Click to Visit
Rock - OSSIAN
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

Nikkelbolha e-mail | 2003-01-23 17:20:30 | 45.
nemá......az elQzö hozzászólásomban mondtam hogy ez egyáltalán nem fikázás!
erre meg most azt írod hogy fikázom öket. nem vagy semmi. gondolkodjá már el mit írtam róluk. mindent úgy fel tudtok fújni....


Előzmény: lzsolt (44.)
lzsolt e-mail | 2003-01-22 20:15:35 | 44.
Ha nem is ismered a BM-et, miért kezdted el fikázni? Mert nem magyarul énekelnek? Jujj...
Paksi Endrének meg szerintem nem csak a hangjával van baj. Már az baj, hogy világra jött:))


Előzmény: Nikkelbolha (43.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-01-21 19:47:20 | 43.
aha. én nemtok a bm-röl szinte semmit. nem fikázom öket csak elsö hallásra feltünt amit mondtam és ezért nem jött be. ennyi....

szerintem nincs baj Endre hangjával. az tény hogy nem az igazi "heavy metálos" hang.
de végülis majdnem popzenének indultak....


Előzmény: Garfield (42.)
Garfield e-mail | 2003-01-20 23:34:00 | 42.
itt jön a harmadik állatfaj!! :)
Ossianról csak annyit hogy Endrének éneklés helyett új állást kéne keresnie mert hangja az nem igazán van! és hát valjuk be! én imádom a heavy metalt de az az ember még punkénekesnek sem nagyon férne be! szerintem pocsék az orgánuma és erőtlenül kornyikál! a szövegei szerintem néhol elég jók de kicsit már átesett ebbe a rockersajnáltató stílusba! klisék pedíg vannak de a heavy metal az egy olyan stílus aminek nem könnyű bővíteni a határait! elég régisulis dolog! ennek ellenére az Ossian megérdemel annyit hogy ne gyalázzák porrá mert már letettek valamit az asztalra!
a másik meg a Blind Myself! minden tiszteletem az övék! kéne egy kis időt rászánnod a dalaikra! nem az a zene ami első hallásra megfog! azon kevés magyar zenekarok közé tartoznak akik mernek kísérletezni valami újjal, akik nem másokat majmolnak, akiknek van saját ízük és nem a mainstreambe próbálnak betörni! és ez bárhonan is nézük dícséretes! képesek voltak mindent feladni a zenélésért, itthagyni a régi életüket, kimenni az ismeretlenbe, válalni a mostoha körülményeket! ők az igazi rockkatonák! nem muszály szeretni a zenéjüket de nem kéne fikázni őket! példát vehetne kitartásukról és a hozzáállásukról az összes magyar zenekar! a Product of our Imagination pedíg egy olyan lemez amire büszke lehetne Magyarország!


Előzmény: Nikkelbolha (41.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-01-20 20:00:35 | 41.
a faszt nem tudom mire gondoltam. attól mer még fiatalabb vagyok nem vagyok tök hülye bazzeg.
lehet röhejesnek gondolom a hozzászólásaimat most is verem a fejem a falba ha látom a fél évvel ezelötti hozzászólásaimat. de hát igyekszik az Mber.
summa summarum a bm szerintem akkor is égö. gondoljatok bele ha egy nem magyar magyarul beszél. az ok. de hogy énekel. hát röhejes szerintem........most megint 20an ugranak a nyakamnak de hát már csak ez van. nem vagyunk 1formák.hála isten....


Előzmény: lzsolt (40.)
lzsolt e-mail | 2003-01-20 15:35:05 | 40.
OK, hogyjuk, majd pár év múlva rájössz magadtól hogy röhejes a hozzáállásod (remélem). Szerintem te magad se tudod, mire gondoltál:)

Előzmény: Nikkelbolha (37.)
Thomas e-mail | 2003-01-20 14:35:03 | 39.
Kár volt belemenned a BM fikázásába, ugyanis ha Magyarország büszkeségéről beszélünk, előbb jut eszembe a Blind Myself mint... Na, eleget baszogattuk Endrééket. Egyébként a véleményem az, hogy az Ossian egész jó zenét játszik (még ha egyes pillanataiban klisés is), csak az énekstílus, a szövegek és a hozzáállás gáz. Nem kell, hogy szeresd a Blindot, de egy kis tiszteletet megérdemelnek Tőled is. Hogy miért nyomják angolul? A rock/metal zenék gyökere angolszász és afroamerikai, logikus tehát, hogy jobban hangzik angol nyelven. Szóval, ilyen egyszerű a képlet (bár, akinek bejönnek Endre szövegei, annak magyarázhatom...)

Előzmény: Nikkelbolha (29.)
Thomas e-mail | 2003-01-20 14:16:17 | 38.
JAJJJJAAAJJJJAAAJJJ!!! ÖVÖN ALULI ÜTÉS!!!! ENNYIRE NE ALÁZD SZEGÉNYT!!! :D

Előzmény: Máté1 (32.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-01-18 20:00:33 | 37.
elárulom hogy kb 18 éves az átlagéletkor koncerten. bár aki nem megy az biztos fiatalabb de tök mind1 szerintem.....
és én nem azt vitatom ott e a helyük abban a stílusban vagy nem.
de hagyjuk inkább. asszem nem érted mire gondoltam de mind1. azért ha érdekel akkor olvasd el még1x amit írtam.
na ennyi:)


Előzmény: lzsolt (36.)
lzsolt e-mail | 2003-01-18 15:17:02 | 36.
Igen, az Ossian 1 tipikus banda a te korosztályodban. Szeresd őket, nekem mind1, csak a véleményemet mondtam el.
Úgy jön ide, hogy mondtad, hogy végképp égő, hogy NY-ban vannak. Én meg kérdezem: Miért égő, ha nem is ismered az ottani mezőnyt ebben a zenei stílusban? Ugyanis szerintem ebben a noisecore/metalcore mezőnyben igenis ott a helyük.
18 éves vagyok. A kezdeti zenekaraim: Metallica, Nirvana, Korn.


Előzmény: Nikkelbolha (34.)
Grizon e-mail | 2003-01-18 13:34:58 | 35.
Kitörni?Hát a Blind Myself sztem már kitört...
Külföldön ismertebbek mint itthon...


Előzmény: Nikkelbolha (29.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-01-18 10:58:48 | 34.
Máté:
én korosztályomat? voltál már koncertjükön vagy láttál vhol? szar Ossian-om? nem mondtam hogy hűde oda vagyok értük. szimplán van pár számuk ami tetszik. nem vagyok vmi nagy Ossian rajongó...főleg mer kb 1-2 hónapja ismerem őket.

Izsolt:hogy jön ide hogy hány amerikai banda van ameik ebben a stílusban nyomja? ezt végképp nem értem.
magyar rokkerség?????????????
amúgy 4 év múlva biztos máshogy fogok gondolkodni. lehet addigra leszarom az egészet.
bár ki tudja...
és te hány éves vagy? és mien zenekarokkal kezdted? erre kíváncsi lennék nagyon....

lzsolt e-mail | 2003-01-17 22:34:34 | 33.
Nem égetnéd magad? Hány amerikai bandát hallottál már, akik a BM-hez hasonló stílusban nyomulnak? Szerinem egyet se... Megint kurva okos vagy.
"kinőttem már abból"-hát szerintem inkább ebből a tipikus magyar "rokkkkkerségből" kéne kikőnöd, mert szerintem elég szánalmas. Én is 14 körülire tippeltem volna...meglátjuk, 4 év múlva hogy fogsz gondolkodni.


Előzmény: Nikkelbolha (31.)
Máté1 e-mail | 2003-01-17 22:25:00 | 32.
Elég szégyen az Ossian.Mondjuk a zenéje a te korosztályodat célozza meg.Nagyon égőőő.
Blind Myself et én nem hordanám le.Többet ér mint a szar Ossianod azzal az 50 éves alkoholista énekessel.Itt bohóckodik ahelyett hogy nyugdíjba menne,idióta állat.


Előzmény: Nikkelbolha (31.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-01-17 21:36:01 | 31.
oké. igazad van. nem tudtam hogy new york-ban laknak. de ott meg föleg nem égetném magam na ennyi.

jaja jól mondod. hallgatom is. és nem érdekel hogy hogyan fér meg egymás mellett. úgyanúgy szeretem a System Of A Down-t mint az Érdekfeszületet vagy a Sex Pistols-t mint az Ossian-t.
kinöttem már abból hogy most 1 müfajba be vagyok skatulyázódva......
jah és nem aszontam hogy csak magyar a jó és más szar. ne forgasd ki a szavaimat. erre meg én nem mondok semmit mer nem étted...
amúgy 14 éves vagyok. mér?


Előzmény: lzsolt (30.)
lzsolt e-mail | 2003-01-17 21:13:32 | 30.
Hmmm... Csak hogy tudd: A Blind Myself már egy jó ideje New York-ban él. Ott aztán mennének a magyar szövekek, mi? Kurvára bírom, amikor valaki úgy kritizál, hogy fingja sincs a témáról.
Ha nem magyarul énekel, akkor szar? Te ez alapján ítélsz meg egy zenét? Erre nem is érdemes mit mondani.
Hallgasd az Ossian-t, az való neked! Jól megfér a magyar punkbandák mellett! Amúgy hány éves vagy?


Előzmény: Nikkelbolha (29.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-01-17 18:36:26 | 29.
má nem azé de szarjátok má le hogy hány akkord. meg mien a zenei tudás. akinek tetszik az ossian az hallgassa akinek nem tetszik az ne hallgassa.
tölem lehet akár 1 akkordos szar de ha nekem tetszik akkor annyi elég.
bár meglehet hogy ha tudnék valamit is zenélni zavarna hogy híres zenekarok milyen egyszerü tmákkal futnak be de az megint más tészta.
a lényeg nekem nagyon bejön az ossian. a szöveg pont az ami jó. néhol kicsit rövidre veszik a szöveget 2 soros refrén megy végig de azér a többi szám nagyon ott van szentem. lehet most ha úgy vesszük gagyik a szövegek de meiknél nem az ien alapon?
és még csak azt sem lehet mondani hogy kis divatbuzipötsök járnak a koncertjükre.
szal vmi mégis van benne

Blind Myself: hát én eleve elítélem és nem tetszik az olyan zenekar ami angolul énekel mer szerintem onnantól gagyi mint állat. minek jó ez? ki akarnak törni vagy mi a gecc?
szerintem az ien zenekarok úgy szarok ahogy vannak. én nem tudtam mi az a BM csak láttam vhol és letöltöttem hát az elsö 2 szó után rá lehet érezni hogy ezeknek bizony nem az angol az anyanyelvük.....és az én szememben innen kezdve le van írva a zenekar.
egy csávó mondta nekem hogy azért énekel angolul mert magyarul hülyén hangzik. lehet van benne vmi de attól hogy angol mi lesz benne jobb? semmi. kitörni meg úgysem fognak.......

Micike1 e-mail | 2003-01-15 04:27:37 | 28.
Nem láttam, de szeretném látni :)) Na majd bepótolom.
Thomas e-mail | 2003-01-14 12:26:02 | 27.
Láttad ezt a videót: "Ossian: Endre lenyomja Pécset"?
vagy hallottad ezt a lemezt: "Ossian: Endre lenyomja Debrecent"?
Ajánlom... :)


Előzmény: Micike1 (26.)
Micike1 e-mail | 2003-01-14 02:12:44 | 26.
ÓÓÓ .. Ossian!!!!!! Sirrály!
15 perc valami isteni és a Veszély rabja is állat!
Néztem koncifelvételt, egész jól nyomták!! :)

lzsolt e-mail | 2002-08-20 08:39:57 | 25.
Jó, tényleg elég a vitából.

Előzmény: laczkoM (21.)
lzsolt e-mail | 2002-08-20 08:39:40 | 24.
Régen Led Zeppelin dalokat énekelt.:)

Előzmény: Máté1 (22.)
laczkoM e-mail | 2002-08-20 07:50:10 | 23.
Belátom:)

Máté1 e-mail | 2002-08-19 20:37:03 | 22.
egy valamit láss be,(ez a mániám:)):mégpedig Zámbó Jimmy hangjával és kinézetével simán befért volna egy heavy metal zenekarba.

Lehet hogy a Maiden hatására kezdett el zenével foglalkozni.Ha már Kozsórol kiderült és jó pár popsztárról,róla nem elképzelhető?hisz minden adottsága meg van hozzá.


Előzmény: laczkoM (21.)
laczkoM e-mail | 2002-08-19 14:05:31 | 21.
Meghallgatom én sokmindent Slayertől kezdve a Nightwishig. De tudom neked ezek mind nevetségesek.
Amugy a BM műfaja hardcore? Más. Az utolsó írásodat nem értem. Én nem azt mondtam, hogy csak a HM a jó zene!!!!!! Csak azt hogy a HM stílusa SZERINTEM a legigényesebb. Én sok stílust szeretek, most is spec Cradle of Filthet hallgatok. De ezeket nem állitom szembe hogy most az OSSIAN vagy pl. Dimmu Borgir a jobb zene. Én pusztán annyit mondtam a stílusokkal kapcsoltban, hogy minden zenét a maga műfajához viszonyítsuk. Az egész vitánk ebböl fakad, hogy Én a HM-hoz hasonítom a Bm-t,ezzel szemben Te a BM műfajához hasonlítod az OSSIAN-t. De most nem? Szóval szerintem hagyjuk a fenébe az egész vitát, mert valahol mind a ketőnknek igaza van.

lzsolt e-mail | 2002-08-19 10:37:16 | 20.
Bocs, javítanom kell magam, ugyanis láttam, hogy a Cildren Of Bodomot is szereted, márpedig az nem klasszikus hm. Látod, hogy nem érdemes stílusokban gondolkodni??

Előzmény: lzsolt (19.)
lzsolt e-mail | 2002-08-19 10:34:03 | 19.
Az igazat megvallva az első album sosem tartozott a kedvenceim közé, sőt. Az új viszont szerintem isten, totál más az image-ük, mint 99-ben volt. A szövegeknek is más a témájuk, látszik, hogy kint írták őket, az ottani események hatására. A zene is tök más, érződik a kinti HC/metalcore/noisecore (pl. Dillinger Escape Plan, Converge) hatása. (bár szerintem ez nem mond neked sokat) Továbbra is fenntartom, hogy egy zene megítélése nem stílusfüggő. Szerintem aki így gondolja, az NAGYON szűk látókörű. Nem látsz tovább a klasszikus heavy metalnál? Tudlak sajnálni! Ha te úgy gondolkozol, hogy ami nem klasszikus hm., az már nem lehet jó... hát, akkor veled lehet, hogy nem is érdemes vitázni. Amúgy igen, mindenki számára relatív, hogy mi a jó és mi a rossz. De ez még nem zárja ki azt, hogy ne stílusokban gondolkodj! Te ezen gondolkozz.

Előzmény: laczkoM (18.)
laczkoM e-mail | 2002-08-19 10:09:16 | 18.
Hát szerintem abba nincs igazatok, hogy nem stílus függő egy zene megitélése. Ez olyan mint a filmeknél, hog nem lehet egy lapon említeni egy vígjátékot, meg egy thillert. Az igaz, hogy az új albumukt mégnem hallotm, de olvastam a szövegeiket. Hát mit ne mondjak, szerintem középszintű nyelvizsgájuk sincs a fiúknak, na mind1. Meg azé van egy-két szám ami hát akkora tartalmat sugároz, hogy az OSSIAN elszégyelheti magát, ilyen például a Circle of Pain, hát ritka tartalmas kis nóta, de a Black Magic Bitch se kutya:DDD Szóval ha az OSSIAN szövegei nevetségesek, akkor ezek könyfakasztóak. Ezt egy szóval ugy lehetne jellemezni: NEOPRIMITIV!!! Azért hallgsaatok meg egy olyan OSSIAN számot mint pl, Menetelés a vágókídra. Annak még mondani valója is van, bár nem féltételezem róllatok, hogy megértitek. Meg vissza térek egy másik kijelentésre, miszerinte van jó, meg rosz zene. Ez nem így működik. Mert mond meg ki mondja meg, hogy mi jó és mi a rosz????? Mert hát "a rosznak az ördög is angyal"!!! Ezen kicsit gondolkozzatok. Na üdv. OSSIAN 4EVER! Ja meg lenne egy kérdésem hozzád Izsolt. A Bm az ilyen nagyon okkult imagéjü banda?? Mert egy-két szövegükbül lerít, hogy próbálkoznak okkult témák feszegetésével. Na üdv. SZERINTEM AKKOR IS AZ OSSIAN A BEST!!!
lzsolt e-mail | 2002-08-18 22:48:23 | 17.
Ugye?:)

Előzmény: Thomas (16.)
Thomas e-mail | 2002-08-18 22:35:13 | 16.
Én ehhez inkább nem szólok semmit... Blind Myself 2 akkord??? Vicces egy kijelentés...
lzsolt e-mail | 2002-08-18 09:48:19 | 15.
Na, akkor vegyük szépen sorra. A BM az új album alapján a lehető legtávolabb áll a buli zenétől. Ez tény. Kész. Miért ne ítélhetnék meg egy zenét csak azért, mert nem a kedvenc stílusom? Szerintem a zenét nem stílusok alapján kell nézni. Szerintem csak jó és rossz zene létezik, bár kétségtelen, hogy egyes emberek számára ÁLTALÁBAN egy bizonyos stílus a legvonzóbb. Én szerintem pl. jó ellenpélda vagyok, mert ugyanúgy szeretem pl. a KoRn-t, a Dream Theater-t, az Opeth-et, a Blind Myself-et, a Glassjaw-t, a Deftones-t, a Converge-et, az After@All-t, és mondjuk a Carcasst. Mégegyszer mondom: szerintem attól még, hogy valaki mindenhol teltház előtt koncertezik, még nem csinál jó zenét. Britney Spears is mindenütt teltház előtt koncertezik, mégsem csinál jó zenét, azt hiszem, ebben egyetérthetünk. Nekem nem az volt a célom, hogy porig alázzam az Ossian-t, csak egyszerűen elmondtam róla a véleményemet, mivel a fórumozás erről szól. Ja, és a BM-et hogy tarthatnák már a magyar metal legendájának?? Ők nincsenek a színen 15 éve, és sokkal szélsőségesebb, nehezebben befogadhatóbb, ha úgy tetszik "undergroundabb" zenét nyomnak, mint az Ossian SZERINTEM. Szóval szerintem nincs igazad.

Előzmény: laczkoM (14.)
laczkoM e-mail | 2002-08-18 09:27:54 | 14.
Nekem a BM buli zene. Amugy tök fölösleges egymás zenéjét megítélnünk, mert más stílushoz tartozik. Ez olyan dolog hogy te nem szereted a heavy metalt, hát sajnálom. De azt ismerd el, hogy a Maiden a világ minden pontján vagy itt Magyarországon, az OSSIAN mindig teltház előtt koncertezik, tehát csak jól csinálnak valamit. Én a Te műfajodat, nem szeretem(ezért ne utálj),figy ez most olyan dolog, hogy én spec. rühellem a disco "zenét", meg egyéb ilyen instant szarokat, de most nem kezdem el baszogatni Dj Sterbionsrgsdrkyt. És Te ezt csinálod ami meg a Maiden riffjeit illeti, most csak magad butaságát, és hozzá nemértését reklámoztad. Najó nem győzködlek, mert látom elvakult vagy. De azért Paksi már 15 éve ott van, és lehet nevetsz azon hogy Paksit magyar metal legendának tartják, de azon gondolkozz el hogy miért nem a BM-et tartják annak:)))))) Na üdv. Demost komolyan nincs igazam?
lzsolt e-mail | 2002-08-17 09:04:55 | 13.
Még egyszer kérdezem: Hallottad az új BM albumot? Ossiantól elismerem, csak pár számot hallottam MHH válogatáskazik, meg pár koncertfelvétel, ja meg haverral 1szer leszedtünk pár számot (elismerem, csak röhögni) az Audiogalaxyról, ahol azt írták, hogy "Endre Paksi, the Hungarian metal legend:))))). Klipet is láttam tőlük. Szerintem ötlettelen, igénytelen zene, semmi nincs benne, amitől azt lehetne rá mondani, hogy "hát igen, ez jó". Maidenben mi a röhejes? A herélt énekhang, a triolás szólók, a gagyi riffek, a mozgás, az ötlettelenség, önmaguk ismétlése, meg úgy az egész stílus. A BM buli zene? ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Kain? Ne 1 számból itéljük meg, hogy milyen 1 banda, jó!? Én is hajtogathatnám, hogy Sörivók, de nem teszem. Szerintem amúgy a BM pont nem az a fajta zene, hogy pár sör után bemész rá örjöngeni.

Előzmény: laczkoM (12.)
laczkoM e-mail | 2002-08-17 08:06:50 | 12.
Igazad van, de Te csak azért szapulod az OSSIAN-t mert nem a Te stílusod. Ez a nem jó. Amugy az OSSIANtól hány számot hallottál, vagy hány klippet láttál? Amugy ami a szerkóikat illeti, csak az első két lemezig voltak olyan szép ruhákba. Ami pusztán azt a célt szolgálta, hogy kitünjenek a tömegből, ami sikerült is. Mamár teljesen "normális" metálos ruhákba nyomják.
Amugy ha gitározol akkor nem értelek, ha télleg gitározol akkor tudhatnád,hogy zé amit Rubcsics Ricsi művel az művészet, ellenben a BM gitárjátékával, ami egyszerű könnyen eljátszható reszelés. "Maiden is egy röhejes szar" Áruld már el mibennük a röhejes??? Amugy meg hallgasd meg még párszor a Kain című számot a Bm-töl. Mellesleg voltam már BM koncerten, aza vélményem rolluk, hogy jó buli zene, azaz bulikon pár sör után én is bementem a tömegbe örjöngeni. De én nem baszogatom tovább, őket mert nem a stílusom, és nem tudom a stílusához viszonyítni.

lzsolt e-mail | 2002-08-16 15:26:08 | 11.
Igen, gitározom. Kéttannyelvű suliba járok, és angol középfokúm van, ezért hidd el, értem a szövegeit. 2 akkord számonként? Na ne röhögtess! Hallottad az új albumot? Vagy talán csak a Kain-t? Igen, eltaláltad, az Ossian nem az én stílusom. De ez a topic nem azért van, hogy bárki véleményt nyilvánítson az Ossianról?? Az lenne a jó, ha mindenki, aki beír ide, csak dicsérné az Ossiant? Szerintem nem. Sokfélék a vélemények, és a fórumok arra valók, hogy az emberek vitázzanak a témákról. Nem?

Előzmény: laczkoM (10.)
laczkoM e-mail | 2002-08-16 15:16:16 | 10.
:DDDDDDDD Most ehez mit szóljak?
Két akorodot reszelnek számonként, az énekesnek a hangja nulla, ezért racsít a számokba mint valami fürdős kurva. A szövegekröl meg annyit, hogy (amit hallottm töllük) az mind nagyon igény betyár, csak hát angolul van és ezért nem érted. mug a Kain című a számuk a best igény harcos:DD Ezaz én véleményem. De amugy ha te BLind Myselfet hallgatsz akkor neked azért nem teccik az OSSIAN mert nem a Te stílusod. És most ezért baszogatod őket. Meg figy forditgas le pár BM számot, azonis jókt fogsz derülni. Amugy miből tucc megitélni egy zenét hogy igényese vagy sem?? Tucc egyáltalán valmin játszani??? Kötve hiszem h tudnál akkor nem mondnál ilyeneket. Na mind1. Az eljövendőbe meg léci akkor írj ide, ha ÉRTELMES kritikád van(tehát tényekkel is tudod igazolni az állitásaidat).

lzsolt e-mail | 2002-08-16 15:04:53 | 9.
Blind Myself

Előzmény: laczkoM (8.)
laczkoM e-mail | 2002-08-16 14:39:55 | 8.
Izsolt! Nem kell szeretni de csak akkor hurrogj le valamit, ha jobban csinálod nálluk.
Abba viszont van igazság, hogy a leggyengébb láncszem az OSSIANba Paksi, ill. a szövegeik, de magyarországon, mutas nekem olyan metal bandát, amelyiknek "igénesebb" a szövegük. Nem sok van. Ilyen AkelAnál, meg Moby Dicknél még igy is igényesebbek az OSSIAN szövegek.

lzsolt e-mail | 2002-08-16 11:32:32 | 7.
Húha, és akkor mi van, ha az Iron Maiden előzenekara volt? Szerintem a Maiden is egy röhejes szar. Híres...és akkor mi van? Attól lesz valami jó, mert híres? Szerintem rohadtul nem. Az Ossian zenéjéről pedig: mint ahogy Thomas is mondta, az ének és a szövegek a leggázosabbak, bár szerintem a gitártémák közül is mind lerágott csont. Azok a szerkók meg... Nem találok szavakat. Az Ossian szerintem a magyar rockélet szégyene, kimeríti a röhej fogalmát. "sörivó vagyok..."-szánalmas. Igénytelen fos!

Előzmény: laczkoM (5.)
Thomas e-mail | 2002-08-16 10:11:09 | 6.
Az Ossianban az énekstílust (mindig a dáridó jut róla eszembe) és a szövegeket találom gázosnak, viszont a zenészek maximális tiszteletet érdemelnek, mert tehetséges, képzett muzsikusok! Sőt, vannak Ossian nóták, ahol egész jó ötletek vannak, csak az ének meg a szöveg elrontja az egészet.

Előzmény: Máté1 (3.)
laczkoM e-mail | 2002-08-15 11:56:32 | 5.
Thomas erre gondolsz: www.tar.hu/ossian/paksi.mp3 ha igen akkor az nekem is teccik:) De szerencsére most áprilisba jóvá tették Paksi leégését.(1 órás koncert helyett 3 órásat nyomtak) .
izsolt, máté: nyilván azért kérték fel őket, hogy legyenek az Iron Maiden előzenekara, mert olyan kurvára vicc zenekar. Ríjtuk kívúl még egy magyar zenekar se volt ilyen híres zenekar előzenekra, erről csak ennyit. Amugy abba van némi igazság, hogy Paksi feje télleg egy dokmunkásra hasonlit, de olyan hangja senkinek sincs az országba mint neki. Ja és ha már kritizálzok valamit akkor léci érveket is mondjatok, mert igy csak saját tudatlanságotokat, és bunkóságotokat reklkámozzátok. Na üdv.

lzsolt e-mail | 2002-08-14 21:21:55 | 4.
Ossian? Ha Paksi Endre fejére gondolok, mindig elkap a röhögőgörcs!:)))))))))))))))) Ez a "zenekar" saját magának a paródiája! Röhej a köbön!
Máté1 e-mail | 2002-08-14 18:09:18 | 3.
Náluk röhejesebb zenekart életemben nem láttam.Ez ilyen vicczenekar?Szerintem a Hónajmirígy sokkal jobb.
Thomas e-mail | 2002-08-14 17:31:34 | 2.
Hahahahaha!!! Debrecen!!! :DDDD
Oké, nekem megvan a koncertfelvétel (Ossian - Endre lenyomja Debrecent, LIVE)!!! Hát az valami ISTEN! SummerRocksról hazafelé jövet végigröhögtem az utat, de úgy, hogy már vinnyogtam a metrón, körülöttem az emberek meg nem tudták, mi a pöcs van!

A Pokolnál Hangosabb idézet:

"Lézengek, ténfergek órákon át
Várom, hogy jöjjön egy jó társaság
Nyitva az ajtó, itt nincs meghívó,
NYITVA AZ AJTÓ...MÁR MEGHÍVÓ!!!"

[........]
-refrén (gondolom, tudod az eredeti szöveget):

"NYITVA AZ AJTÓ, ITT NINCS MEGHÍVÓ,
ÓRÁKON MEGHÓT (?) EGY ITT (?) MEGHÍVÓ,
NYITVA AZ AJTÓ, ITT NINCS MEGHÍVÓ,
ÓRÁKON MEGHÓT (?) EGY NYITVA EGY MÁRHÍVÓ (?),
GYERÜÜÜÜNK!!!"
:DDDDD


Előzmény: laczkoM (1.)
laczkoM e-mail | 2002-08-14 12:57:07 | 1.
OSSIAN 4EVER!!!!! Bárki bármit mond hazai metal egyik , hanem a legjobb zenekara az OSSIAN!!!
Apropó nem tudja valaki mikor jönnek lgközelebb Debrecenbe??


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.