Click to Visit
Rock - OSSIAN
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

a válasz e-mail | 2003-10-27 11:19:01 | 295.
Ha nem tetszik, ne fikázd,szar lehet nem szeretni, aszt ami jó.Ossiannak már történelme van, nem tod ezt lerombolni!

Előzmény: Máté1 (3.)
Warrior e-mail | 2003-10-27 07:26:06 | 294.
Ugyan hagyd...Ne törödj az ostobasággal...
"Lakodalmas Lajos" cimborának nem betegsége a 13
életéve, hanem állapota...
Az oviban is azért üti a kissrác a kiscsajt, mert
bejön neki...Itt arctalanul(neten keresztül) éli ki ezt a későn érő hajlamát...

Az Omen uj énekessel sem lesz a régi a szememben...
A RöTöLö klubbb megvette az Oment okinak....hát szép...

A punkot akkor talán hagyjuk...:)
Picsától talán a Viktor?ugye??? :D
Vagy az Ostoba???

A sing-sing is tudott az omen mellett szép számokat irni,ez igaz.
Remélem nem alakulnak ujjá, ha jobban belegondolok...Lerombolnák az eszményképemet róluk...

Légy jó!


Előzmény: Ejfeli lany (287.)
Warrior e-mail | 2003-10-27 06:48:50 | 293.
Azért ha letöröltük, fel lehet rá venni vmi igényes szöveget:))
Az Oment tisztelem és szeretem az eddigi munkásságukért, de az ujat semmi pénzért nem hallgatnám meg.
A feloszlásukig tényleg nagyon jó zenekar voltak.
Egy lemez nagyon nem jön be a:Brutális Tangó
Nem tetszik.
Ugy látszik egyik zenekarnak sem tesz jót a feloszlás...
Bár az Akela feloszlás elötti 2 albuma harmatgyenge:A fű alatt,+ a Fájdalomcsillapító
Ossián:utsó 3 album? Hahahahahahahahahahahaha!!!!!
Végülis nem csodálom, hogy a fórumos srácok/csajok nagy része utálja öket.Pedig csak
az Endre....Persze más frontember lehet hogy még rosszabb lenne...
Hallottad az új albumot?Siralmas...
Ez kell a tegnapóta-rokkervagyok népnek!

Meg hol van 1 jó kis koncert...
Meg piálgatós klubkoncert...

Mehet(ne) az ember a korn+szlipknot+szisztem magyar követöinek koncertjére...Nekem nem kell...

Még az ujjáalakulásról:Rudán józsit sajnos utálom!
Hogy van képe a Pokolgépet Pokolgépnek nevezni az Ő vezetése alatt?

Igazából már követni sem tudom, hogy melyik zenekart melyik frontember vezeti, meg hogy melyik stílusirányzatot ki képviseli...

Power-speed-black-rockabilly-death-nu-grind-grindcore-metal-rock-hybrid-rap-metal?
Azt sem tudom ezeknek a jó részéröl hogy mit jelent, nem tudom te hogy vagy vele....
Szörnyü ez a beskatujázás....
Te el tudsz igazodni ezen a sok baromságon?

De a Bízd rám magad + a Szeliden..... :)
A "Szoba,konyha"-s szövegeket én is tunék irni.
Felolvasom a telefonkönyvet, zenére!

Na,jól elkalandoztam...bocsi!


Előzmény: Lenina (289.)
Lenina e-mail | 2003-10-22 09:58:09 | 292.
Az a címe, hogy: "Szoba, konyha" ;)

Előzmény: dead soul (290.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-10-20 19:29:09 | 291.
Szeliden...

Előzmény: Lenina (289.)
dead soul e-mail | 2003-10-20 19:23:03 | 290.
nekem bejön a szöveg + ez a realista stílus:)
mi a szám címe?


Előzmény: Lenina (289.)
Lenina e-mail | 2003-10-20 15:36:07 | 289.
Omen? :))) A régit én is szerettem ... utána jött az utolsó lemezük (még a feloszlásuk előtt) emlékszel? És rajta ilyen szövegek, hogy:

"Szoba, konyha,
szoba, konyha, spájz.
A folyosó végén
fázol a vécén,
mégis oda jársz ..."

Na neeeeeee!!!! Akkor dobtam egy hátast ... röhej a köbön ... sőt: sírnivaló! Komolyan, nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek! A legsiralmasabb pedig az az egészben, hogy a zene jó! A zene az igazán jó! Csak a szöveget végig le kéne törölni az albumról ...

De a régi igazi csöpögős, romantikus számok: "Ne a pénz", "Bízd rám magam" stb. hát az igen!!! Ezektől még most is képes vagoyk elolvadni :)


Előzmény: Warrior (283.)
dead soul e-mail | 2003-10-18 13:58:44 | 288.
de.
:)


Előzmény: Warrior (285.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-10-18 11:33:41 | 287.
Szia!
A harmas felallas az tenyleg nagyon de nagyon jo volna.
Oki?Szegyen az Omenre.Borzalom.De olvastam,hogy mar az Omen uj enekest keres.Ez nagyon jo hir.
Punk?Hat,nem a nagy kedvencem,de azert R.Pitbullt ritkan,de szoktam hallgatni.Picsanak meg tetszik azert par szovege is:)
A Halal a majra-szamot jatszak a haverjaim is,meg regebben a baratomek is jatszottak.
A Mindig,meg a Hinned kell nekem(azt hiszem ez a cime)nagyon szep szamok a Sing/Singtol.
Amugy nem az van,hogy felek toluk,csak kinek van hangulata olvasni azt sok baromsagot,meg mit cseszegetnek,meg vmi barom paraszt Lakodalom Lajcsi mailt is nekem,hogy mekkora ribanc vagyok,meg paraszt:)
Ok.majd irok gyakrabban.
Pa.


Előzmény: Warrior (283.)
Warrior e-mail | 2003-10-17 07:28:44 | 286.
Most jut eszembe!!!
NAILLIGHT!
Ne basztass az ekszplojted bassztémákért!!!
Mentségemre:10 perc után megunom, és valami tartalmassabb után nézek.

Cserkészbecsületszavamra!!!
:DDD
Hosszutávon nem tul tartalmas a 4 akkord:))

Tod mit probálj meg?
KISStól a Deroit Rock Cityit!
nem nehéz, és élvezetés!

Mostanában öcsémmel játszuk, ô szólózik(jut eszembe szólnom kell a hangszer topicon, hogy nem kell már torzító)én basszusozom,ezt nagyon jó játszani!!!!


Előzmény: Warrior (283.)
Warrior e-mail | 2003-10-17 07:21:31 | 285.
Most télleg nem tom, hogy basztatni akarsz, vagy hülyülsz, vagy egyszerüen információt közölsz? :D

if1-kabbe!
if2-haha!!!
if3-köszi,nem tudtam!

De attól hogy kerozin, vagy dj faszom, még szar.
A kerozin a magyar szkuter!
Hányinger!!!
Na mindegy, köszi!
(De ettôl még -,ugye,- nem lett jobb...Mármint az infotol a "zene".)
NEM???


Előzmény: dead soul (284.)
dead soul e-mail | 2003-10-17 07:13:08 | 284.
épülésed céljából megjegyzem:
a halál a májra c. számot a kerozin dolgozta föl:)


Előzmény: Warrior (283.)
Warrior e-mail | 2003-10-17 06:50:05 | 283.
Hali Éjféli Lány!
Jó rég néztél be utoljára!
A Sing-Sing hatalmas zene az Abaházi tesók nagyon jól nyomták!
Az álmom egy Pokolgép(régi felállás)-Ossián-Akela-Omen(régi!!!!Oki te szégyenfolt!!!! :)-koncert lenne!(Persze ingyen:)))

Hallottad az Oki-Omen Tiszta szívvel.feldolgozást?Böeeee!
Akkor már a Picsa-szélsôdalon lévô, az legalább (IGEN!!!) igényes...

God gaves Rock 'n Roll to you!!!!

Punkzenéröl mi a véleményed?
(Most hordanak majd el divatfasznak)
Én az Ossián,Akela,Pokolgép,Maiden,ManoWar,ACDC,Running Wild mellett ,hallgatok Picsát,Exploitedet,Rózsaszin Pittbullt(ritkán).
+ játszok Exploited számokat.

Kár, hogy valami szar diszkózene is feldolgozta a Halál a májra címü "SLÁGERT"!
:))
Szörnyü....
Persze azért nem minden tetszik benne:
"Pocsolyamalacként fetrengünk a földön,
és megröfögtetünk ma minden nôt"
Ez azért igénytelenség önnmagunkkal szemben...

De azért nagyon ottvan a zene, és a legtöbb számban van mondanivaló.

Fôleg a líraibb, balladisztikusabb, számatk jönnek be, de minegyiket szeretem.

Gyakrabban is írhatnál, ne félj csak a szájuk nagy :DDD
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
Persze amelyik harap az nem ugat.(Tele a szája)
Ne félj tôlük, ha tudsz irj....


Előzmény: Ejfeli lany (282.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-10-16 17:22:04 | 282.
Szia!
A Sing/Singet am en is nagyon szeretem!Tenyleg jo szovegeket is irtak meg minden.Es tetszik,h Abahazibol nem veszett ki a Lelek,es a Danubius musoraiba becsempeszi itt-ott a Pokolgepet,meg Kalapacsot.
Az igazi nagy kedvencem Kalapacs Jozsi,nem a mostani zenekara,de a Pokolgepben,meg az Omenben nagyon szerettem.
Nagyon tetszik a hangja.


Előzmény: Warrior (276.)
Warrior e-mail | 2003-10-16 07:14:26 | 281.
Hát igen....
ügyes, nagyon ügyes....
:))))

De hát,khmm kedves Naillight,
ez ugyebár nem harc...

EDA905IPF-1M-01 - ez a példány a leggyönyörübb!
Kell!!!!!!

A volyager nem tetszik, meg a bloodybich,
nem szeretem, söt írtózom a flying-V minden utalásától,minden megnyilvánulásától...Brrrrr!!!!

Amugy lenyügöző!!!!!!(bunny,watermelon:))))

Apropó, nem ismertek egy jó szájsebészt?
Nem talalom sehol az alsó állkapcsomat...:))


Előzmény: naillight (280.)
naillight e-mail | 2003-10-13 16:47:22 | 280.
Warrior...

egész szépek..DE.
http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/eaglebass.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/bunny.gif

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/basslab03.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/basslab05.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/eagleinlay.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/bloodybich.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/watermelon.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/ibanezAFR.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/voyager.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/bcrichsnake.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/snake_warlock.jpg

http://www.bunnybass.com/e-zine/pictures/amusing/nortonSmodel.jpg

http://www.fender.com/new_repository/fender_guitars/images/0118702_md.jpg

http://www.ibanez.co.jp/world/bass/bass_pict/EDA905IPF-1M-01.jpg

http://www.ibanez.co.jp/world/bass/bass_pict/EDB500RRF-1M-02.jpg

http://www.ibanez.co.jp/world/bass/bass_pict/GSR205BK-2B-01.jpg

http://www.ibanez.co.jp/world/bass/bass_pict/SR3000ESOL-00-01.jpg

http://www.gibson.com/products/gibson/bass/ThunderbirdIV.html

vegyuk ugy hogy en nyertem. nezd vegig, erdemes ;)))

trendkiller e-mail | 2003-10-13 14:50:34 | 279.
veletlenul ismerem a moby dick tagokat szemelyesen, es mindegyikuk igen jol el, es nem a zenekarbol. a civil eletben nagysagrenddel tobbet keresnek, a zenekar csak hobbi nekik. most jonnek ki az uj lemezzel, arra is kurva sokat koltottek hogy igazan profi legyen. aki ebben a zene bizniszben jol keres, az a technikai szemelyzet, meg mindenki mas. amigre mindenkit kifizet a zenekar egy koncert utan, addigra alig marad nekik, ez tapasztalat.

Előzmény: Warrior (276.)
szpa e-mail | 2003-10-13 09:17:13 | 278.
imádom a slayert.

Előzmény: cucka (264.)
Warrior e-mail | 2003-10-13 07:23:45 | 277.
NAILLIGHT!

Ezt a címet nézd meg,
ha szép eszközt akarsz látni:

www.dawksound.com/home.html

Irjál, hogy hogy tetszett!

Warrior e-mail | 2003-10-13 04:39:53 | 276.
Lehet, hogy hülyeség, de igy van sajnos...
Én IMÁDOM a Moby Dicket, Akelát, Ossiánt, és meghatározza az életem, de ami tény az tény, és én nem mondtam hogy ne keressenek vele.
A Moby Dick egy kurva jó zenekar képzett zenészekkel, jó szövegekkel.
Az amit elefantkillah mondott, hogy rosszkedvüen zenélnek az betudható a neméppen dáridós szövegeknek.A világot általában nehéz élni, és ebböl kifolyólag elég szar tud lenni.
Tudod hol nincs a pénzért valo újjáalakulás?
A Sing-singben!Mindenki jól él a zenén kivül is.
Bár, várom a napot, amikor adnak egy kurva nagy pecsa koncertet..."Nehéz lehet hősnek lenni".(A zenélés viszi a pénzt:)
Üdv!


Előzmény: trendkiller (275.)
trendkiller e-mail | 2003-10-12 23:58:50 | 275.
igen nagy hülyeség ez a pénzért újjá alakulás. a moby dick-ben ez biztos nincs így. mindegyikük jól él, a zenélés csak viszi a pénzt, vagy épp annyit hoz hogy fenntartják belőle a zenekart. és ha keresnek vele akkor mi van? minden munkáért pénz jár, és ez ráadásul egy elég kemény munka, ahhoz képest meg nulla amit keresni lehet vele (magyarországon).

Előzmény: Warrior (253.)
haska e-mail | 2003-10-12 16:41:48 | 274.
ahogy mondod

Előzmény: cucka (273.)
cucka e-mail | 2003-10-11 11:29:52 | 273.
erika szí az zoltán erika akar lenni? és ez a robi a barátja, vagy mi?

Előzmény: haska (271.)
haska e-mail | 2003-10-11 11:16:52 | 272.
végülis nem gáz amikor egy állítólag rockénekes densz-királynak néz ki. nekem végülis teljesen mind1, előttem már nem tudja jobban leégetni magát...

Előzmény: Garfield (270.)
haska e-mail | 2003-10-11 11:14:28 | 271.
nem ismered robi dí-t?
úgy már mond vmit hogy robbie d?
tudod, ő nyomatja a király muzikot erika szí-vel. meg nemcsak a muzikot...
ezalemezemezalemezemelektrikbugi..rrr esszeretem..


Előzmény: cucka (269.)
Garfield e-mail | 2003-10-09 21:53:31 | 270.
tényleg :)) én is szénné röhögtem magam! meg a kamuezöst gyűrűi(kulcstartókarikák)! azon tűnődöm vajon olvassa-e a netes fórumokat! lehet igen, csak ő rokker és szarik rá, ki mit mond!!

Előzmény: haska (266.)
cucka e-mail | 2003-10-09 21:05:24 | 269.
áruld már el, ki az a robi dí, valahogy nem ismerős a név.

Előzmény: haska (268.)
haska e-mail | 2003-10-09 20:14:50 | 268.
ja, a mellszőreit én is megfigyeltem, undorító ízléstelen arc, és robi dí hasonlóságot továbbra is fenntartom, nem lepődnek meg ha a következő lemez címe elektrik bugi lenne.

Előzmény: cucka (267.)
cucka e-mail | 2003-10-09 19:58:40 | 267.
paksi engem inkább vmi terminátorra emlékeztet, azzal a ronda napszemüveggel. persze a komor képet igyekszik egy kicsit lazítani az ing alól kikandikáló gusztustalan mellszőrzetével. böeee

Előzmény: haska (266.)
haska e-mail | 2003-10-09 17:42:24 | 266.
ja, hannemann egyik kutyájának meg rommel a neve:))
el toom képzelni, hogy csak vonzódik a nácizmus iránt de az eszmei részt nem fogadja el. rubin viszont egy nagyon fasza producer, kapcsiból akik eszembejutnak a slayeren kívül: rhcp, soad, beastie boys, sum41... szóval eléggé ottvan a csákó. kerestem róla képet a neten, nagy sörhasú colos arc, nagyobb szakállal mint kerryé:))

sztem paksinak mind1 milyen sör, csak occsó legyen és üssön! az új album promóképein úgy néz ki mint robi dí baze ;D


Előzmény: cucka (264.)
haska e-mail | 2003-10-09 17:35:29 | 265.
hátolyan kis nyomorék:))

Előzmény: naillight (260.)
cucka e-mail | 2003-10-09 14:57:43 | 264.
a slayert sok helyen megvádolták azzal, hogy nácik lennének. az, hogy rick rubin zsidó elég komoly érv ennek megcáfolására, ugye.
annyiban azért igazad lehet, hogy ezek a dolgok nem érdeklik azt, aki nem szereti a slayert. így van, engem se érdekel, hogy pl. paksi endre barátunknak mi a kedvenc sörmárkája.


Előzmény: szpa (263.)
szpa e-mail | 2003-10-09 11:12:19 | 263.
ez a legnagyobb.
"érdekes" dolgokat tudhatsz meg. pl. hogy rick rubin zsidó."

TELJESEN ÁTÉRTÉKELTEM A SLYER IRÁNTI VONZALMAMAT !!!

:o)))


Előzmény: cucka (258.)
Dark Gothic e-mail | 2003-10-09 10:32:51 | 262.
Imádom az ossian zenéjét.Starok a zenészek.

Előzmény: naillight (212.)
cucka e-mail | 2003-10-08 19:27:07 | 261.
ezeket nézzétek meg, sztem kurva jók:
http://slayerized.dreamhost.com/pictures/kerry/kerry037.jpg
http://slayerized.dreamhost.com/pictures/tom/tom064.jpg


Előzmény: haska (259.)
naillight e-mail | 2003-10-08 18:54:51 | 260.
mijzaiten aza nyunyo?

Előzmény: haska (259.)
haska e-mail | 2003-10-08 18:45:25 | 259.
ismerem ezt az oldalt, képeket le is szedtem, amin MCsatan pólóban tolja kerry bratyó, meg olyan is van ahol nincs szakálla és hosszú haja van. tiszta nyunyó:))
de régen jártam ott, és ez a did u know is kimaradt...
köszi szépen

cucka e-mail | 2003-10-08 01:57:29 | 258.
jah sokat kellett bizony úszni :)))
egyébként meg www.slayerized.com az általam ismert legjobb slayer oldal, itt mindent megtalálsz. különösen ajánlom a did you know menüpontot, itt tényleg "érdekes" dolgokat tudhatsz meg. pl. olyasmit, hogy araya balkezes (igen tudom, jobbkezesen fogja a bőgőt), meg hogy rick rubin zsidó (ő a producere néhány slayer albumnak). szóval nézegesd sokat, mert megéri.


Előzmény: haska (257.)
haska e-mail | 2003-10-07 19:37:09 | 257.
ezek szerint kerry a "legamerikaibb":))
nem tudtam ezeket a dolgokat, aszittem araya vmi é-amerikai indián- származék, lombardoról fogalmam se volt, biztos azért van olyan erős karja, mert sokat úszott:)))
ilyen infokat te honnan szedsz?


Előzmény: cucka (255.)
elefantkillah e-mail | 2003-10-07 16:51:21 | 256.
hi!
a legenda dolog olyan szinten nem érdekel, hogy pusztán emiatt nem tekintek pozitívan egy zenekarra. a színpadi unottság/lelkesedés szerintem nem marketing trükk, szerves része a koncertnek, így a zenének is. a nyilatkozatok csak olyan szinten mozgatnak, hogy ne nézzenek hülyének...
szerintem a moby dick unalmas , dehát ízlésről vitatkozni igen nagy baromság. az mondjuk jellemző Magyarországra, hogy ploited koncerten nyomnak metallica feldolgozást...
magyar jó zenekar meglátásom szerint nem sok van, és a hangzás gyakran hazabassza a koncertet de tessék: Másfél, Korai Öröm, NEcropsia, Very bad things . ezeket elég jónak tartom, biztos kihagytam még valakiket de most ők jutnak eszembe akik még vannak, és akiket szeretek.
külföldiek közül elég sokat tudnék mondani, akik nem adták el magukat újítanak ha lehet, és a zene is király. (nem a metallicára gondoltam hehe)

egyébként szerintem nem túl szerencsés dolog arra hivatkozni, hogy egy zenekar sokmindent elért Magyarországon, ismerve a hazai állapotokat, ez inkább behódolást, kommercializálódást stb. jelent.
üdv


Előzmény: Warrior (252.)
cucka e-mail | 2003-10-06 23:07:34 | 255.
jah. lombardo havannában született, 2 éves korában települt át a család az államokba. araya chilében született, 4 éves korában költöztek át los angelesbe.

Előzmény: haska (245.)
naillight e-mail | 2003-10-06 14:17:25 | 254.
hat akkor visszafele..

OFF: nem a topic megadott temajaba vago beszelgetes, szal igazabol-hogy leninat idezzem-az offtopic ha en teged a zongorazni tanulok topicban arrol akarlak meggyíozni hogy ariel hejett TOMI kristalyt hasznalj :)))


ajánlani, hápersze. tabokat nagyon jókat tudsz leszedni a következő helyekröl:
www.basstabs.net
www.mxtabs.net

naggyon jó online-leckék és hangoló-midi van fent a www.cyberbass.com on, meg az mxtabs.net en is van nehany hasznos dolog.

Hü, hat a zene az eleg vegyes,mivel a zenekarban nincs ket egyforma izlesu ember :))

a fö iranyvonalak a régebbi(antichristos) manson, nine inch nails, slayer, akela,arch enemy, skinny puppy, neha kis deftones, mötley crüe, roses', sex pistols, ittott vannak grindcore szarmazekaink is...feldolgozasok kb ugyanez, kivéve a mötley,azokat csak jatszuk gyakorlaskepp mert ecceruen nincs szivunk szetcincalni a szamaikat ;)))
namost ha te ezt be tudod hatarolni, akkor nagyon okos vagy de telleg eddig senkinek sem sikerult. :) de sztme ez nem is annyira fontos.

Gyakorolni-én itthon magamban általában dobképpel szoktam, mivel nekem a jammelés nagyon bejövős, csak rá kéne vegyem magam hogy a jam alatt mexületett dallamokat vhogy tabformátumba öntsem, mert volt pár jó ötlet ami sajnos másnap reggelre totál nem jutott eszembe ;)
Természetesen a saját számokon gyakorlok töbnyire, de tanulni pl mansonon,nine inch nailsen es guns' on kezdtem. ezek a mai napig is megmaradtak, tulajdonkeppe attol fugg hogy épp mirevan szükségem. ha az ujjkoordinaciomat akarom biztosan tudni akkor metallica, ha a kezemet akarom erösiteni akkor arch enemy meg nasum ;D

Effekt alatt a baszgitárhoz értettme. szvsz van,de minek ,))

Magyar termék alatt term. a hanxerkeszitoket ertettem, nekem nagy kedvencem a ré. ádámék naon vagjak.
Warwick...hat igazabol most ha ltt volna 20al több pizem, akkor az ibanez helyett egy 4huros corvette Warwick ot vettem volna. az akövetkezö celallomas. a nyaka kicsit gagyesz, de secperc alatt tesznek ráa egy 'szakállat' és megvan oldva. hangja bitang.

A keveröröl...tanulj tino:)))

hát azt az andrássys helye tnem igazan ismerem, helyette ajanlom a vintage52't(nem fizettek a reklamert pedig mosmar kene, a csapbol is ezt nyomatom;DD),a jaszaitol 3sarok.
eldorádóba nemenny, nagyon gáz hely. :)

Peavey...hát még a laney. aaahhh
azert warwick os ladak is jok :)

pickupok? bartolinihez mija kommentar?





Előzmény: Warrior (251.)
Warrior e-mail | 2003-10-06 05:54:42 | 253.
Hali!
Jójó, lehet,hogy a slayer nem náci, de a rajongók igen jó része félreismerehtetlenül szimpatizál egyes fajelmélet, fajgyülölet,féle elvont alternatív megoldásokat kínáló ideológiai borzalom iránt.

Persze, évek óta megy ez a sasos, egyébes:) dolog, nem mondtam egy szóval sem hogy újkeletü lenne.

Cavalera:Hát, igen sok dolgot megteszünk a a nökért,szóval mind hülyék vagyuk?:))

Nem csak TE emlékszel az interjúra...

Egyébként minden banda igy csinálja: ha elfogy a lé, alakuljunk ujjá!

Elég pár név:Akela,Ossián,Moby Dick.

Attól még nem rosszak, csak kell a pénz.

Mit tartasz a legjobb/egyik legobb magyar zenekarnak?Már kiváncsi vagyok.

Smicivel találkoztam személyesen az újjáalakuló koncerten, és igen lelkes, szerény ember, Paksi papával ellentétben, egy korty sőrt sem fogadott el,mondván kocert elött nem iszik.

Ha bántó a stílusom, azt kérem hogy jelezd/jelezzétek,jó?


Előzmény: elefantkillah (241.)
Warrior e-mail | 2003-10-06 05:36:00 | 252.
Köszönöm a Moby Dick hozzászólást mindenkitöl!

Elefantkillah!Ha azt mondod, nem érdekel, hogy "legenda" vagy sem, csak a zene, akkor miért nyilatkozod, hogy a konerjeik azért nem tetszenek, mert unott képpel játszanak, meg hogy mit nyilatkoztak a szétváláskor.Én hozzád képest biztos hogy kezdő vagyok, meg fiatal,de a Moby nagyon jó trashbanda magyarországon.Tetszik a mondanivaló egy jó része, és zeneileg igen jók.
A refuse resistről csak annyit hogy hogy miért ne nyomhatnák el.Ugyanaz pepitában:Exploited előzenekar, hirtelen nem tudom melyik beszúrta a műsorába az Enter Sandmant.Pedig stílusilag igen távol állnak egymástól.Stílus?Az (lenne) a jó ebben a műfajban, hogy nincsenek stílushatárok.Black,death,trash,heavy,power,true,rock,rockabilly,rock and roll,sőt még a punk, meg a skinhead,zenéket nem kell sablonba zárni.Persze,kizárólag zenei,nem szövegvilág terén.Érdekes lenne ha szövegileg is...:)Mindegy, hogy operálsz a hangszerekkel, csak JÓ zenét csinálj.Te kiket tartasz jó zenészeknek, jó zenekaroknak,kimagasló hangszeres tudással, tartalmas,velős mondanivalóval?Lehet hogy a Moby Dick közepes banda, de kis hazánkban sokmindent elértek.Már amit zenészek elérhetnek.Magyar bandát, sőt semmilyen bandát nem lehet mondani, akit ne lehetne kritizálni,persze.Ha felsorlnám nekem mi is a zene, sokan küldenének el a jó anyámba, attól függöen, kinek mi nem tetszik belőle.Szóval, kérlek, mondj egy jó bandát, amit nem lehet megfúrni egyik oldalról sem...

Warrior e-mail | 2003-10-06 05:06:12 | 251.
Marshall:értem, én csak koncerten hallottam szólni, boltban,(reklám-Andrássy út,Ötvös utca kereszteződés:Kormos hangszer, nagyon jó hely)hallottam Peaveyt, igazán király hangja van.

Képzeld,ugy egy 1/2 éve hozzájutottam INGYEN (hogy hogy, ne firtassuk:) egy Spirit Folio Notepad zenekari keverőhöz (gyönyörü hangja volt)
és gondoltam jó üzlet 15 ropiért "elajándékozni",
boltba.Eladtam, rá 1 hónapra nézem, az értéke 70-80 rongy!Mekkora szopás!

Warwickröl vélemény?

MAGYAR termék???(max hangszerkészítő mesternél)

Bund?Ne is emlisd...ugy hiányzik...:)

Ha pedál, akkor torzitó, szólógitárhoz,esetleg orgonához, zongorához:)másra nemigen...

Milyen zenéket játszol/játszotok, gyakorolosz?
Tudsz ajánlani?

Tökhülye vagyok az internethez...
Mi az hogy OFFolás?


Előzmény: naillight (240.)
elefantkillah e-mail | 2003-10-05 20:28:35 | 250.
kedves Garfield!
talán már feltűnt, hogy az emberek nem egyformák.. örülök, hogy neked tetszik a moby dick, és az , hogy "élvezik amit csinálnak". hát nekem nem ez a véleményem, mint már írtam láttam őket többször is full lélektelenül rutinból játszani. a depresszió féle sztorit nem ismerem, dehát énmár öreg vagyok, úgyhogy ehhez nem nagyon tudok hozzászólni, max annyit, hogy amikor a moby dick kezdett, akkor a thrash volt a divat (bay area a csúcson!!) , és bár imádom a seput, azért az ötéves moby dick bulin ráadásnak elnyomni a refuse resistet egy kicsit hatásvadász dolog.
Az pedig, hogy páratlan dolog amit nyújtanak a magyar zenekarok közül, az sajnos számomra nem sokat jelent, ugyanis hosszú évek óta nem láttam igazán jó metal koncertet , magyar előadókkal.


Előzmény: Garfield (249.)
Garfield e-mail | 2003-10-05 19:34:14 | 249.
mi nem tetszik!? hogy kib jó koncerteket csinálnak! profi hangzás(szigetet leszámítva de arról nem ők tehettek), látszik rajtuk hoghy tele vannak erővel, energikusak! élvezik amit csinálnak! ilyen erővel a Death Angel-t is lehet fikázni mert ők is újjáalakultak mikor a metal újból előtérbe került! az új lemezre én is kiváncsi vok, de sztem nem fognak csalódást okozni! emberileg nem korrekt a Moby Dick?! :)) amúgy meg amit elértek az tiszteletreméltó! végigjárták az szamárlétrát ahogy kell! nem egy Depresszió féle áttörésük volt h nyúlunk mindenkitől, azoktól akik épp divatosak és élvezzük ahogy a pinák csorgatják a nyálukat a raszta sérónkra! nem mondom h a Moby Dick olyan kib egyedi de van saját stílusuk, technikásak és koncerten is nagyon ütnek! a Tisztítótűz kornos dolgai persze nem igazán az a vonal amin ők elindultak, és talán az a lemez nem kellett volna bár én azt is csípem! menj el egy bulijukra és győződj meg a saját szemeddel és füleddel! példát vehetne róluk az összes magyar zenekar! amit élőben nyújtanak az páratlan Magyarországon!

Előzmény: elefantkillah (247.)
haska e-mail | 2003-10-05 17:57:08 | 248.
nighttime birds
ahhhh
kurvajók:DD

elefantkillah e-mail | 2003-10-05 12:09:09 | 247.
kis butám!
engem nem érdekel, hogy egy zenekar legenda -e vagy, sem, ugyanis zenét a zene miatt hallgatok, és nem az ilyen marketing szarságok miatt.
1ébként pedig voltam az atomtámadáson, és a nukleáris támadáson is (micsoda nevek, atyám:)) , tehát nem a thrash-el van bajom, hanem a moby dick hozzáállásával. a régi lemezeik nem rosszak, és pont azért szarozom le őket, mert nem tetszik amit manapság csinálnak.
visszatérve a legenda dologhoz... hát hmm. nem is tudom, miért lenne a moby dick legenda? semmi újat nem hoztak a zenébe, akkor már inkább a Gatheringet nevezném legendának, de ők még emberileg is nagyon korrektek.


Előzmény: Razoxane (246.)
Razoxane e-mail | 2003-10-05 07:48:00 | 246.
Örülnék, ha nem cseszegetnéd a Moby Dick-et! A zenekar egy legenda, és ha Neked nem tetszik a zenéjük, akkor ne szarozd le Őket, hanem hallgass mondjuk beitni spírst. Ő legalább folyamatosan fejlődik, és nem a pénzhajhászság miatt énekelte el az aj lav rokenrollt...

Előzmény: elefantkillah (241.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.