Click to Visit
Rock - Politika
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Magyar Mőrfy e-mail | 2009-02-21 21:15:21 | 240.
Balos Vagy Jobbos mindegy hova húzuk(vagy nem!)
az a lényeg igyis ugyis megszívjuk.
de nem minden Magyar szívja meg.
Mert én már nem szívom.
mert megvan a saját tervem.
és persze müködik.Parlament Miniszterek kismiskák!
mármint hozzám képest.


Előzmény: tifi (235.)
Magyar Mőrfy e-mail | 2009-02-21 21:10:07 | 239.
Tudom hogy egy kicsit lemaradtam töletek!
nem lehetne ezt az egész fasiszta náci joboldali anyámpináját valahogy egy extradus növényizsíroldóval lerendezni vaszki.
remélem mindeki érti mi a pálya!
ja és még valami szerintem hitler klonosztatya magát ti nem dumálnátok ilyen hü de kemény legény vagyok szöveggel!
Éljen magyargárda éljen ORBÁN


Előzmény: max_lead (119.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-08-04 16:27:48 | 238.
Utálom a politikát!!!
The Baron e-mail | 2006-07-21 13:09:58 | 237.
Büdös MSZP komcsik na politizáltam asszem elég is volt egy életre.
tifi e-mail | 2006-07-21 09:20:11 | 236.
figyeljetek ! nem kell itt védeni az mszp-seket ! én " kóbor kutya vagyok "
ahol én lakom a szemem előtt csaltak ! úgyhogy ! ....

tifi e-mail | 2006-07-21 09:11:44 | 235.
szóval itt mindenki balos ???!!! :O
elektrokiller e-mail | 2003-07-16 13:50:00 | 234.
:0)

Előzmény: Odal (233.)
Odal e-mail | 2003-06-21 01:37:39 | 233.
Kedves Máté1!
Nagy érdeklődéssel olvastam okfejtésedet a jobboldal publicistáiról. Igen súlyos vádakkal illetted őket, azonban semmiféle bizonyítékkal nem tudsz szolgálni ezekre, így talán jobban tennéd, ha ostoba fröcsögés helyett inkább -az általad kedvelt- Morbidot olvasgatnád a budin.


Előzmény: Máté1 (224.)
elektrokiller e-mail | 2003-06-12 11:32:41 | 232.
Valóban nem biztos, de nem jó, ha a világot -hogy is mondjam csak- "monopolarizálják".

Előzmény: Máté1 (231.)
Máté1 e-mail | 2003-05-10 13:49:40 | 231.
a II. világháború óta...ami nem biztos hogy feltétlenül rossz.

Előzmény: Tool-ardent (230.)
Tool-ardent e-mail | 2003-05-07 11:28:31 | 230.
Szerintem a tavaszi események épp arra utalnak, hogy a világ történéseit még mindig az USA és hű/kevésbé hű szövetségesei irányítják.

Tool-ardent e-mail | 2003-05-07 11:28:28 | 229.
Szerintem a tavaszi események épp arra utalnak, hogy a világ történéseit még mindig az USA és hű/kevésbé hű szövetségesei irányítják.

elektrokiller e-mail | 2003-05-07 11:15:07 | 228.
Ejnye, emberkék! Nagyon elült ez az oldal. Dobjunk be vmit: pl. mit gondoltok az U.S.A. enyhén agresszív, korlátot nem ismerő külpolitikájáról?
Esetleg Európa alárendelt szerepéről a fent említett államszervezetmókuskerekében?
Vagy mit gondoltok arról, hogy a világ történéseit most már nem államfők, parlamentek stb. irányítják, hanem mondjuk magasabb rendű szervezetek (pl. globalizáció v. szabad kőművesek)?
Egyenlőre ennyi.

ck e-mail | 2003-04-22 14:47:07 | 227.
Ezzel - sajnos :-) - én is egyet értek...

Előzmény: Máté1 (224.)
valentin e-mail | 2003-04-21 23:04:34 | 226.
Csurka István apja egykoron szintén jobboldali író volt, de felsőbb utasításokra abba kellett hagynia, így írásai a mesekönyvekre korlátozódtak... azért megnéznék egy ilyen mesekönyvet!:))

Előzmény: Máté1 (224.)
elektrokiller e-mail | 2003-04-21 21:50:57 | 225.
OK. Van igazság abban, amit mondasz (mint általában). Egy vmire azonban kíváncsi vagyok: mi a francra jó neked az, ha mindenki útál?
Mondom, csípem a búrádat, és jókat röhögök a dumáidon. Az egyetlen bajod az (megmondom, még ha nem is nagyon érdekel téged, akkor is), hogy lépten-nyomon elveted a súlykot. Szerinted nem hallgatnának meg szívesebben, ha nem másznál bele rögtön az emberkék lelki világába, amikor vmi olyasmit mondanak, ami neked nem tetszik?

Máté1 e-mail | 2003-04-21 18:40:17 | 224.
én a Demokratával törlöm ki a seggemet...elvakult buzi tehetségtelen véres szájú revizionista magukat íróknak nevező egyének.Milyen érdekes:
Bajor egykor a Népszabadság munkatársa volt,ahonnan kirúgták.Most zsidó létére zsidózik.Ez a legmocskosabb fajta,aki megtagadja hogy kicsoda.
Bencsik egykoron a Munkásőr című hetilapot szerkesztette(főszerkesztő volt),most hazafi lett.
Csurkát egykoron kommunista íróként tartották számon,most ugye nem kell bemutatni senkinek mi lett belőle...
Következtetés:A jobboldal összes publicistája egy gátlástalan köpönyegforgató seggnyaló bagázs,akiket ráadásul tehetségtelenségük miatt írniuk sem kellene.

Olvasd egészséggel,én ha szennylapra vágyom akkor a Morbidot olvasom.



Előzmény: elektrokiller (223.)
elektrokiller e-mail | 2003-04-21 14:58:33 | 223.
Olvassuk a Demokratát? Helyes. Sok hasznos info van benne, de én a helyedben keményebben szelektálnék. Pl. Bencsik nevezett cikke kicsinyég primitív, és hülyeségeken lovagol. Mondjuk a látszatdemokráciában van vmi.

Előzmény: Pankata (202.)
elektrokiller e-mail | 2003-04-21 14:50:47 | 222.
Hja! Megint maximálisan beigazolódott: A tudatlan embernél csak a félművelt a veszélyesebb, mert a tudatlant is rossz irányba befolyásolja.
Ezen négy gondolatot én is támogatom, még ha nyilvánvaló is, hogy a legnagyobb gixer az EU liberalitásában rejlik. Ugyanis a tagállamok sokszor csak akkor helyezi előtérbe a közös érdeket, ha az neki hoz jót többek közt.
Egyébként ad2-höz: Mo.-gal ugyanez történne 3 éven belül.


Előzmény: Ferdydurke (212.)
ck e-mail | 2003-04-17 12:31:56 | 221.
Ezek a kemény sértések! Nahát... (Utoljára alsóban hallottam ilyeneket)



Előzmény: Máté1 (217.)
Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-16 21:40:17 | 220.
Okos vagy!



Gonosz Csiga

Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!


Előzmény: Máté1 (217.)
Gregory e-mail | 2003-04-16 19:08:54 | 219.
Beléptünk az Únióba, bassza meg. Jön majd a sok kis angol meg német buzik (persze vannak kivételek).
Máté1 e-mail | 2003-04-16 18:38:53 | 218.
de lehet ám politizálni is!
Máté1 e-mail | 2003-04-16 18:35:41 | 217.
"Tudnád mennyit röhögök a hülyeségeiden...(mint ezen is)"
az jó,ez a célom,akkor még írok egy pár hülyeséget,ha nem bánod.
Képzeld,tegnap találkoztam anyáddal meg a hugoddal is.Nagyon tudott mind a kettő,fantasztikusan forgott mindkettőnek a nyelve.
Jó sztori mi?:))nevessünk együtt!
Írj vissza plíízz.Pusszz!


Előzmény: ck (215.)
Máté1 e-mail | 2003-04-16 18:30:10 | 216.
"Nem én kezdek és zárok minden mondatot valami káromkodással"

Hát nem tudom,én még nem faszoztalak le eddig,ahogy te ezt megtetted velem szemben.

"Barátnőm van, és nagyon nyugodt vagyok; ennél nyugodtabb nem is lehetnék..."
ajaj,biztos hogy ez az igazság?sajnállak:((
Nem szégyen 23 évesen elkezdeni csajozni,mindent bele,szurkolok neked!Vedd a bakancsot meg a bőrkabátot,az erőt ad neked!




Előzmény: ck (215.)
ck e-mail | 2003-04-16 11:32:59 | 215.
Örülök... megint elbasztad :-)))
Ki gyülölködik? Nem én kezdek és zárok minden mondatot valami káromkodással. Tudnád mennyit röhögök a hülyeségeiden...(mint ezen is)
Barátnőm van, és nagyon nyugodt vagyok; ennél nyugodtabb nem is lehetnék...
De a tieded viszont nem irigylem...




Előzmény: Máté1 (214.)
Máté1 e-mail | 2003-04-15 19:53:45 | 214.
ne gyülölködj!szerezz inkább magadnak egy barátnőt,hátha lenyugszol.Hidd el,megtalálja a zsák a foltját!

Előzmény: ck (208.)
Ferdydurke e-mail | 2003-04-15 19:13:11 | 213.
Sose máson nevess, hisz mindannyian esendő bűnösök vagyunk... kezd magadon. Legjobban az ember önmagán nevet.

Előzmény: Pankata (209.)
Ferdydurke e-mail | 2003-04-15 19:09:47 | 212.
ad1: Németország nem csatlakozott, hanem alapító tagja a Róma Szerződéssel létrejött EGK-nak, sőt, a 3 évvel korábban alapított ESZAKnak és Euroatomnak is... Kilépésük agyrém, az EU egyik legnagyobb befizetőjét és támogatóját veszítené el vele, emellett az EU belső informális struktúrájának tengelye a német-francia együttműködés.

ad2: Szerinted Ausztria a kilépéssel mihez kezdene a köré fonódó vámhatárokkal, és hogyan viszonyulna az elvesztett kontingensei kövezketében elmaradó bevételkieséssel?

ad3: Annak ellenére hogy a Maastrichti szerződés nem szabályozza a kilépés lehetőségét, van rá precedens... nézz utána (annyit segítek: Grönland)

ad4: az Unió jelenlegi formája számomra az európai erőforrások lehetséges legnagyobb koncentrálását jelenti a globális versenyben való talponmaradásért az államhatalmi jogkörök lehetséges legkevesebb elvonásával párhuzamosan. Európa számára nincs más út mint a gazdasági egységesülés (túl széttöredezett az európai államok mezőgazdasága és ipara - innen indult ki az egész még az '50-es években) a nemzeti és kultúrális jellegzetességek és sokszínűség megőrzés mellett megvalósítva mindezt. Erről irányelvek és EU-rendeletek garmadája szól, sőt egyik uniós alapelv a kultúrlis sokszínűség megőrzésének követelménye. Kérdezem: a lassan negyven éves közösségi tagság mennyit változtatott a franciák vagy a hollandok nemztei identitásán? Aki kint volt már vmelyik említett ország bármely sportágbéli válogatott meccsén, vagy járt az országukban, az ismeri a választ...


Előzmény: Grizon (211.)
Grizon e-mail | 2003-04-15 14:39:21 | 211.
Én tudok olyan országot, akik megszívták a csatlakozást!Ausztria, Németország...Ki szeretnének lépni, de nem lehet...milyen szövetség az amiből nem lehet kilépni?Ha 1x Uniós tagországgá váltál, akkor mindig is az maradsz...


Előzmény: Máté1 (204.)
Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-15 10:42:50 | 210.
"Az uniós csatlakozás ténye önmagában nem befolyásolja a keresetek növekedését, mert azt a magyar gazdaság bővülési üteme határozza meg - áll a Hay Group legfrissebb tanulmányában" - Origo

Nőnek a fizetések mi?


Gonosz Csiga
Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!


Előzmény: Máté1 (197.)
Pankata e-mail | 2003-04-15 07:30:02 | 209.
Ok akkor te nem nézel tévét!
amúgy mostmár,magyarán szólva baszhatjuk.
Nyomás az unióba.De majd jól kiröhöglek titeket!!!!!!!!!!!!:DD
ne haragudj,h én más véleméyen vagyok mint te.Ez miért lenne baj?
peace


Előzmény: Máté1 (205.)
ck e-mail | 2003-04-14 17:54:41 | 208.
:-D -szinte csak ennyi...

de, szerncsére megint baromságot írtál. Csurka és Orbán...hogy minek tartom őket(és téged) azt most nem mondom el, de nem szivem csücskei...legyen ez elég. Soha nem mondtam, hogy ne menjünk az euba, csak azt, hogy nem lesz ez olyan fasza mint ahogy egy-két fasz hiszi(pl.: mint te).
Másik topicos hozzászolásom sem volt véletlen...

Másik hozzászóláshoz: nem megy olyan jól nekem sem, régen viszont szarul ment, de a mostani helyzetemet nem annak köszönhetem, hogy apám otthon sírt az unióra és a sültgalambra várva(jajj, én ilyen szarul, olyan szarul vagyok, meg ez a kormány tehet mindenről, meg nincs lehetőség stb...), hanem elment dolgozni...


Előzmény: Máté1 (204.)
Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-14 17:14:22 | 207.
De ugye azért azt nem hiszed, hogy Peti meg Laci gyermeki ártatlansággal vezetik ezt az országot?

Gonosz Csiga
Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!


Előzmény: Máté1 (206.)
Máté1 e-mail | 2003-04-14 16:47:53 | 206.
persze igazad van:egy nemzetvezetővel jobb lenne egy EU-csatlakozás,meg egy szélsőjobbos kövérrel és a pénzmosó csatlósokkal.

Előzmény: Gonosz Csiga (203.)
Máté1 e-mail | 2003-04-14 16:45:51 | 205.
"Akik meg nem vették be ezt a szart,és ellenpropagandát folytattak,azokat-nem tom milyen jogon?- bilincsbe verve vitték az őrsre"

Na,te nacionalista punk:ok nélkül semmilyen tüntetőt nem visznek el...joga van az embereknek bármi ellen tüntetni,de csak kulturált formában-ami sajnos nem jellemző a miépes nagyik és börfejűek csürhéjére.Én még gumibotot is bevetettem volna,ha nagyon pattog valamelyik.

A nem propaganda:ha igennel szavazunk beözönlenek az idegenek-nevetséges.Csurka István nemzetvezető
megint nagyot alkotott:)Azt nem értem hogy egy ilyen rohadék gutaütött fasiszta dagadék mért nem a börtönbe rohad?Mért kell égnünk külföldön miatta.Ahogy belépünk az Eu-ba az első dolgom az lenne hogy ellehetetleníteném a Miép működését.

off


Előzmény: Pankata (202.)
Máté1 e-mail | 2003-04-14 16:35:14 | 204.
pesszimizmusod határtalan,"magyar mentalitás"-
szerinted ha kimaradunk mit érünk el?semmit.Így legalább esélyünk van a felzárkózásra.Mondj egy olyan államot is az Unióban akik megszívták a csatlakozást?(Grönland és Norvégia kivételével a halászat miatt,de ők nem is szorulnak az unióra.)
Arra kéne rájönni hogy nem Svájc vagyunk,itt a nagyok diktálnak,és örüljünk annak ha valamennyire is,de segítséget kapunk az európai-életszínvonal megteremtésére.Hülye vagy ha azt hiszed hogy egyedül sokra megyünk.Bár látom Orbán Viktor és Csurka nacionalista beszédeitől átszellemülve írogatsz.Csakhogy nincs már nagy-magyarország,de lesz helyette egységes európa!
Továbbra is fenntartom:Aki nemmel szavazott,vagy nem ment el szavazni, egy HÜLYE BAROM ÖNSORSRONTÓ.

Bezzeg ha majd az unokáid(bár kétlem hogy egy ilyen gyökér parasztnak lesznek-ezt a másik topicba való beszólásodért kapod)sokkal jobban fognak élni,mit fogsz nekik mondani?"hát igen,én ugyan ellene szavaztam/vagy/...nem mentem el szavazni..."

off


Előzmény: ck (200.)
Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-14 14:39:57 | 203.
Hi!

Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy jaja nőni fog a fizetés. Majd egy olyan jó 10-20 év alatt. De az áremelkedést már most ott fog figyelni az arcodban 2004. jan. 1-től. Csak a műszaki cikkek 10-20%-kal drágábbak lesznek. A gépkocsi árak is felfelé mennek, annyira fasza lesz, már szinte várom.

Jaja, meg:
"Mehetek majd Franciaországba grafikát tanulni?"

Hogy a f*szba ne mehetnél? Mo-n szg grafika elsajátítás 3 hónap 600.000 Ft. Szinte valami azt súgja, hogy kint ettől csak több lehet. Sztm eztán sem lesz olcsóbb. Ezt a kurva nagy lehetőséget...:o

Tudod talán nem lett volna olyan szar ez az unio, de ezzel a kormánnyal...nagy szo*ás lesz.
És ahogy a válaszás után magyarázkodnak, miért nem mentek el elegen voksolni: "A népszavazástól való nagyarányú távolmaradásnak Medgyessy szerint nem a tiltakozás volt az oka, hanem inkább a túlzott magabiztosság" - Origo, az bazd meg!

Gonosz Csiga
Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!

Pankata e-mail | 2003-04-14 12:54:28 | 202.
Helyes a meglátás:látszatdemokrácia!
Ez a szavazás ELVILEG népszavazás volt.Persze a média meg a sajtó a saját kis mocskos trükkjeikkel megetteték a sok panelbunkót a pongyola-propagandával mint pl." Nyithatok cukrászdát Bécsben" meg ehhez hasonló huncutságok.Gondolom az meg sem fordul a fejükben h EDDIG is nyithattál cukrászdát ha volt/van PÉNZED te szerencsétlen!!!!!!!
Akik meg nem vették be ezt a szart,és ellenpropagandát folytattak,azokat-nem tom milyen jogon?- bilincsbe verve vitték az őrsre,a plakátjaikat elkobozták...házkutatás estébé
CSAK mert nem egyezett a véleményük az igen tisztelt kormánnyal...
Ennyit a fene nagy demokráciánkról....


Előzmény: Grizon (195.)
stevie e-mail | 2003-04-14 12:49:53 | 201.
Lehet, hogy nem tűnt fel, de ezzel kisebbségben vagy. Tudod az ország JÓ NAGY része nem igazán áll jól anayagilag. Nekik (és köztük nekem is) jót jelenthet a csatlakozás

Előzmény: ck (200.)
ck e-mail | 2003-04-14 12:30:34 | 200.
És még kérdezed mi bajom van veled te SZERENCSÉTLEN... Sok barom idióta??? Azért mert nem ért egyet valaki a nagyra becsült mátékával???

Szeletet a tortából? Csak nehogy elrontsuk vele a gyomrunkat!

Azt hiszed mikor belépünk minden hajléktalant lakáshoz juttatnak majd(jó pár év múlva)??? Mi az hogy alig van lehetőség? Ha valaki NAGYON akar el tud helyezkedni (persze ha van megfelelő végzettség, és tudása...).

Nekem eddig sem volt semmi komoly bajom -hála Istennek!, remélem ez után sem lesz - és akkor megérte az eu.
"Egyesek könnnyen pofáznak,mindent alá tolnak a seggük alá." - tehát ez a hiba forrása, mi? Ez tényleg nyomos indok, most már értem...


Előzmény: Máté1 (197.)
Grizon e-mail | 2003-04-13 14:01:12 | 199.
Hát eldőlt...megszívjuk az első időkben, aztán meglátjuk, ez a jövő, csak kérdés hogy milyen jövő..
Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-12 21:26:43 | 198.
Szerbusz!

"pesszimista magyar hozzáállással lehet magyarázni"

Azért elhiheted, van oka az embereknek pesszimistának lenni. És tod mit? Ha 20 év alatt 10 évet behozunk (a 40 éves lemaradásból) az Eunak köszönhetően, akkor majd köszönetet mondok neked személyesen, hogy igennel szavaztál, addig azonban némi kétkedéssel fogadom.

"És nem hiszem hogy olyan kurvajó most minden Magyarországon,sok hajléktalan meg munkanélküliség,alig van lehetőség,szar egészségügy,szar mezőgazdaság."

Gazdaságilag (tudtommal) Németország a legerősebb jelenleg, és képzeld ott is vannak munkanélküliek, meg hajléktalanok, 4% munkan.

De hogy maradjunk még egy kicsit No.-nál.
Egy kedves kis történetet elmesélek neked, hogy mennyire nem leszünk alárendelve:

Egy német srác, aki elvégezte az ottani gimit gondolt egyet és elment munkát keresni. Be is tért egy helyi multi-bevásárló-központba. Jelentkezett egy melóra - melyben az lett volna a feladata, hogy bevásárlókocsikat toszigáljon a helyére. És képzeld elutasították azzal az indokkal, hogy:
-Ez túl alantas munka egy németnek!

Tudod kiket vesznek fel? Talált. Igaz nem tisztán, de a 30-40% az.

"Egyesek könnnyen pofáznak,mindent alá tolnak a seggük alá"

Ezek az egyesek, eztán még könnyebben fognak pofázni.

Kíváncsi vagyok, hogy a multik adómentessége a belépéshez képest, mennyi idő múlva fog mexűnni.

De neked legyen igazad!


Béke veled testvér!

Gonosz Csiga
Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!


Előzmény: Máté1 (197.)
Máté1 e-mail | 2003-04-12 13:12:24 | 197.
munkahely,fizetés,lehetőségek,infrastruktúra.
Természetesen ez nem mind rögtön,hanem jó pár év múlva.
A látszatdemokráciáról meg annyit,hogy persze hogy el van döntve,mivel az emberek többsége igennel fog szavazni(egyébként én most szavaztam egy órája)
és igen csekély lesz a nemmel szavazók száma az igenével szemben...

A nem szavazatokat is csak a pesszimista magyar hozzáállással lehet magyarázni."úgyse lesz jó,alárendeltek leszünk"-gondolják.Eddig nem azok voltunk?Kis ország bazdmeg,mit akartok?Így legalább kapunk mi is egy szeletet a tortából.

És nem hiszem hogy olyan kurvajó most minden Magyarországon,sok hajléktalan meg munkanélküliség,alig van lehetőség,szar egészségügy,szar mezőgazdaság.Egyesek könnnyen pofáznak,mindent alá tolnak a seggük alá.


Előzmény: Gonosz Csiga (196.)
Gonosz Csiga e-mail | 2003-04-12 09:16:00 | 196.
Üdv Máté1!

Amúgy tudnál vmi-t mondani, hogy miért lesz jobb az eu-ban, mint az eu-n kívűl?

"Jó nektek a szarban,minek eu??"

Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben, ha nem probléma?


Gonosz Csiga
Inkább utáljanak azért aki vagyok, minthogy azért szeressenek aki nem vagyok!


Előzmény: Máté1 (194.)
Grizon e-mail | 2003-04-11 16:21:57 | 195.
Nem számít hogy mivel szavazunk, a dolog már el van döntve, éljen a látszatdemokrácia!

Előzmény: Máté1 (194.)
Máté1 e-mail | 2003-04-11 14:41:44 | 194.
Jó nektek a szarban,minek eu??Szavazzatok nemmel,sok barom idióta.
elektrokiller e-mail | 2003-04-11 13:07:43 | 193.
Ja, de sajna túl sok választásunk nincsen. Vagy tartozunk a Balkánhoz, vagy a nyugatiakhoz. Egyik se vmi leányálom, de ez utóbbi hosszútávon még jó is lehet (amennyiben nem esik szét hamarost).

Előzmény: Gonosz Csiga (190.)
ck e-mail | 2003-04-11 11:44:27 | 192.
Szerintem van benne igazság amit írtál, hasonlót már én is írtam de a tudorok "leugattak": itt kúrva jó világ lesz eu nem balkán, ide özönleni fognak a külföldi zenekarok, itt minden happy lesz stb...stb...
Remélem nekik lesz igazuk...:))


Előzmény: Gonosz Csiga (190.)
Ferdydurke e-mail | 2003-04-11 11:25:45 | 191.
Én megspórolom magamnak mind2őt:P :))

Előzmény: Gonosz Csiga (190.)

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.