21 17:32:36 | 126.
Ha minden célod az volt, hogy a fidesz szarrá legyen verve, egészségedre... te fogsz szívni hülyegyerek, nem fogod fel piciny agyacskáddal?

Nah de legalább Újpesten a Derce van...

Grizon e-mail | 2002-10-21 17:32:14 | 125.
Ez esetben én sem...nagyon.Demszkit utálom,de nem tudom hogy volt e nála jobb jelölt...Gy.Németh sem a szívem csücske,CSurkát gyűlölöm,Schmitt vagy hogy írják pedig embernek szimpi,de ő sem értene hozzá...szerencse ohgy még nem szavazhattam q.-)))(11 nappal csúsztam le róla...)

Előzmény: Máté1 (122.)
lzsolt e-mail | 2002-10-21 16:34:28 | 124.
Igen, sajnos. Én egyáltalán nem örülök neki. Remélem, 4 év múlva fordított lesz a helyzet!:)

Előzmény: Máté1 (122.)
ck e-mail | 2002-10-21 16:02:41 | 123.
Csak maguknak köszönhetik...

Előzmény: Máté1 (122.)
Máté1 e-mail | 2002-10-21 15:43:19 | 122.
egyszer volt,hol nem volt,volt egyszer egy Fidesz...hehe:)
Fidesz:szarráverve...


Előzmény: szpa (121.)
szpa e-mail | 2002-10-21 09:24:30 | 121.
szegény paltsi ezüstös lett...
a fenegye+ !!!
:o)))

Máté1 e-mail | 2002-10-19 21:19:21 | 120.
Mielőtt megkérdőjeleznéd ezeket a kérdéseket,nézzd
vissza a rendszerváltás esemányeit,az akkori újságokból.
Egyszerűen érzem belőled a gyűlöletet a baloldal iránt.
1989-ben még 1 millió pártitkár élt MO-n.Szorozd be ezt a számot 3-mal,mivel családjuk is volt.
Mond 3 millió magyar ember szemébe hogy kommunista hazaáruló kutya és ítéld el őket.Ilyenkor mivan.Magyarország egy harmada hazaáruló?Mi legyen a sorsuk?Miért baj az ha valaki belépett az MSZMP-be,hisz csak itt tudta kamatoztatni a hosszú évek tanulmányait,mivel egy párt volt csak ,vagy mert kötelezővé tették?
Szerinted honnan van Csurka,a fidesz tagjai stb stb.A rendszerváltás után kezdtek el politizálni?A lófaszt.Itt mindenki kommunista volt.
Amúgy meg már unalmas vagy,ezzel a magyar vagyok,szánjatok meg,szánalmas szöveggel.Állj már a sarkadra és ne az érdekeljen hogy mi volt 50 évvel ezelőtt,hanem hogy vajon elbassza-e Orbán a csatlakozást.


Előzmény: max_lead (119.)
max_lead e-mail | 2002-10-19 19:50:41 | 119.
Azt mondtad, hogy lehet hogy összeálltak (mármint az MSZP a Munkáspárttal, és akkor mivan, a Fidesz is a Miéppel, akkor nem vagyunk különbek. Na miután te azt mondtad rám, hogy fasiszta, szélsőjobbos stb, ezáltal meg magadról állítottad, hogy komcsi... ájm veri szori
Nem tudom ki az, aki nem tud válaszolni a kérdésekre. Ha valamelyikre válaszolok, akkor azokat többet nem hozod szóba, szépen elsiklasz mellettük, ha meg egyikre-másikra nem válaszolok (mert nem tudok tényeket közölni [és én olyankor nem írok olyat ami nem száz százalékos, ellentétben veletek]), akkor pattogsz, hogy nem tudok válaszolni a kérdésekre. Mellesleg az értelmes válasz, amiket te művelsz? Ez a "és ha kissebségi vagy komcsi lennék, akkor mivan? lelövetnél a családommal együtt...blabla..." szöveg ez értelmes hozzászólás szerinted? Mást se csináltok, mint a jobbosokat megpróbáljátok ilyen szövegekkel lerontani az emberek szemében. Persze a komcsikról hiába is mondanánk ilyeneket, mert ők meg is tették, hogy lelőttek/megkínoztak valakit, ha az nem tetszett neki, úgyhogy ilyen témában inkább maradj csendben!
Egyébként erről jut eszembe! Mást se hallani, mint azt, hogy a szemét jobboldal kirekesztő/antiszemita/ahogy tetszik, és hogy ez elítélendő, és hogy húzzák le magukat. Erre TI meg másról sem tudtok pofázni, hogy az Orbán cigány, meghogy nekem egy cigány ne dumáljon, stb. Na akkor ki itt a kirekesztő gyerekek?
Én is hallottam ilyeneket, hogy az Orbán ateista volt, és valószínüleg így is van. Na és? Én is ateista vagyok, és voltak olyan időszakaim, amikor úgy éreztem, hogy talán lehet ebben a vallásban valami, de még mindíg nem érzem magam elég vallásosnak ahhoz, hogy hívő embernek nevezzem magam. Ellenben lehet, hogy az Orbán megtért. Ez olyan elképzelhetetlen?
Mi az, hogy a "Fidesz az Szdsz fiókcsapata volt?"
Mond egy olyan bizonyítékot, ami bizonyítja, hogy a Fidesz összeállt volna az MSZP-vel! Kérlek szépen!
Én hantázok bazdmeg? Én csak olyat mondok amiben biztos vagyok! Pl az neked hanta, hogy a Lendvai cenzor volt? Vagy hogy a Horn pufajkás? Bazmeg mondjál már hantát!
És igenis összeálltak a Munkáspárttal! Annál jobb bizonyíték nincs erre, hogy velük indítanak közös jelöltet.
Én nem vagyok magyar? Közülünk melyikünk akit magyarabbnak lehet nevezni (már a megfogalmazás is abszurd, de nem akartam azt írni, hogy közülünk melyik a magyar, mert te is magyar vagy, még ha csak elfajzott is...) És lehet, hogy nem szerettek minket külföldön, de csak azért mert nem voltunk hajlandóak a seggüket nyalni! Most majd a Maszop visszanyalja magát, de ne lepődjünk meg, ha egyszer csak beolvasztanak minket a környező országokba, mint 1920-ban. Az a jó külföld!


Előzmény: Máté1 (116.)
max_lead e-mail | 2002-10-19 19:27:17 | 118.
és az miért lenne baj, ha valaki roma?

Előzmény: ck (117.)
ck e-mail | 2002-10-19 15:12:46 | 117.
Egy kérdés: mitől lesz valaki Magyar? Attól, hogy van magyar igazolványa, vagy reggeltől estig kokárdában tüntetni jár, ahelyett, hogy dolgozna? Esetleg 25 éves korára eljutott odáig, hogy sikerült kívülről megtanulnia a Himnuszt?(különben is: ne egy roma mondja meg nekem, magyar vagyok e vagy sem!) És az miért lenne baj, ha valaki komcsi?
Máté1 e-mail | 2002-10-19 14:56:48 | 116.


"Mellesleg mondatodból azt hámozom ki, hogy te
beismered komcsi mivoltodat"
Na,meséld már el nekem melyik mondatom utallt rá?
És ha esetleg komcsi,vagy kisebbségi LENNÉK,akkor mivan?Te nagy magyar lelövetnél a családommal együtt?Lelövetnél 2,5 millió embert?Kell ez nekde?
Egyszerűen nem tudsz válaszolni normálisan amit leírtam,holott ezek tények,de t mindent letagadsz,vagy elsiklassz mellette.Így nem jutunk előbbre.

Válaszokat akarok,nem mellébeszélést:
Orbán ateista volt e a 90-es évek elején?
A Fidesz az SzDSz fiókcsapata volt-e?
Hogy a Fidesz kész lett volna kormányozni az Mszp-vel a rendszerváltás után?
Nos,ezek olyan dolgok amit bizonyít a történelem,és nem lehet letagadni.
Na melyik párt volt a kilencvenes évek legnagyobb köpönyegforgatója?hát persze hogy a Fidesz!!(az egykori Zsidesz,vagy Cidesz-ezt sem kell beismerned,de szerintem a te történelemtudásod a béka segge alatt van)
Egyszerűen nem tudunk vitatkozni,én tényeket mondok te meg hantázol,meg mellébeszélsz,nem tudsz reagálni a tényekre.

"Úgy összeáll, hogy volt, ahol közös jelöltet indítottak! " Gondolom Pécs városára gondolsz,ha az embereknek ez kell,hát legyen,volt már Munkáspártos polgármester.

Te messze nem vagy magyar,te és a társaid járatják le külföldön az országot.Nem hiába voltunk ellenséges viszonyba Orbán alatt az összes szomszédunkkal,és az európai országok többségével.


Előzmény: max_lead (115.)
max_lead e-mail | 2002-10-18 19:36:47 | 115.
Úgy összeáll, hogy volt, ahol közös jelöltet indítottak! "NA EZT ÜBERELD!"
Mellesleg mondatodból azt hámozom ki, hogy te beismered komcsi mivoltodat. Ezek szerint eddig nem mondtál igazat?
Mellelseg az, hogy leléptették Kádárt, az nem igaz, hanem belátta az MSZMP, hogy nem megy a kommunizmus tovább, mert nincs lóvé, ezért szépen leléptek. De jó részük még ott ül az MSZP soraiban. A kis Lendvai pattog a sajtószabadságról, mikor azelőtt cenzor volt? Na menjél már... Meg a Horn, aki meg pufajkás volt? Ők pattognak?
Ilyen hülyeségeket honnan veszel, hogy összeállt volna az MSZP-vel? Hát a Fidesz sem hülye.
Mellesleg Orbán nem kisdiktátor, mert nem azért kedvelik ilyen sokan, mert ő "szeretteti" magát a néppel, hanem a tettei miatt.
Ennyi


Előzmény: Máté1 (111.)
ck e-mail | 2002-10-09 07:08:17 | 114.
Egyik kutya, másik eb! De mindennek van határa: egy roma-náci jobboldali diktátor, na az kéne még! A mostani kormány se lesz sokkal jobb, de legalább nem Fidesz!!!

Előzmény: max_lead (110.)
szpa e-mail | 2002-10-08 06:12:17 | 113.
amelyik vidéki kisbyugdijasnak 30 e ft a nyugdija annak azaz 1xi 19 ruppó nem kis pénz ...

Előzmény: max_lead (108.)
Máté1 e-mail | 2002-10-07 21:23:36 | 112.
nekem semmi bajom a kereszténységgel.Sőt!
Az idegesít, hogy vehetik a szájukra ISTEN-t ilyen megélhetési köpönyegforgatók mint Orbán és társai.

Máté1 e-mail | 2002-10-07 21:15:01 | 111.
hát ez nem válasz b*meg,miez?na ezt übereld:

miaz hogy összeáll?inkább visszaléptet.úgy mint a Miép a fidesz javára.Na akkor ne csodálkozz(a te gondolkodásodon elindulva)hogy én kijelentem,hogy nácik vagytok.Ugyanott vagyunk mi a különbség??
A jogutód az a párt,amelyik kimondja hogy véget vet a kommunizmusnak?amelyik felfüggeszti Kádárt?
akik elintézték hogy kimenjenek az orosz katonák?
hol volt a fidesz ekkor?sehol,volt vagy 10 képviselője a parlamentbe,az SZDSZ nézeteit vallotta,és kész lett volna kormányozni együtt az Mszp-vel,(akik most hazárulók mint tudjuk)
Itt a legnagyobb köpönyegforgató a Fidesz(Fodor még idejében kiszállt).Egyik végletből a másikba.Orbánról nem is beszélve:ateistából lett pár éven belül csont hívő ember(el akarta adni a hazát,a zsidók kezére játszani,ahogy ti mondjátok,mert nálatok ezt jelenti az SZDSZ filozófiája-most meg óvja a hazát a "nép" fia az idegenektől)nézz csak utána hogy csúfolták annak idején a Fideszt:ZSIdesz,CIdesz(zsidó,cigány-párti,ezt übereld)
"jól hazudik,de ne hidd el..."
Orbán mondotta hogy Berlusconi és pártja a mérvadó
.Berlusconiról csak annyit,hogy kezében tart minden tv-csatornát,gyárai,óriáscégei vannak
róla nevezték el az olasz focikupát:Berlusconi-Kupa.(személyi kultusz)És szinte havonta vannak tüntetések ellene,hát nem csodálkozom...ez nem hiányzik Magyarországnak se egy kisdiktátor.Ha neked ez hiányzik,hogy felnézhess valakire ,Istenként tiszteld,járjál inkább templomba.


Előzmény: max_lead (110.)
max_lead e-mail | 2002-10-07 19:02:54 | 110.
Értem miről beszélsz, csak nem tudom milyen alapon kéne elhatárolnia magát a Fidesznek a MIÉP-től (mellesleg azért látszik, hogy a Fidesz nincs oda a MIÉP eszméiért, csak a szavazatok miatt szimpatizálnak velük szerintem...), mikor az MSZP meg összeáll a Munkáspárttal... Szóval ne csodálkozz, hogy azt hallod az MSZP-sekre, hogy komcsik (pláne, hogy az MSZP, az MSZMP jogutódja, de ez más kérdés...).

Ezek lennének a válaszaim.


Előzmény: Murdoc69 (109.)
Murdoc69 e-mail | 2002-10-07 13:16:51 | 109.
Látom nem érted miről beszélek....
Itt nem a "Fidesz náci" dologról van szó!
Hanem arról miért szimpatizálnak a MIÉP-el a Fideszes emberek?
És miért nem határolja el magát a Fidesz teljesen a MIÉP-től?
Ha meg az Mszp-sek nem komcsik akkor miért hallom ezt minden jobboldalitól?
Mit Mszp?A Fideszeseknek minden baloldali komcsi!!!
Na ezekre mit válszolsz?

Nem hiszem hogy primitív lettem volna csak azért mert nyiltan kimondtam mit tapasztalok!!!


Előzmény: max_lead (108.)
max_lead e-mail | 2002-10-06 20:19:00 | 108.
Már kezdtem örülni, hogy kultúrált megfogalmazásom elnyeri méltó jutalmát, de úgy látszik a primitívség dívik errefelé... Na szóval: A fideszesek csak annyira nácik, mint az MSZP-sek komcsik (úgyhogy szíveskedjék ezt a témát ejteni). Aztán: a nyudíj dolog -> Ha 190000-et adnak az se lett volna jó, ugyanis nem a mértékről van szó, hanem arról, hogy ez egy szép kis megtévesztés. Szal a hangsúly nem a mennyiségen van.
Máté1 e-mail | 2002-10-06 12:27:45 | 107.
ja
Miskolc soha ne add fel:)(te tudod miről beszélek)


Előzmény: Murdoc69 (106.)
Murdoc69 e-mail | 2002-10-06 12:20:02 | 106.
"a minimálbért kereső szakadt munkásom annak a párezer forintnak is örülnek"
Lehet hogy a dunántúli munkásoknak fel se tünt az a párezer forint de itt Borsodban hidd el örültek neki!!Örültek hogy nem üres gyomorral kellet elküldeni a kölykeiket suliba!!Mer abból a párezer forintból talán tudtak nekik venni egy zsemlét!!
Itt Borsodban ritkán esznek az emberek libamájas szendvicset!!


Előzmény: DieAngel (103.)
Murdoc69 e-mail | 2002-10-06 12:08:09 | 105.
Hogy a Fideszesek nem nácik és nem is rasszisták?
Akkor miért szimpatizálnak annyira azzal a kibasszott MIÉP-el?
És aki azt mondja hogy a Fidesz fasiszta az "szándékosan megtéveszti a polgárokat"?
Tudjátok ti egyáltalán mi az hogy polgár???
Mert a polgároknak semmi de semmi közük sincs a Fidesz féle balfaszokhoz!!!
És a tolerancia?
Ha baloldali vagy (nem számít hogy egyáltalán szimpatizálsz-e az MSZP-vel vagy sem) rögtön "büdös komcsi féreg" vagy!!Jobb esetben!
Rosszabb esetben még azt is hozzáteszik hogy "zsidó bérenc"!!!
Ez a jobboldali tolerancia!!!
De a kedvencem az "nagy" illuziójuk a Nagy-Magyarország!Nem mondom jó lenne de már semmi de semmi esély sincs rá hogy visszacsatolják a régi területeket!!Különben is minek??Hogy kapjunk vagy tíz millió román,szlovák,stb kissebséget?


Előzmény: max_lead (93.)
szpa e-mail | 2002-10-05 18:25:34 | 104.
az a baj a hozzád hasonló agysebészekkel, hogyha a kormány 190 000 ftot adott volna a nyugdijasoknak akkor is kitalálnátok valami faxságot hogy végülis ez az mszop-szdsznek jó, és a nyugdijasok így is szopnak, stbstb...
hálistennek semmi közötök már a kormányzáshoz, és remélhetöleg nem is lesz soha.


Előzmény: DieAngel (103.)
DieAngel e-mail | 2002-10-04 16:53:04 | 103.
Gratulálok, igazán büszke lehetsz magadra! Komolyan gondoltad ,hogy ezzel dicsekedhetsz? Ez csak téged minősít. Különben meg számomra te vagy a vidéki paraszt ,csak ráadásul nem vagy jó semmire sem ,mert még a vacsorámat sem tudod megcsinálni.
Grizon: az adókedvezmény csak nagyon kevés emberre vonatkozik ,ráadásul a kereskedők meg jól megszívták vele.Persze a minimálbért kereső szakadt munkásom annak a párezer forintnak is örülnek.
Az pedig szánalmas ,hogy a nyugdíjasokat ,hogy megvásárolták 19000 Ft-tal. Elmentek szavazni aztán meg másnap a nyugdíjasok 90% -a megkérdezte a postást ,hogy hozta-e a minimálbért ,úgyhogy erről ennyit.
max_lead: a TV reklámról meg ne is beszéljünk...
Amúgy a politika és a zene kapcsolata volt a téma ,ha jól emlékszem.Erről csak annyit ,hogy a "zenészek" ne politizáljanak ,hanem zenéljenek valami értelmesebbről.

Dá szvidánjá


Előzmény: Máté1 (80.)
max_lead e-mail | 2002-09-30 20:03:35 | 102.
Képzeld, van aki felajánlotta a Polgári-kör központ létrehozására. De lényegtelen hogy örült-e vagy sem, lényeg az, hogy kitörölheted a segged 19000-el. Csak szavazatok megvételére jó, azon kívül (a kettő kb ekvivalens).

Előzmény: Máté1 (101.)
Máté1 e-mail | 2002-09-28 19:44:52 | 101.
naja,a miépes fidezse nagyik biztos nem örültek a pénznek inkább viisszaküldik:))ne nevettesd ki magad

Előzmény: max_lead (99.)
max_lead e-mail | 2002-09-28 14:09:22 | 100.
ez tudod olyan, hogy, amit az egyik kéz ad, azt a másik elveszi... Több pénzt kapsz kézhez, mert kevesebbet kell leadni (ez persze nem igaz azokra akik keresnek mondjuk 200000-et, mert azoknak majnem 70%-ot leszednek). Hiába emelik a béreket, ha majd abból a megnőtt árakat kell fedezni. Márpedig az előbbit jobban észreveszi az ember, mint azt, hogy semmivel sem lett jobb az élete.

Előzmény: Grizon (97.)
max_lead e-mail | 2002-09-28 14:06:16 | 99.
Gondolom igen, mert szoci. De attól az egyszeri 19000-től nem lett megváltva a világ (az ő élete meg pláne nem)

Előzmény: Máté1 (96.)
max_lead e-mail | 2002-09-28 14:05:04 | 98.
Akkor meg ne pattogjanak ők,se hogy a Fidesz nem csinált semmit, meg ogy nem teljesítette a választási ígérteket. Egyébként a kampányról jut eszembe: nem tudom észrevettétek e, hogy az egész város (BP) tele van Gy. Németh Erzsébet plakátokkal. Utánajártam, egy olyan plakát (mármint az oszlopsakra gondolok) 13000 Ft. Ha megnézel egy hidat, legalább 100 oszlop van rajta. És akkor az még csak egy híd volt. Tehát kb 1300000 egy híd! meg ami még, ugyanis az utcákon lévő oszlopokon is ő virít.. És akkor még az MSZP szövegel, hogy a Fidesz elpazarolta az adófizetők pénzét a kampányra?

Előzmény: Máté1 (95.)
Grizon e-mail | 2002-09-28 11:35:53 | 97.
Hja és tök szar hogyha elmész netán dolgozni akkor jóval több lóvét kapsz mint eddig,mert nem 12%-ot kell adóznod,hanem 3-at(ez persze a diákmelóra vonatkozik)

Előzmény: max_lead (94.)
Máté1 e-mail | 2002-09-27 20:23:55 | 96.
azért nagyanyád örült a 19 ezer ft-nak nem?

Előzmény: max_lead (94.)
Máté1 e-mail | 2002-09-27 20:22:25 | 95.
szerinted hogy máshogy kampányoljanak?
Mondják azt:"úgysincs pénz semmire,de azért szavazzank ránk"


Előzmény: max_lead (94.)
max_lead e-mail | 2002-09-27 19:35:39 | 94.
Ja és még valami! Egyszerűen lemérhető az MSZP szavahihetősége, ha megnézzük, mit igértek és mit teljesítenek (lsd: adókulcsok, egyéb járulékok). Erre ugye az a megszokott válasz, hogy "hát mit csináljunk, ha a Fidesz kiürítette az államkasszát, és csak ezt a 320 milliárdot találtuk ebben a pókhálós sarokban?". Ezzel csak egy gond van: ezek szerint bármit ígérhetek a választási kampányomban, és utána azzal háríthatok, hogy szori, nincs pénz? Hát mekkora hülyeség már ez?
max_lead e-mail | 2002-09-27 19:27:45 | 93.
No gyerekek! Volna itt egy-két tárgyi tévedés. Előszőr is gratula czombikának, állja a sarat, minden elismerésem. Tehát a tárgyi tévedések: Mivelti szegények csak a M1-essy TV-t meg a másik két színvonalas adót nézitek, úgy látszik nem tudjátok, hogy a dolgok nem csak úgy lesznek, hanem valamennyi ideig tart, míg azok létrejönnek. Ez alól nem kivétel az autópálya sem! Ugyanis a Fidesz nem kevés autópályát épített, csakhogy azok még nem lettek átadva (ezért szokta Csillag miniszter úr azzal etetni a jónépet, hogy a Fidesz egy centi autópályát sem épített. Ez igaz, csak a néző, a haverjának már azt fogja mondani, hogy "ez a köcsög Fidesz nem is épített autópályát". Ami persze - mindannyian tudjuk - nem igaz). Tárgyi tévedés #2: Drábik János úr is megmondta, hogy itt nem valamiféle Zsidó világuralom van készülőben, és énmagam is tudok nagyon rendes zsidókról is (+ még vannak fideszes zsidók is), szal a zsidózást abba kéne hagyni. Tárgyi tévedés #3: A Fidesz nem antiszemita, nem fasiszta, nem náci! Aki ezt mondja, közönséges hazudozó, szándékosan megtéveszti a polgárokat. Van biztos néhány antiszemita jobboldali (fogalmazzunk inkább úgy, hogy szélsőjobbos) ember, de ők a nagyon kicsi kissebség. A többség nagyon békés emberek, mint pl én is vagyok. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja és még valami: akkor lesztek ti nem demagókok, ha 1: ilyen indokokat vonultattok fel, nem csak olyanokat, hogy "cigány Orbán elherdálta az adófizetők pénzét", meg ha 2: nem azzal jösztök, hogy "ha én demagóg vagyok, akkor te mi vagy?", mert ez kb dedó 1 szint. További jó "mulatást"!
Boader e-mail | 2002-09-19 12:57:22 | 92.
u.i.: bocsa pár helyesírási hibáért, de siettem..

Előzmény: Boader (91.)
Boader e-mail | 2002-09-19 12:56:13 | 91.
Te jó ég.. Hihetetlen, hogy nevelkedhetnek ilyen gyerekek. Egyszerűen nem értem. Az iskolában kellett volna tanulnia valamennyi toleranciát, tiszteletet, modort. Neked egyik sincs. Attól még, hogy alaki fideszes vagy mszp-s nem kéne 'vörösözni' és szidni a másik nézeteit. Próbálj meg kicsit gondolkozni. Bár nem fog menni, mert hiányzik a műveltsé és a neveltetés. Sajnállak, hogy egy ilyen környezetben nőttél fel. Én téged se szidni, se mocskolni nem foglak, annak ellenére, hogy engem is levörösöztél. Ha egy kicsit is értenéd a politikához és nem csak az m1-es fidesz híradót néznéd, rájönnél, hogy mennyire évedsz. Vagy olvass újságot. Művelődj. Utána beszélhetünk. de amíg csak a primitívséget tudod felmutatni, köszönöm, nem kérek belőle. Szüleid diplomások és mégse neveltek meg. Btw nem nagy dolog egy diploma, valszeg neked is lesz. ahhoz se műveltnek se toleránsnak nem kell lenni. Ez pedig, hogy 'nem érdekel ki mit gondol rólam' pedig szintén csak téged bizonyít. Elvegyülsz a primitív környezetedben és jól érzed magad. Tedd ezt, de kérlek soha többet ne szidd a másik oldalt. Lehet nekik van igazuk...



Előzmény: czombika (79.)

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.