Click to Visit
Rock - Politika
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

sowi e-mail | 2002-07-19 21:42:06 | 41.
a fidesz és tarsai szamoltak a szavazatokat, van ahol többször is, ezeknek a szarragoknak az se lenne eleg ha 1000x szamolnak ujra a, esetleg akkor ha kijonne hogy a fidesz nyerte a valasztasokat, és kormanyt kizarolag Orbán és Viktor nevek kombinaciojabol allo ember vezette part alakithat. kivancsi vagyok most viktorka miert nem hangoztatja "ellenzek nelkul is remekul lehet kormanyozni"??? remelem tobbet a budos eletben nem kerul hatalomra
G!RL e-mail | 2002-07-19 13:06:52 | 40.
Sajnos hiába küzdenek az újraszámlálásért ,mert már bizonyos magukat magyarnak (haha jó vicc)nevező személyek beadták a szavazatokat az újrahasznósítóba ,mert esetleg még v.mi kínos derülne ki. És ne lepödjetek meg ha az aluljáróban a csöves szavazóládában alszik ,mert a minap hasonló eset történt.Szóval ha valaki el szeretné tenni emlékbe egykori szavazatát ,menjen el az önkormányzat pincéjébe biztos kézséggel a rendelkezésére állnak. Itt a tüntetés már nem segít.
sargadinnye e-mail | 2002-07-15 20:39:03 | 39.
Amúgy meg hiába vitatkoztok, mindkét oldal csak a magáét látja, nem érti a másikat. És különben meg melyikőtök lát bele abba, ami a parlamentben, meg ált. a politikában történik?
sargadinnye e-mail | 2002-07-15 20:35:08 | 38.
Ha viszont a rendőrség erélyesebb lett volna, akkor azzal jöttek volna, h fú, rendőrállam...

Előzmény: szpa (21.)
Máté1 e-mail | 2002-07-14 20:38:32 | 37.
neked nem használ már a szép szó.Olyan vagy mint az üresfejű német nép Hitler idején.

Előzmény: max_lead (36.)
max_lead e-mail | 2002-07-13 20:53:23 | 36.
Hehhe, ez jó. Én vagyok az elvakult "fasz"... Nem is tudom ki az elvakult, aki érvel, vagy aki azt mondja a vitapartnerre, hogy "fasz". na mind1

Előzmény: Máté1 (35.)
Máté1 e-mail | 2002-07-13 20:34:50 | 35.
Te egy elvakult fasz vagy!
Valakinek jól el kéne vernie téged,hogy észhez térjél.


Előzmény: max_lead (33.)
Thomas e-mail | 2002-07-11 12:33:09 | 34.
Úgy látszik, nem voltam eléggé érthető... TÖRVÉNY! T-Ö-R-V-É-N-Y! És most őszintén: szerinted, ha '98-ban az MSZP/SZDSZ ugyanazért rágódott volna, amiért most a Fidesz, akkor Orbánék újraszámolták volna a szavazatokat? Gondolj csak bele...
És egyáltalán nem a Kovács Laci bácsitól szedtük a szöveget (félreértés ne essék, nem védeni akarom az MSZP-t, sem az SZDSZ-t, mégcsak nem is rájuk szavaztam), ezek köztudott és egyértelmű dolgok...


Előzmény: max_lead (33.)
max_lead e-mail | 2002-07-10 20:02:57 | 33.
Jaaaj, de okosak vagytok! És ezt mind magatoktól találtátok ki, vagy a Kovács Laci bácsi tévés szerepléseiből ollóztátok ki? Mert mintha ezeket a szövegeket már hallottam volna... Na mindegy. Szal gyerekek az a helyzet, hogy hiába (spec) a miniszterelnök a felelős a választás LEBONYOLÍTÁSÁÉRT, azért nem tudnak tenni hogy semmiképpen se történjen választási csalás. Na most ha ez így van (mármint, hogy nem történt), akkor mi a csilletologató búbánatért nem lehet újraszámolni? (Most nehogy azzal jöjjetek, hogy az sokba kerül, mert még el találom röhögni magam).
Thomas e-mail | 2002-07-10 09:04:24 | 32.
Ismered ezt a szót: TÖRVÉNY???
Ugyanis ez fogalmazza meg azt, hogy nincs újraszámlálás!!! Akár a Viktor kéri, akár az atyaúristen! Megtörténtek a választások, egyébként is volt egy csomó felülvizsgálás (emlékezz csak: volt, hogy 1 %-kal egy Fideath-es nyert végül!) és megerősítették az eredményt!
A bejelentések a választási csalásról pedig csak azért érkeztek, mert azok az emberek nem tudták felfogni, hogy nyerhetett az MSZP! Ez viszont már a kampány és a félresikerült közvéleménykutatás eredménye! (nevezhetjük manipulációnak is...) Ha pedig csalás történt, akkor a Viktorhoz kéne fordulnod, ugyanis minden választás tisztaságáért az adott kormány felel...


Előzmény: max_lead (29.)
Máté1 e-mail | 2002-07-09 22:12:55 | 31.
nincs újraszámlálás,mivel "jogállamban élünk és be kell tartani a törvényeket"-mondta Fodor Gábor(szdsz)-egyébként,is azért nem lesz újra számlálás mert a jobboldalnak nem tetszik az eredmény.Ők választották az embereket a bizottságba,ők fizették a választás lebonyolítását,mond már el hogy lehet ilyen állapotok között csalni?
Ja persze:ha nem ők nyerik a választást,akkor az már csak csalás lehet-szánalmas.
Érdekes,98-ban az Mszp nem akart újraszámlálást,elismerték a vereséget,és nem szórták a pénzeket az utolsó egy-két hétben.


Előzmény: max_lead (29.)
Grizon e-mail | 2002-07-09 19:37:18 | 30.
Heh...aszem ezzel télleg mindent elmondtál...

Előzmény: Máté1 (25.)
max_lead e-mail | 2002-07-09 18:42:05 | 29.
figyike: szerinted mit kellett volna mondaniuk? Tudomásul vették, hogy nem ők nyertek. Legalábbis a jelenlegi tényállás szerint.De ha annyira "tisztán" nyert a MaSZoP, akkor miért nem engedik, hogy ujraszámolják? CSak nincs vmi takargatni valójuk? Különben egy csomó választási csalásról pl a választások után jött a bejelentés.

Előzmény: Thomas (28.)
Thomas e-mail | 2002-07-09 11:40:39 | 28.
"már 20000x kijelentették, hogy tudomásul veszik az eredményt"

- Hát épp ettől önellentmondásos a FiDEATH viselkedése! Kijelentik, hogy tudomásul veszik az eredményt, ennek ellenére újraszámlálást szorgalmaznak. Hát, nem hiszem, hogy csupán az összeadást akarják ezzel gyakorolni! (ha érted, mire gondolok :)) Szóval ez abszolúte kétarcú viselkedés. A kijelentésre (hogy elfogadják az eredményt) csak azért volt szükségük, mert így nehezebb őket azzal vádolni, hogy nem tudnak veszíteni. Ez ilyen tipikus trükkös, de átlátszó húzás...


Előzmény: max_lead (26.)
sowi e-mail | 2002-07-08 22:16:43 | 27.
ha mar 2000x kijelentettek akkor ideje lenne tudomasul venni, es nem embereket kuldozgetni az utcara szavazatok ujraszamlalasat kovetelni, nalam ez nem jelenti a "tudomasul vettuk a vegeredmenyt"...
max_lead e-mail | 2002-07-08 20:39:31 | 26.
Legalább a 3. és 4. pontodnak legalább van igazságtartalma. Ez már haladás az eddigi alaptalan vádaskodások után. Az 1-es ponttal nem értek egyet, mert már 20000x kijelentették, hogy tudomásul veszik az eredményt.

Előzmény: Grizon (23.)
Máté1 e-mail | 2002-07-08 20:18:34 | 25.
a Lelkiismeret 88(88=HH=Heil Hitler)szervezte,ezzel mindent elmondtam.

Előzmény: Grizon (23.)
Gil e-mail | 2002-07-08 19:36:34 | 24.
Ja ha nem vaternál dolgoznék akkor nem biztos, hogy már lenne nyári munkám.

Előzmény: szpa (22.)
Grizon e-mail | 2002-07-08 19:07:19 | 23.
Na:
1,Miért nem tudnak beletörödni Fideszék hogy nem ők nyertek...nem tudnak veszteni!!!!!!
2,Ha már tüntetnek,akkor tegyék ezt törvényes keretek között!Fölösleges volt megbénítani a város forgalmát,ezzel kurva nagy anyagi károkat okoztak egy csómó embernek és az államnak is!Jó,persze túl lehet élni,nem gáz,de ha már az "ország érdekéért" tüntetnek,akkor ezt ne úgy tegyék hogy közben ártanak az országnak!
3.Nem tudom hogy kik szervezték,de én vagy a P.Ö.Cs.-ökre gondolok vagy a Fidelitaszra...

szpa e-mail | 2002-07-08 06:58:25 | 22.
5 perc ???
5 perc ???
te pesti vagy?
nem úgy tűnik ...
mer az az 5 perc 5 óra volt ...
sayna én is szoptam miattuk ...


Előzmény: max_lead (5.)
szpa e-mail | 2002-07-08 06:56:35 | 21.
bázel ha legközelebb lesz ilyen széjjel lesznek verve ezek a köcsögök.
mindenki aszongya, minden szavazás, hogy a rendőrök nem voltak elég erélyesek (én is ezt tartom).
szal a következő tüntetésen vér fog folyni.
legalábbis remélem ...

Thomas e-mail | 2002-07-07 22:19:57 | 20.
Rosszul tudod.

Előzmény: max_lead (19.)
max_lead e-mail | 2002-07-07 22:11:24 | 19.
Ez nem egy politikai topic, hanem egy a politika és a zene kapcsolatát fejtegető topic.
Nem 500, mert voltak többen is, de lényegtelen. Aztán rajtuk kívül sokan vannak olyanok, akik egyetértenek, de nem mentek ki a tüntetésre (pl én). Úgyhogy nem olyan nagy az a többség, amivel annyira odavan a baloldal. (kb a szavazók 6%-a, ha jól tudom).
Dehát beszélhet neketek az ember... :)


Előzmény: Máté1 (15.)
Thomas e-mail | 2002-07-07 22:10:37 | 18.
Ehem...ehem... 5 perc? TE MOST VICCELSZ??? Figyelmesen követted a híreket?

Engem marhára nem érdekel, ha tüntetnek, de ha már egyszer megteszik, TEGYÉK TÖRVÉNYES KERETEK KÖZT! Aki megszegi a véleménnyilvánítással kapcsolatos szabályt és az x-edik felszólítást is leszarja, az vállalja a következményeket! Aki pedig ráadásul nekiáll keménykedni a sorfalban álló rendőrrel szemben, az ne csodálkozzon ha két irányból maflást kap! Láttam, ahogy az egyik fickó 4 rendőrnek feszített, és amikor az egyikre támadt egyszerűen visszalökték a pajzzsal. Ez ám a rendőri brutalitás...


Előzmény: max_lead (5.)
Marque e-mail | 2002-07-07 20:30:26 | 17.
Jól mondod Máté1!!!
rögtön kezdhetjük mondjuk... max_leaddel! :-)))

Marque e-mail | 2002-07-07 20:28:03 | 16.
Jól mondod, valóban azt fikázzuk, akit/amit akarunk, úgyhogy én pl. téged, te meg a PICSÁ-t. (bár ne tennéd!)

Egyébként, hallottál már más számot a Viktoron kivül?
Mert nem csak az általad "tisztelt és becsületre méltó" politikusokról/pártokról szól ....

Máté1 e-mail | 2002-07-07 20:27:06 | 15.
Ez egy politikai topic,azér van.
"Ezek az ország érdekében cselekedtek"-azaz 500 ember,hűha.Az ország többsége 'sajnos' nem így gondolja.Bátyád is derék ember lehet.
A hülye emberek ellen kéne tüntetni esküszöm:)


Előzmény: max_lead (13.)
max_lead e-mail | 2002-07-07 20:20:53 | 14.
Nem tudom ki a keménycsávó, de rám azt biztos nem lehet mondani... Egyébként ha már kérded: nem tetszik. Nem tudok róla, hogy cseréltünk volna-e eszmét már, de ha ígyvan, akkor sem volt elég, és ne nevezz baromagyúnak, mert azt nem szeretem. Egyébként azt fikázok, amit akarok, ha kell a PICSÁT is. Azt legalább jogosan lehet fikázni. Mellesleg a Viktor szövegét már hallottam már egy párszor, úgyhogy feleslegesen koptattad a billentyűzeted...

Előzmény: Marque (11.)
max_lead e-mail | 2002-07-07 20:14:56 | 13.
Láttam kik tüntettek. Pl. ott volt a bátáym is, akit nem igazán lehet ráérősnek nevezni. Mellesleg ha már a "szellemileg leépült nyugdíjasoknál" tartunk, akkor megjegyezném, hogy inkább azok a szellemileg leépült nyugdíjas, akit csak a saját önnön érdekei érdekelnek. Ezek az ország érdekében cselekedtek, és nem a sajátjukban. Egyébként láttam én ott öltönyös, nyakkendős embereket is, nem csak skinheadeket (te a skinheadeket nem sajnálod, én meg a Népszabadság fotósát...), meg nyugdíjasokat. Egyébként szerintem a tüntetést pár, értelmes polgár szervezte, akikhez csatlakoztak a többiek.
Egyébként ha jól tudom, ez nem politikai fórum, hanem zenei, szal jó lenne lehiggadni.


Előzmény: Máté1 (8.)
Marque e-mail | 2002-07-06 22:17:09 | 12.
(ezt a bejegyzést max_lead-nek szántam)

sowi:teljes mértében 1et értek veled!!

Marque e-mail | 2002-07-06 22:15:22 | 11.
Na mi van keménycsávó, nem tetszik, hogy a HétköznaPI CSAlódások frankón betesz a jobboldalnak, úgy ahogy kell?!!??

Asszem veled már "cseréltem eszmét" ilyen ügyben! Akkor nem volt elég, baromagyú???????

Menjél aztán hallgassál OI- vagy Nemzeti- vagy "mitoménmilyen" -rockot aztán maradj csöndben és ne fikázd a Punk zenét, főleg a PICSÁ-t ne!!!!

És "ajándéknak" itt a "Viktor" szövege:

"Hallottam róla, hogy Messiás
nem olyan mint az a pufajkás.
Nem iszik, focizik, jó gyerek,
csak a Tamással él nemi életet..."

sowi e-mail | 2002-07-06 22:09:22 | 10.
Szerintem is jogosan kaptak a pofajukba, miaz hogy fol van haborodva a kedves tunteto hogy a rendor a fegyvere utan nyul mikor ő eppen mindenfele szemetseget orditozva nyomul felé? Hat lof@sz a seggebe, amerikaban nem mehetsz fel meternel kozelebb a yardhoz mert lelonek, pedig ottis demokracia van..Szoval menjenek pöcsölni, a pöcsfejjel egyetemben, es takarodjanak az utcarol. Bocs ha kicsit idegbeteg hozzaszolas volt de mar nagyon tele a tokom az ugymond ellenzeki pofazasokkal. uff
Seefikhamen e-mail | 2002-07-06 21:40:01 | 9.
Orbán Viktor!!!! :P
Máté1 e-mail | 2002-07-06 20:32:57 | 8.
Láttad amúgy a tüntetőket?Csak azok tüntettek akik ráértek,pl.a rengeteg nyugdíjas-ami valahol szomorú is mert szellemileg leépültek és azt sem tudják felfogni mit csinálnák.(öregasszony egyedül nem bírta el a táblát-kicsit vicces volt)
Meg voltak skinheadek,hát őket nem csodálom hogy kiemelték a rendőrök,meg kaptak egy két pofont.(egyáltalán nem sajnálom őket)
Szerintetek ki szervezte a tüntetést?


Előzmény: max_lead (5.)
Máté1 e-mail | 2002-07-06 20:27:43 | 7.

Egyáltalán nem a "politikai személyiségeket mocskoló" picsára gondoltam.Vannak tőlük sokkal
több mondanivalóval bíró zenekarok,pl Biohazard
,Egészséges Fejbőr(hogy kedvezzek neked,jobboldali zenekar) ,a Hardcore szintér,és a punk zenekarok(akiket én sem sokra tartok).


Előzmény: max_lead (6.)
max_lead e-mail | 2002-07-06 19:49:01 | 6.
Szerintem meg Máté1 arra gondolt, hogy vannak ilyen mocsokos hétköznaPI CSAlódások féle zenekarok, akik politikai személyiségeket mocskolnak a trágár szövegeikkel. Persze tőlem csinálják, csak ne halljak róluk semmit.
max_lead e-mail | 2002-07-06 19:47:05 | 5.
Szerintem semmi baj ezzel a tüntetéssel, legfeljebb annyi, hogy talán 5 percet késett valahonnan. Senkit sem fognak szerintem ezért kirúgni a munkahelyéről. Ráadásul még jogosan is tüntettek (most nem arról van szó, hogy volt-e engedélyük, hanem, hogy megvolt-e rá az okuk). Az állam meg nem attól fog csődbe menni Gil, hogy néhány rendőrt oda kellett küldeni.
Gil e-mail | 2002-07-05 22:10:59 | 4.
Akik normálisan tüntettek azokat nem csak akik vandálkodtak azoknak lehetet volna adni.

Ezt a zene+politika kérdést hogy érted???


Előzmény: Máté1 (2.)
Gil e-mail | 2002-07-05 21:36:18 | 3.
Szerintem faszság volt. Úgyse fogják újraszámolni a szavazatokat és egy csomó embernek nehézségge támadt emiatt elkésik munkahely stb. nem beszélve a pénről amit a rendőrök átcsoportosításra kellett fordítani.





Előzmény: Máté1 (1.)
Máté1 e-mail | 2002-07-05 20:33:21 | 2.
Szerintem gumibottal kellett volna széjjelverni a tüntetőket.(egy kis hangulatcsinálás)

Előzmény: Máté1 (1.)
Máté1 e-mail | 2002-07-05 20:27:16 | 1.
Azt hiszem igencsak hozzátartozik a politika a rock-zenéhez.(Itt most nem a Linkin P-féle zenékre gondolok)Ilyen tartalmúak a punk,és a hardcore zenék is,de a metál zenék egy része is,
szóval ha lehet ne töröljétek le a topicot.

Kérdésem:Mi a véleményetek a tüntetéssel kapcsolatban?Jogos volt -e?


1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.